espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
pl
en
ru
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklama

   Nasze opony

SUNF A-041 25x8-12 65J 6PR E#

Dętka DURO 3.00/3.50-18 TR4 Box Tube
   O transporcie
Przypominamy - wakacje to zakazy ruchu !!
 2016-06-23 23:06:03
W okresie od ostatniego piątku czerwca do ostatniej niedzieli przed rozpoczęciem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach obowiązują weekendowe zakazy ruchu. Przypominamy także, ze w lipcu będzie Tour de Pologne, który również w istotny sposób ograniczać będzie ruch na polskich drogach
Utrudnienia w Nachodzie – alternatywne przejścia graniczne z Czechami w ciągu dróg krajowych na Dolnym Śląsku
 2016-06-16 12:06:35
W związku z planowanym przez stronę czeską remontem drogi I/33 w Nachodzie oraz mogącymi wystąpić utrudnieniami w ruchu na przejściu granicznym Kudowa Słone – Nachod, przekazujemy informację o warunkach przejazdu na pozostałych przejściach granicznych.
Drogi rekomendowane w Światowe Dni Młodzieży
 2016-06-01 13:06:24
W związku z utrudnieniami wynikającymi ze wzmożonego ruchu w czasie Światowych Dni Młodzieży, GDDKiA zaleca objazd dla ruchu tranzytowego po drogach krajowych wokół aglomeracji krakowskiej.

   Aktualności ITD
Dostawa akcesoriów informatycznych na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego
nowinki ITD
Specjalista do spraw: telekomunikacji w Sekcji Administracji Systemów i Telekomunikacji w Wydziale Infrastruktury Teleinformatycznej i Wsparcia Użytkowników w Biurze Informatyki i Łączności
nowinki ITD
Referendarz do spraw: Baz danych i utrzymania w Sekcji Administracji Systemów i Telekomunikacji w Wydziale Infrastruktury Teleinformatycznej i Wsparcia Użytkowników w Biurze Informatyki i Łączności
nowinki ITD
Naczelnik wydziału ds. osobowych w Biurze Dyrektora Generalnego
nowinki ITD
Na lekcje dzieci pojechały taksówką. Autobus zatrzymało ITD
nowinki ITD
wszystkie komunikaty

   BTM informuje
INFORMACJA 52/2016
Dot. zasad wydawania zezwoleń Kazachstan kr-3 Z
INFORMACJA 51/2016
komunikat
INFORMACJA 51/2016
komunikat
INFORMACJA 50/2016
Dot. zmiany zasad wydawania zezwoleń Białoruś ogólne S
INFORMACJA 49/2016
komunikat
INFORMACJA NR 48/2016
Dot. zawieszenia limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych oraz termin odbioru zezwoleń z limitu podstawowego w roku 2016
Informacja 46/2016
komunikat
Informacja 47/2016
komunikat
Informacja 47/2016
komunikat
INFORMACJA NR 45/2016
komunikat
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


Kary nakładane przez ITD nielegalne

Kary nakładane na przewoźników drogowych przez Inspekcję Transportu Drogowego dotyczą najczęściej naruszeń przepisów o czasie pracy kierowców, w tym naruszeń związanych z tzw. wykresówkami (tarczkami tachografu).
Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym suma kar pieniężnych nałożonych na przewoźnika podczas jednej kontroli nie może przekroczyć 15.000 zł w przypadku kontroli drogowej oraz 30.000 zł w przypadku kontroli całego przedsiębiorstwa przewoźnika. W praktyce najwyższe kary nakładane są na przewoźników po przeprowadzeniu kontroli w ich przedsiębiorstwach, nierzadko opiewają one na maksymalną stawkę. Wynika to z faktu, że kierowca podczas kontroli drogowej powinien okazać do kontroli tzw. wykresówki tylko za kilka dni wstecz, natomiast przewoźnik drogowy musi przechowywać wykresówki wszystkich kierowców za znacznie dłuższy okres czasu (jeden rok). Ogólnie w ciągu tylko pierwszego półrocza 2005 roku inspektorzy transportu drogowego nałożyli kary pieniężne na łączną kwotę ponad 35 milionów zł. Okazuje się, że znaczna część tych kar została nałożona nielegalnie!

Inspektorzy mogą nakładać kary tylko za naruszenie następujących przepisów:
1) ustawy o transporcie drogowym;
2) o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych;
3) o czasie pracy kierowców;
4) o odpadach;
5) o ochronie zwierząt;
6) o ruchu drogowym oraz w zakresie ochrony środowiska, okresowych ograniczeń ruchu pojazdów na drogach lub zakazu ruchu niektórych ich rodzajów;
7) o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia;
8) wiążących Rzeczpospolitą Polską umów międzynarodowych;
9) wspólnotowych dotyczących przewozów drogowych.

Warto zwrócić uwagę, że punkt 9) powyżej został dodany do ustawy o transporcie drogowym dopiero z dniem 21 grudnia 2005 r. Uzasadnione jest więc twierdzenie, że przed tym dniem inspektorzy nie mieli podstaw prawnych do nakładania kar pieniężnych za naruszenie przepisów wspólnotowych, w tym zwłaszcza Rozporządzenia Rady (EWG) nr 3820/85 dotyczącego czasu pracy kierowców oraz Rozporządzenia Rady (EWG) nr 3821/85 regulującego zagadnienia wykresówek i tachografów stosowanych w transporcie drogowym. Stanowisko to zostało ostatnio potwierdzone przez Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie.

Należy podkreślić, że nielegalne kary dotyczą wyłącznie kar pieniężnych nakładanych na przewoźników korzystających z usług kierowców prowadzących własną działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej i prowadzących pojazd tylko w kraju.

Warto również zwrócić uwagę, że jeżeli decyzja o nałożeniu kary została wydana na podstawie przepisów wspólnotowych w okresie 1 maja 2004 r. – 20 grudnia 2005 r. i minął już termin na wniesienie odwołania, sprawa nie jest wcale stracona. Otóż zgodnie z przepisami kodeksu postępowania administracyjnego istnieje realna możliwość żądania stwierdzenia nieważności danej decyzji jako wydanej z rażącym naruszeniem prawa. Dzięki temu przewoźnik może odzyskać zapłaconą nielegalnie karę pieniężną.

Robert Walczak
Kancelaria Prawna Myszkowski & Walczak w Poznaniu
e-mail: kancelaria@m-w.pl

więcej: www.m-w.pl
   O transporcie (1436)
nr foto artykuł dodano
1 Kliknij i przeczytaj : Kontrole graniczne w strefie Schengen- przedłużoneKontrole graniczne w strefie Schengen- przedłużone
Komisja Europejska podjęła decyzję o przedłużeniu kontroli granicznych obowiązujących w strefie Schengen o jeden kwartał. Dotyczy to wjazdu do Austrii, Niemiec, Danii, Szwecji i Norwegii.
2016-10-27 15:10:29
2 Kliknij i przeczytaj : Powstanie cała trasa Via Baltica.Powstanie cała trasa Via Baltica.
24 października 2016 r. w Łomży odbyła się konferencja poświęcona budowie Via Baltica w Polsce, w której wzięła udział premier Beata Szydło, a także minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk, wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Bojarowicz, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, parlamentarzyści i samorządowcy. 91-kilometrowy fragment Via Baltica powstanie w technologii betonowej w latach 2018-2021. Łączna, szacunkowa wartość inwestycji to ok. 3,5 mld zł.
2016-10-27 15:10:08
3 Kliknij i przeczytaj : W Kazachstanie kontrola zagranicznych przewoźników.W Kazachstanie kontrola zagranicznych przewoźników.
Komitet Transportu podległy kazachskiemu Ministerstwu ds. Inwestycji i Rozwoju przeprowadza akcję pod hasłem ?Kontrola transportowa ? na rzecz ochrony interesów krajowych przewoźników!?. Celem akcji jest spowodowanie, aby zagraniczni przewoźnicy przestrzegali warunków umów międzyrządowych oraz przepisów wewnętrznych obowiązujących w Kazachstanie.
2016-10-25 16:10:14
4 Kliknij i przeczytaj : Sektoralny zakaz jazdy przez Tyrol.Sektoralny zakaz jazdy przez Tyrol.
Parlament Regionu Tyrol uchwalił dwa ważne rozporządzenia, które dotyczą tranzytu przez ten region: 1. Wprowadzenie sektoralnego zakazu jazdy (od 1 listopada 2016) 2. Zakazy dla klasy emisji spalin Euro
2016-10-24 14:10:01
5 Kliknij i przeczytaj : Prawie dwa promile i kłopot z parkowaniem.Prawie dwa promile i kłopot z parkowaniem.
Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu Oddział Konin, zatrzymali do kontroli pojazd należący do rosyjskiej firmy przewozowej. Uwagę inspektorów zwróciło zachowanie kierowcy, który nie potrafił poprawnie zaparkować pojazdu.
2016-10-22 15:10:51
6 Kliknij i przeczytaj : Nowy dowód rejestracyjny zamiast naprawy ciężarówki.Nowy dowód rejestracyjny zamiast naprawy ciężarówki.
W dniu 19 października na drodze krajowej nr 1 w Siewierzu inspektorzy ze Śląskiego ITD zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy z przyczepą, należący do litewskiego przedsiębiorcy. Kierowca litewski, oprócz okazania wymaganych dokumentów, przedstawił też protokół z kontroli ITD z Rzeszowa z dnia 3 października. Wynikało z niego, że z uwagi na nieszczelność układu pneumatycznego, rzeszowscy inspektorzy zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu ciężarowego, nakazując dojazd do najbliższego serwisu w celu usunięcia usterki, która mogła stworzyć zagrożenie w ruchu drogowym.
2016-10-21 15:10:18
7 Kliknij i przeczytaj : Powstanie ostatni, brakujący odcinek autostrady A1Powstanie ostatni, brakujący odcinek autostrady A1
80 kilometrowy odcinek autostrady A1 Tuszyn-Częstochowa zostanie zrealizowany ze środków Krajowego Funduszu Drogowego, w ramach limitu wydatków w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.). Szacowany koszt realizacji to ok 3,6 mld zł. Umożliwi to wcześniejszą realizację tej inwestycji.
2016-10-21 14:10:20
8 Kliknij i przeczytaj :  Ruch na obwodnicy Międzyrzecza dwiema jezdniami Ruch na obwodnicy Międzyrzecza dwiema jezdniami
Od dzisiaj, to jest od 19 października br., na obwodnicy Międzyrzecza w ciągu drogi ekspresowej S3 ruch odbywa się dwiema jezdniami. Tym samym zniknie jedno z uciążliwych zwężeń na tej trasie. Wykonawca udostępnił dwie jezdnie obwodnicy – nowo wybudowaną zachodnią oraz starą, na której została m. in. wymieniona warstwa ścieralna nawierzchni.
2016-10-20 15:10:37
9 Kliknij i przeczytaj : Ranking najbardziej niebezpiecznych dróg w Rosji.Ranking najbardziej niebezpiecznych dróg w Rosji.
Jako wynik badań przeprowadzonych przez centrum „Na rzecz bezpieczeństwo rosyjskich dróg” okazało się, że najbardziej niebezpieczne drogi w Rosji znajdują się w Tatarstanie.
2016-10-19 14:10:37
10 Kliknij i przeczytaj : Rządowe stacje diagnostyczne.Rządowe stacje diagnostyczne.
MIB szykuje rewolucję w systemie badań okresowych pojazdów tworząc około 16 sieci nowych stacji kontroli pojazdów działających pod nadzorem Transportowego Dozoru Technicznego.
2016-10-18 15:10:56
11 Kliknij i przeczytaj : S3 połączy Szczecin i Świnoujście z Republiką CzeskąS3 połączy Szczecin i Świnoujście z Republiką Czeską
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk oraz wiceminister Jerzy Szmit zapowiedzieli 14 października 2016 r., że prace pozwalające ogłosić postępowanie przetargowe na ostatni, południowy odcinek trasy S3, aż do granicy polsko-czeskiej, będą kontynuowane. Minister podkreślił również, że rząd chce połączyć polskie porty w Szczecinie i Świnoujściu z południem Europy, co jest ważne dla wszystkich regionów, przez które przebiega trasa S3. Budowa 31 km trasy S3 od węzła w Bolkowie do granicy Polski w Lubawce ma kosztować 3,2 mld zł. Inwestycja ma zostać ukończona do 2021 r.
2016-10-17 18:10:35
12 Kliknij i przeczytaj : Krótka droga z Bułgarii do PolskiKrótka droga z Bułgarii do Polski
Szczegółowa analiza pobranych do kontroli wykresówek wykazała, że Bułgarię z Polską dzieli zaskakująco niewielka odległość. Okazało się jednak, że kierujący na wykresówce nie zarejestrował części przebytej przez pojazd drogi z Bułgarii do Polski
2016-10-17 18:10:27
13 Kliknij i przeczytaj : Remont nawierzchni jezdni węzła Gliwice Wschód łączącego autostradę A1 i drogę krajową nr 88Remont nawierzchni jezdni węzła Gliwice Wschód łączącego autostradę A1 i drogę krajową nr 88
17 października bieżącego roku rozpocznie się remont nawierzchni jezdni na fragmencie węzła Gliwice Wschód (dawniej „Maciejów”) łączącego autostradę A1 i drogę krajową nr 88. Prace przy sprzyjających warunkach pogodowych potrwają do 5 listopada bieżącego roku.
2016-10-14 13:10:03
14 Kliknij i przeczytaj : Londyn bez przejeżdżających ciężarówek.Londyn bez przejeżdżających ciężarówek.
Burmistrz Londynu zamierza do roku 2019 stworzyć w centrum stolicy strefę, do której bezpłatnie będą mogły wjeżdżać tylko pojazdy o niskiej emisji spalin.
2016-10-13 13:10:47
15 Kliknij i przeczytaj : Utrudnienia na przejściu drogowym w GołdapiUtrudnienia na przejściu drogowym w Gołdapi
Dzisiaj, 13 października, w drogowym przejściu granicznym Gołdap-Gusiew w godzinach od 12.00 do 18.00 z powodu naprawy sieci elektrycznej po stronie rosyjskiej mogą wystąpić utrudnienia.
2016-10-13 09:10:54
16 Kliknij i przeczytaj : Nietrzeźwa dwuosobowa załogaNietrzeźwa dwuosobowa załoga
W dniu 10 października 2016 r. inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu pełniąc obowiązki służbowe na autostradzie A-2 wytypowali do kontroli pojazd członowy należący do rosyjskiego przewoźnika. Już podczas pobierania dokumentów inspektor prowadzący kontrolę wyczuł wyraźną woń alkoholu od dwuosobowej załogi kierowców – obywateli Białorusi.
2016-10-12 14:10:09
17 Kliknij i przeczytaj : Deklaracja paliwa przy wjeździe do Łotwy.Deklaracja paliwa przy wjeździe do Łotwy.
Litewski rząd planuje zaostrzyć walkę z podejmowanymi przez kierowców próbami nielegalnego przewozu oleju napędowego. W tym celu Ministerstwo Finansów zamierza w przyszłym roku zobowiązać kierowców ciężarówek wjeżdżających do kraju z Rosji i Białorusi do deklarowania bezpośrednio na granicy ilości przewożonego w baku paliwa.
2016-10-11 14:10:52
18 Kliknij i przeczytaj : Czasowy zakaz przewozu towarów niebezpiecznych - województwo podkarpackie.Czasowy zakaz przewozu towarów niebezpiecznych - województwo podkarpackie.
W związku z pobytem i spotkaniem Prezydentów Grupy Wyszehradzkiej na terenie województwa podkarpackiego, wprowadza się w dniach 13-15 października br. zakaz poruszania po wymienionych w rozporządzeniu wojewody odcinkach dróg publicznych pojazdów przewożących towary niebezpieczne, o których mowa w ustawie z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych.
2016-10-11 14:10:04
19 Kliknij i przeczytaj : Dużo za dużo na oś napędową.Dużo za dużo na oś napędową.
Na drodze krajowej nr 10 obwodnicy Piły inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu Oddział Piła zatrzymali do kontroli zespół pojazdów składający się z dwuosiowego ciągnika siodłowego oraz trzyosiowej naczepy należący do polskiego przewoźnika. Zespołem pojazdów przewożono koparkę na gąsienicach w ramach przewozów drogowych na potrzeby własne.
2016-10-10 15:10:57
20 Kliknij i przeczytaj : Nieudana próba uniknięcia kontroliNieudana próba uniknięcia kontroli
Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu Oddział Leszno prowadząc czynności kontrolne na drodze krajowej nr 5 wytypowali do kontroli wagowej pojazd, którym przewożono przesyłki kurierskie o dmc do 3,5 tony.
2016-10-08 16:10:29
Zobacz wszystkie (1436) artykułyGoogle
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

Chcesz dodać pilne ogłoszenie o ładunku?

Dzwoń : 660 096 619

Pisz: pomoc@espedytor.pl
    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie14
2kujawsko-pomorskie28
3lubelskie22
4lubuskie26
5łódzkie20
6małopolskie35
7mazowieckie23
8opolskie16
9podkarpackie41
10podlaskie16
11pomorskie8
12śląskie32
13świętokrzyskie21
14warmińsko-mazurskie34
15wielkopolskie34
16zachodnio-pomorskie13

    Czas oczekiwania na granicach
27-10-2016 godz. 22
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 12 0 0 0 4
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 1
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 1 7 0 0 1 1
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 6 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 15 13 0 0 2 0
Hrebenne 3 4 0 0 3 2
Zosin 0 0 0 0 5 1
Korczowa 2 5 1 0 2 2
Medyka 1 4 0 0 3 2
Kroscienko 0 0 0 0 0 1
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2016-10-27
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,92174,0009
dolar australijski1AUD3,00163,0622
dolar kanadyjski1CAD2,93272,9919
euro1EUR4,28614,3727
forint (Węgry)100HUF1,38491,4129
frank szwajcarski1CHF3,95404,0338
funt szterling1GBP4,79144,8882
jen (Japonia)100JPY3,76313,8391
korona czeska1CZK0,15860,1618
korona duńska1DKK0,57620,5878
korona norweska1NOK0,47410,4837
korona szwedzka1SEK0,43990,4487
SDR (MFW)1XDR5,40975,5189


   Święta w Europie do 25-01-2017
Data Kraj Uwagi
28-10-16Czechywszędzie
28-10-16Grecjawszędzie
29-10-16Turcjawszędzie
31-10-16Niemcylokalnie
31-10-16Słoweniawszędzie
01-11-16Włochywszędzie
01-11-16Litwawszędzie
01-11-16POLSKAwszędzie
01-11-16Niemcylokalnie
01-11-16Luksemburgwszędzie
01-11-16Belgiawszędzie
01-11-16Chorwacjawszędzie
01-11-16Szwajcariawszędzie
01-11-16Słoweniawszędzie
01-11-16Hiszpaniawszędzie
01-11-16Francjawszędzie
01-11-16Węgrywszędzie
01-11-16Austriawszędzie
01-11-16BiHlokalnie
01-11-16Andorawszędzie
01-11-16Słowacjawszędzie
02-11-16Luksemburgwszędzie
04-11-16Rosjawszędzie
05-11-16Finlandiawszędzie
05-11-16Szwecjawszędzie
07-11-16Białoruśwszędzie
11-11-16Belgiawszędzie
11-11-16POLSKAwszędzie
11-11-16Francjawszędzie
13-11-16Niemcywszędzie
16-11-16Niemcylokalnie
17-11-16Słowacjawszędzie
17-11-16Czechywszędzie
18-11-16Łotwawszędzie
21-11-16BiHlokalnie
25-11-16BiHlokalnie
30-11-16Rumuniawszędzie
01-12-16Rumuniawszędzie
06-12-16Finlandiawszędzie
06-12-16Hiszpaniawszędzie
08-12-16Portugaliawszędzie
08-12-16Austriawszędzie
08-12-16Szwajcariawszędzie
08-12-16Andorawszędzie
08-12-16Hiszpaniawszędzie
08-12-16Włochywszędzie
24-12-16Słowacjawszędzie
24-12-16Daniawszędzie
24-12-16Estoniawszędzie
24-12-16Bułgariawszędzie
24-12-16Czechywszędzie
24-12-16Litwawszędzie
25-12-16Chorwacjawszędzie
25-12-16Słoweniawszędzie
25-12-16Holandiawszędzie
25-12-16Daniawszędzie
25-12-16Rumuniawszędzie
25-12-16Niemcywszędzie
25-12-16Szwajcariawszędzie
25-12-16Francjawszędzie
25-12-16Bułgariawszędzie
25-12-16Estoniawszędzie
25-12-16Luksemburgwszędzie
25-12-16Finlandiawszędzie
25-12-16Portugaliawszędzie
25-12-16Austriawszędzie
25-12-16Białoruśwszędzie
25-12-16Włochywszędzie
25-12-16Norwegiawszędzie
25-12-16Belgiawszędzie
25-12-16Słowacjawszędzie
25-12-16Węgrywszędzie
25-12-16BiHlokalnie
25-12-16POLSKAwszędzie
25-12-16Litwawszędzie
25-12-16Szwecjawszędzie
25-12-16Łotwawszędzie
25-12-16Hiszpaniawszędzie
25-12-16Grecjawszędzie
25-12-16Andorawszędzie
25-12-16Irlandiawszędzie
25-12-16Czechywszędzie
26-12-16Słoweniawszędzie
26-12-16Grecjawszędzie
26-12-16Luksemburgwszędzie
26-12-16Słowacjawszędzie
26-12-16Włochywszędzie
26-12-16Szwecjawszędzie
26-12-16Rumuniawszędzie
26-12-16POLSKAwszędzie
26-12-16Czechywszędzie
26-12-16Daniawszędzie
26-12-16Andorawszędzie
26-12-16Litwawszędzie
26-12-16Szwajcarialokalnie
26-12-16Łotwawszędzie
26-12-16Hiszpaniawszędzie
26-12-16Irlandiawszędzie
26-12-16W.Brytaniawszędzie
26-12-16Estoniawszędzie
26-12-16Węgrywszędzie
26-12-16Finlandiawszędzie
26-12-16Norwegiawszędzie
26-12-16Austriawszędzie
26-12-16Niemcywszędzie
26-12-16Bułgariawszędzie
26-12-16Holandiawszędzie
26-12-16Belgiawszędzie
26-12-16Chorwacjawszędzie
26-12-16Francjawszędzie
27-12-16W.Brytaniawszędzie
31-12-16Szwajcarialokalnie
90 days


   Ceny ON w Europie 27.10.2016
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Luksemburg 4.10 24.39
Łotwa 4.10 24.39
POLSKA 4.21 23.75
Bułgaria 4.27 23.42
Litwa 4.28 23.36
Czechy 4.42 22.62
Austria 4.47 22.37
Hiszpania 4.50 22.22
Słowacja 4.55 21.98
Estonia 4.57 21.88
Węgry 4.64 21.55
Niemcy 4.72 21.19
Słowenia 4.73 21.14
Francja 4.79 20.88
Rumunia 4.80 20.83
Grecja 4.95 20.20
Finlandia 5.00 20.00
Irlandia 5.11 19.57
Portugalia 5.21 19.19
Belgia 5.24 19.08
Holandia 5.25 19.05
Dania 5.28 18.94
Szwecja 5.52 18.12
Szwajcaria 5.62 17.79
W.Brytania 5.64 17.73
Włochy 5.68 17.61
Norwegia 6.45 15.50

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!Zapraszamy na nasz Funpage

   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
©2002 - 2016 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Aktualności Transportu | Kary nakładane przez ITD nielegalne. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.