espedytor- transport - ładunki - spedycja
Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklama

   Nasze opony

SUNF A-033 27x9-12 65J 6PR E#

SUNF A-041 25x8-12 65J 6PR E#
   O transporcie
Platon- Rosyjski system poboru opłat rozpoczyna rejestrację
 2015-08-20 11:08:58
W Rosji rozpoczęła się rejestracja dużych przewoźników towarowych w systemie poboru opłat za przejazd drogami.Przypominamy, że termin wprowadzenia w Rosji systemu poboru opłat za przejazd od samochodów ciężarowych wyznaczony został na 15 listopada 2015 roku.
Platon system poboru opłat rusza w Rosji od 15 listopada
 2015-09-02 14:09:51
Od 15 listopada 2015 roku w Rosji uruchomiony zostanie system poboru opłat za przejazd drogami „Platon. Oficjalna informacja dostępna jest na stronie platon.ru. Opłata będzie odszkodowaniem za zużywanie dróg.
Przejście graniczne Sławtycze zamknięte dla ciężarówek i autobusów
 2015-08-18 09:08:38
Jak poinformowała Izba Celna w Białej Podlaskiej w związku ze złym stanem technicznym mostu na rzece Bug od początku sierpnia został wstrzymany bezterminowo ruch pojazdów ciężarowych oraz autobusów przez przejście graniczne Sławatycze-Domaczewo.

   Aktualności ITD
Radca Głównego Inspektora, Gabinet Głównego Inspektora
nowinki ITD
Automatyczna waga samochodowa już działa w Bydgoszczy
nowinki ITD
Zły stan techniczny pojazdu wykorzystywanego do przewozu dzieci na wypoczynek zimowy.
nowinki ITD
Z żalem żegnamy naszą Koleżankę
nowinki ITD
Kontrole trzeźwości kierowców autobusów miejskich oraz podmiejskich
nowinki ITD
wszystkie komunikaty

   BTM informuje
INFORMACJA 10/2016
komunikat usunięto
INFORMACJA 9/2016
komunikat usunięto
Informacja 8/2016
komunikat usunięto
INFORMACJA 8/2016
komunikat usunięto
INFORMACJA 7/2016
komunikat usunięto
INFORMACJA 6/2016
komunikat usunięto
INFORMACJA 5/2016
komunikat usunięto
Informacja 4/2016
komunikat usunięto
Informacja 4/2016
komunikat usunięto
Informacja uzupełniająca na temat czasowego złagodzenia stosowania przepisów regulujących aktywność pracy kierowców w Wielkiej Brytanii
komunikat usunięto
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


Tachospeed - łatwe rozliczanie czasu pracy kierowców


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem Tachospeed, napisanym przez firmę Infolab. Jest to specjalistyczny program służący do analizy czasu pracy kierowców na podstawie danych z tarczek (tachografy analogowe) i kart kierowców (tachografy cyfrowe).
 

Zgodnie z istniejącymi przepisami prawa (ustawa o czasie pracy kierowców oraz międzynarodowe przepisy AETR), każda firma, używająca tachografów w swoich pojazdach, zobowiązana jest do odczytu, prowadzenia ewidencji oraz przechowywania tarczek i danych z kart kierowców. Pracodawca ma obowiązek kontrolować swoich kierowców, aby jeździli zgodnie z przepisami zawartymi w ustawie oraz przestrzegali wyznaczonych czasów pracy i odpoczynku. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom przedsiębiorców prowadzących usługi transportowe, firma Infolab stworzyła program Tachospeed.

Analiza tarczek bez użycia programu Tachospeed jest czynnością pochłaniającą wiele cennego czasu, który rośnie wraz z liczbą używanych pojazdów. Odczyt tarczek nie wystarcza do uzyskania przejrzystego obrazu tego, co działo się na drodze i czy tarczki są poprawne. W takich sytuacjach konieczne staje się napisanie raportu. Natomiast odczyt i analiza danych z kart kierowców nie jest możliwa bez użycia specjalistycznego oprogramowania. Program Tachospeed generuje raporty, które pozwalają na wykrycie nieprawidłowości narażających firmę transportową na wysokie kary pieniężne podczas kontroli przeprowadzanych przez służby kontrolne, takie jak Inspekcja Transportu Drogowego i Policja.

Każda z wersji programu Tachospeed pozwala wygenerować:
- raport Inspekcji Transportu Drogowego - identyfikacja wykroczeń kierowcy z podpiętym taryfikatorem kar za naruszenia przepisów Rozporządzenia 3820/85;
- ewidencję czasu pracy kierowcy - obliczenie czasu pracy, nadgodzin, dyżuru, czasu pracy nocnej;
- zbiorczą ewidencję czasu pracy - zestawienie sumaryczne ewidencji czasu pracy;
- raport czasu pracy w ekipach - zestawienie czasu pracy w ekipach wieloosobowych;
- raport przebiegu pojazdu - identyfikacja różnicy przejechanych kilometrów i odczytanych z wykresówek;
- rozliczenie delegacji służbowych kierowców;
- raport średniego spalania dla pojazdów;
- dokumentację wymaganą przez ustawę o transporcie drogowym;
- wydruki ważnych dat i terminów.
 

Tachospeed jest programem w polskiej wersji językowej, posiada intuicyjną nawigację, co sprawia, że użytkowanie go jest proste i nie sprawia użytkownikom żadnych trudności. Modułowa budowa pozwala na jego szybki rozwój. Firma Infolab wciąż dostosowuje swój program do zmieniających się przepisów prawnych oraz wzrastających potrzeb klientów.

 
Strona programu: tachospeed.pl
 
   O transporcie (1170)
nr foto artykuł dodano
1 Kliknij i przeczytaj : Cena paliwa, a nowy podatek.Cena paliwa, a nowy podatek.
Mimo taniejącej ciągle ropy trend spadkowy ceny paliwa , może w Polsce zostać odwrócony. Wszystko przez nowy podatek od sprzedaży detalicznej
2016-02-08 17:02:33
2 Kliknij i przeczytaj : Belgia wypowiada wojnę zagranicznym przewoźnikom Belgia wypowiada wojnę zagranicznym przewoźnikom
Według belgijskich władz, zagraniczni przewoźnicy, w tym polscy, swoimi zaniżonymi stawkami doprowadzili do dumpingu socjalnego i utraty pracy przez ponad 5 tys. belgijskich kierowców i pracowników firm przewozowych. Belgowie chcą zwiększyć konkurencyjność swoich przewoźników. Zapowiadają wzmożone kontrole na drogach.
2016-02-05 15:02:25
3 Kliknij i przeczytaj : W Grecji straj generalny transportowcówW Grecji straj generalny transportowców
Od dzisiaj ogłoszono bezterminowy strajk generalny branży transportowej (zrzeszonej w OFAE - Stowarzyszeniu Greckich Przewoźników) Ostrzega się wszystkich jadących do Grecji o nie dających się przewidzieć skutkach tej decyzji.
2016-02-04 09:02:54
4 Kliknij i przeczytaj : Fiasko rozmów z RosjąFiasko rozmów z Rosją
Rozmowy z Federacją Rosyjską w sprawie przewozów drogowych zostały przerwane. Polscy przewoźnicy mają czas do 15 lutego 2016 r., aby opuścić teren Federacji Rosyjskiej na podstawie ubiegłorocznych zezwoleń. Kolejna runda rozmów ma odbyć się na szczeblu wiceministrów transportu w Federacji Rosyjskiej. Termin nie został jeszcze ustalony.
2016-02-03 20:02:26
5 Kliknij i przeczytaj : Rozmowy trwająRozmowy trwają
Dzisiaj są kontynuowane polsko-rosyjskie negocjacje na temat zasad wykonywania przewozów drogowych do Federacji Rosyjskiej oraz ustalenia wysokości kontyngentu zezwoleń na 2016 r.
2016-02-03 10:02:22
6 Kliknij i przeczytaj : Kłopoty w GrecjiKłopoty w Grecji
Protesty greckich rolników m.in. przeciw podniesieniu podatków i składek na ubezpieczenie społeczne z terytorium Grecji przeniosły sie na granice tego kraju.
2016-02-02 11:02:20
7 Kliknij i przeczytaj : Z Rosji trzeba wyjechac do 15 lutego!Z Rosji trzeba wyjechac do 15 lutego!
Pojazdy, które wjechały na terytorium Polski lub Rosji do 31 stycznia 2016 r. na podstawie zezwoleń ważnych do 31 stycznia 2016 r. mogą na podstawie tych zezwoleń powrócić do kraju nie później niż do dnia 15 lutego 2016 r. włącznie.
2016-02-02 09:02:18
8 Kliknij i przeczytaj : Rosja utrudnia życie zagranicznemu transportowi. UWAGA!Rosja utrudnia życie zagranicznemu transportowi. UWAGA!
Na podstawie nowych przepisów w chwili obecnej dla zagranicznych transportów drogowych dostępne jest tylko jedno przejście graniczne między Federacją Rosyjską a Białorusią!
2016-01-30 20:01:57
9 Kliknij i przeczytaj : Szansa na porozumienie z RosjąSzansa na porozumienie z Rosją
Strona rosyjska pozytywnie odpowiedziała na dzisiejszy apel wiceministra infrastruktury i budownictwa o podjęcie rozmów na temat zasad wykonywania przewozów drogowych do Federacji Rosyjskiej oraz ustalenia wysokości kontyngentu zezwoleń na 2016 rok.
2016-01-30 20:01:03
10 Kliknij i przeczytaj : Kierowca cysterny - przemęczony i z niesprawnym układem hamulcowymKierowca cysterny - przemęczony i z niesprawnym układem hamulcowym
W dniu 27 stycznia 2016 r. inspektorzy z wodzisławskiego oddziału WITD Katowice, pełniący obowiązki służbowe na autostradzie A1 w okolicach miejscowości Mszana, zatrzymali do kontroli ciągnik siodłowy z naczepą należący do słoweńskiego przewoźnika. Słoweński kierowca przewoził w cysternie ponad 27 ton towaru niebezpiecznego o numerze UN 1202 (paliwo do silników diesla). Kontrola wykazała, że układ hamulcowy cysterny nie działał prawidłowo a pojazd nie spełniał wymagań do przewozu towarów niebezpiecznych.
2016-01-29 16:01:16
11 Kliknij i przeczytaj : Fiasko rozmów z Rosją?Fiasko rozmów z Rosją?
W czwartek w Gdańsku miały się rozpocząć dwudniowe negocjacje polsko-rosyjskiej Komisji Mieszanej ds. międzynarodowych przewozów drogowych. Na kolejną turę rozmów do ustalenia wysokości kontyngentu zezwoleń do Gdańska nie przybyła delegacja Federacji Rosyjskiej.
2016-01-28 20:01:58
12 Kliknij i przeczytaj : Białoruś: ADRBiałoruś: ADR'y tylko z OCP
Uwaga na zmienione przepisy wewnętrzne na Białorusi! W przypadku dostawy ładunków niebezpiecznych niezbędna jest umowa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika
2016-01-27 12:01:30
13 Kliknij i przeczytaj : Znowu problemy z transportem na wschódZnowu problemy z transportem na wschód
Jak co roku rozpoczyna się taniec wokół realizacji umowy międzypaństwowej Polska-Rosja dotyczącej przewozów międzynarodowych. Tym razem, jak twierdzi nasze MIiB opór Rosjan wszedł w nową, trudniejszą fazę.
2016-01-25 20:01:01
14 Kliknij i przeczytaj : Wykaz przejść granicznych  do przewozu tranzytem ładunków z Rosji do BiałorusiWykaz przejść granicznych do przewozu tranzytem ładunków z Rosji do Białorusi
Rząd Ukrainy określił listę punktów odprawy celnej na granicy z Rosją wyznaczonych do przewozów tranzytowych towarów:
2016-01-25 15:01:39
15 Kliknij i przeczytaj : Viatol podsumował 2015 rokViatol podsumował 2015 rok
Viatoll podsumował swoje działania w 2015 roku. Przede wszystkim to poinformowano, że w 2015 roku wpływy do systemu osiągnęły poziom 1,55 mld zł, co stanowi 9,3% wzrost rok do roku.
2016-01-22 10:01:57
16 Kliknij i przeczytaj : Viatoll ostrzega przed aplikacjami na komórki!Viatoll ostrzega przed aplikacjami na komórki!
Operator systemu viaTOLL poinformował, że znajdujące się w sklepie Google Play nieautoryzowane aplikacje mobilne przeznaczone dla użytkowników Systemu viaTOLL, w tym aplikacje umożliwiające doładowania salda umowy mogą prowadzić do utraty środków i przechwyceniem danych firmowych.
2016-01-22 10:01:06
17 Kliknij i przeczytaj : Spór o ITDSpór o ITD
W ciągu kilku ostatnich dni dochodziły sprzeczne sygnały nt, dalszego losu ITD. Czy będzie do likwidacji, jak chce tego MSWIA? Czy też zostanie zachowana jak chciałoby MIiB? Spór czeka na rozstrzygnięcie.
2016-01-20 12:01:28
18 Kliknij i przeczytaj : W obwodzie moskiewskim kolejny płatny odcinek autostrady М4 .W obwodzie moskiewskim kolejny płatny odcinek autostrady М4 .
Od 18 stycznia br. w obwodzie moskiewskim na 21 – 93 km drogi Е115/М4 Moskwa – Woroneż zaczęły działać punkty poboru opłat.
2016-01-18 14:01:19
19 Kliknij i przeczytaj : Blokada drogi na Ukrainie do przejścia HrebenneBlokada drogi na Ukrainie do przejścia Hrebenne
Na Ukrainie górnicy z obwodu lwowskiego zablokowali w czwartek trasę z Lwowa do Warszawy. Jak sami twierdzą ich blokada będzie trwała do skutku. Ostrzegamy, że w związku z tą sytuacją utrudniony może być przejazd w kierunku przejścia granicznego Hrebenne od strony Ukrainy.
2016-01-16 09:01:01
20 Kliknij i przeczytaj : W Kazachstanie ograniczono ruch pojzdów ciężarowychW Kazachstanie ograniczono ruch pojzdów ciężarowych
W związku z trudnymi warunkami pogodowymi zamknięty został ruch w trzech obwodach Kazachstanu.
2016-01-14 13:01:42
Zobacz wszystkie (1170) artykułyGoogle
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

Chcesz dodać pilne ogłoszenie o ładunku?

Dzwoń : 660 096 619

Pisz: pomoc@espedytor.pl
    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie4
2kujawsko-pomorskie1
3lubelskie4
4lubuskie11
5łódzkie3
6małopolskie4
7mazowieckie9
8opolskie4
9podkarpackie9
10podlaskie5
11pomorskie3
12śląskie8
13świętokrzyskie14
14warmińsko-mazurskie13
15wielkopolskie14
16zachodnio-pomorskie2

    Czas oczekiwania na granicach
9-2-2016 godz. 14
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 1 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 0 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 0 0 0 2 0
Hrebenne 0 0 0 0 0 0
Zosin 0 0 0 0 1 0
Korczowa 0 0 0 0 0 0
Medyka 0 0 0 0 1 0
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2016-2-9
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,95364,0334
dolar australijski1AUD2,79622,8526
dolar kanadyjski1CAD2,83522,8924
euro1EUR4,40154,4905
forint (Węgry)100HUF1,41551,4441
frank szwajcarski1CHF3,98394,0643
funt szterling1GBP5,69415,8091
jen (Japonia)100JPY3,40543,4742
korona czeska1CZK0,16280,1660
korona duńska1DKK0,58980,6018
korona norweska1NOK0,45890,4681
korona szwedzka1SEK0,46620,4756
SDR (MFW)1XDR5,52835,6399


   Święta w Europie do 9-05-2016
Data Kraj Uwagi
16-2-16Litwawszędzie
23-2-16Rosjawszędzie
24-2-16Estoniawszędzie
28-2-16Hiszpanialokalnie
01-3-16BiHwszędzie
01-3-16Szwajcarialokalnie
01-3-16Hiszpaniawszędzie
03-3-16Bułgariawszędzie
08-3-16Rosjawszędzie
08-3-16Ukrainawszędzie
11-3-16Litwawszędzie
14-3-16Andorawszędzie
14-3-16Grecjawszędzie
15-3-16Białoruśwszędzie
15-3-16Węgrywszędzie
17-3-16Irlandiawszędzie
17-3-16W.Brytanialokalnie
19-3-16Hiszpanialokalnie
19-3-16Szwajcarialokalnie
20-3-16Szwajcariawszędzie
24-3-16Hiszpaniawszędzie
24-3-16Norwegiawszędzie
24-3-16Daniawszędzie
25-3-16Daniawszędzie
25-3-16Niemcywszędzie
25-3-16Szwajcarialokalnie
25-3-16Słowacjawszędzie
25-3-16Estoniawszędzie
25-3-16Norwegiawszędzie
25-3-16Andorawszędzie
25-3-16Grecjawszędzie
25-3-16Francjawszędzie
25-3-16Szwecjawszędzie
25-3-16Łotwawszędzie
25-3-16Finlandiawszędzie
25-3-16Portugaliawszędzie
27-3-16Łotwawszędzie
27-3-16Słowacjawszędzie
27-3-16Litwawszędzie
27-3-16Chorwacjawszędzie
27-3-16Andorawszędzie
27-3-16Estoniawszędzie
27-3-16Włochywszędzie
27-3-16Szwajcariawszędzie
27-3-16POLSKAwszędzie
27-3-16BiHwszędzie
27-3-16Niemcywszędzie
27-3-16Finlandiawszędzie
27-3-16Słoweniawszędzie
27-3-16Daniawszędzie
27-3-16Luksemburgwszędzie
27-3-16Austriawszędzie
27-3-16Norwegiawszędzie
27-3-16Portugaliawszędzie
28-3-16Szwajcarialokalnie
28-3-16Litwawszędzie
28-3-16POLSKAwszędzie
28-3-16Finlandiawszędzie
28-3-16Chorwacjawszędzie
28-3-16Hiszpaniawszędzie
28-3-16Niemcywszędzie
28-3-16Łotwawszędzie
28-3-16Włochywszędzie
28-3-16Węgrywszędzie
28-3-16Słoweniawszędzie
28-3-16Daniawszędzie
28-3-16Francjawszędzie
28-3-16Irlandiawszędzie
28-3-16Norwegiawszędzie
28-3-16Holandiawszędzie
28-3-16Andorawszędzie
28-3-16Luksemburgwszędzie
28-3-16Belgiawszędzie
28-3-16Słowacjawszędzie
28-3-16Austriawszędzie
28-3-16BiHwszędzie
28-3-16W.Brytaniawszędzie
28-3-16Szwecjawszędzie
28-3-16Czechywszędzie
22-4-16Daniawszędzie
23-4-16Turcjawszędzie
23-4-16Hiszpanialokalnie
25-4-16Włochywszędzie
25-4-16Portugaliawszędzie
27-4-16Słoweniawszędzie
27-4-16Holandiawszędzie
28-4-16Włochylokalnie
29-4-16Bułgariawszędzie
29-4-16Grecjawszędzie
29-4-16BiHwszędzie
01-5-16Austriawszędzie
01-5-16Czechywszędzie
01-5-16Francjawszędzie
01-5-16Estoniawszędzie
01-5-16Finlandiawszędzie
01-5-16Chorwacjawszędzie
01-5-16Łotwawszędzie
01-5-16Słoweniawszędzie
01-5-16Słowacjawszędzie
01-5-16Litwawszędzie
01-5-16Rumuniawszędzie
01-5-16Hiszpaniawszędzie
01-5-16Grecjawszędzie
01-5-16BiHwszędzie
01-5-16Portugaliawszędzie
01-5-16Bułgariawszędzie
01-5-16Andorawszędzie
01-5-16Belgiawszędzie
01-5-16Ukrainawszędzie
01-5-16POLSKAwszędzie
01-5-16Rosjawszędzie
01-5-16Turcjawszędzie
01-5-16Luksemburgwszędzie
01-5-16Szwajcariawszędzie
01-5-16Szwecjawszędzie
01-5-16Niemcywszędzie
01-5-16Włochywszędzie
01-5-16Węgrywszędzie
01-5-16Norwegiawszędzie
01-5-16Białoruśwszędzie
02-5-16Ukrainawszędzie
02-5-16Grecjawszędzie
02-5-16W.Brytaniawszędzie
02-5-16Słoweniawszędzie
02-5-16Irlandiawszędzie
02-5-16Hiszpaniawszędzie
02-5-16BiHwszędzie
02-5-16Rumuniawszędzie
02-5-16Bułgariawszędzie
03-5-16Grecjalokalnie
03-5-16BiHwszędzie
03-5-16POLSKAwszędzie
04-5-16Łotwawszędzie
05-5-16Daniawszędzie
05-5-16Luksemburgwszędzie
05-5-16Niemcywszędzie
05-5-16Szwajcariawszędzie
05-5-16Norwegiawszędzie
05-5-16Finlandiawszędzie
05-5-16Francjawszędzie
05-5-16Belgiawszędzie
05-5-16Austriawszędzie
05-5-16Holandiawszędzie
05-5-16Szwecjawszędzie
06-5-16Bułgariawszędzie
08-5-16Słowacjawszędzie
08-5-16Francjawszędzie
08-5-16Czechywszędzie
09-5-16Rosjawszędzie
09-5-16BiHlokalnie
09-5-16Białoruśwszędzie
09-5-16Ukrainawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 8.02.2016
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
POLSKA 3.71 26.95
Estonia 3.83 26.11
Litwa 3.85 25.97
Luksemburg 3.92 25.51
Hiszpania 4.05 24.69
Łotwa 4.05 24.69
Grecja 4.08 24.51
Czechy 4.19 23.87
Bułgaria 4.19 23.87
Rumunia 4.20 23.81
Słowacja 4.22 23.70
Węgry 4.22 23.70
Austria 4.23 23.64
Niemcy 4.24 23.58
Słowenia 4.29 23.31
Francja 4.50 22.22
Portugalia 4.57 21.88
Belgia 4.66 21.46
Irlandia 4.83 20.70
Finlandia 4.93 20.28
Holandia 4.93 20.28
Dania 5.09 19.65
Szwajcaria 5.13 19.49
Szwecja 5.17 19.34
Włochy 5.30 18.87
Norwegia 5.75 17.39
W.Brytania 5.88 17.01

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!Zapraszamy na nasz Funpage

   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
©2002 - 2015 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Aktualności Transportu | Tachospeed - łatwe rozliczanie czasu pracy kierowców. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.