espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
firana na kolka pl-it/it-pl
2017-08-16 07:45:03

Schnaider-group
chŁodnia na miĘdzynarodÓwkĘ
2017-05-04 11:24:05

Schnaider-group
potrzebuje busa dla 20 osób!!!!
2010-07-13 09:55:32

Grupa 3
poszukujemy przewoźników do stałej współpracy
2016-11-15 13:24:40

Colian Logistic Sp. z o.o.
stałe zlecenia na anglię
2015-06-29 13:56:52

Pax Logistics
zlecenia z katowic na ciągnik z firanką
2016-05-25 12:47:09

PKS24
auto pomoc cała europa przewóz aut 3 sztuki mercedes atego laweta
2010-07-25 23:01:36

auto dankar
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 6/2023
Zezwolenia z kontyngentu 2023
INFORMACJA 6/2023
Zezwolenia z kontyngentu 2023
INFORMACJA 5/2023
Dodatkowe limity Luty
INFORMACJA 4/2023
Termin odwołań EKMT
INFORMACJA 2/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S 2022
INFORMACJA 2/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 1/2023
Oświadczenie o liczbie osób zatrudnionych
INFORMACJA 88/2022
Termin ważności zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2022
INFORMACJA 87/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Białoruś ogólne
INFORMACJA 86/2022
Wydawanie zezwoleń EKMT z kontyngentu 2023 – wolna sprzedaż
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


Główny Inspektor wyróżniony odznaką "Złote Logo Polska"

Główny Inspektor wyróżniony odznaką "Złote Logo Polska"

Tomasz Połeć, Główny Inspektor Transportu Drogowego został wyróżniony odznaką Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej "Złote Logo Polska" za promocję Polski poprzez działania na rzecz bezpieczeństwa na drogach, w tym za zainicjowanie i prowadzenie akcji Bezpieczny Autokar.

"Marka Polska, dla nas, to zbiór cech znamienitych osobowości reprezentujących polską naukę, kulturę, sport czy inne dyscypliny życia publicznego. Promując Polskę niezmiennie je przywołujemy" - powiedział Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej podczas Gali, która odbyła się w dniu 18 grudnia w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Prezes POT dziękując tegorocznym laureatom podkreślał, że bez wsparcia ludzi, którzy wpływają na odbiór naszego kraju, promocja Polski nie byłaby tak efektywna. Polska postrzegana jest właśnie przez pryzmat ich postaw i osiągnięć.

Każdego roku, w ramach swojej statutowej działalności inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego realizują ponad 200 tys. kontroli drogowych zwracając szczególną uwagę na kluczowe aspekty wpływające na bezpieczeństwo ruchu drogowego, w tym stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierowców oraz czas prowadzenia pojazdu. W celu poprawy bezpieczeństwa transportu osób, w tym w szczególności dzieci i młodzieży, Inspekcja Transportu Drogowego wraz z Polską Organizacją Turystyczną zainicjowała w 2003 r. ogólnopolską akcję "Bezpieczny autokar". W jej ramach  przez cały rok prowadzone są kontrole, zaś w czasie wakacji i ferii zimowych są one szczególnie nasilone. Prowadzona akcja przyczynia się do znacznej poprawy bezpieczeństwa podróży tym środkiem transportu, ponadto podnosi świadomość konieczności rzetelnej realizacji przewozu i przestrzegania wszystkich wymogów bezpieczeństwa przewidzianych przepisami prawa, zarówno wśród przewoźników i kierowców, jak i pasażerów autobusów. Wielokrotnie podczas prowadzonych kontroli Inspektorzy eliminowali z ruchu pojazdy stwarzające realne zagrożenie w ruchu drogowym. Z prowadzonych kontroli wynika, że rokrocznie poprawia się stan techniczny pojazdów oraz zmniejsza się liczba naruszeń popełnianych przez kierowców  i przewoźników. Na naszych drogach jest bezpieczniej co sprawia, że zagraniczni turyści coraz częściej odwiedzają Polskę autokarem lub własnym środkiem transportu.

Kapituła doceniła wkład Głównego Inspektora w promocję profesjonalizmu i standardów polskiej administracji w Unii Europejskiej i poza jej granicami, poprzez między innymi realizację licznych projektów współpracy bliźniaczej na rzecz Ukrainy, Chorwacji i Turcji. GITD jest jednym z najaktywniejszych urzędów dzielących się doświadczeniem z wdrażania przepisów UE w zakresie nadzoru i kontroli transportu drogowego.

Główny Inspektor Transportu Drogowego był wiceszefem i kluczowym ekspertem realizowanego pod auspicjami Komisji Europejskiej we współpracy z Francją i Austrią projektu PHARE UA07/PCA/TP/09 Support to the Strengthening of Road Freight and Passenger Transport Safety na Ukrainie, którego celem było przeszkolenie i przygotowanie ukraińskich służb kontrolnych (Policji i Inspekcji Transportu Drogowego) do kontroli zmieniających się przepisów Umowy europejskiej dot. pracy załóg pojazdów wykonujących międzynarodowe przewozy drogowe. Był również wiceszefem projektu współpracy bliźniaczej na rzecz Chorwacji HR/2008/IB/TR/01 Further harmonization of the road safety legislation, strengthening and development of the administrative capacity of the Ministries in the field of road transport, realizowanego wspólnie  z Niemcami, przygotowującego formacje kontrolne do efektywnej realizacji zadań związanych z członkostwem Chorwacji w Unii Europejskiej. Dzięki wytworzonej i utrwalonej marce Inspekcji w Europie, a także poza jej granicami, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, jako jeden z nielicznych polskich urzędów, realizuje projekty współpracy bliźniaczej kierując konsorcjami złożonymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej. Tomasz Połeć stoi na czele konsorcjum polsko-litewskiego realizującego projekt budowy kompleksowego systemu certyfikacji, nadzoru i kontroli drogowego przewozu towarów niebezpiecznych na terenie Turcji - TR 12 IB TR 01 Assistance on the Transport of Dangerous Goods (jest to pierwszy i dotychczas jedyny projekt współpracy bliźniaczej realizowany przez Polskę na rzecz Turcji od 2005 r.). Tomasz Połeć został również wybrany liderem projektu i konsorcjum polsko-niemiecko-litewskiego, które w styczniu 2015 r. rozpocznie realizację dwuletniego kontraktu dotyczącego poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na Ukrainie - Support to the Ministry of Infrastructure of Ukraine in Strengthening of Safety Standards of Commercial Road Transport. Ze względu na zamkniętą dla krajów spoza Unii Europejskiej formułę Euro Contrôle Route, Tomasz Połeć zainicjował cykliczne wymiany, wspólne warsztaty, kontrole i szkolenia formacji kontrolnych Unii Europejskiej ze służbami z m.in. Ukrainy, Rosji, Białorusi, Kazachstanu, Turcji, Gruzji, przyczyniając się do ujednolicania praktyk kontrolnych na terenie Europy i Azji. Te działania mają przyczynić się do zacieśnienia współpracy krajów UE z państwami ościennymi oraz azjatyckimi.

W tym roku Złote Logo otrzymali również: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Iwona Wendel, kompozytor Krzysztof Penderecki, malarz Edward Dwurnik, dziennikarz Józef Węgrzyn, Grupa onet.pl, kolarz Rafał Majka, reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Jej trener Stephane Antiga, koszykarz Marcin Gortat oraz zespół prof. Janusza Skalskiego z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.


Informacja Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego


   Komunikatów (5516)
Nr. Komunikat Oglądano
1Z pasażerami i bez karty w tachografie
Kierowca autobusu, przewożąc grupę seniorów, nie rejestrował swoich aktywności na karcie do tachografu. Nie miał także dokumentów potwierdzających jego czas pracy w poprzednich dniach. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
5
2Kontrole przewozu dzieci w trakcie ferii na Śląsku
Dziesięć autokarów przewożących dzieci i młodzież, skontrolowali funkcjonariusze śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego w Katowicach i Chorzowie. W dwóch stwierdzili usterki i zatrzymali dowody rejestracyjne. Oprócz tego jeden z przewoźników wyposażył kierowcę w niewłaściwe wykresówki, a drugi nie przeszkolił prawidłowo kierowcy w zakresie obsługi tachografu cyfrowego. Inspektorzy wezwali też karetkę pogotowia do chłopca, który zasłabł w trakcie wycieczki.
4
3Nietrzeźwy jechał ekspresową „siódemką”
Niemal 1,7 promila alkoholu wydmuchał kierowca polskiej ciężarówki, którą zatrzymał do kontroli patrol warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
4
4Z usterką niebezpieczną kilka dni po przeglądzie
Naczepa ciężarówki skontrolowanej przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego kilka dni temu miała przeprowadzony przegląd przez uprawnionego diagnostę. Jednak kontrola stanu technicznego na drodze wykazała niebezpieczną usterkę. Stwierdzono pęknięte dwie tarcze hamulcowe na całej szerokości.
9
5Autobus z usterkami przywiózł dzieci do teatru
Wyciek płynów eksploatacyjnych, uszkodzone pasy bezpieczeństwa przy fotelach pasażerów oraz kilka drobnych usterek, stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego w skontrolowanym autobusie. Pojazd przywiózł dzieci do teatru w Koszalinie i nie został dopuszczony do powrotnej trasy z pasażerami.
5
6Kłopotliwa identyfikacja przeładowanego pojazdu
Początkowo kontrola przeładowanego samochodu dostawczego miała zakończyć się ukaraniem kierowcy mandatem i tymczasowym zakazem dalszej jazdy. Konieczny był jednak przyjazd Policji. W trakcie identyfikacji busa, inspektorzy z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili niezgodność danych na tabliczce znamionowej pojazdu.
6
7Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień
Kierowca samochodu dostawczego nigdy nie miał prawa jazdy i wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. 37-latek wydmuchał 2,8 promila. Obok niego siedział pasażer z uprawnieniami, ale także był pijany. Funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali kierowcę do dalszych czynności Policji.
11
8Niesprawne światła, nieważne przeglądy i brak karty kierowcy
Niedziałające światła hamowania, nierejestrowanie czasu jazdy na karcie kierowcy, czy brak legalizacji tachografów to nieprawidłowości, które stwierdzili inspektorzy pomorskiej, świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kontroli dwóch autokarów i dwóch ciężarówek. Jednemu z kierowców zostało zatrzymane prawo jazdy.
6
9Kontrole busów w transporcie międzynarodowym
Ponad czterdzieści pojazdów i zespołów pojazdów o dmc od 2,5 t do 3,5 t przewożących ładunki w międzynarodowym transporcie, skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie jednodniowej akcji. Kierowca jednego busa nie okazał wymaganego wpisu z licencji wspólnotowej. Z kolei inny tego typu pojazd był przeładowany.
8
10Nielegalne transporty kabotażowe wstrzymane
Zestawami należącymi do dwóch litewskich przedsiębiorców wykonywano przewozy kabotażowe niezgodnie z przepisami prawa. Naruszenia stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówki skierowano na wyznaczony parking strzeżony. Przewoźnikom grożą teraz kary pieniężne.
5
11Na podwójnym gazie i z sądowym zakazem
45-latek miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a pomimo tego wsiadł nietrzeźwy za kierownicę samochodu osobowego oraz przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyznę zatrzymali do kontroli inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W stanie wskazującym na spożycie alkoholu był również kierowca ciężarówki zatrzymanej przez patrol warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obaj mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności Policji.
9
12Kontrole zagranicznych ciężarówek na Mazowszu
Niemal dwieście ciężarówek należących do zagranicznych przewoźników skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie jednodniowej akcji. Wszyscy mieli ważne zezwolenia uprawniające do wykonywania międzynarodowych przewozów drogowych rzeczy. Ale nie wszystkie skontrolowane pojazdy były sprawne technicznie. W trakcie powrotu z działań, jeden patrol ITD zabezpieczał też miejsce groźnie wyglądającej kolizji z udziałem ciężarówki.
7
13Małopolscy i świętokrzyscy inspektorzy na miejscu groźnych zdarzeń drogowych
W województwach małopolskim i świętokrzyskim doszło do niebezpiecznych sytuacji, z udziałem pojazdów ciężarowych. Analiza pobranych przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego danych z tachografów i kart kierowców posłuży w ustaleniu okoliczności zdarzeń drogowych i ewentualnie ich przyczyn.
9
14Spotkanie z przewoźnikami w Białowieży
O istotnych aspektach funkcjonowania branży transportowej w Polsce rozmawiano w trakcie Konferencji Przewoźników Podlasia, która odbyła się w Białowieży. Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur przedstawił działania Inspekcji na rzecz ochrony polskiego rynku transportu drogowego i podsumował wstępne wyniki kontroli przeprowadzonych przez Inspekcję Transportu Drogowego w 2022 r.
6
15Wspólne działania służb w Wielkopolsce i na Śląsku przeciwko nielegalnym przewozom osób
Ponad 100 samochodów, którymi wykonywano przewozy osób, skontrolowali w Poznaniu i Częstochowie inspektorzy wielkopolskiej i śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Bilans działań prowadzonych wspólnie ze Strażą Graniczną oraz Policją to m.in.: 48 stwierdzonych wykroczeń, 11 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych, 11 wszczętych postępowań administracyjnych i 5 zatrzymanych osób.
5
16Wykresówka kolegi i jazda bez karty
Ciężarówkę niedopuszczoną do ruchu i z pękniętą tarczą hamulcową prowadził kierowca, który rejestrował swój czas pracy na konto kolegi. Oprócz tego nie okazał do kontroli wymaganych dokumentów. Z kolei kierowca innego zestawu, w bieżącym dziennym czasie prowadzenia pojazdu, jechał bez karty w tachografie. Obaj kierowcy stracili prawo jazdy na trzy miesiące i zostali ukarani mandatami.
10
17Inspektorzy na miejscu wypadku śmiertelnego
Inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zajmowali się zabezpieczeniem danych z tachografu cyfrowego oraz karty kierowcy ciężarówki, która zderzyła się czołowo z busem osobowym. Informacje o prędkości ciężarówki i czasie pracy kierowcy przekazano Policji.
17
18Kontrole ciężarówek z zakazami dalszej jazdy
Jedna naczepa nie miała koła, a w drugiej była niecała i pęknięta tarcza hamulcowa. Z kolei ciągnik siodłowy miał uszkodzony układ oczyszczania spalin (SCR). Niesprawne technicznie pojazdy zostały wycofane z ruchu przez funkcjonariuszy wielkopolskiej, świętokrzyskiej oraz warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
12
19Niewłaściwe skonfigurowanie tachografu
Tachograf w skontrolowanej ciężarówce powinien otrzymywać informacje o prędkości pojazdu z dwóch niezależnych od siebie źródeł, ale przekazywany był tylko jeden sygnał. Błąd sygnału IMS stwierdzili funkcjonariusze z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie rutynowej kontroli zestawu przewożącego towar niebezpieczny – ADR.
14
20Kontrole autobusów w Szczecinie i Stargardzie
Ponad czterdzieści autobusów komunikacji miejskiej i podmiejskiej skontrolowali funkcjonariusze z zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kilkugodzinnych działań na terenie Szczecina i Stargardu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, mieli wymagane dokumenty. Inspektorzy nie stwierdzili też usterek technicznych w autobusach.
28
21Jedna karta, a dwóch kierowców
Grecką ciężarówkę prowadziło na zmianę dwóch kierowców, ale w czasie jazdy swoje aktywności na karcie zapisywał tylko jeden z nich. W tym czasie drugi kierowca „odbierał" odpoczynek. Niedozwoloną manipulację stwierdzili funkcjonariusze z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
22
22„Odpoczynek” w trakcie jazdy
Kierowca polskiej ciężarówki przejechał ponad sto kilometrów z wyłączonym tachografem. Na tym odcinku trasy rejestrował fikcyjny odpoczynek. Mógł manipulować zapisami czasu pracy, ponieważ do tachografu wgrano zmienione oprogramowanie. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
12
23Kabotaż ponad dopuszczalny limit
Litewski przewoźnik złamał dopuszczalny limit kabotażowych przewozów na terenie Polski. Chciał prawdopodobnie uniknąć powrotu ciężarówek na pusto, więc rozpoczął drugi zarobkowy przewóz. Naruszenie będące przejawem nieuczciwej konkurencji stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
20
24Jeden nietrzeźwy, a drugi po spożyciu
Inspektorzy z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego wracając z pełnionej służby, zauważyli samochód osobowy w rowie. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zajęli się mężczyzną, który właśnie wychodził z pojazdu. Okazało się, że był nietrzeźwy. Z kolei patrol z podlaskiej ITD zatrzymał do kontroli ciężarówkę, której kierowca był w stanie wskazującym na spożycie alkoholu.
19
25Nieoznakowany autobus i jazda bez karty
Autobus przewożący grupę dzieci na zajęcia sportowe nie był oznaczony wymaganymi tablicami. Kontrola czasu pracy wykazała również, że kierowca nie rejestrował swoich aktywności na karcie do tachografu przed rozpoczęciem przejazdu z dziećmi. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
16


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie7
2kujawsko-pomorskie8
3lubelskie6
4lubuskie19
5mazowieckie23
6małopolskie13
7opolskie22
8podkarpackie5
9podlaskie7
10pomorskie20
11śląskie36
12świętokrzyskie2
13warmińsko-mazurskie15
14wielkopolskie5
15zachodniopomorskie8

    Czas oczekiwania na granicach
30-1-2023 godz. 11
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 2 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 0 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 12 0 0 0 0
Hrebenne 0 1 0 0 0 0
Zosin 0 0 0 0 0 0
Korczowa 0 0 0 0 0 0
Medyka 0 0 0 0 0 0
Kroscienko 0 1 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-01-30
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,28884,3754
dolar australijski1AUD3,04943,1110
dolar kanadyjski1CAD3,21793,2829
euro1EUR4,65994,7541
forint (Węgry)100HUF1,19851,2227
frank szwajcarski1CHF4,64854,7425
funt szterling1GBP5,31115,4183
jen (Japonia)100JPY3,30183,3686
korona czeska1CZK0,19580,1998
korona duńska1DKK0,62660,6392
korona norweska1NOK0,43390,4427
korona szwedzka1SEK0,41570,4241
SDR (MFW)1XDR5,78515,9019


   Święta w Europie do 30-04-2023
Data Kraj Uwagi
08-2-23Słoweniawszędzie
15-2-23Serbiawszędzie
16-2-23Serbiawszędzie
16-2-23Litwawszędzie
24-2-23Estoniawszędzie
27-2-23Grecjawszędzie
28-2-23Hiszpanialokalnie
01-3-23Hiszpanialokalnie
01-3-23BiHlokalnie
03-3-23Bułgariawszędzie
08-3-23Białoruśwszędzie
08-3-23Ukrainawszędzie
08-3-23Niemcylokalnie
10-3-23Szwajcarialokalnie
11-3-23Litwawszędzie
14-3-23Andorawszędzie
15-3-23Węgrywszędzie
17-3-23W.Brytanialokalnie
17-3-23Irlandiawszędzie
19-3-23Hiszpanialokalnie
25-3-23Grecjawszędzie
04-4-23Francjalokalnie
06-4-23Norwegiawszędzie
06-4-23Hiszpanialokalnie
06-4-23Daniawszędzie
07-4-23Szwajcarialokalnie
07-4-23Szwecjawszędzie
07-4-23Węgrywszędzie
07-4-23Łotwawszędzie
07-4-23Niemcywszędzie
07-4-23Norwegiawszędzie
07-4-23Portugaliawszędzie
07-4-23Słowacjawszędzie
07-4-23Hiszpaniawszędzie
07-4-23Finlandiawszędzie
07-4-23Estoniawszędzie
07-4-23Daniawszędzie
07-4-23Czechywszędzie
09-4-23Włochywszędzie
09-4-23Łotwawszędzie
09-4-23Norwegiawszędzie
09-4-23POLSKAwszędzie
09-4-23Portugaliawszędzie
09-4-23Litwawszędzie
09-4-23Finlandiawszędzie
09-4-23Estoniawszędzie
09-4-23Daniawszędzie
09-4-23BiHlokalnie
10-4-23Szwecjawszędzie
10-4-23W.Brytaniawszędzie
10-4-23Włochywszędzie
10-4-23Węgrywszędzie
10-4-23Luksemburgwszędzie
10-4-23Łotwawszędzie
10-4-23Niemcywszędzie
10-4-23Norwegiawszędzie
10-4-23POLSKAwszędzie
10-4-23Słowacjawszędzie
10-4-23Litwawszędzie
10-4-23Irlandiawszędzie
10-4-23Hiszpanialokalnie
10-4-23Francjawszędzie
10-4-23Finlandiawszędzie
10-4-23Daniawszędzie
10-4-23Czechywszędzie
10-4-23Chorwacjawszędzie
10-4-23Holandiawszędzie
10-4-23Belgiawszędzie
10-4-23Austriawszędzie
10-4-23BiHlokalnie
14-4-23Serbiawszędzie
14-4-23Rumuniawszędzie
14-4-23Grecjawszędzie
16-4-23Serbiawszędzie
16-4-23Rumuniawszędzie
16-4-23BiHlokalnie
16-4-23Bułgariawszędzie
17-4-23Serbiawszędzie
17-4-23Ukrainawszędzie
17-4-23Rumuniawszędzie
17-4-23Grecjawszędzie
17-4-23Bułgariawszędzie
20-4-23Turcjalokalnie
21-4-23Turcjawszędzie
22-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Hiszpanialokalnie
24-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Włochywszędzie
25-4-23Portugaliawszędzie
27-4-23Słoweniawszędzie
27-4-23Holandiawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.