espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
najlepsza oferta na rynku dla przewoźników posiadających firanki 24 t
2017-01-30 09:52:04

INTRA
szukam pracy
2011-05-18 11:17:43

blazejkolezak
frachty dla firany lub chŁodni
2017-09-12 15:52:06

Schnaider-group
naczepa schmitz cargobull sko 24 – otwierane boki cena:44000pln
2016-04-12 14:47:21

ATU Logistic
praca dla przewoźników z własnym tir-em 24 tony
2016-04-12 13:52:47

PKS24
silvan logistics - praca na solÓwki chŁodnie !!!
2017-05-09 08:30:48

Silvan Logistics
praca dla przewoźników
2018-01-09 11:04:34

GEODIS
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 29/2021
Dodatkowe limity na miesiąc czerwiec
INFORMACJA 28/2021
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3+S         
INFORMACJA 27/2021
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
INFORMACJA 26/2021
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Łotwa kraje trzecie
INFORMACJA 25/2021
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Litwa kraje trzecie
INFORMACJA 24/2021
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Gruzja ogólne
INFORMACJA 23/2021
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bułgaria kraje trzecie
INFORMACJA 22/2021
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie 
INFORMACJA 21/2021
Termin rozliczenia zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2020
INFORMACJA 20/2021
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO 3 + S
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


Setki skontrolowanych autokarów, tysiące sprawdzonych ciężarówek i busów ? podsumowanie wakacyjnych działań ITD.

Setki skontrolowanych autokarów, tysiące sprawdzonych ciężarówek i busów ? podsumowanie wakacyjnych działań ITD.

Niemal 1700 skontrolowanych autokarów i ponad 26 tys. kontroli innych pojazdów – dla ITD były to pracowite wakacje. Średnio co dwudziesta kontrola autokaru zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Plagą polskich dróg są przeładowane pojazdy. Wielu kierowców narusza też normy czasu jazdy i odpoczynków. Inspektorzy ujawniali również przypadki prowadzenia samochodów przez nietrzeźwych kierowców. Koniec wzmożonych wakacyjnych kontroli, ale początek intensywnych działań Inspekcji w ramach akcji ?Bezpieczna droga do szkoły". Wyniki wakacyjnych kontroli podsumowali dziś na wspólnym briefingu Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, który zapowiedział również skrupulatne kontrole szkolnych autobusów.

Relacja z briefingu: https://www.youtube.com/watch?v=CYoyQqnqZyA&feature=youtu.be

Wzmożone kontrole autokarów 

Stałe i mobilne punkty kontrolne, sprawdzenia po zgłoszeniach opiekunów i organizatorów wycieczek, kontrole na głównych szlakach komunikacyjnych – Inspekcja Transportu Drogowego działania ?Bezpieczny Autokar" prowadziła na terenie całego kraju. Kontrole były zintensyfikowane i dostosowane do oczekiwań organizatorów wycieczek, tak aby ograniczyć ryzyko niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Sprawdzono stan techniczny ok. 1700 autokarów oraz czas pracy i trzeźwość kierowców. Ponad 450 kontroli autokarów zakończyło się nałożeniem mandatów karnych (ok. 26,5% wszystkich kontroli), zatrzymano ponad 70 dowodów rejestracyjnych (ok. 4% wszystkich kontroli), a w 17 przypadkach wydano zakaz dalszej jazdy, co stanowi ok. 1 % wszystkich kontroli. Podczas ubiegłorocznych wakacji inspektorzy wydali ok. 1,3 % zakazów. W porównaniu z rokiem ubiegłym, w tym roku odnotowano też mniejszą liczbę zatrzymanych dowodów rejestracyjnych. Podczas tych wakacji było to ponad 4%, roku temu - blisko 5,2%.

Inspekcja Transportu Drogowego stara się eliminować z ruchu pojazdy w złym stanie technicznym. Działania Inspekcji przynoszą skutek – ocenił Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury. – Na drogach jest bezpiecznej, a mniejsza liczba zatrzymanych podczas tych wakacji dowodów rejestracyjnych to sukces Inspekcji, sukces nas wszystkich. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest naszym priorytetem. Jest najważniejsze –dodał Minister.

Najczęstszą przyczyną zatrzymania dowodów był zły stan techniczny pojazdów (ujawniono wycieki płynów eksploatacyjnych, niesprawne układy hamulcowe, wadliwe oświetlenie) i brak ważnych badań technicznych. Przykładowo ze względu na uszkodzoną oponę, ale też naruszenie norm czasu pracy nie został dopuszczony do dalszej jazdy autokar, który pod koniec sierpnia miał zawieźć grupę 40 dzieci na wycieczkę do Krakowa. Niesprawny autobus miał także zawieźć grupę 30 harcerzy do Inowrocławia. Do niebezpiecznej podróży nie doszło dzięki interwencji małopolskiej ITD. Fatalny był też wynik kontroli dwóch autokarów, które miały zawieźć dzieci z Kątów Wrocławskich na wakacje nad morzem. Z jednego pojazdu wyciekały płyny eksploatacyjne, kierowcy nie odebrali przepisowych odpoczynków, a pilot wycieczki miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tysiące sprawdzonych ciężarówek i busów – ponad 26 tys. kontroli

Równolegle z akcją ?Bezpieczny Autokar" inspektorzy w okresie letnim prowadzili wzmożone kontrole pojazdów o masie powyżej 3,5 ton. Niestety wielu kierowców ciężarówek i busów przewozi dużo więcej ładunku, w stosunku do dopuszczonych prawem norm.

Inspektorzy prowadzili nie tylko rutynowe kontrole, ale również działania akcyjne – tak było m.in. na Lubelszczyźnie. W trakcie jednodniowej akcji, w ramach wspólnych działań z policją,  skontrolowano blisko 100 pojazdów dostawczych. Aż 60 było przeładowanych. Zintensyfikowane kontrole w tym zakresie będą kontynuowane na terenie całego kraju. Inspektorzy sprawdzali również stan techniczny pojazdów i czas pracy kierowców. Tu również ujawniano rażące naruszenia. Przykładowo podkarpaccy inspektorzy ITD skontrolowali ukraińskiego przedsiębiorcę, który prowadził pojazd bez wymaganej przerwy przez 22 godziny. Chcąc oszukać czas pracy, kierowcy wykorzystują nie tylko swoją, ale też karty innych kierowców. Zatrzymany do kontroli w Nowinach Wielkich (woj. lubuskie) szofer, jechał na trzech kartach. Inspektorzy ujawnili podczas tej kontroli aż 19 naruszeń norm w zakresie czasu jazdy, przerw i odpoczynków kierowcy. Wciąż wykorzystywane są również urządzenia fałszujące czas pracy. Kierowca, który 10 lipca w Koszkowie zderzył się z cysterną, posługiwał się nielegalnym magnesem.

Zagrożenie wciąż stanowią kierowcy jadący ?na podwójnym gazie".

Przykład z ostatnich dni: województwo lubuskie. Ukraiński kierowca jechał zygzakiem. Został zatrzymany przez naszych inspektorów. Miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Był w takim stanie upojenia alkoholowego, że badanie trzeźwości alkomatem udało się przeprowadzić dopiero po kilku próbach – przypominał Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego. – Dodatkowo ten kierowca poprosił podczas kontroli inspektorów o przyniesienie piwa z kabiny ciężarówki. To przykład skrajnej nieodpowiedzialności. Na szczęście nie było ich dużo w wakacje – dodał szef GITD.

Inspektorzy w okresie wakacyjnym skontrolowali ponad 26 tys. pojazdów. Stwierdzono ponad 13 tys. różnego rodzaju naruszeń. W niektórych przypadkach kierujący otrzymywali więcej niż jeden mandat. 

Bezpieczna droga do szkoły – ITD dba o bezpieczeństwo uczniów

Pierwszy szkolny dzwonek i pierwsze kontrole autobusów szkolnych. Inspekcja Transportu Drogowego rozpoczyna działania ?Bezpieczna droga do szkoły". W trakcie kontroli sprawdzane będą m.in. uprawnienia i trzeźwość kierowców oraz stan techniczny autobusów szkolnych. Działania te mają zapewnić dzieciom bezpieczny dojazd do i ze szkoły.

W roku ubiegłym, tylko we wrześniu i w pierwszej połowie października inspektorzy sprawdzili ponad 1500 autobusów szkolnych.

Niestety średnio co ósma kontrola kończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Czyli te pojazdy, autobusy szkolne są w dużo gorszym stanie niż autobusy kontrolowane w wakacje, przewożące dzieci na wypoczynek. Każdy rodzic, dyrektorzy szkół mogą poprosić inspektorów o przeprowadzenie kontroli autobusu szkolnego. Takie kontrole prowadzimy albo po przywiezieniu dzieci do szkoły, albo przed odjazdem, tak aby tych pojazdów nie zatrzymywać w trasie – wyjaśniał Alvin Gajadhur. Mam nadzieję, że podczas tego roku szkolnego pojazdy będą w lepszym stanie i nie będziemy musieli zatrzymywać dowodów rejestracyjnych z powodu złego stanu technicznego – dodał Główny Inspektor Transportu Drogowego.

Skrupulatne kontrole autobusów szkolnych będą prowadzone na terenie całego kraju.


Informacja Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego


   Komunikatów (4246)
Nr. Komunikat Oglądano
1 Fatalny stan ciężarówek zatrzymanych w świętokrzyskim
nowinki ITD: Łyse opony z wystającymi elementami osnowy, pęknięte i połamane tarcze hamulcowe. Tak zaniedbane samochody...
2
2 Przewóz materiałów zapalnych z naruszeniami
nowinki ITD: Niesprawna gaśnica oraz brak mocowania przewożonego ładunku - to główne naruszenia ujawnione przez...
1
3 Bez ograniczeń i podczas zakazu
nowinki ITD: Czas jazdy dziennej kierowcy skontrolowanego przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego z Gdańska...
1
4 Jechali pomimo zakazu
nowinki ITD: 26 ciężarówek jadących pomimo obowiązującego zakazu zatrzymali w ostatni weekend majowy inspektorzy łódzkiej...
4
5 Przeładowany samochód z usterkami technicznymi
nowinki ITD: Samochodem dostawczym z niesprawnym układem hamulcowym, wyciekami płynów eksploatacyjnych i skorodowaną ramą...
1
6 Jechali na konto innych kierowców
nowinki ITD: Kierowcy dwóch polskich ciężarówek spędzali za kółkiem więcej czasu niż pozwalają przepisy. W tym czasie...
0
7 Jeden bez zezwolenia, drugi z uszkodzoną oponą
nowinki ITD: Dwie białoruskie ciężarówki wycofali tymczasowo z ruchu funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z...
0
8 Pijany kierowca ciężarówki sprawcą groźnego wypadku
nowinki ITD: Funkcjonariusze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego pracowali na miejscu wypadku w centrum Kielc....
0
9 Akcja wzmożonych kontroli ADR
nowinki ITD: 67 ciężarówek przewożących towary niebezpieczne skontrolowali w trakcie dwudniowych działań funkcjonariusze...
0
10 Szkoła Krokodylka Tirka uczy również za granicą
nowinki ITD: „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” online przekroczyła granice i w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa Ruchu...
0
11 Za ciężki transport soków i bloczków
nowinki ITD: Wieloosiowy zestaw i solówkę z nadmiarem przewożonego towaru wycofali z ruchu inspektorzy kujawsko-pomorskiej...
6
12 Bez wymaganych badań i licencji
nowinki ITD: Bez wymaganego szkolenia, badań lekarskich i psychologicznych oraz bez licencji lub zezwolenia na wykonywanie...
5
13 Międzynarodowy transport z podwieszoną osią
nowinki ITD: Kierowca rumuńskiej ciężarówki, zamiast wymienić uszkodzone koło, postanowił podwiesić pasami oś i...
2
14 Przeładowane i bez oznaczenia
nowinki ITD: Dwie wywrotki z ładunkiem ziemi i kamieni zatrzymali niemalże w centrum Katowic śląscy inspektorzy Inspekcji...
5
15 Transporty poza prawem
nowinki ITD: Wywrotka przewożąca gruz, ostatni raz na przeglądzie była pięć lat temu. Nie była też ubezpieczona, a...
5
16 Ciężarówka z wyłącznikiem AdBlue
nowinki ITD: Zamiast naprawić układ oczyszczania spalin, „zainwestował” w emulator AdBlue. „Oszczędność” zakończyła się...
3
17 Reakcja na prośby mieszkańców
nowinki ITD: Dolnośląscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali dziś kierowców pojazdów ciężarowych,...
3
18 O 15 ton za dużo
nowinki ITD: Ponad 55 ton ważył zespół pojazdów zatrzymany na autostradzie A1 przez kujawsko-pomorskich inspektorów...
3
19 Wypadek w Żorach
nowinki ITD: W godzinach porannych na obwodnicy Żor doszło do wypadku ciężarówki z busem. Poszkodowane zostały dwie osoby....
3
20 Jedna kontrola, dziewiętnaście naruszeń
nowinki ITD: Niestosowanie się do norm czasu pracy, używanie cudzych kart do tachografu, a do tego stosowanie emulatora...
3
21 Naczepy z zastrzeżeniami
nowinki ITD: Jedna naczepa bez drzwi do ładowni i z uszkodzeniami pokolizyjnymi. Druga bez ważnych badań technicznych. ...
3
22 Majówka z ograniczeniami w ruchu dla ciężarówek
nowinki ITD: Inspekcja Transportu Drogowego przypomina o ograniczeniach w ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o...
2
23 Zabezpieczyli tachograf z rozbitej ciężarówki
nowinki ITD: Ciężarówka z naczepą-cysterną przewożącą materiał niebezpieczny zderzyła się czołowo z samochodem osobowym....
2
24 Naczepa z popękaną ramą
nowinki ITD: Liczne pęknięcia elementów konstrukcyjnych naczepy stwierdził patrol lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego...
4
25 Tranzytem z nieprawidłowym naciskiem osi
nowinki ITD: Skierowaniem na parking strzeżony dwóch litewskich ciężarówek zakończyły się ich rutynowe kontrole. Zestawy...
2
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie14
2kujawsko-pomorskie10
3lubelskie19
4lubuskie31
5łódzkie14
6małopolskie30
7mazowieckie26
8opolskie19
9podkarpackie30
10podlaskie18
11pomorskie10
12śląskie86
13świętokrzyskie17
14warmińsko-mazurskie18
15wielkopolskie13
16zachodnio-pomorskie8

    Czas oczekiwania na granicach
8-5-2021 godz. 9
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 2 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 3 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 1 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 0 0 0 0 0
Hrebenne 0 0 0 0 0 0
Zosin 0 0 0 0 0 0
Korczowa 0 2 0 0 0 0
Medyka 0 1 0 0 0 0
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2021-05-07
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,75723,8332
dolar australijski1AUD2,91432,9731
dolar kanadyjski1CAD3,07763,1398
euro1EUR4,53244,6240
forint (Węgry)100HUF1,26531,2909
frank szwajcarski1CHF4,13624,2198
funt szterling1GBP5,22115,3265
jen (Japonia)100JPY3,44093,5105
korona czeska1CZK0,17560,1792
korona duńska1DKK0,60950,6219
korona norweska1NOK0,45050,4597
korona szwedzka1SEK0,44470,4537
SDR (MFW)1XDR5,40865,5178


   Święta w Europie do 6-08-2021
Data Kraj Uwagi
09-5-21Białoruśwszędzie
09-5-21BiHlokalnie
09-5-21Luksemburgwszędzie
09-5-21Rosjawszędzie
09-5-21Ukrainawszędzie
11-5-21Białoruśwszędzie
13-5-21Austriawszędzie
13-5-21Belgiawszędzie
13-5-21BiHlokalnie
13-5-21Daniawszędzie
13-5-21Finlandiawszędzie
13-5-21Francjawszędzie
13-5-21Grecjawszędzie
13-5-21Holandiawszędzie
13-5-21Luksemburgwszędzie
13-5-21Niemcywszędzie
13-5-21Norwegiawszędzie
13-5-21Szwajcariawszędzie
13-5-21Turcjawszędzie
14-5-21Turcjawszędzie
15-5-21Turcjawszędzie
17-5-21Norwegiawszędzie
19-5-21Turcjawszędzie
23-5-21Daniawszędzie
23-5-21Estoniawszędzie
23-5-21Finlandiawszędzie
23-5-21Grecjawszędzie
24-5-21Austriawszędzie
24-5-21Andorawszędzie
24-5-21Belgiawszędzie
24-5-21Daniawszędzie
24-5-21Francjawszędzie
24-5-21Grecjawszędzie
24-5-21Holandiawszędzie
24-5-21Luksemburgwszędzie
24-5-21Niemcywszędzie
24-5-21Norwegiawszędzie
24-5-21Szwajcarialokalnie
24-5-21Węgrywszędzie
31-5-21W.Brytaniawszędzie
01-6-21Rumuniawszędzie
02-6-21Włochywszędzie
03-6-21Austriawszędzie
03-6-21BiHlokalnie
03-6-21Chorwacjawszędzie
03-6-21Grecjawszędzie
03-6-21Niemcylokalnie
03-6-21POLSKAwszędzie
03-6-21Portugaliawszędzie
03-6-21Szwajcarialokalnie
06-6-21Szwecjawszędzie
09-6-21Hiszpanialokalnie
10-6-21Portugaliawszędzie
12-6-21Rosjawszędzie
20-6-21Rumuniawszędzie
21-6-21Rumuniawszędzie
21-6-21Ukrainawszędzie
22-6-21Chorwacjawszędzie
23-6-21Estoniawszędzie
23-6-21Luksemburgwszędzie
23-6-21Łotwawszędzie
23-6-21Szwajcarialokalnie
24-6-21Estoniawszędzie
24-6-21Litwawszędzie
24-6-21Łotwawszędzie
25-6-21Chorwacjawszędzie
25-6-21Słoweniawszędzie
26-6-21Finlandiawszędzie
26-6-21Szwecjawszędzie
28-6-21BiHlokalnie
28-6-21Ukrainawszędzie
29-6-21Szwajcarialokalnie
03-7-21Białoruśwszędzie
05-7-21Czechywszędzie
05-7-21Słowacjawszędzie
06-7-21Czechywszędzie
06-7-21Litwawszędzie
11-7-21Hiszpanialokalnie
12-7-21W.Brytaniawszędzie
15-7-21Turcjawszędzie
20-7-21BiHlokalnie
20-7-21Turcjawszędzie
21-7-21Belgiawszędzie
21-7-21Turcjawszędzie
22-7-21Turcjawszędzie
23-7-21Turcjawszędzie
01-8-21Szwajcariawszędzie
02-8-21Irlandiawszędzie
02-8-21W.Brytaniawszędzie
05-8-21Chorwacjawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 15.04.2021
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 4.59 21.79
Bułgaria 4.83 20.70
Litwa 4.88 20.49
Rumunia 4.95 20.20
Luksemburg 5.17 19.34
POLSKA 5.19 19.27
Czechy 5.24 19.08
Węgry 5.27 18.98
Słowacja 5.34 18.73
Austria 5.35 18.69
Łotwa 5.43 18.42
Hiszpania 5.48 18.25
Estonia 5.69 17.57
Francja 5.79 17.27
Niemcy 5.84 17.12
Grecja 5.98 16.72
Irlandia 6.03 16.58
Portugalia 6.16 16.23
Dania 6.48 15.43
Włochy 6.48 15.43
Norwegia 6.68 14.97
Holandia 6.71 14.90
Finlandia 6.72 14.88
Belgia 6.74 14.84
W.Brytania 6.84 14.62
Szwecja 6.96 14.37
Szwajcaria 7.14 14.01

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.