?To miejsce wielu możliwości?. GITD na Warsaw Motor Show

Rozpoczęła się IV edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show. W otwarciu imprezy wziął udział Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego. Targi to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń – mówił podczas otwarcia Główny Inspektor.

Kilkanaście stref, m.in. samochodów osobowych, importerów, pojazdów luksusowych, premier modeli, motorsportu oraz szkolenia i konferencje branżowe, z udziałem przedstawicieli  z zagranicy, głównie z Europy Środkowo-Wschodniej i Niemiec. W Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie rozpoczęła się dziś IV edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show. – To miejsce wielu możliwości – mówił podczas otwarcia imprezy Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur. – Targi są doskonałą okazją do wymiany wiedzy, propagowania dobrych praktyk oraz prezentacji najnowszych trendów i technologii w branży – dodał Inspektor.

Alvin Gajadhur zwrócił także uwagę na nierozerwalnie związaną z transportem, kwestię bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przypomniał, że to kluczowe zagadnienie dla Inspekcji Transportu Drogowego. ITD kontroluje setki pojazdów, eliminuje z ruchu te, które ze względu na zły stan techniczny, mogą zagrażać zdrowiu lub życiu innych uczestników. -  Szkolimy i edukujemy. Dbamy, aby wiedzę o poprawnych zachowaniach na drodze mieli także najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego, odwiedzamy przedszkola, szkoły, szpitale. Współpracujemy z innymi służbami i instytucjami. Systematyczne kontrole, działania informacyjne i prewencyjne przynoszą zauważalne i wymierne efekty – powiedział Alvin Gajadhur.

IV Targi Warsaw Motor Show potrwają do 18 listopada. Jak informują organizatorzy, poprzednie edycje tej imprezy odwiedziło w sumie ponad 300 tysięcy gości.

Link do filmu z targów: https://tiny.pl/g384g


Informacja Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego