espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   O transporcie
Nowy kalendarz już jest
 2022-12-28 16:12:45
Właśnie udostępniliśmy nowy kalendarz, ze świętami publicznymi w Krajach Europejskich. Prosimy pamiętać, że pomimo, że bardzo staraliśmy się nie popełnić pomyłki, jest ona możliwa proszę więc traktować ten kalendarz jako wskazówkę nie zaś źródło absolutnie pewnej informacji.
Uwaga na stare wersje Androida i iOS - koniec wsparcia e-Toll
 2023-01-13 11:01:04
W związku z informacją MF trzeba do końca stycznia zaktualizować minimalną wersję systemu operacyjnego Android oraz iOS dla aplikacji e-TOLL PL oraz e-TOLL PL BILET. Od 31 stycznia 2023 r. zakończone będzie wsparcie techniczne dla tych aplikacji zainstalowanych na urządzeniach z systemem operacyjnym Android poniżej wersji 8.0. oraz iOS poniżej wersji 14.

   Ogłoszenia
podjemĘ wspÓŁpracĘ z przewoŹnikiem!!!
2022-03-03 08:05:02

Colian
firana na kraj/ miĘdzynarodÓwkĘ
2017-05-04 15:20:52

Schnaider-group
poszukujemy przewoźników
2010-09-07 14:56:30

Geodis
podjemĘ wspÓŁpracĘ z przewoŹnikiem!!!
2021-10-18 10:14:51

Colian
podejmę współpracę
2010-02-13 15:16:10

J&M.S.C.
jednorazowy transport z darmstadt
2011-04-03 16:34:59

WSG
regularne Ładunki polska -francja (maj-sierpieŃ)
2010-04-14 11:34:40

ALSPED
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 25/2023
Zmiana zasad wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S z kontyngentu 2023 – I kwartał
INFORMACJA 24/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 23/2023
Dodatkowe limity Kwiecień
INFORMACJA 22/2023
Termin zwrotu zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2022
INFORMACJA 21/2023
Wyczerpanie puli zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 17/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 16/2023
Zakaz wjazdu na terytorium Białorusi od strony Litwy i Łotwy
INFORMACJA 16/2023
Zakaz wjazdu na terytorium Białorusi od strony Litwy i Łotwy
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


Kontrole stanu technicznego autobusów we Włocławku

Kontrole stanu technicznego autobusów we Włocławku

W dniu 21 kwietnia inspektorzy Oddziału Terenowego we Włocławku Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy po raz kolejny przeprowadzili kontrole autobusów realizujących przewozy regularne osób na terenie miasta Włocławka oraz powiatu włocławskiego.

Działania kontrolne ukierunkowane były na eliminowanie z ruchu drogowego tych pojazdów, których stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu ruchu drogowego – w tym bezpieczeństwu osób nimi podróżujących. W celu dokładnej weryfikacji stanu technicznego wykorzystano stanowisko kontrolne Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Łącznie skontrolowano 27 autobusów należących do różnych przewoźników drogowych.

Najczęściej stwierdzone usterki to:

- nierównomierna siła hamowania kół tej samej osi; przy wartości dopuszczalnej 30% stwierdzone różnice wynosiły nawet ponad 70%, przy czym u "rekordzisty" różnica ta wyniosła 97%,

-zbyt niskie wartości sił hamowania (tzw. skuteczność układu hamulcowego),

-nieszczelności w układzie pneumatycznym,

-korozja oraz pęknięcia konstrukcji nośnej pojazdu (ramy),

-nadmierne luzy w układzie zawieszenia oraz w układzie kierowniczym,

-kroplowe wycieki płynów eksploatacyjnych z silnika.

W wyniku przeprowadzonych działań kontrolnych inspektorzy ITD zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych. Sześć pojazdów zostało wycofanych z ruchu drogowego, natomiast w pozostałych czterech przypadkach inspektorzy ITD nakazali kierowcom natychmiastowy zjazd (bez pasażerów) do miejsca naprawy stwierdzonych usterek.

W trakcie prowadzonych działań kontrolnych, o godz. 07:10, inspektorzy ujawnili nietrzeźwego kierowcę autobusu realizującego przewóz regularny osób, w tym młodzieży szkolnej. Badanie alkomatem wykazało zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 0,26 mg/l, tj. ponad 0,5 promila. Kierowca został przekazany funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.


Informacja Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego


   Komunikatów (5626)
Nr. Komunikat Oglądano
1Nieoznakowany ADR i naruszenia czasu pracy
W naczepie-chłodni przewożono prawie 18,5 tony ładunku niebezpiecznego. Ciężarówka nie była oznakowana wymaganymi tablicami pomarańczowej barwy. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również przekroczenia limitów czasu pracy. Kierowca jechał za długo i skrócił odpoczynek.
3
2Wstrzymany za ciężki transport pszenicy
Niemal 51 ton zamiast dopuszczalnych 40 ton ważyła ciężarówka przewożąca pszenicę. Znaczny nadmiar ładunku spowodował też przekroczenie nacisku osi napędowej na nawierzchnię drogi. Nie były to wszystkie naruszenia stwierdzone przez inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrola wykazała także nieprawidłowości związane z przestrzeganiem limitów czasu pracy kierowcy i jego rejestrowaniem.
3
3Kierowca nie rejestrował czasu pracy
W portfelu, zamiast w tachografie cyfrowym, znajdowała się karta kierowcy niewielkiej ciężarówki, którą zatrzymali do kontroli wagowej inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca nie rejestrował swojego czasu pracy i poruszał się pojazdem niesprawnym technicznie. Nie był to pełen katalog stwierdzonych naruszeń przepisów.
5
4Kontrole ciężarówek na dolnośląskiej A4
Kierowców rejestrujących swój czas pracy na konto innych osób oraz łamiących przepisy ogólne prawa o ruchu drogowym zatrzymali i rozliczyli za wykroczenia inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Legnicy. W trakcie kilkugodzinnych działań na dolnośląskim odcinku autostrady A4 zatrzymali również nienormatywne ciężarówki.
6
5Kontrole ciężarówek z odpadami w Radomiu
Osiem ciężarówek, w tym trzy przewożące odpady, skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z inspektorami Inspekcji Ochrony Środowiska. W trakcie kilkugodzinnych działań nie stwierdzono naruszeń przepisów transportowych oraz dotyczących gospodarowania odpadami.
9
6Główny Inspektor Transportu Drogowego z wizytą w Opolu
Bieżąca działalność oraz wzmocnienie potencjału kadrowego i kontrolnego Inspekcji były tematami spotkania, które we wtorek odbyło się w WITD Opole. Z opolskimi inspektorami ITD spotkali się Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Wojewoda Opolski Sławomir Kłosowski i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
6
7Nieprawidłowości w przewozach żywych zwierząt
W niewłaściwych warunkach lub bez wymaganych dokumentów, w tym licencji weterynaryjnej, przewożono m.in. żywy drób i bydło. Inspektorzy z lubelskiej, wielkopolskiej i śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również kilka przypadków poważnych naruszeń dotyczących prawidłowości rejestrowania czasu pracy przez kierowców.
8
8Zatrzymany na jeździe bez karty w tachografie
Kierowca litewskiej ciężarówki spędzał znacznie za dużo czasu w trasie, nie odbierając wymaganych odpoczynków i przerw. Chciał ukryć swoje przekroczenia dopuszczalnych limitów czasu pracy, więc nie zalogował karty w tachografie. Serię poważnych naruszeń stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
5
9Zestaw ciężarowy z poważnymi usterkami
Nadmierny luz w układzie kierowniczym, za duża różnica sił hamowania kół jednej osi i niesprawny układ oczyszczania spalin – to najpoważniejsze usterki, jakie stwierdzili inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w zestawie ciężarowym. Uchybienia w stanie technicznym zostały wykryte z wykorzystaniem Mobilnej Jednostki Diagnostycznej oraz testera diagnostycznego. Zespół pojazdów wycofano z dalszej jazdy.
7
10Nocne kontrole przewozów osób w Opolu
Ponad pięćdziesiąt pojazdów i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób, skontrolowali inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego na ulicach Opola. W nocnych działaniach brali udział też funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej oraz Straży Miejskiej. Statystycznie co piąta kontrola wykazała nieprawidłowości w przewozach. Wobec przedsiębiorców będą wszczęte postępowania administracyjne.
7
11Kontrole trzeźwości na lubuskich drogach
Trzeźwość prawie 1200 kierowców różnego rodzaju pojazdów, skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Policji. Zatrzymano dwóch kierujących, którzy prowadzili ciężarówkę i busa na „podwójnym gazie”.
9
12Bez licencji, prawa jazdy i zezwolenia
Taksówkarz nie posiadał wymaganej licencji, a na dodatek wobec niego był orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, natomiast kierowca bułgarskiej ciężarówki okazał zezwolenie in blanco i nie miał wymaganego szkolenia. Kontrole przeprowadzone przez inspektorów lubuskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zakazami jazdy.
15
13Tonaż przekroczony w wielu przypadkach
Na 65 skontrolowanych pojazdów – 52 było za ciężkich. Przekroczony tonaż to nie jedyne nieprawidłowości. Kontrole inspektorów małopolskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się koniecznością przeładowania nadmiaru towarów do innych pojazdów.
20
14Za duża waga dostawczaka
6,25 t – tyle ważył pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t, skontrolowany przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dostawczakiem wiezione były urządzenia elektroniczne. Do czasu ich częściowego wyładowania, jazda nie mogła być kontynuowana.
13
15Zatrzymany skradziony samochód osobowy
Nie stan techniczny, czy uprawnienia kierowcy, ale podejrzenie kradzieży pojazdu było przedmiotem działań inspektorów z Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej. Przypuszczenia powstałe w trakcie kontroli, potwierdziły się. Kierowcę i samochód przekazano do dalszych działań funkcjonariuszom Policji.
19
16Wystający ładunek i skrócony odpoczynek
Brak wymaganego oznakowania i nieprawidłowości związane z czasem pracy stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w przypadku kontroli pojazdu przewożącego samochody osobowe. Kierowcę ukarano mandatami karnymi.
14
17Po raz kolejny o ponad 30 km/h za szybko
W ciągu kilku miesięcy znowu przekroczył dopuszczalną prędkość – kierowca ciężarówki miał na liczniku więcej o ponad 30 km/h. Inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili też inne naruszenie. Kontrola zakończyła się nałożeniem mandatów.
12
18Upojony kierowca ciężarówki
Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – w takim stanie był kierowca pojazdu ciężarowego, powstrzymany od dalszej jazdy przez patrol inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego na autostradzie A4. Mężczyzna jechał dwoma pasami ruchu. Był na tyle pijany, że po zatrzymaniu mocno utrudniony był z nim kontakt i dwukrotnie usnął.
12
19Dolnośląscy inspektorzy na miejscu poważnego wypadku
Kierowca jednej z ciężarówek, które zderzyły się w Piławie Górnej (DW382), został ciężko ranny. Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego zabezpieczyli dane z tachografów oraz kart kierowców i dokonali oględzin pojazdów. Analiza zebranych informacji posłuży funkcjonariuszom Policji w ustaleniu tego, co było przyczyną zdarzenia.
19
20Zatrzymani nietrzeźwi kierowcy
Stan trzeźwości ponad 1000 kierowców skontrolowali inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego, w trakcie działań prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Policji. Ich finał to cztery zatrzymane osoby. Jeden z mężczyzn miał 1,4 promila. Pijany był także kierowca, którego stan trzeźwości w trakcie rutynowej kontroli sprawdzili śląscy inspektorzy.
13
21W roli głównej – niesprawne hamulce
Uszkodzone hamulce w pojazdach skontrolowanych przez inspektorów lubuskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego poskutkowały postępowaniami administracyjnymi wobec przewoźników. Kontrole wykazały także inne nieprawidłowości.
20
22Ignorowanie czasu pracy nie wyjdzie na dobre
Blisko 40 naruszeń kierowcy bułgarskiej ciężarówki stwierdzili inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna notorycznie jechał za długo, bez wymaganych przerw i odpoczynków. Za lekceważenie przepisów regulujących czas jazdy odpowie i kierowca, i jego pracodawca.
6
23Za dużo o ponad 2,5 tony
6,1 t zamiast maksymalnie 3,5 ważył dostawczak zatrzymany przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego na S7. Warunkiem dalszej jazdy było wyładowanie części towaru.
7
24Projekt na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa ruchu drogowego w Azerbejdżanie
Mniej wypadków drogowych, a także m.in. poprawa zdolności prawnych i instytucjonalnych. Eksperci z Polski i Litwy dzielą się z partnerami z Azerbejdżanu wiedzą na temat zarządzania systemem bezpieczeństwa w zgodności ze standardami i najlepszymi praktykami UE. Wśród nich Dyrektor Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.
15
25Przewóz zwierząt pod kontrolą służb
Ponad 30 pojazdów, którymi wykonywano przewóz zwierząt, skontrolowali inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego i Inspekcji Weterynaryjnej. Sprawdzano szczególnie, czy zwierzęta przewożone są w odpowiednich warunkach. Nieprawidłowości stwierdzono w 4 przypadkach.
23


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie13
2kujawsko-pomorskie9
3lubelskie7
4lubuskie18
5mazowieckie29
6małopolskie23
7opolskie32
8podkarpackie4
9podlaskie7
10pomorskie33
11śląskie63
12świętokrzyskie4
13warmińsko-mazurskie17
14wielkopolskie10
15zachodniopomorskie16
16łódzkie1

    Czas oczekiwania na granicach
25-3-2023 godz. 21
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 25 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 30 0 0 0 0
Hrebenne 0 15 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 1
Korczowa 0 20 0 0 0 1
Medyka 0 14 0 0 0 1
Kroscienko 0 2 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-03-24
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,25494,3409
dolar australijski1AUD2,85862,9164
dolar kanadyjski1CAD3,12023,1832
euro1EUR4,63404,7276
forint (Węgry)100HUF1,20651,2309
frank szwajcarski1CHF4,65474,7487
funt szterling1GBP5,23975,3455
jen (Japonia)100JPY3,24183,3072
korona czeska1CZK0,19600,2000
korona duńska1DKK0,62210,6347
korona norweska1NOK0,41260,4210
korona szwedzka1SEK0,41430,4227
SDR (MFW)1XDR5,76565,8820


   Święta w Europie do 23-06-2023
Data Kraj Uwagi
04-4-23Francjalokalnie
06-4-23Norwegiawszędzie
06-4-23Hiszpanialokalnie
06-4-23Daniawszędzie
07-4-23Szwajcarialokalnie
07-4-23Szwecjawszędzie
07-4-23Węgrywszędzie
07-4-23Łotwawszędzie
07-4-23Niemcywszędzie
07-4-23Norwegiawszędzie
07-4-23Portugaliawszędzie
07-4-23Słowacjawszędzie
07-4-23Hiszpaniawszędzie
07-4-23Finlandiawszędzie
07-4-23Estoniawszędzie
07-4-23Daniawszędzie
07-4-23Czechywszędzie
09-4-23Włochywszędzie
09-4-23Łotwawszędzie
09-4-23Norwegiawszędzie
09-4-23POLSKAwszędzie
09-4-23Portugaliawszędzie
09-4-23Litwawszędzie
09-4-23Finlandiawszędzie
09-4-23Estoniawszędzie
09-4-23Daniawszędzie
09-4-23BiHlokalnie
10-4-23Szwecjawszędzie
10-4-23W.Brytaniawszędzie
10-4-23Włochywszędzie
10-4-23Węgrywszędzie
10-4-23Luksemburgwszędzie
10-4-23Łotwawszędzie
10-4-23Niemcywszędzie
10-4-23Norwegiawszędzie
10-4-23POLSKAwszędzie
10-4-23Słowacjawszędzie
10-4-23Litwawszędzie
10-4-23Irlandiawszędzie
10-4-23Hiszpanialokalnie
10-4-23Francjawszędzie
10-4-23Finlandiawszędzie
10-4-23Daniawszędzie
10-4-23Czechywszędzie
10-4-23Chorwacjawszędzie
10-4-23Holandiawszędzie
10-4-23Belgiawszędzie
10-4-23Austriawszędzie
10-4-23BiHlokalnie
14-4-23Serbiawszędzie
14-4-23Rumuniawszędzie
14-4-23Grecjawszędzie
16-4-23Serbiawszędzie
16-4-23Rumuniawszędzie
16-4-23BiHlokalnie
16-4-23Bułgariawszędzie
17-4-23Serbiawszędzie
17-4-23Ukrainawszędzie
17-4-23Rumuniawszędzie
17-4-23Grecjawszędzie
17-4-23Bułgariawszędzie
20-4-23Turcjalokalnie
21-4-23Turcjawszędzie
22-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Hiszpanialokalnie
24-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Włochywszędzie
25-4-23Portugaliawszędzie
27-4-23Słoweniawszędzie
27-4-23Holandiawszędzie
01-5-23Słoweniawszędzie
01-5-23Szwajcariawszędzie
01-5-23Szwecjawszędzie
01-5-23W.Brytaniawszędzie
01-5-23Turcjawszędzie
01-5-23Białoruśwszędzie
01-5-23Serbiawszędzie
01-5-23Ukrainawszędzie
01-5-23Włochywszędzie
01-5-23Węgrywszędzie
01-5-23Luksemburgwszędzie
01-5-23Łotwawszędzie
01-5-23Niemcywszędzie
01-5-23Norwegiawszędzie
01-5-23POLSKAwszędzie
01-5-23Portugaliawszędzie
01-5-23Rumuniawszędzie
01-5-23Słowacjawszędzie
01-5-23Litwawszędzie
01-5-23Irlandiawszędzie
01-5-23Hiszpaniawszędzie
01-5-23Francjawszędzie
01-5-23Finlandiawszędzie
01-5-23Estoniawszędzie
01-5-23Czechywszędzie
01-5-23Chorwacjawszędzie
01-5-23Bułgariawszędzie
01-5-23Grecjawszędzie
01-5-23Belgiawszędzie
01-5-23Austriawszędzie
01-5-23BiHwszędzie
02-5-23Słoweniawszędzie
02-5-23Serbiawszędzie
02-5-23Hiszpanialokalnie
02-5-23BiHwszędzie
03-5-23POLSKAwszędzie
04-5-23Łotwawszędzie
05-5-23Daniawszędzie
06-5-23Bułgariawszędzie
08-5-23Białoruśwszędzie
08-5-23Słowacjawszędzie
08-5-23Francjawszędzie
08-5-23Czechywszędzie
09-5-23Białoruśwszędzie
09-5-23Ukrainawszędzie
09-5-23Luksemburgwszędzie
09-5-23BiHlokalnie
17-5-23Norwegiawszędzie
17-5-23Hiszpanialokalnie
18-5-23Szwajcariawszędzie
18-5-23Szwecjawszędzie
18-5-23Luksemburgwszędzie
18-5-23Niemcywszędzie
18-5-23Norwegiawszędzie
18-5-23Holandiawszędzie
18-5-23Francjawszędzie
18-5-23Finlandiawszędzie
18-5-23Daniawszędzie
18-5-23Belgiawszędzie
18-5-23Austriawszędzie
19-5-23Turcjawszędzie
28-5-23Norwegiawszędzie
28-5-23POLSKAwszędzie
28-5-23Finlandiawszędzie
28-5-23Estoniawszędzie
28-5-23Daniawszędzie
29-5-23Szwajcarialokalnie
29-5-23W.Brytaniawszędzie
29-5-23Węgrywszędzie
29-5-23Luksemburgwszędzie
29-5-23Niemcywszędzie
29-5-23Norwegiawszędzie
29-5-23Holandiawszędzie
29-5-23Francjawszędzie
29-5-23Daniawszędzie
29-5-23Belgiawszędzie
29-5-23Austriawszędzie
30-5-23Hiszpanialokalnie
30-5-23Chorwacjawszędzie
31-5-23Hiszpanialokalnie
01-6-23Rumuniawszędzie
02-6-23Włochywszędzie
04-6-23Rumuniawszędzie
05-6-23Rumuniawszędzie
06-6-23Szwecjawszędzie
06-6-23Ukrainawszędzie
06-6-23Portugaliawszędzie
06-6-23Chorwacjawszędzie
06-6-23Grecjawszędzie
08-6-23Szwajcarialokalnie
08-6-23Niemcylokalnie
08-6-23POLSKAwszędzie
08-6-23Austriawszędzie
08-6-23BiHlokalnie
09-6-23Hiszpanialokalnie
10-6-23Portugaliawszędzie
22-6-23Chorwacjawszędzie
23-6-23Luksemburgwszędzie
23-6-23Łotwawszędzie
23-6-23Estoniawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.