espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
poszukuje colimulda (coil-trailer, a-sign (/), de-benelux-fr kółka ue
2017-03-14 13:21:34

INTRA
odstąpię leasing:
2013-02-25 19:30:56

TRANS-MEN
stałe zlecenia - praca dla przewoźnika pl + ue
2015-06-29 19:07:44

PAX
serwis tir poznań s5 s11
2020-01-19 01:03:41

Laweta Poznań
paczki, przesyłki polska - irlandia - polska tanio i solidnie
2011-02-05 09:06:38

AD Express
poszukujemy przewoźników do stałej współpracy
2016-09-13 10:16:24

Podlasie S.A.
kierowca kategorii c+e z komunikatywnĄ znajomoŚciĄ jĘzyka angielskiego
2016-02-16 11:55:11

Transline
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 11/2023
Dodatkowe limity Marzec
INFORMACJA 10/2023
dot. składania oświadczenia o liczbie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie
INFORMACJA 9/2023
Wykonywanie przewozów w relacji z Białorusią od 1 lutego 2023 r.
INFORMACJA 8/2023
Zmiana terminu ważności zezwoleń ukraińskich z kontyngentu 2022
INFORMACJA 6/2023
Zezwolenia z kontyngentu 2023
INFORMACJA 6/2023
Zezwolenia z kontyngentu 2023
INFORMACJA 5/2023
Dodatkowe limity Luty
INFORMACJA 4/2023
Termin odwołań EKMT
INFORMACJA 2/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S 2022
INFORMACJA 2/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


20-lecie działalności kontrolnej ITD na Podkarpaciu

20-lecie działalności kontrolnej ITD na Podkarpaciu

28.11.2022

Od ponad 20 lat dbają o bezpieczeństwo na drogach Podkarpacia. Dziś, w Rzeszowie, z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafała Webera, Głównego Inspektora Transportu Drogowego Alvina Gajadhura, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, posłów na Sejm RP, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz służb mundurowych, odbyły się uroczyste obchody 20-lecia działalności kontrolnej Inspekcji Transportu Drogowego na Podkarpaciu.

W trakcie uroczystych obchodów 20-lecia działalności kontrolnej Inspekcji Transportu Drogowego na Podkarpaciu wręczono odznaczenia państwowe i pamiątkowe statuetki.

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie rozpoczął swoją działalność 19 stycznia 2002 r. Początkowo pracowało w nim 10 osób, w tym 6 inspektorów. Dziś pracuje tu ok. 60 osób, w tym 40 inspektorów, a kolejni są w trakcie szkoleń. Inspektorzy pracują nie tylko w Rzeszowie, ale również w oddziałach w Krośnie i Mirocinie koło Jarosławia. W przyszłym roku działalność WITD zostanie rozszerzona o placówkę w Nisku, gdzie dziś pracuje już jeden z wydziałów Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

20-lecie Inspekcji Transportu Drogowego pokazuje nam w jak szybki i dynamiczny sposób rozwijała się ta instytucja. Ostatnie 20 lat to perspektywa bardzo mocnego rozwoju branży transportowej w całej Polsce. Nasi przewoźnicy zdobyli prym jeżeli chodzi o prowadzenie tego segmentu działalności gospodarczej nie tylko w Polsce, ale również w Europie Zachodniej. Także ITD, czyli instytucja dbająca o bezpieczeństwo w ruchu i transporcie drogowym, również bardzo mocno profesjonalizowała swoje podejście do tej sfery. Mówiąc o profesjonalizacji, mam na myśli zarówno kadrę, zespół ludzi którzy na co dzień w ramach Inspekcji pracują i prowadzą kontrole, ale mam na myśli profesjonalizację również od strony sprzętowej

– podkreślił Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber.

Podkarpacka inspekcja przez te lata nie tylko rozbudowywała swoje struktury i potencjał kadrowy, ale również dzięki wsparciu resortu infrastruktury i Głównego Inspektoratu, wzmacniała swoje zaplecze sprzętowe. Dziś inspektorzy ITD dysponują nowoczesnym sprzętem kontrolnym, m.in. specjalistycznymi furgonami i Mobilnymi Jednostkami Diagnostycznymi, które wspierają ich w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu i transporcie drogowym. Ze względu na położenie województwa podkarpackiego, rola inspektorów w tym regionie, ma szczególne znaczenie w zapewnieniu przestrzegania przepisów przez przewoźników i kierowców realizujących usługi w transporcie międzynarodowym.

Oprócz tego, że dbamy o szeroko pojęte bezpieczeństwo na polskich drogach, to również dbamy o to, żeby były przestrzegane zasady uczciwej konkurencji. Polscy przewoźnicy nie wyobrażają sobie, żeby w Polsce nie było takiej formacji, jak ITD. Cieszą się, że jesteśmy, bo też dużą część kontroli stanowią kontrole przewoźników zza granicy. Staramy się, żeby 50 procent kontroli dotyczyło właśnie przewoźników zagranicznych. Podkarpacie wypada tutaj jeszcze lepiej, bo ok. 60 proc. skontrolowanych w tym roku kierowców ciężarówek należało do przewoźników zagranicznych

podkreślił Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.

Wykorzystaliśmy te 20 lat bardzo efektywnie, a był to czas wytężonej pracy na rzecz zapewnienia przestrzegania przepisów prawa krajowego i międzynarodowego, zasad uczciwej konkurencji na rynku transportu drogowego, a także poprawy bezpieczeństwa w przewozach drogowych, ochrony środowiska i infrastruktury drogowej w województwie podkarpackim

mówił Jarosław Skolik, Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego.

Wszystkich Państwa pragnę zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejne lata były czasem dalszego rozwoju naszej instytucji oraz wytężonej pracy dla zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na podkarpackich drogach

dodał.

Tylko w tym roku inspektorzy z Podkarpacia przeprowadzili blisko 12 tys. kontroli drogowych pojazdów ciężkich i autokarów, a w ich trakcie skontrolowali ponad 111 tys. dni pracy kierowców. Inspektorzy sprawdzili m.in. 1,8 tys. pojazdów, którymi przewożono osoby, na inspekcyjne wagi skierowali blisko 1,5 tys. pojazdów, skontrolowali niemal 1 tysiąc transportów materiałów niebezpiecznych (ADR).

Chciałabym wyrazić słowa uznania dla Państwa pracy, za wykonywanie codziennych obowiązków, dbałość o jakość transportu wykonywanego przez pojazdy ciężarowe na terenie naszego województwa, ale także za współdziałanie w sytuacjach kryzysowych. Państwa zaangażowanie w takie nadzwyczajne sytuacje, jak chociażby kwestia związana ze stanem epidemii w naszym województwie, jak również ostatni kryzys związany z napływem uchodźców z Ukrainy, są niezwykle ważne, pokazują że Inspekcja Transportu Drogowego jest nie tylko zdeterminowana by profesjonalnie, w sposób niezwykle zaangażowany realizować swoje obowiązki ustawowe na poziomie wojewódzkim

- podkreśliła Ewa Leniart, Wojewoda Podkarpacki.

Z satysfakcją i dumą podkreślam, że Inspekcja Transportu Drogowego, w tym oczywiście podkarpaccy inspektorzy, to profesjonaliści, którzy doskonale realizują swoje zadania i są wzorem dla innych, w tym zagranicznych, bliźniaczych służb

podkreślił w swoim przemówieniu Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.

Szkolicie swoich odpowiedników m.in. z zakresu manipulacji przy czasie pracy, uczestniczycie w wielu wymianach międzynarodowych. Inspekcja Transportu Drogowego jest oceniana bardzo wysoko, nasi inspektorzy są naprawdę znakomitymi specjalistami

dodał Szef ITD.

W trakcie uroczystości, która odbyła się w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego, 10 inspektorów otrzymało nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę odznaczenia państwowe – medale srebrne i brązowe za długoletnią służbę. 8 inspektorów zostało awansowanych na wyższe stanowiska.

Podkarpaccy inspektorzy podziękowali również za wsparcie i wieloletnią współpracę wręczając 16 pamiątkowych statuetek. Otrzymali je m.in. Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz szefowie zaprzyjaźnionych służb mundurowych i instytucji.

Zdjęcia (8)

źródło: GITD data publikacji na stronach GITD : 28.11.2022


Informacja Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego


   Komunikatów (5529)
Nr. Komunikat Oglądano
1Włożył wykresówkę dopiero w trakcie jazdy
Kierowca ciężarówki i zarazem przedsiębiorca włożył wykresówkę do tachografu dopiero na widok mijającego go patrolu warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a oprócz tego grozi mu kara pieniężna.
4
2Sfałszowane zezwolenie i pęknięta tarcza hamulcowa
Kierowcy serbskiej ciężarówki posługiwali się podrobionym zezwoleniem, które jest wymagane do wykonywania międzynarodowego przewozu rzeczy. Oprócz tego w naczepie załadowanej prętami stalowymi była pęknięta tarcza hamulcowa. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Rzeszowa. Kierowców przekazano do dalszych czynności Policji.
4
3Wywrotka przeładowana o ponad siedem ton
Ponad 41 ton zamiast dopuszczalnych 34 ważyła wywrotka z piachem. Za duży tonaż spowodował też przekroczenia dozwolonych nacisków podwójnej osi napędowej ciężarówki na drogę. Przewóz wstrzymali inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przedsiębiorca może teraz spodziewać się kary pieniężnej.
4
4Na bakier z ekologią i bezpieczeństwem
Urządzenie symulujące prawidłową pracę oczyszczania spalin, zły stan opon i nieprawidłowości związane z czasem jazdy – takie zastrzeżenia inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego mieli w przypadku jednej ze skontrolowanych ciężarówek na krajowej „szesnastce”. Ukarany został kierowca, ale konsekwencje mogą spotkać także przewoźnika i osobę zarządzającą transportem.
9
5Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ekspresówce
0,6 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca skontrolowany przez funkcjonariuszy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej. Mężczyznę zatrzymano w związku z naruszeniem obowiązku uiszczenia opłaty za przejazd płatnymi odcinkami dróg. Został przekazany patrolowi Policji.
7
6Nieopłacalna jazda na cudzej karcie
Nie dość, że przekroczył dopuszczalne normy prowadzenia pojazdu ciężarowego, to fakt za długiej jazdy mężczyzna zamierzał ukryć, posługując się kartą kierowcy należącą do szefa. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali na okres 3 miesięcy prawo jazdy kierowcy 40-tonowego zestawu, a wobec przewoźnika zostało wszczęte postępowanie administracyjne.
8
7Z Turcji do Polski „na magnesie”
Kierowca tureckiej ciężarówki przejechał ponad 2 tys. 300 km, z czego niemal na połowie tej trasy rejestrował fikcyjny odpoczynek. Tuż po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że używał magnesu, który zakłócał pracę tachografu i drogomierza pojazdu. Naruszenie stwierdzili inspektorzy z podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
7
8Z dwoma kartami i bez zezwolenia
Jeden z kierowców przejechał pół Europy bez zezwolenia na wykonywanie międzynarodowego przewozu, inny posługiwał się dwoma kartami kierowcy. Nieprawidłowo wykonywane przewozy ujawniły kontrole przeprowadzone przez inspektorów kujawsko-pomorskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
7
9Kontrole trzeźwości w Wielkopolsce i na Mazowszu
Trzeźwość ponad 600 kierowców autobusów, ciężarówek i samochodów dostawczych, sprawdzili inspektorzy wielkopolskiej oraz mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z kontrolowanych kierowców, jadący wielkopolskim odcinkiem autostrady A2, był nietrzeźwy. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
13
10Używał w tachografie karty kolegi
Kierowca polskiej ciężarówki, gdy kończył mu się dopuszczalny limit czasu pracy, rejestrował jazdę na karcie kolegi. Wielokrotne stosowanie tej zabronionej praktyki stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dla kierowcy oraz jego pracodawcy oznacza to konsekwencje.
8
11Nocne akcje kontroli taksówek i przewozów na aplikację
Ponad sto samochodów osobowych i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób z wykorzystaniem popularnych aplikacji, skontrolowali inspektorzy lubuskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Policji, Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Żandarmerii Wojskowej. Bilans nocnych działań to m.in. dziewięć zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i dwa wszczęte postępowania administracyjne.
7
12Wstrzymane transporty z usterkami
Z polskiej ciężarówki wyciekał olej i miała pękniętą szybę przednią. Szyba uszkodzona była także w litewskim ciągniku siodłowym. Oprócz tego inspektorzy z warmińsko-mazurskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykryli naruszenia związane z czasem pracy i obsługą tachografu.
8
13Naruszenia w przewozach towarów niebezpiecznych
Około dwadzieścia ton gazu ziemnego przewożono naczepą-cysterną bez świadectwa dopuszczenia jej do przewozu towarów niebezpiecznych. Oprócz tego tylko jedna z czterech gaśnic spełniała wymogi ADR. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Brak odpowiedniego zabezpieczenia przeciwpożarowego w ciężarówce po rozładunku żrącej substancji, stwierdzili też inspektorzy z Wielkopolski.
10
14Z pasażerami i bez karty w tachografie
Kierowca autobusu, przewożąc grupę seniorów, nie rejestrował swoich aktywności na karcie do tachografu. Nie miał także dokumentów potwierdzających jego czas pracy w poprzednich dniach. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
12
15Kontrole przewozu dzieci w trakcie ferii na Śląsku
Dziesięć autokarów przewożących dzieci i młodzież, skontrolowali funkcjonariusze śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego w Katowicach i Chorzowie. W dwóch stwierdzili usterki i zatrzymali dowody rejestracyjne. Oprócz tego jeden z przewoźników wyposażył kierowcę w niewłaściwe wykresówki, a drugi nie przeszkolił prawidłowo kierowcy w zakresie obsługi tachografu cyfrowego. Inspektorzy wezwali też karetkę pogotowia do chłopca, który zasłabł w trakcie wycieczki.
10
16Nietrzeźwy jechał ekspresową „siódemką”
Niemal 1,7 promila alkoholu wydmuchał kierowca polskiej ciężarówki, którą zatrzymał do kontroli patrol warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
8
17Z usterką niebezpieczną kilka dni po przeglądzie
Naczepa ciężarówki skontrolowanej przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego kilka dni temu miała przeprowadzony przegląd przez uprawnionego diagnostę. Jednak kontrola stanu technicznego na drodze wykazała niebezpieczną usterkę. Stwierdzono pęknięte dwie tarcze hamulcowe na całej szerokości.
22
18Autobus z usterkami przywiózł dzieci do teatru
Wyciek płynów eksploatacyjnych, uszkodzone pasy bezpieczeństwa przy fotelach pasażerów oraz kilka drobnych usterek, stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego w skontrolowanym autobusie. Pojazd przywiózł dzieci do teatru w Koszalinie i nie został dopuszczony do powrotnej trasy z pasażerami.
11
19Kłopotliwa identyfikacja przeładowanego pojazdu
Początkowo kontrola przeładowanego samochodu dostawczego miała zakończyć się ukaraniem kierowcy mandatem i tymczasowym zakazem dalszej jazdy. Konieczny był jednak przyjazd Policji. W trakcie identyfikacji busa, inspektorzy z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili niezgodność danych na tabliczce znamionowej pojazdu.
11
20Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień
Kierowca samochodu dostawczego nigdy nie miał prawa jazdy i wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. 37-latek wydmuchał 2,8 promila. Obok niego siedział pasażer z uprawnieniami, ale także był pijany. Funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali kierowcę do dalszych czynności Policji.
22
21Niesprawne światła, nieważne przeglądy i brak karty kierowcy
Niedziałające światła hamowania, nierejestrowanie czasu jazdy na karcie kierowcy, czy brak legalizacji tachografów to nieprawidłowości, które stwierdzili inspektorzy pomorskiej, świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kontroli dwóch autokarów i dwóch ciężarówek. Jednemu z kierowców zostało zatrzymane prawo jazdy.
13
22Kontrole busów w transporcie międzynarodowym
Ponad czterdzieści pojazdów i zespołów pojazdów o dmc od 2,5 t do 3,5 t przewożących ładunki w międzynarodowym transporcie, skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie jednodniowej akcji. Kierowca jednego busa nie okazał wymaganego wpisu z licencji wspólnotowej. Z kolei inny tego typu pojazd był przeładowany.
15
23Nielegalne transporty kabotażowe wstrzymane
Zestawami należącymi do dwóch litewskich przedsiębiorców wykonywano przewozy kabotażowe niezgodnie z przepisami prawa. Naruszenia stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówki skierowano na wyznaczony parking strzeżony. Przewoźnikom grożą teraz kary pieniężne.
12
24Na podwójnym gazie i z sądowym zakazem
45-latek miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a pomimo tego wsiadł nietrzeźwy za kierownicę samochodu osobowego oraz przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyznę zatrzymali do kontroli inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W stanie wskazującym na spożycie alkoholu był również kierowca ciężarówki zatrzymanej przez patrol warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obaj mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności Policji.
23
25Kontrole zagranicznych ciężarówek na Mazowszu
Niemal dwieście ciężarówek należących do zagranicznych przewoźników skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie jednodniowej akcji. Wszyscy mieli ważne zezwolenia uprawniające do wykonywania międzynarodowych przewozów drogowych rzeczy. Ale nie wszystkie skontrolowane pojazdy były sprawne technicznie. W trakcie powrotu z działań, jeden patrol ITD zabezpieczał też miejsce groźnie wyglądającej kolizji z udziałem ciężarówki.
16


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie7
2kujawsko-pomorskie6
3lubelskie5
4lubuskie14
5mazowieckie15
6małopolskie13
7opolskie21
8podkarpackie5
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie23
12świętokrzyskie4
13warmińsko-mazurskie14
14wielkopolskie7
15zachodniopomorskie9

    Czas oczekiwania na granicach
5-2-2023 godz. 15
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 2 0 0 0 1
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 2 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 17 0 0 0 0
Hrebenne 0 1 0 0 0 0
Zosin 0 0 0 0 0 1
Korczowa 0 11 0 0 0 1
Medyka 0 0 0 0 0 0
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-02-03
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,25344,3394
dolar australijski1AUD3,01563,0766
dolar kanadyjski1CAD3,19163,2560
euro1EUR4,63884,7326
forint (Węgry)100HUF1,20241,2266
frank szwajcarski1CHF4,66314,7573
funt szterling1GBP5,22105,3264
jen (Japonia)100JPY3,30583,3726
korona czeska1CZK0,19520,1992
korona duńska1DKK0,62360,6362
korona norweska1NOK0,42360,4322
korona szwedzka1SEK0,40930,4175
SDR (MFW)1XDR5,75515,8713


   Święta w Europie do 6-05-2023
Data Kraj Uwagi
08-2-23Słoweniawszędzie
15-2-23Serbiawszędzie
16-2-23Serbiawszędzie
16-2-23Litwawszędzie
24-2-23Estoniawszędzie
27-2-23Grecjawszędzie
28-2-23Hiszpanialokalnie
01-3-23Hiszpanialokalnie
01-3-23BiHlokalnie
03-3-23Bułgariawszędzie
08-3-23Białoruśwszędzie
08-3-23Ukrainawszędzie
08-3-23Niemcylokalnie
10-3-23Szwajcarialokalnie
11-3-23Litwawszędzie
14-3-23Andorawszędzie
15-3-23Węgrywszędzie
17-3-23W.Brytanialokalnie
17-3-23Irlandiawszędzie
19-3-23Hiszpanialokalnie
25-3-23Grecjawszędzie
04-4-23Francjalokalnie
06-4-23Norwegiawszędzie
06-4-23Hiszpanialokalnie
06-4-23Daniawszędzie
07-4-23Szwajcarialokalnie
07-4-23Szwecjawszędzie
07-4-23Węgrywszędzie
07-4-23Łotwawszędzie
07-4-23Niemcywszędzie
07-4-23Norwegiawszędzie
07-4-23Portugaliawszędzie
07-4-23Słowacjawszędzie
07-4-23Hiszpaniawszędzie
07-4-23Finlandiawszędzie
07-4-23Estoniawszędzie
07-4-23Daniawszędzie
07-4-23Czechywszędzie
09-4-23Włochywszędzie
09-4-23Łotwawszędzie
09-4-23Norwegiawszędzie
09-4-23POLSKAwszędzie
09-4-23Portugaliawszędzie
09-4-23Litwawszędzie
09-4-23Finlandiawszędzie
09-4-23Estoniawszędzie
09-4-23Daniawszędzie
09-4-23BiHlokalnie
10-4-23Szwecjawszędzie
10-4-23W.Brytaniawszędzie
10-4-23Włochywszędzie
10-4-23Węgrywszędzie
10-4-23Luksemburgwszędzie
10-4-23Łotwawszędzie
10-4-23Niemcywszędzie
10-4-23Norwegiawszędzie
10-4-23POLSKAwszędzie
10-4-23Słowacjawszędzie
10-4-23Litwawszędzie
10-4-23Irlandiawszędzie
10-4-23Hiszpanialokalnie
10-4-23Francjawszędzie
10-4-23Finlandiawszędzie
10-4-23Daniawszędzie
10-4-23Czechywszędzie
10-4-23Chorwacjawszędzie
10-4-23Holandiawszędzie
10-4-23Belgiawszędzie
10-4-23Austriawszędzie
10-4-23BiHlokalnie
14-4-23Serbiawszędzie
14-4-23Rumuniawszędzie
14-4-23Grecjawszędzie
16-4-23Serbiawszędzie
16-4-23Rumuniawszędzie
16-4-23BiHlokalnie
16-4-23Bułgariawszędzie
17-4-23Serbiawszędzie
17-4-23Ukrainawszędzie
17-4-23Rumuniawszędzie
17-4-23Grecjawszędzie
17-4-23Bułgariawszędzie
20-4-23Turcjalokalnie
21-4-23Turcjawszędzie
22-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Hiszpanialokalnie
24-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Włochywszędzie
25-4-23Portugaliawszędzie
27-4-23Słoweniawszędzie
27-4-23Holandiawszędzie
01-5-23Słoweniawszędzie
01-5-23Szwajcariawszędzie
01-5-23Szwecjawszędzie
01-5-23W.Brytaniawszędzie
01-5-23Turcjawszędzie
01-5-23Białoruśwszędzie
01-5-23Serbiawszędzie
01-5-23Ukrainawszędzie
01-5-23Włochywszędzie
01-5-23Węgrywszędzie
01-5-23Luksemburgwszędzie
01-5-23Łotwawszędzie
01-5-23Niemcywszędzie
01-5-23Norwegiawszędzie
01-5-23POLSKAwszędzie
01-5-23Portugaliawszędzie
01-5-23Rumuniawszędzie
01-5-23Słowacjawszędzie
01-5-23Litwawszędzie
01-5-23Irlandiawszędzie
01-5-23Hiszpaniawszędzie
01-5-23Francjawszędzie
01-5-23Finlandiawszędzie
01-5-23Estoniawszędzie
01-5-23Czechywszędzie
01-5-23Chorwacjawszędzie
01-5-23Bułgariawszędzie
01-5-23Grecjawszędzie
01-5-23Belgiawszędzie
01-5-23Austriawszędzie
01-5-23BiHwszędzie
02-5-23Słoweniawszędzie
02-5-23Serbiawszędzie
02-5-23Hiszpanialokalnie
02-5-23BiHwszędzie
03-5-23POLSKAwszędzie
04-5-23Łotwawszędzie
05-5-23Daniawszędzie
06-5-23Bułgariawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.