espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   O transporcie
Nowy kalendarz już jest
 2022-12-28 16:12:45
Właśnie udostępniliśmy nowy kalendarz, ze świętami publicznymi w Krajach Europejskich. Prosimy pamiętać, że pomimo, że bardzo staraliśmy się nie popełnić pomyłki, jest ona możliwa proszę więc traktować ten kalendarz jako wskazówkę nie zaś źródło absolutnie pewnej informacji.
Uwaga na stare wersje Androida i iOS - koniec wsparcia e-Toll
 2023-01-13 11:01:04
W związku z informacją MF trzeba do końca stycznia zaktualizować minimalną wersję systemu operacyjnego Android oraz iOS dla aplikacji e-TOLL PL oraz e-TOLL PL BILET. Od 31 stycznia 2023 r. zakończone będzie wsparcie techniczne dla tych aplikacji zainstalowanych na urządzeniach z systemem operacyjnym Android poniżej wersji 8.0. oraz iOS poniżej wersji 14.

   Ogłoszenia
stałe zlecenia pod produkcją na firany 13,6
2015-07-01 19:28:01

Pax Logistics
poszukuję przewoźników z busami do 3,5 tony
2018-05-07 12:04:30

Donatella&Lucy S.C D.Towalska, K. Wojtasik
stale ladunki
2010-07-29 12:35:57

Girteka
szukamy stalych przewoznikow na plandeki
2013-11-30 14:58:22

EBJ
potrzbujĘ transport 24 t z zamościa do krakowa
2010-05-07 13:02:08

ZiKO Sp. z o.o.
poszukujĘ wolnego transportu 4 aut osobowych fr-pl mazowieckie Żyrardów
2013-12-09 21:09:44

France-car Justyna Jasińska
praca dla 3 wywrotek patelnie
2012-10-19 21:41:24

bau-modbaz
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 27/2023
Zezwolenia rosyjskie na II kwartał
INFORMACJA 26/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Rosja kr-3 z I-go kwartału
INFORMACJA 25/2023
Zmiana zasad wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S z kontyngentu 2023 – I kwartał
INFORMACJA 24/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 23/2023
Dodatkowe limity Kwiecień
INFORMACJA 22/2023
Termin zwrotu zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2022
INFORMACJA 21/2023
Wyczerpanie puli zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 17/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


20-lecie działalności kontrolnej ITD na Podkarpaciu

20-lecie działalności kontrolnej ITD na Podkarpaciu

28.11.2022

Od ponad 20 lat dbają o bezpieczeństwo na drogach Podkarpacia. Dziś, w Rzeszowie, z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafała Webera, Głównego Inspektora Transportu Drogowego Alvina Gajadhura, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, posłów na Sejm RP, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz służb mundurowych, odbyły się uroczyste obchody 20-lecia działalności kontrolnej Inspekcji Transportu Drogowego na Podkarpaciu.

W trakcie uroczystych obchodów 20-lecia działalności kontrolnej Inspekcji Transportu Drogowego na Podkarpaciu wręczono odznaczenia państwowe i pamiątkowe statuetki.

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie rozpoczął swoją działalność 19 stycznia 2002 r. Początkowo pracowało w nim 10 osób, w tym 6 inspektorów. Dziś pracuje tu ok. 60 osób, w tym 40 inspektorów, a kolejni są w trakcie szkoleń. Inspektorzy pracują nie tylko w Rzeszowie, ale również w oddziałach w Krośnie i Mirocinie koło Jarosławia. W przyszłym roku działalność WITD zostanie rozszerzona o placówkę w Nisku, gdzie dziś pracuje już jeden z wydziałów Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

20-lecie Inspekcji Transportu Drogowego pokazuje nam w jak szybki i dynamiczny sposób rozwijała się ta instytucja. Ostatnie 20 lat to perspektywa bardzo mocnego rozwoju branży transportowej w całej Polsce. Nasi przewoźnicy zdobyli prym jeżeli chodzi o prowadzenie tego segmentu działalności gospodarczej nie tylko w Polsce, ale również w Europie Zachodniej. Także ITD, czyli instytucja dbająca o bezpieczeństwo w ruchu i transporcie drogowym, również bardzo mocno profesjonalizowała swoje podejście do tej sfery. Mówiąc o profesjonalizacji, mam na myśli zarówno kadrę, zespół ludzi którzy na co dzień w ramach Inspekcji pracują i prowadzą kontrole, ale mam na myśli profesjonalizację również od strony sprzętowej

– podkreślił Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber.

Podkarpacka inspekcja przez te lata nie tylko rozbudowywała swoje struktury i potencjał kadrowy, ale również dzięki wsparciu resortu infrastruktury i Głównego Inspektoratu, wzmacniała swoje zaplecze sprzętowe. Dziś inspektorzy ITD dysponują nowoczesnym sprzętem kontrolnym, m.in. specjalistycznymi furgonami i Mobilnymi Jednostkami Diagnostycznymi, które wspierają ich w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu i transporcie drogowym. Ze względu na położenie województwa podkarpackiego, rola inspektorów w tym regionie, ma szczególne znaczenie w zapewnieniu przestrzegania przepisów przez przewoźników i kierowców realizujących usługi w transporcie międzynarodowym.

Oprócz tego, że dbamy o szeroko pojęte bezpieczeństwo na polskich drogach, to również dbamy o to, żeby były przestrzegane zasady uczciwej konkurencji. Polscy przewoźnicy nie wyobrażają sobie, żeby w Polsce nie było takiej formacji, jak ITD. Cieszą się, że jesteśmy, bo też dużą część kontroli stanowią kontrole przewoźników zza granicy. Staramy się, żeby 50 procent kontroli dotyczyło właśnie przewoźników zagranicznych. Podkarpacie wypada tutaj jeszcze lepiej, bo ok. 60 proc. skontrolowanych w tym roku kierowców ciężarówek należało do przewoźników zagranicznych

podkreślił Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.

Wykorzystaliśmy te 20 lat bardzo efektywnie, a był to czas wytężonej pracy na rzecz zapewnienia przestrzegania przepisów prawa krajowego i międzynarodowego, zasad uczciwej konkurencji na rynku transportu drogowego, a także poprawy bezpieczeństwa w przewozach drogowych, ochrony środowiska i infrastruktury drogowej w województwie podkarpackim

mówił Jarosław Skolik, Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego.

Wszystkich Państwa pragnę zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejne lata były czasem dalszego rozwoju naszej instytucji oraz wytężonej pracy dla zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na podkarpackich drogach

dodał.

Tylko w tym roku inspektorzy z Podkarpacia przeprowadzili blisko 12 tys. kontroli drogowych pojazdów ciężkich i autokarów, a w ich trakcie skontrolowali ponad 111 tys. dni pracy kierowców. Inspektorzy sprawdzili m.in. 1,8 tys. pojazdów, którymi przewożono osoby, na inspekcyjne wagi skierowali blisko 1,5 tys. pojazdów, skontrolowali niemal 1 tysiąc transportów materiałów niebezpiecznych (ADR).

Chciałabym wyrazić słowa uznania dla Państwa pracy, za wykonywanie codziennych obowiązków, dbałość o jakość transportu wykonywanego przez pojazdy ciężarowe na terenie naszego województwa, ale także za współdziałanie w sytuacjach kryzysowych. Państwa zaangażowanie w takie nadzwyczajne sytuacje, jak chociażby kwestia związana ze stanem epidemii w naszym województwie, jak również ostatni kryzys związany z napływem uchodźców z Ukrainy, są niezwykle ważne, pokazują że Inspekcja Transportu Drogowego jest nie tylko zdeterminowana by profesjonalnie, w sposób niezwykle zaangażowany realizować swoje obowiązki ustawowe na poziomie wojewódzkim

- podkreśliła Ewa Leniart, Wojewoda Podkarpacki.

Z satysfakcją i dumą podkreślam, że Inspekcja Transportu Drogowego, w tym oczywiście podkarpaccy inspektorzy, to profesjonaliści, którzy doskonale realizują swoje zadania i są wzorem dla innych, w tym zagranicznych, bliźniaczych służb

podkreślił w swoim przemówieniu Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.

Szkolicie swoich odpowiedników m.in. z zakresu manipulacji przy czasie pracy, uczestniczycie w wielu wymianach międzynarodowych. Inspekcja Transportu Drogowego jest oceniana bardzo wysoko, nasi inspektorzy są naprawdę znakomitymi specjalistami

dodał Szef ITD.

W trakcie uroczystości, która odbyła się w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego, 10 inspektorów otrzymało nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę odznaczenia państwowe – medale srebrne i brązowe za długoletnią służbę. 8 inspektorów zostało awansowanych na wyższe stanowiska.

Podkarpaccy inspektorzy podziękowali również za wsparcie i wieloletnią współpracę wręczając 16 pamiątkowych statuetek. Otrzymali je m.in. Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz szefowie zaprzyjaźnionych służb mundurowych i instytucji.

Zdjęcia (8)

źródło: GITD data publikacji na stronach GITD : 28.11.2022


Informacja Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego


   Komunikatów (5636)
Nr. Komunikat Oglądano
1Nierejestrowanie aktywności na wykresówkach
Kierowcy dwóch ciężarówek nie rejestrowali swojego czasu pracy, prędkości pojazdu i przebytej drogi na wykresówkach. Naruszenie przepisów prawa skutkujące konsekwencjami dla kierowców oraz przewoźników, stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
2Zestaw przeładowany o prawie 10 ton
Niemal 50 ton zamiast przepisowych 40 ton ważyła ciężarówka przewożąca nawóz. Tak duża masa ładunku spowodowała także znaczne przekroczenie nacisku osi napędowej na nawierzchnię drogi. Zestaw skontrolowali i wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
3Ciężarówki z niebezpiecznymi usterkami
Niesprawne hamulce, wycieki płynów eksploatacyjnych oraz uszkodzone ogumienie – to niektóre z szeregu usterek stwierdzonych w dziewięciu skontrolowanych pojazdach ciężarowych. Niesprawne zestawy skontrolowali i wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy zachodniopomorskiej, lubelskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
4Nocne kontrole przewozów osób w Poznaniu i Krakowie
Niemal dwieście pojazdów i kierowców świadczących usługi zarobkowego przewozu osób zostało skontrolowanych w trakcie nocnych działań na terenie Poznania i Krakowa. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego wspólnie z funkcjonariuszami Policji, Straży Granicznej i Straży Miejskiej, stwierdzili naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym i ustawy o transporcie drogowym. W dwóch przypadkach zarobkowe przewozy osób „na aplikację” były wykonywane bez wymaganej licencji.
3
5Czujnik ruchu po niedozwolonej przeróbce
Czujnik ruchu w tureckiej ciężarówce nie był odporny na działanie pola magnetycznego, choć nie powinien reagować na przyłożenie magnesu. Kierowca zestawu mógł zatem rejestrować fikcyjny odpoczynek w trakcie jazdy. Niedozwoloną Ingerencję w kluczowy element instalacji tachografu stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
6Kierowali ciężarówką i busem po spożyciu
Trzeźwość ponad sześciuset kierowców autobusów, ciężarówek oraz busów osobowych i towarowych, skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego podczas porannej akcji. Ujęli dwóch kierowców, którzy prowadzili zestaw ciężarowy oraz busa w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. „Wczorajsi” kierowcy zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
3
7Kontrole ciężarówek na A4 koło Wrocławia
15 zatrzymanych ciężarówek, 30 mandatów karnych nałożonych na kierowców i przygotowana dokumentacja do wszczęcia 7 postępowań administracyjnych wobec przewoźników – to bilans wzmożonych działań na autostradzie A4 koło Wrocławia. Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali przestrzeganie ogólnych zasad prawa o ruchu drogowym i przepisów transportowych.
3
8Szyby autobusu szkolnego przyklejone taśmą
Szyby boczne przy fotelach pasażerów ruszały się i były doraźnie „zabezpieczone” taśmą klejącą. Nie działały również tylne, górne światła pozycyjne i kierunkowskazów. Autobus w takim stanie technicznym przewoził uczniów podstawówki koło Konina do momentu kontroli wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
9„Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” z unijnym dofinansowaniem
Krokodylek Tirek od lat uczy najmłodszych, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Grono jego przyjaciół z roku na rok powiększa się. Teraz do jego szkoły dołączy kolejnych 15 tys. uczniów. A to wszystko dzięki wsparciu unijnych funduszy. Projekt „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” uzyskał dofinansowanie, które umożliwi zwiększenie zasięgu oddziaływania projektu, z jego równoczesną rozbudową i unowocześnieniem.
3
10Ciężarówki przeładowane o prawie 20 ton
Niemal 60 ton zamiast dopuszczalnych 40 ton ważyły ciężarówki przewożące zbiorniki betonowe i kontenery. Zestaw z kontenerami nie powinien poruszać się po drogach nawet bez ładunku, gdyż składał się z trzech pojazdów. Nieprawidłowe przewozy wstrzymali tymczasowo funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Włocławka i Radomia.
3
11Nieoznakowany ADR i naruszenia czasu pracy
W naczepie-chłodni przewożono prawie 18,5 tony ładunku niebezpiecznego. Ciężarówka nie była oznakowana wymaganymi tablicami pomarańczowej barwy. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również przekroczenia limitów czasu pracy. Kierowca jechał za długo i skrócił odpoczynek.
12
12Wstrzymany za ciężki transport pszenicy
Niemal 51 ton zamiast dopuszczalnych 40 ton ważyła ciężarówka przewożąca pszenicę. Znaczny nadmiar ładunku spowodował też przekroczenie nacisku osi napędowej na nawierzchnię drogi. Nie były to wszystkie naruszenia stwierdzone przez inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrola wykazała także nieprawidłowości związane z przestrzeganiem limitów czasu pracy kierowcy i jego rejestrowaniem.
8
13Kierowca nie rejestrował czasu pracy
W portfelu, zamiast w tachografie cyfrowym, znajdowała się karta kierowcy niewielkiej ciężarówki, którą zatrzymali do kontroli wagowej inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca nie rejestrował swojego czasu pracy i poruszał się pojazdem niesprawnym technicznie. Nie był to pełen katalog stwierdzonych naruszeń przepisów.
19
14Kontrole ciężarówek na dolnośląskiej A4
Kierowców rejestrujących swój czas pracy na konto innych osób oraz łamiących przepisy ogólne prawa o ruchu drogowym zatrzymali i rozliczyli za wykroczenia inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Legnicy. W trakcie kilkugodzinnych działań na dolnośląskim odcinku autostrady A4 zatrzymali również nienormatywne ciężarówki.
11
15Kontrole ciężarówek z odpadami w Radomiu
Osiem ciężarówek, w tym trzy przewożące odpady, skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z inspektorami Inspekcji Ochrony Środowiska. W trakcie kilkugodzinnych działań nie stwierdzono naruszeń przepisów transportowych oraz dotyczących gospodarowania odpadami.
17
16Główny Inspektor Transportu Drogowego z wizytą w Opolu
Bieżąca działalność oraz wzmocnienie potencjału kadrowego i kontrolnego Inspekcji były tematami spotkania, które we wtorek odbyło się w WITD Opole. Z opolskimi inspektorami ITD spotkali się Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Wojewoda Opolski Sławomir Kłosowski i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
10
17Nieprawidłowości w przewozach żywych zwierząt
W niewłaściwych warunkach lub bez wymaganych dokumentów, w tym licencji weterynaryjnej, przewożono m.in. żywy drób i bydło. Inspektorzy z lubelskiej, wielkopolskiej i śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również kilka przypadków poważnych naruszeń dotyczących prawidłowości rejestrowania czasu pracy przez kierowców.
12
18Zatrzymany na jeździe bez karty w tachografie
Kierowca litewskiej ciężarówki spędzał znacznie za dużo czasu w trasie, nie odbierając wymaganych odpoczynków i przerw. Chciał ukryć swoje przekroczenia dopuszczalnych limitów czasu pracy, więc nie zalogował karty w tachografie. Serię poważnych naruszeń stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
9
19Zestaw ciężarowy z poważnymi usterkami
Nadmierny luz w układzie kierowniczym, za duża różnica sił hamowania kół jednej osi i niesprawny układ oczyszczania spalin – to najpoważniejsze usterki, jakie stwierdzili inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w zestawie ciężarowym. Uchybienia w stanie technicznym zostały wykryte z wykorzystaniem Mobilnej Jednostki Diagnostycznej oraz testera diagnostycznego. Zespół pojazdów wycofano z dalszej jazdy.
12
20Nocne kontrole przewozów osób w Opolu
Ponad pięćdziesiąt pojazdów i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób, skontrolowali inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego na ulicach Opola. W nocnych działaniach brali udział też funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej oraz Straży Miejskiej. Statystycznie co piąta kontrola wykazała nieprawidłowości w przewozach. Wobec przedsiębiorców będą wszczęte postępowania administracyjne.
9
21Kontrole trzeźwości na lubuskich drogach
Trzeźwość prawie 1200 kierowców różnego rodzaju pojazdów, skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Policji. Zatrzymano dwóch kierujących, którzy prowadzili ciężarówkę i busa na „podwójnym gazie”.
13
22Bez licencji, prawa jazdy i zezwolenia
Taksówkarz nie posiadał wymaganej licencji, a na dodatek wobec niego był orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, natomiast kierowca bułgarskiej ciężarówki okazał zezwolenie in blanco i nie miał wymaganego szkolenia. Kontrole przeprowadzone przez inspektorów lubuskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zakazami jazdy.
20
23Tonaż przekroczony w wielu przypadkach
Na 65 skontrolowanych pojazdów – 52 było za ciężkich. Przekroczony tonaż to nie jedyne nieprawidłowości. Kontrole inspektorów małopolskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się koniecznością przeładowania nadmiaru towarów do innych pojazdów.
37
24Za duża waga dostawczaka
6,25 t – tyle ważył pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t, skontrolowany przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dostawczakiem wiezione były urządzenia elektroniczne. Do czasu ich częściowego wyładowania, jazda nie mogła być kontynuowana.
19
25Zatrzymany skradziony samochód osobowy
Nie stan techniczny, czy uprawnienia kierowcy, ale podejrzenie kradzieży pojazdu było przedmiotem działań inspektorów z Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej. Przypuszczenia powstałe w trakcie kontroli, potwierdziły się. Kierowcę i samochód przekazano do dalszych działań funkcjonariuszom Policji.
36


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie14
2kujawsko-pomorskie8
3lubelskie6
4lubuskie24
5mazowieckie27
6małopolskie21
7opolskie24
8podkarpackie7
9podlaskie8
10pomorskie36
11śląskie75
12świętokrzyskie4
13warmińsko-mazurskie21
14wielkopolskie9
15zachodniopomorskie21

    Czas oczekiwania na granicach
30-3-2023 godz. 4
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 10 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 7 0 0 0 0
Hrebenne 0 5 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 0
Korczowa 0 1 0 1 0 0
Medyka 0 6 0 0 0 0
Kroscienko 0 2 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-03-29
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,28294,3695
dolar australijski1AUD2,86052,9183
dolar kanadyjski1CAD3,13523,1986
euro1EUR4,63594,7295
forint (Węgry)100HUF1,21431,2389
frank szwajcarski1CHF4,65104,7450
funt szterling1GBP5,27175,3781
jen (Japonia)100JPY3,27113,3371
korona czeska1CZK0,19620,2002
korona duńska1DKK0,62240,6350
korona norweska1NOK0,41080,4192
korona szwedzka1SEK0,41390,4223
SDR (MFW)1XDR5,77385,8904


   Święta w Europie do 28-06-2023
Data Kraj Uwagi
04-4-23Francjalokalnie
06-4-23Norwegiawszędzie
06-4-23Hiszpanialokalnie
06-4-23Daniawszędzie
07-4-23Szwajcarialokalnie
07-4-23Szwecjawszędzie
07-4-23Węgrywszędzie
07-4-23Łotwawszędzie
07-4-23Niemcywszędzie
07-4-23Norwegiawszędzie
07-4-23Portugaliawszędzie
07-4-23Słowacjawszędzie
07-4-23Hiszpaniawszędzie
07-4-23Finlandiawszędzie
07-4-23Estoniawszędzie
07-4-23Daniawszędzie
07-4-23Czechywszędzie
09-4-23Włochywszędzie
09-4-23Łotwawszędzie
09-4-23Norwegiawszędzie
09-4-23POLSKAwszędzie
09-4-23Portugaliawszędzie
09-4-23Litwawszędzie
09-4-23Finlandiawszędzie
09-4-23Estoniawszędzie
09-4-23Daniawszędzie
09-4-23BiHlokalnie
10-4-23Szwecjawszędzie
10-4-23W.Brytaniawszędzie
10-4-23Włochywszędzie
10-4-23Węgrywszędzie
10-4-23Luksemburgwszędzie
10-4-23Łotwawszędzie
10-4-23Niemcywszędzie
10-4-23Norwegiawszędzie
10-4-23POLSKAwszędzie
10-4-23Słowacjawszędzie
10-4-23Litwawszędzie
10-4-23Irlandiawszędzie
10-4-23Hiszpanialokalnie
10-4-23Francjawszędzie
10-4-23Finlandiawszędzie
10-4-23Daniawszędzie
10-4-23Czechywszędzie
10-4-23Chorwacjawszędzie
10-4-23Holandiawszędzie
10-4-23Belgiawszędzie
10-4-23Austriawszędzie
10-4-23BiHlokalnie
14-4-23Serbiawszędzie
14-4-23Rumuniawszędzie
14-4-23Grecjawszędzie
16-4-23Serbiawszędzie
16-4-23Rumuniawszędzie
16-4-23BiHlokalnie
16-4-23Bułgariawszędzie
17-4-23Serbiawszędzie
17-4-23Ukrainawszędzie
17-4-23Rumuniawszędzie
17-4-23Grecjawszędzie
17-4-23Bułgariawszędzie
20-4-23Turcjalokalnie
21-4-23Turcjawszędzie
22-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Hiszpanialokalnie
24-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Włochywszędzie
25-4-23Portugaliawszędzie
27-4-23Słoweniawszędzie
27-4-23Holandiawszędzie
01-5-23Słoweniawszędzie
01-5-23Szwajcariawszędzie
01-5-23Szwecjawszędzie
01-5-23W.Brytaniawszędzie
01-5-23Turcjawszędzie
01-5-23Białoruśwszędzie
01-5-23Serbiawszędzie
01-5-23Ukrainawszędzie
01-5-23Włochywszędzie
01-5-23Węgrywszędzie
01-5-23Luksemburgwszędzie
01-5-23Łotwawszędzie
01-5-23Niemcywszędzie
01-5-23Norwegiawszędzie
01-5-23POLSKAwszędzie
01-5-23Portugaliawszędzie
01-5-23Rumuniawszędzie
01-5-23Słowacjawszędzie
01-5-23Litwawszędzie
01-5-23Irlandiawszędzie
01-5-23Hiszpaniawszędzie
01-5-23Francjawszędzie
01-5-23Finlandiawszędzie
01-5-23Estoniawszędzie
01-5-23Czechywszędzie
01-5-23Chorwacjawszędzie
01-5-23Bułgariawszędzie
01-5-23Grecjawszędzie
01-5-23Belgiawszędzie
01-5-23Austriawszędzie
01-5-23BiHwszędzie
02-5-23Słoweniawszędzie
02-5-23Serbiawszędzie
02-5-23Hiszpanialokalnie
02-5-23BiHwszędzie
03-5-23POLSKAwszędzie
04-5-23Łotwawszędzie
05-5-23Daniawszędzie
06-5-23Bułgariawszędzie
08-5-23Białoruśwszędzie
08-5-23Słowacjawszędzie
08-5-23Francjawszędzie
08-5-23Czechywszędzie
09-5-23Białoruśwszędzie
09-5-23Ukrainawszędzie
09-5-23Luksemburgwszędzie
09-5-23BiHlokalnie
17-5-23Norwegiawszędzie
17-5-23Hiszpanialokalnie
18-5-23Szwajcariawszędzie
18-5-23Szwecjawszędzie
18-5-23Luksemburgwszędzie
18-5-23Niemcywszędzie
18-5-23Norwegiawszędzie
18-5-23Holandiawszędzie
18-5-23Francjawszędzie
18-5-23Finlandiawszędzie
18-5-23Daniawszędzie
18-5-23Belgiawszędzie
18-5-23Austriawszędzie
19-5-23Turcjawszędzie
28-5-23Norwegiawszędzie
28-5-23POLSKAwszędzie
28-5-23Finlandiawszędzie
28-5-23Estoniawszędzie
28-5-23Daniawszędzie
29-5-23Szwajcarialokalnie
29-5-23W.Brytaniawszędzie
29-5-23Węgrywszędzie
29-5-23Luksemburgwszędzie
29-5-23Niemcywszędzie
29-5-23Norwegiawszędzie
29-5-23Holandiawszędzie
29-5-23Francjawszędzie
29-5-23Daniawszędzie
29-5-23Belgiawszędzie
29-5-23Austriawszędzie
30-5-23Hiszpanialokalnie
30-5-23Chorwacjawszędzie
31-5-23Hiszpanialokalnie
01-6-23Rumuniawszędzie
02-6-23Włochywszędzie
04-6-23Rumuniawszędzie
05-6-23Rumuniawszędzie
06-6-23Szwecjawszędzie
06-6-23Ukrainawszędzie
06-6-23Portugaliawszędzie
06-6-23Chorwacjawszędzie
06-6-23Grecjawszędzie
08-6-23Szwajcarialokalnie
08-6-23Niemcylokalnie
08-6-23POLSKAwszędzie
08-6-23Austriawszędzie
08-6-23BiHlokalnie
09-6-23Hiszpanialokalnie
10-6-23Portugaliawszędzie
22-6-23Chorwacjawszędzie
23-6-23Luksemburgwszędzie
23-6-23Łotwawszędzie
23-6-23Estoniawszędzie
24-6-23Szwecjawszędzie
24-6-23Łotwawszędzie
24-6-23Litwawszędzie
24-6-23Finlandiawszędzie
24-6-23Estoniawszędzie
25-6-23Słoweniawszędzie
27-6-23Turcjalokalnie
28-6-23Turcjawszędzie
28-6-23Ukrainawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.