espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklama



oferty pracy

   O transporcie
Nowy kalendarz już jest
 2022-12-28 16:12:45
Właśnie udostępniliśmy nowy kalendarz, ze świętami publicznymi w Krajach Europejskich. Prosimy pamiętać, że pomimo, że bardzo staraliśmy się nie popełnić pomyłki, jest ona możliwa proszę więc traktować ten kalendarz jako wskazówkę nie zaś źródło absolutnie pewnej informacji.
Uwaga na stare wersje Androida i iOS - koniec wsparcia e-Toll
 2023-01-13 11:01:04
W związku z informacją MF trzeba do końca stycznia zaktualizować minimalną wersję systemu operacyjnego Android oraz iOS dla aplikacji e-TOLL PL oraz e-TOLL PL BILET. Od 31 stycznia 2023 r. zakończone będzie wsparcie techniczne dla tych aplikacji zainstalowanych na urządzeniach z systemem operacyjnym Android poniżej wersji 8.0. oraz iOS poniżej wersji 14.

   Ogłoszenia
przyjmę ładunek niemcy - polska 09-11.10.2014
2014-10-08 10:50:39

firmabp
poszukujemy przewoźników do współpracy
2010-06-21 14:44:44

Enterprise
przewożnik 24 tony
2015-11-02 18:25:35

Pax Logistics
podejmiemy wspópracę z przewoźnikami z całej polski
2016-11-15 08:17:40

Donatella&Lucy S.C D.Towalska, K. Wojtasik
szukam zlecenia na wywrotke 26 t.
2011-06-12 22:56:00

Usługi Transportowe Pucyk Hieronim
podejmę współpracę - trasy z wiekszości miast polski. tychy/katowice - kraj
2011-01-08 12:12:24

Marcin Król
oferta kredyt: rolnik, przemysl, nieruchomosci od 9000 ? do 45.000.000 euro
2020-05-21 13:14:19

raimo
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 47/2023
Dodatkowe limity Lipiec
INFORMACJA 46/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 45/2023
Przedłużenie terminu ważności zezwoleń z 2022 roku pomiędzy Polską i Ukrainą
INFORMACJA 44/2023
Czasowe zawieszenie lub ograniczenie ruchu granicznego na określonych przejściach granicznych
INFORMACJA 43/2023
Wydawanie zezwoleń Węgry kr-3
INFORMACJA 42/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO V GRUPA 6 (z wyłączeniem A, GR, I, RUS i H)
INFORMACJA 41/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Rosja kr-3
INFORMACJA 40/2023
Polscy przedsiębiorcy mogą wykonywać przewozy na Ukrainę bez zezwoleń
INFORMACJA 39/2023
Zwrot kart z karnetów EKMT
INFORMACJA 38/2023
Dodatkowe limity Czerwiec
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.


Ciężarówki z niebezpiecznymi usterkami

Ciężarówki z niebezpiecznymi usterkami

29.03.2023

Niesprawne hamulce, wycieki płynów eksploatacyjnych oraz uszkodzone ogumienie – to niektóre z szeregu usterek stwierdzonych w dziewięciu skontrolowanych pojazdach ciężarowych. Niesprawne zestawy skontrolowali i wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy zachodniopomorskiej, lubelskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.

Na pierwszym planie (od lewej): przód i lewy bok oznakowanego furgonu zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W tle: zatrzymane do kontroli ciągniki siodłowe z podpiętymi naczepami stoją w zatoce kontrolnej. Obok jednego z zestawów stoi kierowca.

We wtorek (28 marca), na krajowej „jedenastce” koło Koszalina inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali równocześnie trzy zestawy ciężarowe. Kontrola stanu technicznego wykazała usterki w każdym z pojazdów. W pierwszym zespole pojazdów stwierdzono niesprawne oświetlenie, uszkodzone lusterka oraz nieszczelność układu pneumatycznego. W drugim brak badań technicznych i wyciek płynów eksploatacyjnych. W trzecim uwagę inspektorów od razu zwrócił stan ogumienia. Na dwóch oponach uszkodzenia były tak duże, że odsłaniały stalowy kord. Użytkowanie opon w takim stanie groziło ich „wystrzałem”. Nieprawidłowości stwierdzono także w trakcie kontroli danych z tachografów i kart kierowców. Przedsiębiorcy nie sczytywali danych z kart kierowców w wymaganym terminie. Z kolei sami kierowcy nie przestrzegali obowiązujących limitów czasu pracy.

Z kolei w piątek (24 marca), na odcinku krajowej „dwójki” pomiędzy Międzyrzecem Podlaskim i Białą Podlaską inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z dalszej jazdy niesprawną naczepę. Ciągnik siodłowy z naczepą został skierowany do szczegółowej kontroli stanu technicznego z wykorzystaniem urządzeń Mobilnej Jednostki Diagnostycznej. Różnica sił hamowania kół na pierwszej osi naczepy wynosiła 73 procent.

Niesprawny ciągnik siodłowy i naczepę wycofali z ruchu również inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy w czwartek (23 marca) prowadzili czynności kontrolne na krajowej „dziesiątce”. W estońskim ciągniku siodłowym z podpiętą naczepą stwierdzili niebezpieczną usterkę układu hamulcowego. Tarcza przy lewym kole na osi kierowanej ciągnika była pęknięta na całej powierzchni roboczej w pięciu miejscach. Nadmiernie zużytą oraz pękniętą tarczę hamulcową inspektorzy stwierdzili też w polskiej naczepie innego ze skontrolowanych zestawów.

Za stwierdzone usterki w łącznie dziewięciu pojazdach inspektorzy zatrzymali dowody rejestracyjne. W przypadku usterek zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego kierowcom zakazali też dalszej jazdy do momentu ich naprawy. Na miejsce niektórych kontroli drogowych przewoźnicy wezwali mobilne serwisy. Za stwierdzone naruszenia kierowców ukarano mandatami karnymi. W przypadku pojazdów z wykrytymi usterkami niebezpiecznymi za dopuszczenie ich do ruchu drogowego w takim stanie odpowiedzą przewoźnicy i zarządzający transportem w firmach. Wobec nich zostaną bowiem wszczęte postępowania administracyjne zagrożone karami pieniężnymi. Konsekwencji finansowych mogą spodziewać się też przedsiębiorcy, których kierowcy nie przestrzegali norm czasu pracy lub nie sczytali danych z kart kierowców w terminie.

Zdjęcia (3)

źródło: GITD data publikacji na stronach GITD : 29.03.2023


Informacja Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego


   Komunikatów (5774)
Nr. Komunikat Oglądano
1Dzień Dziecka w ogrodach Pałacu Prezydenckiego
Zajęcia edukacyjne, pokazy specjalistycznego sprzętu i pojazdów służb, straży i inspekcji, a także gry, zabawy i dużo dobrego humoru. Właśnie tak wyglądał Dzień Dziecka zorganizowany w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w ramach corocznej akcji „Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką”. Zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, dzieci i młodzież poznawały w strefie edukacyjnej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
2Ogrody pełne przygód z udziałem Inspekcji Transportu Drogowego
Uczyć poprzez zabawę – taki cel przyświeca wydarzeniu „Ogrody Przygód”, zorganizowanemu w ogrodach Kancelarii Premiera. To piknik z okazji Dnia Dziecka, na który składają się różnego rodzaju zajęcia edukacyjne i szereg atrakcji. To także okazja, aby poznać z bliska, jak działają służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży, a także dorosłych cieszyła się oferta Inspekcji Transportu Drogowego.
5
3Na dziecięcy festiwal po spożyciu alkoholu
Kierowca, który wiózł dzieci na 43. Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, był po spożyciu alkoholu. Mężczyzna „wydmuchał” 0,42 promila. Kontrola inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się wezwaniem funkcjonariuszy Policji do dalszych czynności.
6
4Niedozwolone paliwo w jednej z ciężarówek
Inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego sprawdzali rodzaj paliwa, w pojazdach ciężarowych jadących autostradą A1. Zastrzeżenia dotyczyły litewskiej ciężarówki.
7
5Dzień Dziecka w ogrodach Pałacu Prezydenckiego z udziałem Inspekcji Transportu Drogowego
Zajęcia edukacyjne, pokazy specjalistycznego sprzętu i pojazdów służb, straży i inspekcji, a także gry, zabawy i dużo dobrego humoru. Właśnie tak wyglądał Dzień Dziecka zorganizowany w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w ramach corocznej akcji „Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką”. Zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, dzieci i młodzież poznawały w strefie edukacyjnej Inspekcji Transportu Drogowego.
9
6Jechali niezgodnie z przepisami
25 zatrzymanych ciężarówek, 13 mandatów karnych nałożonych na kierowców, 2 wnioski do sądu i dokumentacja przygotowana do wszczęcia 7 postępowań administracyjnych wobec przewoźników – to bilans działań prowadzonych na autostradzie A4 przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
14
7100-tonowy gabaryt bez zezwolenia
O 40 ton więcej, niż pozwalało posiadane zezwolenie na przejazd, ważył zestaw przewożący transformator. Ciężarówkę skontrolowali kujawsko-pomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Pojazd, do czasu wyznaczenia przez zarządców dróg bezpiecznej trasy przejazdu i wydania właściwego zezwolenia, trafił na parking strzeżony.
11
8Trzykrotnie złamał zakaz prowadzenia pojazdów
Mężczyzna zatrzymany do kontroli przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego nigdy nie miał prawa jazdy. Pomimo tego jeździł jako kierowca zawodowy. Sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów, który już trzykrotnie złamał.
12
9Udzielili pomocy poszkodowanemu i zatrzymali sprawcę zdarzenia
Na MOP Przysiecz kierowca ciężarówki staranował zaparkowany samochód osobowy i oddalił się z miejsca wypadku. Potrącona została jedna osoba. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Opola udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu i zatrzymali sprawcę wypadku.
11
10Puszki po piwie wzbudziły podejrzenia
Kierowca ciężarówki wydmuchał prawie pół promila. W kabinie leżały puste puszki po piwie. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Krakowa w porę zakończyli jazdę mężczyzny.
14
11Inspektorzy na miejscu wypadku autokaru z dziećmi
Autokar, którym podróżowały dzieci, zderzył się z samochodem osobowym na DW728 w Końskich. Kieleccy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego na prośbę Policji przeanalizowali dane z tachografu pojazdu.
19
12Kompilacja naruszeń kierującego busem
Brak uprawnień, opłaty drogowej i przeglądu to wyniki kontroli busa z przyczepką przeprowadzonej przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego z Olsztyna. Opony samochodu były tak zużyte, że samochód wycofano z ruchu.
14
13Nieprzepisowy zestaw pojazdów
Ciężarówka miała dwie naczepy i ważyła ponad 67 ton. Zestaw o przekroczonej masie oraz nieprawidłowym zestawieniu zatrzymali na A1 koło Torunia inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
16
14XVII Konferencja Szkoleniowa Stacje Kontroli Pojazdów – 2023 z udziałem Głównego Inspektora Transportu Drogowego
Wpływ stanu technicznego pojazdów na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach – o tym mówił Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, uczestnicząc w XVII Konferencji Szkoleniowej Stacje Kontroli Pojazdów – 2023. Wydarzenie objęte patronatem przez Głównego Inspektora Transportu Drogowego, jest poświęcone tematyce dotyczącej stanu technicznego pojazdów oraz badań technicznych.
23
15Przekroczone parametry wagowe
Przeładowane pojazdy wycofali z ruchu inspektorzy opolskiej, świętokrzyskiej, wielkopolskiej i lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z dostawczaków był za ciężki o ponad 3 tony. Stwierdzono też inne naruszenia.
18
16Popękane ramy
Naczepy, które skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego, miały usterki, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ramy pojazdów były popękane, pełne rdzy i śladów wcześniejszych napraw. Zakazano ich dalszego użytkowania.
18
17Weekendowe zakazy jazdy
Główny Inspektorat Transportu Drogowego przypomina o ograniczeniach w ruchu dla niektórych pojazdów ciężarowych w ostatni weekend maja. Ograniczenia nie obowiązują wszystkich kierowców. Są z nich zwolnione autobusy oraz ciężarówki przewożące m.in. lekarstwa i środki medyczne, artykuły szybko psujące się, paliwa i żywe zwierzęta.
16
18Kontrole przewozu drewna wykazały nieprawidłowości
Dziewięć ciężarówek przewożących za dużo drewna wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy z opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie działań prowadzonych z funkcjonariuszami Straży Leśnej. W jednym przypadku kierowca przeładowanej ciężarówki nie miał ważnych badań lekarskich i psychologicznych oraz ukończonego kursu kwalifikacji wstępnej.
19
19Pożar autokaru na A4. Inspektorzy pomagali w akcji
Inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali służby ratunkowe i przystąpili do próby ugaszenia płonącego autobusu na autostradzie A4 koło Brzegu. Kierowca, młodzi pasażerowie oraz ich opiekunowie w porę opuścili pojazd. Inspektorzy pomagali w akcji gaśniczej do końca prowadzonych działań.
22
20Manipulował zapisami tachografu - stracił prawo jazdy
Kierowca ciężarówki używał w tachografie karty wystawionej na inną osobę. Za manipulowanie zapisami czasu pracy stracił prawo jazdy na trzy miesiące oraz został ukarany mandatem karnym. Naruszenie przepisów prawa stwierdzili inspektorzy z zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
27
21Wstrzymany transport kamieni koło Nidzicy
Niemal 49 ton zamiast dopuszczalnych 32 ważyła wywrotka przewożąca kamienie polne. Tak duży nadmiar przewożonego ładunku spowodował również znaczne przekroczenie nacisków podwójnej osi napędowej ciężarówki na drogę. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
19
22Kontrole przewozu zwierząt wykazały naruszenia
Krowy przewożone w przystosowanej do tego celu naczepie nie miały zapewnionej wystarczającej przestrzeni nad głowami i były oddzielone niewłaściwymi przegrodami. To stwarzało zagrożenie dla ich zdrowia i życia. Oprócz tego w dwóch ciężarówkach jadących z Węgier do Rosji nie zapewniono krowom karmy. Nieprawidłowości wykryli inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie wspólnych działań z przedstawicielami fundacji ochrony zwierząt.
37
23Wstrzymany przejazd nienormatywnego dźwigu
Blisko 62 tony zamiast dopuszczalnych 32 ważył specjalistyczny pojazd - żuraw samochodowy. Osie dźwigu samojezdnego też wywierały za duże naciski na drogę. Nienormatywny pojazd poruszał się bez wymaganego zezwolenia, więc został skierowany na wyznaczony parking strzeżony. Naruszenia stwierdzili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
17
24Usterki powodem wykluczenia z ruchu
Samochód dostawczy zostawiał za sobą plamy oleju z silnika oraz miał uszkodzone zawieszenie i znacznie skorodowane elementy konstrukcji nośnej. Pomimo tego przewoził niewielką koparkę. Niesprawny pojazd wycofali z ruchu inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
42
25Nie przestrzegał limitów czasu pracy
O ponad 10 godzin przekroczona jazda dzienna i o ponad 5 godzin skrócony odpoczynek dzienny – to tylko niektóre z naruszeń limitów czasu pracy, jakich dopuścił się kierowca tureckiej ciężarówki. Serię bardzo poważnych nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
19






Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie21
2kujawsko-pomorskie24
3lubelskie27
4lubuskie25
5mazowieckie57
6małopolskie36
7opolskie35
8podkarpackie20
9podlaskie14
10pomorskie46
11śląskie68
12świętokrzyskie12
13warmińsko-mazurskie23
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie29
16łódzkie7

    Czas oczekiwania na granicach
7-6-2023 godz. 19
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 1 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 1 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 14 0 0 0 0
Hrebenne 0 6 0 0 0 0
Zosin 0 3 0 0 0 1
Korczowa 0 24 0 1 0 2
Medyka 0 16 0 0 0 2
Kroscienko 0 15 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-06-07
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,16074,2447
dolar australijski1AUD2,76612,8219
dolar kanadyjski1CAD3,09543,1580
euro1EUR4,44064,5304
forint (Węgry)100HUF1,20561,2300
frank szwajcarski1CHF4,57644,6688
funt szterling1GBP5,15815,2623
jen (Japonia)100JPY2,97363,0336
korona czeska1CZK0,18850,1923
korona duńska1DKK0,59620,6082
korona norweska1NOK0,37400,3816
korona szwedzka1SEK0,38110,3889
SDR (MFW)1XDR5,51725,6286


   Święta w Europie do 5-09-2023
Data Kraj Uwagi
08-6-23Szwajcarialokalnie
08-6-23Niemcylokalnie
08-6-23POLSKAwszędzie
08-6-23Austriawszędzie
08-6-23BiHlokalnie
09-6-23Hiszpanialokalnie
10-6-23Portugaliawszędzie
22-6-23Chorwacjawszędzie
23-6-23Luksemburgwszędzie
23-6-23Łotwawszędzie
23-6-23Estoniawszędzie
24-6-23Szwecjawszędzie
24-6-23Łotwawszędzie
24-6-23Litwawszędzie
24-6-23Finlandiawszędzie
24-6-23Estoniawszędzie
25-6-23Słoweniawszędzie
27-6-23Turcjalokalnie
28-6-23Turcjawszędzie
28-6-23Ukrainawszędzie
29-6-23Turcjawszędzie
30-6-23Turcjawszędzie
01-7-23Turcjawszędzie
03-7-23Białoruśwszędzie
05-7-23Słowacjawszędzie
05-7-23Czechywszędzie
06-7-23Litwawszędzie
06-7-23Czechywszędzie
12-7-23W.Brytanialokalnie
14-7-23Francjawszędzie
15-7-23Turcjawszędzie
19-7-23BiHlokalnie
21-7-23Belgiawszędzie
25-7-23Hiszpanialokalnie
01-8-23Szwajcariawszędzie
05-8-23Chorwacjawszędzie
07-8-23Irlandiawszędzie
08-8-23Niemcylokalnie
15-8-23Szwajcarialokalnie
15-8-23Włochywszędzie
15-8-23Luksemburgwszędzie
15-8-23Niemcylokalnie
15-8-23POLSKAwszędzie
15-8-23Portugaliawszędzie
15-8-23Rumuniawszędzie
15-8-23Litwawszędzie
15-8-23Hiszpaniawszędzie
15-8-23Francjawszędzie
15-8-23Chorwacjawszędzie
15-8-23Grecjawszędzie
15-8-23Belgiawszędzie
15-8-23Austriawszędzie
15-8-23BiHwszędzie
20-8-23Węgrywszędzie
20-8-23Estoniawszędzie
24-8-23Ukrainawszędzie
28-8-23BiHlokalnie
29-8-23Słowacjawszędzie
30-8-23Turcjawszędzie
01-9-23Słowacjawszędzie
02-9-23Hiszpanialokalnie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!



   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.