Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
eSpedytor.pl -> Lista zarejestrowanych firm

Wizytówka: MTD Andrzej Foryś

"Międzynarodowy Transport Drogowy Andrzej Foryś" - to firma transportowa istniejąca w branży od 1990 roku, która świadczy usługi transportowe na terenie całej Europy. Cechuje nas uczciwość, solidność, duża elastyczność, profesjonalna obsługa klienta, wysoka jakość oferowanych usług.
Główny obszar działania firmy to transport międzynarodowy. Specjalizujemy się przewozami z Europy zachodniej i środkowej do Rosji (Moskwa, Sankt Petersburg), jak i miastami w bardziej odległych obwodach tj. Perm, Nowosybirsk, Ekaterinburg, Kemerowo, Omsk, Kirow oraz odleglejszymi krajami takimi jak Kazachstan ( Almata, Astana), Uzbekistan.
Posiadamy auta o różniej ładowności: 1,6t/ 1,7t/ 2,6t/ 2,8t/ 3t

Kontakt: Anita Foryś tel. 695-531-007

MTD Andrzej Foryś
Anita Foryś

Ulica Okuniewska 48
05-74 Halinów

tel:
kom: 695-531-007
fax:
mail.:
Www:
skype: ---
Zarejstrowany:
2013-08-23 12:15:38
Branża firmy: ---

Zobacz inne ogłoszenia tej firmy:
wolne ładunki: 0
wolne pojazdy: 0
dział ogłoszenia: 3
postów na forum: 0

Wyślij wiadomość do oferenta (Send message).
Proszę wypełnić wszystkie pola formularza
Wiadomość od:
dodaj(add):
Please leave these fields as-is/Proszę nie ruszaj tych pól:
Tytuł:
Treść Wiadomości:
Kliknij bo firma jest dobra:
Lista najlepszych firm eSpedytora

Nie odnaleziono Pojazdów

Nie odnaleziono Ładunków
  Ogłoszeń: 3
   Ogłoszenia drobne (3)
nr Zdjęcie Dział Tytuł Firma Dodano
1.TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY PL-RUS do 3ton Firma : MTD Andrzej Foryś Halinów Szukam pracy TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY PL-RUS do 3ton MTD Andrzej Foryś 2013-08-23 13:36:33
2.TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY PL-RUS do 3ton Firma : MTD Andrzej Foryś Halinów Szukam pracy TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY PL-RUS do 3ton MTD Andrzej Foryś 2013-08-23 13:34:13
3. Szukam pracy NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ POSIADAM AUTA DO 3TON PL-RUS MTD Andrzej Foryś 2013-08-23 13:29:27
[1]  Google
 

eSpedytor.pl - Spedycja i Transport. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.