Dam Pracę : Zatrudnimy spedytora- atrakcyjne warunki

Made-Trans Emilian Krych

Made-Trans to firma z dużymi aspiracjami, ciesząca się bardzo dobrą opinią na rynku spedycyjnym. W związku z rozwojem działalności poszukujemy nowych spedytorów.

Naszym celem jest stworzenie zespołu składającego się z pracowników o ponadprzeciętnych umiejętnościach, zmotywowanych i wynagradzanych odpowiednio do osiąganych wyników.

Jeżeli masz doświadczenie w branży i chciałbyś pracować w zespole profesjonalistów ta oferta jest dla Ciebie.

Spedytor
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Opis stanowiska:

Przygotowanie ofert, negocjacja cen oraz ustalanie warunków transportu z Klientem
Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami, właściwa identyfikacja ich potrzeb
Pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników

Wymagania:

Idealny kandydat powinien posiadać udokumentowane doświadczenie w spedycji oraz bazę własnych klientów
Znajomość języka obcego angielski/niemiecki/francuski
Umiejętność pracy pod presją czasu i motywacja do osiągnięcia wyznaczonego celu
Wysoka kultura osobista zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami
Chęć rozwijania długookresowej kariery w branży spedycyjnej i poprawiania swojego wyniku
Obsługa własnych klientów oraz pozyskiwanie nowych

Oferujemy:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (dla kandydatów z poza Łodzi możliwość pracy w systemie Home-office)
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostęp do giełd transportowych i programu spedycyjnego)
Warunki płacowe odbiegające od standardowych stosowanych na rynku lokalnym (w przypadku osiągania bardzo dobrych wyników, możliwość negocjacji warunków umowy)
Przyjazną atmosferę i wzajemną współpracę
Dodatkowe szkolenia mające na celu poprawę i skuteczność osiągania wyników
Proste i uczciwe zasady, im więcej dajesz firmie tym proporcjonalnie więcej otrzymujesz w zamian

Firma oferująca: Made Trans
Made Trans
Katarzyna Troszyńska

Ulica 6 sierpnia 74
90-646 Łódź

tel: 42 671 02 21
kom: 698 089 303
fax: 42 671 02 21
mail:
Www: madetrans.pl
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2014-11-14 10:05:27
Branża firmy: ---