Dam Pracę : Specjalista ds. transportu i spedycji

Firma Viatec Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. transportu i spedycji
Miejsce pracy: Zielona Góra lub Kołobrzeg
Obowiązki:
- koordynowanie i planowanie transportu krajowego i międzynarodowego
- przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych
- bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
- monitoring obsługiwanych zleceń
- prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
- kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami
- koordynacja kierowców
Wymagania:
- znajomość Europejskiego prawa transportu
- znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem i spedycją
- znajomość map
- bardzo dobra znajomość rynku transportowego,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętności negocjacyjne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Mile widziane:
- znajomość i doświadczenie w przewozie ładunków wielkogabarytowych, uzyskiwaniu pozwoleń na przewozy wielkogabarytowe
Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
- pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres rekrutacja@viatec.pl

Firma oferująca: Viatec
Viatec
Jan Kiczka

Ulica Dekoracyjna 8
65-155 Zielona Góra

tel: +48 68 453 71 30
kom:
fax:
mail:
Www: www.viatec.pl
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2017-06-01 11:22:49
Branża firmy: Inna