Wizytówka: Poltrans

Firma spedycyjna Poltrans GmbH z siedzibą w Hamburgu została założona w roku 1972, jako pierwsze w branży polsko-niemieckie przedsiębiorstwo typu "joint-venture". Założycielami i pierwszymi udziałowcami firmy były: po stronie niemieckiej - Schenker-Rhenus AG oraz po stronie polskiej - C.Hartwig, Warszawa.

Od początku swojego istnienia firma Poltrans była postrzegana jako specjalista do kontaktów Polski ze światem i to zarówno w eksporcie, imporcie jak i tranzycie drogą ladową, morską i lotniczą. Obsługa spedycyjna w tym zakresie dotyczyła ładunków całopojazdowych, drobnicowych, całokontenerowych oraz ładunków ponadgabarytowych, niebezpiecznych i chłodzonych.

Zakres świadczonych usług w kolejnych latach istnienia firmy był sukcesywnie rozszerzany o nowe aspekty działalności spedytorskiej jak usługi składowe w magazynach celnych (w tym również na terenie portu wolnocłowego w Hamburgu), neutralną obsługę formalności celnych, ubezpieczenia transportowe itp.

Z racji lokalizacji firmy w porcie hamburskim, który należy do największych portów przeładunkowych na świecie, głównym jej zadaniem pozostaje co prawda obsługa spedycyjna ładunkow przechodzących przez ten port, tym niemniej aktualnie Poltrans zalicza się do tzw. "all-round" przedsiebiorstw branży spedycyjnej.

Poprzez nowego i zarazem jedynego udziałowca, którym jest aktualnie PSA Transport Ltd., Londyn, Poltrans jest powiązany z jedym z największych polskich spedytorów jakim jest firma PSM C.Hartwig Gdynia S.A., której historia sięga ubiegłego wieku. Poprzez powiązania z tak renomowaną firmą i korzystajac z jej rozległej infrastruktury, Poltrans jest w stanie zagwarantować rzetelną obsługę klienta w Polsce i na świecie.

Zgromadzone przez firmę w ciągu jej prawie 30 lat istnienia doswiadczenie, które w tej formie są na rynku spedycyjno-żeglugowym zjawiskiem wyjątkowym, są gwarantem wysokiej jakosci usług.

Doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników firmy Poltrans, wspierany przez najnowocześniejsze systemy komputerowe, stoi wszystkim zainteresowanym do dyspozycji, służąc radą w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów spedycyjnych, transportowych i celnych.

Gwarantując fachową i neutralną obslugę, z satysfakcją rozwiążemy w tym zakresie również powierzone nam przez Panstwa zadania.

Zapraszamy do współpracy.

Poltrans
Marcin Gaudy

Ulica Eversween 40
21107 Hamburg

tel: 00494075249327
kom:
fax: 00484075249340
mail:
Www: www.poltrans.de
skype: ---
Zarejstrowany:
2004-05-24 13:10:27
Branża firmy: ---

Zobacz inne ogłoszenia tej firmy:
wolne ładunki: 0
wolne pojazdy: 0
dział ogłoszenia: 0
postów na forum: 0

Wyślij wiadomość do oferenta (Send message).
Proszę wypełnić wszystkie pola formularza
Wiadomość od:
dodaj(add):
Please leave these fields as-is/Proszę nie ruszaj tych pól:
Tytuł:
Treść Wiadomości:
Kliknij bo firma jest dobra:
- - -

Nie odnaleziono Pojazdów

Nie odnaleziono Ładunków

Nie odnaleziono Ogłoszeń