Wizytówka: Chłodnictwo

Do naszej firmy w Rakoniewicach przyjeżdżają klienci z terenu całej Polski. Od lat należymy do najlepszych w kraju w branży chłodniczej.

Obsługujemy wszystkich klientów. Nie ma urządzeń, których nie podjęlibyśmy się naprawić. Wieloletnie doświadczenie naszej załogi zdobyte w trakcie wykonywania różnorodnych skomplikowanych robót montażowych sprawiły, że nasi pracownicy gotowi są podjąć najbardziej nietypowe zadania w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Przykładem takiej skomplikowanej pracy jest statek ,,Ostróda'', na którym założyliśmy klimatyzację, z jednoczesną funkcją chłodzenia i grzania.

Firma jest jednym z pierwszych przedsiębiorstw prywatnych działających w branży chłodniczej na terenie Wielkopolski. Powstała w 1989 r.

Dużym atutem firmy jest kompleksowa oferta w zakresie chłodnictwa ,a mianowicie chłodnictwo stacjonarne, pojazdowe, klimatyzacja pomieszczeń, samochodów zarówno osobowych jak i busów i autokarów, izolacje pojazdów, izolacje i budowa komór chłodniczych i mroźniczych , wykonawstwo profesjonalnych zestawów montażowych sprężarek oraz ogrzewanie niezależne pojazdów.

Od początku swojego istnienia systematycznie poszerzamy swoją ofertę handlową i usługową, montujemy po kilkadziesiąt sztuk rocznie agregatów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych, zarówno mobilnych jak i stacjonarnych.

Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych wszystkich wiodących firm w dziale chłodnictwa pojazdowego: CARRIER TRANSICOLD, S TRAK, WEBASTO, DIAVIA , THERMO KING i KONVEKTA. W odpowiedzi na potrzeby klientów, poszerzyliśmy również zakres działalności o branżę grzewczą w pojazdach. Posiadamy autoryzację wszystkich firm w tej dziedzinie: WEBASTO, EBERSPAECHER, TRUMA, BREZE.

Oferujemy różnego rodzaju klimatyzatory - od małych monobloków po profesjonalne klimatyzowanie biur, magazynów i mieszkań. W tym zakresie posiadamy autoryzację FUJITSU.

W swojej działalności zwracamy uwagę przede wszystkim na serwis. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do diagnozowania uszkodzeń , odpowiednie narzędzia do napraw, a także solidnie zaopatrzone magazyny w części zamienne, tak żeby każdy klient był obsłużony "od ręki".

Sprawne działanie to przede wszystkim zasługa 18-osobowej załogi. To grupa fachowców, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności poprzez kursy i szkolenia. Serwis jest do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Szereg porad , instrukcje obsługi i konserwacji urządzeń zainteresowani znajdą na starannie opracowanych stronach internetowych firmy. Tam też znajdują się cenniki i pełna oferta asortymentowa.

Chłodnictwo
Dariusz Grabowski

Ulica Wielichowska 7
62-067 Rakoniewice

tel: 0-61 4441111
kom:
fax: 0-61 4441333
mail:
Www: carier.pl
skype: ---
Zarejstrowany:
2008-02-27 10:32:51
Branża firmy: ---

Zobacz inne ogłoszenia tej firmy:
wolne ładunki: 0
wolne pojazdy: 0
dział ogłoszenia: 0
postów na forum: 0

Wyślij wiadomość do oferenta (Send message).
Proszę wypełnić wszystkie pola formularza
Wiadomość od:
dodaj(add):
Please leave these fields as-is/Proszę nie ruszaj tych pól:
Tytuł:
Treść Wiadomości:
Kliknij bo firma jest dobra:
- - -

Nie odnaleziono Pojazdów

Nie odnaleziono Ładunków

Nie odnaleziono Ogłoszeń