Wizytówka: PomocDrogowa

O nas
1. Historia działalności.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ForWay została zarejestrowana dnia 9.02.2005 przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000228244. Posługuje się numerem NIP 895-182-79-67 oraz REGON 020019194.

Zarząd spółki posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zezwolenie Doradcy do spraw transportu materiałów niebezpiecznych oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy stanowi dowód wysokich kwalifikacji zarządu.

Celem określonym w akcie erekcyjnym spółki jest dywersyfikacja działalności o usługi magazynowania i logistyki.
2. Bieżąca działalność oraz plany rozwoju.

Dotychczasowa działalność skupiała się na poszukiwaniu rzetelnych zleceniodawców oraz pewnych płatników. Szybka ekspansja i elastyczne podejście do każdego problemu umożliwiło podpisanie stałych umów transportowych pozwalających na zapewnienie zleceń transportowych. Posiadając duży potencjał spółka w okresie 24 miesięcy zyskała stabilną pozycję rynkową oraz niezawodny park maszynowy składający się z 17 jednostek. Tabor jest bardzo zróżnicowany, uzależniony od oczekiwań kontrahentów.

Uprawnienia Doradcy ds. przewozów materiałów niebezpiecznych, umożliwia szybką reakcję na powstałe problemy oraz zapewnia właściwe przeszkolenie kierowców i wyposażenie pojazdów.

Firma skupia się na obsłudze kilku pewnych i wypłacalnych zleceniodawców z jak najmniejszym wykorzystaniem spedycji pośredniczących. Spółka ForWay posiada szeroki wachlarz zleceniodawców, duży wolumen pojazdów oraz dobrą markę.

ForWay jest w trakcie wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Spółka posiada zezwolenie Ministerstwa Ochrony Środowiska na transgraniczne przemieszczenie odpadów. Spółka jest także ujęta w notyfikacjach na rok 2007 i 2008.

Transport artykułów mięsnych pozwala wpis na listę weterynaryjną pod numerem XXXX. Tabor chłodniczy posiada aktualne badania ATP oraz rejestratory z wydrukami z możliwością zdalnego odczytu temperatury.

Wykorzystywane przez ForWay sp z o.o. cysterny spożywcze kwasoodporne do transportów pod ADR posiadają ważne badania UDT oraz stałe celne zabezpieczenia. Każdorazowe otwarcie zaworów jest przekazywane w postaci SMS do dyspozytorni.

Wdrożony system nadzoru z wykorzystaniem systemu modułów GSM-GPS, pozwala na pełną kontrolę frachtów oraz znaczącą redukcję kosztów co pozwala na korzystniejsze stawki frachtowe. Wytyczone "tunele" transportowe w połączeniu z monitoringiem Impel S.A. pozwalaja bezpiecznie dotrzeć powierzonej przesyłce do celu.

PomocDrogowa
Miroslaw Dzwonczyk

Ulica Swojczycka 152
51-502 Wrocław

tel: 0713463490
kom:
fax: 0717220071
mail:
Www: www.DrogowaPomoc.pl
skype: ---
Zarejstrowany:
2008-07-22 21:09:41
Branża firmy: ---

Zobacz inne ogłoszenia tej firmy:
wolne ładunki: 0
wolne pojazdy: 0
dział ogłoszenia: 0
postów na forum: 0

Wyślij wiadomość do oferenta (Send message).
Proszę wypełnić wszystkie pola formularza
Wiadomość od:
dodaj(add):
Please leave these fields as-is/Proszę nie ruszaj tych pól:
Tytuł:
Treść Wiadomości:
Kliknij bo firma jest dobra:
- - -

Nie odnaleziono Pojazdów

Nie odnaleziono Ładunków

Nie odnaleziono Ogłoszeń