Wizytówka: Mario-Transport

Firma Mario-Transport chętnie nawiąże stałą współpracę z firmami transportowymi, które posiadają samochody osobowe oraz busy. Z naszej strony gwarantujemy solidną, stałą i miłą współpracę na umowę zlecenie bądź umowę operacyjną.
Jeżeli chcieli by Państwo nawiązać z nami współpracę prosimy o kontakt na adres e-mail. W odpowiedzi prosimy o podanie ilości miejsc, który posiada dany pojazd. Prosimy również o przedstawienie warunków współpracy oraz informację o oczekiwanych dochodach (przedstawiając warunki finansowe współpracy).
Nasza firma transportowa również nawiąże współpracę z firmami, które posiadają pojazdy dostawcze do 3,5T. Chętnych, którzy chcieliby nawiązać z nami współpracę prosimy o kontakt na podany adres e-mail. W odpowiedzi prosimy o podanie informacji o stanie technicznym Państwa pojazdów, czy posiadają Państwo własną działalność gospodarczą oraz czy posiadają Państwo prawo jazdy. Prosimy również o przedstawienie warunków współpracy oraz informację o oczekiwanych dochodach (przedstawiając warunki finansowe współpracy).

Prosimy również osoby, które były zainteresowane naszymi ofertami i zgłaszały się na adres e-mail capriola4 op.pl o ponowne zgłoszenie na wyżej wymienione e-maile. Za utrudnienia bardzo przepraszamy!

Mario-Transport
Małgorzata Buc

Ulica II Armii WP
68-131 Witoszyn

tel: 884-984-185
kom:
fax:
mail:
Www:
skype: ---
Zarejstrowany:
2012-03-08 10:43:29
Branża firmy: ---

Zobacz inne ogłoszenia tej firmy:
wolne ładunki: 0
wolne pojazdy: 0
dział ogłoszenia: 0
postów na forum: 0

Wyślij wiadomość do oferenta (Send message).
Proszę wypełnić wszystkie pola formularza
Wiadomość od:
dodaj(add):
Please leave these fields as-is/Proszę nie ruszaj tych pól:
Tytuł:
Treść Wiadomości:
Kliknij bo firma jest dobra:
Lista najlepszych firm eSpedytora

Nie odnaleziono Pojazdów

Nie odnaleziono Ładunków

Nie odnaleziono Ogłoszeń