Wizytówka: Widlaki Europe S.C.

Profesjonalizm, doskonała organizacja pracy, a także wygórowana jakość obsługi klienta pozwoliły firmie Widlaki Europe zająć pozycję lidera wśród przedsiębiorstw z regionu południowo-wschodniego, kompleksowo obsługujących spalinowe i elektryczne wózki widłowe Still, Toyota, a także innych popularnych marek.

Naszą specjalnością już od dawna pozostają spalinowe i elektryczne wózki widłowe Toyota. Prowadzimy jednak także bieżącą i bezpośrednią współpracę z pozostałymi producentami, takimi jak m.in.: Linde, Catepillar, Nissan, Mitsubishi, czy Komatsu. Jak już wspominaliśmy, nie mają przed nami tajemnic również wózki widłowe Still.

Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług, w tym przede wszystkim: sprzedaż i wynajem, serwis, naprawy i remonty kapitalne, regenerację masztów oraz hydrauliki siłowej, a także odbiory UDT i sprzedaż części do spalinowych oraz elektrycznych wózków widłowych.

Również Ty możesz poszerzyć grono usatysfakcjonowanych jakością naszych usług klientów i przekonać się, co w praktyce oznacza motto stanowiące istotę naszej misji: "...podnosimy Twoją wydajność..."

Decydując się na zakup za naszym pośrednictwem spalinowych, bądź elektrycznych wózków widłowych, zyskujecie Państwo nawet do 36 miesięcy gwarancji. Każdy wózek posiada odrębną kartę gwarancyjną. Od niedawna udostępniliśmy klientom ponadto możliwość zwrotu zakupionego wózka nawet w szóstym miesiącu użytkowania wózka na uzgodnionych wcześniej warunkach.

Widlaki Europe S.C.
Paweł Podlesiński

Ulica kręta 6a
27-600 Sandomierz

tel: 158320105
kom: 503 795 795
fax: 1583210105
mail:
Www: www.widlaki.eu
skype: ---
Zarejstrowany:
2013-02-11 11:07:00
Branża firmy: ---

Zobacz inne ogłoszenia tej firmy:
wolne ładunki: 0
wolne pojazdy: 0
dział ogłoszenia: 0
postów na forum: 0

Wyślij wiadomość do oferenta (Send message).
Proszę wypełnić wszystkie pola formularza
Wiadomość od:
dodaj(add):
Please leave these fields as-is/Proszę nie ruszaj tych pól:
Tytuł:
Treść Wiadomości:
Kliknij bo firma jest dobra:
Lista najlepszych firm eSpedytora

Nie odnaleziono Pojazdów

Nie odnaleziono Ładunków

Nie odnaleziono Ogłoszeń