Wizytówka: Natan Trans

Firma Natan Trans jest dobrze wyspecjalizowaną firmą w zakresie transportu i spedycji. Nasza oferta skierowana jest dla dużych jak i małych firm. Zajmujemy się organizacją transportu drogowego ładunków w relacjach krajowych, jak i na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie obsłużyć ładunki całopojazdowe, częściowe i drobnicowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb Klientów, dlatego jesteśmy elastyczni i indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta – dostosowując się do jego potrzebi oczekiwań.

Dzięki doświadczeniu w zakresie przewozów, dysponujemy także bazą sprawdzonych i rzetelnych przewoźników – naszych podwykonawców, dzięki którym nasza oferta umożliwia dostęp do różnorodnego taboru. Umożliwia nam to przyjmowanie zleceń wymagających różnej wielkości samochodów ciężarowych plandekowych: ze sztywną zabudową, chłodniczych, izotermicznych, kontenerowych.

Zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość świadczonych usług. Dbamy o terminowość dostaw powierzonego towaru, każdy pojazd wyposażony jest w urzędzenie GPS, umożliwia to całodobowy monitoring przesyłek, posiadamy ubezpieczenie OCP, jak i umożliwiamy dodatkowe ubezpieczenie na zlecenie Klienta. Nasi kierowcy są w stałym kontakcie ze spedytorami. Pragniemy zagwarantować, że transportowany ładunek jest bezpieczny.

Wspieramy naszych partnerów i doradzamy jak najbardziej optymalne rozwiązania, dostosowane do aktualnej sytuacji, nasza oferta zapewnia konkurencyjne stawki.

W razie pytań udzielamy fachowej porady.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Natan Trans
Karolina Klatka

Ulica Bolimowska 14/18B lok. 1
99-400 Łowicz

tel: 691700488
kom:
fax:
mail:
Www: natantrans.lowicz.pl
skype: ---
Zarejstrowany:
2015-09-21 10:39:24
Branża firmy: Transport

Zobacz inne ogłoszenia tej firmy:
wolne ładunki: 0
wolne pojazdy: 0
dział ogłoszenia: 0
postów na forum: 0

Wyślij wiadomość do oferenta (Send message).
Proszę wypełnić wszystkie pola formularza
Wiadomość od:
dodaj(add):
Please leave these fields as-is/Proszę nie ruszaj tych pól:
Tytuł:
Treść Wiadomości:
Kliknij bo firma jest dobra:
Lista najlepszych firm eSpedytora

Nie odnaleziono Pojazdów

Nie odnaleziono Ładunków

Nie odnaleziono Ogłoszeń