espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
szukam pracy na 2 auta
2010-02-03 10:40:49

PATROX
c+n (firanka z muldą rozsuwany dach i boki) cała polska
2012-03-03 13:31:55

FHU TRANSMISER2
firma logistyczna nawiąże współprace na 24 tony
2015-06-19 11:58:47

Pax
transport koparki polska-niemcy
2014-10-12 20:17:56

Usł.i Wyn.Sprz.Bud.
delta trans współpraca
2015-11-24 07:47:04

Delta Trans
praca na busa
2010-04-22 13:24:41

TRANSPORT DROGOWY
obsługa stałych klientów / 24 t.
2015-09-23 19:33:55

PAX Logistics
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 78/2022
Kontyngent zezwoleń Białoruś ogólne – niewystarczająca liczba zezwoleń.
INFORMACJA 78/2022
Kontyngent zezwoleń Białoruś ogólne – niewystarczająca liczba zezwoleń.
INFORMACJA 77/2022
Powołanie Komisji Społecznej do spraw podziału zezwoleń zagranicznych.
INFORMACJA 75/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 75/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 74/2022
Wydawanie zezwoleń Turcja wjazd na pusto lub kr-3 S
INFORMACJA 73/2022
Wydawanie zezwoleń Kazachstan kr-3 S
INFORMACJA 72/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 71/2022
Dodatkowe limity Grudzień
INFORMACJA 70/2022
Dot. zwrotu kart z karnetów do zezwoleń EKMT
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5423)
Nr. Komunikat Oglądano
1Nietrzeźwa jazda wstrzymana przez ITD
Z każdą kolejną minutą kontroli, kierowca ciężarówki był coraz bardziej nietrzeźwy. Mężczyzna, w trakcie drugiego badania, wydmuchał blisko 2,3 promila alkoholu. Inspektorzy z łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali pijanego kierowcę Policji. Zatrzymany zestaw trafił na parking strzeżony.
2
2Wywrotka przeładowana o ponad 12 ton
Kierowca wywrotki przewoził zdecydowanie za dużo ziemi zmieszanej z gliną i nie przykrył ładunku sypkiego plandeką. Pojazd skontrolowali oraz wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
2
3Wsiedli za kierownice pojazdów po alkoholu
Kierowca samochodu dostawczego był po spożyciu alkoholu, a dwóch kierowców prowadziło ciężarówki z ładunkiem w stanie nietrzeźwości. Zostali zatrzymani do kontroli przez patrole z mazowieckiej oraz dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazani Policji.
5
4Manipulacje czasem pracy pod osłoną nocy
Trzech kierowców ciężarówek straciło prawo jazdy na trzy miesiące i zostali ukarani mandatami. Niedozwolone manipulacje zapisów czasu pracy stwierdzili funkcjonariusze z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie nocnych działań zatrzymali też zagraniczną ciężarówkę, której kierowca okazał nieważne zezwolenie na wykonywanie międzynarodowego przewozu rzeczy.
3
5Szczegółowe kontrole stanu technicznego
Niesprawne hamulce, wycieki płynów eksploatacyjnych i pęknięta przednia szyba w polu widzenia kierowcy – to usterki stwierdzone w pojazdach skontrolowanych przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawną ciężarówkę oraz naczepę wykluczono z dalszej jazdy.
3
6Miał być sukces, ale termin przekazania systemu nie został dotrzymany
Nowocześnie, szybko, bez konieczności wychodzenia z firmy – tak miała wyglądać obsługa kilkudziesięciu tysięcy interesariuszy urzędu. Miała, ale do dzisiaj Główny Inspektorat Transportu Drogowego nie otrzymał od konsorcjum firm Comp i Enigma gotowego systemu, a to rodzi frustrację m.in. przewoźników międzynarodowych.
9
7Jechał ciężarówką po spożyciu alkoholu
0,34 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca litewskiej ciężarówki, którego zatrzymał do kontroli patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierującego w stanie po spożyciu przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
5
8Przerwał odpoczynek i jechał „na magnesie”
Kierowca słowackiej ciężarówki postanowił przerwać odpoczynek i przejechał 12 kilometrów z magnesem przyłożonym do impulsatora skrzyni biegów. Nieuprawnioną ingerencję w działanie tachografu stwierdzili funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem.
4
912. edycja konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Osoba, media, firma, organizacja pozarządowa i instytucja publiczna roku – po raz 12. przyznano nagrody Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W uroczystej gali udział wziął Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
4
10Ciężarówki ważyły o kilkadziesiąt ton za dużo
Ponad 86 t zamiast dopuszczalnych 40 t ważyła ciężarówka przewożąca balasty do dźwigu. Z kolei blisko 73,5 t wynosiła rzeczywista masa całkowita zestawu z kruszarką. Duże masy tych ładunków spowodowały też przekroczenia nacisków osi pojazdów na drogę. Oba transporty nienormatywne wykonywano bez wymaganych zezwoleń oraz pilotażu. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego skierowali gabaryty na parking strzeżony.
6
11Kontrole taksówek na aplikację
Brak licencji na przewóz osób, wymaganych dokumentów oraz aktualnych badań lekarskich i psychologicznych kierowców – to nieprawidłowości stwierdzone w trakcie kontroli taksówek wykonujących przewozy pasażerów na aplikację. Działania kontrolne przeprowadzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego wspólnie z funkcjonariuszami Policji oraz Krajowej Administracji Skarbowej.
4
1220-lecie działalności kontrolnej ITD na Podkarpaciu
Od ponad 20 lat dbają o bezpieczeństwo na drogach Podkarpacia. Dziś, w Rzeszowie, z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafała Webera, Głównego Inspektora Transportu Drogowego Alvina Gajadhura, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, posłów na Sejm RP, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz służb mundurowych, odbyły się uroczyste obchody 20-lecia działalności kontrolnej Inspekcji Transportu Drogowego na Podkarpaciu.
2
13Kontrola wagowa z interwencją Policji
Samochód dostawczy był przeładowany o kilkaset kilogramów, a kierowca nie miał prawa jazdy. W trakcie kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego okazało się, że ma zatrzymane uprawnienia za jazdę na „podwójnym gazie”. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności Policji.
8
14Podejrzane zezwolenie i skrócony odpoczynek
Serbski przewoźnik wykorzystywał zezwolenie uprawniające do wykonywania międzynarodowych przewóz drogowych, które wydano innemu przedsiębiorcy. Analiza dokumentu wykazała także, że został on prawdopodobnie sfałszowany. Nie była to jedyna nieprawidłowość stwierdzona przez patrol lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
10
15O dziesięć ton za dużo
Wywrotkę przewożącą zdecydowanie za dużo piachu skierowali na przenośne wagi inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niewłaściwy tonaż spowodował również znaczne przekroczenie dopuszczalnych nacisków osi pojazdu na drogę. Za ciężka wywrotka nie mogła odjechać z miejsca kontroli. Konieczne było przeładowanie nadwyżki piachu na inny pojazd. Wobec przewoźnika oraz załadowcy zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
8
16Autobus bez przeglądu miał przewozić dzieci
Autobus bez ważnych badań technicznych miał zabrać dzieci na wycieczkę. Pojazd nie został dopuszczony do przewozu pasażerów przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika oraz osoby zarządzającej transportem w przedsiębiorstwie zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
10
17Mocno przeładowane wywrotki z piachem i gliną
43,3 t oraz 49,1 t zamiast dopuszczalnych 34 t ważyły wywrotki skontrolowane przez patrole mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówki, przyczyniające się masą i naciskami osi do szybszej degradacji nawierzchni dróg, wycofano z ruchu. Wobec przewoźników oraz załadowców zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
11
18Przeciążone ciężarówki z drewnem
Cztery pojazdy członowe po brzegi załadowane drewnem skontrolowali inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego wspólnie ze strażnikami ze Straży Leśnej. W trzech przypadkach konieczny był rozładunek nadmiaru ładunku, bo przewożonego drewna było zdecydowanie za dużo. Dwa zestawy ważyły o 12 t więcej niż powinny, a trzeci był za ciężki o 6 t. Kontrole wykazały także inne nieprawidłowości.
9
19Z nadmierną prędkością mimo sądowego zakazu
21-latek mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, wsiadł za kierownice a do tego jechał z nadmierną prędkością. W obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 35 km/h . Został zatrzymany do kontroli przez inspektorów CANARD.
11
20Niesprawna ciężarówka z zakazem jazdy do czasu naprawy
Nieoczyszczone spaliny z ciągnika siodłowego wydostawały się przez dziurawy układ wydechowy. Szczegółowa kontrola stanu technicznego pojazdu wykazała jeszcze kilka innych usterek. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny ciężarówki i zakazali jej dalszej jazdy.
10
21Nie liczyli wagi przy załadunku
73 dostawczaki skontrolowali inspektorzy z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. 19 było przeładowanych. Dwa samochody ważyły po blisko 5 ton.
14
22Złamany zakaz, zużyte opony i przewód zabezpieczony trytytką
Fatalny stan opon, zignorowany zakaz wjazdu na drogę z ograniczeniem tonażowym, niesprawny układ hamulcowy to wyniki kontroli inspektorów warmińsko-mazurskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Oprócz zatrzymania dowodów rejestracyjnych pojazdów, przewoźników czekają też poważniejsze konsekwencje.
13
23Na bakier z przepisami
Brak wymaganego zaświadczenia na wykonywanie przewozów na potrzeby własne, brak karty kierowcy i przeglądu okresowego pojazdu i tachografu to jedne z nieprawidłowości, które stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za nierejestrowanie swojej aktywności w tachografie kierowca stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy. W innym przypadku aktualnego badania dopuszczającego do jazdy nie miała naczepa.
14
24Nietrzeźwy kierowca osobówki na S3
Ponad 3 promile „wydmuchał” kierowca samochodu osobowego, zatrzymany przez inspektorów z Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej. Do kontroli doszło dzięki interwencji przypadkowego mężczyzny. Pijany kierowca został przekazany funkcjonariuszom Policji.
15
25Z usterkami i bez wykresówki
Z wywrotki przewożącej cement wyciekał olej na jezdnię, miała poważnie uszkodzoną oponę oraz niesprawne oświetlenie. W chwili zatrzymania przez inspektorów z opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, kierowca nie rejestrował swojego czasu pracy na wykresówce. Nie były to wszystkie nieprawidłowości stwierdzone w trakcie kontroli.
17
26O kilka ton ziemi za dużo
Wywrotka przewożąca ziemię była za ciężka. Nadwyżka ładunku spowodowała też przekroczenie dopuszczalnych nacisków osi napędowych pojazdu na drogę. Inspektorzy z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali tymczasowo przewóz i ukarali kierowcę mandatem. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
12
27Rama naczepy popękana w kilkunastu miejscach
Popękana rama naczepy wyeliminowała z dalszej jazdy ciężarówkę, którą były przewożone odpady. Skutkiem kontroli inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego było zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu.
12
28Za ciężkie i z usterką
Pojazdy, którymi przewożono żwir i beton ważyły o wiele ton za dużo, a ciężarówka załadowana kruszywem miała niebezpieczną usterkę. Kontrole inspektorów podlaskiej, wielkopolskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zakazami dalszej jazdy.
12
29Wjechali ciężarówkami pomimo zakazu tonażowego
Na drodze powiatowej, gdzie obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 15 ton, poruszały się zdecydowanie cięższe pojazdy. Funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowców mandatami i dopisali do ich konta punkty karne. Jeden z kierowców został ukarany również za dodatkowe wykroczenie.
19
30Pomoc w ustaleniu okoliczności śmiertelnego wypadku
33-letni kierowca samochodu osobowego zginął wskutek czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym. Na miejsce tragicznego wypadku zostali wezwani także inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zabezpieczyli dane z tachografu cyfrowego i karty włożonej do urządzenia. Informacje o czasie pracy kierowcy, przebytej drodze oraz prędkości ciężarówki przekazali funkcjonariuszom Policji.
21
31Używał magnesu chwilę przed kontrolą ITD
Kierowca polskiej ciężarówki dopiero co zostawił ładunek i zmierzał po kolejny. Na trasie został zatrzymany przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie tej kontroli okazało się, że chwilę wcześniej kierowca rejestrował odpoczynek zamiast podjazdu i odjazdu z magazynu. Mężczyźnie odebrano prawo jazdy na trzy miesiące oraz został ukarany mandatem. Jednak nie są to jedyne konsekwencje, które grożą kierowcy za niedozwolone użycie magnesu.
20
32Nieudana próba ukrycia tożsamości
Standardowe ważenie samochodu dostawczego w tym przypadku zakończyłoby się bez mandatu, ponieważ nie był przeładowany. Kontrolowany kierowca miał jednak spore trudności z podaniem swoich podstawowych danych osobowych inspektorom lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy i dlatego podszywał się pod swojego brata. Kierującego przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
22
33Wspólne kontrole ciężarówek z Żandarmerią Wojskową
Uszkodzone lub nadmiernie zużyte ogumienie, nieszczelność układu pneumatycznego i rozbite lusterka – to usterki stwierdzone w sześciu wywrotkach skontrolowanych przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego oraz żołnierzy Żandarmerii Wojskowej. Kierowców ciężarówek z piachem i kruszywem ukarano mandatami karnymi. Zakazano im też dalszej jazdy do momentu naprawy usterek.
25
34Musiał przeładować walec na inną ciężarówkę
Ciężarówka przewożąca dwie maszyny na budowę drogi przyczyniała się do degradacji nawierzchni już istniejących dróg. Zestaw z rozściełaczem asfaltu i walcem ważył o kilka ton za dużo. Taka masa ładunku spowodowała przekroczenie dopuszczalnych nacisków grupy osi naczepy na drogę. W tym przypadku funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali tymczasowo przewóz maszyn. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
23
35Zapisywał czas pracy na karcie innego kierowcy
Tuż po zatrzymaniu ukraińskiej ciężarówki do rutynowej kontroli okazało się, że w tachografie była włożona karta należąca do kierowcy nieobecnego w trakcie przewozu. Niedozwoloną manipulację stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem karnym.
20
36Kontrole trzeźwości na drogach tranzytowych
Trzeźwość blisko tysiąca kierowców autobusów, samochodów ciężarowych oraz dostawczych skontrolowali inspektorzy lubuskiej i mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kilkugodzinnych działań. Kierowca polskiej ciężarówki, tuż po zatrzymaniu, wydmuchał 0,36 promila alkoholu. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Wołomina.
40
37Niewłaściwy przewóz drewna wstrzymany
Nieodpowiednio zabezpieczone kłody drewna sosnowego przewożono naczepą nieprzystosowaną do transportu takiego ładunku. Oprócz tego opona naczepy miała uszkodzony bieżnik. Inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakazali kierowcy dalszej jazdy i ukarali go mandatami karnymi.
23
38Nieprawidłowe masy i naciski osi ciężarówek
Wywrotką przewożono za dużo ziemi, a zestawem za dużo puszek z karmą dla zwierząt. Ciężarówki zatrzymane do kontroli przez inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego miały też przekroczone dopuszczalne naciski osi napędowych na drogę. Kierowcom zabroniono dalszej jazdy do czasu przeładowania nadwyżki towaru na inne pojazdy. Wobec przewoźników oraz załadowców zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
22
39Wstrzymany transport buraków do cukrowni
43,1 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący buraki do cukrowni. Za duża masa ładunku spowodowała również przekroczenia dozwolonych nacisków grupy osi naczepy na drogę. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
31
40„Międzynarodówka” bez świadectw kierowcy
Białorusini pracujący dla litewskiego przewoźnika nie mieli wymaganych świadectw kierowcy, czyli dokumentów potwierdzających ich legalne zatrudnienie. Mimo tego wykonywali międzynarodowy przewóz kwiatów z Niderlandów na Litwę. Jeden z kierowców przekroczył także dopuszczalny limit jazdy dziennej ciężarówką. Naruszenia stwierdzili inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
21


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie33
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie11
4lubuskie23
5mazowieckie40
6małopolskie37
7opolskie41
8podkarpackie13
9podlaskie6
10pomorskie18
11śląskie47
12świętokrzyskie10
13warmińsko-mazurskie25
14wielkopolskie14
15zachodniopomorskie15
16łódzkie22

    Czas oczekiwania na granicach
1-12-2022 godz. 1
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 22 0 0 0 5
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 16 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 8 0 0 0 0
Hrebenne 0 6 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 1
Korczowa 0 23 0 0 0 0
Medyka 0 17 0 0 0 1
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-11-30
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,47494,5653
dolar australijski1AUD3,00283,0634
dolar kanadyjski1CAD3,30053,3671
euro1EUR4,62714,7205
forint (Węgry)100HUF1,13051,1533
frank szwajcarski1CHF4,69824,7932
funt szterling1GBP5,35665,4648
jen (Japonia)100JPY3,22853,2937
korona czeska1CZK0,19000,1938
korona duńska1DKK0,62220,6348
korona norweska1NOK0,44750,4565
korona szwedzka1SEK0,42400,4326
SDR (MFW)1XDR5,82475,9423


   Święta w Europie do 1-03-2023
Data Kraj Uwagi
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Słowacjawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.