espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
transport
2013-02-23 16:26:04

MGP
stale zlecenia na cs 24 t firanka,mulda- kolka miedzynarodowka
2017-04-07 09:24:20

INTRA
samodzielny spedytor poprowadzi flote lub pojedyncze pojazdy
2017-08-22 11:43:28

F.H.U Sowinski
naczepy wywrotki nowe i używane - przyjmujemy pojazdy w rozliczeniu 668 172288
2010-02-12 12:58:18

ATC SP. Z O.O.
szukam stałych zleceń
2010-08-08 18:30:20

Usługi i handel Grzegorz Trawnicki
transport polska niemcy i na terenie calego kraju!!
2010-01-13 14:57:53

sf
zlecę przewóz
2011-08-09 12:29:09

euro budowa
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 2/2022
Dodatkowe limity na miesiąc luty
INFORMACJA 2/2021
Dodatkowe limity na miesiąc luty
INFORMACJA 1/2022
Dodatkowa pula zezwoleń Serbia kr-3 termin ważności 31.01.2022 r
INFORMACJA 67/2021
Osobisty odbiór zezwoleń zagranicznych
INFORMACJA 66/2021
Dotycząca wydawania zezwoleń Białoruś 2022
INFORMACJA 65/2021
Terminy ważności zezwoleń z kontyngentu 2021 r.
INFORMACJA 64/2021
Wydawanie zezwoleń EKMT z kontyngentu 2022
INFORMACJA 63/2021
komunikat dot. właściwości
INFORMACJA 62/2021
24 grudnia 2021 oraz 7 stycznia 2022 dniami wolnymi od pracy dla pracowników GITD
INFORMACJA 61/2021
Przyjmowanie podań - dodatkowa pula zezwoleń Rosja Kr-3
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (4697)
Nr. Komunikat Oglądano
1Autobus linii regularnej z pękniętą podłogą
Kontrola stanu technicznego wykazała niebezpieczną usterkę. Funkcjonariusze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zauważyli, że w zatrzymanym pojeździe podłoga jest uszkodzona.
3
2Kierował mimo zakazu
Inspektorzy z zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego zatrzymali pojazd, który w trakcie jazdy odbijał się od krawężnika.
2
3Wyższe mandaty za cięższy ładunek
Sześć nadmiernie załadowanych busów zatrzymali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Tego typu przewinienia skutkują karą finansową i wyłączeniem z jazdy do czasu przeładowania przewożonego towaru.
2
43,5 t bez limitu?
Kierowcy pojazdów zatrzymanych w ramach akcji BUS udowodnili, po raz kolejny niestety, że są w stanie przewieźć więcej niż powinni. Kontrolę przeprowadzili inspektorzy z leszczyńskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu na drodze krajowej nr 32.
4
5Niesprawny autobus wycofany z ruchu
Kujawsko-pomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili rażące naruszenia związane ze stanem technicznym zatrzymanego pojazdu. Czujność kontrolujących potwierdziło sprawdzenie stanu technicznego w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.
4
6Nielegalny transport odpadów zatrzymany przez ITD
26 ton niewłaściwie sklasyfikowanych odpadów przewożono z Niemiec na Litwę litewską ciężarówką bez tablicy z napisem „odpady”. Ponadto transport ten był wykonywany bez wymaganego zezwolenia. Szereg nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zestaw skierowano na wyznaczony parking strzeżony.
5
7Lekceważenie prawa nie popłaca
Pojazd, wbrew przepisom, nie został wyposażony w tachograf. Kierowca nie posiadał wymaganej dokumentacji. Ponadto przewożony ładunek nie był odpowiednio zabezpieczony. Uchybienia te wykazali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu.
5
8Stracił prawo jazdy i kartę brata
Kontrola inspektorów ze śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się zatrzymaniem na trzy miesiące prawa jazdy za manipulację związaną z czasem pracy. Łotewski kierowca do zapisu w tachografie własnych aktywności posłużył się kartą brata.
6
9Kontrole zagranicznych samochodów ciężarowych na Mazowszu
247 skontrolowanych ciężarówek przewoźników z zagranicy to bilans jednodniowej akcji funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ujawniono przypadek wykonywania międzynarodowego przewozu bez wymaganego zezwolenia.
3
10Przewóz osób z wykorzystaniem aplikacji
Dwóch zatrzymanych kierowców i wszczęte postępowania administracyjne zagrożone nałożeniem wysokich kar to efekt kontroli przeprowadzonej przez dolnośląskich inspektorów transportu drogowego.
2
11Na bakier z odbiorami odpoczynków
Kierowca litewskiej ciężarówki w kontrolowanym okresie dwanaście razy naruszył przepisy związane ze swoim czasem pracy. Funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również, że poruszał się z naczepą bez ważnego badania technicznego.
4
12Kontrola wagowa w Mielcu
24,5 tony zamiast dopuszczalnych 18 t ważyła samowyładowcza ciężarówka z piachem. Za duża masa przewożonego ładunku spowodowała też znaczne przekroczenie dozwolonego nacisku pojedynczej osi napędowej pojazdu na drogę. Nieprawidłowości stwierdził patrol podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
4
13Interweniowali po zgłoszeniach od mieszkańców
Kierująca samochodem osobowym znacznie przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Z kolei kierowca ciężarówki przewoził niesprawnym pojazdem stanowczo za dużo ziemi. Ładunek nie był też zabezpieczony plandeką. Wykroczenia popełnione na jednej z dróg powiatowych ujawnili inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
4
14Poważne kłopoty kierowcy z Ukrainy
Użycie zmienionego oprogramowania tachografu zakończyło się m.in. zatrzymaniem prawa jazdy. Kontrolę przeprowadzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
15Manipulacja przy tachografie nie popłaca
Niebezpieczne zachowanie kierowcy 40-tonowego zespołu pojazdów wzbudziło czujność inspektorów z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy. Przeprowadzona kontrola wykazała ingerencję w urządzenie rejestrujące.
4
16Za jazdę bez karty kierowcy - utrata prawa jazdy
Brak aktualnych badań lekarskich i psychologicznych, ważnych uprawnień kategorii C i CE oraz karty kierowcy. To niektóre z nieprawidłowości ujawnionych przez inspektorów Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu.
3
17Zakłamywali zapisy tachografu, stracili prawo jazdy
Jeden z kierowców „zgubił” na wykresówce 40 km przejechanej trasy. Z kolei inny szofer zakłamywał rzeczywisty czas pracy za pomocą magnesu. Obaj kierowcy pożegnają się na trzy miesiące z prawem jazdy zatrzymanym przez podkarpackich i lubuskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Sprawę ingerencji w prawidłowe działanie tachografów i prawdopodobnie drogomierz w obu ciężarówkach wyjaśnia również Policja.
3
18Brak uprawnień do kierowania i liczne naruszenia
W zatrzymanej do kontroli ciężarówce inspektorzy radomskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili niemało uchybień. Zły stan techniczny pojazdu, brak ważnej karty kierowcy i kalibracji tachografu to tylko kilka przykładów.
2
19Nowe technologie w służbie Inspekcji
Pojazd lubelskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego wyposażony został w antenę DSRC. Ten niepozorny element zainstalowany na dachu radiowozu umożliwia zdalny odczyt tachografów.
6
20Zważyli i zakazali dalszej jazdy
49 ton zamiast 40 – tyle ważył zestaw skontrolowany przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przeładowane były też skontrolowane dostawczaki. Przekroczenie dopuszczalnego nacisku osi i masy całkowitej stwierdzili w skontrolowanej „solówce” funkcjonariusze z Bydgoszczy.
6
21Zatrzymane prawa jazdy
Ukarani mandatami i utratą prawa jazdy na trzy miesiące zostali kierowcy w okolicach Podsokołdy i Gorzowa Wielkopolskiego. Pierwszy z zatrzymanych posługiwał się wyłącznikiem tachografu, drugi pokonywał trasę bez włożonej do tachografu karty kierowcy.
5
22Bez hamulców na Białoruś
Ciągnik siodłowy z uszkodzoną tarczą hamulcową, a naczepa z wyciekami i uszkodzonym elementem układu hamulcowego. Ciężarówkę w takim stanie technicznym wycofali z ruchu inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
6
23Za ciężki ładunek
6,4 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 ton ważył samochód dostawczy, którym przewożono drewno opałowe. Kierowca nie zabezpieczył właściwie ładunku. Oprócz tego pojazd miał niesprawne oświetlenie. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
11
24Poszukiwany ENA „wpadł" przez nadmierną prędkość
Kierowca samochodu osobowego jechał o 22 km/h za szybko krajową „siódemką”. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany ENA. Został zatrzymany do kontroli przez prowadzących wspólne działania funkcjonariuszy CANARD GITD oraz Policji.
7
25Transport papieru pełen nieprawidłowości
Kierowca tureckiej ciężarówki posługiwał się dwoma kartami i rejestrował na nich swój czas pracy. Zezwolenie na wykonywanie międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy było nieważne. Ponadto inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili zwarcie w instalacji elektrycznej naczepy.
5
26Inspektorzy na miejscu tragicznego wypadku w Gołuchowie
Pomocy przy ustalaniu okoliczności zdarzenia udzielali inspektorzy z jędrzejowskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Kielcach.
6
27Fałszywe zezwolenie rosyjskiego przewoźnika
Zezwoleniem bez niezbędnych danych i oznaczeń posługiwał się białoruski kierowca, którego w Rudnikach zatrzymali inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówką należącą do rosyjskiego przewoźnika wykonywał on międzynarodowy przewóz drogowy z Rosji do Francji.
4
28Praca urzędu w okresie świąteczno-noworocznym
24 grudnia oraz 7 stycznia Główny Inspektorat Transportu Drogowego będzie nieczynny.
13
29Nieoczyszczone spaliny i emulator AdBlue
Oględziny instalacji elektrycznej i test wykonany urządzeniem diagnostycznym ujawniły niedozwoloną ingerencję w działanie układu oczyszczania spalin (SCR) polskiej ciężarówki. Niesprawny pojazd, który zanieczyszczał środowisko, został tymczasowo wycofany z ruchu przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
10
30Zawodowy kierowca z fałszywym prawem jazdy
Białoruskie prawo jazdy straciło ważność, więc zawodowy kierowca postanowił „wyrobić” polski odpowiednik dokumentu za 1500 złotych. Sfałszowany dokument rozpoznał inspektor lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego podczas kontroli drogowej. Policja zatrzymała kierowcę i prowadzi w tej sprawie dalsze czynności.
13
31Ukrył przejechane kilometry i stracił prawko
Kierowca litewskiej ciężarówki nie zarejestrował na wykresówce ponad 100 kilometrów przejechanej trasy. Za ingerencję w pracę tachografu został ukarany mandatami i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Zawodowy kierowca był zaskoczony zmianami przepisów, które weszły w życie od 1 stycznia 2022 roku.
15
32Kontrole zadymienia spalin ciężarówek
Blisko 30 ciężarówek skontrolowali z użyciem dymomierzy funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Spaliny zatrzymanych pojazdów mieściły się w normach. Jedna kontrola zakończyła się skierowaniem białoruskiego zestawu na parking strzeżony. Kierowca wykonywał międzynarodowy przewóz drogowy rzeczy bez ważnego zezwolenia.
11
33Bez karty, badań lekarskich i szkolenia
Kierowca i zarazem polski przedsiębiorca nie rejestrował swoich aktywności na karcie. Nie miał nie tylko karty kierowcy, ale również aktualnych badań lekarskich, psychologicznych i szkolenia okresowego. Inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali kierowcy prawo jazdy na trzy miesiące. Wobec przedsiębiorcy wszczęto też postępowanie administracyjne.
12
34Kosztowne wyprzedzanie na zakazie
Kierowca słowackiej ciężarówki nie zastosował się do znaku zakazującego wyprzedzania innych pojazdów na odcinku ekspresowej „trójki” koło Gorzowa Wielkopolskiego. Za ten manewr został ukarany wysokim mandatem przez patrol z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
10
35Wjechał pod zakaz i bez badań technicznych
Kierowca jechał ciężarówką bez ważnych badań technicznych do warsztatu. Na jednej z ulic Łodzi nie zastosował się do zakazu wjazdu dla pojazdów ciężarowych. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowcę mandatem i do jego konta dopisali punkty karne. Za dopuszczenie do ruchu pojazdu bez ważnego przeglądu odpowiedzialność grozi również przewoźnikowi.
53
36Nowy radiowóz i sprzęt kontrolny mazowieckiej ITD
Oznakowany furgon z zabudową biurową oraz specjalistycznym wyposażeniem do kontroli emisji spalin i poziomu hałasu emitowanego przez pojazdy dostali funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Radomia. Zakup nowego samochodu był możliwy dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Ponadto mazowiecka ITD zakupiła system do zdalnej kontroli inteligentnych tachografów i sprzęt komputerowy.
24
37Utrata prawa jazdy za ingerencję w pracę tachografu
Nie tylko kara finansowa, ale też zatrzymanie prawa jazdy na trzy miesiące grozi kierowcy za jazdę na magnesie, z wyłącznikiem, zabronionym oprogramowaniem, bez karty zalogowanej w tachografie czy też za używanie cudzej karty lub wykresówek albo jazdę z odłączonym tachografem. Nowe przepisy wchodzą w życie 1 stycznia 2022 r.
41
38Rejestrował aktywności na dwóch kartach
Kierowca serbskiej ciężarówki nie wykorzystywał wymaganych odpoczynków dziennych i przerw w prowadzeniu pojazdu. Przekroczył także dopuszczalny dzienny czas jazdy. Żeby to ukryć rejestrował część swoich aktywności na karcie innego kierowcy. Oszustwo stwierdzili inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
46
39100 nowych fotoradarów
Wymiana używanych przez dekadę fotoradarów przyniesie wymierne korzyści nie tylko dla systemu CANARD, ale i dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. To wyższa jakość zrobionych zdjęć i nieprzerwane awariami działanie 24 godziny na dobę przez cały rok.
60
40Z ładunkiem i bez sprawnych hamulców
Naczepą bez sprawnego hamulca roboczego na drugiej osi przewożono paszę dla zwierząt z Polski na Litwę. Pojazd z niebezpieczną usterką wycofali z ruchu inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za zaniedbanie stanu technicznego konsekwencje grożą przewoźnikowi. Wobec przedsiębiorcy wszczęto postępowanie administracyjne.
64


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie16
2kujawsko-pomorskie8
3lubelskie9
4lubuskie17
5mazowieckie13
6małopolskie23
7opolskie25
8podkarpackie7
9podlaskie6
10pomorskie13
11śląskie39
12świętokrzyskie4
13warmińsko-mazurskie20
14wielkopolskie10
15zachodniopomorskie5
16łódzkie9

    Czas oczekiwania na granicach
19-1-2022 godz. 15
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 61 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 33 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 4 0 0 0 0
Hrebenne 0 2 0 0 0 0
Zosin 0 0 0 0 0 0
Korczowa 0 4 0 0 0 0
Medyka 0 1 0 0 0 0
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-01-19
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,94514,0249
dolar australijski1AUD2,83452,8917
dolar kanadyjski1CAD3,15233,2159
euro1EUR4,48414,5747
forint (Węgry)100HUF1,25511,2805
frank szwajcarski1CHF4,30774,3947
funt szterling1GBP5,36085,4692
jen (Japonia)100JPY3,44413,5137
korona czeska1CZK0,18360,1874
korona duńska1DKK0,60250,6147
korona norweska1NOK0,44920,4582
korona szwedzka1SEK0,43380,4426
SDR (MFW)1XDR5,51525,6266


   Święta w Europie do 19-04-2022
Data Kraj Uwagi
24-1-22Rumuniawszędzie
08-2-22Słoweniawszędzie
15-2-22Serbiawszędzie
16-2-22Serbiawszędzie
16-2-22Litwawszędzie
23-2-22Rosjawszędzie
24-2-22Estoniawszędzie
28-2-22Hiszpanialokalnie
28-2-22Andorawszędzie
01-3-22Szwajcarialokalnie
01-3-22BiHwszędzie
03-3-22Bułgariawszędzie
07-3-22Grecjawszędzie
08-3-22Ukrainawszędzie
08-3-22Rosjawszędzie
08-3-22Białoruśwszędzie
11-3-22Litwawszędzie
14-3-22Andorawszędzie
15-3-22Węgrywszędzie
15-3-22Andorawszędzie
17-3-22W.Brytanialokalnie
17-3-22Irlandiawszędzie
19-3-22Szwajcarialokalnie
19-3-22Hiszpanialokalnie
25-3-22Grecjawszędzie
07-4-22Szwajcarialokalnie
14-4-22Norwegiawszędzie
14-4-22Hiszpanialokalnie
14-4-22Daniawszędzie
15-4-22Węgrywszędzie
15-4-22W.Brytaniawszędzie
15-4-22Szwecjawszędzie
15-4-22Szwajcarialokalnie
15-4-22Słowacjawszędzie
15-4-22Portugaliawszędzie
15-4-22Norwegiawszędzie
15-4-22Niemcywszędzie
15-4-22Łotwawszędzie
15-4-22Hiszpaniawszędzie
15-4-22Holandiawszędzie
15-4-22Francjawszędzie
15-4-22Finlandiawszędzie
15-4-22Estoniawszędzie
15-4-22Daniawszędzie
15-4-22Czechywszędzie
17-4-22Włochywszędzie
17-4-22Szwecjawszędzie
17-4-22Słoweniawszędzie
17-4-22Portugaliawszędzie
17-4-22POLSKAwszędzie
17-4-22Norwegiawszędzie
17-4-22Niemcylokalnie
17-4-22Litwawszędzie
17-4-22Holandiawszędzie
17-4-22Finlandiawszędzie
17-4-22Estoniawszędzie
17-4-22Daniawszędzie
17-4-22BiHlokalnie
18-4-22Włochywszędzie
18-4-22Węgrywszędzie
18-4-22W.Brytanialokalnie
18-4-22Szwecjawszędzie
18-4-22Szwajcarialokalnie
18-4-22Słoweniawszędzie
18-4-22Słowacjawszędzie
18-4-22POLSKAwszędzie
18-4-22Norwegiawszędzie
18-4-22Niemcywszędzie
18-4-22Luksemburgwszędzie
18-4-22Litwawszędzie
18-4-22Irlandiawszędzie
18-4-22Hiszpanialokalnie
18-4-22Holandiawszędzie
18-4-22Francjawszędzie
18-4-22Finlandiawszędzie
18-4-22Daniawszędzie
18-4-22Czechywszędzie
18-4-22Chorwacjawszędzie
18-4-22BiHlokalnie
18-4-22Belgiawszędzie
18-4-22Andorawszędzie
18-4-22Austriawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 7.01.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.65 17.70
Rumunia 5.65 17.70
POLSKA 5.77 17.33
Łotwa 5.85 17.09
Węgry 5.87 17.04
Estonia 6.01 16.64
Litwa 6.13 16.31
Hiszpania 6.23 16.05
Słowacja 6.26 15.97
Luksemburg 6.32 15.82
Austria 6.37 15.70
Czechy 6.43 15.55
Słowenia 6.48 15.43
Grecja 6.76 14.79
Portugalia 6.92 14.45
Niemcy 7.04 14.20
Irlandia 7.30 13.70
Francja 7.34 13.62
Włochy 7.55 13.25
Belgia 7.65 13.07
Dania 7.68 13.02
Holandia 7.88 12.69
Szwajcaria 8.02 12.47
Finlandia 8.04 12.44
Norwegia 8.12 12.32
W.Brytania 8.18 12.22
Szwecja 8.92 11.21

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.