espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
wspolpraca
2010-10-25 13:33:43

PODLASIE
kraj export import
2015-06-10 21:33:04

Pax
sprzedam odzież używaną hurt, na wagę niesortowaną
2013-08-25 21:33:22

Tarongroup/Romtex
kierwcę od zaraz c+e międzynarodówka
2012-06-29 15:52:18

a2 koparki
usŁugi transportowe do 1200kg 90gr za km
2010-08-16 13:13:18

Arkadiusz Roman
podejme współpracę w transporcie po ue
2010-01-13 18:34:03

Montrans
fast-trans - autoholowanie w poznaniu, holowanie w poznaniu, laweta w poznaniu
2019-07-06 11:30:54

Laweta Poznań
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 34/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO V GRUPA 7 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 32/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 7 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 31/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A,GR, I i RUS)
INFORMACJA 31/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A,GR, I i RUS)
INFORMACJA 30/2022
Dodatkowe limity Czerwiec
INFORMACJA 29/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Szwecja kraje trzecie EURO 0
INFORMACJA 28/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Norwegia kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5036)
Nr. Komunikat Oglądano
121Nieważne zezwolenia w transporcie międzynarodowym
Rosyjską i białoruską ciężarówkę skierowano na parking strzeżony, a wobec przewoźników toczą się postępowania administracyjne. Przewozy towarów z Rosji do Niemiec i z Polski do Rosji były wykonywane na podstawie nieważnych zezwoleń. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej i lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
8
122Ukarani za manipulowanie czasem jazdy
Kierujący ciężarówką posługiwał się cudzą kartą kierowcy i jechał za długo, a dwóch kolejnych nie rejestrowało swojej aktywności zgodnie z przepisami. Na dodatek jeden z mężczyzn w ogóle nie miał prawa prowadzić pojazdu ciężarowego. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali nie tylko kierujących.
9
123Z 3 promilami za kierownicą
Był kompletnie pijany, a jednak wsiadł za kierownicę i wyjechał na ulice Białegostoku. Kierowca osobówki „wydmuchał” ponad 3 promile alkoholu. Dalszą jazdę uniemożliwili mu inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
9
124Złudna oszczędność
Kierowcy trzech ciężarówek „odpoczywali”, mimo że w trakcie rzekomego „odpoczynku” wykonywali przewozy. Używali nie swoich kart lub ingerowali w pracę tachografu. Dalszą jazdę z naruszeniem norm czasu pracy, uniemożliwili im inspektorzy kujawsko-pomorskiej i śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
53
125Kontrole zagranicznych ciężarówek wykazały nieprawidłowości
Kierowca rosyjskiej ciężarówki wykonywał przewóz drogowy rzeczy tranzytem przez Polskę bez ważnego zezwolenia. W dokumencie nie wpisał numerów rejestracyjnych ciągnika siodłowego i naczepy. Z kolei kierowca litewskiej ciężarówki skrócił swój odpoczynek o blisko pięć godzin. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
9
126Przewóz z niebezpiecznymi usterkami
Zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym stwarzała ciężarówka białoruskiego przewoźnika, którą wykonywano przewóz z Rosji do Portugalii. Zestaw jechał bez jednego koła w naczepie. Pęknięte były również tarcze i brakowało klocków hamulcowych. Inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali pojazd z ruchu do czasu jego naprawy.
7
127Bez ważnego przeglądu i z mnóstwem usterek
Metalowe kolce antypoślizgowe w oponach na tylnej osi przejeżdżającej ciężarówki zwróciły uwagę inspektorów z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W trakcie kontroli stwierdzili szereg innych nieprawidłowości, nie tylko w stanie technicznym pojazdu. Niesprawne samochód ciężarowy został odholowany. Kierowcę ukarano mandatami.
6
128Wykonawca odcinkowych pomiarów prędkości wybrany
200 km dróg zostanie objętych kontrolami z wykorzystaniem odcinkowych pomiarów prędkości. CANARD wybrał wykonawcę. 39 urządzeń będzie kontrolowało prędkość na różnych kategoriach dróg, w tym autostradach.
8
129Kontrole wykluczyły dalszą jazdę
Usterki układów hamulcowych i nadmierne zanieczyszczanie środowiska stwierdzili inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego w zespołach pojazdów skontrolowanych na drogach krajowych nr 8 i 46. Dalsza jazda zatrzymanych ciężarówek nie mogła być kontynuowana.
9
130Nie tylko za duże zbiorniki paliwa
Rosyjska ciężarówka wyposażona była w zbiorniki oleju napędowego o zbyt dużej pojemności, a jej kierowcy naruszyli normy czasu pracy. Zestaw przewożący ładunek z Białorusi do Belgii zatrzymał patrol z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Dalsze czynności przeprowadzili funkcjonariusze z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie.
56
131Transport odpadów pod nadzorem
15 pojazdów przewożących odpady skontrolowali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu. W 2 przypadkach przewóz odbywał się nieprawidłowo. Niewłaściwie zorganizowany transport wstrzymali także inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przewóz odpadów wykonywany niezgodnie z przepisami zagrożony jest wysokimi karami finansowymi.
10
132Jechali niedozwolonym skrótem
Ukaraniem kierowców czterech ciężarówek zakończyła się interwencja funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego na jednej z ulic w Bieżuniu. Kierujący skracali sobie drogę i nie zważali na obowiązujący tam zakaz tonażowy.
21
133Kierowca bez uprawnień, ciężarówka niedostosowana do przewozu ADR
Wstrzymaniem transportu z Hiszpanii do Rosji zakończyła się kontrola, którą przeprowadzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierujący ciężarówką deklarował, że wiezie chemię gospodarczą, tyle że w dużych pojemnikach typu DPPL znajdował się materiał żrący. Mężczyzna nie miał uprawnień do przewozu ADR, ciężarówka nie była prawidłowo oznakowana, a zbiorniki paliwa miały pojemność większą niż dopuszczalna.
9
134Na „podwójnym gazie” i bez zezwolenia
Ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki należącej do białoruskiego przewoźnika. Wykonywał on międzynarodowy transport rzeczy z Niderlandów do Rosji bez ważnego zezwolenia. Nietrzeźwego kierowcę zatrzymali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazali policjantom ze Słubic. Zestaw odholowano na parking strzeżony.
11
135Pięć kontroli i pięć wyłączników tachografu
W czterech mołdawskich i jednej tureckiej ciężarówce były zainstalowane wyłączniki tachografów. Kierowcy mogli więc rejestrować rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Niedozwolone urządzenia w pojazdach stwierdzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zestawy skierowano do serwisu tachografów. Wobec przewoźników toczą się postępowania administracyjne.
13
136Akcja „dymomierz” w Małopolsce
43 skontrolowane pojazdy i 6 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – to wynik działań z użyciem dymomierza. Stan techniczny ciężarówek wzięli „pod lupę” funkcjonariusze z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
14
137„Zezwolenia” zatrzymane i unieważnione
Bez dokumentu uprawniającego do wykonania międzynarodowego przewozu drogowego jechali przez Polskę kierowcy zespołów pojazdów należących do przewoźników z Rosji i Białorusi. Inspektorzy lubuskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali ciężarówki jadące z Francji i Niderlandów do Rosji oraz z Rosji do Niemiec. Kontrole zakończyły się skierowaniem transportów na parking strzeżony do czasu opłacenia kaucji na poczet kary pieniężnej i okazania prawidłowo wypełnionego zezwolenia.
40
138Kontrole wykazały zaniedbania
Niesprawne hamulce, nieważne zezwolenie na wykonywany przewóz i nieprawidłowości związane z tachografem to bilans kontroli przeprowadzonych przez inspektorów podlaskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrzymane ciężarówki zostały tymczasowo wycofane z ruchu. Konsekwencje ponieśli nie tylko kierowcy, ale także ich pracodawcy.
35
139Fatalny stan techniczny i brak uprawnień
Nieprawidłowości dyskwalifikujące pojazdy ciężarowe z dalszej jazdy stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W jednym przypadku chodziło o niebezpieczne usterki, w drugim – kierujący nie miał uprawnień pozwalających na prowadzenie ciężarowego samochodu. Ukarani zostaną nie tylko kierowcy.
52
140Cysterna z niebezpiecznymi usterkami
Jedno z kół białoruskiej naczepy-cysterny w ogóle nie hamowało, a różnica sił hamowania na jednej z osi wynosiła ponad 80 procent. Pęknięta była również jedna z tarcz hamulcowych. Niesprawną cysternę wycofali z ruchu funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za poważne zaniedbania stanu technicznego odpowie teraz przewoźnik.
40
141Z Belgii do Rosji „na podwójnym gazie”
Ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki jadącej z Belgii do Rosji. Został zatrzymany przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Białorusin został przekazany do dyspozycji Policji.
40
142Liczne naruszenia
Ignorowanie przepisów regulujących czas pracy, brak świadectwa kierowcy oraz urządzenie wyłączające pracę tachografu i używanie cudzej karty kierowcy, stwierdzili w trakcie kontroli samochodów ciężarowych inspektorzy świętokrzyskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi. Konsekwencje poniosą także zagraniczni przewoźnicy.
42
143Za ciężki transport desek
Znacznie przeciążony samochód dostawczy wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nadmiar towaru przeładowano na ciężarówkę. Kierowcę ukarano wysokim mandatem.
63
144Niesprawnym autobusem po przedszkolaków
Wycieki płynu eksploatacyjnego i usterkę oświetlenia stwierdzili w skontrolowanym autobusie inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawnym autokarem na wycieczkę miała jechać grupa przedszkolaków. Na miejsce kontroli został podstawiony zastępczy pojazd.
53
145Z podrobionym prawkiem i bez licencji
Z podrobionym prawem jazdy oraz bez wymaganej licencji i badań lekarskich przewoził zarobkowo pasażerów kierowca pseudo taksówki. Tadżykistańczyk skontrolowany przez patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego został przekazany funkcjonariuszom stołecznej Policji. Samochód odholowano na parking strzeżony.
77
146Uzupełniał zezwolenie po zatrzymaniu
Skierowaniem rosyjskiej ciężarówki na wyznaczony parking strzeżony i wszczęciem postępowania administracyjnego zakończyła się jej kontrola. Kierowca próbował uzupełnić brakujące wpisy w zezwoleniu na wykonywanie międzynarodowego transportu chwilę po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
58
147Łyse opony, niedozwolone urządzenie i niesprawne układy
Zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych i zakazem dalszej jazdy zakończyły się kontrole ciężarówek zatrzymanych na ekspresowej „trójce” i „siódemce”. Inspektorzy z Wojewódzkich Inspektoratów Transportu Drogowego w Szczecinie i Kielcach mieli zastrzeżenia nie tylko do stanu technicznego pojazdów.
56
148Bez karty i prawidłowych tablic rejestracyjnych
Ciągnik siodłowy i naczepa miały zamontowane tablice rejestracyjne od innych pojazdów. Kierowca, obywatel Uzbekistanu, prowadził ciężarówkę bez karty włożonej do tachografu. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zestaw skierowano na parking strzeżony.
79
149Za duża waga i inne nieprawidłowości
Dwie wywrotki ze zdecydowanie przekroczonym tonażem, bus z niezabezpieczonym ładunkiem i nieprawidłowo oznakowany przewóz odpadów to bilans kontroli, które przeprowadzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nieprawidłowości w skontrolowanych pojazdach było więcej.
58
150ADR na „podwójnym gazie”
Ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca białoruskiej ciężarówki, którą przewożono towary niebezpieczne z Belgii do Rosji. Zespół pojazdów nie był również wyposażony w odpowiednie gaśnice. Niebezpieczny transport wstrzymali funkcjonariusze lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Pijanego szofera przekazali Policji, a ciężarówkę odholowano na parking strzeżony.
56
151Zatrzymany z korzyścią dla środowiska
Pojazdowi skontrolowanemu na krajowej „siódemce” nie było po drodze z ekologią. Funkcjonariusze z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Kielcach stwierdzili nie tylko wykorzystywanie niedozwolonego urządzenia symulującego prawidłową pracę układu redukcji spalin, ale także wycieki płynów eksploatacyjnych.
62
152Na bakier z tonażem i stanem technicznym
Blisko 7,5 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 ważył pojazd dostawczy z drewnem opałowym. Kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i nie zabezpieczył też przewożonego ładunku. Inny tego typu pojazd, był również przeciążony, a silnik emitował do atmosfery nadmiernie zadymione spaliny. „Dostawczaki” wycofali z ruchu funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowców ukarano mandatami.
60
153Przewóz bez zezwolenia
Przewożona konstrukcja okazała się za szeroka, wymaganego zezwolenia zabrakło, a przejazd nie był prawidłowo zabezpieczony. Transport został tymczasowo wstrzymany przez inspektorów z podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
56
154Akcja „trzeźwy poranek” na Mazowszu
Stan trzeźwości blisko 770 kierowców busów, ciężarówek i autobusów skontrolowali dziś rano inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z kierowców miał 0,42 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcę ciężarówki w stanie po spożyciu alkoholu przekazano funkcjonariuszom Policji.
49
155Przewozy bez zgłoszenia, z usterkami i z nadmiarem ładunku
Jedną z zatrzymanych ciężarówek przewożono ładunek niezgłoszony wcześniej do systemu SENT. Kontrola innego pojazdu zakończyła się zakazem dalszej jazdy i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Transportowany wywrotką materiał z placu budowy był niezabezpieczony i zdecydowanie za ciężki. Konsekwencje kontroli przeprowadzonych przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego okazały się przykre nie tylko dla kierowców.
79
156Niesprawny hamulec w ciężarówce
Rosyjską ciężarówkę na ekspresowej „ósemce” skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niebezpieczna usterka układu hamulcowego wstrzymała jej dalszą jazdę.
72
157Nie jeden, a dwóch kierowców
Jeden z kierowców tłumaczył, że jest tylko pasażerem. Analiza czasu jazdy ciężarówki wykazała, że to nieprawda. Mężczyzna podający się za pasażera również siadał za kierownicą wielotonowego pojazdu. Kontrola inspektorów świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się czasowym zatrzymaniem prawa jazdy i ukaraniem obu mężczyzn mandatami karnymi.
64
158Pęknięte tarcze hamulcowe w zatrzymanych ciężarówkach
W skontrolowanych przez inspektorów podlaskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego pojazdach pęknięte tarcze hamulcowe nie były jedynym stwierdzonym naruszeniem. W obu przypadkach okazało się, że nieprawidłowości jest więcej. Usterki były na tyle poważne, że ciężarówki nie mogły kontynuować jazdy.
58
159Przewóz mięsa bez wymaganego świadectwa
Ciężarówką z nieaktualnym od ponad 5 lat świadectwem potwierdzającym bezpieczeństwo przewożonych produktów żywnościowych wiezione było głęboko mrożone mięso z Niemiec na Węgry. Transport został skontrolowany przez inspektorów opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
71
160Nieprawidłowy stan techniczny i tonaż
Zakazem dalszej jazdy i mandatami dla kierowców zakończyła się kontrola dwóch busów na krajowej „dwójce” koło Kałuszyna. Funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili poważne usterki stanu technicznego i przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej pojazdów.
98


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie27
2kujawsko-pomorskie21
3lubelskie14
4lubuskie17
5mazowieckie33
6małopolskie35
7opolskie28
8podkarpackie25
9podlaskie9
10pomorskie20
11śląskie59
12świętokrzyskie17
13warmińsko-mazurskie26
14wielkopolskie17
15zachodniopomorskie16
16łódzkie9

    Czas oczekiwania na granicach
23-5-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-05-23
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,33274,4203
dolar australijski1AUD3,06033,1221
dolar kanadyjski1CAD3,38473,4531
euro1EUR4,57674,6691
forint (Węgry)100HUF1,19611,2203
frank szwajcarski1CHF4,44664,5364
funt szterling1GBP5,41175,5211
jen (Japonia)100JPY3,38163,4500
korona czeska1CZK0,18570,1895
korona duńska1DKK0,61500,6274
korona norweska1NOK0,44540,4544
korona szwedzka1SEK0,43620,4450
SDR (MFW)1XDR5,82865,9464


   Święta w Europie do 21-08-2022
Data Kraj Uwagi
24-5-22Bułgariawszędzie
26-5-22Szwecjawszędzie
26-5-22Szwajcariawszędzie
26-5-22Norwegiawszędzie
26-5-22Niemcywszędzie
26-5-22Holandiawszędzie
26-5-22Francjawszędzie
26-5-22Austriawszędzie
26-5-22Finlandiawszędzie
26-5-22Daniawszędzie
26-5-22Belgiawszędzie
26-5-22Luksemburgwszędzie
30-5-22Hiszpanialokalnie
30-5-22Chorwacjawszędzie
01-6-22Rumuniawszędzie
02-6-22Włochywszędzie
02-6-22W.Brytaniawszędzie
03-6-22W.Brytaniawszędzie
05-6-22Szwecjawszędzie
05-6-22Słoweniawszędzie
05-6-22Słowacjawszędzie
05-6-22POLSKAwszędzie
05-6-22Norwegiawszędzie
05-6-22Niemcylokalnie
05-6-22Litwawszędzie
05-6-22Holandiawszędzie
05-6-22Francjawszędzie
05-6-22Finlandiawszędzie
05-6-22Estoniawszędzie
05-6-22Daniawszędzie
06-6-22Węgrywszędzie
06-6-22Szwecjawszędzie
06-6-22Szwajcarialokalnie
06-6-22Norwegiawszędzie
06-6-22Niemcywszędzie
06-6-22Irlandiawszędzie
06-6-22Holandiawszędzie
06-6-22Francjawszędzie
06-6-22Luksemburgwszędzie
06-6-22Daniawszędzie
06-6-22Belgiawszędzie
06-6-22Andorawszędzie
06-6-22Austriawszędzie
10-6-22Portugaliawszędzie
12-6-22Ukrainawszędzie
12-6-22Rosjawszędzie
12-6-22Rumuniawszędzie
12-6-22Grecjawszędzie
13-6-22Ukrainawszędzie
13-6-22Rosjawszędzie
13-6-22Rumuniawszędzie
13-6-22Grecjawszędzie
16-6-22Szwajcarialokalnie
16-6-22Portugaliawszędzie
16-6-22POLSKAwszędzie
16-6-22Niemcylokalnie
16-6-22Chorwacjawszędzie
16-6-22Austriawszędzie
22-6-22Chorwacjawszędzie
23-6-22Szwajcarialokalnie
23-6-22Łotwawszędzie
23-6-22Luksemburgwszędzie
23-6-22Estoniawszędzie
24-6-22Łotwawszędzie
24-6-22Litwawszędzie
24-6-22Finlandiawszędzie
24-6-22Estoniawszędzie
25-6-22Szwecjawszędzie
25-6-22Słoweniawszędzie
25-6-22Finlandiawszędzie
28-6-22Ukrainawszędzie
28-6-22BiHlokalnie
29-6-22Szwajcarialokalnie
03-7-22Białoruśwszędzie
05-7-22Czechywszędzie
06-7-22Litwawszędzie
06-7-22Czechywszędzie
08-7-22Turcjawszędzie
09-7-22Turcjawszędzie
10-7-22Turcjawszędzie
11-7-22Turcjawszędzie
12-7-22Turcjawszędzie
12-7-22W.Brytanialokalnie
14-7-22Francjawszędzie
15-7-22Turcjawszędzie
21-7-22Belgiawszędzie
01-8-22W.Brytanialokalnie
01-8-22Szwajcariawszędzie
01-8-22Irlandiawszędzie
05-8-22Chorwacjawszędzie
15-8-22Włochywszędzie
15-8-22Szwajcarialokalnie
15-8-22Słoweniawszędzie
15-8-22Rumuniawszędzie
15-8-22Portugaliawszędzie
15-8-22POLSKAwszędzie
15-8-22Niemcylokalnie
15-8-22Litwawszędzie
15-8-22Hiszpaniawszędzie
15-8-22Grecjawszędzie
15-8-22Francjawszędzie
15-8-22Luksemburgwszędzie
15-8-22Chorwacjawszędzie
15-8-22Belgiawszędzie
15-8-22Andorawszędzie
15-8-22Austriawszędzie
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.