espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
certyfikat kompetencji w transporcie
2011-05-06 10:45:52

Piotr
praca dla przewoźników 24 tony
2015-06-26 11:47:13

Pax Logistics
paczki, przesyłki polska - irlandia - polska tanio i solidnie
2011-02-05 09:06:38

AD Express
współpraca na eu
2013-03-18 13:32:02

Grupa A2
poszukuję przewoźników do stałej współpracy
2016-09-19 11:44:11

Colian
praca/24t.
2015-05-24 13:09:34

PAX Logistics
przyjmę ładunek niemcy - polska 09-11.10.2014
2014-10-08 11:10:46

firmabp
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
121Weekendowe ograniczenia w ruchu obowiązują do końca wakacji
Przypominamy o wakacyjnych zakazach ruchu. Pojazdy i zespoły pojazdów ciężarowych o dmc powyżej 12 t, które nie są zwolnione z obowiązujących zakazów, nie mogą poruszać się po drogach w określonych godzinach w piątki, soboty i niedziele.
45
122Lekceważyli przepisy regulujące czas jazdy kierowcy
Czas prowadzenia pojazdu ciężarowego bez przerw ma granice. Przekroczyli je kierowcy ciężarówek, zatrzymanych do kontroli przez inspektorów lubuskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z mężczyzn nie rejestrował przejazdu, drugi wielokrotnie skracał czas wymaganych odpoczynków. Konsekwencje poniosą nie tylko kierowcy.
46
123Usterki, brak legalizacji tachografu i wymaganego przeglądu
W jednym przypadku wycieki płynów eksploatacyjnych, brak wypisu z licencji i ważnej legalizacji tachografu, w drugim brak aktualnego badania technicznego naczepy. Kontrole, przeprowadzone przez inspektorów warmińsko-mazurskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, wykazały zaniedbania po stronie przedsiębiorców.
39
124Towaru było za dużo
Mocno przeładowane dostawczaki zatrzymali do kontroli na ekspresowej „siódemce” inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden ważył za dużo o 1,6 t, drugi dopuszczalną wagę przekroczył o 2 t. Do czasu przeładowania nadmiaru towaru, oba pojazdy nie mogły kontynuować jazdy.
42
125Wspólne kontrole z KAS
Kilkanaście ciężarówek skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie wspólnych działań z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej. Kontrole, w trakcie których sprawdzano czy kierowcy i przewoźnicy stosują się do przepisów transportowych i celno-skarbowych, prowadzono na autostradzie A2. Funkcjonariusze nie stwierdzili nieprawidłowości.
45
126Stan techniczny do kontroli
73 pojazdy skontrolowali inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, w trakcie jednodniowych działań. Do kompleksowych kontroli stanu technicznego pojazdów wykorzystano m.in. Mobilną Jednostkę Diagnostyczną. W 3 przypadkach, ze względu na stwierdzone nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdów, wydano zakazy dalszej jazdy.
36
127Szkolenie służb kontrolnych podczas międzynarodowych warsztatów Master Class
W przedostatnim tygodniu lipca, w niemieckim Osnabrück, odbyły się po raz kolejny międzynarodowe warsztaty Master Class z zakresu manipulacji w urządzeniach rejestrujących. Przedstawiciele służb kontrolnych z dwunastu państw, w tym z Polski, wzięli udział w pięciodniowym szkoleniu, wymieniając najlepsze praktyki kontrolne.
46
128Transgraniczny transport odpadów bez zezwolenia
20 t mieszaniny tworzyw sztucznych i gum oraz odpadów z budowy i rozbiórki miało trafić do jednego z krajów azjatyckich. Kontrola inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego trwała 12 godzin. Transport okazał się nielegalny. Przewoźnikowi grozi nie tylko wysoka kara finansowa.
40
129Ingerencja w układ SCR
W skontrolowanej ciężarówce nie działał układ oczyszczania spalin, ograniczający emisję szkodliwych gazów. Urządzenie zamontowane w ciągniku siodłowym fałszowało wskazania komputera pokładowego i symulowało sprawność układu. Niedozwoloną ingerencję wykryli inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
130Zabrakło miejsc dla pasażerów
W autobusie, skontrolowanym przez inspektorów Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej, liczba pasażerów przekraczała liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Część podróżnych jechała niezgodnie z przepisami, bo w pojeździe nie przewidziano miejsc stojących. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.
41
131Kontrole przewozu żywności
Inspektorzy wielkopolskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego skontrolowali ciężarówki, którymi przewożono szybko psującą się żywność. Transport lodów z Niderlandów do Szwecji był wykonywany bez prawidłowo wystawionego świadectwa potwierdzającego spełnienie warunków przewozu.
39
132Spore przekroczenia wagi
Kontrole inspektorów świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymały dalszą jazdę mocno przeładowanych pojazdów. Dostawczak ważył o 3,5 t za dużo, a zespół pojazdów dopuszczalną wagę przekroczył aż o 30 t. Konieczny był rozładunek.
38
133Sześć ważeń i sześć mandatów
Sześć przeładowanych samochodów dostawczych wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Najcięższy ważył 7,1 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 t. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Konieczny był także rozładunek nadwyżki przewożonych towarów na inne pojazdy.
36
134Turecka ciężarówka z zabronionym „wyposażeniem”
Kierowca tureckiej ciężarówki mógł rejestrować rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Umożliwiała mu to przerobiona instalacja tachografu. Niedozwolone „wyposażenie” znaleźli w kontrolowanym pojeździe inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
135Niedopuszczalny stan techniczny naczepy
Brak mechanizmów uruchamiających hamulce, w tym zdemontowane m.in. szczęki hamulcowe oraz okładziny przy kołach, stwierdzili inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego w kontrolowanej naczepie. Oprócz tego jedna z opon pojazdu była uszkodzona i nie nadawała się do jazdy.
34
136Jazda „na karcie” szefa
Rutynowa kontrola polskiego autokaru, przewożącego pasażerów na wycieczkę, zakończyła się poważnymi konsekwencjami dla kierowcy. Odpowiedzialność grozi również jego pracodawcy. Kierujący rejestrował swój czas pracy na konto innej osoby. W tachografie umieszczona była karta kierowcy należąca do szefa firmy przewozowej. Kontrolę przeprowadzili inspektorzy z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
32
137Kontenery i szamba betonowe na wagach ITD
Dwie przeładowane ciężarówki wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nienormatywne pojazdy z kontenerami i szambami betonowymi zatrzymano koło Radomia. Za stwierdzone nieprawidłowości przewoźnikom grożą kary pieniężne.
41
138Za dużo mrożonek w busie
Blisko 8 ton ważył samochód dostawczy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Za ciężki pojazd skontrolowali inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatem karnym i dostał zakaz dalszej jazdy do momentu przeładowania przewożonych mrożonek na inny pojazd.
34
139Transport tytoniu bez zgłoszenia do SENT
Kontrola bułgarskiej ciężarówki zakończyła się interwencją funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego udaremnili przewóz suszu tytoniowego z pominięciem procedury celnej. Międzynarodowy transport nie został zgłoszony w systemie elektronicznego nadzoru transportu – SENT.
166
140Nietrzeźwy kierowca wywrotki
Ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca wywrotki, którą zatrzymali do kontroli inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Wrocławia.
35
141Przewóz dzieci bez badań technicznych
Brak ważnych badań technicznych autokaru przewożącego grupę dzieci stwierdzili funkcjonariusze pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika drogowego i osoby zarządzającej transportem w przedsiębiorstwie wszczęto postępowanie administracyjne. Kierowcy wydano zakaz przewożenia pasażerów do momentu wykonania przeglądu technicznego pojazdu.
43
142Na zakazie i karcie ojca
Kierowca zestawu ciężarowego i zarazem przedsiębiorca przewoził pawilon handlowo-usługowy w trakcie ograniczeń ruchu dla pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 12 ton. Rejestrował też swoje aktywności na konto innej osoby. Kierujący umieścił w tachografie kartę ojca. Oszustwo stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
143Kontrole trzeźwości w Szczecinie
Trzeźwość blisko 400 kierowców pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych skontrolowali w poniedziałek rano funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego i Policji ze Szczecina. Kierowca ciężarówki „wydmuchał” 0,4 promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności Policji.
37
144Niesprawny i przeładowany zespół pojazdów
Blisko 49 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Oprócz tego samochód ciężarowy był niesprawny technicznie. Nieprawidłowy przewóz został wstrzymany przez funkcjonariuszy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
145Master Truck Show ma 18 lat
Największa w Europie impreza motoryzacyjna osiągnęła pełnoletność. Od 18 lat Master Truck Show skupia truckerów, fanów motoryzacji i ich rodziny. Ponad 1200 wyjątkowych ciężarówek zjechało w tym roku do Polskiej Nowej Wsi koło Opola. W otwarciu imprezy uczestniczyli Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
39
146Niebezpieczne usterki w pojazdach ciężarowych
Naczepą bez jednego z kół przewożono blisko 8 ton towarów niebezpiecznych (ADR). Oś pojazdu była podwieszona na pasie transportowym. Z kolei w zestawie przewożącym mleko stwierdzono usterkę układu ABS, oświetlenia oraz uszkodzoną oponę i nadmiernie zużytą tarczę hamulcową. Niesprawne technicznie pojazdy wycofali z dalszej jazdy inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
52
147Wsiedli za kierownice ciężarówek po alkoholu
Trzeźwość 313 kierowców ciężarówek, busów i autobusów skontrolowali w poniedziałek rano inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy dwóch 40-tonowych zestawów prowadzili je pod wpływem alkoholu. Obaj „wydmuchali" ponad 0,6 promila alkoholu. Nietrzeźwi kierujący zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Radomia i Wyszkowa.
34
148Spotkania z inspektorami w regionie
Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur oraz p.o. z-ca Głównego Inspektora Joanna Smolińska, spotkali się dziś z inspektorami z WITD Rzeszów. Rozmawiano o bieżących zadaniach i najbliższych planach, w tym organizacji pracy w nowym oddziale ITD w Nisku. Wcześniej Główny Inspektor spotkał się z inspektorami i pracownikami GITD oraz WITD z Katowic i Opola.
45
149Kontrole pojazdów turystycznych nad Morzem Bałtyckim
Choć wolnobieżne pojazdy turystyczne nie podlegają obowiązkowi rejestracji, to muszą spełniać podstawowe wymogi bezpieczeństwa. Najwyraźniej zapomniał o tym właściciel takiego pojazdu, którym przewożono pasażerów po Ustroniu Morskim. Funkcjonariusze z koszalińskiej Inspekcji Transportu Drogowego i Policji stwierdzili skrajnie zużyte opony w jednym ze skontrolowanych melexów.
45
150Nieprawidłowy przewóz żywego bydła
Interwencją pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i funkcjonariuszy Policji zakończyła się kontrola ciężarówki zatrzymanej przez patrol lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca i zarazem przedsiębiorca przewoził 6 żywych krów zakupionych od hodowców, z czego 3 nie nadawały się do transportu z powodu bardzo złego stanu zdrowia.
145
151Za ciężkie pojazdy zatrzymane w Mszczonowie
Zespół pojazdów przewożący dwa kontenery ważył o blisko 23 t za dużo, a wywrotka z gliną była za ciężka o prawie 13 t. Obie ciężarówki były także niesprawne technicznie. Nieprawidłowe przewozy wstrzymali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za stwierdzone naruszenia przewoźnikom grożą kary pieniężne.
36
152Z nadmiarem ładunku i bez legalizacji tachografu
O blisko 5 ton za dużo ważyła ciężarówka przewożąca przesyłki kurierskie. Oprócz tego w pojeździe było niesprawne oświetlenie i tachograf bez ważnego sprawdzenia okresowego. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze z opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
35
153Dwunastokrotnie przekroczona dopuszczalna ładowność
Kierowca dostawczaka musiał przeładować prawie cały przewożony ładunek na podstawioną ciężarówkę, żeby doprowadzić pojazd do właściwego tonażu. Samochód dostawczy z pelletem ważył bowiem 8,2 t zamiast dopuszczalnych 3,5 t. Znacznie przeciążony pojazd skontrolowali funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
41
154Zderzenie ciężarówki i autobusu koło Kołobrzegu
Samochód ciężarowy uderzył w tył autobusu z pasażerami na krajowej „jedenastce”, w okolicach Kołobrzegu. Kierujący solówką był pijany – miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejscu wypadku byli funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
155Autobusy wycieczkowe z usterkami
Tylko jeden z trzech podstawionych autokarów mógł przewieźć młodzież na letni wypoczynek. W dwóch pozostałych inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili usterki mające wpływ na bezpieczeństwo. Oprócz tego zabrakło też dokumentów wymaganych w trakcie kontroli. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Konsekwencje grożą również przewoźnikowi i osobie zarządzającej transportem w firmie.
36
156Za ciężkie pojazdy wycofane z ruchu
Zespół pojazdów przewożący szamba betonowe oraz wywrotkę załadowaną ziemią z wykopów wycofali tymczasowo z ruchu funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrzymane do kontroli ciężarówki okazały się przeładowane. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne.
39
157Prowadził autobus bez wykresówki
Kierowca autobusu, wykonując okazjonalny przewóz osób, ukrywał część swoich aktywności. Gdy chciał „zaoszczędzić” na czasie pracy, wyjmował wykresówkę z tachografu i jechał dalej. Niedozwoloną manipulację udowodnili mu inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatem karnym i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
37
158Zderzenie ciężarówki i dźwigu koło Ostródy
Samochód ciężarowy z przyczepą i dźwig samochodowy zderzyły się na krajowej „szesnastce” koło Ostródy. Na miejscu wypadku pracowali inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zabezpieczone z pamięci tachografu ciężarówki dane, przekazali funkcjonariuszom Policji.
39
159Warsztaty dla najlepszych - ADR Expert Class
W minionym tygodniu, w niemieckim Osnabrück, odbyły się po raz kolejny międzynarodowe warsztaty z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych ADR Expert Class. Polscy eksperci już po raz piąty wzięli udział w tym prestiżowym szkoleniu, organizowanym przez Euro Contrôle Route (ECR).
35
160Inspektorzy udzielili pomocy kierowcy
Inspektorzy z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego zaopiekowali się kierowcą węgierskiej ciężarówki do momentu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Mężczyzna źle się poczuł i zjechał z ekspresowej „trójki” na parking. Upadł koło pojazdu i skarżył się na ucisk w klatce piersiowej.
38


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.