espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
praca dla przewoźników
2018-01-09 11:04:34

GEODIS
białystok - trójmiasto 14-05 wolny pojazd
2010-05-12 16:48:39

Bagażówka Gdańsk
naczepa wywrotka atc z hydrauliczną klapą 668 172288
2010-12-06 10:00:03

ATC SP. Z O.O.
poszukiwany/poszukiwana! przewoźnicy na kółka po zagranicy.
2017-10-09 11:34:06

DCG
transport, spedycja, przeprowadzki, odbiór i dostawa towaru - firma emka - warszawa
2012-03-23 12:07:25

Emka
oferta wspolpracy
2011-07-28 09:41:38

TML
Ładny transit sprzedam lub nawiaze wspolprace
2010-03-15 13:13:37

FHU MONIA
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 22/2024
Zmiana w przepisach w Republice Czeskiej dot. zwolnień z opłat od pojazdów w zależności od emisji spalin
INFORMACJA 21/2024
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Litwa kr-3
INFORMACJA 20/2024
Elektroniczna forma zezwoleń EKMT
INFORMACJA 19/2024
Nowy termin ważności zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 18/2024
Szkolenie dla przedsiębiorców z Systemu iBTM
INFORMACJA 17/2024
e-Cherha – międzynarodowy przewóz osób
INFORMACJA 16/2024
Zmiany w „Prawie o ruchu drogowym” na terytorium Łotwy
INFORMACJA 15/2024
Nowy termin ważności zezwoleń kirgiskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 14/2024
Nowy termin ważności zezwoleń uzbeckich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 13/2024
Zasady wykonywania transportu drogowego towarów na terytorium Rumunii
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (6129)
Nr. Komunikat Oglądano
121Za ciężki transport wyrobów z drewna
49 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z drewnianymi palisadami i ryglami. Za duża masa przewożonego ładunku spowodowała także przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów na drogę. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
179
12280-tonowy kolos na wagach ITD
Za ciężki, za długi, za szeroki i za wysoki zestaw przewożący kruszarkę wycofali z ruchu inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Gabaryt poruszał się bez wymaganego zezwolenia i pojazdów pilotujących jego trasę przejazdu. Oprócz tego kierowca przekroczył limity czasu pracy.
237
123Główny Inspektor Transportu Drogowego podpisał dokumenty założycielskie Euro Contrôle Route Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej
30 października br. Główny Inspektor Transportu Drogowego podpisał dokumenty założycielskie Euro Contrôle Route Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej (ECR EUWT), kontynuując tym samym zaangażowanie Inspekcji w poprawę bezpieczeństwa drogowego oraz harmonizację procedur w transporcie drogowym na szczeblu międzynarodowym. Decyzja skutkuje przystąpieniem Polski do nowopowstającej organizacji ECR EUWT, która umożliwia jeszcze szerszą współpracę pomiędzy państwami członkowskimi niż w przypadku dotychczasowej formuły działalności Euro Contrôle Route. 
60
124Inspekcja Transportu Drogowego przypomina o ograniczeniach w ruchu ciężarówek
We wtorek i w środę będą obowiązywać zakazy jazdy części pojazdów i zespołów pojazdów o dmc powyżej 12 t. Ograniczenia te mają ułatwić przejazd pojazdom osobowym w okresie Wszystkich Świętych w czasie wzmożonego ruchu na drogach.
177
1252 listopada dniem wolnym od pracy
W czwartek Główny Inspektorat Transportu Drogowego będzie nieczynny.
64
12670-tonowy zestaw trzech pojazdów na wagach ITD
Zestaw ciężarowy składał się z trzech zamiast dozwolonych dwóch pojazdów i ważył ponad 70 ton przy normie 40 ton. „Stonoga” przewożąca dwa kontenery ze złomem nie była również oznaczona z przodu tablicą z napisem „odpady”. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
616
127Bez karty w tachografie przez ponad 200 km
Kierowca bośniackiej ciężarówki, po przekroczeniu polsko-czeskiej granicy, wyjął kartę z tachografu i przejechał bez niej prawie 210 km pod Wrocław. Za nierejestrowanie czasu pracy na karcie, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Naruszenie przepisów prawa stwierdził patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
181
128Z usterkami i bez wymaganych dokumentów
Nieszczelny układ hamulcowy, skorodowane i uszkodzone elementy nadwozia oraz niesprawne oświetlenie zewnętrzne – takie usterki stwierdzili w dwóch skontrolowanych ciężarówkach do przewozu ścieków funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy nie mieli również przy sobie dokumentów poświadczających posiadanie uprawnień przewozowych.
48
129ADR pod kontrolą lubuskiej ITD
27 pojazdów przewożących towary niebezpieczne (ADR) skontrolowali funkcjonariusze lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kilkugodzinnej akcji stwierdzili jedną nieprawidłowość w zakresie przestrzegania umowy ADR. Mieli również zastrzeżenia do stanu technicznego jednego pojazdu i stosowania się do limitów czasu pracy przez czterech kierowców.
227
130„Pompogruszka” przeładowana betonem
38,5 tony zamiast dopuszczalnych 25 ton ważyła betonomieszarka z pompą do dystrybucji betonu. Tak duża masa przewożonego ładunku spowodowała również znaczne przekroczenia nacisków osi podwójnej napędowej pojazdu. Ciężarówkę, przyczyniającą się do szybszej degradacji nawierzchni jezdni, wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
75
131Samochody dostawcze na wagach dolnośląskiej ITD
11 przeładowanych busów wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Najcięższy, którym przewożono jaja, ważył 8,3 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 ton. Kierowców busów ukarano mandatami karnymi.
76
132Kierowca ciężarówki z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów
Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo tego kierował 40-tonowym zestawem. Kierowcę bez uprawnień zatrzymali do kontroli inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
103
133Inspektorzy uniemożliwili dalszą jazdę pijanym kierowcom
Trzeźwość ponad pół tysiąca kierowców ciężarówek, busów i autobusów skontrolowali inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie porannych działań uniemożliwili dalszą jazdę dwóm pijanym kierowcom. Obaj zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
78
134Ciężarówka z niedozwolonym „wyposażeniem”
Tachograf zainstalowany w bułgarskiej ciężarówce umożliwiał rejestrowanie odpoczynku, gdy pojazd był w ruchu. Kod do uruchomienia przez kierowcę nielegalnej funkcji był zapisany na... osłonie przeciwsłonecznej. Kontrola przeprowadzona przez funkcjonariuszy z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się wizytą w serwisie tachografów oraz interwencją Policji.
262
135Nocne kontrole taksówek zamawianych przez aplikacje
47 pojazdów i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób z wykorzystaniem aplikacji na telefon, skontrolowali inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wspólnie z Policją i Strażą Graniczną. W trakcie nocnych działań stwierdzono naruszenia obowiązujących przepisów prawa.
81
136Transport ziemi z nieprawidłowościami
Trzy ciężarówki z ziemią wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Każda z nich była przeładowana. Najcięższa wywrotka ważyła prawie 45 ton zamiast dopuszczalnych 34. Za duże tonaże oraz za duże naciski osi pojazdów na drogę to nie jedyne stwierdzone naruszenia.
145
13751 skontrolowanych ciężarówek przewożących odpady
Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili kontrole transgranicznych i krajowych przewozów odpadów. Sprawdzono 51 pojazdów. Zastrzeżenia funkcjonariuszy dotyczyły głównie czasu pracy kierowców i usterek technicznych pojazdów.
124
138Transport odpadów bez wpisu do rejestru BDO
20 ton odpadów – opakowań z papieru i tektury – przewożono na podstawie dokumentu, który był wystawiony na innego przewoźnika. Naruszenie przepisów stwierdzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie działań prowadzonych z Inspekcją Ochrony Środowiska i Krajową Administracją Skarbową.
294
139Za ciężkie samochody dostawcze na wagach ITD
11 przeładowanych samochodów dostawczych wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy lubelskiej oraz warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. „Rekordzista” ważył 7,1 tony zamiast dopuszczalnych 3,5. Inspektorzy mieli również uwagi do stanu technicznego dwóch pojazdów.
138
140„Nadliczbowy” czas pracy na konto szefa
Kierowca ciężarówki zarejestrował część aktywności na konto innej osoby. W tachografie użył karty należącej do swojego szefa. Manipulację czasem pracy stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
72
141Hradec Kralove: Trójstronna wymiana doświadczeń między służbami kontroli transportu drogowego
Od 9 do 11 października 2023 r. w Hradec Kralove (Czechy) miała miejsce trójstronna wymiana doświadczeń służb kontrolnych transportu drogowego. W trakcie spotkania, eksperci z Polski, Niemiec i Czech dzielili się wiedzą i praktyką, tworząc podwaliny do dalszej międzynarodowej współpracy w zakresie bezpieczeństwa i regulacji transportu drogowego.
69
142Zdjął koło i kontynuował transport na Litwę
23 tony paneli podłogowych przewożono naczepą bez jednego koła. Przechylony pojazd zwrócił uwagę funkcjonariuszy z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca mógł kontynuować przewóz ładunku dopiero po naprawie usterki. To nie jedyna konsekwencja za stwierdzoną nieprawidłowość.
96
143Zespół pojazdów na pusto ważył więcej niż powinien
Samochód ciężarowy i przyczepa do przewozu drewna ważyły zdecydowanie więcej niż wartości wpisane w ich dowodach rejestracyjnych. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Był to już drugi taki przypadek u tego samego przewoźnika.
97
144Samochody dostawcze z nadmiarem ładunków
Dwa znacznie przeładowane pojazdy dostawcze wycofali tymczasowo z ruchu funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Bus przewożący elementy ogrodzenia ważył ponad dwukrotnie więcej niż wynosi jego dopuszczalna masa całkowita.
60
145Nietrzeźwy kierowca ciężarówki zatrzymany na A1
Ponad 0,7 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca 40-tonowego zestawu, którego zatrzymał do kontroli patrol śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
190
146Kontrola z zakazem dalszej jazdy
Samochodem dostawczym ze znacznie skorodowaną ramą nośną przewożono za dużo ładunku. Oprócz tego suchy beton nie był zakryty plandeką. Niesprawny pojazd wycofali z dalszej jazdy inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
74
147Transport kwiatów z poważnymi naruszeniami
Uszkodzone ogumienie, pęknięta przednia szyba i brak korka przy zbiorniku paliwa – to usterki stwierdzone w ukraińskiej ciężarówce z podpiętą przyczepą. W skontrolowanym okresie, kierowca ciężarówki popełnił również dwa poważne naruszenia obowiązujących przepisów czasu pracy. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
82
148Wizyta Ekspercka ITD w Siedzibie Road Safety Authority (RSA) w Dublinie: Wzajemna Nauka i Rozwój Strategii Bezpieczeństwa na Drogach
Dublin, 3-5 października 2023 – Przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego (ITD) z Polski odbyli trzydniową wizytę studyjną w siedzibie irlandzkiej Road Safety Authority (RSA) w Dublinie, dzięki współpracy umożliwionej przez program Staff Exchange Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA).
64
149Wstrzymany transport materiału niebezpiecznego
1045 litrów materiału niebezpiecznego przewoził kierowca, który nie miał ukończonego szkolenia ADR. Ciężarówka nie była oznaczona tablicami pomarańczowej barwy. Brakowało też wymaganej liczby gaśnic, wyposażenia ochronnego i instrukcji pisemnych ADR. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
83
150Ciężarówka z „ukrytą” usterką układu oczyszczania spalin
W samochodzie ciężarowym nie działał układ oczyszczania, ale na desce rozdzielczej nie wyświetlał się komunikat o usterce. W pojeździe zainstalowano urządzenie fałszujące wskazania komputera pokładowego w zakresie sprawności układu SCR. Ciężarówkę skontrolowali i wycofali z dalszej jazdy inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
181
151Ciężarówka z piachem przewróciła się na Zakopiance
Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą stracił panowanie nad pojazdem. Zestaw z przewożonym piachem przewrócił się na bariery energochłonne w pasie rozdzielającym jezdnie Zakopianki. Kierowca ciężarówki został przewieziony do szpitala. Na miejsce wypadku zostali wezwani inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
59
152Nieprawidłowa konfiguracja i masa zestawów ciężarowych
Z trzech zamiast dopuszczalnych dwóch pojazdów składały się wieloosiowe zestawy, którymi były przewożone kontenery. „Stonogi” zatrzymali i zważyli inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Najcięższa ważyła prawie 71,5 t zamiast przepisowych 40 t.
41
153Kierunek: zdrowe życie. Finał tegorocznej edycji projektu „Zdrowe Życie”
Szeroki wachlarz bezpłatnych specjalistycznych badań, rozmowy z ekspertami o zdrowiu i bezpieczeństwie, rodzinny piknik i sporo atrakcji promujących profilaktykę zdrowia. Na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie zakończyła się tegoroczna edycja mobilnych stref zdrowia w ramach projektu „Zdrowe Życie”. Nie zabrakło też Inspekcji Transportu Drogowego, która promowała zasady i przepisy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
60
154Nocne kontrole ciężarówek z użyciem anteny DSRC
Rejestrowanie swojego czasu pracy na konto innego kierowcy i jazda z wyłączonym tachografem – to najpoważniejsze naruszenia przepisów prawa, jakie stwierdzili funkcjonariusze z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie nocnych działań zatrzymali do kontroli 25 ciężarówek. Nie wszyscy kierowcy przestrzegali również limitów czasu pracy oraz przepisów prawa o ruchu drogowym.
67
155Inspektorzy na miejscu śmiertelnego wypadku koło Wałcza
Dwie osoby zginęły w wyniku wypadku, do którego doszło na krajowej „dziesiątce” pomiędzy Mirosławcem i Wałczem. Na miejscu zdarzenia pracowali również funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
46
156Pijany i bez uprawnień do kierowania
Ponad 3 promile „wydmuchał” kierowca dostawczaka, którego do kontroli zatrzymali inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna nie po raz pierwszy prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Właśnie z tego powodu stracił prawo jazdy już w 2011 roku.
77
157Sprawdzono trzeźwość prawie pół tysiąca kierowców
Stan trzeźwości 469 kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów, skontrolowali inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie porannych działań. Uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy samochodu dostawczego. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
60
158Nieprawidłowości w przewozie akumulatorów
Sześć ton odpadów niebezpiecznych - akumulatorów ołowiowych - przewożono niezgodnie z przepisami. Ciężarówka nie była właściwie oznaczona, a przewoźnik nie miał wymaganego wpisu do odpowiedniego rejestru. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
76
159Musieli przeładować ponad dziesięć ton piachu
Ponad 44 tony zamiast dopuszczalnych 34 ważyła wywrotka z piachem. Tak duża masa ładunku spowodowała również przekroczenia nacisków podwójnej osi napędowej na drogę. Ciężarówkę z „nadwagą" wykluczyli z ruchu funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
62
160O wiele ton za dużo
Ciężarówki za ciężkie o ponad 10 t, a dostawczak – niemal o tyle, ile mógł ważyć maksymalnie. To nie wszystkie nieprawidłowości, które wykazały kontrole inspektorów małopolskiej, kujawsko-pomorskiej i warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przeciążone pojazdy nie mogły kontynuować dalszej jazdy do czasu przeładowania nadmiaru ładunku.
79


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień

    Czas oczekiwania na granicach
4-3-2024 godz. 22
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 15 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Hrebenne 0 75 0 0 0 0
Zosin 0 6 0 0 0 0
Korczowa 0 114 0 0 0 1
Kroscienko 0 10 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2024-03-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,96114,0411
dolar australijski1AUD2,57172,6237
dolar kanadyjski1CAD2,91372,9725
euro1EUR4,27804,3644
forint (Węgry)100HUF1,08741,1094
frank szwajcarski1CHF4,45634,5463
funt szterling1GBP4,99155,0923
jen (Japonia)100JPY2,62872,6819
korona czeska1CZK0,16890,1723
korona duńska1DKK0,57390,5855
korona norweska1NOK0,37370,3813
korona szwedzka1SEK0,38170,3895
SDR (MFW)1XDR5,24605,3520


   Święta w Europie do 2-06-2024
Data Kraj Uwagi
08-3-24Białoruśwszędzie
08-3-24Ukrainawszędzie
08-3-24Rosjawszędzie
11-3-24Litwawszędzie
14-3-24Andorawszędzie
15-3-24Węgrywszędzie
17-3-24Irlandiawszędzie
18-3-24Grecjawszędzie
19-3-24Szwajcarialokalnie
25-3-24Grecjawszędzie
28-3-24Hiszpanialokalnie
28-3-24Daniawszędzie
28-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Łotwawszędzie
29-3-24Szwecjawszędzie
29-3-24Czechywszędzie
29-3-24Szwajcarialokalnie
29-3-24Węgrywszędzie
29-3-24Portugaliawszędzie
29-3-24Estoniawszędzie
29-3-24Hiszpaniawszędzie
29-3-24Finlandiawszędzie
29-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Niemcywszędzie
29-3-24BiHlokalnie
29-3-24Słowacjawszędzie
29-3-24Daniawszędzie
31-3-24Litwawszędzie
31-3-24BiHlokalnie
01-4-24Słowacjawszędzie
01-4-24Finlandiawszędzie
01-4-24Holandiawszędzie
01-4-24POLSKAwszędzie
01-4-24Norwegiawszędzie
01-4-24Belgiawszędzie
01-4-24Litwawszędzie
01-4-24Luksemburgwszędzie
01-4-24Niemcywszędzie
01-4-24Irlandiawszędzie
01-4-24Austriawszędzie
01-4-24Włochywszędzie
01-4-24W.Brytaniawszędzie
01-4-24BiHlokalnie
01-4-24Chorwacjawszędzie
01-4-24Szwecjawszędzie
01-4-24Węgrywszędzie
01-4-24Czechywszędzie
01-4-24Szwajcarialokalnie
01-4-24Francjawszędzie
01-4-24Daniawszędzie
04-4-24Szwajcarialokalnie
10-4-24BiHlokalnie
10-4-24Turcjawszędzie
11-4-24Turcjawszędzie
12-4-24Turcjawszędzie
23-4-24Turcjawszędzie
25-4-24Włochywszędzie
25-4-24Portugaliawszędzie
27-4-24Holandiawszędzie
27-4-24Słoweniawszędzie
01-5-24Norwegiawszędzie
01-5-24Turcjawszędzie
01-5-24Niemcywszędzie
01-5-24Słowacjawszędzie
01-5-24Szwajcarialokalnie
01-5-24Portugaliawszędzie
01-5-24Serbiawszędzie
01-5-24Ukrainawszędzie
01-5-24Włochywszędzie
01-5-24Rumuniawszędzie
01-5-24POLSKAwszędzie
01-5-24Szwecjawszędzie
01-5-24Słoweniawszędzie
01-5-24Łotwawszędzie
01-5-24Hiszpaniawszędzie
01-5-24Bułgariawszędzie
01-5-24Finlandiawszędzie
01-5-24Estoniawszędzie
01-5-24Grecjawszędzie
01-5-24Czechywszędzie
01-5-24Chorwacjawszędzie
01-5-24BiHwszędzie
01-5-24Francjawszędzie
01-5-24Węgrywszędzie
01-5-24Austriawszędzie
01-5-24Luksemburgwszędzie
01-5-24Białoruśwszędzie
01-5-24Belgiawszędzie
02-5-24Słoweniawszędzie
02-5-24Serbiawszędzie
02-5-24BiHwszędzie
03-5-24Grecjawszędzie
03-5-24Serbiawszędzie
03-5-24BiHlokalnie
03-5-24Rumuniawszędzie
03-5-24POLSKAwszędzie
04-5-24Łotwawszędzie
05-5-24Rumuniawszędzie
06-5-24BiHlokalnie
06-5-24Grecjawszędzie
06-5-24Bułgariawszędzie
06-5-24Irlandiawszędzie
06-5-24W.Brytaniawszędzie
06-5-24Serbiawszędzie
06-5-24Rumuniawszędzie
08-5-24Słowacjawszędzie
08-5-24Francjawszędzie
08-5-24Ukrainawszędzie
08-5-24Czechywszędzie
09-5-24BiHlokalnie
09-5-24Norwegiawszędzie
09-5-24Szwecjawszędzie
09-5-24Austriawszędzie
09-5-24Finlandiawszędzie
09-5-24Francjawszędzie
09-5-24Daniawszędzie
09-5-24Białoruśwszędzie
09-5-24Holandiawszędzie
09-5-24Belgiawszędzie
09-5-24Szwajcariawszędzie
09-5-24Niemcywszędzie
09-5-24Luksemburgwszędzie
14-5-24Białoruśwszędzie
17-5-24Norwegiawszędzie
19-5-24Daniawszędzie
19-5-24Turcjawszędzie
19-5-24Finlandiawszędzie
20-5-24Belgiawszędzie
20-5-24Daniawszędzie
20-5-24Węgrywszędzie
20-5-24Francjawszędzie
20-5-24Austriawszędzie
20-5-24Luksemburgwszędzie
20-5-24Niemcywszędzie
20-5-24Norwegiawszędzie
20-5-24Szwajcarialokalnie
20-5-24Holandiawszędzie
27-5-24W.Brytaniawszędzie
30-5-24Szwajcarialokalnie
30-5-24POLSKAwszędzie
30-5-24Austriawszędzie
30-5-24Chorwacjawszędzie
30-5-24Portugaliawszędzie
01-6-24Rumuniawszędzie
02-6-24Włochywszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.