espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
stałe zlecenia z poznania-chłodnia
2016-07-25 08:55:16

Silvan Logistics
transport lekÓw - km trans-mirosŁaw andrzejewski
2010-06-29 10:47:03

KM TRANS Mirosław Andrzejewski
zapraszam do współpracy firmy transportowe z c.s. zestawy 24 t
2015-12-27 09:56:07

INTRA
ruda ŚlĄska-lubin
2012-05-16 10:16:08

brick
skup uzywanych naczep
2016-01-26 15:26:14

TRUCK COMPLEX SP. Z.O.O. SP. K .
fast-trans - autoholowanie w poznaniu, holowanie w poznaniu, laweta w poznaniu
2019-07-06 11:30:54

Laweta Poznań
praca!
2015-06-03 13:46:28

PAX Logistics
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
161Kontrole trzeźwości na Mazowszu
Trzeźwość blisko 600 kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów skontrolowali w poniedziałek i we wtorek inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednego z 40-tonowych zestawów „wydmuchał” prawie pół promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Radomia.
37
162Nieprawidłowy międzynarodowy transport odpadów
Ponad 21 ton odpadów bawełnianych przewozili bez wymaganego dokumentu kierowcy zestawu należącego do kazachstańskiej firmy. Ciężarówkę zatrzymali do rutynowej kontroli inspektorzy z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wezwali także funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej i inspektorów Inspekcji Ochrony Środowiska. O dalszym losie ciężarówki oraz odpadów zdecyduje Główny Inspektor Ochrony Środowiska.
39
163Pojazdy dostawcze na wagach ITD
50 busów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony skierowali na przenośne wagi inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. 10 pojazdów przewoziło za dużo ładunku. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Mogli kontynuować przewóz po przeładowaniu nadmiaru towaru na inne pojazdy.
42
164ADR z „łysą" oponą
Niewłaściwe ogumienie oraz spaliny niespełniające norm ich zadymienia – to usterki stwierdzone w ciężarówce-cysternie przewożącej olej napędowy (ADR). Niesprawny pojazd został tymczasowo wycofany z ruchu przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
36
165Za ciężkie pojazdy na obwodnicy Gniezna
Ponad 62 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący dwa kontenery z miodem gryczanym. Kierowca ciężarówki przekroczył również dopuszczalne limity czasu pracy. Z kolei samochód ciężarowy z materiałami budowlanymi miał przeciążoną podwójną oś napędową. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
47
166Bez badań technicznych i z licznymi usterkami
Wycieki płynów eksploatacyjnych, skrajnie zużyte ogumienie, brak nakrętki mocującej koło oraz niesprawne oświetlenie. Te usterki, w ciężarówce z przyczepą skontrolowanej koło Olsztyna, stwierdzili funkcjonariusze Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Oba pojazdy nie miały także ważnych badań technicznych. Niesprawny zespół pojazdów wycofano z dalszej jazdy.
41
167Niewłaściwa waga dostawczaka
Samochód dostawczy był za ciężki o blisko 1 tonę. Przedsiębiorca nie miał też wymaganych dokumentów. Pojazd przewożący części samochodowe z Portugalii do Polski skontrolowali funkcjonariusze opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
35
168Akcja trzeźwość na lubuskich drogach
Trzeźwość około 1000 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów skontrolowali w trakcie poniedziałkowych działań funkcjonariusze lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego oraz Policji. Inspektorzy udaremnili dalszą jazdę 2 pijanym kierowcom 40-tonowych zestawów. Nietrzeźwi mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
16
169Tragiczne zderzenie trzech ciężarówek na A4
Trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie A4 pomiędzy Krakowem i Katowicami. W wypadku zginął 39-letni kierowca jednego z pojazdów. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy pobrali dane z tachografów cyfrowych ciężarówek i przekazali je funkcjonariuszom Policji.
35
170Jeździł za długo i skracał odpoczynki
Kierowca litewskiej ciężarówki przekonywał, że przestrzega limitów czasu pracy. Kontrola danych z pamięci tachografu i karty kierowcy wykazała zupełnie co innego. Funkcjonariusze z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili kilkukrotne przekroczenie jazdy ciągłej bez wymaganej przerwy i skracanie odpoczynków dziennych.
35
171Rejestrował czas pracy na konto ojca
Rutynowa kontrola autobusu zakończyła się tymczasowym zatrzymaniem prawa jazdy kierowcy i zarazem szefa firmy przewozowej. Kierujący rejestrował swoje aktywności na karcie należącej do jego ojca. Zabronioną manipulację zapisami czasu pracy stwierdzili funkcjonariusze z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
172Nienormatywny zestaw i wyjęta karta z tachografu
Ciągnik siodłowy z dwoma naczepami kontenerowymi był za ciężki. Nienormatywny zestaw o takiej konfiguracji nie był również w pełni sprawny technicznie. Oprócz tego kierowca ciężarówki ukrywał część swoich aktywności - jechał bez karty w tachografie i naruszył dopuszczalne limity czasu pracy. Szereg nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
40
173Inspekcyjne czynności na miejscu wypadku drogowego
Funkcjonariusze z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego pomagali policjantom w ustaleniu okoliczności tragicznego wypadku z udziałem zestawu ciężarowego i pojazdu osobowego. W zdarzeniu zginęła kierująca osobówką i pasażerka. Inspektorzy zabezpieczyli dane z pamięci tachografu oraz karty kierowcy ciężarówki.
34
174Transporty odpadów z nieprawidłowościami
Międzynarodowy i krajowy przewóz odpadów wykonywano bez wymaganych dokumentów oraz oznakowania ciężarówek. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze z lubuskiej i dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się również, że tachograf zainstalowany w zagranicznym pojeździe nie miał ważnego badania okresowego. Oprócz tego zapisane w pamięci tachografu dane o kraju rejestracji pojazdu i dotyczące numeru rejestracyjnego, były nieaktualne.
37
17518 państw członkowskich UE, w tym Polska, wzięło udział w kontrolach drogowych, zorganizowanych przez ELA
W minionym miesiącu Europejski Urząd ds. Pracy (ELA) we współpracy z ROADPOL skoordynowała i przeprowadziła serię wspólnych kontroli z udziałem organów inspekcyjnych z państw członkowskich UE. Ogółem kontrole odbyły się jednocześnie w 8 krajach.
35
176Przewóz osób z naruszeniami
Autobus nie był w pełni sprawny, brakowało w nim kasy fiskalnej i wymaganego wyposażenia, a kierowca nie okazał dokumentów zezwalających na realizowanie kursu. Kontrola przeprowadzona przez inspektorów zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego oraz zakazem dalszego wykonywania przewozu.
32
177Niecodzienna interwencja inspektorów ITD
W trakcie przejazdu do punktu kontrolnego inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego zauważyli płonącą naczepę ciężarówki. Funkcjonariusze wstrzymali ruch na ekspresowej „trójce”, wezwali Straż Pożarną i wraz z innymi kierowcami przystąpili do próby ugaszenia pożaru. Podczas akcji gaśniczej ogień pojawił się również pod maską stojącego w korku samochodu osobowego.
43
178Inspektorzy udzielili pomocy potrąconej rowerzystce
Załoga patrolu mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego pierwsza pojawiła się na miejscu potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Inspektorzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali służby ratunkowe i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej cyklistce. Rowerzystka została przewieziona do szpitala. Ustalaniem okoliczności wypadku zajmują się funkcjonariusze Policji.
34
179Jazda na konto innego kierowcy
Załodze kierowców niemieckiego autobusu skończył się limit dopuszczalnego czasu pracy, więc posłużyli się trzecią kartą do tachografu. Zapisywanie aktywności na konto osoby nieobecnej w pojeździe przerwała kontrola wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
13
180Jazda z magnesem się nie opłaciła
Kierowca zatrzymanego do kontroli pojazdu członowego nie rejestrował swojej aktywności za kierownicą. Jechał z magnesem przyłożonym do impulsatora skrzyni biegów. Nielegalną ingerencję w działanie tachografu wykazali inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
11
181Nieopłacalna jazda na cudzej karcie
Zatrzymaniem prawa jazdy, mandatem karnym i wszczęciem postępowania administracyjnego zakończyła się rutynowa kontrola polskiej ciężarówki. Kierowca rejestrował swój czas pracy na karcie należącej do innej osoby. Naruszenie stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
32
182Jechali pomimo ograniczeń w ruchu
Kierowcy polskiego oraz zagranicznego zestawu nie zastosowali się do wakacyjnych ograniczeń w ruchu dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton. W godzinach, kiedy powinni stać na parkingu, jechali autostradą A4. Transporty niepodlegające wyłączeniu z zakazu wstrzymali funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
34
183Bez przeglądu i z nadmiarem ładunku
Blisko 10 ton zamiast dopuszczalnych 3,5 ważył pojazd dostawczy, którym przewożono elementy ogrodzenia. Pojazd nie miał również ważnego badania technicznego. Nieprawidłowości stwierdził patrol z łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
33
184O jedną naczepę i kilkadziesiąt ton za dużo
Zespół pojazdów składający się z ciągnika siodłowego i dwóch naczep poruszał się nocą ekspresową „trójką”. Za długi oraz za wysoki pociąg drogowy ważył blisko 85,5 tony zamiast dopuszczalnych 40. Nienormatywny zestaw jechał bez pojazdów pilotujących i zezwolenia. Kolos na kołach zatrzymali i skierowali na parking strzeżony funkcjonariusze lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
47
185Niebezpieczna usterka w autokarze z dziećmi
Zakazem dalszej jazdy, wezwaniem mobilnego serwisu i wszczęciem postępowania wyjaśniającego zakończyła się rutynowa kontrola autobusu wycieczkowego. Pojazd miał pękniętą tarczę hamulcową przy kole. Autokar przewożący dzieci wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
34
186Nietrzeźwy jechał na załadunek
Trzeźwość blisko 180 kierowców autobusów, ciężarówek i samochodów dostawczych skontrolowali w poniedziałek rano inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednego z zatrzymanych zestawów ciężarowych „wydmuchał” blisko 1,2 promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Siedlec.
31
187Usterki szkodliwe dla środowiska
Zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i zakazem dalszej jazdy zakończyła się rutynowa kontrola ciężarówki. Inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili w ciągniku siodłowym wycieki oleju z okolic kolumny kierowniczej oraz urządzenie służące do symulowania prawidłowego działania układu oczyszczania spalin – emulator AdBlue.
31
188Za dużo przesyłek kurierskich
Kierowca świadczący usługi kurierskie przewoził tak dużo paczek, że nie wszystkie zmieściły się w przestrzeni ładunkowej ciężarówki. Sterta paczek leżała również na fotelach pasażerów w kabinie pojazdu. Za ciężki samochód ciężarowy wycofali tymczasowo z ruchu funkcjonariusze z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
189Międzynarodowe warsztaty dla bałkańskich służb kontrolnych
W dniach 29 czerwca – 1 lipca br. Inspekcja Transportu Drogowego, we współpracy z Transport Community oraz przy wsparciu Ambasady RP w Skopje zorganizowała międzynarodowe warsztaty dla przedstawicieli bałkańskich służb kontrolnych
32
190Kontrola autobusu ujawniła nieprawidłowości
Zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego oraz wydaniem zakazu dalszej jazdy zakończyła się kontrola autobusu, który miał przewieźć dzieci na wycieczkę do miejscowości koło Warszawy. Inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego mieli zastrzeżenia nie tylko do stanu technicznego pojazdu. Kierowca nie wprowadził na karcie do tachografu wpisów dotyczących swoich aktywności i nie okazał wymaganego dokumentu.
34
191Inspektorzy wezwani do wypadku na „Zakopiance”
Do tragicznego wypadku z udziałem ciężarówki oraz samochodu osobowego doszło na ekspresowej „siódemce” koło Myślenic. W zderzeniu pojazdów zginął kierujący osobówką. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy zabezpieczyli dane z pamięci tachografu i karty kierowcy zestawu ciężarowego. Materiał posłuży śledczym do ustalenia okoliczności wypadku.
40
192Inspektorzy zabezpieczyli miejsce kolizji drogowej
Kierowca ciężarówki zjechał z ekspresowej „piątki”, przejechał przez pas zieleni, niszcząc ogrodzenie. Pojazd zatrzymał się na drodze serwisowej. Kierujący był trzeźwy i nic mu się nie stało. Pierwsi na miejscu zdarzenia byli inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Zabezpieczyli pobocze ruchliwej trasy do czasu przyjazdu służby drogowej i patrolu Policji.
33
193Wsiadł za kierownicę, choć nie powinien
Ponad 0,4 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca czeskiej ciężarówki. Dalszą jazdę udaremnili mu inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierującego w stanie wskazującym na spożycie alkoholu przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
135
194Tragiczny wypadek z udziałem ciężarówki
Do tragicznego wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego doszło na ekspresowej „trójce” pomiędzy Szczecinem i Gorzowem Wielkopolskim. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol z zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy zabezpieczyli dane z pamięci tachografu i karty kierowcy zestawu ciężarowego. Materiał posłuży śledczym do ustalenia okoliczności wypadku. W zderzeniu zginęło 10-miesięczne niemowlę.
193
195Za ciężki transport bez zezwolenia
Blisko 53 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka przewożąca pięć dużych, betonowych rur. Zestaw był też za długi, a ładunek niewłaściwie zabezpieczony. Kierowca miał zezwolenie niewłaściwej kategorii na przejazd pojazdu nienormatywnego i nie okazał wypisu z zaświadczenia na przewozy drogowe na potrzeby własne. Przewóz wstrzymali inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
42
196Nietrzeźwi wsiedli za kierownice ciężarówek
Stan trzeźwości ponad 1100 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów skontrolowali w trakcie poniedziałkowych działań funkcjonariusze lubuskiej, zachodniopomorskiej i mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy udaremnili dalszą jazdę 8 kierowcom. 4 kierujących było nietrzeźwych i 4 w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
36
197Ciężarówki bez świadectw ADR
Choć pojazdy ciężarowe nie miały wymaganych świadectw ADR od Transportowego Dozoru Technicznego, to pomimo tego przewoziły kontenery-cysterny z ładunkiem niebezpiecznym. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
35
198Zamiast jazdy mógł rejestrować odpoczynek
Kierowca mołdawskiej ciężarówki mógł rejestrować rzekomy odpoczynek, gdy pojazd był w ruchu. Wystarczyło, że przyłożył mały magnes w okolice fabrycznej ramki radioodbiornika. Niedozwoloną ingerencję w instalację tachografu wykryli inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
199Za ciężkie pojazdy wycofane z ruchu
Za ciężki i za długi zespół pojazdów ciężarowych oraz dwa znacznie przeładowane samochody dostawcze wycofali z dalszej jazdy inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi i musieli przeładować nadmiar towarów na inne pojazdy. Wobec jednego z przewoźników wszczęto również postępowanie administracyjne.
123
200Kontrola z szeregiem poważnych nieprawidłowości
Interwencją Policji oraz skierowaniem zagranicznego zespołu pojazdów na wyznaczony parking strzeżony zakończyła się kontrola inspektorów z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Osobówka przewożąca na przyczepie-lawecie inny pojazd miała dwie różne tablice rejestracyjne, które pochodziły od zupełnie innych aut. Samochód nie miał także obowiązkowego ubezpieczenia OC i ważnego badania technicznego, a jego kierowca nie wnosił opłaty elektronicznej za przejazd płatnym odcinkiem drogi krajowej.
236


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz. 23
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 26 0 0 0 2
Terespol 0 0 0 1 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 27 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 20 0 0 0 0
Hrebenne 0 20 0 0 0 0
Zosin 0 1 0 0 0 1
Korczowa 0 47 0 1 0 1
Medyka 0 16 0 1 0 2
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.