espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
wynajmĘ czterooŚki, trzyoŚki, ciĄgniki siodŁowe+patelnie
2010-12-23 15:11:19

CEZET
spedytor międzynarodowy w transporcie drogowym
2012-10-29 10:05:31

manBase
poszukujemy ciĄgniki - kraj 24 tony
2017-02-01 10:26:17

ATU Logistic
wspÓŁpraca
2011-04-01 00:45:33

"A&P TRANS"
stała praca dla przewoznika
2015-06-18 13:08:18

PAX Logistics
zlece przewoz ladunku 22 tn
2012-11-30 12:55:56

Piotrex
skup iveco !!!
2014-07-03 11:12:37

Lucas Truck
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 34/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO V GRUPA 7 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 32/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 7 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 31/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A,GR, I i RUS)
INFORMACJA 31/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A,GR, I i RUS)
INFORMACJA 30/2022
Dodatkowe limity Czerwiec
INFORMACJA 29/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Szwecja kraje trzecie EURO 0
INFORMACJA 28/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Norwegia kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5036)
Nr. Komunikat Oglądano
41Nietrzeźwy kierowca 40-tonowego zestawu
Blisko 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki, którą zatrzymali do rutynowej kontroli inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności policjantom z Mszczonowa.
5
42Kontrola drogowa z poważnymi konsekwencjami
Zaczęło się od zaległości we wnoszeniu opłat za przejazd płatnymi odcinkami dróg, a zakończyło na wszczęciu dochodzenia przez Policję. Inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w kontrolowanej naczepie stwierdzili niebezpieczne usterki układu hamulcowego. Tymczasem dwa dni wcześniej pojazd ten przeszedł pozytywnie okresowy przegląd techniczny.
7
43Niewłaściwy tachograf w ciężarówce
Kierowca polskiej ciężarówki rejestrował swój czas pracy, prędkość oraz przejechaną drogę na wykresówce zamiast karcie. Ciągnik siodłowy wyposażony był w tachograf analogowy, choć powinien już posiadać urządzenie cyfrowe. Nieprawidłowość stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
2
44Niedozwolone manipulacje udaremnione
Kierowcy dwóch mołdawskich ciężarówek, choć w chwili zatrzymania do kontroli właściwie zapisywali swój czas pracy, to ich tachografy były zmodyfikowane tak, by mogli rejestrować rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Z kolei kierowca polskiego zestawu, godzinę przed kontrolą, oszukiwał tachograf za pomocą magnesu. Zmanipulowane tachografy oraz jazdę „na magnesie” stwierdzili funkcjonariusze lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
2
45Odzyskany skradziony kamper
Kierowca kampera, gdy zobaczył podjeżdżający radiowóz Inspekcji Transportu Drogowego, zaczął się oddalać od niego i zostawił pojazd z uruchomionym silnikiem. Został zatrzymany przez inspektorów i początkowo twierdził, że kamper nie należy do niego. Samochód miał uszkodzoną stacyjkę. Wezwani na miejsce lubuscy policjanci ustalili, że pojazd skradziono na terenie Niemiec.
3
46Nietrzeźwa jazda udaremniona przez ITD
Stan trzeźwości blisko 830 kierowców busów, ciężarówek oraz autobusów skontrolowali w trakcie dwudniowych, porannych akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dwóch kierowców ciężarówek jechało na „podwójnym gazie”. Nietrzeźwi mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności policjantom z Mińska Mazowieckiego.
3
47Wspólne kontrole inspektorów ITD i innych służb
Inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali przewozy odpadów, a kujawsko-pomorscy inspektorzy sprawdzali pojazdy, którymi transportowano materiały niebezpieczne.
5
48ITD na targach POLSECURE 2022
Wystawy najnowocześniejszych pojazdów i wyposażenia przeznaczonego dla służb mundurowych oraz konferencje dotyczące bezpieczeństwa publicznego – to główne punkty I Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE. W otwarciu targów udział wziął Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, który zasiada też w radzie programowej POLSECURE 2022.
4
49Zdecydowanie za ciężkie pojazdy zatrzymane
43 kontrole przeprowadzone przez inspektorów opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyły się ukaraniem 29 kierowców za jazdę przeładowanymi dostawczakami. Przeładowane były także ciężarówki, skontrolowane przez kujawsko-pomorskich inspektorów, które przekroczyły dopuszczalny tonaż o 7 t i 10 t. Do czasu rozładowania nadmiaru transportowanych ładunków i przeniesienia ich na inne pojazdy, dalsza jazda była wykluczona.
8
50Wzmożone kontrole przewozów odpadów
43 pojazdy przewożące odpady, skontrolowali podczas wspólnych działań dolnośląscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego, Inspekcji Ochrony Środowiska i funkcjonariusze Policji. W kilku przypadkach stwierdzono zły stan techniczny pojazdów. Usterki, których nie udało się naprawić w miejscu kontroli, przekreśliły dalszą jazdę. Zatrzymano 5 dowodów rejestracyjnych.
4
51Transport ze sporą nadwyżką
Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli zespół pojazdów za ciężki o prawie 15 t. Przewożony nim ładunek spowodował także przekroczenie dopuszczalnej wysokości zestawu. Konsekwencje poniesie przedsiębiorca.
8
52„Wyścig z czasem” nie opłacił się
Naruszenia norm czasu pracy, korzystanie z dodatkowej karty, czy ingerencja w pracę tachografu – to tylko część nieprawidłowości, jakie stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy zachodniopomorskiej, świętokrzyskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
3
53Bez oznakowania i zgłoszenia przewozu
Trzy pojazdy ciężarowe, zatrzymane do kontroli przez inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, przewoziły odpady bez wymaganego oznakowania oraz zgłoszenia transportu w obowiązkowym rejestrze. Kontrole wykazały także inne nieprawidłowości.
3
54Ciężarówki z niesprawnymi hamulcami
Kontrole inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały w kilku przypadkach usterki niebezpieczne, które skutkowały zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych oraz wydaniem zakazu dalszej jazdy do czasu naprawy. W większości z tych przypadków mocno uszkodzone były tarcze hamulcowe. W trakcie jednej z kontroli stwierdzono niedozwoloną przeróbkę układu hamulcowego.
6
55Dane z tachografu pomogą ustalić okoliczności zdarzenia
Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Dane pobrane z tachografu cyfrowego ciężarówki pomogą ustalić okoliczności wypadku.
5
56Bezpieczny majowy weekend
Rozpoczyna się długi majowy weekend i pierwsze wyjazdy. Inspekcja Transportu Drogowego apeluje o rozwagę, ostrożność i zdjęcie „nogi z gazu”. O działaniach Inspekcji w trakcie majówki mówił podczas briefingu Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.
11
57Małopolscy inspektorzy ITD na miejscu poważnego zdarzenia
Tarnowscy inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wsparli służby, prowadzące czynności na miejscu groźnego zdarzenia drogowego na autostradzie A4. Pobrane i zabezpieczone dane z tachografu cyfrowego i karty kierowcy zostały przekazane funkcjonariuszom Policji.
6
58Niebezpieczny transport pod wpływem alkoholu
Mężczyzna, będący w stanie nietrzeźwości, wykonywał transport materiałów niebezpiecznych (ADR). Wynik dwukrotnego badania wykazał wartość ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieodpowiedzialny kierowca został przekazany funkcjonariuszom Policji.
9
59Za duża waga i nadmierne naciski osi
Jedna z ciężarówek była mocno przeładowana, co wpłynęło też na przekroczenie nacisków osi na drogę. W drugim przypadku źle rozłożony w naczepie ciężar spowodował przekroczenie dopuszczalnego nacisku jednej z osi. Kontrole inspektorów podlaskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymały dalszą jazdę pojazdów ciężarowych do czasu doprowadzenia ich do normatywnego stanu.
2
60Ciągnik siodłowy z podejrzaną naczepą
Kontrola przeprowadzona przez inspektorów zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się wezwaniem funkcjonariuszy Policji. Naczepa, wchodząca w skład zestawu, mogła pochodzić z kradzieży. Sprawę wyjaśnia Policja.
1
61Inspektorzy ITD na miejscu wypadku
Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zostali wezwani na miejsce groźnego zdarzenia drogowego. Pobrane przez nich dane z rozbitej ciężarówki pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.
1
62Przekroczone naciski osi i niedozwolona konfiguracja
Kontrole inspektorów małopolskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały znaczne przekroczenie dopuszczalnych nacisków osi na drogę. W przypadku zestawu zatrzymanego przez śląskich inspektorów, nieprawidłowości było jednak więcej. Składał się łącznie z trzech pojazdów, a opony w nim były nadmiernie zużyte. Ponadto kierowca nie miał wymaganych dokumentów. W każdym z przypadków wszczęto postępowania administracyjne i nakazano doprowadzić pojazdy do normatywnych parametrów.
1
63Przewozy bez wymaganych uprawnień
Kontrole inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały jazdę bez uprawnień. Kierujący jednym z pojazdów nie miał prawa w ogóle usiąść za kierownicą. Ze względu na przekroczony limit zebranych punktów karnych, 10 lat temu utracił prawo jazdy. W drugim przypadku brakowało wymaganych dokumentów. Z kolei wielkopolscy inspektorzy wstrzymali dalszą jazdę ciężarówki, której kierowca okazał nieprawidłowo wypełnione zezwolenie.
2
64Poważne nieprawidłowości
Kontrole dolnośląskiej, opolskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały zaniedbania w stanie technicznym zatrzymanych pojazdów. W każdym z nich uszkodzone było ogumienie, ale to nie jedyne stwierdzone nieprawidłowości. Do czasu naprawy usterek zakazano dalszej jazdy, a wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne.
10
65Transport zawrócony do nadawcy
Brak wymaganego dokumentu przewozowego, niezabezpieczony ładunek i nieprawidłowe oznakowanie big bagów wypełnionych 22 tonami kulek polimerycznych ekspandujących stwierdzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Transport niebezpiecznego towaru został zawrócony do nadawcy.
10
66Ładunek bez należytego zabezpieczenia
Na niskopodwoziowej naczepie przewożone były worki pełne kruszywa kamiennego. Big bagi nie zostały prawidłowo zabezpieczone, przez co z jednego z worków kruszywo wysypywało się na drogę. Poza tym w trakcie kontroli inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili usterkę niebezpieczną, która wyeliminowała pojazd z dalszej jazdy. Przewożony ładunek został przeniesiony na inne pojazdy.
7
67Przewozy bez ważnych badań
Termin wymaganego badania okresowego naczepy minął ponad 7 lat temu, a ciągnika siodłowego 3 miesiące temu. Nie były to jedyne nieprawidłowości wykryte przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego w sprawdzanym zespole pojazdów. Natomiast cysterna, skontrolowana przez świętokrzyskich inspektorów, nie miała ważnego zarówno aktualnego badania technicznego, jak i świadectwa dopuszczenia do przewozu niektórych materiałów niebezpiecznych. W obu przypadkach zostały zatrzymane dowody rejestracyjne.
12
68O jedną naczepę i kilkanaście ton za dużo
Ciągnik siodłowy z dwoma naczepami nie powinien poruszać się po polskich drogach nawet bez ładunku. Tymczasem zestaw zatrzymany przez funkcjonariuszy z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego przewoził towar i był przeładowany o 18 ton.
8
69Za ciężki, za wysoki i bez oznakowania
Zdecydowanie za duża ilość niebezpiecznego materiału i blachy spowodowała znaczne przeładowanie. Zespół pojazdów, skontrolowany przez inspektorów śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego, okazał się nie tylko za ciężki, ale także za wysoki. Poza tym nie był oznakowany wymaganymi tablicami informacyjnymi.
2
70Roczna odprawa w kujawsko-pomorskiej ITD
Omówienie bieżącej działalności kontrolnej, plany dalszego rozwoju oraz wręczenie awansów na wyższe stanowiska służbowe – to główne tematy rocznej odprawy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy. W wydarzeniu wzięli udział m.in. p.o. Zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego Michał Mostowski, Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Marcin Mroczkowski i Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.
2
71Nietrzeźwy wsiadł za kierownicę ciężarówki
Stan trzeźwości 630 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów skontrolowali w trakcie porannej akcji funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednej z ciężarówek miał ponad 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przekazany do dalszych czynności patrolowi Policji.
35
72Na bakier z tonażem i czasem pracy kierowcy
Blisko 44 tony zamiast dopuszczalnych 40 t ważył zespół pojazdów przewożący dwa kontenery z elektroniką i tworzywami sztucznymi. Kierowca ciężarówki kilkukrotnie skrócił także wymagane okresy odpoczynku dziennego. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
2
73Inspektorzy ITD na miejscu wypadku
Na drodze krajowej nr 40 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego pobrali oraz zabezpieczyli dane z tachografu i karty kierowcy. Pomogą one w ustaleniu przyczyn i okoliczności wypadku.
0
74Nietrzeźwa jazda udaremniona przez innych kierowców
Ponad 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca osobówki, któremu dalszą jazdę udaremnili inni kierowcy. Patrol Inspekcji Transportu Drogowego, który wracał z działań kontrolnych, zabezpieczył miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu Policji.
2
75Dwie karty kierowcy i niezalegalizowany tachograf
W jednej z ciężarówek kierowca rejestrował swoją aktywność za kierownicą na konto innego kierowcy, w kolejnej nie przeprowadzono wymaganej kalibracji tachografu. Za nieprawidłowości, które w trakcie kontroli stwierdzili inspektorzy świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, odpowiedzą przedsiębiorcy.
0
76Przekroczone parametry
O ponad 9 t przeciążony był samochód ciężarowy z przyczepą, skontrolowany przez inspektorów pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Oprócz tego zestaw był za długi, a zamontowane na pojeździe urządzenie dźwigowe miało poważną usterkę. W kolejnym przypadku, inspektorzy z Wielkopolski stwierdzili w naczepie nieprawidłowo umieszczony ładunek, co spowodowało przekroczenie normy nacisku jednej z osi na drogę. Kierowcy pojazdów ciężarowych zostali ukarani mandatami karnymi, a wobec przedsiębiorców wszczęto postępowania administracyjne.
2
77Niesprawne hamulce
Zespół pojazdów z mocno uszkodzonymi tarczami hamulcowymi zatrzymali inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Rutynowa kontrola ciężarówki zakończyła się jej wykluczeniem z dalszej jazdy, do czasu naprawy hamulców.
0
78Jechali z nadmiarem ładunku. Trafili na wagi ITD
Zestawem ciężarowym przewożono za dużo kukurydzy, a dwoma samochodami dostawczymi za dużo warzyw, artykułów spożywczych i napojów. Przeciążone pojazdy skontrolowali oraz wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze mazowieckiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
0
79Wzmożone kontrole trzeźwości w Świętokrzyskim
Stan trzeźwości blisko 1000 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie działań zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę oraz dwóch innych w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Kierujących, którzy jechali na „podwójnym gazie”, przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
0
80Nie zastosował się do ograniczeń w ruchu
Od soboty do poniedziałku obowiązywały ograniczenia w ruchu dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Kierowca zespołu pojazdów, zatrzymanego przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zignorował zakaz jazdy. Pojazd ciężarowy został skierowany na przymusowy postój.
1


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie37
2kujawsko-pomorskie25
3lubelskie24
4lubuskie21
5mazowieckie42
6małopolskie37
7opolskie46
8podkarpackie30
9podlaskie9
10pomorskie25
11śląskie64
12świętokrzyskie22
13warmińsko-mazurskie39
14wielkopolskie19
15zachodniopomorskie19
16łódzkie25

    Czas oczekiwania na granicach
23-5-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-05-23
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,33274,4203
dolar australijski1AUD3,06033,1221
dolar kanadyjski1CAD3,38473,4531
euro1EUR4,57674,6691
forint (Węgry)100HUF1,19611,2203
frank szwajcarski1CHF4,44664,5364
funt szterling1GBP5,41175,5211
jen (Japonia)100JPY3,38163,4500
korona czeska1CZK0,18570,1895
korona duńska1DKK0,61500,6274
korona norweska1NOK0,44540,4544
korona szwedzka1SEK0,43620,4450
SDR (MFW)1XDR5,82865,9464


   Święta w Europie do 21-08-2022
Data Kraj Uwagi
24-5-22Bułgariawszędzie
26-5-22Szwecjawszędzie
26-5-22Szwajcariawszędzie
26-5-22Norwegiawszędzie
26-5-22Niemcywszędzie
26-5-22Holandiawszędzie
26-5-22Francjawszędzie
26-5-22Austriawszędzie
26-5-22Finlandiawszędzie
26-5-22Daniawszędzie
26-5-22Belgiawszędzie
26-5-22Luksemburgwszędzie
30-5-22Hiszpanialokalnie
30-5-22Chorwacjawszędzie
01-6-22Rumuniawszędzie
02-6-22Włochywszędzie
02-6-22W.Brytaniawszędzie
03-6-22W.Brytaniawszędzie
05-6-22Szwecjawszędzie
05-6-22Słoweniawszędzie
05-6-22Słowacjawszędzie
05-6-22POLSKAwszędzie
05-6-22Norwegiawszędzie
05-6-22Niemcylokalnie
05-6-22Litwawszędzie
05-6-22Holandiawszędzie
05-6-22Francjawszędzie
05-6-22Finlandiawszędzie
05-6-22Estoniawszędzie
05-6-22Daniawszędzie
06-6-22Węgrywszędzie
06-6-22Szwecjawszędzie
06-6-22Szwajcarialokalnie
06-6-22Norwegiawszędzie
06-6-22Niemcywszędzie
06-6-22Irlandiawszędzie
06-6-22Holandiawszędzie
06-6-22Francjawszędzie
06-6-22Luksemburgwszędzie
06-6-22Daniawszędzie
06-6-22Belgiawszędzie
06-6-22Andorawszędzie
06-6-22Austriawszędzie
10-6-22Portugaliawszędzie
12-6-22Ukrainawszędzie
12-6-22Rosjawszędzie
12-6-22Rumuniawszędzie
12-6-22Grecjawszędzie
13-6-22Ukrainawszędzie
13-6-22Rosjawszędzie
13-6-22Rumuniawszędzie
13-6-22Grecjawszędzie
16-6-22Szwajcarialokalnie
16-6-22Portugaliawszędzie
16-6-22POLSKAwszędzie
16-6-22Niemcylokalnie
16-6-22Chorwacjawszędzie
16-6-22Austriawszędzie
22-6-22Chorwacjawszędzie
23-6-22Szwajcarialokalnie
23-6-22Łotwawszędzie
23-6-22Luksemburgwszędzie
23-6-22Estoniawszędzie
24-6-22Łotwawszędzie
24-6-22Litwawszędzie
24-6-22Finlandiawszędzie
24-6-22Estoniawszędzie
25-6-22Szwecjawszędzie
25-6-22Słoweniawszędzie
25-6-22Finlandiawszędzie
28-6-22Ukrainawszędzie
28-6-22BiHlokalnie
29-6-22Szwajcarialokalnie
03-7-22Białoruśwszędzie
05-7-22Czechywszędzie
06-7-22Litwawszędzie
06-7-22Czechywszędzie
08-7-22Turcjawszędzie
09-7-22Turcjawszędzie
10-7-22Turcjawszędzie
11-7-22Turcjawszędzie
12-7-22Turcjawszędzie
12-7-22W.Brytanialokalnie
14-7-22Francjawszędzie
15-7-22Turcjawszędzie
21-7-22Belgiawszędzie
01-8-22W.Brytanialokalnie
01-8-22Szwajcariawszędzie
01-8-22Irlandiawszędzie
05-8-22Chorwacjawszędzie
15-8-22Włochywszędzie
15-8-22Szwajcarialokalnie
15-8-22Słoweniawszędzie
15-8-22Rumuniawszędzie
15-8-22Portugaliawszędzie
15-8-22POLSKAwszędzie
15-8-22Niemcylokalnie
15-8-22Litwawszędzie
15-8-22Hiszpaniawszędzie
15-8-22Grecjawszędzie
15-8-22Francjawszędzie
15-8-22Luksemburgwszędzie
15-8-22Chorwacjawszędzie
15-8-22Belgiawszędzie
15-8-22Andorawszędzie
15-8-22Austriawszędzie
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.