espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
masz wolny cs z firanka? mam prace dla ciebie :)
2017-03-02 09:37:44

INTRA
potrzebne wanny małe ok.25cbm
2020-07-08 10:55:48

all in 1
transport
2013-02-23 16:26:04

MGP
przyjmę zlecenia na busa
2010-03-19 09:47:40

TRANS-PANDA
praca na 24 tony !
2015-06-14 17:10:31

PAX Logistics
pomoc drogowa
2016-02-26 11:00:33

AWhelp24

2015-01-03 22:46:24

PHU RAFAŁ WYRWAS
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
41Kontrola cysterny z interwencją Straży Pożarnej
Interwencją Straży Pożarnej zakończyła się rutynowa kontrola mołdawskiej ciężarówki z cysterną przewożącą kwas azotowy z Litwy na Ukrainę. Dwa otwory do napełniania i opróżniania cysterny były nieszczelne – żrąca ciecz wyciekała na jezdnię. Oprócz tego cysterna była też źle oznakowana, a dokument przewozowy został nieprawidłowo sporządzony. Niebezpieczny przewóz wstrzymał patrol z podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
29
42Inspektorzy pomogli pieszej
Zachowanie młodej kobiety, która szła poboczem drogi, wzbudziło obawy jednego z uczestników ruchu drogowego. Poinformowani o tym fakcie inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, natychmiast ruszyli we wskazane miejsce. Kobieta leżała na poboczu drogi.
33
43O BRD na Forum Ekonomicznym w Karpaczu
Polskie drogi – bezpieczne czy Niebezpieczne? – na to pytanie odpowiadali eksperci panelu dyskusyjnego, który odbył się w trakcie XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu. O stanie bezpieczeństwa na drogach, skuteczności zaostrzonych przepisów, wpływie rozwoju infrastruktury na brd mówili Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, Dyrektor Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Konrad Romik oraz Dyrektor Instytutu Transportu Samochodowego Marcin Ślęzak.
10
44Kontrole ciężarówek z zakazem dalszej jazdy
Wycieki płynów eksploatacyjnych, nieszczelny układ pneumatyczny oraz uszkodzone ogumienie – to usterki stwierdzone w dwóch zestawach ciężarowych skontrolowanych przez funkcjonariuszy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawne pojazdy wycofano z ruchu.
35
45Znacznie przekroczona dopuszczalna ładowność
8 ton zamiast przepisowych 3,5 ważył najcięższy z pojazdów dostawczych skontrolowanych przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Znacznie za dużo wynosił także tonaż mobilnego sklepu na busie, który został zatrzymany do kontroli przez patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
34
46Nocna jazda „na magnesie”
Zatrzymane prawa jazdy na trzy miesiące i nałożone mandaty karne – tak zakończyły się kontrole inspektorów z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego dla dwóch kierowców ciężarówek. Obaj mężczyźni ukrywali swój rzeczywisty czas pracy przy użyciu magnesu. Ingerowali wówczas w zapisy tachografu i wskazań drogomierza pojazdu. Kontrole zakończyły się też interwencją funkcjonariuszy Policji.
30
47Międzynarodowy przewóz odpadów bez zgłoszenia do SENT
Standardowa kontrola czeskiego zestawu zakończyła się interwencją funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymany transport odpadów ze Szwecji do Słowacji, nie został zgłoszony do systemu elektronicznego nadzoru transportu – SENT. Ciężarówka nie przesyłała również danych o aktualnym położeniu. Nieprawidłowości związane z niedopełnieniem procedur celnych, stwierdzili inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
40
48Wrześniowe posiedzenie Społecznej Rady Konsultacyjnej przy GITD
O bieżącej działalności kontrolnej Inspekcji Transportu Drogowego, wydawaniu uprawnień transportowych oraz nowelizacji przepisów ułatwiających działalność przewoźnikom i organom kontrolnym, rozmawiano w trakcie posiedzenia Społecznej Rady Konsultacyjnej przy Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. W spotkaniu z przedstawicielami stowarzyszeń przewoźników drogowych wzięli udział p.o. Zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego Michał Mostowski wraz z przedstawicielami departamentów Ministerstwa Infrastruktury i biur Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
34
49Chłodnie z żywnością bez ważnych certyfikatów ATP
Dwa pojazdy - chłodnie nie miały ważnych badań (świadectw ATP) dopuszczających do transportu artykułów szybko psujących się. Pomimo tego przewożono nimi m.in. jogurty i mięso. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
11
50Autobusy szkolne z usterkami
Nieszczelny układ hamulcowy, wycieki oleju z silnika, niesprawne oświetlenie oraz opony o różnej rzeźbie bieżnika na tej samej osi – to usterki stwierdzone przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego w 3 z 27 skontrolowanych autobusów szkolnych. Pojazdy z nieprawidłowościami w stanie technicznym zostały wycofane z dalszej jazdy.
35
51Nienormatywny przewóz z nieprawidłowym zezwoleniem
Zestaw ciężarowy mógł ważyć więcej niż wynosi jego dopuszczalna masa całkowita, ale nie mógł mieć przekroczonych dozwolonych nacisków osi na drogę. Niewłaściwe umieszczenie ładunku na naczepie, spowodowało przekroczenie nacisków grupy osi naczepy. Nieprawidłowy przewóz ciężkiego podnośnika wstrzymali funkcjonariusze z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
40
52Jazda na „podwójnym gazie” udaremniona przez ITD
Prowadził 40-tonowy zestaw z ładunkiem, choć miał blisko 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei kierowca samochodu dostawczego „wydmuchał” 0,22 promila alkoholu. Obu kierujących zatrzymali do kontroli inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazali do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
36
5322 pojazdy z przekroczonym tonażem
58 pojazdów sprawdzili inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kilkugodzinnej akcji kontroli tonażu. 22 pojazdy były przeładowane, a w kilku przypadkach stwierdzono nieprawidłowości związane ze stanem technicznym. Bilans to 19 mandatów karnych, 4 postępowania administracyjne i 7 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych.
33
54Wspólne kontrole przewozu bydła
Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i Powiatowego Inspektoratu Weterynarii przeprowadzili kontrolę przewozu bydła. W jednym przypadku nieprawidłowości dotyczyły braku wymaganego zaświadczenia i kwalifikacji kierowcy.
34
55Wstrzymana dalsza jazda
W jednej z ciężarówek nadmierna korozja układu hamulcowego, w innej zbiorników sprężonego powietrza. Kontrola inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego w obu przypadkach zakończyła się wydaniem zakazów dalszej jazdy.
40
56Wspólne kontrole ITD i Straży Leśnej
49,3 t ważył jeden z zespołów pojazdów, którym przewożono drewno. Ciężarówka była nie tylko za ciężka, ale także za długa. W przypadku trzech kolejnych skontrolowanych pojazdów, inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego mieli zastrzeżenia do stanu technicznego.
40
57Za ciężki transport szamb betonowych
56,5 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów przewożący cztery szamba betonowe z pokrywami. Za duża masa ładunku spowodowała także przekroczenie dozwolonych nacisków osi samochodu ciężarowego i przyczepy. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali tymczasowo inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
34
58Niekompletne hamulce i popękana rama
Przy kole naczepy brakowało zacisku i siłownika hamulcowego, a przewód układu pneumatycznego był celowo załamany, żeby nie uciekało z niego powietrze. Elementy konstrukcyjne ładowani pojazdu były skorodowane i popękane. Niesprawną technicznie naczepę wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
59Nieprawidłowy przewóz eternitu
Przewożone odpady wysypywały się z uszkodzonych opakowań, a samochód ciężarowy nie miał ważnego badania technicznego oraz elementów wymaganego wyposażenia awaryjnego. Niewłaściwy przewóz odpadów niebezpiecznych wstrzymali tymczasowo inspektorzy zachodnio-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
40
60Porozumienie o współpracy pomiędzy SOK i GITD
Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur i Komendant Główny Straży Ochrony Kolei Józef Hałyk podpisali dziś w siedzibie GITD porozumienie o współpracy. Wspólne czynności kontrolne oraz działania w obszarze organizacji kampanii edukacyjnych, społecznych i prewencyjnych mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
35
61Za ciężki transport gliny
Blisko 39 ton zamiast dopuszczalnych 34 ważyła czteroosiowa wywrotka przewożąca glinę z terenu budowy jednego z osiedli mieszkaniowych w Bydgoszczy. Przeładowany samochód ciężarowy wycofali z ruchu inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
133
62Za ciężkie pojazdy i niezabezpieczony ładunek
Za ciężkie samochody dostawcze, z ładunkiem niezabezpieczonym przed zmianą miejsca położenia w trakcie jazdy, wycofali tymczasowo z ruchu funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowców ukarano mandatami karnymi.
39
63Kontrole autobusów i ciężarówek na ekspresowej „trójce”
Trzeźwość, czas pracy kierowców, stan techniczny autokarów i ciężarówek oraz przestrzeganie wakacyjnych zakazów w ruchu, kontrolowali funkcjonariusze z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie działań stwierdzili kilka naruszeń popełnionych przez kierujących.
113
64ADR z manipulacją zapisów czasu pracy
Kierujący ciężarówką przewożącą olej napędowy ukrywał swoje aktywności. W tym celu umieścił w tachografie kartę należącą do innego kierowcy. Zabronioną manipulację stwierdzili inspektorzy z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem karnym.
126
65Wspólne działania ITD i IJHARS
Prawie trzydzieści pojazdów dostawczych skontrolowali inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kilkugodzinnej akcji. W działaniach uczestniczyli także pracownicy Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Wszystkie skontrolowane pojazdy były przeładowane. Niechlubny „rekordzista” ważył 8 t zamiast dopuszczalnych 3,5 t.
34
66Kontrola zakończona przeładunkiem ciężkich kontenerów
Zespół pojazdów przewożący włazy do studzienek w dwóch kontenerach ważył o ponad 23,5 t za dużo. Tak duża masa ładunku spowodowała też znaczne przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi pojazdów na drogę. Naruszenie obowiązujących norm wykazała również kontrola czasu pracy kierowcy. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali tymczasowo inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
67Jeździł taksówką bez licencji
Kierowca taksówki, skontrolowanej przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, nie miał wymaganej licencji. Inspektorzy stwierdzili także niezgodność danych na wydruku sporządzonym z kasy fiskalnej zainstalowanej w taksówce.
35
68Niewłaściwa masa pojazdów dostawczych
Wydaniem tymczasowych zakazów dalszej jazdy oraz ukaraniem kierowców mandatami karnymi zakończyły się kontrole pięciu przeładowanych samochodów dostawczych. Pojazdy skierowali na wagi funkcjonariusze świętokrzyskiej i warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
34
69Nienormatywne ciężarówki wycofane z dalszej jazdy
Kierowca jechał przeładowaną ciężarówką, a przewożonego kruszywa nie zabezpieczył plandeką. Inny zestaw jechał na pusto, ale składał się z nadmiernej liczby pojazdów. Nienormatywne zespoły pojazdów wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
46
70Uszkodzone naczepy wycofane z ruchu
Pęknięta piasta i tarcze hamulcowe, zużyte klocki hamulcowe oraz odkształcona rama i uszkodzone zamknięcie drzwi do ładowni – takie usterki stwierdzili inspektorzy z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego w dwóch skontrolowanych naczepach. Kierowcom wydano zakazy dalszej jazdy z niesprawnymi naczepami.
38
71Kontrole autobusów miejskich i podmiejskich
Trzydzieści autobusów miejskich i podmiejskich skontrolowali w trakcie kilkugodzinnych działań funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego w Szczecinie. W dwóch pojazdach przewożących pasażerów na liniach miejskich stwierdzili nieszczelność układu pneumatycznego. Oba autobusy, do czasu naprawy usterek, wycofano z ruchu.
41
72Po przeglądzie z poważnymi usterkami
Autokar z mocno skorodowanymi elementami konstrukcji przewoził pasażerów z Tych nad Morze Bałtyckie. W trakcie rutynowej kontroli, inspektorzy z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili, że niespełna dwa tygodnie wcześniej pojazd przeszedł pozytywnie badanie techniczne. W tej sytuacji o sprawie poinformowana zostanie Prokuratura i Starostwo Powiatowe, które nadzoruje Stację Kontroli Pojazdów, gdzie wykonano ostatni przegląd techniczny autokaru.
34
73Wspólne kontrole pojazdów z urządzeniami ciśnieniowymi
„Gruszki” z pompami do betonu, pojazdy asenizacyjne i przeznaczone do udrożnienia kanalizacji, kontrolowali wspólnie funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego z inspektorami Transportowego Dozoru Technicznego. W jednym przypadku stwierdzili poważne nieprawidłowości i zakazali kierowcy dalszej jazdy. Wobec przedsiębiorcy będą wszczęte czynności administracyjne.
37
74Wstrzymany transport drewna w pobliżu Opola
Ciężarówka ze źle umieszczonymi kłodami drewna została zatrzymana przez inspektorów opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się, że z pojazdu wyciekał olej. Kierowcę ukarano mandatami karnymi. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
39
75ADR bez wykresówki w tachografie
Kierowca zatrudniony u polskiego przewoźnika nie rejestrował czasu pracy, przebytej drogi i prędkości na wykresówce. W momencie zatrzymania do rutynowej kontroli w tachografie analogowym nie było umieszczonej „tarczki”. Funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującego na trzy miesiące i ukarali go mandatem karnym. Za stwierdzone naruszenie konsekwencje grożą też przewoźnikowi.
41
76Nieprawidłowa masa i naciski osi wywrotki
Blisko 41 ton zamiast przepisowych 34 ważyła ciężarówka przewożąca piach. Wywrotkę zatrzymali do kontroli funkcjonariusze pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Została tymczasowo wycofana z ruchu. Wobec przewoźnika oraz załadowcy zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
41
77Uszkodzona opona i źle zabezpieczony ładunek
Na oponie naczepy widać było druty, a ładunek nie został prawidłowo zabezpieczony przed zmianą położenia w trakcie jazdy. Niebezpieczny przewóz stali zbrojeniowej wstrzymał tymczasowo patrol pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
41
78Kontrola zakończona odholowaniem pojazdu
Uszkodzone ogumienie, wycieki oleju oraz brak ważnego przeglądu technicznego - ciężarówką w takim stanie przewożono piach. Z miejsca kontroli trafiła na parking strzeżony. Wywrotkę zatrzymał do kontroli drogowej patrol zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
47
79Kierowca ciężarówki „wydmuchał” ponad 2 promile
Kierowca 40-tonowego zestawu miał ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalszą jazdę w takim stanie, uniemożliwili mu inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierujący został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
41
80Nietrzeźwy kierowca estońskiej ciężarówki
Blisko 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierujący 40-tonowym zestawem. Estońską ciężarówkę zatrzymał do rutynowej kontroli patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego kierowcę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
43


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz. 1
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 35 0 0 0 4
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 27 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 12 0 0 0 0
Hrebenne 0 18 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 1
Korczowa 0 47 0 0 0 0
Medyka 0 18 0 0 0 0
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.