espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
potrzebuje transportu kraków nowa huta - krotoszyn (fotel)
2014-10-27 17:03:56

P.U.R.B DOMEX
poszukujemy przewoźników do stałej współpracy
2017-01-20 14:47:49

Colian Logistic Sp. z o.o.

2012-11-07 20:25:48

mega gym
spedycja poprowadzi samochody.
2012-09-11 08:51:19

ETS
podjemĘ wspÓŁpracĘ z przewoŹnikiem!!!
2022-04-04 14:26:17

Colian
praca dla kierowcy b, b+e, c+e
2020-09-09 07:12:43

Tomasz Pietrzak
spedytor krajowy, międzynarodowy
2011-05-18 13:22:27

Denali Sp. z o.o.
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 22/2024
Zmiana w przepisach w Republice Czeskiej dot. zwolnień z opłat od pojazdów w zależności od emisji spalin
INFORMACJA 21/2024
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Litwa kr-3
INFORMACJA 20/2024
Elektroniczna forma zezwoleń EKMT
INFORMACJA 19/2024
Nowy termin ważności zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 18/2024
Szkolenie dla przedsiębiorców z Systemu iBTM
INFORMACJA 17/2024
e-Cherha – międzynarodowy przewóz osób
INFORMACJA 16/2024
Zmiany w „Prawie o ruchu drogowym” na terytorium Łotwy
INFORMACJA 15/2024
Nowy termin ważności zezwoleń kirgiskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 14/2024
Nowy termin ważności zezwoleń uzbeckich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 13/2024
Zasady wykonywania transportu drogowego towarów na terytorium Rumunii
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (6129)
Nr. Komunikat Oglądano
81Nietypowe zachowanie kierowcy powodem kontroli ITD
Kierowca czeskiej ciężarówki nagle zatrzymał się przed punktem kontrolnym, gdzie stał patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się, że kierujący rejestrował swój czas pracy na karcie kolegi. Za stwierdzone naruszenie stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
200
82Transport szamb z serią nieprawidłowości
Niemal 48 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Taki tonaż spowodował również przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego z samochodu ciężarowego wyciekał olej. Z kolei przyczepa nie miała ważnego badania technicznego. Przewóz wstrzymał patrol łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
147
83Rejestrował czas pracy na konto koleżanki
Zastąpił koleżankę i rejestrował swój czas pracy, przebytą drogę oraz prędkość pojazdu na należącej do niej karcie. Autokar, którym przywiózł dzieci na wycieczkę, skontrolowali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.
189
84Dużo ponad normę
Blisko 7,5 t zamiast maksymalnie 3,5 t ważył samochód dostawczy, zatrzymany przez inspektorów łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za ciężkie były też dostawczaki, które skontrolowali koszalińscy funkcjonariusze. Zakazano ich dalszej jazdy do czasu doprowadzenia pojazdów do stanu normatywnego.
204
85Za ciężki transport drewna wstrzymany
Ponad 38 t zamiast dopuszczalnych 26 ważyła ciężarówka przewożąca kłody drewna. Masa ładunku nie zgadzała się z okazanym dokumentem przewozowym. Nienormatywny pojazd wycofali z dalszej jazdy inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
325
86Konkurs Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozstrzygnięty po raz 13.
Docenienie inicjatyw promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym, które mają wpływ na podniesienie stanu bezpieczeństwa na drogach – taki cel przyświeca konkursowi Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W uroczystej gali, wieńczącej tegoroczną edycję konkursu, uczestniczył Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
253
87Bez uprawnień i po buspasie
Kierujący osobówką wyprzedzał po buspasie inny pojazd. Został zatrzymany przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności policjantom. Mężczyzna miał czasowo zatrzymane prawo jazdy.
539
88Inspektorzy na miejscu groźnej kolizji drogowej
Zestaw przewożący kruszywo zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W ustalaniu przyczyny i okoliczności groźnie wyglądającej kolizji brali udział także inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrola wykazała nieprawidłowości.
374
8965-tonowy zespół pojazdów z szambami betonowymi
Ponad 65 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka ze zbiornikami betonowymi. Nadmiar ładunku spowodował przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego zespół pojazdów był za długi. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali funkcjonariusze z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
384
90System iBTM – nowoczesna technologia w obsłudze przedsiębiorców transportowych
Główny Inspektorat Transportu Drogowego od dziś pracuje wykorzystując nowoczesny system teleinformatyczny iBTM. Uruchomienie nowego systemu to odpowiedź na potrzeby sygnalizowane przez przewoźników międzynarodowych i rosnącą liczbę zadań Biura ds. Transportu Międzynarodowego. Szybciej i bez konieczności wychodzenia z firmy, przedsiębiorcy będą mogli uzyskać np. dostęp do wniosków o uzyskanie licencji wspólnotowej, czy jej przedłużenie.
180
91Autokar bez przeglądu niedopuszczony do jazdy
Przewoźnik podstawił na miejsce wyjazdu licealistów autokar, który od kilku dni nie miał ważnego badania technicznego. Autobus nie został dopuszczony do jazdy przez funkcjonariuszy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
87
92Nocne kontrole ciężarówek z szambami betonowymi
Niemal 71 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka z szambami betonowymi. „Lżejszy” zespół pojazdów, z mniejszą liczbą przewożonych zbiorników i kanałem samochodowym, ważył ponad 50 t. W obu przypadkach tak duża masa ładunku spowodowała też znaczne przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów. Naruszenia stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
246
93Trzeźwość kierowców pod kontrolą
334 kontroli stanu trzeźwości kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów – to bilans wspólnych działań inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego i funkcjonariuszy Policji. Jeden z kontrolowanych kierowców „wydmuchał” blisko pół promila. Prowadził samochód dostawczy.
317
94Kierował zestawem po spożyciu alkoholu
Ponad 0,4 promila wykazał alkomat w powietrzu wydychanym przez kierującego ciężarówką należącą do rumuńskiej firmy. Kontrola została przeprowadzona przez inspektorów z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności Policji.
286
95Nielegalny kabotaż przerwany przez wielkopolską ITD
Zamiast dozwolonych trzech przewozów kabotażowych, wykonywał czwarty i nie opuścił na czas terytorium Polski. Oprócz tego zagraniczny przewoźnik nie zgłosił też delegowania białoruskiego kierowcy. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
206
96Nieprzepisowa jazda i pojemność zbiorników paliwa
Jazda bez wymaganych odpoczynków i nieprzepisowa pojemność zbiorników paliwa – to nieprawidłowości, które wykazała kontrola litewskiej ciężarówki, przeprowadzona przez inspektorów łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za dużą pojemność zbiorników stwierdzili też wielkopolscy inspektorzy, w przypadku innego litewskiego zespołu pojazdów.
202
97Przejechał ciężarówką po pasach tuż przed pieszym
Pieszy w kamizelce odblaskowej był już na oznakowanym przejściu, gdy tuż przed nim przejechała ciężarówka. Świadkami niebezpiecznej sytuacji byli inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, którzy jechali z naprzeciwka nieoznakowanym pojazdem i przepuszczali pieszego przez jezdnię. Sprawcę wykroczenia zatrzymano i ukarano zgodnie z obowiązującym taryfikatorem.
270
98Wzmożone kontrole autobusów miejskich w Zgierzu
Aż 9 z 11 sprawdzonych autobusów miejskich w Zgierzu nie przeszło pomyślnie kontroli stanu technicznego. Inspektorzy z łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego wykryli usterki, za które zatrzymali dowody rejestracyjne i zakazali dalszego przewozu pasażerów. Za najpoważniejsze uchybienia w stanie technicznym pojazdów zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
507
99Ciężarówki przewożące odpady pod kontrolą gorzowskich inspektorów
12 pojazdów przewożących odpady skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. 3 ciężarówki były niesprawne, a w 1 przypadku – z powodu niebezpiecznej usterki – zakazano dalszej jazdy.
173
100Kierował ciężarówką po spożyciu alkoholu
Prawie 0,4 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca ciężarówki, który przewoził konstrukcję stalową. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli przez patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
227
101Komunikat Biura ds. Transportu Międzynarodowego
Pieszy w kamizelce odblaskowej był już na oznakowanym przejściu, gdy tuż przed nim przejechała ciężarówka. Świadkami niebezpiecznej sytuacji byli inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, którzy jechali z naprzeciwka nieoznakowanym pojazdem i przepuszczali pieszego przez jezdnię. Sprawcę wykroczenia zatrzymano i ukarano zgodnie z obowiązującym taryfikatorem.
575
102Przewóz ADR z nieprawidłowościami
Worek, w którym znajdował się materiał niebezpieczny – azotan amonu, był uszkodzony. Jego zawartość wysypywała się na drogę. Kontrola, przeprowadzona przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego, wykazała nieprawidłowości związane z niewłaściwym zabezpieczeniem ładunku.
183
103Edukacja brd i dobra zabawa z udziałem blisko 5 tys. uczniów
Blisko 5 tys. uczniów z całej Polski wzięło udział w projekcie edukacyjnym „Bezpiecznie w szkole i po szkole”. W środę odbyły się ostatnie spotkania w Parku Rozrywki „Mandoria”, gdzie zabawę połączono z edukacją o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.
445
104Kierowali pod wpływem alkoholu
Ponad pół promila i blisko promil w wydychanym powietrzu mieli kierowcy pojazdów ciężarowych, których zatrzymali do kontroli inspektorzy świętokrzyskiej i lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obu kierowców przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
354
105Przekroczone tonaże i pojemności
Przekroczona dopuszczalna waga i nieprawidłowa pojemność zbiorników paliwa – te nieprawidłowości wykazały kontrole inspektorów łódzkiej, wielkopolskiej i zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. O ponad 8 t za dużo ważyły dwa samochody ciężarowe, a o prawie 100 procent za ciężki był jeden ze skontrolowanych w Zachodniopomorskiem dostawczaków. W tym województwie w ciągu trzech dni kontroli zatrzymano aż 22 przeładowane pojazdy.
56
106Wydłużone godziny pracy CANARD i BTM GITD
Biuro do spraw Transportu Międzynarodowego i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym wydłużają poniedziałkowe godziny obsługi interesantów. Biura będą pracowały w poniedziałki do 18:00.
425
107Za dużo ładunku i brak przeglądu technicznego
51,5 tony zamiast dopuszczalnych 34 ważyła ciężarówka z ziemią. Tak duża masa przewożonego ładunku spowodowała też znaczne przekroczenia nacisków osi pojazdu na drogę. Wywrotka nie miała ważnego przeglądu technicznego i wyciekał z niej olej. Nieprawidłowości stwierdził patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
59
108Bez wykresówki i uprawnień przewozowych
Kierowca wywrotki nie przykrył ziemi plandeką oraz nie rejestrował czasu pracy na wykresówce. Został zatrzymany przez patrol z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom mazowieckiej ITD.
102
109Samochody dostawcze na wagach łódzkiej ITD
10 przeładowanych busów towarowych wycofali z dalszej jazdy funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Najcięższy z nich ważył 6 ton zamiast przepisowych 3,5 ton. Jeden z pojazdów odjechał na lawecie z miejsca kontroli.
262
110Kontrole przewozu towarów niebezpiecznych na A4
26 pojazdów przewożących towary niebezpieczne skontrolowali inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie działań na autostradzie A4 koło Wrocławia, Bolesławca i Legnicy, stwierdzili naruszenia w zakresie przestrzegania umowy ADR. Różne nieprawidłowości wykryto w ośmiu zatrzymanych ciężarówkach.
176
111Inspektorzy wezwani do wypadku koło Ciechanowa
Samochód osobowy zderzył się z dwoma ciężarowymi w pobliżu Ciechanowa. Kierująca osobówką została ranna i przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali również inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
116
112Transport szamb z wieloma nieprawidłowościami
67 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Tak duża masa ładunku spowodowała również przekroczenia nacisków osi na drogę. Oprócz tego ciężarówka była za długa. To nie wszystkie nieprawidłowości, jakie stwierdzili inspektorzy z podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
225
113Za szybko i po alkoholu
110 km/h na odcinku drogi z ograniczeniem do 50 km/h – z taką prędkością poruszał się kierowca osobówki, zatrzymany do kontroli przez patrol Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
287
114Nowe furgony dla mazowieckiej ITD
Dwa nowe furgony trafiły w szeregi mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nowe radiowozy zostały zakupione z rezerwy celowej budżetu państwa, przeznaczonej na sfinansowanie zadań Inspekcji w obszarze związanym z wdrażaniem nowych regulacji tzw. Pakietu Mobilności.
241
115Setki skontrolowanych kierowców i wszyscy trzeźwi
Trzeźwość 745 kierowców ciężarówek, busów i autobusów skontrolowali w trakcie porannych działań inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nie zatrzymali ani jednego kierującego po alkoholu.
190
116Z „kogutem” taxi, ale bez licencji i badań
Choć pojazd był oznakowany jako taksówka i stał na postoju, to kierowca i zarazem przedsiębiorca nie mógł świadczyć zarobkowego przewozu osób. Poważne naruszenia przepisów prawa stwierdził patrol wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
140
117Brak opłaty drogowej początkiem problemów
Zaczęło się od braku rejestracji ciężarówki w systemie do poboru elektronicznej opłaty drogowej, a zakończyło się na stwierdzeniu przestępstwa – kierowca miał zatrzymane prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. Inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego przekazali go do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
116
118Wstrzymany transport koparki koło Grójca
Blisko 55 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka przewożąca dużą koparkę gąsienicową. Kierowca okazał zezwolenie na przejazd nienormatywnego zestawu, ale dokument nie obejmował rzeczywistych parametrów – zwiększonych nacisków osi. Nieprawidłowość stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
173
119Brakowało nie tylko licencji transportowej
Kierowca i zarazem przedsiębiorca, pomimo braku wymaganej licencji transportowej, wykonywał przewóz drogowy na potrzeby jednej z firm. Nie miał też badań lekarskich, psychologicznych oraz szkolenia okresowego. To nie wszystkie nieprawidłowości, jakie stwierdzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
217
120Szef kazał kontynuować jazdę niesprawną ciężarówką
Macedońska ciężarówka zepsuła się w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Zestaw odholowano do warsztatu. Z powodu kosztu naprawy, szef firmy transportowej zdecydował o zdemontowaniu uszkodzonych elementów układu hamulcowego i kontynuowaniu jazdy do miejsca rozładunku. Niesprawną ciężarówkę skontrolowali i wycofali z ruchu inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
129


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień

    Czas oczekiwania na granicach
4-3-2024 godz. 23
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 3
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 18 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Hrebenne 0 80 0 0 0 0
Zosin 0 8 0 0 0 0
Kroscienko 0 7 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2024-03-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,96114,0411
dolar australijski1AUD2,57172,6237
dolar kanadyjski1CAD2,91372,9725
euro1EUR4,27804,3644
forint (Węgry)100HUF1,08741,1094
frank szwajcarski1CHF4,45634,5463
funt szterling1GBP4,99155,0923
jen (Japonia)100JPY2,62872,6819
korona czeska1CZK0,16890,1723
korona duńska1DKK0,57390,5855
korona norweska1NOK0,37370,3813
korona szwedzka1SEK0,38170,3895
SDR (MFW)1XDR5,24605,3520


   Święta w Europie do 2-06-2024
Data Kraj Uwagi
08-3-24Białoruśwszędzie
08-3-24Ukrainawszędzie
08-3-24Rosjawszędzie
11-3-24Litwawszędzie
14-3-24Andorawszędzie
15-3-24Węgrywszędzie
17-3-24Irlandiawszędzie
18-3-24Grecjawszędzie
19-3-24Szwajcarialokalnie
25-3-24Grecjawszędzie
28-3-24Hiszpanialokalnie
28-3-24Daniawszędzie
28-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Łotwawszędzie
29-3-24Szwecjawszędzie
29-3-24Czechywszędzie
29-3-24Szwajcarialokalnie
29-3-24Węgrywszędzie
29-3-24Portugaliawszędzie
29-3-24Estoniawszędzie
29-3-24Hiszpaniawszędzie
29-3-24Finlandiawszędzie
29-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Niemcywszędzie
29-3-24BiHlokalnie
29-3-24Słowacjawszędzie
29-3-24Daniawszędzie
31-3-24Litwawszędzie
31-3-24BiHlokalnie
01-4-24Słowacjawszędzie
01-4-24Finlandiawszędzie
01-4-24Holandiawszędzie
01-4-24POLSKAwszędzie
01-4-24Norwegiawszędzie
01-4-24Belgiawszędzie
01-4-24Litwawszędzie
01-4-24Luksemburgwszędzie
01-4-24Niemcywszędzie
01-4-24Irlandiawszędzie
01-4-24Austriawszędzie
01-4-24Włochywszędzie
01-4-24W.Brytaniawszędzie
01-4-24BiHlokalnie
01-4-24Chorwacjawszędzie
01-4-24Szwecjawszędzie
01-4-24Węgrywszędzie
01-4-24Czechywszędzie
01-4-24Szwajcarialokalnie
01-4-24Francjawszędzie
01-4-24Daniawszędzie
04-4-24Szwajcarialokalnie
10-4-24BiHlokalnie
10-4-24Turcjawszędzie
11-4-24Turcjawszędzie
12-4-24Turcjawszędzie
23-4-24Turcjawszędzie
25-4-24Włochywszędzie
25-4-24Portugaliawszędzie
27-4-24Holandiawszędzie
27-4-24Słoweniawszędzie
01-5-24Norwegiawszędzie
01-5-24Turcjawszędzie
01-5-24Niemcywszędzie
01-5-24Słowacjawszędzie
01-5-24Szwajcarialokalnie
01-5-24Portugaliawszędzie
01-5-24Serbiawszędzie
01-5-24Ukrainawszędzie
01-5-24Włochywszędzie
01-5-24Rumuniawszędzie
01-5-24POLSKAwszędzie
01-5-24Szwecjawszędzie
01-5-24Słoweniawszędzie
01-5-24Łotwawszędzie
01-5-24Hiszpaniawszędzie
01-5-24Bułgariawszędzie
01-5-24Finlandiawszędzie
01-5-24Estoniawszędzie
01-5-24Grecjawszędzie
01-5-24Czechywszędzie
01-5-24Chorwacjawszędzie
01-5-24BiHwszędzie
01-5-24Francjawszędzie
01-5-24Węgrywszędzie
01-5-24Austriawszędzie
01-5-24Luksemburgwszędzie
01-5-24Białoruśwszędzie
01-5-24Belgiawszędzie
02-5-24Słoweniawszędzie
02-5-24Serbiawszędzie
02-5-24BiHwszędzie
03-5-24Grecjawszędzie
03-5-24Serbiawszędzie
03-5-24BiHlokalnie
03-5-24Rumuniawszędzie
03-5-24POLSKAwszędzie
04-5-24Łotwawszędzie
05-5-24Rumuniawszędzie
06-5-24BiHlokalnie
06-5-24Grecjawszędzie
06-5-24Bułgariawszędzie
06-5-24Irlandiawszędzie
06-5-24W.Brytaniawszędzie
06-5-24Serbiawszędzie
06-5-24Rumuniawszędzie
08-5-24Słowacjawszędzie
08-5-24Francjawszędzie
08-5-24Ukrainawszędzie
08-5-24Czechywszędzie
09-5-24BiHlokalnie
09-5-24Norwegiawszędzie
09-5-24Szwecjawszędzie
09-5-24Austriawszędzie
09-5-24Finlandiawszędzie
09-5-24Francjawszędzie
09-5-24Daniawszędzie
09-5-24Białoruśwszędzie
09-5-24Holandiawszędzie
09-5-24Belgiawszędzie
09-5-24Szwajcariawszędzie
09-5-24Niemcywszędzie
09-5-24Luksemburgwszędzie
14-5-24Białoruśwszędzie
17-5-24Norwegiawszędzie
19-5-24Daniawszędzie
19-5-24Turcjawszędzie
19-5-24Finlandiawszędzie
20-5-24Belgiawszędzie
20-5-24Daniawszędzie
20-5-24Węgrywszędzie
20-5-24Francjawszędzie
20-5-24Austriawszędzie
20-5-24Luksemburgwszędzie
20-5-24Niemcywszędzie
20-5-24Norwegiawszędzie
20-5-24Szwajcarialokalnie
20-5-24Holandiawszędzie
27-5-24W.Brytaniawszędzie
30-5-24Szwajcarialokalnie
30-5-24POLSKAwszędzie
30-5-24Austriawszędzie
30-5-24Chorwacjawszędzie
30-5-24Portugaliawszędzie
01-6-24Rumuniawszędzie
02-6-24Włochywszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.