espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
poszukuję przewoźników do stałej współpracy
2016-09-09 14:03:19

Colian
zlecenia transportowe
2013-01-16 21:49:19

Transporte
przyjmę spedytora
2015-05-19 11:51:08

agm
spedycja zatrudni przewozników na 24 t.
2015-05-17 17:46:13

PAX Logistics
spedytor międzynarodowy drogowy
2016-02-22 10:07:11

Multicargo
poszukiwana firma transportowa do stałej współpracy
2021-12-02 20:58:15

HLS
poszukujemy przewoŹnikÓw - kraj 24 tony
2017-04-27 09:45:44

ATU Logistic
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 34/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO V GRUPA 7 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 33/2022
DOTYCZY TERMINÓW ZAŁATWIANIA SPRAW
INFORMACJA 32/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 7 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 31/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A,GR, I i RUS)
INFORMACJA 31/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A,GR, I i RUS)
INFORMACJA 30/2022
Dodatkowe limity Czerwiec
INFORMACJA 29/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Szwecja kraje trzecie EURO 0
INFORMACJA 28/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Norwegia kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5036)
Nr. Komunikat Oglądano
81Jechał blisko trzydzieści godzin bez odpoczynku
Kierowca zagranicznej ciężarówki przekroczył dzienny limit prowadzenia pojazdu o prawie 20 godzin. Wydłużył także o blisko 9 godzin czas jazdy ciągłej. Tranzyt pełen poważnych naruszeń norm czasu pracy wstrzymali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
0
82Kontrole z zakazem dalszej jazdy
Przy jednym z kół tureckiej naczepy brakowało siłownika i zacisku hamulcowego. Z kolei w polskiej ciężarówce był niesprawny system oczyszczania spalin (SCR) i zamontowane urządzenie symulujące jego prawidłowe działanie. Niesprawne pojazdy skontrolowali oraz wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze podkarpackiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
0
83Nietrzeźwi wsiedli za kierownicę ciężarówek
Stan trzeźwości ponad 700 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Udaremnili nietrzeźwą jazdę dwóm kierowcom ciężarówek. Mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
1
84Szambiarka pełna usterek technicznych
Zbiornik wypełniony ściekami komunalnymi posadowiony był na… deskach, które miały tłumić drgania powstające w trakcie jazdy szambiarki. Ciężarówka miała nadmiernie zużyte ogumienie i wyciekał z niej olej na drogę. Kierujący nie miał ważnych badań lekarskich i psychologiczny oraz szkolenia. Nie okazał także dokumentu potwierdzającego posiadanie uprawnień przewozowych przez jego pracodawcę. Szereg nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
4
85Kontrole autobusów w Szczecinie
Blisko 30 autobusów miejskich oraz podmiejskich skontrolowali w trakcie wspólnych działań funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego i Policji ze Szczecina. Trzy pojazdy wycofano z dalszej jazdy z powodu usterek technicznych. Skontrolowani kierowcy autobusów byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia oraz dokumenty.
2
86Bezpieczeństwo na drogach w Wielkanoc
Święta Wielkanocne to czas, kiedy na drogach należy spodziewać się większego natężenia ruchu. Inspekcja Transportu Drogowego będzie dbać o bezpieczeństwo podróżnych i przypomina także o ograniczeniach ruchu dla określonych pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.
51
87Aktywności nie były rejestrowane
Utraty prawa jazdy, wysokie kary finansowe dla kierowców i postępowania wszczęte wobec przewoźników to efekty kontroli przeprowadzonych przez inspektorów wielkopolskiej, łódzkiej i podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W zatrzymanych ciężarówkach stwierdzili oni ingerencję w prawidłową pracę tachografu. Tego typu praktyka to przejaw nie tylko nieuczciwej konkurencji, ale także narażanie innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.
12
88Stracił prawo jazdy, ale jeździł dalej
Ponad 80-letni kierowca taksówki nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Prawo jazdy stracił w ubiegłym roku z powodu przekroczenia limitu zebranych punktów karnych. Inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego skierowali do sądu wniosek o ukaranie taksówkarza.
5
89Ciężarówka z wyłącznikiem tachografu na PIN
Tachograf z oprogramowaniem, które umożliwiało kierowcy rejestrowanie rzekomego odpoczynku w trakcie jazdy, wykryli w polskiej ciężarówce funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przewoźnik zapłacił za wymianę urządzenia rejestrującego. Grozi mu też wysoka kara pieniężna. W tej sprawie czynności prowadzi również Policja.
7
90Przekroczone dopuszczalne parametry
Niemal o 3 m przekroczona była dopuszczalna długość zespołu pojazdów, zatrzymanego do kontroli przez inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wprawdzie kierowca okazał zezwolenie na przejazd ponadgabarytowego zestawu, ale nie miał prawa z niego skorzystać. Zespół pojazdów trafił na parking.
10
91Kontrole zakończone na parkingu
Ciężarówki z Rosji i Białorusi skierowano na parking strzeżony, a wobec przewoźników toczą się postępowania administracyjne. Międzynarodowe przewozy drogowe wykonywano na podstawie nieważnych zezwoleń. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
4
92Nie tylko za ciężkie
6 i 7 ton ważyły dostawczaki zatrzymane przez inspektorów podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole, w trakcie których stwierdzono także inne nieprawidłowości, zakończyły się zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych.
2
93(Nie)trzeźwy poranek na Mazowszu
Stan trzeźwości blisko 680 kierowców busów, ciężarówek i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Trzech kierowców jechało na „podwójnym gazie”. Zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
2
94Białoruska ciężarówka z niebezpiecznymi usterkami
Pęknięcia w konstrukcji naczepy stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawny pojazd wycofano z ruchu. Za usterki techniczne, uznane za niebezpieczne, odpowie przewoźnik.
2
95Szereg naruszeń
Zestaw w niedozwolonej konfiguracji i za ciężki, a kierowca z serią naruszeń czasu pracy. Nieprawidłowy transport do Gdańska, czasowo wstrzymali inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
1
96Bez opłaty za przejazd i zgłoszenia w SENT
Kierowca rosyjskiej ciężarówki przewoził ładunek podlegający obowiązkowi monitorowania drogowego przewozu bez zgłoszenia w systemie prowadzonym przez Krajową Administrację Skarbową. W trakcie jazdy płatnym odcinkiem drogi krajowej nie wnosił wymaganej opłaty. Nieprawidłowości stwierdził patrol z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
1
97Niesprawna wywrotka z nadmiarem piachu
38 ton zamiast dopuszczalnych 34 ważyła ciężarówka przewożąca piach niezakryty plandeką. Stan techniczny pojazdu też odbiegał od norm – wyciekały z niego płyny. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
2
98Przewóz pracowników skontrolowany
Inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego skontrolowali autobusy wiozące pracowników do fabryki w Starym Gostkowie. Sprawdzono kilkanaście pojazdów. Kierowca jednego z nich nie okazał wypisu z wymaganego zezwolenia na przewóz osób, w innym przypadku pojazd nie miał aktualnego okresowego badania technicznego.
2
99Ciężarówki z niebezpiecznymi usterkami
Brak hamulców, uszkodzone tarcze hamulcowe i zniszczone ogumienie – te niebezpieczne usterki stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy świętokrzyskiej, dolnośląskiej i łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole stanu technicznego ciężarówek, zakończyły się zakazami ich dalszej jazdy.
2
100Mógł wyłączać tachograf w trakcie jazdy
Wyłącznik tachografu w mołdawskiej ciężarówce wykryli podczas rutynowej kontroli inspektorzy z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Urządzenie umożliwiało kierowcy fałszowanie zapisów czasu. Mógł rejestrować rzekomy odpoczynek zamiast jazdy. Zestaw został skierowany na parking strzeżony. Wobec przewoźnika toczy się postępowanie administracyjne.
1
101Za ciężki transport z Białorusi do Hiszpanii
Ciężarówka z przyczepą przewożąca dwa samochody osobowe z Białorusi do Hiszpanii była za ciężka o ponad 2,6 tony. Nieprawidłowy tonaż stwierdzili funkcjonariusze z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę ukarano mandatem, a przewoźnikowi grozi kara pieniężna.
1
102Dwóch kierowców, wiele kart i wiele naruszeń
Dwie należące do jednego kierowcy karty miały pomóc w ukryciu naruszeń czasu pracy. Mężczyzna dodatkową kartę wykorzystywał, kiedy przekraczał dopuszczalne normy czasu pracy. „Rozwiązanie” okazało się nieskuteczne. Wielogodzinna i drobiazgowa kontrola, przeprowadzona przez śląskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego, dla rumuńskiego kierowcy zakończyła się m.in. zatrzymaniem prawa jazdy.
2
103Przewóz niezgodny z przepisami
Zestaw składający się z niedozwolonego połączenia trzech pojazdów zatrzymali inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się, że to tylko jedna z nieprawidłowości. Zespół pojazdów był za ciężki, a w trakcie kontroli stwierdzona została także ingerencja w prawidłową pracę tachografu. Kierowcy ciężarowego pojazdu zostało zatrzymane prawo jazdy.
2
104Przekroczone wagowe parametry
Ponad 7 t ważył jeden z dostawczaków zatrzymanych przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole przeładowanych pojazdów zakończyły się m.in. zakazem dalszej jazdy, do czasu przeładowania nadmiaru towaru.
1
105Brał narkotyki, aby nie zasnąć za kierownicą
24-letni mężczyzna kierował samochodem ciężarowym pod wpływem amfetaminy. „Wpadł” w trakcie rutynowej kontroli, którą na drodze krajowej nr 91 prowadzili inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca nie ukrywał, że brał narkotyki.
2
106Za ciężki i bez przeglądu technicznego
O ponad 10 ton za dużo ważyła ciężarówka przewożąca dwa szamba betonowe. Pojazd nie miał też ważnych badań technicznych od blisko roku. Tak poważne nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
1
107Przewóz drewna pod kontrolą
Pojazdy ciężarowe po brzegi załadowane drewnem wzięli pod lupę inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Pięć skontrolowanych transportów okazało się mocno przeładowanych. Najcięższe ciężarówki ważyły o 6 t za dużo. Ich kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.
1
108Ciężarówka z niewłaściwym tachografem
Kierowca węgierskiej ciężarówki rejestrował swoje aktywności, prędkość pojazdu i przejechaną drogę na wykresówce zamiast karcie. Ciągnik siodłowy był wyposażony w tachograf analogowy, choć powinien mieć zainstalowane urządzenie cyfrowe. Nieprawidłowość stwierdzili inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
4
109Nietrzeźwy kierowca białoruskiej ciężarówki
Miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a mimo tego wsiadł za kierownicę ciężarówki, którą przewoził 19 ton ładunku ze Słowacji do Rosji. Nietrzeźwego kierowcę białoruskiej ciężarówki zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierujący został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
1
110Wjechali pomimo zakazu tonażowego
Kierowcy czterech ciężarówek zamiast korzystać z wyznaczonego objazdu, skracali drogę jadąc trasą objętą zakazem tonażowym. Za niedostosowanie się do zakazu obowiązującego na jednej z ulic w Bieżuniu, zostali ukarani mandatami przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
1
111Straty poważniejsze niż zyskany czas
Trzy przypadki ingerencji w pracę tachografów ujawnili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy wykorzystując różne, niedozwolone, sposoby próbowali ukryć swoją aktywność za kierownicą ciężarowego pojazdu. Próby okazały się daremne. Stracili prawa jazdy na 3 miesiące.
1
112Na zużytych oponach i z pękniętą tarczą hamulcową
Zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych i zakazami dalszej jazdy zakończyły się kontrole polskiej i bułgarskiej ciężarówki. Inspektorzy wielkopolskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili w pojazdach niebezpieczne usterki ogumienia i hamulców. Za zaniedbania techniczne odpowiedzialność grozi teraz przewoźnikom oraz osobom zarządzającym transportem w firmach.
2
113Szef firmy z zatrzymanym prawkiem
Za kierownicą polskiej ciężarówki siedział przedsiębiorca, a do impulsatora przy skrzyni biegów był przyłożony magnes. Takie zakazane połączenie oznacza dla właściciela firmy przewozowej poważne konsekwencje. I to nie tylko finansowe. Inspektorzy z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące oraz wszczęli postępowanie administracyjne. Swoje czynności wyjaśniające prowadzi również Policja.
1
114Kompletnie pijany jechał „ekspresówką”
Miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i przewoził blisko 19 ton ładunku z Białorusi do Niemiec. Pijanego kierowcę rosyjskiej ciężarówki zatrzymał do rutynowej kontroli drogowej patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Radzymina.
1
115Kumulacja naruszeń czasu pracy
Uzbekistańczyk zatrudniony w polskim przedsiębiorstwie nie miał ważnego świadectwa kierowcy i nie przestrzegał norm czasu pracy. Wielokrotnie jeździł za długo bez wymaganych przerw i odpoczynków. Szereg nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zatrzymali ciężarówkę z powodu jazdy bez wymaganych świateł mijania lub do jazdy dziennej.
14
116Stracił więcej niż zyskał
Kierowca, który nie rejestrował czasu swojej pracy za kierownicą zespołu pojazdów, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Kontrola inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazała, że używał urządzenia zakłócającego pracę tachografu.
6
117Niesprawna ciężarówka i brakujący dokument
Zespół pojazdów litewskiego przewoźnika z niebezpiecznymi usterkami wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z kierowców nie miał także wymaganego dokumentu. Kierowców ukarano mandatami. Konsekwencje finansowe grożą też przewoźnikowi i zarządzającemu transportem w przedsiębiorstwie.
49
118„Trzeźwy poranek” na Mazowszu
Stan trzeźwości 590 kierowców samochodów dostawczych, ciężarówek i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednego z zatrzymanych busów miał blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przekazany do dalszych czynności policjantom z Siedlec.
8
119Z bezpieczeństwem i ekologią nie po drodze
Szereg niebezpiecznych usterek stwierdzili w skontrolowanej ciężarówce inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawny układ hamulcowy, uszkodzona opona i wyciek płynu eksploatacyjnego to nie jedyne uchybienia. Zespołem pojazdów nie można było kontynuować jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości.
9
120Wyłącznik tachografu i jazda bez karty
Urządzenie umożliwiające manipulowanie czasem pracy w rosyjskim zespole pojazdów oraz nierejestrowanie aktywności za kierownicą ciężarówki hiszpańskiego przewoźnika. Te nieprawidłowości stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy lubelskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
5


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie37
2kujawsko-pomorskie25
3lubelskie24
4lubuskie21
5mazowieckie42
6małopolskie37
7opolskie46
8podkarpackie30
9podlaskie9
10pomorskie25
11śląskie64
12świętokrzyskie22
13warmińsko-mazurskie39
14wielkopolskie19
15zachodniopomorskie19
16łódzkie25

    Czas oczekiwania na granicach
23-5-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-05-23
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,33274,4203
dolar australijski1AUD3,06033,1221
dolar kanadyjski1CAD3,38473,4531
euro1EUR4,57674,6691
forint (Węgry)100HUF1,19611,2203
frank szwajcarski1CHF4,44664,5364
funt szterling1GBP5,41175,5211
jen (Japonia)100JPY3,38163,4500
korona czeska1CZK0,18570,1895
korona duńska1DKK0,61500,6274
korona norweska1NOK0,44540,4544
korona szwedzka1SEK0,43620,4450
SDR (MFW)1XDR5,82865,9464


   Święta w Europie do 21-08-2022
Data Kraj Uwagi
24-5-22Bułgariawszędzie
26-5-22Szwecjawszędzie
26-5-22Szwajcariawszędzie
26-5-22Norwegiawszędzie
26-5-22Niemcywszędzie
26-5-22Holandiawszędzie
26-5-22Francjawszędzie
26-5-22Austriawszędzie
26-5-22Finlandiawszędzie
26-5-22Daniawszędzie
26-5-22Belgiawszędzie
26-5-22Luksemburgwszędzie
30-5-22Hiszpanialokalnie
30-5-22Chorwacjawszędzie
01-6-22Rumuniawszędzie
02-6-22Włochywszędzie
02-6-22W.Brytaniawszędzie
03-6-22W.Brytaniawszędzie
05-6-22Szwecjawszędzie
05-6-22Słoweniawszędzie
05-6-22Słowacjawszędzie
05-6-22POLSKAwszędzie
05-6-22Norwegiawszędzie
05-6-22Niemcylokalnie
05-6-22Litwawszędzie
05-6-22Holandiawszędzie
05-6-22Francjawszędzie
05-6-22Finlandiawszędzie
05-6-22Estoniawszędzie
05-6-22Daniawszędzie
06-6-22Węgrywszędzie
06-6-22Szwecjawszędzie
06-6-22Szwajcarialokalnie
06-6-22Norwegiawszędzie
06-6-22Niemcywszędzie
06-6-22Irlandiawszędzie
06-6-22Holandiawszędzie
06-6-22Francjawszędzie
06-6-22Luksemburgwszędzie
06-6-22Daniawszędzie
06-6-22Belgiawszędzie
06-6-22Andorawszędzie
06-6-22Austriawszędzie
10-6-22Portugaliawszędzie
12-6-22Ukrainawszędzie
12-6-22Rosjawszędzie
12-6-22Rumuniawszędzie
12-6-22Grecjawszędzie
13-6-22Ukrainawszędzie
13-6-22Rosjawszędzie
13-6-22Rumuniawszędzie
13-6-22Grecjawszędzie
16-6-22Szwajcarialokalnie
16-6-22Portugaliawszędzie
16-6-22POLSKAwszędzie
16-6-22Niemcylokalnie
16-6-22Chorwacjawszędzie
16-6-22Austriawszędzie
22-6-22Chorwacjawszędzie
23-6-22Szwajcarialokalnie
23-6-22Łotwawszędzie
23-6-22Luksemburgwszędzie
23-6-22Estoniawszędzie
24-6-22Łotwawszędzie
24-6-22Litwawszędzie
24-6-22Finlandiawszędzie
24-6-22Estoniawszędzie
25-6-22Szwecjawszędzie
25-6-22Słoweniawszędzie
25-6-22Finlandiawszędzie
28-6-22Ukrainawszędzie
28-6-22BiHlokalnie
29-6-22Szwajcarialokalnie
03-7-22Białoruśwszędzie
05-7-22Czechywszędzie
06-7-22Litwawszędzie
06-7-22Czechywszędzie
08-7-22Turcjawszędzie
09-7-22Turcjawszędzie
10-7-22Turcjawszędzie
11-7-22Turcjawszędzie
12-7-22Turcjawszędzie
12-7-22W.Brytanialokalnie
14-7-22Francjawszędzie
15-7-22Turcjawszędzie
21-7-22Belgiawszędzie
01-8-22W.Brytanialokalnie
01-8-22Szwajcariawszędzie
01-8-22Irlandiawszędzie
05-8-22Chorwacjawszędzie
15-8-22Włochywszędzie
15-8-22Szwajcarialokalnie
15-8-22Słoweniawszędzie
15-8-22Rumuniawszędzie
15-8-22Portugaliawszędzie
15-8-22POLSKAwszędzie
15-8-22Niemcylokalnie
15-8-22Litwawszędzie
15-8-22Hiszpaniawszędzie
15-8-22Grecjawszędzie
15-8-22Francjawszędzie
15-8-22Luksemburgwszędzie
15-8-22Chorwacjawszędzie
15-8-22Belgiawszędzie
15-8-22Andorawszędzie
15-8-22Austriawszędzie
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.