espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
usługi transportowe kraków tanio przewóz towaru
2016-03-17 12:59:36

Xvertiv
zlecenia na ciągnik+firana 24 tony
2016-05-10 11:53:22

PKS24
praca_transport_24 t.
2015-06-16 18:38:08

PAX Logistics
firma solartime poszukuje przedstawicieli handlowych
2011-08-30 23:26:45

SAMPORT
praca od zaraz na 24 tony
2015-10-23 06:22:28

Pax Logistics
poszukuję
2010-03-26 22:19:04

Grzegorz
praca - staŁe zlecenia- bez umÓw
2017-10-26 07:37:27

Schnaider-group
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
241„Karciane sztuczki” i niewłaściwy tonaż
Litewska ciężarówka była przeładowana, a jej kierowca rejestrował swój czas pracy na konto osoby zarządzającej transportem w firmie. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Z kolei kierowca polskiego zestawu, zatrzymany do kontroli przez patrol ze świętokrzyskiej Inspekcji, jechał bez karty zalogowanej w tachografie. W obu przypadkach kierowcy stracili prawo jazdy na trzy miesiące i zostali ukarani mandatami karnymi.
92
242Dzień Dziecka w ogrodach KPRM
Gry, zabawy edukacyjne, maskotki, mnóstwo innych atrakcji oraz dziesiątki stoisk - tak swój dzień obchodzili dziś najmłodsi w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W takim dniu nie mogło zabraknąć Krokodylka Tirka, strefy edukacyjnej ITD oraz pojazdów służbowych Inspekcji.
44
243Inspektorzy ujęli nietrzeźwego kierowcę ciężarówki
Ponad 0,7 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca ciężarówki zatrzymanej do rutynowej kontroli przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom poznańskiej Policji.
44
244Zabezpieczali miejsce pożaru i kolizji drogowej
Funkcjonariusze z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego pierwsi pojawili się na miejscu dwóch niebezpiecznych zdarzeń, do których doszło na autostradzie A2 i ekspresowej „jedenastce”. Zamknęli tymczasowo dla ruchu odcinki dróg, gdzie doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz pożaru ciężarówki. Inspektorzy wezwali też służby ratunkowe.
48
245Kontrole autobusów bez zastrzeżeń
Blisko 80 autobusów przewożących grupy pielgrzymów na Spotkania Młodych na Polach Lednickich koło Gniezna, skontrolowali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wszystkie pojazdy były sprawne technicznie, a ich kierowcy przestrzegali norm czasu pracy i mieli wymagane uprawnienia.
42
246Nietrzeźwy prowadził niesprawną ciężarówkę
Blisko 0,8 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca zestawu przewożącego odpady. W trakcie rutynowej kontroli funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również, że mężczyzna nie przestrzegał norm czasu pracy i poruszał się niesprawną ciężarówką.
55
247Śmiertelne potrącenie pieszej przez ciężarówkę
Funkcjonariusze śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego zostali wezwani na miejsce śmiertelnego potrącenia pieszej przez ciężarówkę z naczepą-cysterną. Zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy zestawu. Zgromadzone dane posłużą śledczym do ustalenia okoliczności wypadku.
45
248„Trzeźwy poranek” na drogach Szczecina
Stan trzeźwości ponad 170 kierowców ciężarówek, busów i autobusów skontrolowali wspólnie, w trakcie porannych działań, inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego i policjanci ze Szczecina. Kierowca jednego z busów był w stanie po spożyciu – „wydmuchał” 0,21 promila alkoholu.
50
249Niewłaściwy tonaż ciężarówki z drewnem
Ponad 54 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący kłody drewna. Taki tonaż spowodował przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów na drogę. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówka została wycofana z dalszej jazdy do momentu przeładowania nadwyżki drewna na inny pojazd.
46
250Niesprawne autobusy woziły pasażerów
10 autobusów podmiejskich, przewożących też dzieci i młodzież do szkół, skontrolowali z użyciem mobilnej linii diagnostycznej funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Efekt przeprowadzonych działań to 7 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych oraz 6 wydanych zakazów dalszej jazdy z miejsca kontroli. Za stwierdzone zaniedbania stanu technicznego pojazdów wszczęto postępowania administracyjne wobec przewoźników.
50
251Na bakier z czasem pracy i stanem technicznym
Kierowca słowackiej ciężarówki, w dniach poprzedzających kontrolę, rejestrował część swojego czasu pracy na konto innej osoby. Z kolei ciągnik siodłowy i naczepa miały usterki techniczne. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
50
252Udzielili pomocy medycznej i ujęli sprawcę zdarzenia drogowego
Funkcjonariusze małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego byli świadkami groźnie wyglądającej sytuacji na jednej z ulic Krakowa. Kierujący osobówką zajechał drogę motorowerzyści i doprowadził do tego, że uderzył on w inny pojazd. Jeden z inspektorów natychmiast udzielił pierwszej pomocy motorowerzyście, a drugi ruszył w pościg za sprawcą zdarzenia i ujął go na pobliskiej stacji paliw.
45
253Pomogli ugasić pożar ciężarówki na A4
Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego nie doszło do całkowitego spalenia się ciężarówki z naczepą. Inspektorzy chwycili za gaśnice znajdujące się w radiowozie i za ich pomocą stłumili ogień przed przyjazdem zastępów Straży Pożarnej.
404
254Autobus z niesprawnymi hamulcami
Zbyt duża różnica sił hamowania kół na tej samej osi, uszkodzenie powierzchni ciernej tarczy hamulcowej i nadmiernie zużyte klocki hamulcowe – autobus z takimi poważnymi usterkami przewoził pasażerów. Niesprawny pojazd wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
47
255Porozumienie między SW i GITD podpisane
Główny Inspektor Transportu Drogowego i Dyrektor Generalny Służby Więziennej podpisali dziś porozumienie o współpracy. Wspólne inicjatywy w obszarze organizacji kampanii edukacyjnych, społecznych i prewencyjnych mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
225
256Wyciek gazu na opuszczonej stacji paliw
Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego musieli natychmiast zamknąć ruch na drodze i zabezpieczyć teren wokół opuszczonej stacji paliw, w pobliżu której kontrolowali ciężarówkę. Z jednego ze zbiorników wyciekał gaz. Na miejscu pracowało kilka jednostek straży pożarnej.
46
257Autokar z pękniętą tarczą hamulcową
Wymianą pękniętej tarczy hamulcowej przez mobilny serwis oraz wszczęciem postępowania administracyjnego wobec przewoźnika zakończyła się kontrola autokaru przewożącego grupę młodzieży nad Morze Bałtyckie. Pojazd z niebezpieczną usterką wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
68
258Niecodzienna interwencja
Osobówka znajdująca się w przydrożnym rowie zwróciła uwagę funkcjonariuszy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy akurat wracali ze służby do swojej siedziby w Ostrołęce. Stojący obok pojazdu mężczyzna, gdy zobaczył inspektorów, próbował uciec z miejsca zdarzenia. Został ujęty i przekazany do dalszych czynności policjantom z Makowa Mazowieckiego. 31-latek początkowo nie chciał poddać się badaniu stanu trzeźwości. Ostatecznie „wydmuchał” blisko 2,9 promila alkoholu.
203
259Karciane kombinacje
Dwóch tureckich kierowców wielokrotnie jechało za długo i bez wymaganych przerw. Aby ukryć jazdę niezgodną z przepisami regulującymi czas pracy, posługiwali się dwoma kartami kierowcy. Kontrole inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały sporo naruszeń, za które kierowcy zostali ukarani mandatami. Wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne.
132
260Niesprawny zestaw ciężarowy
Tarcza hamulcowa przy kole na pierwszej osi samochodu ciężarowego była tak popękana, że mogła rozpaść się w trakcie jazdy. Z kolei spod naczepy mógł odpaść zbiornik ze sprężonym powietrzem – trzymał się tylko na jednej obejmie. Usterki wykryli funkcjonariusze lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawne pojazdy wycofano tymczasowo z dalszej jazdy.
46
261Bez karty w tachografie i ważnej licencji
Kierowca ciężarówki jechał Południową Obwodnicą Warszawy w godzinach obowiązywania zakazu dla pojazdów o takim tonażu. W momencie zatrzymania do kontroli przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego prowadził pojazd bez karty w tachografie. Okazał też wypis z nieważnej licencji transportowej.
175
262Za ciężkie pojazdy dostawcze
Trzy skontrolowane samochody dostawcze były przeładowane. Rekordzista ważył dwukrotnie więcej niż powinien. Za ciężkie pojazdy wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
105
263Bez ważnego przeglądu i z inną tablicą rejestracyjną
Naczepa nie miała wykonanego okresowego badania technicznego od 2017 roku. Co więcej, przymocowano do niej tablicę rejestracyjną pochodzącą od innej naczepy. Kontrola zespołu pojazdów, zatrzymanego przez inspektorów świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyła się policyjną interwencją.
45
264O wiele ton za dużo
O ponad 60% przeciążony był zespół pojazdów, którym przewożono drewno. Natomiast aż o ponad 120% za ciężki okazał się być dostawczak, załadowany płynami eksploatacyjnymi i akcesoriami samochodowymi. Kontrole inspektorów wielkopolskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zakazami dalszej jazdy do czasu przywrócenia normatywnych parametrów zatrzymanych do kontroli pojazdów.
41
265Stracił prawo jazdy za jazdę na magnesie
Kontrola inspektorów zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazała, że kierowca pojazdu ciężarowego lekceważył przepisy regulujące czas jazdy. Korzystał z magnesu zakłócającego prawidłową pracę urządzenia rejestrującego jego aktywność za kierownicą. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
46
266Konferencja Szkoleniowa Stacje Kontroli Pojazdów – 2022 z udziałem ITD
W jakim stanie technicznym są pojazdy, które kontrolują inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego, jak stan techniczny wpływa na BRD oraz jaki wpływ na skuteczność kontroli mają nowoczesne urządzenia kontrolno-pomiarowe, którymi dysponuje ITD – o tym, na XVI Konferencji Szkoleniowej Stacje Kontroli Pojazdów – 2022, mówił Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
46
267Transport z zastrzeżeniami inspektorów
Ciężarówka, którą wykonywany był międzynarodowy transport artykułów szybko psujących się, nie spełniała warunków przewozu. Mimo że kierowca w trakcie kontroli okazał dokument, który potwierdzał uzyskanie wymaganego certyfikatu. Inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego po analizie zakwestionowali jego autentyczność. Przewóz został wstrzymany, a na miejsce kontroli zostali wezwani funkcjonariusze Policji.
47
268Niebezpieczna ciężarówka
Przy skręcaniu kierownicą „do oporu”, jedno z kół przemieszczało się do przodu i do tyłu o kilkadziesiąt centymetrów – zmiana kierunku jazdy była praktycznie niemożliwa. Tak niebezpieczną ciężarówką przewożono towary niebezpieczne (ADR). Po kontroli kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego dalsza jazda została wykluczona.
48
269„Ukryty” transport ADR
Wśród przesyłek kurierskich, które były przewożone samochodem ciężarowym, znajdowały się duże ilości łatwopalnych farb, lakierów i innych żrących substancji. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali dalszą jazdę ciężarówki, do czasu prawidłowego oznakowania transportu.
121
270Nocne działania na autostradzie
Kierowcy czterech pojazdów ciężarowych rejestrowali czas swojej jazdy na cudzej karcie. Dodatkowo w jednym przypadku do ingerencji w zapisy tachografu wykorzystano magnes. Nocne kontrole przeprowadzone na autostradzie A1 przez inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, w tych przypadkach, zakończyły się czasowym zatrzymaniem praw jazdy.
112
271Kontrole wagi pojazdów
Zdecydowanie za dużą wagę miały pojazdy zatrzymane przez inspektorów wielkopolskiej, śląskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden ze skontrolowanych dostawczaków, którym przewożono wodę do dystrybutorów, ważył aż 6 t. W przypadku kilku kontroli przekroczony był nacisk osi pojazdu na drogę.
138
272Na załadunek w nietrzeźwym stanie
Mając 1,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, jechał na załadunek towaru. Dostawczak, którym kierował, został wytypowany do kontroli przez inspektorów opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego kierowcę przekazano funkcjonariuszom Policji.
171
273Autostradą na podwójnym gazie
Ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca litewskiej ciężarówki, którą zatrzymali wielkopolscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom Policji.
45
274Bez prawa jazdy, ale za to z promilami
Nigdy nie miał prawa jazdy, a mimo tego prowadził samochód i to w stanie po spożyciu alkoholu. Kierujący samochodem osobowym, który został zatrzymany do kontroli przez inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, „wydmuchał” 0,22 promila.
114
275Kontrole miejskich i podmiejskich autobusów
Ponad 70 autobusów, w 3 największych miastach regionu, skontrolowali inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W 17 przypadkach stwierdzili nieprawidłowości. Sprawdzano przede wszystkim stan układów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zadymienie spalin i wycieki płynów eksploatacyjnych.
32
276Jechał ciężarówką pomimo cofniętych uprawnień
Niezastosowanie się do zakazu wjazdu dla samochodów ciężarowych było powodem interwencji podjętej przez funkcjonariuszy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jak się okazało, kierowca zestawu miał cofnięte prawo jazdy. Oprócz tego m.in. nie rejestrował czasu pracy, ponieważ nigdy nie wyrobił karty do tachografu.
143
277Za kierownicą ponad normę
Kierowca rumuńskiej ciężarówki wielokrotnie jechał za długo i bez wymaganego odpoczynku. Kontrola inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się ukaraniem mężczyzny i wszczęciem postępowania wobec przewoźnika.
128
278„Wydmuchał” ponad 2 promile
Kierowca dostawczaka, zatrzymanego do kontroli przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności jeleniogórskim policjantom.
53
279Nie mógł przewozić żywych zwierząt
Kierowca ciężarówki przewoził 5 tys. sztuk drobiu, choć nie miał uprawnień do wykonywania tego rodzaju transportu. Nie ukończył szkolenia, więc nie posiadał licencji konwojenta przewozu żywych zwierząt. Funkcjonariusze z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowcę mandatem karnym i wszczęli postępowanie administracyjne. Transport dokończył inny kierowca z wymaganymi uprawnieniami.
116
280Nietrzeźwy kierowca łotewskiej ciężarówki
Ponad 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca łotewskiego zestawu, który przewoził ładunek z Łotwy do Niderlandów. Został zatrzymany do kontroli przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
47


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.