espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
poszukujemy przewoźników do stałej współpracy
2017-03-01 14:02:39

Colian Logistic Sp. z o.o.
poszukujemy przewoźników do współpracy
2010-06-21 14:44:44

Enterprise
zlecenia z tarnowa-firanka 24 tony
2015-08-07 13:31:49

Pax Logistics
zlecenia pod produkcją
2015-07-22 13:08:25

Pax Logistics
szukamy firm transportowych
2013-12-02 09:22:52

EBJ
poszukuje-wolne ładunki
2010-10-23 13:32:42

Biomar
zwrot vat z unii europejskiej tanio !!!
2018-02-19 21:52:13

DG Cargo +
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
361Nietrzeźwi wsiedli za kierownicę ciężarówek
Stan trzeźwości ponad 700 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Udaremnili nietrzeźwą jazdę dwóm kierowcom ciężarówek. Mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
21
362Szambiarka pełna usterek technicznych
Zbiornik wypełniony ściekami komunalnymi posadowiony był na… deskach, które miały tłumić drgania powstające w trakcie jazdy szambiarki. Ciężarówka miała nadmiernie zużyte ogumienie i wyciekał z niej olej na drogę. Kierujący nie miał ważnych badań lekarskich i psychologiczny oraz szkolenia. Nie okazał także dokumentu potwierdzającego posiadanie uprawnień przewozowych przez jego pracodawcę. Szereg nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
25
363Kontrole autobusów w Szczecinie
Blisko 30 autobusów miejskich oraz podmiejskich skontrolowali w trakcie wspólnych działań funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego i Policji ze Szczecina. Trzy pojazdy wycofano z dalszej jazdy z powodu usterek technicznych. Skontrolowani kierowcy autobusów byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia oraz dokumenty.
23
364Bezpieczeństwo na drogach w Wielkanoc
Święta Wielkanocne to czas, kiedy na drogach należy spodziewać się większego natężenia ruchu. Inspekcja Transportu Drogowego będzie dbać o bezpieczeństwo podróżnych i przypomina także o ograniczeniach ruchu dla określonych pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.
121
365Aktywności nie były rejestrowane
Utraty prawa jazdy, wysokie kary finansowe dla kierowców i postępowania wszczęte wobec przewoźników to efekty kontroli przeprowadzonych przez inspektorów wielkopolskiej, łódzkiej i podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W zatrzymanych ciężarówkach stwierdzili oni ingerencję w prawidłową pracę tachografu. Tego typu praktyka to przejaw nie tylko nieuczciwej konkurencji, ale także narażanie innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.
136
366Stracił prawo jazdy, ale jeździł dalej
Ponad 80-letni kierowca taksówki nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Prawo jazdy stracił w ubiegłym roku z powodu przekroczenia limitu zebranych punktów karnych. Inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego skierowali do sądu wniosek o ukaranie taksówkarza.
26
367Ciężarówka z wyłącznikiem tachografu na PIN
Tachograf z oprogramowaniem, które umożliwiało kierowcy rejestrowanie rzekomego odpoczynku w trakcie jazdy, wykryli w polskiej ciężarówce funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przewoźnik zapłacił za wymianę urządzenia rejestrującego. Grozi mu też wysoka kara pieniężna. W tej sprawie czynności prowadzi również Policja.
110
368Przekroczone dopuszczalne parametry
Niemal o 3 m przekroczona była dopuszczalna długość zespołu pojazdów, zatrzymanego do kontroli przez inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wprawdzie kierowca okazał zezwolenie na przejazd ponadgabarytowego zestawu, ale nie miał prawa z niego skorzystać. Zespół pojazdów trafił na parking.
159
369Kontrole zakończone na parkingu
Ciężarówki z Rosji i Białorusi skierowano na parking strzeżony, a wobec przewoźników toczą się postępowania administracyjne. Międzynarodowe przewozy drogowe wykonywano na podstawie nieważnych zezwoleń. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
26
370Nie tylko za ciężkie
6 i 7 ton ważyły dostawczaki zatrzymane przez inspektorów podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole, w trakcie których stwierdzono także inne nieprawidłowości, zakończyły się zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych.
22
371(Nie)trzeźwy poranek na Mazowszu
Stan trzeźwości blisko 680 kierowców busów, ciężarówek i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Trzech kierowców jechało na „podwójnym gazie”. Zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
24
372Białoruska ciężarówka z niebezpiecznymi usterkami
Pęknięcia w konstrukcji naczepy stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawny pojazd wycofano z ruchu. Za usterki techniczne, uznane za niebezpieczne, odpowie przewoźnik.
22
373Szereg naruszeń
Zestaw w niedozwolonej konfiguracji i za ciężki, a kierowca z serią naruszeń czasu pracy. Nieprawidłowy transport do Gdańska, czasowo wstrzymali inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
22
374Bez opłaty za przejazd i zgłoszenia w SENT
Kierowca rosyjskiej ciężarówki przewoził ładunek podlegający obowiązkowi monitorowania drogowego przewozu bez zgłoszenia w systemie prowadzonym przez Krajową Administrację Skarbową. W trakcie jazdy płatnym odcinkiem drogi krajowej nie wnosił wymaganej opłaty. Nieprawidłowości stwierdził patrol z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
22
375Niesprawna wywrotka z nadmiarem piachu
38 ton zamiast dopuszczalnych 34 ważyła ciężarówka przewożąca piach niezakryty plandeką. Stan techniczny pojazdu też odbiegał od norm – wyciekały z niego płyny. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
24
376Przewóz pracowników skontrolowany
Inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego skontrolowali autobusy wiozące pracowników do fabryki w Starym Gostkowie. Sprawdzono kilkanaście pojazdów. Kierowca jednego z nich nie okazał wypisu z wymaganego zezwolenia na przewóz osób, w innym przypadku pojazd nie miał aktualnego okresowego badania technicznego.
23
377Ciężarówki z niebezpiecznymi usterkami
Brak hamulców, uszkodzone tarcze hamulcowe i zniszczone ogumienie – te niebezpieczne usterki stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy świętokrzyskiej, dolnośląskiej i łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole stanu technicznego ciężarówek, zakończyły się zakazami ich dalszej jazdy.
23
378Mógł wyłączać tachograf w trakcie jazdy
Wyłącznik tachografu w mołdawskiej ciężarówce wykryli podczas rutynowej kontroli inspektorzy z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Urządzenie umożliwiało kierowcy fałszowanie zapisów czasu. Mógł rejestrować rzekomy odpoczynek zamiast jazdy. Zestaw został skierowany na parking strzeżony. Wobec przewoźnika toczy się postępowanie administracyjne.
24
379Za ciężki transport z Białorusi do Hiszpanii
Ciężarówka z przyczepą przewożąca dwa samochody osobowe z Białorusi do Hiszpanii była za ciężka o ponad 2,6 tony. Nieprawidłowy tonaż stwierdzili funkcjonariusze z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę ukarano mandatem, a przewoźnikowi grozi kara pieniężna.
22
380Dwóch kierowców, wiele kart i wiele naruszeń
Dwie należące do jednego kierowcy karty miały pomóc w ukryciu naruszeń czasu pracy. Mężczyzna dodatkową kartę wykorzystywał, kiedy przekraczał dopuszczalne normy czasu pracy. „Rozwiązanie” okazało się nieskuteczne. Wielogodzinna i drobiazgowa kontrola, przeprowadzona przez śląskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego, dla rumuńskiego kierowcy zakończyła się m.in. zatrzymaniem prawa jazdy.
22
381Przewóz niezgodny z przepisami
Zestaw składający się z niedozwolonego połączenia trzech pojazdów zatrzymali inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się, że to tylko jedna z nieprawidłowości. Zespół pojazdów był za ciężki, a w trakcie kontroli stwierdzona została także ingerencja w prawidłową pracę tachografu. Kierowcy ciężarowego pojazdu zostało zatrzymane prawo jazdy.
25
382Przekroczone wagowe parametry
Ponad 7 t ważył jeden z dostawczaków zatrzymanych przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole przeładowanych pojazdów zakończyły się m.in. zakazem dalszej jazdy, do czasu przeładowania nadmiaru towaru.
22
383Brał narkotyki, aby nie zasnąć za kierownicą
24-letni mężczyzna kierował samochodem ciężarowym pod wpływem amfetaminy. „Wpadł” w trakcie rutynowej kontroli, którą na drodze krajowej nr 91 prowadzili inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca nie ukrywał, że brał narkotyki.
22
384Za ciężki i bez przeglądu technicznego
O ponad 10 ton za dużo ważyła ciężarówka przewożąca dwa szamba betonowe. Pojazd nie miał też ważnych badań technicznych od blisko roku. Tak poważne nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
22
385Przewóz drewna pod kontrolą
Pojazdy ciężarowe po brzegi załadowane drewnem wzięli pod lupę inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Pięć skontrolowanych transportów okazało się mocno przeładowanych. Najcięższe ciężarówki ważyły o 6 t za dużo. Ich kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.
22
386Ciężarówka z niewłaściwym tachografem
Kierowca węgierskiej ciężarówki rejestrował swoje aktywności, prędkość pojazdu i przejechaną drogę na wykresówce zamiast karcie. Ciągnik siodłowy był wyposażony w tachograf analogowy, choć powinien mieć zainstalowane urządzenie cyfrowe. Nieprawidłowość stwierdzili inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
28
387Nietrzeźwy kierowca białoruskiej ciężarówki
Miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a mimo tego wsiadł za kierownicę ciężarówki, którą przewoził 19 ton ładunku ze Słowacji do Rosji. Nietrzeźwego kierowcę białoruskiej ciężarówki zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierujący został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
22
388Wjechali pomimo zakazu tonażowego
Kierowcy czterech ciężarówek zamiast korzystać z wyznaczonego objazdu, skracali drogę jadąc trasą objętą zakazem tonażowym. Za niedostosowanie się do zakazu obowiązującego na jednej z ulic w Bieżuniu, zostali ukarani mandatami przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
22
389Straty poważniejsze niż zyskany czas
Trzy przypadki ingerencji w pracę tachografów ujawnili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy wykorzystując różne, niedozwolone, sposoby próbowali ukryć swoją aktywność za kierownicą ciężarowego pojazdu. Próby okazały się daremne. Stracili prawa jazdy na 3 miesiące.
23
390Na zużytych oponach i z pękniętą tarczą hamulcową
Zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych i zakazami dalszej jazdy zakończyły się kontrole polskiej i bułgarskiej ciężarówki. Inspektorzy wielkopolskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili w pojazdach niebezpieczne usterki ogumienia i hamulców. Za zaniedbania techniczne odpowiedzialność grozi teraz przewoźnikom oraz osobom zarządzającym transportem w firmach.
23
391Szef firmy z zatrzymanym prawkiem
Za kierownicą polskiej ciężarówki siedział przedsiębiorca, a do impulsatora przy skrzyni biegów był przyłożony magnes. Takie zakazane połączenie oznacza dla właściciela firmy przewozowej poważne konsekwencje. I to nie tylko finansowe. Inspektorzy z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące oraz wszczęli postępowanie administracyjne. Swoje czynności wyjaśniające prowadzi również Policja.
23
392Kompletnie pijany jechał „ekspresówką”
Miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i przewoził blisko 19 ton ładunku z Białorusi do Niemiec. Pijanego kierowcę rosyjskiej ciężarówki zatrzymał do rutynowej kontroli drogowej patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Radzymina.
23
393Kumulacja naruszeń czasu pracy
Uzbekistańczyk zatrudniony w polskim przedsiębiorstwie nie miał ważnego świadectwa kierowcy i nie przestrzegał norm czasu pracy. Wielokrotnie jeździł za długo bez wymaganych przerw i odpoczynków. Szereg nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zatrzymali ciężarówkę z powodu jazdy bez wymaganych świateł mijania lub do jazdy dziennej.
128
394Stracił więcej niż zyskał
Kierowca, który nie rejestrował czasu swojej pracy za kierownicą zespołu pojazdów, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Kontrola inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazała, że używał urządzenia zakłócającego pracę tachografu.
26
395Niesprawna ciężarówka i brakujący dokument
Zespół pojazdów litewskiego przewoźnika z niebezpiecznymi usterkami wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z kierowców nie miał także wymaganego dokumentu. Kierowców ukarano mandatami. Konsekwencje finansowe grożą też przewoźnikowi i zarządzającemu transportem w przedsiębiorstwie.
112
396„Trzeźwy poranek” na Mazowszu
Stan trzeźwości 590 kierowców samochodów dostawczych, ciężarówek i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednego z zatrzymanych busów miał blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przekazany do dalszych czynności policjantom z Siedlec.
29
397Z bezpieczeństwem i ekologią nie po drodze
Szereg niebezpiecznych usterek stwierdzili w skontrolowanej ciężarówce inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawny układ hamulcowy, uszkodzona opona i wyciek płynu eksploatacyjnego to nie jedyne uchybienia. Zespołem pojazdów nie można było kontynuować jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości.
144
398Wyłącznik tachografu i jazda bez karty
Urządzenie umożliwiające manipulowanie czasem pracy w rosyjskim zespole pojazdów oraz nierejestrowanie aktywności za kierownicą ciężarówki hiszpańskiego przewoźnika. Te nieprawidłowości stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy lubelskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
27
399Nieważne zezwolenia w transporcie międzynarodowym
Rosyjską i białoruską ciężarówkę skierowano na parking strzeżony, a wobec przewoźników toczą się postępowania administracyjne. Przewozy towarów z Rosji do Niemiec i z Polski do Rosji były wykonywane na podstawie nieważnych zezwoleń. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej i lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
29
400Ukarani za manipulowanie czasem jazdy
Kierujący ciężarówką posługiwał się cudzą kartą kierowcy i jechał za długo, a dwóch kolejnych nie rejestrowało swojej aktywności zgodnie z przepisami. Na dodatek jeden z mężczyzn w ogóle nie miał prawa prowadzić pojazdu ciężarowego. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali nie tylko kierujących.
30


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz. 1
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 35 0 0 0 4
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 27 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 12 0 0 0 0
Hrebenne 0 18 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 1
Korczowa 0 47 0 0 0 0
Medyka 0 18 0 0 0 0
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.