espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
transport ukraina-polska
2010-10-18 12:21:22

Albertus
najlepsza oferta na rynku dla przewoźników posiadających firanki 24 t
2016-12-29 12:07:06

INTRA
szukam pracy, mercedes atego 17 ep , z windą
2015-01-04 14:35:55

ITHERM
zlece transport pl-nl
2014-12-12 10:03:50

M.I.C. Trading B.V.
nawiążę współpracę na 24 t.
2015-06-15 22:14:54

PAX Logistics

2010-04-26 17:12:32

trans
assistance pomoc drogowa laweta poznań
2017-04-15 16:18:46

Laweta Poznań
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
441Akcja „trzeźwość” na ekspresowej „ósemce”
Stan trzeźwości ponad 320 kierowców busów, ciężarówek i autobusów skontrolowali dziś rano inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z kierujących miał 0,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom Policji.
154
442Nieprawidłowe przejazdy lokalnymi drogami
Kierowca betoniarki wjechał na drogę objętą zakazem wjazdu dla pojazdów cięższych niż 12 ton, a kierujący traktorem przewoził na przyczepie spory ładunek bez wymaganego zabezpieczenia. Obu kierujących inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali mandatami karnymi.
178
443Rejestrowali odpoczynek zamiast jazdy
Dwie ciężarówki należące do krajowych przewoźników były wyposażone w niedozwolone urządzenia i instalacje służące do fałszowania zapisów czasy pracy. W trakcie zatrzymania do kontroli kierowcy obu pojazdów rejestrowali rzekomy odpoczynek. Funkcjonariusze z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali ich prawa jazdy na trzy miesiące i ukarali mandatami. Konsekwencje finansowe i prawne grożą także obu przedsiębiorcom. Czynności w tej sprawie prowadzi też Policja.
236
444Bez ważnego przeglądu i legalizacji taksometru
Jeden z płockich taksówkarzy świadczył usługi zarobkowego przewozu osób samochodem, który nie miał ważnego badania technicznego od blisko czterech lat. Od ponad dwóch lat ważnej legalizacji nie miał taksometr służący do naliczania opłaty za przejazd. Inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili także różnicę w wysokości opłat ujętych w załączniku do świadectwa legalizacji urządzenia, a cenniku dostępnym u taksówkarza.
209
445Odzyskali skradzioną przyczepę
Do skradzionej sprężarki powietrznej, ciągniętej za busem, przykręcono tablice rejestracyjne od innej przyczepy. W trakcie kontroli prowadzonej przez inspektorów z bydgoskiego zespołu Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej okazało się, że sprężarkę skradziono w 2017 r.
78
446Nieprawidłowy przewóz odpadów z ciepłowni
Ciężarówka przewożąca mieszankę popiołu i żużlu nie była oznaczona wymaganą tablicą z napisem „odpady”. Z kolei przewoźnik nie był wpisany do rejestru przedsiębiorców, którzy transportują odpady. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
74
447Za ciężkie samochody dostawcze
Blisko sto zatrzymanych samochodów dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony było przeładowanych – to wynik dwutygodniowych działań kontrolnych śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niechlubny rekordzista przewoził elementy betonowe i ważył nieco ponad 7 t.
140
448Przewozy bez zezwolenia zatrzymane
134 pojazdy skontrolowali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w ramach dwudniowej akcji ukierunkowanej na kontrolę zezwoleń na wykonywanie międzynarodowego przewozu rzeczy. Dwóch kierowców okazało zezwolenia wypełnione nieprawidłowo. Kontrola lubelskich inspektorów wykazała podobne zaniedbanie. W innym przypadku uprawnienie do wykonywania przewozów nieważne było od ponad półtora roku. Wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne.
64
449Przeładowane i nie w pełni sprawne
Pięć pojazdów o zdecydowanie zawyżonym tonażu zatrzymali inspektorzy zachodniopomorskiej i dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W dwóch przypadkach zastrzeżenia dotyczyły także stanu technicznego. Dalsza jazda przeładowanych pojazdów możliwa była po częściowym rozładunku przewożonych towarów.
62
450Manipulacje ukarane
Jeden z kierujących samochodem ciężarowym nie stosował się do norm czasu pracy, inny nie rejestrował na karcie kierowcy swoich aktywności, kolejnych dwóch ingerowało w prawidłową pracę tachografów. Kontrole małopolskich i podlaskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się mandatami karnymi i trzymiesięcznym zatrzymaniem praw jazdy.
202
451Na podwójnym gazie
Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca ciężarówki, którą w pobliżu Gorzowa Wlkp. do kontroli zatrzymali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Szofer został przekazany Policji.
223
452Jednorazowe zezwolenie „wielokrotnego” użytku
Białoruski przewoźnik wykorzystywał jednorazowe zezwolenie w kolejnym transporcie międzynarodowym rzeczy. Dokument miał przerobione wpisy w rubrykach dotyczących pierwszego przekroczenia granicy oraz ilości przewożonego ładunku. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówkę skierowano na wyznaczony parking strzeżony.
204
453Duży ciężar, brak aktualnego badania i podejrzany stan licznika
Trzy dostawczaki skontrolowane przez lubuskich i opolskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego były przeładowane. Dodatkowo jeden z nich nie miał ważnego badania technicznego, a drogomierz w pojeździe wskazywał przebieg niższy o około 20 tysięcy kilometrów niż w listopadzie 2020 roku. Kontrole zakończyły się zakazami dalszej jazdy pojazdów do czasu usunięcia nieprawidłowości.
204
454Kobiety w mundurach z GITD na spotkaniu z Wicemarszałek Sejmu RP
Sytuacja w Ukrainie oraz pomoc uchodźcom wojennym, zdominowały spotkanie przedstawicielek Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego z Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzatą Gosiewską. Spotkanie miało szczególny charakter i było formą podziękowania kobietom w mundurach za ich codzienną pracę.
79
455„Wydmuchał” blisko 2,7 promila
Blisko 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca osobówki. Jego manewry i niepewny tor jazdy na ruchliwej trasie zwróciły uwagę inspektorów świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego kierującego i samochód przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
146
456Nocna kontrola nienormatywnej ciężarówki
O 1,86 metra za szeroki był zestaw ciężarowy z ładunkiem w postaci stalowego elementu dźwigu. Inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili, że nienormatywny przewóz był wykonywany bez wymaganego zezwolenia. Ciężarówkę skierowano na wyznaczony parking strzeżony. Przewoźnikowi grozi kara pieniężna.
75
457Emulator AdBlue i naruszenia norm czasu pracy
W ciężarówce nie działał prawidłowo układ oczyszczania spalin (SCR), więc zamontowano niedozwolony emulator AdBlue, którego zadaniem było fałszowanie wskazań komputera pokładowego pojazdu. Kierowca nie rejestrował wszystkich swoich aktywności na karcie i dopuścił się 11 naruszeń norm czasu pracy. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
80
458Kolos skierowany na parking
Na pierwszy rzut oka, przejazd prawie 80-tonowego pojazdu nienormatywnego, wyglądał profesjonalnie. Kierowca jednak dysponował nieodpowiednim zezwoleniem. Po przeprowadzonej kontroli inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy skierowali zestaw na parking depozytowy.
184
459Poważna usterka wykluczyła dalszą jazdę
Z Niemiec do Rosji transportowano ponad 21 ton blachy. W kontrolowanej ciężarówce stwierdzono niebezpieczną usterkę, w postaci pękniętej ramy. Funkcjonariusze lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego nie pozwolili kontynuować jazdy.
65
460Informacje z tachografu pomogą ustalić okoliczności tragicznego wypadku
W Wólce Lipowej samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym. Kierowca pojazdu osobowego zginął. Inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego wymontowali tachograf z rozbitej ciężarówki i przekazali go śledczym.
65
461Z Niemiec do Polski bez uprawnień i rejestrowania aktywności
Jechał ciężarówką bez zalogowanej w tachografie karty kierowcy, badań lekarskich, psychologicznych, kursu dla kierowcy i… uprawnień do kierowania. Sporo naruszeń przepisów normujących jazdę ciężarowym samochodem stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
212
462Nieprawidłowy transport złomu
Ponad 66 ton, zamiast dopuszczalnych 40, ważyła ciężarówka przewożąca złom w dwóch kontenerach. Zestaw ten nawet bez ładunku nie powinien wyjechać na drogę, ponieważ składał się z trzech pojazdów. Został wycofany z ruchu przez funkcjonariuszy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
180
463Kontrole na mazowieckich drogach
Ponad 120 pojazdów skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy sprawdzali ich wagę i stan techniczny. 16 okazało się przeładowanych. Kierowców ukarano mandatami, zatrzymano 7 dowodów rejestracyjnych i wszczęto 3 postępowania.
79
464Zniszczone ogumienie wykluczyło dalszą jazdę
Brak ważnych badań technicznych i zły stan opon w skontrolowanych na terenie powiatu wolsztyńskiego zespołach pojazdów stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcom zakazano dalszej jazdy do momentu wymiany ogumienia na takie, które nadaje się do bezpiecznego użytku.
209
465Przewóz koni z naruszeniem przepisów
Sześć koni wyścigowych rosyjski przewoźnik wiózł do Rosji i Mongolii bez wymaganej przerwy. Kierowca nie miał wymaganych dokumentów, a do tego nie stosował się do norm czasu pracy i jechał bez karty w tachografie. Kontrola inspektorów podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego na ekspresowej „ósemce” zakończyła się rozładunkiem zwierząt w wyznaczonym przez lekarza weterynarii miejscu i skierowaniem samochodu ciężarowego na parking strzeżony.
65
466Niesprawne transporty
Niesprawne układy hamulcowe i oczyszczania spalin oraz brak wymaganego wyposażenia czy aktualnych badań technicznych to tylko część stwierdzonych nieprawidłowości. Inspektorzy lubuskiej, podlaskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu ciężarówki w złym stanie technicznym. Jedną z nich realizowano przewóz towarów niebezpiecznych (ADR).
102
467Porozumienie między TDT i GITD podpisane
Główny Inspektor Transportu Drogowego i Dyrektor Transportowego Dozoru Technicznego podpisali dziś porozumienie o współpracy. Wspólne inicjatywy w obszarze nadzoru nad przewozem drogowym towarów niebezpiecznych mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w transporcie drogowym.
66
468Tranzyt z nieplanowanym postojem
Kierowca białoruskiej ciężarówki nie wpisał numerów rejestracyjnych ciągnika siodłowego i naczepy w zezwoleniu na wykonywanie międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego uznali okazany dokument za nieważny i skierowali zestaw na wyznaczony parking strzeżony.
203
469Inspektorzy ITD wezwani na miejsce wypadku
W wyniku groźnie wyglądającego wypadku na wschodniej obwodnicy Poznania jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy, aby pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia.
78
470Niedozwolony tuning oświetlenia ciężarówki
Właściciel polskiej ciężarówki prawdopodobnie chciał, żeby jego pojazd wyróżniał się na drodze. Z przodu i po bokach ciągnika siodłowego zamontowano za dużo dodatkowego oświetlenia pomarańczowej barwy. Taki kolor miały nawet światła do jazdy dziennej. Tak charakterystycznie oświetlony pojazd zwrócił uwagę inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego ze Szczecina. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego, ukaraniem kierowcy mandatem oraz wszczęciem postępowania administracyjnego wobec przewoźnika.
77
471Nieprawidłowy transport ziemi
Za ciężka o trzy tony wywrotka miała nadmierny luz w układzie kierowniczym i niesprawne oświetlenie. Z tyłu pojazdu brakowało tablicy rejestracyjnej, a przewożona ziemia nie była zakryta plandeką. Kierowca nieprawidłowo rejestrował też swoje aktywności. Szereg naruszeń stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
130
472Ciężarówki z wieloma nieprawidłowościami
Naruszenia norm czasu pracy, jazda na karcie innego kierowcy, za duże zbiorniki paliwowe, niespełnione wymogi przewozu ADR – to wynik kontroli ciężarówek przeprowadzonych przez podlaską Inspekcję Transportu Drogowego.
166
473Tymczasowe odstępstwa od stosowania przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdu
Polska działając na podstawie art. 14 ust. 2 rozporządzenia (WE) nr 561/2006 postanowiła wprowadzić tymczasowe odstępstwa od stosowania przepisów art. 6 ust. 1-3, art. 7 oraz art. 8 ust. 8 ww. rozporządzenia dotyczących czasu prowadzenia pojazdu, przerw i okresów odpoczynków kierowców wykonujących krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe osób i rzeczy.
76
474Ciężkie ładunki bez zabezpieczenia
Kierowcy dwóch ciężarówek skontrolowanych przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego nie zabezpieczyli przewożonych ładunków przed przemieszczeniem się w trakcie jazdy. Palety z makulaturą i betonowe kręgi na naczepach nie były spięte pasami transportowymi.
75
475Manipulował czasem pracy
Kontrola inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się dla kierującego ciężarówką trzymiesięcznym zatrzymaniem prawa jazdy za rejestrowanie aktywności na karcie należącej do szefa. Przykre konsekwencje czekają także jego pracodawcę.
75
476Wjechał pomimo zakazu tonażowego
Kierowca zestawu ważącego blisko 40 ton wjechał na drogę powiatową, gdzie obowiązuje zakaz ruchu dla pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 12 t. Funkcjonariusze z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali szofera wysokim mandatem oraz dopisali do jego konta punkty karne.
74
477Za ciężki i za długi zestaw
Ciężarówka przewożąca dwa betonowe słupy ważyła blisko 48 ton zamiast dopuszczalnych 40 i była też za długa o prawie 5 metrów. Niegodny z przepisami był również nacisk grupy osi naczepy. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nienormatywny zestaw został skierowany na wyznaczony parking strzeżony, a przewoźnikowi grozi teraz wysoka kara pieniężna.
76
478Podsumowanie akcji „Bezpieczny autokar – ferie 2022”
Ponad 770 skontrolowanych autobusów, 23 zatrzymane dowody rejestracyjne i 3 wydane zakazy dalszej jazdy – zakończyły się działania Inspekcji Transportu Drogowego prowadzone w ramach akcji „Bezpieczny autokar – ferie 2022”. Zdecydowana większość kontroli nie budziła zastrzeżeń inspektorów.
166
479Wzmożone kontrole na Opolszczyźnie
97 skontrolowanych pojazdów, 5 wycofanych z ruchu, 16 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – to bilans wzmożonych kontroli przeprowadzonych przez opolskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego.
75
480Za ciężkie busy
Pięć przeładowanych dostawczaków, w tym dwa z ponad dwukrotnie przekroczoną dopuszczalną masą całkowitą. Pojazdy o zdecydowanie zawyżonym tonażu zatrzymali inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego i wstrzymali ich dalszą jazdę do czasu przeładowania nadmiaru ciężaru.
80


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz. 2
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 34 0 0 0 3
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 27 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 14 0 0 0 0
Hrebenne 0 15 0 0 0 0
Zosin 0 1 0 0 0 0
Korczowa 0 48 0 1 0 0
Medyka 0 22 0 2 0 0
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.