espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
poszukuje przewoznikow
2010-05-05 19:21:39

FHU MUNDEK
sprzedam naczepe chŁodnie
2013-06-14 14:35:35

emo
rundkursfrächter
2016-11-08 16:25:01

Topictrans
plandeka na kraj
2017-07-05 08:51:37

Schnaider-group
dam pracę od zaraz na 24 t. /woj.kujawsko-pomorskie
2015-05-22 22:08:32

PAX Logistics
transport miedzynarodowy eu
2017-08-22 11:45:22

F.H.U Sowinski
przyjmĘ zlecenia na transport
2011-01-27 09:12:16

Euro-Mar
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
521Jechali bez kart w tachografie
Dwie kontrole i w obu przypadkach zatrzymane prawa jazdy kierowców ciężarówek za jazdę bez karty w tachografie – to wynik kontroli z użyciem anteny do zdalnego odczytu danych (DSRC). Kierowców, którzy nie rejestrowali czasu pracy, zatrzymali funkcjonariusze z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Szoferów ukarano mandatami. Kary pieniężne grożą również przewoźnikom.
68
522Podwójny brak świadectwa kierowcy
Bracia z Bośni i Hercegowiny, pracujący dla chorwackiego przewoźnika, nie okazali inspektorom zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego świadectw kierowcy. Do czasu uzyskania dokumentów - potrzebnych obywatelom państwa nienależącego do Unii Europejskiej do wykonania międzynarodowego przewozu rzeczy - mężczyźni zmuszeni byli zrobić w trasie nieplanowaną przerwę.
63
523Transport z usterką
Przekroczenie dopuszczalnego tonażu pojazdu i normy nacisków osi na drogę, a także niebezpieczną usterkę i brak tablicy z oznaczeniem przewożonego ładunku stwierdzili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierującemu samochodem ciężarowym zakazali dalszej jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości.
62
524Skradzione busy nie wyjechały na Litwę
Inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli ciężarówkę, którą przewożono skradzione busy typu kamper. Samochody miały trafić na Litwę. Transport został zatrzymany na ekspresowej „ósemce”.
66
525Przewóz zwierząt pod kontrolą
Nie było zastrzeżeń do warunków przewozu zwierząt, ale były inne nieprawidłowości. W dwóch przypadkach kontrole prowadzone przez inspektorów z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. zakończyły się zatrzymaniem prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego.
83
526Kierowca bez uprawnień, pojazd bez badań technicznych
Zespołem pojazdów bez aktualnych badań technicznych kierował mężczyzna bez uprawnień. Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili także inne nieprawidłowości. Za stwierdzone naruszenia, kierujący zespołem oraz przewoźnik poniosą konsekwencje.
83
527Niebezpieczna usterka i duża waga ciężarówek
Jedna z niebezpieczną usterką, druga z nadmiernym załadunkiem. Transporty, w których inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili nieprawidłowości, zostały czasowo wstrzymane.
197
5282,6 promila alkoholu
Kierowca ukraińskiej ciężarówki z naczepą miał problem z przejazdem pomiędzy bramkami na autostradzie A2. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali 40-tonowy zestaw do kontroli i szybko ustalili przyczynę tych trudności. Szofer był pijany. „Wydmuchał” ponad 2,6 promila alkoholu. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany Policji.
200
529„Zapominał” o przerwach
Kierowca łotweskiej ciężarówki pięciokrotnie przekroczył maksymalny czas jej prowadzenia bez wymaganej przerwy. Naruszył dopuszczalną normę nawet o blisko 5 godzin i 30 minut. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
197
530Nadmierny ładunek szkodzi
Dwa zdecydowanie przeciążone dostawczaki zatrzymali do czasu przeładowania nadmiaru ciężaru inspektorzy dolnośląskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z pojazdów przekroczył dopuszczalną wagę o 2,95 t, drugi o 1,3 t. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.
86
531Wywrotka bez przeglądu i z usterkami
Ciężarówką na łysych oponach oraz bez ważnych badań technicznych przewożono piach. Kierowca nie przestrzegał przepisów czasu pracy i dopuścił się kilku poważnych naruszeń. Ładunek przewożono bez plandeki i wymaganych uprawnień transportowych. Kumulację nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
330
532Nie mógł, a prowadził
Uprawnienia do kierowania utracił ponad rok temu ze względu na przekroczoną liczbę punktów karnych, mimo to usiadł za kierownicą. Na drodze stanęli mu inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie i zakazali dalszej jazdy.
71
533Usterka niebezpieczna w ciężarówce
Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Gorzowa Wlkp. wycofali tymczasowo z ruchu ciężarówkę z niesprawnym układem hamulcowym. Przedsiębiorcę czeka kara finansowa.
73
534Ważenie pojazdów na krajowej „dziesiątce”
Ciężarówka przewożąca konstrukcję i balasty dźwigu ważyła o blisko 9 ton ponad normę. Zespół pojazdów był także za szeroki i za długi. Z kolei samochód dostawczy z warzywami został przeładowany o niemal 4,5 t. Nienormatywne pojazdy skontrolowali i tymczasowo wycofali z ruchu inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
70
535Kontrola ITD z interwencją Straży Pożarnej
Rutynowa kontrola rosyjskiej ciężarówki z naczepą-cysterną zakończyła się interwencją Straży Pożarnej. Z pojazdu wyciekał przewożony olej hydrauliczny. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili też poważną usterkę zawieszenia naczepy. Zespół pojazdów skierowano na parking strzeżony, a przewoźnikowi grozi kara pieniężna.
77
536Ładunek za ciężki, kilometry nierejestrowane
Jechał bez zalogowanej w tachografie karty kierowcy zespołem pojazdów za ciężkim o dwie tony. Inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali dalszą jazdę, a kierującego ukarali zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące.
76
537Niebezpieczne pozostałości
Brak wymaganego oznakowania i nieprawidłowości w dokumentacji przewożonego towaru niebezpiecznego stwierdzili inspektorzy z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego podczas kontroli zespołu pojazdów czeskiego przewoźnika na krajowej „ósemce”.
68
538Wzmożone kontrole na A2 i okolicznych drogach
Blisko 1,5 tys. skontrolowanych ciężarówek, w tym niemal 1240 należących do przewoźników z krajów spoza Unii Europejskiej – to bilans dwudniowej akcji przeprowadzonej na autostradzie A2 i pobliskich drogach krajowych. W działaniach uczestniczyli funkcjonariusze wielkopolskiej, mazowieckiej, lubuskiej i łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ujęto dwóch nietrzeźwych kierowców i zatrzymano sześć dowodów rejestracyjnych pojazdów. Wstrzymano cztery międzynarodowe przewozy, które były wykonywane bez wymaganych zezwoleń.
71
539Inspektorzy odzyskali skradzioną przyczepę
Kierowca małej ciężarówki z przyczepą nie zapłacił za przejazd płatnym odcinkiem ekspresowej „siódemki”. Podczas kontroli drogowej patrol Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego stwierdził, że przyczepa jest skradziona. Policja zatrzymała kierowcę i prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
73
540O dużo za dużo
Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu osiem pojazdów z przekroczonymi parametrami wagowymi. Najcięższy ze skontrolowanych dostawczaków ważył ponad 7 t.
71
541Transport odpadów bez zezwolenia
Chorwacki przedsiębiorca przewoził pełną naczepę odpadów z Austrii do Polski bez wymaganego zezwolenia. Ciężarówka nie była oznaczona tablicami z napisem „odpady” i nie miała ważnych badań technicznych. Nielegalny przewóz odpadów udaremnili funkcjonariusze z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. O sprawie powiadomili również inspektorów Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
200
542Nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego
Blisko 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca osobówki, którego styl jazdy wzbudził podejrzenia innych kierujących. O swoich wątpliwościach, jeden z kierowców, poinformował inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
76
543Udaremniona symulacja
Korzystał z wykresówki w nieprawidłowy sposób, przez co zarejestrował mniej kilometrów niż faktycznie przejechał. Kierowca z Ukrainy zatrzymany przez inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stracił prawo jazdy.
164
544Nocne kontrole wykazały nieprawidłowości
Jedna ciężarówka przewoziła za ciężki i za szeroki ładunek bez wymaganego zezwolenia. W drugiej kierowca korzystał ze zmienionego oprogramowania tachografu – rejestrował swój rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Nienormatywny zestaw został skierowany na parking strzeżony. Sprawą manipulacji tachografu zajmuje się Policja. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
68
545Przeciążone pojazdy i kierowcy bez uprawnień
Kierujący dostawczakiem nigdy nie miał prawa jazdy, a kierowca wywrotki uprawnienia do kierowania stracił za przekroczenie liczby zebranych punktów karnych. To nie jedyne nieprawidłowości, które stwierdzili inspektorzy warszawskiego oddziału radomskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kontroli prowadzonych na S8.
113
546Nienormatywny transport drewna
Dziesięciotonowa nadwyżka ładunku i przekroczenie nacisku dwóch osi na drogę. Do tego za długi czas pracy kierowcy. Transport drewna z szeregiem nieprawidłowości zatrzymali na ekspresowej „piątce” gnieźnieńscy inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
50
547Stracił więcej niż oszczędził
Żeby zyskać na czasie, jechał bez zalogowanej karty kierowcy. W ten sposób zdążył przejechać ponad 300 km. „Zdradził” go nowoczesny tachograf, w jaki wyposażony był jego pojazd. Kontrola potwierdziła, że kierowca nie rejestrował swojej aktywności. Inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy na trzy miesiące.
51
548Jazda na magnesie nie przynosi korzyści
Kierowca pojazdu członowego fałszował zapisy tachografu za pomocą magnesu. Niedozwoloną ingerencję w urządzenie wykazała kontrola przeprowadzona w okolicach Torunia przez inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca na okres trzech miesięcy "pożegnał się" z prawem jazdy.
61
549Inspektorzy ITD na miejscu śmiertelnego wypadku
W czwartek (10 lutego) w Zakopanem pojazd ciężarowy śmiertelnie potrącił pieszego. Funkcjonariusze małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy.
90
550Bez przeglądu i wbrew zakazowi
Funkcjonariusze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali samochód ciężarowy, którego kierowca nie zastosował się do znaku zakazu wjazdu. W trakcie kontroli okazało się, że badanie techniczne pojazdu straciło ważność. Inspektorzy stwierdzili też niesprawność układu ABS.
62
551Nieprawidłowy przewóz zwierząt
Bydło nie było transportowane właściwie, a kierowca nie miał wymaganego dokumentu. O naruszeniu przepisów regulujących przewóz zwierząt funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Leszna powiadomili lekarza weterynarii.
214
552Ciężarówki zdecydowanie przeładowane
Masa własna jednego z samochodów ciężarowych była znacznie zaniżona, przez co dopuszczalny tonaż przewożonego drewna przekroczono o ponad 17 ton. Inna ciężarówka wiozła za ciężkie o ponad 4 tony betonowe zbiorniki. Przeciążone zespoły pojazdów wstrzymali inspektorzy z oddziału w Piotrkowie Trybunalskim łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
194
553Autobus linii regularnej z wyłącznikiem tachografu
Niedozwolone urządzenie podłączone do tachografu zakłócało jego pracę. W ten sposób kierowca próbował ukryć faktyczny czas jazdy. Kontrola funkcjonariuszy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie zakończyła się surowymi karami.
60
554Transport żwiru pełen nieprawidłowości
Zestawem ciężarowym z popękanymi tarczami hamulcowymi i niesprawnym tachografem przewożono żwir na obwodnicy Niemodlina. Kierowca nie rejestrował swoich aktywności, prędkości i przejechanej drogi na wykresówce. Ciągnik siodłowy i naczepa nie miały ważnych przeglądów technicznych. Z kolei przedsiębiorca nie posiadał uprawnień do wykonywania transportu drogowego rzeczy. Szereg nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
61
555Ciężarówka zatrzymała się na barierach
Ciągnik siodłowy z naczepą pełną kruszywa zjechał na pas zieleni i zatrzymał się na dzielących jezdnie barierach drogowych. Na miejsce zdarzenia zostali wezwani inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
67
556Nieostrożny transport łatwopalnej cieczy
Inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali realizowany bez należytej ostrożności transport ADR. W dziesięciu pojemnikach przewożony był alkohol izopropylowy. Sześć z nich nie było prawidłowo oznaczonych, a jeden z pojemników w ogóle nie powinien być wykorzystywany.
59
557Czas pracy na konto pracownika
Kierowca i zarazem szef firmy transportowej stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Musi też liczyć się z karą pieniężną. To konsekwencje za rejestrowanie swoich aktywności na karcie kierowcy należącej do jego pracownika. Czynności przeprowadzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
62
558Niesprawny pojazd zatrzymany
Brak zacisku hamulca, niezabezpieczony ładunek oraz niedziałające światło mijania - te nieprawidłowości stwierdzili podczas kontroli zespołu pojazdów inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych oraz zakazem dalszej jazdy.
60
559Zakazy dalszej jazdy i wysokie mandaty
Nawet 6,6 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 t ważyły samochody dostawcze, które zostały skontrolowane przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Osiem pojazdów wycofano tymczasowo z ruchu, a kierowców ukarano wysokimi mandatami.
61
560Za szybko i bez oznakowania ADR
Kierowca tureckiej ciężarówki przekroczył dozwoloną prędkość o 36 km/h. Okazało się też, że przewozi 20 ton towarów żrących bez oznaczenia pojazdów pomarańczowymi tablicami. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
67


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.