espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
poszukujemy przewoźników do stałej współpracy
2016-12-30 11:15:42

Colian Logistic Sp. z o.o.
oferta dla przewoźników
2013-10-02 14:27:34

PEKAES SA
kredyt dla firm
2018-11-09 14:09:14

PlatinumEye
firana na kraj/ miĘdzynarodÓwkĘ
2017-04-30 09:49:05

Schnaider-group
plandeka na kraj lub miĘdzynarodÓwkĘ
2017-04-30 09:49:51

Schnaider-group
zlecenia dla przewŹnikÓw
2017-04-30 09:46:02

Schnaider-group
praca dla przewoŻnikÓw
2015-08-18 18:49:11

Pax Logistics
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
641Poszukiwany ENA „wpadł" przez nadmierną prędkość
Kierowca samochodu osobowego jechał o 22 km/h za szybko krajową „siódemką”. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany ENA. Został zatrzymany do kontroli przez prowadzących wspólne działania funkcjonariuszy CANARD GITD oraz Policji.
76
642Transport papieru pełen nieprawidłowości
Kierowca tureckiej ciężarówki posługiwał się dwoma kartami i rejestrował na nich swój czas pracy. Zezwolenie na wykonywanie międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy było nieważne. Ponadto inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili zwarcie w instalacji elektrycznej naczepy.
65
643Inspektorzy na miejscu tragicznego wypadku w Gołuchowie
Pomocy przy ustalaniu okoliczności zdarzenia udzielali inspektorzy z jędrzejowskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Kielcach.
210
644Fałszywe zezwolenie rosyjskiego przewoźnika
Zezwoleniem bez niezbędnych danych i oznaczeń posługiwał się białoruski kierowca, którego w Rudnikach zatrzymali inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówką należącą do rosyjskiego przewoźnika wykonywał on międzynarodowy przewóz drogowy z Rosji do Francji.
56
645Praca urzędu w okresie świąteczno-noworocznym
24 grudnia oraz 7 stycznia Główny Inspektorat Transportu Drogowego będzie nieczynny.
220
646Nieoczyszczone spaliny i emulator AdBlue
Oględziny instalacji elektrycznej i test wykonany urządzeniem diagnostycznym ujawniły niedozwoloną ingerencję w działanie układu oczyszczania spalin (SCR) polskiej ciężarówki. Niesprawny pojazd, który zanieczyszczał środowisko, został tymczasowo wycofany z ruchu przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
136
647Zawodowy kierowca z fałszywym prawem jazdy
Białoruskie prawo jazdy straciło ważność, więc zawodowy kierowca postanowił „wyrobić” polski odpowiednik dokumentu za 1500 złotych. Sfałszowany dokument rozpoznał inspektor lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego podczas kontroli drogowej. Policja zatrzymała kierowcę i prowadzi w tej sprawie dalsze czynności.
79
648Ukrył przejechane kilometry i stracił prawko
Kierowca litewskiej ciężarówki nie zarejestrował na wykresówce ponad 100 kilometrów przejechanej trasy. Za ingerencję w pracę tachografu został ukarany mandatami i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Zawodowy kierowca był zaskoczony zmianami przepisów, które weszły w życie od 1 stycznia 2022 roku.
84
649Kontrole zadymienia spalin ciężarówek
Blisko 30 ciężarówek skontrolowali z użyciem dymomierzy funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Spaliny zatrzymanych pojazdów mieściły się w normach. Jedna kontrola zakończyła się skierowaniem białoruskiego zestawu na parking strzeżony. Kierowca wykonywał międzynarodowy przewóz drogowy rzeczy bez ważnego zezwolenia.
69
650Bez karty, badań lekarskich i szkolenia
Kierowca i zarazem polski przedsiębiorca nie rejestrował swoich aktywności na karcie. Nie miał nie tylko karty kierowcy, ale również aktualnych badań lekarskich, psychologicznych i szkolenia okresowego. Inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali kierowcy prawo jazdy na trzy miesiące. Wobec przedsiębiorcy wszczęto też postępowanie administracyjne.
155
651Kosztowne wyprzedzanie na zakazie
Kierowca słowackiej ciężarówki nie zastosował się do znaku zakazującego wyprzedzania innych pojazdów na odcinku ekspresowej „trójki” koło Gorzowa Wielkopolskiego. Za ten manewr został ukarany wysokim mandatem przez patrol z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
75
652Wjechał pod zakaz i bez badań technicznych
Kierowca jechał ciężarówką bez ważnych badań technicznych do warsztatu. Na jednej z ulic Łodzi nie zastosował się do zakazu wjazdu dla pojazdów ciężarowych. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowcę mandatem i do jego konta dopisali punkty karne. Za dopuszczenie do ruchu pojazdu bez ważnego przeglądu odpowiedzialność grozi również przewoźnikowi.
221
653Nowy radiowóz i sprzęt kontrolny mazowieckiej ITD
Oznakowany furgon z zabudową biurową oraz specjalistycznym wyposażeniem do kontroli emisji spalin i poziomu hałasu emitowanego przez pojazdy dostali funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Radomia. Zakup nowego samochodu był możliwy dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Ponadto mazowiecka ITD zakupiła system do zdalnej kontroli inteligentnych tachografów i sprzęt komputerowy.
191
654Utrata prawa jazdy za ingerencję w pracę tachografu
Nie tylko kara finansowa, ale też zatrzymanie prawa jazdy na trzy miesiące grozi kierowcy za jazdę na magnesie, z wyłącznikiem, zabronionym oprogramowaniem, bez karty zalogowanej w tachografie czy też za używanie cudzej karty lub wykresówek albo jazdę z odłączonym tachografem. Nowe przepisy wchodzą w życie 1 stycznia 2022 r.
192
655Rejestrował aktywności na dwóch kartach
Kierowca serbskiej ciężarówki nie wykorzystywał wymaganych odpoczynków dziennych i przerw w prowadzeniu pojazdu. Przekroczył także dopuszczalny dzienny czas jazdy. Żeby to ukryć rejestrował część swoich aktywności na karcie innego kierowcy. Oszustwo stwierdzili inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
251
656100 nowych fotoradarów
Wymiana używanych przez dekadę fotoradarów przyniesie wymierne korzyści nie tylko dla systemu CANARD, ale i dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. To wyższa jakość zrobionych zdjęć i nieprzerwane awariami działanie 24 godziny na dobę przez cały rok.
209
657Z ładunkiem i bez sprawnych hamulców
Naczepą bez sprawnego hamulca roboczego na drugiej osi przewożono paszę dla zwierząt z Polski na Litwę. Pojazd z niebezpieczną usterką wycofali z ruchu inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za zaniedbanie stanu technicznego konsekwencje grożą przewoźnikowi. Wobec przedsiębiorcy wszczęto postępowanie administracyjne.
194
658Niezabezpieczony ładunek i brak badań technicznych
Rolnik przewoził niezabezpieczone kłody drewna pojazdem bez ważnych badań technicznych i z usterkami oświetlenia. Nieprawidłowy transport na potrzeby własne wstrzymał tymczasowo patrol zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
60
659Bezpieczne przejazdy kolejowo-drogowe. Pilotażowy projekt CANARD GITD
Pięć pierwszych przejazdów kolejowo-drogowych będzie kontrolowanych przez Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD. Systemy Red Light sprawdzą czy kierowcy stosują się do sygnalizacji świetlnej. Trwa wybór wykonawcy w ramach pilotażowego projektu.
83
660Świąteczne zakazy ruchu
Inspekcja Transportu Drogowego przypomina o ograniczeniach w ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton. Zakazy będą obowiązywać na polskich drogach w dniach 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia. Nie dotyczą one m.in. autobusów oraz ciężarówek przewożących lekarstwa, środki medyczne, artykuły szybko psujące się, środki spożywcze i żywe zwierzęta.
62
661Pomoc w ustaleniu przyczyn wypadku
Inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego pomagali policjantom ze Starachowic w ustaleniu przyczyn śmiertelnego wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego. Inspektorzy zabezpieczyli oraz przeanalizowali dane z karty kierowcy i tachografu ciągnika siodłowego.
186
662Załadował piach równo z burtami
Kierowca wywrotki postanowił maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń ładunkową, co spowodowało znaczne przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej. Ciężarówka ważyła 41,3 tony zamiast dopuszczalnych 32 t. Przeładowany pojazd wycofali z ruchu inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika drogowego toczy się postępowanie administracyjne.
64
663Niezabezpieczony ładunek przesunął się w naczepie
Kierowca litewskiej ciężarówki nie zabezpieczył ładunku przewożonego w naczepie. Wentylatory umieszczone na paletach przesunęły się podczas jazdy. Międzynarodowy przewóz wstrzymali tymczasowo inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę ukarano mandatem.
268
664Świąteczne zakazy ruchu
Inspekcja Transportu Drogowego przypomina o ograniczeniach w ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton. Zakazy będą obowiązywać na polskich drogach w dniach 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia. Nie dotyczą one m.in. autobusów oraz ciężarówek przewożących lekarstwa, środki medyczne, artykuły szybko psujące się, środki spożywcze i żywe zwierzęta.
76
665Naruszali normy czasu pracy
Kierowcy łotewskiej i litewskiej ciężarówki prowadzili pojazdy bez wymaganych przerw oraz skracali odpoczynki dzienne i tygodniowe. Naruszenia norm czasu pracy stwierdzili inspektorzy świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowców ukarano mandatami. Konsekwencje grożą również przewoźnikom. Wobec nich wszczęto postępowania administracyjne.
61
666Ciężarówka z wyłącznikiem tachografu
Kontrola drogowa tureckiego zestawu zakończyła się wizytą w serwisie tachografów i wszczęciem postępowania administracyjnego. Inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego ujawnili, że kierowca ciężarówki mógł za pomocą przycisku oświetlenia ingerować w prawidłowe działanie urządzenia rejestrującego jego aktywności.
70
667Za ciężki i niezabezpieczony ładunek
Tylko hamulcem postojowym zabezpieczony był samochód osobowy przewożony pojazdem dostawczym pod plandeką. Bus okazał się również przeładowany. Ważył 4,9 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 t. Inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali nieprawidłowy transport i ukarali kierowcę mandatem.
70
668„Na magnesie” po kontener
Kierowca ciężarówki tak spieszył się na załadunek kontenera, że postanowił nie rejestrować czasu pracy. Magnes przyłożony do impulsatora skrzyni biegów zakłócił prawidłowe działania tachografu i drogomierza pojazdu. Manipulację ujawnili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika toczy się postępowanie administracyjne. Swoje czynności prowadzi również Policja.
60
669Inspektorzy skontrolowali pługopiaskarki
35 pługopiaskarek wykorzystywanych do zimowego utrzymania dróg skontrolowali inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Funkcjonariusze nie mieli żadnych zastrzeżeń do pojazdów drogowców.
229
670Kontrolowali stan techniczny i masę pojazdów
62 skontrolowane pojazdy, 17 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 44 nałożone mandaty karne na kierowców – tak zakończyła się piątkowa akcja mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy zatrzymywali do kontroli kierowców, którzy nie stosowali się do przepisów prawa o ruchu drogowym. Sprawdzali stan techniczny pojazdów i zabezpieczenie ładunku.
67
671Pijany kierowca ujęty przez ITD
2,5 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca samochodu osobowego, którego zatrzymali do kontroli inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego mężczyznę ujęto na autostradzie A4 dzięki czujności kierowcy ciężarówki.
60
672Tunel trasy S2 z odcinkowym pomiarem prędkości
Odcinkowy pomiar prędkości w tunelu POW trasy S2 został uruchomiony. 12 kamer sprawdza czy kierowcy nie przekraczają dozwolonej prędkości. W tunelu obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.
68
673Na cudzej karcie pod załadunek
Kierowca zatrzymany przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego z Sieradza nie chciał tracić swojego czasu pracy na jazdę „na pusto”. Użył więc karty innego kierowcy.
230
674Po alkoholu i bez prawa jazdy
Tuż po otwarciu drzwi kabiny ciężarówki inspektor poczuł wyraźną woń alkoholu. To nie było jednak jedynie przewinienie kierowcy zatrzymanego przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego z Gorzowa Wlkp.
63
675Ładunku było zdecydowanie za dużo
53 tony ważyła ciężarówka z przyczepą przewożąca drewno. To o 13 ton za dużo. Samochód skontrolowali inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Łodzi. Natomiast o 2 tony za ciężki był dostawczak skontrolowany przez funkcjonariuszy ze Szczecina.
291
676Tachograf na pilota
Parametry jazdy, w tym błędy i usterki na wydruku z tachografu sugerowały, że kierowca jadący z Hiszpanii prowadził samochód w czasie, kiedy urządzenie rejestrowało jego odpoczynek. W trakcie szczegółowej kontroli okazało się, że do tachografu podłączono dodatkowy wyłącznik. Niedozwoloną manipulację wykryli lubelscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.
88
677„Bezpieczny transport publiczny” w Szczecinie
W ramach akcji „Bezpieczny transport publiczny” sprawdzono w Szczecinie 62 autobusy. Mundurowi mieli zastrzeżenia do stanu technicznego sześciu pojazdów. W pięciu przypadkach zakazano ich dalszej jazdy. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego prowadzili działania wspólnie z policjantami ze szczecińskiej drogówki.
62
678„Wysyp” transportów bez zezwolenia
Kolejny przypadek wykonywania transportu bez zezwolenia ujawniony przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego z Białegostoku. Tym razem bez właściwie wypełnionego blankietu jechał rosyjski kierowca. To już 11 przypadek w tym miesiącu. W listopadzie było ich 25.
63
679"Ociężałe" transporty w Łódzkiem
Łódzcy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego ważyli ciężarówki w Piotrkowie Trybunalskim. Zatrzymali dwa mocno przeładowane transporty - jeden był przeciążony o 11, a drugi o 10 ton.
74
680Doświadczenie za kierownicą, ważna sprawa!
Mężczyzna jechał ciężarówką z naczepą bez prawa jazdy. Jak oświadczył inspektorom Inspekcji Transportu Drogowego z Lublina - chciał zdobyć trochę praktyki przed egzaminem. Takim wynikiem zakończyła się kontrola przeprowadzona 10 grudnia w Łukowie.
68


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.