espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
firana na kraj/ miĘdzynarodÓwkĘ
2017-07-05 13:50:49

Schnaider-group
przewóz ładunków do 10 ton
2015-01-05 17:26:43

hand obw art rol-spoz
stała praca , stałe zlecenia na 24 t.
2015-05-21 10:17:23

PAX Logistics
papierosy wwlochy
2010-08-24 13:14:20

as-tes
nabór przewoźników do 3.5t
2013-07-03 10:08:30

Partner
poszukuje przewoznkow
2010-01-19 12:02:39

tir spagna
krotrans logistics - poszukujemy przewoźników z naczepami chłodniczymi
2020-12-23 09:45:28

Krotrans
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
561Z miejsca kontroli na parking strzeżony
Wysłaniem na wyznaczony parking strzeżony i wszczęciem postępowań administracyjnych zakończyła się kontrola tureckiej ciężarówki. Przy naczepie był zamontowany nieoryginalny zbiornik paliwa o zbyt dużej pojemności. Kierowca zestawu okazał również nieprawidłowo wypełnione zezwolenie uprawniające do przejazdu tranzytowego przez Polskę. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
63
562Niesprawny system SCR
W białoruskiej ciężarówce nie działał układ oczyszczania spalin (SCR), więc zamontowano urządzenie oszukujące wskazania komputera pokładowego pojazdu. Emulator wpięty do instalacji elektrycznej znaleźli funkcjonariusze z łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówkę wycofano tymczasowo z ruchu, a jej kierowcę ukarano mandatem.
61
563Za ciężkie i niebezpieczne
Trzy przeładowane, jeden z niewłaściwie określoną masą własną, a do tego w jednym przypadku stan techniczny zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym - to bilans kontroli dostawczaków na ekspresowej „trójce”. Inspektorzy z legnickiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowców mandatami karnymi i wstrzymali dalszą jazdę przeciążonych pojazdów.
69
564Tranzytem bez ważnego zezwolenia
Kierowca bośniackiej ciężarówki przewoził ładunek z Bośni do Szwecji, tranzytem przez Polskę, na podstawie nieważnego zezwolenia CEMT/EKMT. Brakowało zaświadczenia o sprawności technicznej ciągnika siodłowego i naczepy. Inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali tymczasowo transport. Zestaw został skierowany na parking strzeżony.
216
565Nie godzina, a trzy miesiące odpoczynku
Kierowca jednej z linii regularnych kursujących między Krakowem a Bielskiem-Białą godzinę przed końcem pracy usunął kartę z tachografu. W ten sposób próbował zasymulować odpoczynek. Na drodze oszustwu stanęli inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy przeprowadzili kontrolę drogową na końcowym przystanku. Kierowca, który dopuścił się oszustwa, przez trzy najbliższe miesiące autobusem może jeździć tylko jako pasażer.
67
566Niedopełniony obowiązek
Brak ważnego okresowego badania technicznego pojazdu zatrzymanego do kontroli w Wieleniu stwierdzili inspektorzy z leszczyńskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego.
63
567Ciężarówki z licznymi nieprawidłowościami
Niesprawny układ hamulcowy, wycieki płynów z silnika oraz braki w oświetleniu czy ingerencja w system SCR to niejedyne uchybienia. Patrole kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wyeliminowały z ruchu zagrażające bezpieczeństwu na drodze pojazdy zagranicznych przewoźników.
63
568Wypadek z udziałem autobusu
W czwartek (3 lutego) w Bąkowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na przejeździe kolejowym autobus zderzył się z pociągiem. Zginął kierowca. Na miejsce zdarzenia wezwano inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
78
569ADR z nieprawidłowościami
26 ton nawozu podlegającego przepisom o transporcie towarów niebezpiecznych (ADR) przewożono ciężarówką nieoznakowaną pomarańczowymi tablicami. Kierowca i zarazem szef firmy transportowej nie zabezpieczył też ładunku przed ewentualnym przemieszczeniem się w trakcie jazdy. Oprócz tego nie okazał wymaganych instrukcji pisemnych, a gaśnice w pojeździe nie były zaplombowane i nie miały ważnej legalizacji. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
61
570Nieprawidłowy stan licznika
Rutynowa kontrola drogowa taksówki na jednej z ulic Zamościa zakończyła się interwencją Policji. Funkcjonariusze lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili, że przebieg samochodu zmalał przez kilka miesięcy o blisko 16 tys. km. Przyczynę aż takiej rozbieżności stanu drogomierza wyjaśni prowadzone dochodzenie.
63
571Nieekologiczna ingerencja udaremniona
Tuszował nieprawidłową pracę układu oczyszczania spalin. Niedozwolone urządzenie ingerujące w system SCR wykryli funkcjonariusze opatowskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę ukarano mandatem karnym.
62
572ADR bez wymaganego oznakowania
Nieoznakowany przewóz niebezpiecznych materiałów zatrzymali na A2 funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Litewskim pojazdem transportowane były łatwopalne aerozole.
59
573Bez przeglądu lub z nadmiarem ładunku
Ponad 20 samochodów dostawczych skontrolowali przez kilka godzin funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Trzy pojazdy były przeciążone. Jeden poruszał się po drogach pomimo braku ważnych badań technicznych. Kierowców ukarano mandatami. Przeładowane pojazdy wycofano tymczasowo z ruchu.
72
574Jechał bez „stopu” i ważnej karty
Kierowca polskiej ciężarówki rejestrował czas pracy i przejechane kilometry na nieważnej karcie. Tachograf wyświetlał komunikat o tym fakcie. Kierujący nie okazał również wymaganego wypisu z licencji transportowej, a w ciągniku siodłowym nie działały światła „stop”. Szereg nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
62
575Autokar bez ważnego przeglądu
Inspekcja Transportu Drogowego prowadzi działania w ramach akcji „Bezpieczny autokar – ferie 2022”. Tylko w sobotę (29 stycznia), na autostradzie A1, funkcjonariusze łódzkiej ITD skontrolowali 13 autobusów przewożących dzieci. Jeden z przewoźników dopuścił do jazdy pojazd bez ważnych badań technicznych. Teraz grożą mu za to konsekwencje finansowe.
169
576Nieprawidłowy transport odpadów
Brak wymaganego oznakowania pojazdów i rejestracji przewożonych ładunków to bilans dwóch akcji kontrolnych. Nieprawidłowości po stronie kierowców i przewoźników wykazali inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
58
577Zezwolenie to samo, ale inne
W dwóch kontrolach kierowcy okazali dwa różne zezwolenia o tym samym numerze, uprawniające przewoźnika z Bośni i Hercegowiny do wykonywania międzynarodowych przewozów drogowych. Oszustwo udaremnił inspektor z oddziału Inspekcji Transportu Drogowego w Wodzisławiu.
60
578„Bezpieczny Autokar – ferie 2022” na Mazowszu
Uczniowie z mazowieckiego, ale również dolnośląskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego rozpoczynają ferie zimowe. O bezpieczeństwo najmłodszych, którzy wyjeżdżają na zimowy wypoczynek, dbają inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Sprawdzany jest stan techniczny autokarów oraz czas pracy i trzeźwość kierowców.
59
579Ciężarówka z nadwyżką piachu
Blisko 47 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący piach na budowę koło Gniezna. Kierowca okazał niewłaściwe zezwolenie na przejazd pojazdu nienormatywnego i nie zabezpieczył ładunku plandeką. Przeładowaną ciężarówkę tymczasowo wycofali z ruchu inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
68
580Podwójne naruszenie
Nadmiernie zużyte opony oraz brak świadectwa kierowcy stwierdzili, w przypadku zespołu pojazdów słowackiego przewoźnika, inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrola zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
69
581Niesprawny autokar miał przewozić dzieci
Nie na trasę, ale do warsztatu skierowano autokar, którym grupa dzieci miała wyjechać na zimowy wypoczynek. W trakcie kontroli inspektorzy z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili wycieki płynów eksploatacyjnych i usterki oświetlenia.
62
582Z ekologią nie było mu po drodze
Emulator podpięty do układu selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) ujawnili inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie podczas kontroli ukraińskiej ciężarówki. Inspektorzy zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.
195
583Zdecydowanie za duża waga
Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego wyeliminowali z ruchu transport z ponad siedmiotonową nadwyżką ładunku. Ciężarówka mogła kontynuować jazdę po przywróceniu właściwego tonażu.
51
584Z koparką bez wymaganego zezwolenia
Ponad 12 ton więcej ważył pojazd przewożący na naczepie koparkę i dodatkową łyżkę. Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy wstrzymali przejazd i nakazali przeładować zbyt ciężki ładunek.
76
585„Dostawczaki” z przekroczoną wagą
Wstrzymaniem jazdy do momentu przeładowania nadmiernego ciężaru zakończyły się kontrole pojazdów do 3,5 t. Inspektorzy z wielkopolskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowców mandatami karnymi.
69
586Drewno okazało się zbyt ciężkie
Ładunek drewna spowodował przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej w jednym przypadku o 12, a w drugim o 7 ton. Inspektorzy z oddziału terenowego Inspekcji Transportu Drogowego z Piotrkowa Trybunalskiego nie mieli wyboru. Przewóz nie mógł być kontynuowany.
68
587Kontrola bez zastrzeżeń
Sprawny pojazd i wypoczęty kierowca to warunek, by wynikiem kontroli był brak zastrzeżeń inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Gnieźnieński przykład jest na to najlepszym dowodem.
68
588Załadunek powyżej możliwości
Kilkadziesiąt „dostawczaków” zatrzymali do kontroli inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Cztery okazały się przeładowane. Najcięższy ważył 5,7 t.
72
589Nieoznakowany „kolos” na S5
Za ciężki, za długi i za wysoki. Nieoznakowany zespół pojazdów zatrzymali na ekspresowej „piątce” inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
73
590Przymusowy postój
Trzy niesprawne zagraniczne ciężarówki zatrzymali inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Usterki układu hamulcowego i brak badania technicznego wstrzymały dalszą jazdę.
63
591Kierowca autokaru stracił prawo jazdy
Zimowa przerwa w nauce dla uczniów z zachodniopomorskiego zaczyna się w najbliższy weekend, ale już szczecińska Inspekcja Transportu Drogowego zwraca szczególną uwagę na autokary wycieczkowe. Nie każda kontrola kończy się bez zastrzeżeń. Kierowca jednego ze skontrolowanych autokarów stracił, na trzy miesiące, prawo jazdy.
67
592Ciężar ponad normę
Samochód dostawczy zatrzymany na ekspresowej „piątce” przez patrol Inspekcji Transportu Drogowego z Gniezna ważył 5,6 t. Dalszy transport był możliwy dopiero po przeładowaniu nadmiaru ładunku na inny pojazd.
63
593Przewóz ADR bez wymaganego wyposażenia
Kierowca przewoził towary niebezpieczne niesprawnym pojazdem i bez wymaganego wyposażenia. Inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali transport do czasu usunięcia nieprawidłowości oraz naprawy pojazdu.
67
594Dwa dni – dwie manipulacje
W jednej niedozwolone urządzenie zakłócające prawidłową pracę tachografu, w drugiej brak wykresówki w tachografie. Tak próbowali ukryć rzeczywisty czas pracy kierowcy ciężarówek zatrzymani do kontroli przez podlaskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy stwierdzili też szereg innych naruszeń.
77
595Beczkowóz pełen nieprawidłowości
Bez badań technicznych, ale za to z serią usterek. Niesprawny i za ciężki beczkowóz zatrzymany został przez patrol wrocławskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
73
596Tranzyt przez Polskę z niedoskonałym zabezpieczeniem
Lekceważeniem przepisów bezpieczeństwa "popisał się" białoruski kierowca ciężarówki. Do Belgii transportował 20 ton desek. Mimo że ładunek przemieszczał się w trakcie jazdy, kierowca kontynuował przejazd przez Polskę. Niebezpieczny transport na A2 wstrzymali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
70
597Zmiany w funkcjonowaniu Biura ds. Transportu Międzynarodowego
W związku z wprowadzeniem przepisami rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wprowadzone zostają czasowe ograniczenia funkcjonowania Sali Obsługi Klienta GITD oraz Biura Podawczego. Wydłużony zostaje natomiast czas pracy infolinii BTM.
65
598Niemal 9 godzin jazdy bez przerwy
Jechał bez przerwy przez 8 godzin i 45 minut. Kierowcę, który nie stosował się do norm czasu pracy, zatrzymali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Szczecinie.
76
599Przeładowany bus i niebezpieczne zdarzenie
Z pojazdu dostawczego odpadło koło. Najechał na nie samochód ciężarowy, przez co uszkodził zbiornik paliwa. Na drogę wyciekło 500 litrów oleju napędowego. Pomiar wagi przeprowadzony przez inspektorów opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazał, że „dostawczak” był ponad dwukrotnie przeciążony.
64
600Przewóz ADR z uchybieniami
Niebezpieczna usterka układu hamulcowego oraz zły stan szyby czołowej pojazdu to tylko część nieprawidłowości, które stwierdzili dolnośląscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrzymaną do kontroli cysterną przewożono 10 tys. litrów oleju opałowego.
65


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz. 23
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 26 0 0 0 2
Terespol 0 0 0 1 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 27 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 20 0 0 0 0
Hrebenne 0 20 0 0 0 0
Zosin 0 1 0 0 0 1
Korczowa 0 47 0 1 0 1
Medyka 0 16 0 1 0 2
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.