espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
spedycja zatrudni przewozników na 24 t.
2015-05-17 17:46:13

PAX Logistics
praca dla wywrotek
2012-08-07 15:54:59

Erkada
warszawa >wroclaw (trzebnica ) wywrotki do 30 ton
2010-11-22 10:59:44

Maxpol-bud
firana na miĘdzynarodÓwkĘ
2017-08-24 13:54:14

Schnaider-group
firma pax logistics zatrudni przewozników / 24 t.
2015-06-18 11:14:50

PAX Logistics
dam stałe zlecenia na 24 t.
2015-07-09 19:10:18

PAX Logistics
dsv oferuje regularną współpracę na ciągniki siodłowe!
2014-08-01 15:05:32

DSV
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
481Kierujący ciężarówką nie miał żadnych uprawnień
Kierowca ciężarówki należącej do polskiego przedsiębiorcy nigdy nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Z tego powodu nie mógł wyrobić karty kierowcy, więc rejestrował swoją aktywność tylko w pamięci tachografu. Popełnił też szereg poważnych naruszeń dopuszczalnych norm czasu pracy. Ciężarówka, którą prowadził, nie miała ważnego przeglądu technicznego i legalizacji tachografu. Nieprawidłowości stwierdzili wspólnie funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego i Policji.
74
482Cofnięty licznik i nieprawidłowości w rejestrowaniu czasu pracy
Kontrola inspektorów świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazała spore rozbieżności we wskazaniach drogomierza ciężarówki zatrzymanej na krajowej „dziewiątce”. Od poprzedniego odczytu z licznika „zniknęło” 169 260 km. Oprócz tego kierowca jechał za długo i za krótko odpoczywał, a pojazd miał usterkę. Nieprawidłowości związane z czasem pracy stwierdzili również inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w zespole pojazdów skontrolowanym na krajowej „siódemce”.
77
483Transport aerozoli niezgodnie z umową ADR
Ponad 16 ton aerozoli zawierających substancje palne i duszące przewożono niezgodnie z przepisami europejskiej umowy dotyczącej transportu towarów niebezpiecznych (ADR). Rosyjska ciężarówka i naczepa nie były oznaczone wymaganymi tablicami LQ w postaci biało-czarnego rombu, które informują o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych w ograniczonych ilościach. Nieprawidłowość stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
71
484Autobusy w większości sprawne, kierowcy trzeźwi
Ponad 100 autobusów skontrolowali w największych miastach regionu inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W 14 pojazdach stwierdzone zostały usterki techniczne. Po naprawie autobusy ponownie będą wozić pasażerów.
77
485Transport szkła „na karcie” kolegi
Kierowca rumuńskiej ciężarówki stracił na trzy miesiące prawo jazdy i musiał zapłacić mandat. Za rejestrowanie aktywności na karcie należącej do kolegi odpowiedzialność finansowa grozi również jego pracodawcy. Fałszowanie zapisów czasu pracy stwierdzili inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
72
486Niesprawny autobus na linii regularnej
Wiele do życzenia pozostawiał stan techniczny pojazdu, który skontrolowali inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Stwierdzono usterki bezpośrednio zagrażające bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Do czasu naprawy, autobus nie może być wykorzystywany do przewozu pasażerów.
65
487Tragiczne zderzenie dwóch ciężarówek
Na drodze krajowej nr 73 czołowo zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Niestety, jeden z kierowców zginął. Inspektorzy z jędrzejowskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografów. Pomogą one w ustaleniu okoliczności wypadku.
62
488Kontrole zagranicznych ciężarówek na Mazowszu
Blisko 260 ciężarówek należących do przewoźników spoza Unii Europejskiej skontrolowali w trakcie dwudniowej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trzech przypadkach przewóz wstrzymano, gdyż był wykonywany na podstawie nieważnych zezwoleń. Jedna z ciężarówek została wycofana z dalszej jazdy z powodu złego stanu tarczy hamulcowej przy kole.
204
489Autobus z dziećmi bez badań technicznych
Autokar, którym przywieziono grupę dzieci z Głowna do Łodzi, nie miał ważnych badań technicznych. Brak przeglądu wyszedł na jaw w trakcie rutynowej kontroli, którą przeprowadził patrol łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za zaniedbanie odpowie teraz przewoźnik.
88
490Spora nadwyżka śmieci
Przeciążonego odpadami o 2,4 t dostawczaka skontrolowali konińscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę ukarano wysokim mandatem, a nadmiar śmieci musiał zostać przeładowany na inny pojazd.
69
491Przewóz szkolny bez uprawnień i badań technicznych
Autobus dowożący dzieci do szkoły nie miał ważnych badań technicznych, a przewoźnik wymaganego zezwolenia. Nieprawidłowości stwierdził patrol z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
209
492Kontrole zezwoleń na A2
Blisko 270 ciężarówek należących do przewoźników spoza Unii Europejskiej skontrolowali w trakcie trzydniowej akcji inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trzech przypadkach przewóz tranzytowy wykonywano na podstawie nieważnych zezwoleń.
154
493Trzykrotne przekroczenie ładowności „dostawczaka”
Blisko 7 ton zamiast dopuszczalnych 3,5 ważył samochód dostawczy, którym przewożono materiały budowlane z Polski do Finlandii. Pojazd z trzykrotnie przekroczoną ładownością wycofali z ruchu inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Auto odjechało na lawecie na wyznaczony parking strzeżony. Kierowcę ukarano wysokim mandatem.
212
494O jeden kontener za dużo
Zespół pojazdów składający się z ciągnika siodłowego i dwóch naczep zatrzymali funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Takie połączenie pojazdów jest zabronione. Stwierdzono także nieprawidłowości związane z przekroczeniem masy całkowitej i możliwym fałszowaniem zapisów tachografu. Kierujący został ukarany mandatami i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
76
495Tarcza hamulcowa się rozsypała
Fragmenty tarczy hamulcowej leżące na jezdni zwróciły uwagę inspektorów Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej GITD prowadzących kontrole w powiecie tczewskim. Okazało się, że fragmenty tarczy pochodzą ze stojącego w pobliżu zestawu. Kontrola ciężarówki zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
77
496Ciężarówka ze zwierzętami wypadła z drogi
Zespół pojazdów przewożący trzodę chlewną wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Ucierpiały transportowane w nim zwierzęta. Gnieźnieńscy funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy, aby pomóc w ustaleniu okoliczności i przyczyn zdarzenia.
192
497Wytyczne KE w zakresie stosowania i przestrzegania przepisów ws. delegowania kierowców
Aby spędzić za kierownicą więcej czasu niż to było możliwe, kierujący ciężarówkami i autobusem nie rejestrowali swojej aktywności albo używali cudzej karty kierowcy. Kontrole małopolskiej, lubuskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zapewniły trzem kierowcom przerwę od aktywności za kierownicą o wiele dłuższą.
177
498Niekompletny układ hamulcowy
Jedno z sześciu kół serbskiej naczepy w ogóle nie hamowało. Przy kole brakowało tarczy hamulcowej. Pojazd z niebezpieczną usterką techniczną wycofali z ruchu inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
188
499Transport gazu na „podwójnym gazie”
Blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki z cysterną wypełnioną łatwopalnym gazem (izobutanem). Szofer w stanie po spożyciu alkoholu został zatrzymany do kontroli przez inspektorów z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego koło Mińska Mazowieckiego. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze Policji.
195
500Podwójne zatrzymanie za przeładowanie
Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu dwa zdecydowanie przeciążone dostawczaki. Dalsza ich jazda możliwa była dopiero po przeładowaniu nadmiaru ciężaru na inne pojazdy.
71
501Bez kart w tachografie
Kierowcy dwóch ciężarówek, należących do tego samego białoruskiego przewoźnika, jechali bez kart zalogowanych w tachografie. Obaj nie rejestrowali swojego czasu pracy na trasie z Niemiec aż do miejsca zatrzymania koło Mińska Mazowieckiego. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowców mandatami i zatrzymali ich prawa jazdy na trzy miesiące. Ciężarówki skierowano na wyznaczony parking strzeżony.
161
502Transport ciężkiego kalibru
Mocno przeładowany zespół pojazdów zatrzymali inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówka ważyła blisko 57 ton. Przewóz został wstrzymany do czasu przywrócenia normatywnych parametrów.
67
503Za dużo ładunku i zmanipulowany tachograf
Zestaw przewożący mleko w proszku składał się z trzech pojazdów zamiast dwóch i był za ciężki o blisko 22,5 tony. Tachograf zainstalowany w ciągniku siodłowym umożliwiał także fałszowanie zapisów czasu pracy kierowcy. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika toczą się postępowania administracyjne w sprawie nałożenia kar pieniężnych. Swoje czynności prowadzi również Policja.
81
504Nieprawidłowy transport betonowego elementu
Zestaw przewożący betonowy element był za ciężki i za długi. Przewóz wykonywany był niezgodnie z okazanym zezwoleniem. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przewoźnikowi grozi teraz kara finansowa.
216
505Manipulowanie czasem pracy nie wyszło na dobre
Aby spędzić za kierownicą więcej czasu niż to było możliwe, kierujący ciężarówkami i autobusem nie rejestrowali swojej aktywności albo używali cudzej karty kierowcy. Kontrole małopolskiej, lubuskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zapewniły trzem kierowcom przerwę od aktywności za kierownicą o wiele dłuższą.
94
506Bez tachografu i uprawnień transportowych
Kierowca ciężarówki nie rejestrował swojego czasu pracy, ponieważ w pojeździe nie było zamontowanego tachografu. Przewoził zarobkowo elementy mebli, choć jego pracodawca nie posiada wymaganego zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Z taką kumulacją poważnych nieprawidłowości spotkali się funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
161
507Kierowca bez uprawnień, tachograf bez legalizacji
Kierowca z prawem jazdy bez wpisu potwierdzającego posiadanie wymaganych kwalifikacji przewoził grupę dzieci do teatru. Autokar, który prowadził, miał tachograf bez ważnej legalizacji od ponad dwóch miesięcy. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
193
508Aktywności na cudzej karcie
Chcąc zyskać na czasie, aktywności rejestrowali na karcie innego kierowcy. Pozorna oszczędność w obu przypadkach, które wyszły na jaw dzięki kontrolom inspektorów małopolskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, skończyła się trzymiesięcznym zatrzymaniem prawa jazdy.
169
509Transport odpadów „na podwójnym gazie”
Blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca litewskiej ciężarówki. Białorusin przewoził makulaturę z Estonii do Niemiec. Zestaw został zatrzymany przez patrol z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego koło Nakła nad Notecią. Pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu, a ciężarówka na wyznaczony parking strzeżony.
228
510Kontrole z poważnymi zastrzeżeniami
Jedna ciężarówka bez badań technicznych i z nieprawidłowo zabezpieczonym ładunkiem. Kolejna z poważną usterką techniczną i również z niezabezpieczonym ładunkiem. Takie transporty wycofali z ruchu inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
185
511Niedozwolone urządzenie "zdemaskowane"
Inspektorzy kujawsko-pomorskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego ujawnili niedozwoloną ingerencję w układ oczyszczania spalin w zatrzymanych do kontroli samochodach ciężarowych. Kontrole zakończyły się zakazami dalszej jazdy.
75
512Kontrole z zakazem dalszej jazdy
Naczepę bez zacisku hamulcowego przy jednym z kół oraz ciężarówkę z wyciekiem oleju i bez ważnych badań technicznych wycofali z ruchu inspektorzy świętokrzyskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za poważne zaniedbania techniczne odpowiedzialność finansowa grozi teraz przewoźnikom i osobom zarządzającym transportem w firmach.
77
513Kolosy na lokalnej, busy na krajowej
Trzy ciężarówki załadowane ziemią oraz dwa busy przewożące bydło i produkty pochodzenia zwierzęcego wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy kujawsko-pomorskiej i podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zdecydowanie przekroczony tonaż każdego z pojazdów musiał zostać ograniczony do stanu normatywnego.
259
514Kierowcy autobusów stracili prawa jazdy
Kierowca jednego z autokarów przewoził dzieci bez wykresówki włożonej do tachografu. Czasu pracy nie rejestrował na wykresówce także kierujący autobusem, którym grupa przedszkolaków miała jechać do teatru. Manipulacje stwierdzili funkcjonariusze małopolskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obu kierowców ukarano wysokimi mandatami karnymi i zatrzymano ich prawa jazdy na trzy miesiące. Kara pieniężna grozi również przewoźnikom.
72
515Przegląd nieważny, dowód zatrzymany, waga ponad miarę
Sześć skontrolowanych przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego dostawczaków okazało się przeładowanych. W przypadku jednego z pojazdów nieprawidłowości było jednak więcej. Termin badania okresowego upłynął we wrześniu, a dowód rejestracyjny zatrzymany został w marcu ubiegłego roku.
78
516Maksymalny załadunek
Nie zważając na potencjalną wagę zestawu, przewoźnik „z górką” załadował naczepę trocinami. Spowodował w ten sposób przekroczenie jego dmc o prawie 9 ton. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Suwałk nakazali rozładowanie nadmiaru ładunku.
78
517Kierowca „nawarzył” sobie piwa
Ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca litewskiej ciężarówki, którą przewożono... piwo z Niemiec do Rosji. Nietrzeźwą jazdę udaremnili funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Szofer został przekazany Policji.
77
518"Nietypowy" zestaw
Jeden ciągnik siodłowy – dwie naczepy. To niecodzienny widok na polskich drogach. W Polsce takie łączenie pojazdów jest zabronione. Białostoccy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego nie mieli wątpliwości – zatrzymany do kontroli zestaw nie pojedzie dalej.
80
519Mieszkańcy zgłosili, funkcjonariusze zadziałali
Nie rejestrował swojej aktywności i ignorował znaki drogowe, a do tego ciężarówka, którą prowadził, była w złym stanie technicznym. Kierowca, po kontroli dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i wałbrzyskiej Policji, stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
79
520Samochody dostawcze pod lupą mazowieckich inspektorów
89 skontrolowanych pojazdów i ponad 40 stwierdzonych nieprawidłowości - to wynik działań przeprowadzonych przez mazowieckich funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy sprawdzali rzeczywistą masę całkowitą pojazdów, ich stan techniczny oraz zabezpieczenie przewożonych ładunków. Niemal połowa busów była przeładowanych. Najcięższy dostawczak ważył 6,6 t.
65


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz. 1
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 35 0 0 0 4
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 27 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 12 0 0 0 0
Hrebenne 0 18 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 1
Korczowa 0 47 0 0 0 0
Medyka 0 18 0 0 0 0
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.