espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
poszukujemy przewożników jazda w kółkach belgia-francja-belgia
2017-07-03 14:32:38

Transbaltic Poland Sp. z o.o.
doradca adr bhp
2010-11-22 22:32:13

Jarząbski Doradca ADR BHP
Ładny transit sprzedam lub nawiaze wspolprace
2010-03-09 16:43:52

FHU MONIA
transport
2012-02-13 14:07:11

Meble Taurus Sp. z o.o.
poszukujemy przewoŹnikÓw - kraj 24 tony
2013-11-29 10:06:22

ATU Logistic
poszukuje colimulda (coil-trailer, a-sign (/), de-benelux-fr kółka ue
2017-04-03 09:24:41

INTRA
zlecenia pod produkcją
2015-08-26 11:19:51

Pax Logistics
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 50/2022
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2022
INFORMACJA 49/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 48/2022
Wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 47/2022
dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 46/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3
INFORMACJA 45/2022
dodatkowe limity Sierpień
INFORMACJA 44/2022
Umawianie wizyt on-line w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego
INFORMACJA 43/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Tadżykistan ogólne
INFORMACJA 42/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Chorwacja kraje trzecie
INFORMACJA 41/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5227)
Nr. Komunikat Oglądano
401Kontrole zagranicznych ciężarówek na Mazowszu
Blisko 260 ciężarówek należących do przewoźników spoza Unii Europejskiej skontrolowali w trakcie dwudniowej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trzech przypadkach przewóz wstrzymano, gdyż był wykonywany na podstawie nieważnych zezwoleń. Jedna z ciężarówek została wycofana z dalszej jazdy z powodu złego stanu tarczy hamulcowej przy kole.
156
402Autobus z dziećmi bez badań technicznych
Autokar, którym przywieziono grupę dzieci z Głowna do Łodzi, nie miał ważnych badań technicznych. Brak przeglądu wyszedł na jaw w trakcie rutynowej kontroli, którą przeprowadził patrol łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za zaniedbanie odpowie teraz przewoźnik.
80
403Spora nadwyżka śmieci
Przeciążonego odpadami o 2,4 t dostawczaka skontrolowali konińscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę ukarano wysokim mandatem, a nadmiar śmieci musiał zostać przeładowany na inny pojazd.
67
404Przewóz szkolny bez uprawnień i badań technicznych
Autobus dowożący dzieci do szkoły nie miał ważnych badań technicznych, a przewoźnik wymaganego zezwolenia. Nieprawidłowości stwierdził patrol z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
165
405Kontrole zezwoleń na A2
Blisko 270 ciężarówek należących do przewoźników spoza Unii Europejskiej skontrolowali w trakcie trzydniowej akcji inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trzech przypadkach przewóz tranzytowy wykonywano na podstawie nieważnych zezwoleń.
134
406Trzykrotne przekroczenie ładowności „dostawczaka”
Blisko 7 ton zamiast dopuszczalnych 3,5 ważył samochód dostawczy, którym przewożono materiały budowlane z Polski do Finlandii. Pojazd z trzykrotnie przekroczoną ładownością wycofali z ruchu inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Auto odjechało na lawecie na wyznaczony parking strzeżony. Kierowcę ukarano wysokim mandatem.
135
407O jeden kontener za dużo
Zespół pojazdów składający się z ciągnika siodłowego i dwóch naczep zatrzymali funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Takie połączenie pojazdów jest zabronione. Stwierdzono także nieprawidłowości związane z przekroczeniem masy całkowitej i możliwym fałszowaniem zapisów tachografu. Kierujący został ukarany mandatami i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
73
408Tarcza hamulcowa się rozsypała
Fragmenty tarczy hamulcowej leżące na jezdni zwróciły uwagę inspektorów Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej GITD prowadzących kontrole w powiecie tczewskim. Okazało się, że fragmenty tarczy pochodzą ze stojącego w pobliżu zestawu. Kontrola ciężarówki zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
75
409Ciężarówka ze zwierzętami wypadła z drogi
Zespół pojazdów przewożący trzodę chlewną wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Ucierpiały transportowane w nim zwierzęta. Gnieźnieńscy funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy, aby pomóc w ustaleniu okoliczności i przyczyn zdarzenia.
189
410Wytyczne KE w zakresie stosowania i przestrzegania przepisów ws. delegowania kierowców
Aby spędzić za kierownicą więcej czasu niż to było możliwe, kierujący ciężarówkami i autobusem nie rejestrowali swojej aktywności albo używali cudzej karty kierowcy. Kontrole małopolskiej, lubuskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zapewniły trzem kierowcom przerwę od aktywności za kierownicą o wiele dłuższą.
169
411Niekompletny układ hamulcowy
Jedno z sześciu kół serbskiej naczepy w ogóle nie hamowało. Przy kole brakowało tarczy hamulcowej. Pojazd z niebezpieczną usterką techniczną wycofali z ruchu inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
185
412Transport gazu na „podwójnym gazie”
Blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki z cysterną wypełnioną łatwopalnym gazem (izobutanem). Szofer w stanie po spożyciu alkoholu został zatrzymany do kontroli przez inspektorów z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego koło Mińska Mazowieckiego. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze Policji.
191
413Podwójne zatrzymanie za przeładowanie
Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu dwa zdecydowanie przeciążone dostawczaki. Dalsza ich jazda możliwa była dopiero po przeładowaniu nadmiaru ciężaru na inne pojazdy.
69
414Bez kart w tachografie
Kierowcy dwóch ciężarówek, należących do tego samego białoruskiego przewoźnika, jechali bez kart zalogowanych w tachografie. Obaj nie rejestrowali swojego czasu pracy na trasie z Niemiec aż do miejsca zatrzymania koło Mińska Mazowieckiego. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowców mandatami i zatrzymali ich prawa jazdy na trzy miesiące. Ciężarówki skierowano na wyznaczony parking strzeżony.
146
415Transport ciężkiego kalibru
Mocno przeładowany zespół pojazdów zatrzymali inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówka ważyła blisko 57 ton. Przewóz został wstrzymany do czasu przywrócenia normatywnych parametrów.
64
416Za dużo ładunku i zmanipulowany tachograf
Zestaw przewożący mleko w proszku składał się z trzech pojazdów zamiast dwóch i był za ciężki o blisko 22,5 tony. Tachograf zainstalowany w ciągniku siodłowym umożliwiał także fałszowanie zapisów czasu pracy kierowcy. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika toczą się postępowania administracyjne w sprawie nałożenia kar pieniężnych. Swoje czynności prowadzi również Policja.
77
417Nieprawidłowy transport betonowego elementu
Zestaw przewożący betonowy element był za ciężki i za długi. Przewóz wykonywany był niezgodnie z okazanym zezwoleniem. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przewoźnikowi grozi teraz kara finansowa.
192
418Manipulowanie czasem pracy nie wyszło na dobre
Aby spędzić za kierownicą więcej czasu niż to było możliwe, kierujący ciężarówkami i autobusem nie rejestrowali swojej aktywności albo używali cudzej karty kierowcy. Kontrole małopolskiej, lubuskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zapewniły trzem kierowcom przerwę od aktywności za kierownicą o wiele dłuższą.
90
419Bez tachografu i uprawnień transportowych
Kierowca ciężarówki nie rejestrował swojego czasu pracy, ponieważ w pojeździe nie było zamontowanego tachografu. Przewoził zarobkowo elementy mebli, choć jego pracodawca nie posiada wymaganego zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Z taką kumulacją poważnych nieprawidłowości spotkali się funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
143
420Kierowca bez uprawnień, tachograf bez legalizacji
Kierowca z prawem jazdy bez wpisu potwierdzającego posiadanie wymaganych kwalifikacji przewoził grupę dzieci do teatru. Autokar, który prowadził, miał tachograf bez ważnej legalizacji od ponad dwóch miesięcy. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
155
421Aktywności na cudzej karcie
Chcąc zyskać na czasie, aktywności rejestrowali na karcie innego kierowcy. Pozorna oszczędność w obu przypadkach, które wyszły na jaw dzięki kontrolom inspektorów małopolskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, skończyła się trzymiesięcznym zatrzymaniem prawa jazdy.
127
422Transport odpadów „na podwójnym gazie”
Blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca litewskiej ciężarówki. Białorusin przewoził makulaturę z Estonii do Niemiec. Zestaw został zatrzymany przez patrol z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego koło Nakła nad Notecią. Pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu, a ciężarówka na wyznaczony parking strzeżony.
170
423Kontrole z poważnymi zastrzeżeniami
Jedna ciężarówka bez badań technicznych i z nieprawidłowo zabezpieczonym ładunkiem. Kolejna z poważną usterką techniczną i również z niezabezpieczonym ładunkiem. Takie transporty wycofali z ruchu inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
183
424Niedozwolone urządzenie "zdemaskowane"
Inspektorzy kujawsko-pomorskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego ujawnili niedozwoloną ingerencję w układ oczyszczania spalin w zatrzymanych do kontroli samochodach ciężarowych. Kontrole zakończyły się zakazami dalszej jazdy.
73
425Kontrole z zakazem dalszej jazdy
Naczepę bez zacisku hamulcowego przy jednym z kół oraz ciężarówkę z wyciekiem oleju i bez ważnych badań technicznych wycofali z ruchu inspektorzy świętokrzyskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za poważne zaniedbania techniczne odpowiedzialność finansowa grozi teraz przewoźnikom i osobom zarządzającym transportem w firmach.
74
426Kolosy na lokalnej, busy na krajowej
Trzy ciężarówki załadowane ziemią oraz dwa busy przewożące bydło i produkty pochodzenia zwierzęcego wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy kujawsko-pomorskiej i podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zdecydowanie przekroczony tonaż każdego z pojazdów musiał zostać ograniczony do stanu normatywnego.
191
427Kierowcy autobusów stracili prawa jazdy
Kierowca jednego z autokarów przewoził dzieci bez wykresówki włożonej do tachografu. Czasu pracy nie rejestrował na wykresówce także kierujący autobusem, którym grupa przedszkolaków miała jechać do teatru. Manipulacje stwierdzili funkcjonariusze małopolskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obu kierowców ukarano wysokimi mandatami karnymi i zatrzymano ich prawa jazdy na trzy miesiące. Kara pieniężna grozi również przewoźnikom.
69
428Przegląd nieważny, dowód zatrzymany, waga ponad miarę
Sześć skontrolowanych przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego dostawczaków okazało się przeładowanych. W przypadku jednego z pojazdów nieprawidłowości było jednak więcej. Termin badania okresowego upłynął we wrześniu, a dowód rejestracyjny zatrzymany został w marcu ubiegłego roku.
76
429Maksymalny załadunek
Nie zważając na potencjalną wagę zestawu, przewoźnik „z górką” załadował naczepę trocinami. Spowodował w ten sposób przekroczenie jego dmc o prawie 9 ton. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Suwałk nakazali rozładowanie nadmiaru ładunku.
76
430Kierowca „nawarzył” sobie piwa
Ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca litewskiej ciężarówki, którą przewożono... piwo z Niemiec do Rosji. Nietrzeźwą jazdę udaremnili funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Szofer został przekazany Policji.
74
431"Nietypowy" zestaw
Jeden ciągnik siodłowy – dwie naczepy. To niecodzienny widok na polskich drogach. W Polsce takie łączenie pojazdów jest zabronione. Białostoccy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego nie mieli wątpliwości – zatrzymany do kontroli zestaw nie pojedzie dalej.
77
432Mieszkańcy zgłosili, funkcjonariusze zadziałali
Nie rejestrował swojej aktywności i ignorował znaki drogowe, a do tego ciężarówka, którą prowadził, była w złym stanie technicznym. Kierowca, po kontroli dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i wałbrzyskiej Policji, stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
77
433Samochody dostawcze pod lupą mazowieckich inspektorów
89 skontrolowanych pojazdów i ponad 40 stwierdzonych nieprawidłowości - to wynik działań przeprowadzonych przez mazowieckich funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy sprawdzali rzeczywistą masę całkowitą pojazdów, ich stan techniczny oraz zabezpieczenie przewożonych ładunków. Niemal połowa busów była przeładowanych. Najcięższy dostawczak ważył 6,6 t.
62
434Jechali bez kart w tachografie
Dwie kontrole i w obu przypadkach zatrzymane prawa jazdy kierowców ciężarówek za jazdę bez karty w tachografie – to wynik kontroli z użyciem anteny do zdalnego odczytu danych (DSRC). Kierowców, którzy nie rejestrowali czasu pracy, zatrzymali funkcjonariusze z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Szoferów ukarano mandatami. Kary pieniężne grożą również przewoźnikom.
65
435Podwójny brak świadectwa kierowcy
Bracia z Bośni i Hercegowiny, pracujący dla chorwackiego przewoźnika, nie okazali inspektorom zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego świadectw kierowcy. Do czasu uzyskania dokumentów - potrzebnych obywatelom państwa nienależącego do Unii Europejskiej do wykonania międzynarodowego przewozu rzeczy - mężczyźni zmuszeni byli zrobić w trasie nieplanowaną przerwę.
61
436Transport z usterką
Przekroczenie dopuszczalnego tonażu pojazdu i normy nacisków osi na drogę, a także niebezpieczną usterkę i brak tablicy z oznaczeniem przewożonego ładunku stwierdzili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierującemu samochodem ciężarowym zakazali dalszej jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości.
60
437Skradzione busy nie wyjechały na Litwę
Inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli ciężarówkę, którą przewożono skradzione busy typu kamper. Samochody miały trafić na Litwę. Transport został zatrzymany na ekspresowej „ósemce”.
63
438Przewóz zwierząt pod kontrolą
Nie było zastrzeżeń do warunków przewozu zwierząt, ale były inne nieprawidłowości. W dwóch przypadkach kontrole prowadzone przez inspektorów z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. zakończyły się zatrzymaniem prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego.
78
439Kierowca bez uprawnień, pojazd bez badań technicznych
Zespołem pojazdów bez aktualnych badań technicznych kierował mężczyzna bez uprawnień. Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili także inne nieprawidłowości. Za stwierdzone naruszenia, kierujący zespołem oraz przewoźnik poniosą konsekwencje.
81
440Niebezpieczna usterka i duża waga ciężarówek
Jedna z niebezpieczną usterką, druga z nadmiernym załadunkiem. Transporty, w których inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili nieprawidłowości, zostały czasowo wstrzymane.
195


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie21
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie5
4lubuskie27
5mazowieckie41
6małopolskie35
7opolskie21
8podkarpackie10
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie42
12świętokrzyskie9
13warmińsko-mazurskie28
14wielkopolskie11
15zachodniopomorskie9
16łódzkie3

    Czas oczekiwania na granicach
15-8-2022 godz. 11
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 3 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 7 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 6 0 0 0 0
Hrebenne 0 0 0 0 0 0
Zosin 0 5 0 0 0 0
Korczowa 0 10 0 1 0 1
Medyka 0 0 0 0 0 1
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-08-12
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,47244,5628
dolar australijski1AUD3,18883,2532
dolar kanadyjski1CAD3,51073,5817
euro1EUR4,63304,7266
forint (Węgry)100HUF1,17691,2007
frank szwajcarski1CHF4,77064,8670
funt szterling1GBP5,47575,5863
jen (Japonia)100JPY3,38553,4539
korona czeska1CZK0,19040,1942
korona duńska1DKK0,62280,6354
korona norweska1NOK0,47190,4815
korona szwedzka1SEK0,44700,4560
SDR (MFW)1XDR5,97066,0912


   Święta w Europie do 13-11-2022
Data Kraj Uwagi
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
24-8-22Ukrainawszędzie
29-8-22W.Brytanialokalnie
29-8-22Słowacjawszędzie
30-8-22Turcjawszędzie
01-9-22Słowacjawszędzie
06-9-22Bułgariawszędzie
08-9-22Szwajcarialokalnie
08-9-22Hiszpanialokalnie
08-9-22Andorawszędzie
11-9-22Hiszpanialokalnie
15-9-22Słowacjawszędzie
19-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Bułgariawszędzie
25-9-22Szwajcariawszędzie
28-9-22Czechywszędzie
03-10-22Niemcywszędzie
05-10-22Portugaliawszędzie
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Austriawszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.