espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
poszukuję przewoźników do stałej współpracy
2012-05-28 21:24:13

LOR-SPED
specjalista ds. planowania Łańcucha dostaw
2012-11-21 08:57:05

Pracatobie
podejme współpracę w transporcie po ue
2010-01-13 18:34:03

Montrans
!!!wynajme/wydzierŻawie!!!
2010-10-29 11:06:36

Bktrans
praca dla przewoznika
2015-10-28 22:51:26

PAX Logistics
współpraca dla przewoźników z busem do 3,5 tony
2016-05-04 10:57:02

PKS24
praca dla spedytora miedzynarodowego
2014-08-07 15:13:59

Nova Logistyka
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
321Niewłaściwy tachograf w ciężarówce
Kierowca polskiej ciężarówki rejestrował swój czas pracy, prędkość oraz przejechaną drogę na wykresówce zamiast karcie. Ciągnik siodłowy wyposażony był w tachograf analogowy, choć powinien już posiadać urządzenie cyfrowe. Nieprawidłowość stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
127
322Niedozwolone manipulacje udaremnione
Kierowcy dwóch mołdawskich ciężarówek, choć w chwili zatrzymania do kontroli właściwie zapisywali swój czas pracy, to ich tachografy były zmodyfikowane tak, by mogli rejestrować rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Z kolei kierowca polskiego zestawu, godzinę przed kontrolą, oszukiwał tachograf za pomocą magnesu. Zmanipulowane tachografy oraz jazdę „na magnesie” stwierdzili funkcjonariusze lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
52
323Odzyskany skradziony kamper
Kierowca kampera, gdy zobaczył podjeżdżający radiowóz Inspekcji Transportu Drogowego, zaczął się oddalać od niego i zostawił pojazd z uruchomionym silnikiem. Został zatrzymany przez inspektorów i początkowo twierdził, że kamper nie należy do niego. Samochód miał uszkodzoną stacyjkę. Wezwani na miejsce lubuscy policjanci ustalili, że pojazd skradziono na terenie Niemiec.
52
324Nietrzeźwa jazda udaremniona przez ITD
Stan trzeźwości blisko 830 kierowców busów, ciężarówek oraz autobusów skontrolowali w trakcie dwudniowych, porannych akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dwóch kierowców ciężarówek jechało na „podwójnym gazie”. Nietrzeźwi mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności policjantom z Mińska Mazowieckiego.
30
325Wspólne kontrole inspektorów ITD i innych służb
Inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali przewozy odpadów, a kujawsko-pomorscy inspektorzy sprawdzali pojazdy, którymi transportowano materiały niebezpieczne.
138
326ITD na targach POLSECURE 2022
Wystawy najnowocześniejszych pojazdów i wyposażenia przeznaczonego dla służb mundurowych oraz konferencje dotyczące bezpieczeństwa publicznego – to główne punkty I Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE. W otwarciu targów udział wziął Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, który zasiada też w radzie programowej POLSECURE 2022.
93
327Zdecydowanie za ciężkie pojazdy zatrzymane
43 kontrole przeprowadzone przez inspektorów opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyły się ukaraniem 29 kierowców za jazdę przeładowanymi dostawczakami. Przeładowane były także ciężarówki, skontrolowane przez kujawsko-pomorskich inspektorów, które przekroczyły dopuszczalny tonaż o 7 t i 10 t. Do czasu rozładowania nadmiaru transportowanych ładunków i przeniesienia ich na inne pojazdy, dalsza jazda była wykluczona.
35
328Wzmożone kontrole przewozów odpadów
43 pojazdy przewożące odpady, skontrolowali podczas wspólnych działań dolnośląscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego, Inspekcji Ochrony Środowiska i funkcjonariusze Policji. W kilku przypadkach stwierdzono zły stan techniczny pojazdów. Usterki, których nie udało się naprawić w miejscu kontroli, przekreśliły dalszą jazdę. Zatrzymano 5 dowodów rejestracyjnych.
122
329Transport ze sporą nadwyżką
Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli zespół pojazdów za ciężki o prawie 15 t. Przewożony nim ładunek spowodował także przekroczenie dopuszczalnej wysokości zestawu. Konsekwencje poniesie przedsiębiorca.
103
330„Wyścig z czasem” nie opłacił się
Naruszenia norm czasu pracy, korzystanie z dodatkowej karty, czy ingerencja w pracę tachografu – to tylko część nieprawidłowości, jakie stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy zachodniopomorskiej, świętokrzyskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
30
331Bez oznakowania i zgłoszenia przewozu
Trzy pojazdy ciężarowe, zatrzymane do kontroli przez inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, przewoziły odpady bez wymaganego oznakowania oraz zgłoszenia transportu w obowiązkowym rejestrze. Kontrole wykazały także inne nieprawidłowości.
25
332Ciężarówki z niesprawnymi hamulcami
Kontrole inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały w kilku przypadkach usterki niebezpieczne, które skutkowały zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych oraz wydaniem zakazu dalszej jazdy do czasu naprawy. W większości z tych przypadków mocno uszkodzone były tarcze hamulcowe. W trakcie jednej z kontroli stwierdzono niedozwoloną przeróbkę układu hamulcowego.
53
333Dane z tachografu pomogą ustalić okoliczności zdarzenia
Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Dane pobrane z tachografu cyfrowego ciężarówki pomogą ustalić okoliczności wypadku.
31
334Bezpieczny majowy weekend
Rozpoczyna się długi majowy weekend i pierwsze wyjazdy. Inspekcja Transportu Drogowego apeluje o rozwagę, ostrożność i zdjęcie „nogi z gazu”. O działaniach Inspekcji w trakcie majówki mówił podczas briefingu Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.
46
335Małopolscy inspektorzy ITD na miejscu poważnego zdarzenia
Tarnowscy inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wsparli służby, prowadzące czynności na miejscu groźnego zdarzenia drogowego na autostradzie A4. Pobrane i zabezpieczone dane z tachografu cyfrowego i karty kierowcy zostały przekazane funkcjonariuszom Policji.
34
336Niebezpieczny transport pod wpływem alkoholu
Mężczyzna, będący w stanie nietrzeźwości, wykonywał transport materiałów niebezpiecznych (ADR). Wynik dwukrotnego badania wykazał wartość ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieodpowiedzialny kierowca został przekazany funkcjonariuszom Policji.
66
337Za duża waga i nadmierne naciski osi
Jedna z ciężarówek była mocno przeładowana, co wpłynęło też na przekroczenie nacisków osi na drogę. W drugim przypadku źle rozłożony w naczepie ciężar spowodował przekroczenie dopuszczalnego nacisku jednej z osi. Kontrole inspektorów podlaskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymały dalszą jazdę pojazdów ciężarowych do czasu doprowadzenia ich do normatywnego stanu.
29
338Ciągnik siodłowy z podejrzaną naczepą
Kontrola przeprowadzona przez inspektorów zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się wezwaniem funkcjonariuszy Policji. Naczepa, wchodząca w skład zestawu, mogła pochodzić z kradzieży. Sprawę wyjaśnia Policja.
22
339Inspektorzy ITD na miejscu wypadku
Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zostali wezwani na miejsce groźnego zdarzenia drogowego. Pobrane przez nich dane z rozbitej ciężarówki pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.
23
340Przekroczone naciski osi i niedozwolona konfiguracja
Kontrole inspektorów małopolskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały znaczne przekroczenie dopuszczalnych nacisków osi na drogę. W przypadku zestawu zatrzymanego przez śląskich inspektorów, nieprawidłowości było jednak więcej. Składał się łącznie z trzech pojazdów, a opony w nim były nadmiernie zużyte. Ponadto kierowca nie miał wymaganych dokumentów. W każdym z przypadków wszczęto postępowania administracyjne i nakazano doprowadzić pojazdy do normatywnych parametrów.
23
341Przewozy bez wymaganych uprawnień
Kontrole inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały jazdę bez uprawnień. Kierujący jednym z pojazdów nie miał prawa w ogóle usiąść za kierownicą. Ze względu na przekroczony limit zebranych punktów karnych, 10 lat temu utracił prawo jazdy. W drugim przypadku brakowało wymaganych dokumentów. Z kolei wielkopolscy inspektorzy wstrzymali dalszą jazdę ciężarówki, której kierowca okazał nieprawidłowo wypełnione zezwolenie.
25
342Poważne nieprawidłowości
Kontrole dolnośląskiej, opolskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały zaniedbania w stanie technicznym zatrzymanych pojazdów. W każdym z nich uszkodzone było ogumienie, ale to nie jedyne stwierdzone nieprawidłowości. Do czasu naprawy usterek zakazano dalszej jazdy, a wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne.
112
343Transport zawrócony do nadawcy
Brak wymaganego dokumentu przewozowego, niezabezpieczony ładunek i nieprawidłowe oznakowanie big bagów wypełnionych 22 tonami kulek polimerycznych ekspandujących stwierdzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Transport niebezpiecznego towaru został zawrócony do nadawcy.
145
344Ładunek bez należytego zabezpieczenia
Na niskopodwoziowej naczepie przewożone były worki pełne kruszywa kamiennego. Big bagi nie zostały prawidłowo zabezpieczone, przez co z jednego z worków kruszywo wysypywało się na drogę. Poza tym w trakcie kontroli inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili usterkę niebezpieczną, która wyeliminowała pojazd z dalszej jazdy. Przewożony ładunek został przeniesiony na inne pojazdy.
29
345Przewozy bez ważnych badań
Termin wymaganego badania okresowego naczepy minął ponad 7 lat temu, a ciągnika siodłowego 3 miesiące temu. Nie były to jedyne nieprawidłowości wykryte przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego w sprawdzanym zespole pojazdów. Natomiast cysterna, skontrolowana przez świętokrzyskich inspektorów, nie miała ważnego zarówno aktualnego badania technicznego, jak i świadectwa dopuszczenia do przewozu niektórych materiałów niebezpiecznych. W obu przypadkach zostały zatrzymane dowody rejestracyjne.
157
346O jedną naczepę i kilkanaście ton za dużo
Ciągnik siodłowy z dwoma naczepami nie powinien poruszać się po polskich drogach nawet bez ładunku. Tymczasem zestaw zatrzymany przez funkcjonariuszy z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego przewoził towar i był przeładowany o 18 ton.
57
347Za ciężki, za wysoki i bez oznakowania
Zdecydowanie za duża ilość niebezpiecznego materiału i blachy spowodowała znaczne przeładowanie. Zespół pojazdów, skontrolowany przez inspektorów śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego, okazał się nie tylko za ciężki, ale także za wysoki. Poza tym nie był oznakowany wymaganymi tablicami informacyjnymi.
23
348Roczna odprawa w kujawsko-pomorskiej ITD
Omówienie bieżącej działalności kontrolnej, plany dalszego rozwoju oraz wręczenie awansów na wyższe stanowiska służbowe – to główne tematy rocznej odprawy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy. W wydarzeniu wzięli udział m.in. p.o. Zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego Michał Mostowski, Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Marcin Mroczkowski i Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.
31
349Nietrzeźwy wsiadł za kierownicę ciężarówki
Stan trzeźwości 630 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów skontrolowali w trakcie porannej akcji funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednej z ciężarówek miał ponad 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przekazany do dalszych czynności patrolowi Policji.
131
350Na bakier z tonażem i czasem pracy kierowcy
Blisko 44 tony zamiast dopuszczalnych 40 t ważył zespół pojazdów przewożący dwa kontenery z elektroniką i tworzywami sztucznymi. Kierowca ciężarówki kilkukrotnie skrócił także wymagane okresy odpoczynku dziennego. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
24
351Inspektorzy ITD na miejscu wypadku
Na drodze krajowej nr 40 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego pobrali oraz zabezpieczyli dane z tachografu i karty kierowcy. Pomogą one w ustaleniu przyczyn i okoliczności wypadku.
22
352Nietrzeźwa jazda udaremniona przez innych kierowców
Ponad 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca osobówki, któremu dalszą jazdę udaremnili inni kierowcy. Patrol Inspekcji Transportu Drogowego, który wracał z działań kontrolnych, zabezpieczył miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu Policji.
24
353Dwie karty kierowcy i niezalegalizowany tachograf
W jednej z ciężarówek kierowca rejestrował swoją aktywność za kierownicą na konto innego kierowcy, w kolejnej nie przeprowadzono wymaganej kalibracji tachografu. Za nieprawidłowości, które w trakcie kontroli stwierdzili inspektorzy świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, odpowiedzą przedsiębiorcy.
21
354Przekroczone parametry
O ponad 9 t przeciążony był samochód ciężarowy z przyczepą, skontrolowany przez inspektorów pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Oprócz tego zestaw był za długi, a zamontowane na pojeździe urządzenie dźwigowe miało poważną usterkę. W kolejnym przypadku, inspektorzy z Wielkopolski stwierdzili w naczepie nieprawidłowo umieszczony ładunek, co spowodowało przekroczenie normy nacisku jednej z osi na drogę. Kierowcy pojazdów ciężarowych zostali ukarani mandatami karnymi, a wobec przedsiębiorców wszczęto postępowania administracyjne.
24
355Niesprawne hamulce
Zespół pojazdów z mocno uszkodzonymi tarczami hamulcowymi zatrzymali inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Rutynowa kontrola ciężarówki zakończyła się jej wykluczeniem z dalszej jazdy, do czasu naprawy hamulców.
21
356Jechali z nadmiarem ładunku. Trafili na wagi ITD
Zestawem ciężarowym przewożono za dużo kukurydzy, a dwoma samochodami dostawczymi za dużo warzyw, artykułów spożywczych i napojów. Przeciążone pojazdy skontrolowali oraz wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze mazowieckiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
22
357Wzmożone kontrole trzeźwości w Świętokrzyskim
Stan trzeźwości blisko 1000 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie działań zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę oraz dwóch innych w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Kierujących, którzy jechali na „podwójnym gazie”, przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
21
358Nie zastosował się do ograniczeń w ruchu
Od soboty do poniedziałku obowiązywały ograniczenia w ruchu dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Kierowca zespołu pojazdów, zatrzymanego przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zignorował zakaz jazdy. Pojazd ciężarowy został skierowany na przymusowy postój.
21
359Jechał blisko trzydzieści godzin bez odpoczynku
Kierowca zagranicznej ciężarówki przekroczył dzienny limit prowadzenia pojazdu o prawie 20 godzin. Wydłużył także o blisko 9 godzin czas jazdy ciągłej. Tranzyt pełen poważnych naruszeń norm czasu pracy wstrzymali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
21
360Kontrole z zakazem dalszej jazdy
Przy jednym z kół tureckiej naczepy brakowało siłownika i zacisku hamulcowego. Z kolei w polskiej ciężarówce był niesprawny system oczyszczania spalin (SCR) i zamontowane urządzenie symulujące jego prawidłowe działanie. Niesprawne pojazdy skontrolowali oraz wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze podkarpackiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
22


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz. 1
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 35 0 0 0 4
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 27 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 12 0 0 0 0
Hrebenne 0 18 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 1
Korczowa 0 47 0 0 0 0
Medyka 0 18 0 0 0 0
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.