espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
najlepsza oferta na rynku dla przewoźników posiadających firanki 24 t
2017-04-07 09:19:05

INTRA
spedytor międzynarodowy i/lub krajowy
2015-12-23 11:36:06

Multicargo
nawiążę współprace z przewoźnikiem
2016-05-19 13:23:34

PKS24
transport chłodnia 3,5t bus (przewóz towarów i żywności)
2014-06-19 13:08:09

Transport-szlachta
dystrybucja bielsko Żywiec
2010-11-20 22:05:42

SPEDYCJA
poszukuję przewoźników do stałej współpracy
2016-07-19 09:12:37

Colian
niemiecka spedycja nawiąże współprace z przewoźnikami
2016-01-03 23:28:07

Pax Logistics
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 64/2023
dot. wypisów z licencji wspólnotowej bez adnotacji » ≤ 3,5 t«
INFORMACJA 63/2023
Termin odbioru zezwoleń zagranicznych z limitu podstawowego
INFORMACJA 62/2023
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2023
INFORMACJA 61/2023
Dodatkowe limity październik
INFORMACJA 60/2023
Podział kwoty bazowej zezwoleń EKMT na rok 2024
INFORMACJA 59/2023
Dotyczy zakończenia wydawania zezwoleń EKMT/CEMT na 2023 rok.
INFORMACJA 58/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 57/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Serbia ogólne
INFORMACJA 56/2023
Dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 55/2023
Awaria usług sieciowych
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5965)
Nr. Komunikat Oglądano
281Pijany, bez uprawnień i poszukiwany do odbycia kary
Ponad 2 promile „wydmuchał” kierowca pojazdu, zatrzymanego na autostradzie A4 przez funkcjonariuszy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej. Na dodatek mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania i był poszukiwany do odbycia kary.
143
282Ciężarówki z nadmiarem ładunku i usterkami
Zespół pojazdów z szambami betonowymi ważył niemal 9 ton za dużo. O ponad 2 tony przekroczona była też dopuszczalna masa całkowita zestawu przewożącego żywe świnie. W dwóch pojazdach stwierdzono również usterki techniczne. Nieprawidłowe przewozy wstrzymali tymczasowo inspektorzy zachodniopomorskiej oraz kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
51
283Wstrzymany transport gazu. Powodem liczne usterki
Zerwane tylne amortyzatory w przejeżdżającej ciężarówce - cysternie przykuły uwagę inspektorów pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Gdy zatrzymali pojazd do kontroli, stwierdzili jeszcze kilka innych usterek. Cysterna przewożąca gaz odjechała na lawecie z miejsca kontroli. Za wykryte uchybienia w stanie technicznym zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
55
284Kierowca bez prawa jazdy i taksówka bez przeglądu
Taksówkarz przewoził pasażerów po Gorzowie Wielkopolskim bez prawa jazdy. Uprawnienia do kierowania pojazdami zatrzymano mężczyźnie za przekroczenie limitu punktów karnych. Oprócz tego taksówka nie miała ważnych badań technicznych. Naruszenia przepisów prawa stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
40
285Kontrole emisji spalin i stanu technicznego
93 skontrolowane pojazdy i 14 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych - to bilans jednodniowych działań małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Funkcjonariusze sprawdzali stan techniczny autobusów, ciężarówek oraz busów z użyciem specjalistycznych urządzeń do pomiaru emisji spalin. Stwierdzili nieprawidłowości w zakresie przestrzegania przepisów transportowych oraz warunków technicznych pojazdów i ich niezbędnego wyposażenia.
21
286Używał dwóch własnych kart w tachografie
Białorusin zatrudniony w polskiej firmie transportowej zapisywał czas pracy na dwóch własnych kartach (białoruskiej i rosyjskiej). Naprzemiennie używał ich obu w tachografie. Funkcjonariusze lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego zsumowali zapisy z kart kierowcy i stwierdzili szereg naruszeń norm czasu pracy.
19
287Inspektorzy ujęli złodziei kabla energetycznego
Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego zainteresowali się pojazdem stojącym na poboczu drogi spowitej gęstą mgłą. Zatrzymali się oznakowanym radiowozem za busem, żeby udzielić kierowcy ewentualnej pomocy. Szybko poznali przyczynę postoju w niefortunnym miejscu, przerywając złodziejom kradzież przewodu energetycznego o sporej wartości. Sprawców przestępstwa przekazano Policji.
15
288Kontrole trzeźwości na lubuskiej A2 i S3
Trzeźwość prawie ośmiuset kierowców autobusów, samochodów ciężarowych oraz dostawczych, skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kilkugodzinnych działań ujęli jednego nietrzeźwego kierowcę i jednego w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Obaj kierujący zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
45
289Kontrola powypadkowa danych z tachografu
Sczytaniem i analizą danych z tachografu cyfrowego oraz karty kierowcy zajmowali się inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego na miejscu wypadku z udziałem ciężarówki i dwóch osobówek. Informacje o prędkości zestawu oraz czasie pracy kierowcy przekazali funkcjonariuszom radomskiej Policji.
43
290Recydywista z sądowym zakazem
Mężczyzna, który kolejny raz przekroczył dozwoloną prędkość, miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Próbował oszukać inspektorów CANARD, podając dane osobowe swojego brata. Próba uniknięcia kary nie powiodła się.
43
291Gabaryt z usterkami i bez zezwolenia
Zaczęło się od kontroli związanej z prawidłowością uiszczania elektronicznej opłaty za przejazd, a zakończyło tymczasowym zakazem dalszej jazdy. Zestaw przewożący potężne elementy żelbetowe ważył prawie 77 ton zamiast dopuszczalnych 40. Kierowca okazał zezwolenie na przejazd pojazdu nienormatywnego, ale nie obejmowało faktycznych parametrów gabarytu. Ciężarówka była także niesprawna technicznie i poruszała się bez pojazdu pilotującego. Kumulację naruszeń stwierdzili inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
41
292Inspektorzy na miejscu tragicznego wypadku
Cztery osoby zginęły w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 751 w miejscowości Stara Słupia (pow. kielecki). Na miejscu zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego pracowali również inspektorzy ze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dane z tachografu i karty kierowcy przekazano śledczym.
44
293Nowa placówka terenowa warmińsko-mazurskiej ITD
Nowa placówka terenowa Inspekcji Transportu Drogowego koło Nidzicy zwiększy bezpieczeństwo na drogach w tym regionie. W jej oficjalnym otwarciu uczestniczył Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Ryszard Płoski. Utworzenie nowej placówki było możliwe dzięki współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.
18
294Kontrole trzeźwości na drogach Mazowsza
Trzeźwość ponad pół tysiąca kierowców autobusów, pojazdów ciężarowych oraz busów osobowych i dostawczych, skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie porannych działań zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego „dostawczakiem”. Z pijanym mężczyzną jechało dwóch pasażerów, którzy mogli prowadzić samochód – byli trzeźwi i mieli prawo jazdy.
48
295Mocno przekroczone tonaże
6,9 t i 7,8 t - tyle ważyły pojazdy o dmc 3,5 t skontrolowane przez inspektorów warmińsko-mazurskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dalsza jazda dostawczaków była możliwa po przeładowaniu nadmiaru ładunku.
52
296„Międzynarodówka” z magnesem na impulsatorze
Kierowca tureckiej ciężarówki używał magnesu, który zakłócał prawidłowe działanie tachografu oraz drogomierza. Zabronioną ingerencję stwierdzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące i został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
159
297Bez badań technicznych i z cofniętym licznikiem
Samochód dostawczy był w złym stanie technicznym i nie miał ważnego przeglądu od prawie 5 lat. O niemal 40 tysięcy kilometrów nie zgadzał się także stan drogomierza pojazdu. Busa i kierującego skontrolowali inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Policji, którzy przejęli dalsze czynności w sprawie niezgodności stanu licznika.
54
298Uchybienia w przewozie dzieci niepełnosprawnych
Z silnika wyciekał olej, a siedzenia dla pasażerów były zamontowane w miejscach konstrukcyjnie do tego nieprzeznaczonych. Bus w tak złym stanie przewoził dzieci niepełnosprawne do jednej ze szkół na terenie Warszawy. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili nieprawidłowości nie tylko w stanie technicznym skontrolowanego pojazdu.
48
299Przeładowana wywrotka na ekspresowej „siódemce”
39 t zamiast dopuszczalnych 34 t ważyła ciężarówka przewożąca suchy beton. Spory nadmiar ładunku spowodował również przekroczenie dozwolonych nacisków podwójnej osi napędowej na drogę. Nieprawidłowy przewóz materiału budowlanego wstrzymali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
47
300Brawura, brak uprawnień i jazda po alkoholu
Tuż przed okiem kamery zamontowanej w pojeździe mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, młody kierowca zmienił pas ruchu, a następnie na przejściu dla pieszych wyprzedził inne samochody. 22-latek nie miał uprawnień do jazdy i był pijany.
54
301Przeładowane pojazdy z bydłem
O ponad 4 t i 6 t był przekroczony tonaż pojazdów ciężarowych, którymi przewożono bydło. Kontrole przeprowadzone przez inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się częściowym rozładunkiem zwierząt.
181
302Sfałszowane zezwolenie w transporcie międzynarodowym
Kierowcę przekazano do dalszych czynności policjantom, a uzbecką ciężarówkę skierowano na wyznaczony parking strzeżony. Rutynowa kontrola zakończy się też wszczęciem postępowania administracyjnego. Międzynarodowy transport drogowy rzeczy z Uzbekistanu do Niemiec był wykonywany na podstawie sfałszowanego zezwolenia. Naruszenie obowiązujących przepisów prawa stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
55
303Kierował zestawem ciężarowym po spożyciu alkoholu
Trzeźwość ponad dwustu kierowców autobusów, pojazdów ciężarowych oraz busów osobowych i dostawczych, skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie działań prewencyjno-kontrolnych zatrzymali jednego kierowcę zestawu w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
45
304Nieprawidłowa była nie tylko masa wywrotek
Wywrotki przewożące piach i gruz były za ciężkie o ponad sześć ton. Kontrole przeprowadzone przez inspektorów warmińsko - mazurskiej oraz podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazały też masę innych nieprawidłowości. W jednym z pojazdów stwierdzono niebezpieczne usterki, a drugi nie miał ważnego przeglądu technicznego od kilku lat. Kierowca - przedsiębiorca nie rejestrował również swojego czasu pracy na wykresówce.
53
305Jazda bez odpoczynku i na konto dziewczyny
Kierowca i zarazem przedsiębiorca ukrywał część swojego czasu pracy, pokonując trasę z Polski do Hiszpanii i z Hiszpanii do Polski. W chwili zatrzymania do kontroli w tachografie była zalogowana karta należąca do innej osoby, która ma prawo jazdy tylko kategorii „B”. Po zliczeniu aktywności z obydwu kart okazało się, że łączny czas jazdy dziennej kontrolowanego kierowcy wyniósł ponad 31 godzin. Poważne naruszenia przepisów stwierdzili inspektorzy z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
41
306„Trzeźwy poranek” w Wielkopolsce i Pomorskim
Trzeźwość siedmiuset kierowców autobusów, pojazdów ciężarowych i dostawczych skontrolowali w trakcie kilkugodzinnych działań inspektorzy wielkopolskiej oraz pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ujawnili jednego nietrzeźwego kierowcę i jednego w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Oprócz tego dwóch kierowców ciężarówek nie rejestrowało prawidłowo aktywności na karcie do tachografu.
37
307Powypadkowa kontrola danych z tachografu
Zabezpieczeniem danych z tachografu i karty kierowcy zajmowali się inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego na miejscu wypadku z udziałem zestawu ciężarowego i pojazdu osobowego. Informacje o m.in. prędkości ciężarówki w momencie zdarzenia zostały przekazane funkcjonariuszom Policji.
38
308Kontrole ciężarówek na autostradzie A4
36 zatrzymanych ciężarówek, 21 mandatów karnych nałożonych na kierowców i przygotowana dokumentacja do wszczęcia 6 postępowań administracyjnych wobec przewoźników – to bilans kilkugodzinnych działań na autostradzie A4, w okolicach Wrocławia. Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali przestrzeganie ogólnych zasad prawa o ruchu drogowym i przepisów transportowych.
71
309Nieprawidłowy transport dużej koparki
Ponad 47 ton zamiast dopuszczalnych 40 ton ważyła ciężarówka przewożąca koparkę gąsienicową. Zestaw z ładunkiem był także za wysoki i za szeroki. Przewoźnik nie miał wymaganego zezwolenia na przejazd gabarytem. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
84
310Bezpieczeństwo na drogach w czasie Wielkiej Nocy
W okresie świąt wielkanocnych na drogach należy spodziewać się większego natężenia ruchu. Apelujemy o ostrożność, rozwagę i stosowanie się kierowców do obowiązujących zasad i przepisów. Inspekcja Transportu Drogowego przypomina też o ograniczeniach ruchu dla niektórych pojazdów ciężarowych o dmc ponad 12 ton w trakcie świąt. Zakazy jazdy będą obowiązywać w wyznaczonych godzinach w Wielką Sobotę, Wielką Niedzielę i w Poniedziałek Wielkanocny.
38
311Nierejestrowanie aktywności na karcie kierowcy
Kierowca ciężarówki przewożącej odpady nie rejestrował całego swojego czasu pracy na karcie do tachografu. Naruszenie przepisów prawa w tym zakresie stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu podczas wspólnych działań kontrolnych z Inspekcją Ochrony Środowiska i Krajową Administracją Skarbową.
42
312Wstrzymany transport kostki brukowej
Niesprawne hamulce, oświetlenie i nieprawidłowo zabezpieczony ładunek – to nieprawidłowości stwierdzone w zestawie przewożącym kostkę brukową. Ciężarówkę wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
313Transport zwierząt z naruszeniami czasu pracy
Dziesięć naruszeń przepisów regulujących normy czasu pracy popełnił kierowca polskiej ciężarówki. Zestaw przewożący bydło zatrzymali do standardowej kontroli inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
44
314Kontrola drogowa z wizytą w serwisie tachografów
Wizytą w uprawnionym serwisie tachografów zakończyła się standardowa kontrola litewskiego zestawu ciężarowego. Funkcjonariusze z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili bowiem niedozwoloną ingerencję w instalację urządzenia rejestrującego aktywności kierowcy. Wobec przewoźnika oraz osoby zarządzającej transportem w firmie zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
47
315Transport papy z serią naruszeń
Niesprawny technicznie i przeładowany materiałami budowlanymi samochód ciężarowy, wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kontroli stwierdzili również, że przedsiębiorca nie ma wymaganych uprawnień transportowych.
139
316Nieprawidłowy transport ciężkiej koparki
Zestaw przewożący koparkę gąsienicową ważył ponad 65 ton oraz miał przekroczone dozwolone naciski niemal wszystkich osi. Kierowca okazał zezwolenie na przejazd pojazdu nienormatywnego, ale nie obejmowało faktycznych parametrów kontrolowanego gabarytu. Naruszenia przepisów stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
54
317Znaczne przekroczenia dopuszczalnej wagi
Mocno przeładowane dostawczaki i ciężarówki wyeliminowali inspektorzy lubuskiej, wielkopolskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przekroczenia o 9, 8 i 6 t to nie jedyne przewinienia. Pojazdy mogły pojechać dalej po rozładowaniu nadmiaru ładunków.
46
318Zły stan techniczny cysterny ADR
Naczepą-cysterną z pękniętą i przemieszczoną ramą przewożono schłodzony, skroplony tlen (UN 1073). Pojazd z usterką niebezpieczną wycofali z dalszej jazdy inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Oprócz tego przewoźnikowi grożą konsekwencje finansowe.
136
319Wstrzymany za ciężki transport biomasy
Ponad 49 ton zamiast przepisowych 40 ton ważył zestaw przewożący biomasę. Tak duża masa ładunku spowodowała także przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi ciężarówki na drogę. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
42
320Czas pracy kierowcy na konto szefa
Kierowca słowackiej ciężarówki rejestrował swój czas pracy na konto innej osoby. W tachografie była umieszczona karta należąca do szefa kontrolowanego kierowcy. Niedozwoloną manipulację stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące.
41


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie25
2kujawsko-pomorskie12
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie41
6małopolskie30
7opolskie12
8podkarpackie12
9podlaskie15
10pomorskie42
11śląskie55
12świętokrzyskie12
13warmińsko-mazurskie22
14wielkopolskie12
15zachodniopomorskie22
16łódzkie7

    Czas oczekiwania na granicach
2-10-2023 godz. 12
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 2 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 0 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 4 0 0 0 0
Hrebenne 0 14 0 0 0 0
Zosin 0 0 0 0 0 0
Korczowa 0 33 0 1 0 0
Medyka 0 9 0 2 0 1
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-10-02
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,32924,4166
dolar australijski1AUD2,80302,8596
dolar kanadyjski1CAD3,21383,2788
euro1EUR4,58114,6737
forint (Węgry)100HUF1,17741,2012
frank szwajcarski1CHF4,73774,8335
funt szterling1GBP5,29005,3968
jen (Japonia)100JPY2,90092,9595
korona czeska1CZK0,18810,1919
korona duńska1DKK0,61430,6267
korona norweska1NOK0,40620,4144
korona szwedzka1SEK0,39710,4051
SDR (MFW)1XDR5,70015,8153


   Święta w Europie do 31-12-2023
Data Kraj Uwagi
03-10-23Niemcywszędzie
05-10-23Portugaliawszędzie
09-10-23Hiszpanialokalnie
12-10-23Hiszpaniawszędzie
14-10-23Ukrainawszędzie
23-10-23Węgrywszędzie
26-10-23Austriawszędzie
28-10-23Turcjalokalnie
28-10-23Czechywszędzie
28-10-23Grecjawszędzie
29-10-23Turcjawszędzie
31-10-23Słoweniawszędzie
31-10-23Niemcylokalnie
01-11-23Słowacjawszędzie
01-11-23Słoweniawszędzie
01-11-23Szwajcarialokalnie
01-11-23Włochywszędzie
01-11-23Węgrywszędzie
01-11-23Luksemburgwszędzie
01-11-23Niemcylokalnie
01-11-23POLSKAwszędzie
01-11-23Portugaliawszędzie
01-11-23Litwawszędzie
01-11-23Hiszpaniawszędzie
01-11-23Francjawszędzie
01-11-23Chorwacjawszędzie
01-11-23Belgiawszędzie
01-11-23Austriawszędzie
01-11-23BiHlokalnie
02-11-23BiHlokalnie
04-11-23Szwecjawszędzie
04-11-23Finlandiawszędzie
06-11-23Białoruśwszędzie
07-11-23Białoruśwszędzie
11-11-23Serbiawszędzie
11-11-23POLSKAwszędzie
11-11-23Francjawszędzie
11-11-23Belgiawszędzie
17-11-23Słowacjawszędzie
17-11-23Czechywszędzie
18-11-23Łotwawszędzie
18-11-23Chorwacjawszędzie
21-11-23BiHlokalnie
22-11-23Niemcylokalnie
25-11-23BiHlokalnie
30-11-23Rumuniawszędzie
01-12-23Portugaliawszędzie
01-12-23Rumuniawszędzie
03-12-23Hiszpanialokalnie
06-12-23Hiszpaniawszędzie
06-12-23Finlandiawszędzie
08-12-23Szwajcarialokalnie
08-12-23Włochywszędzie
08-12-23Portugaliawszędzie
08-12-23Hiszpaniawszędzie
08-12-23Austriawszędzie
24-12-23Słowacjawszędzie
24-12-23Łotwawszędzie
24-12-23Litwawszędzie
24-12-23Estoniawszędzie
24-12-23Czechywszędzie
24-12-23Bułgariawszędzie
25-12-23Słowacjawszędzie
25-12-23Słoweniawszędzie
25-12-23Szwajcariawszędzie
25-12-23Szwecjawszędzie
25-12-23W.Brytaniawszędzie
25-12-23Białoruśwszędzie
25-12-23Ukrainawszędzie
25-12-23Włochywszędzie
25-12-23Węgrywszędzie
25-12-23Luksemburgwszędzie
25-12-23Łotwawszędzie
25-12-23Niemcywszędzie
25-12-23Norwegiawszędzie
25-12-23POLSKAwszędzie
25-12-23Portugaliawszędzie
25-12-23Rumuniawszędzie
25-12-23Litwawszędzie
25-12-23Irlandiawszędzie
25-12-23Hiszpaniawszędzie
25-12-23Holandiawszędzie
25-12-23Francjawszędzie
25-12-23Estoniawszędzie
25-12-23Daniawszędzie
25-12-23Czechywszędzie
25-12-23Chorwacjawszędzie
25-12-23Bułgariawszędzie
25-12-23Grecjawszędzie
25-12-23Belgiawszędzie
25-12-23Andorawszędzie
25-12-23Austriawszędzie
25-12-23Finlandiawszędzie
25-12-23BiHlokalnie
26-12-23Słowacjawszędzie
26-12-23Słoweniawszędzie
26-12-23Szwajcarialokalnie
26-12-23Szwecjawszędzie
26-12-23W.Brytaniawszędzie
26-12-23Włochywszędzie
26-12-23Węgrywszędzie
26-12-23Luksemburgwszędzie
26-12-23Łotwawszędzie
26-12-23Niemcywszędzie
26-12-23Norwegiawszędzie
26-12-23POLSKAwszędzie
26-12-23Rumuniawszędzie
26-12-23Litwawszędzie
26-12-23Irlandiawszędzie
26-12-23Hiszpanialokalnie
26-12-23Holandiawszędzie
26-12-23Francjalokalnie
26-12-23Estoniawszędzie
26-12-23Daniawszędzie
26-12-23Czechywszędzie
26-12-23Chorwacjawszędzie
26-12-23Bułgariawszędzie
26-12-23Grecjawszędzie
26-12-23Austriawszędzie
26-12-23Finlandiawszędzie
26-12-23BiHlokalnie
31-12-23Łotwawszędzie
31-12-23Estoniawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.