espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
pks24 zatrudni przewoźników z własnym tirem
2016-05-23 10:54:41

PKS24
masz wolny cs z firanka? mam prace dla ciebie :)
2017-01-30 09:45:55

INTRA
szukamy stalych przewoznikow na plandeki
2013-11-30 14:58:22

EBJ
chŁodnia staŁa wspÓŁpraca tano
2011-05-22 12:00:40

LOBO
spedytor międzynarodowy - atrakcyjna oferta
2016-12-06 16:15:19

Master HR
poszukujĘ wolnego transportu 4 aut osobowych fr-pl mazowieckie Żyrardów
2013-12-09 21:09:44

France-car Justyna Jasińska
transport polska-anglia-polska
2011-10-04 01:02:22

van transport service
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 67/2022
dodatkowe limity Listopad
INFORMACJA 66/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Azerbejdżan kraje trzecie
INFORMACJA 65/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Azerbejdżan ogólne
INFORMACJA 64/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 63/2022
Wprowadzanie zakazu wjazdu pojazdów z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.
INFORMACJA 62/2022
Kontrola graniczna pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Słowacką
INFORMACJA 59/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
INFORMACJA 58/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan dwustronne/tranzytowe
INFORMACJA 57/2022
Wyczerpanie puli zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 56/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Mongolia ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5314)
Nr. Komunikat Oglądano
281Wzmożone kontrole autobusów przewożących dzieci na Mazowszu
Blisko 250 autobusów szkolnych oraz autokarów turystycznych, przewożących dzieci i młodzież, skontrolowali w trakcie czterodniowej akcji funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Bilans działań to 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych, 6 mandatów karnych nałożonych na kierowców i 7 wszczętych postępowań administracyjnych wobec przewoźników. Znaczna większość zastrzeżeń dotyczyła sprawności technicznej autobusów szkolnych. Nie każdy kierowca, dowożący dzieci i młodzież do szkół, miał również przy sobie wymagane dokumenty.
48
282Poważna usterka uniemożliwiła kontynuowanie przewozu
Pęknięta rama naczepy wyeliminowała z dalszej jazdy ciężarówkę, którą przewożono odpady. Kontrola inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.
231
283Wspólna lekcja GITD i UTK o bezpieczeństwie na drogach i kolei
Krokodylek Tirek i Rogatek połączyli siły i zawitali wspólnie do jednej ze szkół podstawowych na Mazowszu. Zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i korzystania z obszarów kolejowych przypomnieli dzieciom p.o. zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego Michał Mostowski i wiceprezes Urzędu Transportu Kolejowego Marcin Trela.
195
284Nieprawidłowe transporty szamb na wagach ITD
Dwie ciężarówki przewożące szamba betonowe ważyły znacznie więcej niż wynosi dopuszczalna norma. Nieprawidłowy tonaż przyczynił się również do przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów na drogę. Jeden z zespołów pojazdów miał niesprawne hamulce i uszkodzoną oponę przy kole przyczepy. Pojazdy, które przyczyniały się do szybszej degradacji nawierzchni jezdni i zagrażały bezpieczeństwu ruchu, wycofali z dalszej jazdy funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
43
285Kontrole autobusów szkolnych na Opolszczyźnie
24 autobusy przewożące dzieci i młodzież do szkół, w trakcie dwudniowych działań, skontrolowali funkcjonariusze opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W 2 przypadkach stwierdzili, że przedsiębiorcy nie mieli wymaganych zezwoleń uprawniających do wykonywania przewozów na liniach regularnych specjalnych. Oprócz tego jeden ze skontrolowanych autobusów miał założone opony o różnej rzeźbie na tej samej osi. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
44
286Załadunek ponad dopuszczalną wartość
Kilka za ciężkich dostawczaków zatrzymali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden ze skontrolowanych pojazdów ważył o 2,5 t za dużo.
46
287Jechał za szybko i za długo
Nadmierna prędkość była powodem zatrzymania do kontroli ciężarówki. Kierowca miał na liczniku ponad 80 km/h na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Funkcjonariusze z zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego sprawdzili również czas pracy kierowcy. Kilka dni przed kontrolą mężczyzna jechał bez wymaganej przerwy i skrócił odpoczynek dzienny.
44
288Pojazd ważył za dużo
O 1,6 t za dużo ważył dostawczak zatrzymany przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kontroli okazało się, że to nie jedyny problem, bo z pojazdu na drogę wyciekał płyn eksploatacyjny. Do czasu usunięcia nieprawidłowości, jazda nie mogła być kontynuowana.
30
289Krajowy transport z nieprawidłowościami
Jedna z opon ciężarówki była tak mocno zużyta, że wystawały z niej druty. Na tej samej osi pojazdu była także założona opona o innej rzeźbie bieżnika. Oprócz tego kierowca nie miał ważnych badań lekarskich, psychologicznych i szkolenia okresowego. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
32
290Jechali bez karty, stracili prawo jazdy
Dwóch zawodowych kierowców jechało bez zalogowanej do tachografu karty, aby ukryć naruszenia norm czasu pracy. Nieprawidłowości te wykazali inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole zakończyły się zatrzymaniem praw jazdy.
36
291Inspektorzy ITD wezwani na miejsce wypadku
Inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego zabezpieczyli dane z kart kierowców i tachografów pojazdów ciężarowych uczestniczących w wypadku na autostradzie A4. Zebrane informacje pomogą ustalić okoliczności tragicznego zdarzenia.
33
292Emulator ukryty w skrzynce z bezpiecznikami
Urządzenie służące do fałszowania wskazań komputera pokładowego w zakresie sprawności układu oczyszczania spalin (SCR) znaleźli w polskiej ciężarówce funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawny pojazd został wycofany tymczasowo z ruchu. W trakcie kontroli stwierdzono również naruszenia dopuszczalnych norm czasu pracy kierowcy.
100
293Jazda bez kart w tachografie i skrócony odpoczynek
Zatrzymaniem praw jazdy na trzy miesiące zakończyła się dla kierowców portugalskiej ciężarówki jazda bez kart zalogowanych w tachografie. Ukrywanie rzeczywistego czasu pracy przez kierowców oraz skrócenie odpoczynku dziennego o blisko półtorej godziny, stwierdzili funkcjonariusze małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
54
294Krajowy transport na „podwójnym gazie”
Miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu i prowadził ciężarówkę. Kierowca, który był jednocześnie przedsiębiorcą, wykonywał przewóz drogowy z naruszeniem szeregu przepisów. Inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali pijanego kierowcę do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji. Oprócz tego będą prowadzili postępowanie administracyjne wobec przewoźnika.
143
295Tachograf bez legalizacji
Kontrola autobusu szkolnego, przeprowadzona przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyła się wszczęciem postępowania administracyjnego wobec przedsiębiorcy. W pojeździe od ponad 2 lat nie zostało wykonane wymagane badanie tachografu.
46
296Z usterkami i nieprawidłowym naciskiem osi
W dwóch ciężarówkach inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili za duży nacisk pojedynczych osi napędowych. Oprócz tego jedna z nich ciągnęła naczepę, której stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu ruchu drogowego. Nieprawidłowe transporty wstrzymano, a wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne.
118
297Transporty drewna wstrzymane przez ITD
Jedną z ciężarówek przewożono źle zabezpieczony ładunek drewna, a druga była przeładowana. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej i podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
49
2988 kierowców na „podwójnym gazie”
Blisko 800 skontrolowanych kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. Efekty kontroli – 4 kierowców w stanie nietrzeźwości, 4 kolejnych w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Lubuscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego od rana prowadzili wzmożone kontrole trzeźwości.
69
299Komunikat 33/2022 Biura ds. Transportu Międzynarodowego dotyczący terminów załatwiania spraw
Z uwagi na zwiększenie liczby realizowanych spraw z zakresu zezwoleń na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz licencji wspólnotowych, w tym rozpatrywanie nowych spraw dotyczących uprawnień dla przedsiębiorców wykonujących transport pojazdami o dmc powyżej 2,5 t i poniżej 3,5 t Główny Inspektorat Transportu Drogowego przypomina, że sprawy są rozpatrywane według kolejności ich wpływu.
48
300Warsztat samochodowy z naczepą
Zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego ciągnika samochodowego zakończyła się kontrola kujawsko-pomorskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Standardowy ciągnik siodłowy został zarejestrowany jako „pojazd specjalny”, służący jako pogotowie techniczne.
149
301Z promilami za kierownicą
Ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie miał kierowca ciężarówki, którego zatrzymali do rutynowej kontroli inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany Policji.
151
302Loteria karciana
Dwa obywatelstwa, dwie karty kierowcy, a w rzeczywistości tylko jeden kierujący - taki sposób na "dodatkowy" etat znalazł kierowca zatrzymany przez podlaskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. W ten sposób jeździł za dwóch, omijając obowiązkowe odpoczynki i przerwy. Stracił „prawko” na kwartał. Inny zatrzymany szofer nie dopilnował terminu ważności swojej karty i też otrzymał trzymiesięczną „pauzę”.
51
303Fatalny stan techniczny cysterny
Cysterna skontrolowana przez zachodniopomorskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego nie mogła przewozić dalej paliwa. Miała niesprawny układ hamulcowy, a poszycie zbiornika było mocno „nadszarpnięte czasem”.
126
304Przeładowana ciężarówka z drewnem
Ciężarówkę załadowaną drewnem ponad dopuszczalne normy zatrzymali w Tychach śląscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Ważyła blisko 60 ton.
62
305Niewłaściwy tonaż betoniarki
O ponad 11 ton za dużo ważyła „gruszka” przewożąca beton. Przekroczony tonaż spowodował także przekroczenie dozwolonych nacisków podwójnej osi napędowej na drogę. Za ciężką betoniarkę wycofali tymczasowo z ruchu funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
34
306Kierowca autobusu szkolnego po spożyciu
Blisko 0,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu linii podmiejskiej, którym przewożono również uczniów do szkół w pobliżu Namysłowa. Chwilę przed rozpoczęciem kontroli przez inspektorów opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończył kurs i szykował się do kolejnego. Mężczyzna w stanie po spożyciu alkoholu został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
29
307Nowe obowiązki dla przedsiębiorców wykonujących międzynarodowy transport drogowy rzeczy pojazdami o dmc od 2,5 do 3,5 t
Od 21 maja 2022 r. przedsiębiorcy wykonujący międzynarodowy transport drogowy rzeczy pojazdami lub zespołami pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 2,5 tony i nieprzekraczającymi 3,5 tony na obszarze Unii Europejskiej są obowiązani posiadać zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz licencję wspólnotową.
38
308Kontrole autobusów komunikacji zbiorowej na Mazowszu
110 autobusów miejskich i podmiejskich skontrolowali w trakcie jednodniowej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Działania prowadzono w największych miastach regionu. Zakończyły się zatrzymaniem dwóch dowodów rejestracyjnych pojazdów i wszczęciem trzech postępowań administracyjnych wobec przewoźników. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
33
309Pozorna oszczędność na czasie pracy
Cztery godziny przejechali bez kart zalogowanych w tachografie kierowcy litewskiej ciężarówki. Nierejestrowanie aktywności stwierdzili funkcjonariusze z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowców ukarano mandatami. Odpowiedzialność finansowa grozi również ich pracodawcy.
36
310Autokar wycofany z ruchu
Autobus z niesprawnymi światłami pozycyjnymi, mijania i podświetlenia tablicy rejestracyjnej miał przewozić grupę dzieci z Wrocławia do Dusznik-Zdroju. Pojazd wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Na miejsce kontroli przewoźnik podstawił zastępczy autokar.
34
311Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego – Nowa Infrastruktura
Dyskusje o nowoczesnych rozwiązaniach i technologiach, branżowe spotkania, konferencje i pokazy nowoczesnego sprzętu towarzyszą Międzynarodowym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego – Nowa Infrastruktura w Kielcach. W uroczystości otwarcia targów udział wziął Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
35
312Wagowe parametry poza normami
Ważący ponad 75 ton zestaw przewoził maszynę budowlaną bez pilotażu i właściwego zezwolenia. Z kolei ładunek przewożony dwoma innymi ciężarówkami był źle rozmieszczony na naczepach, co spowodowało przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi napędowych o blisko 7,5 t i ponad 4 t. Za dużo o prawie 3 t ważył też zestaw przewożący trzodę chlewną. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze śląskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
32
313Akcja „trzeźwość” w komunikacji zbiorowej na Mazowszu
Stan trzeźwości blisko 255 kierowców autobusów miejskich i podmiejskich skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji funkcjonariusze z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole prowadzono w największych miastach regionu. W jednym przypadku okazało się, że kierowca był w stanie po spożyciu alkoholu.
203
314Bez instrukcji pisemnych i z gaśnicami bez przeglądu
Kierowcy ciężarówki przewożącej towary niebezpieczne (ADR) nie mieli instrukcji pisemnych na wypadek np. rozszczelnienia się worków z ładunkiem. Zespół pojazdów wyposażony był w gaśnice, które od ponad roku nie miały ważnego przeglądu. Zaniedbania stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
132
315Za ciężki transport bez zezwolenia i pilota
Ponad 77 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący obciążniki do dźwigu budowlanego. Ciężarówka była także za długa. Nienormatywny zespół pojazdów poruszał się po drogach bez wymaganego zezwolenia i samochodu pilotującego. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali tymczasowo funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
47
316Kierowca po spożyciu jechał na załadunek
0,42 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki zatrzymanej do kontroli przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna dopiero jechał załadować drewno. Kierującego w stanie po spożyciu alkoholu przekazano do dalszych czynności policjantom z Krosna Odrzańskiego.
36
317Wagowe parametry poza normami
Ważący ponad 75 ton zestaw przewoził maszynę budowlaną bez pilotażu i właściwego zezwolenia. Z kolei ładunek przewożony dwoma innymi ciężarówkami był źle rozmieszczony na naczepach, co spowodowało przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi napędowych o blisko 7,5 t i ponad 4 t. Za dużo o prawie 3 t ważył też zestaw przewożący trzodę chlewną. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze śląskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
27
318Niesprawne ciężarówki i źle zabezpieczony ładunek
Blisko 20 skontrolowanych samochodów ciężarowych, 5 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i wydane 2 zakazy dalszej jazdy – to bilans kilkugodzinnych działań, które przeprowadzili inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego ze Szczecina. Za wykryte nieprawidłowości, kierowców ciężarówek ukarano mandatami karnymi.
101
319Nietrzeźwy kierowca 40-tonowego zestawu
Blisko 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki, którą zatrzymali do rutynowej kontroli inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności policjantom z Mszczonowa.
362
320Kontrola drogowa z poważnymi konsekwencjami
Zaczęło się od zaległości we wnoszeniu opłat za przejazd płatnymi odcinkami dróg, a zakończyło na wszczęciu dochodzenia przez Policję. Inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w kontrolowanej naczepie stwierdzili niebezpieczne usterki układu hamulcowego. Tymczasem dwa dni wcześniej pojazd ten przeszedł pozytywnie okresowy przegląd techniczny.
138


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie17
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie51
6małopolskie25
7opolskie37
8podkarpackie17
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie56
12świętokrzyskie13
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie24
15zachodniopomorskie18
16łódzkie12

    Czas oczekiwania na granicach
5-10-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-10-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,89034,9891
dolar australijski1AUD3,16533,2293
dolar kanadyjski1CAD3,56853,6405
euro1EUR4,77684,8734
forint (Węgry)100HUF1,12651,1493
frank szwajcarski1CHF4,93515,0347
funt szterling1GBP5,48855,5993
jen (Japonia)100JPY3,37483,4430
korona czeska1CZK0,19460,1986
korona duńska1DKK0,64230,6553
korona norweska1NOK0,45320,4624
korona szwedzka1SEK0,44060,4496
SDR (MFW)1XDR6,27186,3986


   Święta w Europie do 3-01-2023
Data Kraj Uwagi
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Austriawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
18-11-22Łotwawszędzie
18-11-22Chorwacjawszędzie
21-11-22BiHlokalnie
30-11-22W.Brytanialokalnie
30-11-22Rumuniawszędzie
01-12-22Portugaliawszędzie
01-12-22Rumuniawszędzie
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.