espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia

2015-08-29 10:11:03

.
firana na miĘdzynarodÓwkĘ kółka
2017-08-18 07:44:45

Schnaider-group
transport chłodniczy 1 paleta
2010-05-06 12:55:37

U Kuby
praca dla przewoznika z własnym autem
2015-06-27 07:22:28

PAX Logistics
wynajme transport do przewozu na trasie =szczecin- tarnowskie gory
2010-12-01 10:58:39

Business Kontrakt MW
poszukujemy przewoŹnikÓw kraj 24 tony
2017-11-29 09:35:31

ATU Logistic
stała współraca - transport krajowy - samochody typu solo (ładowność 5-12t)
2018-10-03 15:33:29

Podlasie S.A.
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 50/2022
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2022
INFORMACJA 49/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 48/2022
Wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 47/2022
dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 46/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3
INFORMACJA 45/2022
dodatkowe limity Sierpień
INFORMACJA 44/2022
Umawianie wizyt on-line w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego
INFORMACJA 43/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Tadżykistan ogólne
INFORMACJA 42/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Chorwacja kraje trzecie
INFORMACJA 41/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5235)
Nr. Komunikat Oglądano
26Międzynarodowy transport towarów niebezpiecznych bez oznakowania
Pojazd ciężarowy, przewożący towary niebezpieczne, nie miał odpowiedniego oznakowania. Ładunku było więcej, niż zezwalają przepisy. Kontrolę przeprowadzili Inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego, wstrzymując dalszą jazdę.
17
27Poważne konsekwencje jazdy z magnesem
Chcąc ukryć fakt zbyt długiej jazdy, kierowca zakłócał pracę tachografu, dołączając magnes. W ten sposób fałszował czas jazdy. Kontrola inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące.
6
28Na bakier z bezpieczeństwem, ekologią i opłatami drogowymi
Inspektorzy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej zatrzymali ciężarówkę ze względu na naruszenia dotyczące braku wniesienia opłaty za przejazdy płatnymi drogami. Okazało się, że stan techniczny zestawu nie jest dobry. Kontrola wykazała wycieki paliwa i oleju, pękniętą tarczę hamulcową, mocno zużyte opony i uszkodzony układ oczyszczania spalin.
19
29Przekroczone dopuszczalne tonaże
Zestaw z przewożoną nim lokomotywą ważył za dużo o niemal 5 t. Natomiast pojazd wiozący nieczystości był za ciężki o ponad 7 t i miał poważne usterki. Kontrole inspektorów warmińsko-mazurskiej i dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zakazami dalszej jazdy.
8
30Ciężarówką bez hamulców
Brak zacisku hamulcowego na przedniej osi ciągnika siodłowego, zaślepiony pneumatyczny przewód hamulcowy i mocno skorodowana tarcza hamulcowa. Takie nieprawidłowości stwierdzili w skontrolowanej ciężarówce inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Pojazd ciężarowy został odholowany na parking.
7
31Materiały niebezpieczne bez zabezpieczenia w przesyłkach kurierskich
Niesprawnym pojazdem kurier transportował 85 litrów łatwopalnej substancji. „Wpadł”, bo jechał za szybko. Okazało się, że nie ma wymaganego zabezpieczenia i wyposażenia przeciwpożarowego. Kontrola dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
20
32Przeładowana niesprawna ciężarówka
Przewóz 20 t kruszywa budowlanego niesprawną ciężarówką. Kontrola inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się skierowaniem wywrotki do serwisu i przeładowaniem części kruszywa na inny pojazd.
23
33Meble były za ciężkie
O blisko 2 tony za dużo ważył pojazd, którym przewożono meble. Przeładowanego „dostawczaka” skontrolowali inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przed dalszą jazdą konieczne było rozładowanie części towaru.
18
34Międzynarodowy przewóz z nieprawidłowościami
Ciężarówka niesprawna technicznie, bez prawidłowo wypełnionego zezwolenia na wykonanie przewozu międzynarodowego. Kontrola, którą przeprowadzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
20
35Fatalny stan techniczny „dostawczaka”
Wycieki płynów eksploatacyjnych, niesprawne światło stop i korozja to niejedyne nieprawidłowości, które stwierdzili inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Konieczne było zatrzymanie dowodu rejestracyjnego i zakaz dalszej jazdy.
19
36Zignorowane weekendowe zakazy jazdy
Ciężarówki przewoźników zza wschodniej granicy, mimo weekendowych zakazów ruchu, transportowały samochody osobowe, tekstylia i towary przemysłowe. Ignorowanie zakazów przez kierowców z Litwy i Estonii, zakończyło się mandatami i skierowaniem pojazdów na parkingi. Kary zostaną nałożone również na przewoźników oraz osoby zarządzające transportem.
24
372 nietrzeźwych, 1 po spożyciu alkoholu
Trzeźwość blisko 400 kierowców sprawdzili w poniedziałkowy poranek inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dwóch kierowców dostawczaków było nietrzeźwych. Jeden miał 0,78 promila w wydychanym powietrzu, drugi „wydmuchał” 2,1 promile. Natomiast w Krakowie w stanie po spożyciu alkoholu był kierowca autokaru, który miał zawieźć dzieci na letni wypoczynek. Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zostali wezwani do sprawdzenia pojazdu w ramach akcji „Bezpieczny Autokar”.
19
38Przekroczone dopuszczalne parametry
Dwa za ciężkie pojazdy zatrzymali do kontroli inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W jednym przypadku dostawczak był za ciężki o ponad 3 t, w drugim o ponad 2 t. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.
19
39Przekroczony tonaż
Pojazdy zatrzymane do kontroli przez inspektorów warmińsko-mazurskiej i dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego były przeciążone. Dostawczak ważył o ponad 1 t za dużo, a pojazd asenizacyjny nie dosyć, że dopuszczalną wagę przekroczył o blisko 3 t, to na dodatek złamał obowiązujący na drodze zakaz tonażowy.
24
40Przewóz zwierząt skontrolowany przez inspektorów ITD i PIW
Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego wspólnie z przedstawicielami Inspekcji Weterynaryjnej przeprowadzili kontrole przewozu żywych zwierząt. Stwierdzone naruszenia to w większości braki w dokumentach i nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdów. Jeden z kontrolowanych kierowców stracił prawo jazdy.
23
41Niesprawne ciężarówki
Ciężarówki, skontrolowane przez inspektorów lubuskiej i warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego, stwarzały zagrożenie w ruchu drogowym. Poważne usterki, stwierdzone w obu przypadkach, wykluczyły dalszą jazdę.
33
42Weekendowe ograniczenia w ruchu obowiązują do końca wakacji
Przypominamy o wakacyjnych zakazach ruchu. Pojazdy i zespoły pojazdów ciężarowych o dmc powyżej 12 t, które nie są zwolnione z obowiązujących zakazów, nie mogą poruszać się po drogach w określonych godzinach w piątki, soboty i niedziele.
28
43Lekceważyli przepisy regulujące czas jazdy kierowcy
Czas prowadzenia pojazdu ciężarowego bez przerw ma granice. Przekroczyli je kierowcy ciężarówek, zatrzymanych do kontroli przez inspektorów lubuskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z mężczyzn nie rejestrował przejazdu, drugi wielokrotnie skracał czas wymaganych odpoczynków. Konsekwencje poniosą nie tylko kierowcy.
25
44Usterki, brak legalizacji tachografu i wymaganego przeglądu
W jednym przypadku wycieki płynów eksploatacyjnych, brak wypisu z licencji i ważnej legalizacji tachografu, w drugim brak aktualnego badania technicznego naczepy. Kontrole, przeprowadzone przez inspektorów warmińsko-mazurskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, wykazały zaniedbania po stronie przedsiębiorców.
24
45Towaru było za dużo
Mocno przeładowane dostawczaki zatrzymali do kontroli na ekspresowej „siódemce” inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden ważył za dużo o 1,6 t, drugi dopuszczalną wagę przekroczył o 2 t. Do czasu przeładowania nadmiaru towaru, oba pojazdy nie mogły kontynuować jazdy.
24
46Wspólne kontrole z KAS
Kilkanaście ciężarówek skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie wspólnych działań z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej. Kontrole, w trakcie których sprawdzano czy kierowcy i przewoźnicy stosują się do przepisów transportowych i celno-skarbowych, prowadzono na autostradzie A2. Funkcjonariusze nie stwierdzili nieprawidłowości.
26
47Stan techniczny do kontroli
73 pojazdy skontrolowali inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, w trakcie jednodniowych działań. Do kompleksowych kontroli stanu technicznego pojazdów wykorzystano m.in. Mobilną Jednostkę Diagnostyczną. W 3 przypadkach, ze względu na stwierdzone nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdów, wydano zakazy dalszej jazdy.
22
48Szkolenie służb kontrolnych podczas międzynarodowych warsztatów Master Class
W przedostatnim tygodniu lipca, w niemieckim Osnabrück, odbyły się po raz kolejny międzynarodowe warsztaty Master Class z zakresu manipulacji w urządzeniach rejestrujących. Przedstawiciele służb kontrolnych z dwunastu państw, w tym z Polski, wzięli udział w pięciodniowym szkoleniu, wymieniając najlepsze praktyki kontrolne.
27
49Transgraniczny transport odpadów bez zezwolenia
20 t mieszaniny tworzyw sztucznych i gum oraz odpadów z budowy i rozbiórki miało trafić do jednego z krajów azjatyckich. Kontrola inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego trwała 12 godzin. Transport okazał się nielegalny. Przewoźnikowi grozi nie tylko wysoka kara finansowa.
26
50Ingerencja w układ SCR
W skontrolowanej ciężarówce nie działał układ oczyszczania spalin, ograniczający emisję szkodliwych gazów. Urządzenie zamontowane w ciągniku siodłowym fałszowało wskazania komputera pokładowego i symulowało sprawność układu. Niedozwoloną ingerencję wykryli inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
22
51Zabrakło miejsc dla pasażerów
W autobusie, skontrolowanym przez inspektorów Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej, liczba pasażerów przekraczała liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Część podróżnych jechała niezgodnie z przepisami, bo w pojeździe nie przewidziano miejsc stojących. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.
29
52Kontrole przewozu żywności
Inspektorzy wielkopolskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego skontrolowali ciężarówki, którymi przewożono szybko psującą się żywność. Transport lodów z Niderlandów do Szwecji był wykonywany bez prawidłowo wystawionego świadectwa potwierdzającego spełnienie warunków przewozu.
26
53Spore przekroczenia wagi
Kontrole inspektorów świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymały dalszą jazdę mocno przeładowanych pojazdów. Dostawczak ważył o 3,5 t za dużo, a zespół pojazdów dopuszczalną wagę przekroczył aż o 30 t. Konieczny był rozładunek.
26
54Sześć ważeń i sześć mandatów
Sześć przeładowanych samochodów dostawczych wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Najcięższy ważył 7,1 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 t. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Konieczny był także rozładunek nadwyżki przewożonych towarów na inne pojazdy.
28
55Turecka ciężarówka z zabronionym „wyposażeniem”
Kierowca tureckiej ciężarówki mógł rejestrować rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Umożliwiała mu to przerobiona instalacja tachografu. Niedozwolone „wyposażenie” znaleźli w kontrolowanym pojeździe inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
26
56Niedopuszczalny stan techniczny naczepy
Brak mechanizmów uruchamiających hamulce, w tym zdemontowane m.in. szczęki hamulcowe oraz okładziny przy kołach, stwierdzili inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego w kontrolowanej naczepie. Oprócz tego jedna z opon pojazdu była uszkodzona i nie nadawała się do jazdy.
26
57Jazda „na karcie” szefa
Rutynowa kontrola polskiego autokaru, przewożącego pasażerów na wycieczkę, zakończyła się poważnymi konsekwencjami dla kierowcy. Odpowiedzialność grozi również jego pracodawcy. Kierujący rejestrował swój czas pracy na konto innej osoby. W tachografie umieszczona była karta kierowcy należąca do szefa firmy przewozowej. Kontrolę przeprowadzili inspektorzy z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
23
58Kontenery i szamba betonowe na wagach ITD
Dwie przeładowane ciężarówki wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nienormatywne pojazdy z kontenerami i szambami betonowymi zatrzymano koło Radomia. Za stwierdzone nieprawidłowości przewoźnikom grożą kary pieniężne.
32
59Za dużo mrożonek w busie
Blisko 8 ton ważył samochód dostawczy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Za ciężki pojazd skontrolowali inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatem karnym i dostał zakaz dalszej jazdy do momentu przeładowania przewożonych mrożonek na inny pojazd.
27
60Transport tytoniu bez zgłoszenia do SENT
Kontrola bułgarskiej ciężarówki zakończyła się interwencją funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego udaremnili przewóz suszu tytoniowego z pominięciem procedury celnej. Międzynarodowy transport nie został zgłoszony w systemie elektronicznego nadzoru transportu – SENT.
107
61Nietrzeźwy kierowca wywrotki
Ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca wywrotki, którą zatrzymali do kontroli inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Wrocławia.
28
62Przewóz dzieci bez badań technicznych
Brak ważnych badań technicznych autokaru przewożącego grupę dzieci stwierdzili funkcjonariusze pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika drogowego i osoby zarządzającej transportem w przedsiębiorstwie wszczęto postępowanie administracyjne. Kierowcy wydano zakaz przewożenia pasażerów do momentu wykonania przeglądu technicznego pojazdu.
30
63Na zakazie i karcie ojca
Kierowca zestawu ciężarowego i zarazem przedsiębiorca przewoził pawilon handlowo-usługowy w trakcie ograniczeń ruchu dla pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 12 ton. Rejestrował też swoje aktywności na konto innej osoby. Kierujący umieścił w tachografie kartę ojca. Oszustwo stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
30
64Kontrole trzeźwości w Szczecinie
Trzeźwość blisko 400 kierowców pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych skontrolowali w poniedziałek rano funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego i Policji ze Szczecina. Kierowca ciężarówki „wydmuchał” 0,4 promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności Policji.
27
65Niesprawny i przeładowany zespół pojazdów
Blisko 49 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Oprócz tego samochód ciężarowy był niesprawny technicznie. Nieprawidłowy przewóz został wstrzymany przez funkcjonariuszy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
25


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie23
2kujawsko-pomorskie15
3lubelskie7
4lubuskie22
5mazowieckie37
6małopolskie43
7opolskie22
8podkarpackie11
9podlaskie8
10pomorskie14
11śląskie39
12świętokrzyskie11
13warmińsko-mazurskie28
14wielkopolskie18
15zachodniopomorskie10
16łódzkie3

    Czas oczekiwania na granicach
19-8-2022 godz. 12
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 6 0 0 0 1
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 10 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 8 0 0 0 0
Hrebenne 0 18 0 0 0 0
Zosin 0 6 0 0 0 0
Korczowa 0 21 0 0 0 0
Medyka 0 10 0 0 0 0
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 1 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-08-19
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,62114,7145
dolar australijski1AUD3,20853,2733
dolar kanadyjski1CAD3,57753,6497
euro1EUR4,67844,7730
forint (Węgry)100HUF1,14871,1719
frank szwajcarski1CHF4,84634,9443
funt szterling1GBP5,54905,6612
jen (Japonia)100JPY3,42293,4921
korona czeska1CZK0,19010,1939
korona duńska1DKK0,62890,6417
korona norweska1NOK0,47610,4857
korona szwedzka1SEK0,44120,4502
SDR (MFW)1XDR6,06626,1888


   Święta w Europie do 17-11-2022
Data Kraj Uwagi
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
24-8-22Ukrainawszędzie
29-8-22W.Brytanialokalnie
29-8-22Słowacjawszędzie
30-8-22Turcjawszędzie
01-9-22Słowacjawszędzie
06-9-22Bułgariawszędzie
08-9-22Szwajcarialokalnie
08-9-22Hiszpanialokalnie
08-9-22Andorawszędzie
11-9-22Hiszpanialokalnie
15-9-22Słowacjawszędzie
19-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Bułgariawszędzie
25-9-22Szwajcariawszędzie
28-9-22Czechywszędzie
03-10-22Niemcywszędzie
05-10-22Portugaliawszędzie
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Austriawszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.