espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
podjemĘ wspÓŁpracĘ z przewoŹnikiem!!!
2022-03-23 08:00:36

Colian
zlecenia z jasła na firankę 24 tony
2015-10-07 09:02:26

Pax Logistics
poszukujemy aut do współpracy spedycyjnej po kraju
2017-11-07 12:44:05

CL
kraj export import
2015-06-10 21:33:04

Pax
spedycja/przewoznik/praca
2015-10-17 16:50:58

PAX Logistics
transport trójmiasto polska europa
2010-01-13 20:23:43

Personatrans
naczepy i przyczepy wywrotki, niskopodwoziowe, rolnicze nowe tel 668 172 288
2010-05-19 12:03:29

ATC SP. Z O.O.
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 22/2024
Zmiana w przepisach w Republice Czeskiej dot. zwolnień z opłat od pojazdów w zależności od emisji spalin
INFORMACJA 21/2024
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Litwa kr-3
INFORMACJA 20/2024
Elektroniczna forma zezwoleń EKMT
INFORMACJA 19/2024
Nowy termin ważności zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 18/2024
Szkolenie dla przedsiębiorców z Systemu iBTM
INFORMACJA 17/2024
e-Cherha – międzynarodowy przewóz osób
INFORMACJA 16/2024
Zmiany w „Prawie o ruchu drogowym” na terytorium Łotwy
INFORMACJA 15/2024
Nowy termin ważności zezwoleń kirgiskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 14/2024
Nowy termin ważności zezwoleń uzbeckich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 13/2024
Zasady wykonywania transportu drogowego towarów na terytorium Rumunii
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (6129)
Nr. Komunikat Oglądano
26Szybka jazda z promilami
Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu i ponad 100 km/h na liczniku, a do tego brak uprawnień i niezatrzymanie się do kontroli. Mężczyznę po krótkim pościgu zatrzymali inspektorzy CANARD z Krakowa.
160
27Tachograf sterowany z USB
Wykryciem urządzenia wyłączającego tachograf w trakcie jazdy zakończyła się kontrola inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego z Olsztyna. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziła szczegółowa analiza czasu pracy kierowcy.
131
28Ładunku wystarczyło na dwa busy
Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego skontrolowali dostawczaki rozwożące towary spożywcze z podwrocławskiego centrum dystrybucji. Jeden z samochodów ważył ponad 7 ton.
87
29Przewozy osób pod kontrolą
26 skontrolowanych taksówek i samochodów osobowych, których kierowcy świadczą zarobkowe przewozy osób z wykorzystaniem popularnych aplikacji – to wynik nocnych działań, przeprowadzonych przez inspektorów zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole prowadzono wspólnie z funkcjonariuszami koszalińskiej Policji. Oprócz zatrzymanego dowodu rejestracyjnego, w 3 przypadkach zostaną wszczęte postępowania wyjaśniające.
151
30Naczepa na pasach
Wyrwana i „podwieszona” pasem transportowym oś naczepy – w takim stanie był pojazd, który zatrzymali do kontroli inspektorzy wielkopolskiego oddziału Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej. Kontrola wykazała też użycie tablicy rejestracyjnej przypisanej do innego pojazdu.
102
31„Stonoga” z nadmiarem 30 ton
Zespół trzech zamiast dozwolonych dwóch pojazdów zatrzymali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Tonaż zestawu był znacznie przekroczony. Zestaw ważył ponad 70 t przy normie 40 t. Za duże były też naciski osi na drogę.
184
32Braki w roli głównej
Jeden z kierowców nie został wyposażony przez przewoźnika w wymagane potwierdzenie delegowania kierowcy, w kolejnym przypadku potwierdzenie nie było właściwie wypełnione. Kontrola inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazała też inne nieprawidłowości.
56
33Za kierownicą ciężarówki po alkoholu
Blisko pół promila alkoholu „wydmuchał” kierowca ciężarówki, zatrzymanej do kontroli przez patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
154
34Pojazdy z niebezpiecznymi usterkami zatrzymane
Pęknięte tarcze hamulcowe i ABS z usterką – te naruszenia, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo, stwierdzili w trakcie kontroli dwóch pojazdów ciężarowych kujawsko-pomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole zakończyły się m.in. zakazem dalszej jazdy do czasu usunięcia niebezpiecznych usterek.
158
35Małopolscy inspektorzy na miejscu wypadku
Na sczytaniu i przeanalizowaniu danych z tachografów polegały powypadkowe czynności inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zostali wezwani po zdarzeniu, do którego doszło na autostradowej obwodnicy Krakowa.
115
36Bez uprawnień i badań technicznych
Samochód bez aktualnych badań technicznych i z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym, a kierowca – bez uprawnień do kierowania. Interwencja wielkopolskich funkcjonariuszy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, której powodem była usterka światła stop w skontrolowanym pojeździe, zakończyła się przekazaniem czynności pokontrolnych funkcjonariuszom Policji.
110
37Kontrole przewozów ADR na S3
Kontrole pojazdów przewożących towary niebezpieczne, które przeprowadzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyły się stwierdzeniem nieprawidłowości w trzech przypadkach. Zakazano dalszej jazdy jedną z ciężarówek, z powodu poważnego uszkodzenia opony.
171
38Przewóz ADR z nieprawidłowościami
Owinięte nietransparentną folią zbiorniki z niebezpieczną substancją chemiczną i liczne naruszenia przepisów ustawy o przewozie towarów niebezpiecznych. Niewłaściwie realizowany transport ADR wstrzymali inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
121
39Ciężarówką po alkoholu
W stanie po spożyciu alkoholu był kierowca łotewskiej ciężarówki, którą zatrzymali do kontroli inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
64
40Kontrola zakończona w warsztacie
Tachograf zainstalowany w pojeździe był tak zmodyfikowany, aby kierowca mógł w dowolnym czasie rejestrować okres odpoczynku, nawet gdy pojazd był w ruchu. Nielegalną praktykę wykazała kontrola, którą przeprowadzili inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie.
108
41Bezpieczne wyjazdy na zimowy wypoczynek
W pierwszych czterech województwach rozpoczynają się ferie. O bezpieczeństwo uczniów wyjeżdżających na zimowy wypoczynek dbają inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Ruszają działania „Bezpieczny autokar – ferie 2024”. Sprawdzany jest stan techniczny pojazdów oraz czas pracy i trzeźwość kierowców.
72
42Międzynarodowy transport z nieważnym zezwoleniem
Kazachstańską ciężarówką wykonywano międzynarodowy przewóz drogowy rzeczy na podstawie nieważnego zezwolenia. Nieprawidłowość stwierdzili inspektorzy z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zestaw skierowano na wyznaczony parking strzeżony.
99
43Brak uprawnień i niebezpieczny manewr
41-latek nie miał uprawnień do kierowania jakimkolwiek pojazdem mechanicznym, a pomimo tego wsiadł za kierownicę samochodu osobowego. Mężczyzna stworzył też zagrożenie wykonując manewr wyprzedzania. Został zatrzymany do kontroli przez inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
91
44Zatrzymane prawo jazdy ukraińskiego kierowcy
Kierowca ciężarówki zakupionej w Polsce przez ukraińskiego przewoźnika nie rejestrował swoich aktywności, prędkości pojazdu oraz przebytej drogi na karcie do tachografu. Manipulację czasem pracy stwierdzili inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
153
45Niewłaściwy tachograf i niedozwolony manewr
Tachograf analogowy zamiast cyfrowego był zamontowany w ciężarówce skontrolowanej przez inspektorów z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca zestawu popełnił również wykroczenie w ruchu drogowym.
237
46Jazda z czasem pracy na konto innych kierowców
Kierowcy ukraińskiej i polskiej ciężarówki rejestrowali swoje aktywności na kartach należących do innych osób. Naruszenia stwierdzili inspektorzy małopolskiej i zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
177
47Kontrole trzeźwości na lubuskich i mazowieckich drogach
Stan trzeźwości ponad 800 kierowców ciężarówek, busów i autobusów skontrolowali w trakcie porannej akcji inspektorzy lubuskiej i mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca pojazdu dostawczego, który miał ponad 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
41
48Nieprawidłowości wagowe i odłączony tachograf
Wywrotki pracujące przy budowach skontrolowali funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Pierwszy pojazd ważył niemal 43 tony zamiast dopuszczalnych 32. Drugi miał tylko nieznacznie przekroczone naciski osi, ale był w nim odłączony tachograf. Kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
247
49Nierejestrowana jazda do granicy
Kierowca ukraińskiej ciężarówki wyjął kartę z tachografu i nie rejestrował czasu pracy przez dwie i pół godziny. Naruszenie, popełnione na terytorium Ukrainy, stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
311
502 stycznia dniem wolnym od pracy
We wtorek (2 stycznia 2024 roku) Główny Inspektorat Transportu Drogowego będzie nieczynny.
179
51Rozbudowa i modernizacja systemu CANARD
Nowa technologia, nowe lokalizacje i nowe urządzenia rejestrujące, pilotażowe rozwiązania i kolejne kilometry niebezpiecznych dróg objęte automatyczną kontrolą. System CANARD jest coraz nowocześniejszy i ma coraz większy zasięg.
272
52Tachograf bez przeglądu i seria naruszeń czasu pracy
Rutynowa kontrola niemieckiej ciężarówki zakończyła się skierowaniem jej na parking strzeżony i wszczęciem postępowań administracyjnych. Tachograf nie miał ważnego przeglądu okresowego. Kierowca dopuścił się wielu poważnych naruszeń norm czasu pracy i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
293
53Bez uprawnień i przeglądów
Kierowca bez wymaganych uprawnień prowadził 11-tonową ciężarówkę. Pojazd nie miał ważnego przeglądu technicznego, a zainstalowany w nim tachograf nie został poddany legalizacji w terminie. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę przekazano do dalszych czynności Policji.
48
54Wstrzymany transport dłużycy sosnowej
Ponad 59 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący drewno dłużycowe. Tak duża masa ładunku spowodowała także przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów na drogę. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Straży Leśnej.
151
55Tachograf z usterką i niedozwolonym „wyłącznikiem”
Kierowca ciężarówki z dwoma kontenerami został zatrzymany do kontroli, w trakcie której stwierdzono usterkę tachografu, sugerującą podłączenie zabronionego urządzenia. Kontrola w uprawnionym serwisie tachografów potwierdziła podejrzenia inspektorów podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne. Dalsze czynności w tej sprawie przejęli również funkcjonariusze Policji.
376
56Natychmiastowa pomoc inspektorów ITD na miejscu groźnie wyglądającej kolizji
Samochód osobowy jadący przed radiowozem Inspekcji Transportu Drogowego uderzył w barierę energochłonną i dachował. Inspektorzy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ruszyli z pomocą poszkodowanym. Pomogli wydostać się kierowcy i pasażerce z rozbitego pojazdu.
229
57Ograniczenia w ruchu w czasie Świąt Bożego Narodzenia i w Nowy Rok
Okres świąteczno-noworoczny to czas licznych wyjazdów i podróży – na drogach należy spodziewać się większego natężenia ruchu. Apelujemy do kierowców o rozwagę i ostrożność. Przypominamy również, że w nadchodzących dniach obowiązywać będą ograniczenia w ruchu dla niektórych pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton – w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok.
196
58Konieczny był rozładunek żwiru i zastępczy kierowca
Kierowca bez wymaganych uprawnień prowadził znacznie przeładowany zestaw. Oprócz tego naczepa miała niesprawne hamulce. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatami i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji. Wobec przewoźnika i zarządzającego transportem w firmie zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
133
59Ukraiński kierowca ciężarówki jeździł ponad normę
Ponad trzydziestu naruszeń obowiązujących limitów czasu pracy dopuścił się w niespełna miesiąc kierowca ukraińskiej ciężarówki. Z kolei pracodawca kontrolowanego kierowcy nie sczytywał w wymaganym terminie danych z karty kierowcy i z tachografu. Znaczną skalę naruszeń stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
273
60Podsumowanie blisko 7-letniej współpracy
Edukacja to jeden z ważnych obszarów działalności ITD, która realizuje szereg projektów skierowanych do różnych uczestników ruchu drogowego. O wpływie działań edukacyjnych i profilaktycznych na kształtowanie właściwych postaw w ruchu drogowym z Pierwszą Damą rozmawiał Główny Inspektor Transportu Drogowego. W trakcie spotkania podsumowano niemal 7 lat współpracy w obszarze edukacji. Alvin Gajadhur podziękował Pierwszej Damie za wsparcie inicjatyw realizowanych przez GITD.
74
61Sukces nowej odsłony „Bezpiecznej Szkoły Krokodylka Tirka”
Ponad 29 tys. uczniów i ponad 270 szkół z całego kraju – to bilans nowej odsłony projektu „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. I na tym nie koniec. Były konkursy, plenerowe wydarzenia, konferencje z udziałem ekspertów, ale przede wszystkim była intensywna nauka zasad bezpieczeństwa i przepisów brd. Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” przeszła metamorfozę i wzbogaciła się o nowoczesne narzędzia edukacyjne.
132
62Powypadkowe czynności z udziałem ITD
Ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w tył samochodu osobowego. Kierowca osobówki trafił do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali także inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
125
63Inspektorzy udzielili pomocy poszkodowanym
Udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczeniem miejsca wypadku zajmował się patrol zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy pojawili się na miejscu zdarzenia kilka minut po dachowaniu osobówki. Rannego kierowcę i pasażera przewieziono do szpitala.
157
64Sukces nowej odsłony "Bezpiecznej Szkoły Krokodylka Tirka”
Ponad 29 tys. uczniów i ponad 270 szkół z całego kraju – to bilans nowej odsłony projektu „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. I na tym nie koniec. Były konkursy, plenerowe wydarzenia, konferencje z udziałem ekspertów, ale przede wszystkim była intensywna nauka zasad bezpieczeństwa i przepisów brd. Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” przeszła metamorfozę i wzbogaciła się o nowoczesne narzędzia edukacyjne.
72
65Inspektorzy wezwani do wypadku koło Stargardu
Sczytaniem danych z tachografu i karty kierowcy zajmowali się inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem zestawu ciężarowego i pojazdu dostawczego. Zabezpieczone dane przekazano do dalszych czynności Policji.
291


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień

    Czas oczekiwania na granicach
4-3-2024 godz. 22
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 15 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Hrebenne 0 75 0 0 0 0
Zosin 0 6 0 0 0 0
Korczowa 0 114 0 0 0 1
Kroscienko 0 10 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2024-03-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,96114,0411
dolar australijski1AUD2,57172,6237
dolar kanadyjski1CAD2,91372,9725
euro1EUR4,27804,3644
forint (Węgry)100HUF1,08741,1094
frank szwajcarski1CHF4,45634,5463
funt szterling1GBP4,99155,0923
jen (Japonia)100JPY2,62872,6819
korona czeska1CZK0,16890,1723
korona duńska1DKK0,57390,5855
korona norweska1NOK0,37370,3813
korona szwedzka1SEK0,38170,3895
SDR (MFW)1XDR5,24605,3520


   Święta w Europie do 2-06-2024
Data Kraj Uwagi
08-3-24Białoruśwszędzie
08-3-24Ukrainawszędzie
08-3-24Rosjawszędzie
11-3-24Litwawszędzie
14-3-24Andorawszędzie
15-3-24Węgrywszędzie
17-3-24Irlandiawszędzie
18-3-24Grecjawszędzie
19-3-24Szwajcarialokalnie
25-3-24Grecjawszędzie
28-3-24Hiszpanialokalnie
28-3-24Daniawszędzie
28-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Łotwawszędzie
29-3-24Szwecjawszędzie
29-3-24Czechywszędzie
29-3-24Szwajcarialokalnie
29-3-24Węgrywszędzie
29-3-24Portugaliawszędzie
29-3-24Estoniawszędzie
29-3-24Hiszpaniawszędzie
29-3-24Finlandiawszędzie
29-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Niemcywszędzie
29-3-24BiHlokalnie
29-3-24Słowacjawszędzie
29-3-24Daniawszędzie
31-3-24Litwawszędzie
31-3-24BiHlokalnie
01-4-24Słowacjawszędzie
01-4-24Finlandiawszędzie
01-4-24Holandiawszędzie
01-4-24POLSKAwszędzie
01-4-24Norwegiawszędzie
01-4-24Belgiawszędzie
01-4-24Litwawszędzie
01-4-24Luksemburgwszędzie
01-4-24Niemcywszędzie
01-4-24Irlandiawszędzie
01-4-24Austriawszędzie
01-4-24Włochywszędzie
01-4-24W.Brytaniawszędzie
01-4-24BiHlokalnie
01-4-24Chorwacjawszędzie
01-4-24Szwecjawszędzie
01-4-24Węgrywszędzie
01-4-24Czechywszędzie
01-4-24Szwajcarialokalnie
01-4-24Francjawszędzie
01-4-24Daniawszędzie
04-4-24Szwajcarialokalnie
10-4-24BiHlokalnie
10-4-24Turcjawszędzie
11-4-24Turcjawszędzie
12-4-24Turcjawszędzie
23-4-24Turcjawszędzie
25-4-24Włochywszędzie
25-4-24Portugaliawszędzie
27-4-24Holandiawszędzie
27-4-24Słoweniawszędzie
01-5-24Norwegiawszędzie
01-5-24Turcjawszędzie
01-5-24Niemcywszędzie
01-5-24Słowacjawszędzie
01-5-24Szwajcarialokalnie
01-5-24Portugaliawszędzie
01-5-24Serbiawszędzie
01-5-24Ukrainawszędzie
01-5-24Włochywszędzie
01-5-24Rumuniawszędzie
01-5-24POLSKAwszędzie
01-5-24Szwecjawszędzie
01-5-24Słoweniawszędzie
01-5-24Łotwawszędzie
01-5-24Hiszpaniawszędzie
01-5-24Bułgariawszędzie
01-5-24Finlandiawszędzie
01-5-24Estoniawszędzie
01-5-24Grecjawszędzie
01-5-24Czechywszędzie
01-5-24Chorwacjawszędzie
01-5-24BiHwszędzie
01-5-24Francjawszędzie
01-5-24Węgrywszędzie
01-5-24Austriawszędzie
01-5-24Luksemburgwszędzie
01-5-24Białoruśwszędzie
01-5-24Belgiawszędzie
02-5-24Słoweniawszędzie
02-5-24Serbiawszędzie
02-5-24BiHwszędzie
03-5-24Grecjawszędzie
03-5-24Serbiawszędzie
03-5-24BiHlokalnie
03-5-24Rumuniawszędzie
03-5-24POLSKAwszędzie
04-5-24Łotwawszędzie
05-5-24Rumuniawszędzie
06-5-24BiHlokalnie
06-5-24Grecjawszędzie
06-5-24Bułgariawszędzie
06-5-24Irlandiawszędzie
06-5-24W.Brytaniawszędzie
06-5-24Serbiawszędzie
06-5-24Rumuniawszędzie
08-5-24Słowacjawszędzie
08-5-24Francjawszędzie
08-5-24Ukrainawszędzie
08-5-24Czechywszędzie
09-5-24BiHlokalnie
09-5-24Norwegiawszędzie
09-5-24Szwecjawszędzie
09-5-24Austriawszędzie
09-5-24Finlandiawszędzie
09-5-24Francjawszędzie
09-5-24Daniawszędzie
09-5-24Białoruśwszędzie
09-5-24Holandiawszędzie
09-5-24Belgiawszędzie
09-5-24Szwajcariawszędzie
09-5-24Niemcywszędzie
09-5-24Luksemburgwszędzie
14-5-24Białoruśwszędzie
17-5-24Norwegiawszędzie
19-5-24Daniawszędzie
19-5-24Turcjawszędzie
19-5-24Finlandiawszędzie
20-5-24Belgiawszędzie
20-5-24Daniawszędzie
20-5-24Węgrywszędzie
20-5-24Francjawszędzie
20-5-24Austriawszędzie
20-5-24Luksemburgwszędzie
20-5-24Niemcywszędzie
20-5-24Norwegiawszędzie
20-5-24Szwajcarialokalnie
20-5-24Holandiawszędzie
27-5-24W.Brytaniawszędzie
30-5-24Szwajcarialokalnie
30-5-24POLSKAwszędzie
30-5-24Austriawszędzie
30-5-24Chorwacjawszędzie
30-5-24Portugaliawszędzie
01-6-24Rumuniawszędzie
02-6-24Włochywszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.