espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
praca dla kierowcy/firmy z autem dostawczym.
2010-08-20 12:45:44

Darecky
poszukujemy przewoźników do stałej współpracy
2016-09-09 12:39:46

Donatella&Lucy S.C D.Towalska, K. Wojtasik
poszukujemy przewoźników bus
2016-06-15 15:24:06

Yesco
podjemĘ wspÓŁpracĘ z przewoŹnikiem!!!
2022-03-09 07:58:38

Colian
firana na kraj/ miĘdzynarodÓwkĘ
2017-08-22 07:26:13

Schnaider-group
transport aut poznaŃ 692-797-137
2017-09-27 15:24:16

Laweta Poznań
telemarketer / spedytor
2012-08-22 10:39:09

Gerex II
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 64/2023
dot. wypisów z licencji wspólnotowej bez adnotacji » ≤ 3,5 t«
INFORMACJA 63/2023
Termin odbioru zezwoleń zagranicznych z limitu podstawowego
INFORMACJA 62/2023
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2023
INFORMACJA 61/2023
Dodatkowe limity październik
INFORMACJA 60/2023
Podział kwoty bazowej zezwoleń EKMT na rok 2024
INFORMACJA 59/2023
Dotyczy zakończenia wydawania zezwoleń EKMT/CEMT na 2023 rok.
INFORMACJA 58/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń EKMT EURO VI GRUPA 6 (bez A, GR, I, RUS, H)
INFORMACJA 57/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Serbia ogólne
INFORMACJA 56/2023
Dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 55/2023
Awaria usług sieciowych
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5965)
Nr. Komunikat Oglądano
51Przewoził dzieci bez ważnego prawa jazdy i badań technicznych
Autobusem bez aktualnego przeglądu technicznego i z pękniętą przednią szybą przewożono dzieci. Kierowca miał także nieważne prawo jazdy. Naruszenia przepisów prawa stwierdzili inspektorzy z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
29
52Wzmożone kontrole trzeźwości na lubuskich drogach
Trzeźwość prawie 1200 kierowców, skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Policji. Zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących i dwóch w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. „Rekordzista” prowadził 40-tonowy zestaw ciężarowy i „wydmuchał” blisko 1,3 promila.
31
53Niesprawna ciężarówka wycofana z ruchu
Wycieki oleju i płynów eksploatacyjnych, mocno skorodowane i odkształcone elementy skrzyni ładunkowej oraz uszkodzone mocowanie nieszczelnego zbiornika paliwa – to najpoważniejsze z usterek, jakie stwierdzono w ciężarówce przewożącej deski. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakwestionowali też sposób zabezpieczenia i oznakowania wystającego z tyłu ładunku.
32
54Włączyli tachograf dopiero na widok radiowozu ITD
Załoga kierowców litewskiej ciężarówki rozpoczęła rejestrować czas jazdy dopiero po dostrzeżeniu oznakowanego radiowozu śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Chwilę przed zatrzymaniem do kontroli, zapisywała fikcyjny odpoczynek. Oprócz tego karty kierowców były włożone do tachografu na odwrót - czynność prowadzenia pojazdu zapisywano na karcie należącej do kierowcy siedzącego na fotelu pasażera. Rutynowa kontrola zakończyła się wizytą w serwisie tachografów i interwencją Policji.
35
55Z usterkami i bez zabezpieczenia ładunku
19 ton aluminium w sztabach przewożono bez zabezpieczenia przed przemieszczeniem się podczas jazdy. Co prawda na ścianach naczepy wisiały pasy mocujące, ale kierowca nie użył żadnego z nich. Ciężarówka miała również usterki, które wykluczyły ją z dalszej jazdy. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
39
56Nielegalny kabotaż wstrzymany koło Gorzowa Wielkopolskiego
Przewóz ładunku ze Skwierzyny do Szczecina, przerwali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówką należącą do niemieckiej firmy wykonywano nielegalny kabotaż. Ładunek przekazano innemu przewoźnikowi. Za wykryte naruszenie przepisów chroniących krajowy rynek transportu, zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
29
57Kontrole przewozu odpadów na Dolnym Śląsku
Dolnośląscy inspektorzy wykluczyli 4 pojazdy z dalszej jazdy podczas prowadzonych kontroli przewozu odpadów. W działaniach brali udział również inspektorzy Inspekcji Ochrony Środowiska.
32
58Transport gazu po spożyciu alkoholu
Niemal pół promila wskazał alkomat u kierowcy ciężarówki - cysterny, który przewoził mieszaninę skroplonych węglowodorów gazowych (ADR). Kierowcę po spożyciu zatrzymał patrol małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
33
59Za krótkie odpoczynki i za duże zbiorniki paliwa
Kierowca litewskiej ciężarówki dwukrotnie skrócił tygodniowy czas odpoczynku, z czego raz prawie o 21 godzin. Oprócz tego jechał zestawem o zbyt dużej pojemności zbiorników paliwa. Naruszenia obowiązujących przepisów konwencji AETR oraz umowy ADR, stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
31
60Transport odpadów z serią usterek
Kilkanaście usterek stanu technicznego, stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w ciężarówce z podpiętą przyczepą. Zespół pojazdów przewożący odpady, wykluczono z ruchu. Wobec przewoźnika drogowego i osoby zarządzającej transportem w firmie będą wszczęte postępowania administracyjne.
41
61Kontrole tonażu busów wykazały duże przekroczenia
35 przeciążonych samochodów dostawczych wykluczyli tymczasowo z jazdy inspektorzy opolskiej, łódzkiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. „Rekordzista” zamiast przepisowych 3,5 ton ważył 6,4 t. Jednym z furgonów kierował mężczyzna, który miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kierowcę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
38
62Wypił alkohol i wsiadł za kierownicę
Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu wskazał alkomat u kierowcy ciężarówki, jadącego na Węgry w czasie weekendowych zakazów ruchu pojazdów ciężarowych. Podróż mężczyzny zakończyli na A4 w Gliwicach śląscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.
30
6365-tonowy zespół trzech pojazdów
Niedopuszczony do ruchu na polskich drogach zespół złożony z trzech pojazdów, którym przewożone były dwa 20-stopowe kontenery, ważył 65 ton. Dopuszczalna norma to 40 ton. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego ze Śląska zakazali dalszej jazdy kolosowi.
28
64Pijani kierowcy ciężarówek zatrzymani w Radomiu i koło Siedlec
Trzeźwość ponad pół tysiąca kierowców ciężarówek, busów i autobusów, sprawdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Podczas prowadzonych działań zatrzymali dwóch pijanych kierowców ciężarówek. Mężczyzn przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
55
65Zestaw z drewnem przeładowany o prawie 18 ton
Prawie 58 ton zamiast dopuszczalnych 40, ważyła ciężarówka przewożąca dłużyce drewna. Tak duża masa ładunku spowodowała znaczne przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Kierowca powinien być świadomy tych naruszeń - ilość drewna wpisana w dokumencie przewozowym już wskazywała na przekroczenie ładowności zestawu. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
66Zatrzymany za przekroczenie tonażu pojazdu odpowie za jazdę po alkoholu
Miał już zatrzymane „prawko” za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i pomimo tego kolejny raz wsiadł nietrzeźwy za kierownicę. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli z powodu przekroczenia przepisowego tonażu autolawety. Patrol śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazał kierującego do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
32
67Jechali w czasie zakazu i manipulowali zapisami czasu pracy
Aż trzech kierowców znajdowało się w kabinie ciężarówki, która poruszała się po drogach w okresie obowiązywania zakazu w ruchu dla tego typu pojazdów. Mężczyźni chcieli zmieścić się w limicie czasu pracy, dlatego dopuścili się manipulacji – tylko prowadzący zestaw rejestrował swoje aktywności na karcie do tachografu. Naruszenie przepisów stwierdził patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
33
68Dopuszczalna masa całkowita przekroczona o 140 procent
8,4 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 ton ważył samochód dostawczy z przewożonymi materiałami budowlanymi. Inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego zakazali kierowcy dalszej jazdy i ukarali go wysokim mandatem karnym.
35
69Wstrzymane transporty nadmiaru drewna i ziemi
Ciężarówka przewożąca dłużyce drewna ważyła prawie 51 ton zamiast dopuszczalnych 40 i była za wysoka. O blisko 2 tony była również przeładowana wywrotka z ziemią. Tak duże masy ładunków spowodowały też przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów na drogę. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
70Jechał pomimo zakazu. Nie przestrzegał też norm czasu pracy
Kierowca samochodu ciężarowego z podpiętą przyczepą poruszał się po drogach w okresie obowiązywania zakazu w ruchu dla tego typu pojazdów. Naruszenia wykazała też kontrola cyfrowych danych z tachografu i karty. Kierowca nie stosował się do norm czasu jazdy oraz odpoczynków. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
29
71Nietrzeźwy kierowca zestawu ciężarowego
Miał prawie 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i kierował 40-tonową ciężarówką. Nietrzeźwego kierowcę zatrzymali do rutynowej kontroli inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
36
72Surowa kara za kolejne wykroczenie drogowe
154 km/h na odcinku drogi z ograniczeniem do 80 km/h – z taką prędkością jechał kierowca osobówki, zatrzymany do kontroli przez inspektorów Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Było to jego kolejne, tak poważne wykroczenie w ruchu drogowym w ostatnim czasie.
36
73Jechał bez odpowiedniego „prawka” i używał żółtego „koguta”
Nie dość, że nie miał prawa jazdy odpowiedniej kategorii, to jeszcze używał bezpodstawnie żółtego sygnału błyskowego. Kierowcę zwyżki bez wymaganych uprawnień, zatrzymał patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyznę ukarano mandatem karnym oraz został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
37
74Nietrzeźwa jazda przerwana na ekspresowej „ósemce”
0,6 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierujący busem towarowym. 41-latka zatrzymali do kontroli trzeźwości inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
32
75Nieprawidłowa masa, naciski i wymiary zestawu
Zestaw przewożący koparkę gąsienicową był za ciężki, za długi oraz za szeroki. Ładunek nie był również właściwie zabezpieczony przed przemieszczeniem się podczas jazdy. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
76Kierowca ciężarówki bez uprawnień
Kierował zestawem ciężarowym, choć miał zatrzymane prawo jazdy do 2027 roku. Ciężarówkę zatrzymał do kontroli patrol Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, który zajmuje się kontrolą opłaty elektronicznej (e-TOLL). Na miejsce wezwano patrol Policji.
36
77Inspektorzy na miejscu zderzenia ciężarówki z szynobusem koło Płońska
Siedem osób przetransportowanych do szpitali, w tym jedna śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego – to bilans wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowo-drogowym w pobliżu Płońska. Na miejscu zderzenia ciężarówki z pociągiem, pracowali również inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.
34
78Za ciężkie samochody dostawcze
Niemal 6,5 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 ważyły dwa z sześciu przeładowanych samochodów dostawczych, skontrolowane przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowców ukarano mandatami i mogli odjechać po przeładowaniu nadwyżki towarów na inne pojazdy.
31
79Zbyt duże zbiorniki paliwa
1680 litrów zamiast dozwolonych 1500 wynosiła łączna pojemność zbiorników paliwa w ciągniku siodłowym oraz podpiętej naczepie-chłodni. Naruszenie przepisów umowy ADR stwierdził patrol wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
32
80Długi weekend z ograniczeniami w ruchu
Długi sierpniowy weekend to spodziewany w całym kraju wzmożony ruch pojazdów. W związku z tym, w poniedziałek i wtorek (14 i 15 sierpnia) część pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton jest objętych zakazami jazdy. Główny Inspektorat Transportu Drogowego przypomina, że przez cały okres wakacji ograniczenia w ruchu dla niektórych pojazdów ciężarowych obowiązują także w piątki, soboty i niedziele.
34
81Naczepa z niesprawnymi hamulcami wykluczona z ruchu
Dwa z sześciu kół naczepy ciężarowej w ogóle nie hamowały. Niebezpieczne usterki stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrzymany do kontroli zestaw został szczegółowo sprawdzony przy użyciu urządzeń Mobilnej Jednostki Diagnostycznej.
43
82Nieprawidłowości w przewozie złomowanych pojazdów
Zespół pojazdów przewożący samochody do złomowania nie miał tachografu, choć powinien być w niego wyposażony. Kierowca nie okazał również wypisu z zaświadczenia na przewozy drogowe na potrzeby własne. Naruszenia przepisów prawa stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
32
83Ciężarówka z dużym nadmiarem drewna
60,5 tony zamiast dopuszczalnych 40 ton, ważyła ciężarówka przewożąca kłody drewna. Tak duża masa ładunku, spowodowała również przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Zespół pojazdów był też zdecydowanie za długi. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
36
84Nieprawidłowości w przewozie towarów niebezpiecznych
Brak prawidłowych informacji w postaci numeru UN oraz nalepek z rodzajem zagrożenia na opakowaniach z niebezpiecznym materiałem – to naruszenia przepisów, stwierdzone przez inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za nieprawidłowości w międzynarodowym przewozie, konsekwencji finansowych mogą spodziewać się przewoźnik i nadawca ładunku.
35
85Gabaryty zatrzymane na obwodnicy Trójmiasta
Wieloosiowy zestaw ciężarowy o nieprawidłowej konfiguracji, był przeładowany o prawie 15 ton. Jego kierowca nie rejestrował swojego czasu pracy na karcie do tachografu. W trakcie porannych działań, inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego skontrolowali również kolumnę składającą się z czterech ciężarówek nienormatywnych. Trzy z nich nie odpowiadały parametrom wydanego zezwolenia na przejazd. Oprócz tego, pojazdy pilotujące gabaryty były źle oznakowane.
58
86Bez prawa jazdy i świadectwa kierowcy
Nie wolno mu było prowadzić pojazdu, ponieważ służby kontrolne w Austrii uznały jego prawo jazdy za sfałszowane. Ukrainiec, pomimo braku uprawnień, wykonywał międzynarodowy przewóz rzeczy dla polskiej firmy. Został zatrzymany do rutynowej kontroli przez inspektorów konińskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
46
87Nietrzeźwa jazda przerwana przez inspektorów ITD
Trzeźwość prawie 270 kierowców ciężarówek, busów i autobusów, skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Podczas porannych działań, zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Obu mężczyzn przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
46
88Przewóz niezgodny z wymogami ADR
Transport materiałów niebezpiecznych, skontrolowany przez inspektorów łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego, był wykonywany niewłaściwie. Inne niż wymagane opakowania, w których znajdował się materiał, czy brak właściwego zabezpieczenia ładunku to tylko część nieprawidłowości. Przewóz został wstrzymany, a pojazd skierowano na parking strzeżony.
37
89Inspektorzy na miejscu wypadków drogowych
Dziewięć rozbitych pojazdów i sześć osób przetransportowanych do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim – to bilans karambolu z udziałem zestawu ciężarowego na skrzyżowaniu w Bydgoszczy. W ustaleniu przyczyny i okoliczności wypadku brali udział również inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Tego samego dnia, takie same czynności wykonywał także patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
90Przekroczone parametry wagowe
O 13 t i 4,5 t za dużo ważyły pojazdy ciężarowe, zatrzymane przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przekroczony tonaż miały też dostawczaki, skontrolowane przez świętokrzyskich funkcjonariuszy. Do czasu doprowadzenia pojazdów do stanu zgodnego z prawem, zakazano ich dalszej jazdy.
83


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie25
2kujawsko-pomorskie12
3lubelskie16
4lubuskie20
5mazowieckie41
6małopolskie30
7opolskie12
8podkarpackie12
9podlaskie15
10pomorskie42
11śląskie55
12świętokrzyskie12
13warmińsko-mazurskie22
14wielkopolskie12
15zachodniopomorskie22
16łódzkie7

    Czas oczekiwania na granicach
2-10-2023 godz. 12
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 2 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 0 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 4 0 0 0 0
Hrebenne 0 14 0 0 0 0
Zosin 0 0 0 0 0 0
Korczowa 0 33 0 1 0 0
Medyka 0 9 0 2 0 1
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-10-02
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,32924,4166
dolar australijski1AUD2,80302,8596
dolar kanadyjski1CAD3,21383,2788
euro1EUR4,58114,6737
forint (Węgry)100HUF1,17741,2012
frank szwajcarski1CHF4,73774,8335
funt szterling1GBP5,29005,3968
jen (Japonia)100JPY2,90092,9595
korona czeska1CZK0,18810,1919
korona duńska1DKK0,61430,6267
korona norweska1NOK0,40620,4144
korona szwedzka1SEK0,39710,4051
SDR (MFW)1XDR5,70015,8153


   Święta w Europie do 31-12-2023
Data Kraj Uwagi
03-10-23Niemcywszędzie
05-10-23Portugaliawszędzie
09-10-23Hiszpanialokalnie
12-10-23Hiszpaniawszędzie
14-10-23Ukrainawszędzie
23-10-23Węgrywszędzie
26-10-23Austriawszędzie
28-10-23Turcjalokalnie
28-10-23Czechywszędzie
28-10-23Grecjawszędzie
29-10-23Turcjawszędzie
31-10-23Słoweniawszędzie
31-10-23Niemcylokalnie
01-11-23Słowacjawszędzie
01-11-23Słoweniawszędzie
01-11-23Szwajcarialokalnie
01-11-23Włochywszędzie
01-11-23Węgrywszędzie
01-11-23Luksemburgwszędzie
01-11-23Niemcylokalnie
01-11-23POLSKAwszędzie
01-11-23Portugaliawszędzie
01-11-23Litwawszędzie
01-11-23Hiszpaniawszędzie
01-11-23Francjawszędzie
01-11-23Chorwacjawszędzie
01-11-23Belgiawszędzie
01-11-23Austriawszędzie
01-11-23BiHlokalnie
02-11-23BiHlokalnie
04-11-23Szwecjawszędzie
04-11-23Finlandiawszędzie
06-11-23Białoruśwszędzie
07-11-23Białoruśwszędzie
11-11-23Serbiawszędzie
11-11-23POLSKAwszędzie
11-11-23Francjawszędzie
11-11-23Belgiawszędzie
17-11-23Słowacjawszędzie
17-11-23Czechywszędzie
18-11-23Łotwawszędzie
18-11-23Chorwacjawszędzie
21-11-23BiHlokalnie
22-11-23Niemcylokalnie
25-11-23BiHlokalnie
30-11-23Rumuniawszędzie
01-12-23Portugaliawszędzie
01-12-23Rumuniawszędzie
03-12-23Hiszpanialokalnie
06-12-23Hiszpaniawszędzie
06-12-23Finlandiawszędzie
08-12-23Szwajcarialokalnie
08-12-23Włochywszędzie
08-12-23Portugaliawszędzie
08-12-23Hiszpaniawszędzie
08-12-23Austriawszędzie
24-12-23Słowacjawszędzie
24-12-23Łotwawszędzie
24-12-23Litwawszędzie
24-12-23Estoniawszędzie
24-12-23Czechywszędzie
24-12-23Bułgariawszędzie
25-12-23Słowacjawszędzie
25-12-23Słoweniawszędzie
25-12-23Szwajcariawszędzie
25-12-23Szwecjawszędzie
25-12-23W.Brytaniawszędzie
25-12-23Białoruśwszędzie
25-12-23Ukrainawszędzie
25-12-23Włochywszędzie
25-12-23Węgrywszędzie
25-12-23Luksemburgwszędzie
25-12-23Łotwawszędzie
25-12-23Niemcywszędzie
25-12-23Norwegiawszędzie
25-12-23POLSKAwszędzie
25-12-23Portugaliawszędzie
25-12-23Rumuniawszędzie
25-12-23Litwawszędzie
25-12-23Irlandiawszędzie
25-12-23Hiszpaniawszędzie
25-12-23Holandiawszędzie
25-12-23Francjawszędzie
25-12-23Estoniawszędzie
25-12-23Daniawszędzie
25-12-23Czechywszędzie
25-12-23Chorwacjawszędzie
25-12-23Bułgariawszędzie
25-12-23Grecjawszędzie
25-12-23Belgiawszędzie
25-12-23Andorawszędzie
25-12-23Austriawszędzie
25-12-23Finlandiawszędzie
25-12-23BiHlokalnie
26-12-23Słowacjawszędzie
26-12-23Słoweniawszędzie
26-12-23Szwajcarialokalnie
26-12-23Szwecjawszędzie
26-12-23W.Brytaniawszędzie
26-12-23Włochywszędzie
26-12-23Węgrywszędzie
26-12-23Luksemburgwszędzie
26-12-23Łotwawszędzie
26-12-23Niemcywszędzie
26-12-23Norwegiawszędzie
26-12-23POLSKAwszędzie
26-12-23Rumuniawszędzie
26-12-23Litwawszędzie
26-12-23Irlandiawszędzie
26-12-23Hiszpanialokalnie
26-12-23Holandiawszędzie
26-12-23Francjalokalnie
26-12-23Estoniawszędzie
26-12-23Daniawszędzie
26-12-23Czechywszędzie
26-12-23Chorwacjawszędzie
26-12-23Bułgariawszędzie
26-12-23Grecjawszędzie
26-12-23Austriawszędzie
26-12-23Finlandiawszędzie
26-12-23BiHlokalnie
31-12-23Łotwawszędzie
31-12-23Estoniawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.