espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
oferta współpracy- wywrotki !-łódzkie i cała polska
2011-03-02 14:30:46

TEKKA
zatrudnimy przewoźnika z chłodnią 13,6m
2010-05-11 11:38:12

Podlasie
praca dla przewoźników
2018-01-09 11:04:34

GEODIS
poszukujemy przewożników jazda w kółkach belgia-francja-belgia
2017-07-03 14:32:38

Transbaltic Poland Sp. z o.o.
szukam współpracy
2014-09-17 09:44:12

A&S
transport, spedycja, promy, ubezpieczenia, części
2010-01-03 03:10:37

WINTER DIM
zatrudnie kierowcę c+e
2011-10-06 14:22:26

MIBET-TRANS
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 78/2022
Kontyngent zezwoleń Białoruś ogólne – niewystarczająca liczba zezwoleń.
INFORMACJA 78/2022
Kontyngent zezwoleń Białoruś ogólne – niewystarczająca liczba zezwoleń.
INFORMACJA 77/2022
Powołanie Komisji Społecznej do spraw podziału zezwoleń zagranicznych.
INFORMACJA 75/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 75/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 74/2022
Wydawanie zezwoleń Turcja wjazd na pusto lub kr-3 S
INFORMACJA 73/2022
Wydawanie zezwoleń Kazachstan kr-3 S
INFORMACJA 72/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 71/2022
Dodatkowe limity Grudzień
INFORMACJA 70/2022
Dot. zwrotu kart z karnetów do zezwoleń EKMT
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5423)
Nr. Komunikat Oglądano
51Co drugi samochód dostawczy był za ciężki
Siedemnaście przeładowanych samochodów dostawczych wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy z lubuskiej oraz warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dwa skontrolowane pojazdy nie miały też ważnych badań technicznych, a jeden miał nadmiernie zużyte ogumienie. Kierowców ukarano mandatami karnymi.
76
52Ciężarówki o niewłaściwych parametrach wagowych
Trzy przeładowane ciężarówki wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze mazowieckiej, wielkopolskiej i warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z zestawów był też za długi. Za stwierdzone naruszenia zostaną teraz wszczęte postępowania administracyjne wobec przewoźników i załadowców.
75
53Wycieki oleju i brak przeglądu
Z samochodu ciężarowego wyciekał olej, a naczepa nie miała ważnego przeglądu technicznego. Zestaw skontrolowali i wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
79
54Jazda na magnesie na drodze z zakazem wjazdu
Kierowca pojazdu ciężarowego wjechał na drogę z zakazem wjazdu. Po zatrzymaniu przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego, okazało się, że to nie jedyne przewinienie. Prawidłową pracę tachografu w ciężarówce zakłócało użycie magnesu. Kierowca stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.
77
55Pijany kierowca ciężarówki
1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca czeskiej ciężarówki, zatrzymany przez inspektorów śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca, mimo że był pijany, wykonywał międzynarodowy transport drogowy. Wiezione samochody miały trafić do Kazachstanu.
82
56Dolnośląscy inspektorzy na miejscu wypadku
Na krajowej „ósemce” zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe i samochód dostawczy. Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego pobrali dane z tachografów oraz kart kierowców. Analiza prędkości i przemieszczania się pojazdów może pomóc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.
48
57Załogant w roli autostopowicza i kierowca z dwoma kartami
Jeden z kierowców nie rejestrował czasu pracy, bo – jak twierdził – jest autostopowiczem. Kolejny wprawdzie rejestrował, ale „na konto” swojego szefa. Kontrole podlaskiej i warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zatrzymaniem kierowcom praw jazdy.
72
58Ryzykowny transport kłód drewna wstrzymany
Kierowca ciężarówki przewożący drewno nie rejestrował czasu pracy na karcie do tachografu. Okazało się, że karty nigdy nie wyrobił, nie miał też dokumentu uprawniającego do wykonywania krajowego przewozu drogowego rzeczy. Ładunek, nie dość że nie był właściwie zabezpieczony to jeszcze był przewożony przyczepą z pękniętą ramą, niesprawnymi hamulcami i uszkodzonym oświetleniem. I na tym nie koniec nieprawidłowości stwierdzonych przez funkcjonariuszy z zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
49
59Międzynarodowy przewóz bez ważnych uprawnień
Litwin kierujący samochodem ciężarowym z naczepą nie miał ważnego prawa jazdy, badań lekarskich i psychologicznych oraz szkolenia okresowego od ponad dwóch miesięcy. Został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy z warmińsko mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Pomimo braku wymaganych uprawnień, przewoził ładunek z Litwy do Polski.
72
60Trzy osoby w bagażniku
Trzynaście zamiast dziewięciu osób jechało busem zatrzymanym do kontroli przez inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Trzy jechały w bagażniku. Kierowca został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
73
61Kontrole ciężarówek w okresie Wszystkich Świętych
Meble, tekstylia, sprzęt AGD oraz piwo przewożono ciężarówkami w trakcie obowiązywania zakazu ruchu dla pojazdów i zespołów pojazdów ciężarowych o dmc powyżej 12 t. Sześć nieuprawnionych transportów wstrzymali tymczasowo funkcjonariusze z lubuskiej i warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
73
62Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji drogowej
Ponad 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał sprawca groźnie wyglądającej kolizji na jednej z głównych ulic Torunia. Pijany mężczyzna stracił panowanie nad samochodem osobowym i uderzył bokiem w latarnię. Na zdarzenie najechali inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Nietrzeźwego kierującego przekazali do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
74
63Kolej na bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych
O planowanych inwestycjach i rozwoju infrastruktury kolejowej, w tym podnoszącej bezpieczeństwo, rozmawiano w trakcie XIII Konferencji „Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej”. Szef Inspekcji Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, przedstawił m.in. założenia pilotażowego projektu objęcia pierwszych przejazdów kolejowo-drogowych kontrolami z wykorzystaniem urządzeń systemu CANARD.
72
64Za ciężki transport drewna wstrzymany
Znacznie przeładowany i za długi zestaw ciężarowy z dłużycami drewna zatrzymali funkcjonariusze z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nadmiar ładunku spowodował również przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi zespołu pojazdów na drogę. Oprócz tego z samochodu ciężarowego wyciekał olej.
75
65Za duża masa i naciski osi
Blisko 61 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył samochód ciężarowy z przyczepą, którym były przewożone cztery szamba betonowe. Tak ciężki ładunek spowodował znaczne przekroczenie dozwolonych nacisków osi zespołu pojazdów na drogę. Nieprawidłowy transport wstrzymano. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
72
66Ograniczenia w ruchu pojazdów ciężarowych
31 października i 1 listopada na drogach należy spodziewać się większego ruchu pojazdów. Inspekcja Transportu Drogowego apeluje więc o rozwagę oraz dostosowanie prędkości do warunków pogodowych. Przypominamy także o ograniczeniach w ruchu dla części ciężarówek.
69
67Kontrole zakończone zakazami dalszej jazdy
Dwie skontrolowane naczepy ciężarowe nie dopuścili do dalszego użytkowania funkcjonariusze z opolskiej i zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z pojazdów miał mocno zużyte ogumienie. Niektóre opony były popękane, dziurawe i wystawały z nich druty. W drugiej naczepie nie działały wszystkie światła. Pojazd ten zarejestrowany był w Danii, ale kierowca nie okazał dokumentu potwierdzającego jego dopuszczenie do ruchu drogowego.
74
68„Ekspresowy” transport z Kirgistanu do Serbii
61 bardzo poważnych naruszeń, związanych z nieprzestrzeganiem norm czasu pracy oraz brakiem wpisów manualnych na karcie do tachografu, dopuścił się kierowca serbskiej ciężarówki. Jeździł za długo i nie odbierał wymaganych odpoczynków. Zestaw do kontroli zatrzymali mazowieccy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca odmówił przyjęcia mandatów karnych, więc został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji. Ciężarówkę skierowano na wyznaczony parking strzeżony.
45
695 kontroli i 5 zatrzymanych praw jazdy
Zatrzymaniem pięciu praw jazdy na trzy miesiące i nałożeniem trzydziestu mandatów karnych na kierowców zakończyła się kontrola pięciu ciągników siodłowych na ekspresowej „ósemce” koło Białegostoku. Kierowcy jechali z Niderlandów do Kazachstanu. Żaden z nich nie rejestrował czasu pracy na karcie do tachografu. Naruszenia stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego używając specjalistycznego sprzętu do zdalnej kontroli tachografów.
75
70Naczepa bez koła wycofana z ruchu
Blisko 300 kilometrów przejechał bez koła przy naczepie typu silos kierowca polskiej ciężarówki. Zestaw z niekompletnym układem jezdnym wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niebezpieczną usterkę naprawił mobilny serwis na miejscu kontroli. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
75
71Nieprawidłowe przewozy drewna i koparki
Zestaw przewożący dłużyce drewna ważył blisko 50 ton zamiast dopuszczalnych 40. Za ciężki był również zespół pojazdów z dużą koparką na gąsienicach. Obie ciężarówki miały też przekroczone dozwolone naciski osi. Nienormatywne przewozy wstrzymali tymczasowo inspektorzy kujawsko-pomorskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźników zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
74
72Jechali z ładunkiem i na „podwójnym gazie”
Jechał autostradą bez włączonych świateł mijania i wyprzedzał na zakazie. Kierowcę ciężarówki zatrzymali do kontroli inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Mężczyzna miał wyraźny problem z utrzymaniem równowagi oraz początkowo nie chciał poddać się badaniu trzeźwości. Dmuchnął dopiero w policyjny alkomat. Kierujący miał ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei 0,27 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca ciężarówki, którą zatrzymał do rutynowej kontroli patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
74
73Wstrzymany transport maszyny leśnej
Zestaw przewożący maszynę do prac leśnych był za ciężki, za długi, za szeroki oraz za wysoki. Duża masa ładunku spowodowała też przekroczenie dopuszczalnego nacisku pojedynczej osi napędowej ciągnika siodłowego na drogę. Kierowca ciężarówki okazał zezwolenie na przejazd gabarytu, jednak było niewystarczające dla takich parametrów zestawu. Nieprawidłowy przewóz został wstrzymany przez inspektorów z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
77
74Inspektorzy na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego
Sczytaniem danych z tachografu i karty kierowcy zajmowali się inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, których wezwano na miejsce wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego. Dane o czasie pracy kierowcy, prędkości pojazdu oraz przebytej drodze przekazano funkcjonariuszom Policji.
75
75Wsiedli za kierownicę po alkoholu
Trzeźwość blisko 720 kierowców autobusów, ciężarówek i samochodów dostawczych skontrolowali w trakcie porannych działań inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierujący busem towarowym „wydmuchał” 0,67 promila, a kierowca zestawu ciężarowego miał 0,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj zostali przekazani funkcjonariuszom Policji.
74
76Bez karty, z usterkami i nadmiarem ładunku
Kierowca wywrotki z kruszywem sam zwrócił na siebie uwagę funkcjonariuszy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ładunku było za dużo i nie został zakryty plandeką. Gdy inspektorzy zatrzymali ciężarówkę do kontroli okazało się, że kierowca nie umieścił karty w tachografie – nie rejestrował czasu pracy, przebytej drogi i prędkości pojazdu. Nieprawidłowości stwierdzono też w stanie technicznym wywrotki.
45
77Zabezpieczyli miejsca wypadków i wezwali służby ratunkowe
Inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, kontrolując pobór opłat drogowych na śląskich odcinkach A4 oraz S1, byli pierwsi na miejscu dwóch poważnych wypadków drogowych. Natychmiast zabezpieczyli miejsca zdarzeń, ruszyli na pomoc poszkodowanym oraz wezwali służby ratunkowe.
75
78Długa lista naruszeń norm czasu pracy
23 naruszeń związanych z nieprzestrzeganiem norm czasu pracy i brakiem wpisów manualnych na karcie do tachografu dopuścił się kierowca tureckiej ciężarówki w okresie 28 dni poprzedzających kontrolę. Funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowcę kilkoma mandatami karnymi. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
73
79Z pękniętymi tarczami hamulcowymi
Niebezpieczną usterkę w ciężarówce ujawnili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obie tarcze hamulcowe na pierwszej osi ciągnika siodłowego były pęknięte. Inspektorzy zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i wycofali go z ruchu.
75
80SCR/Adblue manipulation Masterclass 2022
Duńskie warsztaty dla najlepszych, poświęcone manipulacjom w układach selektywnej redukcji katalitycznej (SCR).
72
81Na trzeciej karcie
Zatrzymaniem praw jazdy zakończyła się kontrola dwójki kierowców przeprowadzona na terenie Wałbrzycha przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
73
82Odwołana wycieczka
Inspektorzy z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu autokar z niesprawnym mechanizmem awaryjnego otwierania drzwi, którym jeden z lokalnych przewoźników chciał zawieść młodzież na wycieczkę do Małopolski.
79
83Z promilami i sądowym zakazem
Ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca dostawczaka, którego zatrzymali inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Nie dość, że prowadził pijany, to okazało się, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom olsztyńskiej Policji.
72
84Przez granicę na karcie „kolegi”
Białoruski kierowca przejechał przez granicę z Polską, rejestrując czas pracy na konto innego kierowcy. W trakcie kontroli kartę „kolegi” wyrzucił do studzienki kanalizacyjnej. Inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali mężczyznę mandatem karnym i zatrzymali jego prawo jazdy na 3 miesiące.
75
85Czas pracy nie był przestrzegany
Kierowca węgierskiej ciężarówki ingerował w pracę tachografu, a kierujący tureckim pojazdem jechał zdecydowanie za długo. Pierwszy trafił do policyjnego aresztu, a drugi został ukarany mandatami. Kontrole przeprowadzili inspektorzy ze śląskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
72
86Ciężarówki z usterkami
Pęknięte tarcze hamulcowe, niesprawny układ ABS, wycieki płynów eksploatacyjnych i zużyte ogumienie – te nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdów ciężarowych stwierdzili inspektorzy warmińsko-mazurskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W dwóch przypadkach wydano zakaz dalszej jazdy.
76
87Za duża waga
Przewozy elementów placów zabaw, mięsa, maszyn rolniczych i części do mebli – w każdym z tych transportów przekroczono normy tonażowe. Kontrole inspektorów warmińsko-mazurskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zakazami dalszej jazdy do czasy przeładowania nadmiaru towarów.
73
88Tonaż mocno przekroczony
O ponad 3 t za dużo ważył zarówno dostawczak, którym wieziono jaja, jak i zestaw, transportujący koparkę z dwoma łyżkami i włókniną. Kontrole przeprowadzone przez inspektorów dolnośląskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyły się zakazami dalszej jazdy do czasu przywrócenia pojazdów do stanu normatywnego.
46
89Nielegalna ingerencja w system SCR
Zakazem dalszej jazdy zakończyła się kontrola warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W skontrolowanej przez inspektorów ciężarówce wykorzystywano urządzenie fałszujące wskazania komputera pokładowego co do sprawności działania układu oczyszczania spalin.
73
9020 lat Inspekcji Transportu Drogowego w Małopolsce
Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego już od 20 lat dbają o bezpieczeństwo na polskich drogach. Skuteczne kontrole na terenie całego kraju są możliwe dzięki 16 Wojewódzkim Inspektoratom Transportu Drogowego. Z udziałem Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka oraz Głównego Inspektora Transportu Drogowego Alvina Gajadhura podsumowano dwie dekady działalności inspektoratu w Krakowie.
74


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie33
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie11
4lubuskie23
5mazowieckie40
6małopolskie37
7opolskie41
8podkarpackie13
9podlaskie6
10pomorskie18
11śląskie47
12świętokrzyskie10
13warmińsko-mazurskie25
14wielkopolskie14
15zachodniopomorskie15
16łódzkie22

    Czas oczekiwania na granicach
1-12-2022 godz.
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z

   Kursy walut od dnia 2022-11-30
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,47494,5653
dolar australijski1AUD3,00283,0634
dolar kanadyjski1CAD3,30053,3671
euro1EUR4,62714,7205
forint (Węgry)100HUF1,13051,1533
frank szwajcarski1CHF4,69824,7932
funt szterling1GBP5,35665,4648
jen (Japonia)100JPY3,22853,2937
korona czeska1CZK0,19000,1938
korona duńska1DKK0,62220,6348
korona norweska1NOK0,44750,4565
korona szwedzka1SEK0,42400,4326
SDR (MFW)1XDR5,82475,9423


   Święta w Europie do 1-03-2023
Data Kraj Uwagi
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Słowacjawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.