espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
dsv road poszukuje przewoźników międzynarodowych (duże auta)
2012-02-24 08:17:44

DSV
zlece przewiezienie ładunku z polski do włoch 9 t
2014-04-12 11:24:37

decco
transport polska niemcy i na terenie calego kraju!!
2010-01-08 14:06:28

sf
poszukujemy przewoŹnikÓw kraj 24 tony
2017-11-29 09:37:27

ATU Logistic
białystok - trójmiasto 14-05 wolny pojazd
2010-05-12 16:50:54

Bagażówka Gdańsk
kurier polska irlandia - pewnie i solidnie - ad express
2016-05-06 10:17:45

AD Express
wynajmĘ busa wraz z kierowcĄ !!!
2010-05-15 21:13:54

OSKAR
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 50/2022
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2022
INFORMACJA 49/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 48/2022
Wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 47/2022
dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 46/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3
INFORMACJA 45/2022
dodatkowe limity Sierpień
INFORMACJA 44/2022
Umawianie wizyt on-line w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego
INFORMACJA 43/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Tadżykistan ogólne
INFORMACJA 42/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Chorwacja kraje trzecie
INFORMACJA 41/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5235)
Nr. Komunikat Oglądano
51Zabrakło miejsc dla pasażerów
W autobusie, skontrolowanym przez inspektorów Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej, liczba pasażerów przekraczała liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Część podróżnych jechała niezgodnie z przepisami, bo w pojeździe nie przewidziano miejsc stojących. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.
29
52Kontrole przewozu żywności
Inspektorzy wielkopolskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego skontrolowali ciężarówki, którymi przewożono szybko psującą się żywność. Transport lodów z Niderlandów do Szwecji był wykonywany bez prawidłowo wystawionego świadectwa potwierdzającego spełnienie warunków przewozu.
26
53Spore przekroczenia wagi
Kontrole inspektorów świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymały dalszą jazdę mocno przeładowanych pojazdów. Dostawczak ważył o 3,5 t za dużo, a zespół pojazdów dopuszczalną wagę przekroczył aż o 30 t. Konieczny był rozładunek.
26
54Sześć ważeń i sześć mandatów
Sześć przeładowanych samochodów dostawczych wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Najcięższy ważył 7,1 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 t. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Konieczny był także rozładunek nadwyżki przewożonych towarów na inne pojazdy.
28
55Turecka ciężarówka z zabronionym „wyposażeniem”
Kierowca tureckiej ciężarówki mógł rejestrować rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Umożliwiała mu to przerobiona instalacja tachografu. Niedozwolone „wyposażenie” znaleźli w kontrolowanym pojeździe inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
26
56Niedopuszczalny stan techniczny naczepy
Brak mechanizmów uruchamiających hamulce, w tym zdemontowane m.in. szczęki hamulcowe oraz okładziny przy kołach, stwierdzili inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego w kontrolowanej naczepie. Oprócz tego jedna z opon pojazdu była uszkodzona i nie nadawała się do jazdy.
26
57Jazda „na karcie” szefa
Rutynowa kontrola polskiego autokaru, przewożącego pasażerów na wycieczkę, zakończyła się poważnymi konsekwencjami dla kierowcy. Odpowiedzialność grozi również jego pracodawcy. Kierujący rejestrował swój czas pracy na konto innej osoby. W tachografie umieszczona była karta kierowcy należąca do szefa firmy przewozowej. Kontrolę przeprowadzili inspektorzy z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
23
58Kontenery i szamba betonowe na wagach ITD
Dwie przeładowane ciężarówki wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nienormatywne pojazdy z kontenerami i szambami betonowymi zatrzymano koło Radomia. Za stwierdzone nieprawidłowości przewoźnikom grożą kary pieniężne.
32
59Za dużo mrożonek w busie
Blisko 8 ton ważył samochód dostawczy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Za ciężki pojazd skontrolowali inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatem karnym i dostał zakaz dalszej jazdy do momentu przeładowania przewożonych mrożonek na inny pojazd.
27
60Transport tytoniu bez zgłoszenia do SENT
Kontrola bułgarskiej ciężarówki zakończyła się interwencją funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego udaremnili przewóz suszu tytoniowego z pominięciem procedury celnej. Międzynarodowy transport nie został zgłoszony w systemie elektronicznego nadzoru transportu – SENT.
107
61Nietrzeźwy kierowca wywrotki
Ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca wywrotki, którą zatrzymali do kontroli inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwego mężczyznę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Wrocławia.
28
62Przewóz dzieci bez badań technicznych
Brak ważnych badań technicznych autokaru przewożącego grupę dzieci stwierdzili funkcjonariusze pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika drogowego i osoby zarządzającej transportem w przedsiębiorstwie wszczęto postępowanie administracyjne. Kierowcy wydano zakaz przewożenia pasażerów do momentu wykonania przeglądu technicznego pojazdu.
30
63Na zakazie i karcie ojca
Kierowca zestawu ciężarowego i zarazem przedsiębiorca przewoził pawilon handlowo-usługowy w trakcie ograniczeń ruchu dla pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 12 ton. Rejestrował też swoje aktywności na konto innej osoby. Kierujący umieścił w tachografie kartę ojca. Oszustwo stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
30
64Kontrole trzeźwości w Szczecinie
Trzeźwość blisko 400 kierowców pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych skontrolowali w poniedziałek rano funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego i Policji ze Szczecina. Kierowca ciężarówki „wydmuchał” 0,4 promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności Policji.
27
65Niesprawny i przeładowany zespół pojazdów
Blisko 49 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Oprócz tego samochód ciężarowy był niesprawny technicznie. Nieprawidłowy przewóz został wstrzymany przez funkcjonariuszy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
25
66Master Truck Show ma 18 lat
Największa w Europie impreza motoryzacyjna osiągnęła pełnoletność. Od 18 lat Master Truck Show skupia truckerów, fanów motoryzacji i ich rodziny. Ponad 1200 wyjątkowych ciężarówek zjechało w tym roku do Polskiej Nowej Wsi koło Opola. W otwarciu imprezy uczestniczyli Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
28
67Niebezpieczne usterki w pojazdach ciężarowych
Naczepą bez jednego z kół przewożono blisko 8 ton towarów niebezpiecznych (ADR). Oś pojazdu była podwieszona na pasie transportowym. Z kolei w zestawie przewożącym mleko stwierdzono usterkę układu ABS, oświetlenia oraz uszkodzoną oponę i nadmiernie zużytą tarczę hamulcową. Niesprawne technicznie pojazdy wycofali z dalszej jazdy inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
42
68Wsiedli za kierownice ciężarówek po alkoholu
Trzeźwość 313 kierowców ciężarówek, busów i autobusów skontrolowali w poniedziałek rano inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy dwóch 40-tonowych zestawów prowadzili je pod wpływem alkoholu. Obaj „wydmuchali" ponad 0,6 promila alkoholu. Nietrzeźwi kierujący zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Radomia i Wyszkowa.
29
69Spotkania z inspektorami w regionie
Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur oraz p.o. z-ca Głównego Inspektora Joanna Smolińska, spotkali się dziś z inspektorami z WITD Rzeszów. Rozmawiano o bieżących zadaniach i najbliższych planach, w tym organizacji pracy w nowym oddziale ITD w Nisku. Wcześniej Główny Inspektor spotkał się z inspektorami i pracownikami GITD oraz WITD z Katowic i Opola.
29
70Kontrole pojazdów turystycznych nad Morzem Bałtyckim
Choć wolnobieżne pojazdy turystyczne nie podlegają obowiązkowi rejestracji, to muszą spełniać podstawowe wymogi bezpieczeństwa. Najwyraźniej zapomniał o tym właściciel takiego pojazdu, którym przewożono pasażerów po Ustroniu Morskim. Funkcjonariusze z koszalińskiej Inspekcji Transportu Drogowego i Policji stwierdzili skrajnie zużyte opony w jednym ze skontrolowanych melexów.
35
71Nieprawidłowy przewóz żywego bydła
Interwencją pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i funkcjonariuszy Policji zakończyła się kontrola ciężarówki zatrzymanej przez patrol lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca i zarazem przedsiębiorca przewoził 6 żywych krów zakupionych od hodowców, z czego 3 nie nadawały się do transportu z powodu bardzo złego stanu zdrowia.
34
72Za ciężkie pojazdy zatrzymane w Mszczonowie
Zespół pojazdów przewożący dwa kontenery ważył o blisko 23 t za dużo, a wywrotka z gliną była za ciężka o prawie 13 t. Obie ciężarówki były także niesprawne technicznie. Nieprawidłowe przewozy wstrzymali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za stwierdzone naruszenia przewoźnikom grożą kary pieniężne.
30
73Z nadmiarem ładunku i bez legalizacji tachografu
O blisko 5 ton za dużo ważyła ciężarówka przewożąca przesyłki kurierskie. Oprócz tego w pojeździe było niesprawne oświetlenie i tachograf bez ważnego sprawdzenia okresowego. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze z opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
30
74Dwunastokrotnie przekroczona dopuszczalna ładowność
Kierowca dostawczaka musiał przeładować prawie cały przewożony ładunek na podstawioną ciężarówkę, żeby doprowadzić pojazd do właściwego tonażu. Samochód dostawczy z pelletem ważył bowiem 8,2 t zamiast dopuszczalnych 3,5 t. Znacznie przeciążony pojazd skontrolowali funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
36
75Zderzenie ciężarówki i autobusu koło Kołobrzegu
Samochód ciężarowy uderzył w tył autobusu z pasażerami na krajowej „jedenastce”, w okolicach Kołobrzegu. Kierujący solówką był pijany – miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejscu wypadku byli funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
31
76Autobusy wycieczkowe z usterkami
Tylko jeden z trzech podstawionych autokarów mógł przewieźć młodzież na letni wypoczynek. W dwóch pozostałych inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili usterki mające wpływ na bezpieczeństwo. Oprócz tego zabrakło też dokumentów wymaganych w trakcie kontroli. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Konsekwencje grożą również przewoźnikowi i osobie zarządzającej transportem w firmie.
28
77Za ciężkie pojazdy wycofane z ruchu
Zespół pojazdów przewożący szamba betonowe oraz wywrotkę załadowaną ziemią z wykopów wycofali tymczasowo z ruchu funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrzymane do kontroli ciężarówki okazały się przeładowane. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne.
33
78Prowadził autobus bez wykresówki
Kierowca autobusu, wykonując okazjonalny przewóz osób, ukrywał część swoich aktywności. Gdy chciał „zaoszczędzić” na czasie pracy, wyjmował wykresówkę z tachografu i jechał dalej. Niedozwoloną manipulację udowodnili mu inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatem karnym i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
32
79Zderzenie ciężarówki i dźwigu koło Ostródy
Samochód ciężarowy z przyczepą i dźwig samochodowy zderzyły się na krajowej „szesnastce” koło Ostródy. Na miejscu wypadku pracowali inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zabezpieczone z pamięci tachografu ciężarówki dane, przekazali funkcjonariuszom Policji.
33
80Warsztaty dla najlepszych - ADR Expert Class
W minionym tygodniu, w niemieckim Osnabrück, odbyły się po raz kolejny międzynarodowe warsztaty z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych ADR Expert Class. Polscy eksperci już po raz piąty wzięli udział w tym prestiżowym szkoleniu, organizowanym przez Euro Contrôle Route (ECR).
29
81Inspektorzy udzielili pomocy kierowcy
Inspektorzy z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego zaopiekowali się kierowcą węgierskiej ciężarówki do momentu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Mężczyzna źle się poczuł i zjechał z ekspresowej „trójki” na parking. Upadł koło pojazdu i skarżył się na ucisk w klatce piersiowej.
33
82Kontrole trzeźwości na Mazowszu
Trzeźwość blisko 600 kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów skontrolowali w poniedziałek i we wtorek inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednego z 40-tonowych zestawów „wydmuchał” prawie pół promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Radomia.
32
83Nieprawidłowy międzynarodowy transport odpadów
Ponad 21 ton odpadów bawełnianych przewozili bez wymaganego dokumentu kierowcy zestawu należącego do kazachstańskiej firmy. Ciężarówkę zatrzymali do rutynowej kontroli inspektorzy z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wezwali także funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej i inspektorów Inspekcji Ochrony Środowiska. O dalszym losie ciężarówki oraz odpadów zdecyduje Główny Inspektor Ochrony Środowiska.
34
84Pojazdy dostawcze na wagach ITD
50 busów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony skierowali na przenośne wagi inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. 10 pojazdów przewoziło za dużo ładunku. Kierowców ukarano mandatami karnymi. Mogli kontynuować przewóz po przeładowaniu nadmiaru towaru na inne pojazdy.
36
85ADR z „łysą" oponą
Niewłaściwe ogumienie oraz spaliny niespełniające norm ich zadymienia – to usterki stwierdzone w ciężarówce-cysternie przewożącej olej napędowy (ADR). Niesprawny pojazd został tymczasowo wycofany z ruchu przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
30
86Za ciężkie pojazdy na obwodnicy Gniezna
Ponad 62 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący dwa kontenery z miodem gryczanym. Kierowca ciężarówki przekroczył również dopuszczalne limity czasu pracy. Z kolei samochód ciężarowy z materiałami budowlanymi miał przeciążoną podwójną oś napędową. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
35
87Bez badań technicznych i z licznymi usterkami
Wycieki płynów eksploatacyjnych, skrajnie zużyte ogumienie, brak nakrętki mocującej koło oraz niesprawne oświetlenie. Te usterki, w ciężarówce z przyczepą skontrolowanej koło Olsztyna, stwierdzili funkcjonariusze Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Oba pojazdy nie miały także ważnych badań technicznych. Niesprawny zespół pojazdów wycofano z dalszej jazdy.
35
88Niewłaściwa waga dostawczaka
Samochód dostawczy był za ciężki o blisko 1 tonę. Przedsiębiorca nie miał też wymaganych dokumentów. Pojazd przewożący części samochodowe z Portugalii do Polski skontrolowali funkcjonariusze opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
29
89Akcja trzeźwość na lubuskich drogach
Trzeźwość około 1000 kierowców samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów skontrolowali w trakcie poniedziałkowych działań funkcjonariusze lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego oraz Policji. Inspektorzy udaremnili dalszą jazdę 2 pijanym kierowcom 40-tonowych zestawów. Nietrzeźwi mężczyźni zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
10
90Tragiczne zderzenie trzech ciężarówek na A4
Trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie A4 pomiędzy Krakowem i Katowicami. W wypadku zginął 39-letni kierowca jednego z pojazdów. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy pobrali dane z tachografów cyfrowych ciężarówek i przekazali je funkcjonariuszom Policji.
30


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie23
2kujawsko-pomorskie15
3lubelskie7
4lubuskie22
5mazowieckie37
6małopolskie43
7opolskie22
8podkarpackie11
9podlaskie8
10pomorskie14
11śląskie39
12świętokrzyskie11
13warmińsko-mazurskie28
14wielkopolskie18
15zachodniopomorskie10
16łódzkie3

    Czas oczekiwania na granicach
19-8-2022 godz. 12
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 6 0 0 0 1
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 10 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 8 0 0 0 0
Hrebenne 0 18 0 0 0 0
Zosin 0 6 0 0 0 0
Korczowa 0 21 0 0 0 0
Medyka 0 10 0 0 0 0
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 1 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-08-19
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,62114,7145
dolar australijski1AUD3,20853,2733
dolar kanadyjski1CAD3,57753,6497
euro1EUR4,67844,7730
forint (Węgry)100HUF1,14871,1719
frank szwajcarski1CHF4,84634,9443
funt szterling1GBP5,54905,6612
jen (Japonia)100JPY3,42293,4921
korona czeska1CZK0,19010,1939
korona duńska1DKK0,62890,6417
korona norweska1NOK0,47610,4857
korona szwedzka1SEK0,44120,4502
SDR (MFW)1XDR6,06626,1888


   Święta w Europie do 17-11-2022
Data Kraj Uwagi
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
24-8-22Ukrainawszędzie
29-8-22W.Brytanialokalnie
29-8-22Słowacjawszędzie
30-8-22Turcjawszędzie
01-9-22Słowacjawszędzie
06-9-22Bułgariawszędzie
08-9-22Szwajcarialokalnie
08-9-22Hiszpanialokalnie
08-9-22Andorawszędzie
11-9-22Hiszpanialokalnie
15-9-22Słowacjawszędzie
19-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Bułgariawszędzie
25-9-22Szwajcariawszędzie
28-9-22Czechywszędzie
03-10-22Niemcywszędzie
05-10-22Portugaliawszędzie
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Austriawszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
16-11-22Niemcylokalnie
17-11-22Słowacjawszędzie
17-11-22Czechywszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.