espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
oferta wspÓŁpracy na samochody ciĘŻarowe - staŁa praca 5 dni/tydzieŃ
2012-07-18 11:11:20

Lekkerland Polska SA
stale zlecenia na cs 24 t firanka kolka miedzynarodowka
2017-01-30 09:51:26

INTRA
poszukuję
2010-03-26 22:19:04

Grzegorz
szukam pracy na nowego busa fiat ducato średni
2011-10-23 00:30:55

Emikor
transservice2 - transport ponadgabarytowy, niskopodwoziowy, ciężki, specjalistyczny, ponadnormatywny. transport maszyn budowlanych.
2012-09-20 09:48:31

Trans-Service2
firana na kraj/ miĘdzynarodÓwkĘ
2017-08-16 15:47:19

Schnaider-group
poszukujemy spedytora/dyspozytora międzynarodowego
2012-08-22 10:02:59

Stegmann
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 22/2024
Zmiana w przepisach w Republice Czeskiej dot. zwolnień z opłat od pojazdów w zależności od emisji spalin
INFORMACJA 21/2024
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Litwa kr-3
INFORMACJA 20/2024
Elektroniczna forma zezwoleń EKMT
INFORMACJA 19/2024
Nowy termin ważności zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 18/2024
Szkolenie dla przedsiębiorców z Systemu iBTM
INFORMACJA 17/2024
e-Cherha – międzynarodowy przewóz osób
INFORMACJA 16/2024
Zmiany w „Prawie o ruchu drogowym” na terytorium Łotwy
INFORMACJA 15/2024
Nowy termin ważności zezwoleń kirgiskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 14/2024
Nowy termin ważności zezwoleń uzbeckich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 13/2024
Zasady wykonywania transportu drogowego towarów na terytorium Rumunii
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (6129)
Nr. Komunikat Oglądano
51Rozbudowa i modernizacja systemu CANARD
Nowa technologia, nowe lokalizacje i nowe urządzenia rejestrujące, pilotażowe rozwiązania i kolejne kilometry niebezpiecznych dróg objęte automatyczną kontrolą. System CANARD jest coraz nowocześniejszy i ma coraz większy zasięg.
271
52Tachograf bez przeglądu i seria naruszeń czasu pracy
Rutynowa kontrola niemieckiej ciężarówki zakończyła się skierowaniem jej na parking strzeżony i wszczęciem postępowań administracyjnych. Tachograf nie miał ważnego przeglądu okresowego. Kierowca dopuścił się wielu poważnych naruszeń norm czasu pracy i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
293
53Bez uprawnień i przeglądów
Kierowca bez wymaganych uprawnień prowadził 11-tonową ciężarówkę. Pojazd nie miał ważnego przeglądu technicznego, a zainstalowany w nim tachograf nie został poddany legalizacji w terminie. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę przekazano do dalszych czynności Policji.
48
54Wstrzymany transport dłużycy sosnowej
Ponad 59 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zestaw przewożący drewno dłużycowe. Tak duża masa ładunku spowodowała także przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów na drogę. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Straży Leśnej.
151
55Tachograf z usterką i niedozwolonym „wyłącznikiem”
Kierowca ciężarówki z dwoma kontenerami został zatrzymany do kontroli, w trakcie której stwierdzono usterkę tachografu, sugerującą podłączenie zabronionego urządzenia. Kontrola w uprawnionym serwisie tachografów potwierdziła podejrzenia inspektorów podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne. Dalsze czynności w tej sprawie przejęli również funkcjonariusze Policji.
376
56Natychmiastowa pomoc inspektorów ITD na miejscu groźnie wyglądającej kolizji
Samochód osobowy jadący przed radiowozem Inspekcji Transportu Drogowego uderzył w barierę energochłonną i dachował. Inspektorzy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ruszyli z pomocą poszkodowanym. Pomogli wydostać się kierowcy i pasażerce z rozbitego pojazdu.
229
57Ograniczenia w ruchu w czasie Świąt Bożego Narodzenia i w Nowy Rok
Okres świąteczno-noworoczny to czas licznych wyjazdów i podróży – na drogach należy spodziewać się większego natężenia ruchu. Apelujemy do kierowców o rozwagę i ostrożność. Przypominamy również, że w nadchodzących dniach obowiązywać będą ograniczenia w ruchu dla niektórych pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton – w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok.
196
58Konieczny był rozładunek żwiru i zastępczy kierowca
Kierowca bez wymaganych uprawnień prowadził znacznie przeładowany zestaw. Oprócz tego naczepa miała niesprawne hamulce. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatami i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji. Wobec przewoźnika i zarządzającego transportem w firmie zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
133
59Ukraiński kierowca ciężarówki jeździł ponad normę
Ponad trzydziestu naruszeń obowiązujących limitów czasu pracy dopuścił się w niespełna miesiąc kierowca ukraińskiej ciężarówki. Z kolei pracodawca kontrolowanego kierowcy nie sczytywał w wymaganym terminie danych z karty kierowcy i z tachografu. Znaczną skalę naruszeń stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
273
60Podsumowanie blisko 7-letniej współpracy
Edukacja to jeden z ważnych obszarów działalności ITD, która realizuje szereg projektów skierowanych do różnych uczestników ruchu drogowego. O wpływie działań edukacyjnych i profilaktycznych na kształtowanie właściwych postaw w ruchu drogowym z Pierwszą Damą rozmawiał Główny Inspektor Transportu Drogowego. W trakcie spotkania podsumowano niemal 7 lat współpracy w obszarze edukacji. Alvin Gajadhur podziękował Pierwszej Damie za wsparcie inicjatyw realizowanych przez GITD.
74
61Sukces nowej odsłony „Bezpiecznej Szkoły Krokodylka Tirka”
Ponad 29 tys. uczniów i ponad 270 szkół z całego kraju – to bilans nowej odsłony projektu „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. I na tym nie koniec. Były konkursy, plenerowe wydarzenia, konferencje z udziałem ekspertów, ale przede wszystkim była intensywna nauka zasad bezpieczeństwa i przepisów brd. Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” przeszła metamorfozę i wzbogaciła się o nowoczesne narzędzia edukacyjne.
132
62Powypadkowe czynności z udziałem ITD
Ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w tył samochodu osobowego. Kierowca osobówki trafił do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali także inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
125
63Inspektorzy udzielili pomocy poszkodowanym
Udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczeniem miejsca wypadku zajmował się patrol zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy pojawili się na miejscu zdarzenia kilka minut po dachowaniu osobówki. Rannego kierowcę i pasażera przewieziono do szpitala.
157
64Sukces nowej odsłony "Bezpiecznej Szkoły Krokodylka Tirka”
Ponad 29 tys. uczniów i ponad 270 szkół z całego kraju – to bilans nowej odsłony projektu „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. I na tym nie koniec. Były konkursy, plenerowe wydarzenia, konferencje z udziałem ekspertów, ale przede wszystkim była intensywna nauka zasad bezpieczeństwa i przepisów brd. Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” przeszła metamorfozę i wzbogaciła się o nowoczesne narzędzia edukacyjne.
72
65Inspektorzy wezwani do wypadku koło Stargardu
Sczytaniem danych z tachografu i karty kierowcy zajmowali się inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem zestawu ciężarowego i pojazdu dostawczego. Zabezpieczone dane przekazano do dalszych czynności Policji.
291
66Naczepa z układem hamulcowym „na trytkę”
Naczepę z odłączonymi i zaciśniętymi trytką przewodami hamulcowymi wycofali z ruchu funkcjonariusze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za stwierdzoną usterkę zostanie też wszczęte postępowanie administracyjne wobec ukraińskiego przewoźnika.
64
67Ponowna kontrola i znów usterka
Kilka dni temu jechał bez koła przy naczepie, a tym razem z odłączonym przewodem układu hamulcowego w tym pojeździe. Ukraiński zestaw ciężarowy ponownie zatrzymał do kontroli patrol pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego i skierował na wyznaczony parking strzeżony.
210
68Inspektorzy wezwani do wypadku koło Stargardu Szczecińskiego
Sczytaniem danych z tachografu i karty kierowcy zajmowali się inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem zestawu ciężarowego i pojazdu dostawczego. Zabezpieczone dane przekazano do dalszych czynności Policji.
304
69Inspektorzy udzielali pomocy rannym w wypadku
Udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczeniem miejsca wypadku zajmowali się funkcjonariusze Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, którzy najechali na wypadek do którego doszło w pobliżu Torunia. Mimo natychmiast podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, jednej z poszkodowanych nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Pozostałe, ranne osoby, przekazano pod opiekę wezwanych służb medycznych.
111
70Niesprawny autokar miał przewozić przedszkolaków
Zaplanowana kontrola autobusu zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i ukaraniem kierowcy mandatem karnym. Pojazd, który miał przewozić przedszkolaków, miał niesprawny układ hamulcowy i kierowniczy. Usterki stanu technicznego stwierdzili inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
98
71Nie zwracali uwagi na zakaz tonażowy
Czterech kierowców ciężarówek nie zastosowało się do obowiązującego zakazu tonażowego na jednej z głównych arterii na terenie Konina. Zostali zatrzymani i ukarani, zgodnie z taryfikatorem, przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
261
72Transport mleka „na magnesie”
Kierowca mimo, że prowadził ciężarówkę to rejestrował „odpoczynek”. Manipulację czasem pracy stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyznę ukarano mandatem karnym i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Oprócz tego został przekazany do dalszych czynności Policji.
182
73Wzmożone kontrole trzeźwości na Mazowszu
Trzeźwość blisko 340 kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów skontrolowali w trakcie porannych działań inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy busa, który był w stanie po spożyciu alkoholu. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności policjantom z Siedlec.
147
74Nietrzeźwa jazda przerwana na A2
Niemal 0,8 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca 40-tonowego zestawu ciężarowego. Został zatrzymany do kontroli przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
136
75Jechał na załadunek bez koła
Naczepę bez koła na środkowej osi wycofali z ruchu inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca ukraińskiego zestawu ciężarowego miał zabrać ładunek z Gdańska i jechać na Ukrainę. Niesprawny pojazd trafił na parking strzeżony.
198
76Przejazd na karcie kolegi
Kierowca łotewskiej ciężarówki próbował ukryć swój faktyczny czas pracy. W chwili zatrzymania do kontroli rejestrował jazdę i pozostałe czynności na karcie należącej do kolegi. Naruszenie stwierdził patrol wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Oprócz tego samochód ciężarowy poruszał się z pękniętą szybą.
261
77ADR pod kontrolą lubuskiej ITD
15 pojazdów przewożących towary niebezpieczne skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie działań na autostradzie A2 stwierdzili tylko jedno naruszenie umowy ADR. Kontrolerzy mieli zastrzeżenia do oznaczenia jednej z cystern.
419
78Zatrzymane uprawnienia za jazdę „na magnesie”
Kierowca rumuńskiej ciężarówki postanowił „zaoszczędzić” na czasie pracy i nie rejestrował część przejechanej trasy. Naruszenie stwierdzili inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy i Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
120
79Nocna akcja kontroli taksówek w Poznaniu
Ponad sześćdziesiąt pojazdów oraz kierowców wykonujących zarobkowe przewozy osób, w tym z wykorzystaniem aplikacji na telefon, skontrolowała wielkopolska Inspekcja Transportu Drogowego wspólnie z Policją, Strażą Graniczną i przedstawicielami Urzędu Miasta w Poznaniu. W dziewięciu przypadkach stwierdzono naruszenia obowiązujących przepisów prawa.
284
80Nieprawidłowy tonaż i tablica rejestracyjna
Niemal 52 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Taki tonaż spowodował również przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego przyczepa nie została przerejestrowana, nie miała badania technicznego oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
381
81Nietypowe zachowanie kierowcy powodem kontroli ITD
Kierowca czeskiej ciężarówki nagle zatrzymał się przed punktem kontrolnym, gdzie stał patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się, że kierujący rejestrował swój czas pracy na karcie kolegi. Za stwierdzone naruszenie stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
200
82Transport szamb z serią nieprawidłowości
Niemal 48 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Taki tonaż spowodował również przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego z samochodu ciężarowego wyciekał olej. Z kolei przyczepa nie miała ważnego badania technicznego. Przewóz wstrzymał patrol łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
147
83Rejestrował czas pracy na konto koleżanki
Zastąpił koleżankę i rejestrował swój czas pracy, przebytą drogę oraz prędkość pojazdu na należącej do niej karcie. Autokar, którym przywiózł dzieci na wycieczkę, skontrolowali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.
189
84Dużo ponad normę
Blisko 7,5 t zamiast maksymalnie 3,5 t ważył samochód dostawczy, zatrzymany przez inspektorów łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za ciężkie były też dostawczaki, które skontrolowali koszalińscy funkcjonariusze. Zakazano ich dalszej jazdy do czasu doprowadzenia pojazdów do stanu normatywnego.
204
85Za ciężki transport drewna wstrzymany
Ponad 38 t zamiast dopuszczalnych 26 ważyła ciężarówka przewożąca kłody drewna. Masa ładunku nie zgadzała się z okazanym dokumentem przewozowym. Nienormatywny pojazd wycofali z dalszej jazdy inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
325
86Konkurs Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozstrzygnięty po raz 13.
Docenienie inicjatyw promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym, które mają wpływ na podniesienie stanu bezpieczeństwa na drogach – taki cel przyświeca konkursowi Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W uroczystej gali, wieńczącej tegoroczną edycję konkursu, uczestniczył Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
253
87Bez uprawnień i po buspasie
Kierujący osobówką wyprzedzał po buspasie inny pojazd. Został zatrzymany przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności policjantom. Mężczyzna miał czasowo zatrzymane prawo jazdy.
538
88Inspektorzy na miejscu groźnej kolizji drogowej
Zestaw przewożący kruszywo zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W ustalaniu przyczyny i okoliczności groźnie wyglądającej kolizji brali udział także inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrola wykazała nieprawidłowości.
374
8965-tonowy zespół pojazdów z szambami betonowymi
Ponad 65 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka ze zbiornikami betonowymi. Nadmiar ładunku spowodował przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego zespół pojazdów był za długi. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali funkcjonariusze z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
384
90System iBTM – nowoczesna technologia w obsłudze przedsiębiorców transportowych
Główny Inspektorat Transportu Drogowego od dziś pracuje wykorzystując nowoczesny system teleinformatyczny iBTM. Uruchomienie nowego systemu to odpowiedź na potrzeby sygnalizowane przez przewoźników międzynarodowych i rosnącą liczbę zadań Biura ds. Transportu Międzynarodowego. Szybciej i bez konieczności wychodzenia z firmy, przedsiębiorcy będą mogli uzyskać np. dostęp do wniosków o uzyskanie licencji wspólnotowej, czy jej przedłużenie.
180


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień

    Czas oczekiwania na granicach
4-3-2024 godz. 21
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 15 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Hrebenne 0 75 0 0 0 0
Zosin 0 6 0 0 0 0
Korczowa 0 114 0 0 0 1
Kroscienko 0 10 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2024-03-04
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,96114,0411
dolar australijski1AUD2,57172,6237
dolar kanadyjski1CAD2,91372,9725
euro1EUR4,27804,3644
forint (Węgry)100HUF1,08741,1094
frank szwajcarski1CHF4,45634,5463
funt szterling1GBP4,99155,0923
jen (Japonia)100JPY2,62872,6819
korona czeska1CZK0,16890,1723
korona duńska1DKK0,57390,5855
korona norweska1NOK0,37370,3813
korona szwedzka1SEK0,38170,3895
SDR (MFW)1XDR5,24605,3520


   Święta w Europie do 2-06-2024
Data Kraj Uwagi
08-3-24Białoruśwszędzie
08-3-24Ukrainawszędzie
08-3-24Rosjawszędzie
11-3-24Litwawszędzie
14-3-24Andorawszędzie
15-3-24Węgrywszędzie
17-3-24Irlandiawszędzie
18-3-24Grecjawszędzie
19-3-24Szwajcarialokalnie
25-3-24Grecjawszędzie
28-3-24Hiszpanialokalnie
28-3-24Daniawszędzie
28-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Łotwawszędzie
29-3-24Szwecjawszędzie
29-3-24Czechywszędzie
29-3-24Szwajcarialokalnie
29-3-24Węgrywszędzie
29-3-24Portugaliawszędzie
29-3-24Estoniawszędzie
29-3-24Hiszpaniawszędzie
29-3-24Finlandiawszędzie
29-3-24Norwegiawszędzie
29-3-24Niemcywszędzie
29-3-24BiHlokalnie
29-3-24Słowacjawszędzie
29-3-24Daniawszędzie
31-3-24Litwawszędzie
31-3-24BiHlokalnie
01-4-24Słowacjawszędzie
01-4-24Finlandiawszędzie
01-4-24Holandiawszędzie
01-4-24POLSKAwszędzie
01-4-24Norwegiawszędzie
01-4-24Belgiawszędzie
01-4-24Litwawszędzie
01-4-24Luksemburgwszędzie
01-4-24Niemcywszędzie
01-4-24Irlandiawszędzie
01-4-24Austriawszędzie
01-4-24Włochywszędzie
01-4-24W.Brytaniawszędzie
01-4-24BiHlokalnie
01-4-24Chorwacjawszędzie
01-4-24Szwecjawszędzie
01-4-24Węgrywszędzie
01-4-24Czechywszędzie
01-4-24Szwajcarialokalnie
01-4-24Francjawszędzie
01-4-24Daniawszędzie
04-4-24Szwajcarialokalnie
10-4-24BiHlokalnie
10-4-24Turcjawszędzie
11-4-24Turcjawszędzie
12-4-24Turcjawszędzie
23-4-24Turcjawszędzie
25-4-24Włochywszędzie
25-4-24Portugaliawszędzie
27-4-24Holandiawszędzie
27-4-24Słoweniawszędzie
01-5-24Norwegiawszędzie
01-5-24Turcjawszędzie
01-5-24Niemcywszędzie
01-5-24Słowacjawszędzie
01-5-24Szwajcarialokalnie
01-5-24Portugaliawszędzie
01-5-24Serbiawszędzie
01-5-24Ukrainawszędzie
01-5-24Włochywszędzie
01-5-24Rumuniawszędzie
01-5-24POLSKAwszędzie
01-5-24Szwecjawszędzie
01-5-24Słoweniawszędzie
01-5-24Łotwawszędzie
01-5-24Hiszpaniawszędzie
01-5-24Bułgariawszędzie
01-5-24Finlandiawszędzie
01-5-24Estoniawszędzie
01-5-24Grecjawszędzie
01-5-24Czechywszędzie
01-5-24Chorwacjawszędzie
01-5-24BiHwszędzie
01-5-24Francjawszędzie
01-5-24Węgrywszędzie
01-5-24Austriawszędzie
01-5-24Luksemburgwszędzie
01-5-24Białoruśwszędzie
01-5-24Belgiawszędzie
02-5-24Słoweniawszędzie
02-5-24Serbiawszędzie
02-5-24BiHwszędzie
03-5-24Grecjawszędzie
03-5-24Serbiawszędzie
03-5-24BiHlokalnie
03-5-24Rumuniawszędzie
03-5-24POLSKAwszędzie
04-5-24Łotwawszędzie
05-5-24Rumuniawszędzie
06-5-24BiHlokalnie
06-5-24Grecjawszędzie
06-5-24Bułgariawszędzie
06-5-24Irlandiawszędzie
06-5-24W.Brytaniawszędzie
06-5-24Serbiawszędzie
06-5-24Rumuniawszędzie
08-5-24Słowacjawszędzie
08-5-24Francjawszędzie
08-5-24Ukrainawszędzie
08-5-24Czechywszędzie
09-5-24BiHlokalnie
09-5-24Norwegiawszędzie
09-5-24Szwecjawszędzie
09-5-24Austriawszędzie
09-5-24Finlandiawszędzie
09-5-24Francjawszędzie
09-5-24Daniawszędzie
09-5-24Białoruśwszędzie
09-5-24Holandiawszędzie
09-5-24Belgiawszędzie
09-5-24Szwajcariawszędzie
09-5-24Niemcywszędzie
09-5-24Luksemburgwszędzie
14-5-24Białoruśwszędzie
17-5-24Norwegiawszędzie
19-5-24Daniawszędzie
19-5-24Turcjawszędzie
19-5-24Finlandiawszędzie
20-5-24Belgiawszędzie
20-5-24Daniawszędzie
20-5-24Węgrywszędzie
20-5-24Francjawszędzie
20-5-24Austriawszędzie
20-5-24Luksemburgwszędzie
20-5-24Niemcywszędzie
20-5-24Norwegiawszędzie
20-5-24Szwajcarialokalnie
20-5-24Holandiawszędzie
27-5-24W.Brytaniawszędzie
30-5-24Szwajcarialokalnie
30-5-24POLSKAwszędzie
30-5-24Austriawszędzie
30-5-24Chorwacjawszędzie
30-5-24Portugaliawszędzie
01-6-24Rumuniawszędzie
02-6-24Włochywszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.