espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   O transporcie
Nowy kalendarz już jest
 2022-12-28 16:12:45
Właśnie udostępniliśmy nowy kalendarz, ze świętami publicznymi w Krajach Europejskich. Prosimy pamiętać, że pomimo, że bardzo staraliśmy się nie popełnić pomyłki, jest ona możliwa proszę więc traktować ten kalendarz jako wskazówkę nie zaś źródło absolutnie pewnej informacji.
Uwaga na stare wersje Androida i iOS - koniec wsparcia e-Toll
 2023-01-13 11:01:04
W związku z informacją MF trzeba do końca stycznia zaktualizować minimalną wersję systemu operacyjnego Android oraz iOS dla aplikacji e-TOLL PL oraz e-TOLL PL BILET. Od 31 stycznia 2023 r. zakończone będzie wsparcie techniczne dla tych aplikacji zainstalowanych na urządzeniach z systemem operacyjnym Android poniżej wersji 8.0. oraz iOS poniżej wersji 14.

   Ogłoszenia
busy do niemiec, holandii, belgii, francji, szwajcarji, polski
2015-02-25 23:17:06

wiola-transport
regularne Ładunki polska -francja (maj-sierpieŃ)
2010-04-14 11:34:40

ALSPED
samodzielny spedytor poprowadzi flote lub pojedyncze pojazdy
2017-08-22 11:43:28

F.H.U Sowinski
podjemĘ wspÓŁpracĘ z przewoŹnikiem!!!
2022-02-24 08:11:17

Colian
praca dla przewoznika z włąsnym taborem
2015-07-21 21:27:24

PAX Logistics
nawiążę współpracę z przewoźnikiem
2015-10-07 09:52:44

Pax Logistics
holandia polska przewoz 8 palet
2010-11-30 11:06:27

zanteo
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 27/2023
Zezwolenia rosyjskie na II kwartał
INFORMACJA 26/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Rosja kr-3 z I-go kwartału
INFORMACJA 25/2023
Zmiana zasad wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S z kontyngentu 2023 – I kwartał
INFORMACJA 24/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 23/2023
Dodatkowe limity Kwiecień
INFORMACJA 22/2023
Termin zwrotu zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2022
INFORMACJA 21/2023
Wyczerpanie puli zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 17/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5637)
Nr. Komunikat Oglądano
51Transport obuwia na „podwójnym gazie”
Ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca prowadzący estoński zestaw. Nietrzeźwego kierującego ujęli inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
71
52Nocne kontrole przewozów osób w zachodniopomorskim
Ponad 300 taksówek, pojazdów osobowych i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób z wykorzystaniem popularnych aplikacji na telefon, skontrolowali inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego w miniony weekend. W nocnych działaniach brali udział również funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej. Nie obyło się bez wykrycia naruszeń przepisów prawa i zatrzymania dowodów rejestracyjnych.
71
53Międzynarodowe warsztaty dotyczące manipulacji w tachografach
Sposobów manipulacji w tachografach i metod ich wykrywania dotyczyły warsztaty z udziałem inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego i funkcjonariuszy Policji z Brandenburgii. Podczas wspólnych działań sprawdzano też prawidłowość działania układów oczyszczania spalin. Skontrolowano niemal 300 ciężarówek. W jednym przypadku stwierdzono fałszowanie zapisów czasu pracy przez załogę kierowców.
75
54Wstrzymany przewóz samochodów z Wielkiej Brytanii na Litwę
Standardowa kontrola litewskiej ciężarówki zakończyła się m.in. interwencją Straży Granicznej i Policji. Zestawem przewożono używane samochody osobowe z Wielkiej Brytanii na Litwę, ale z dokumentów wynikało, że są to karoserie, silniki oraz części. Mundurowi potwierdzili legalność ładunku, który przewożono niewłaściwym do tego celu środkiem transportu. Funkcjonariusze z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili jeszcze inne naruszenia.
28
55Znacznie przekroczona ładowność busów
8 ton zamiast przepisowych 3,5 ważył najcięższy z czternastu busów towarowych, skontrolowanych w ostatnich dniach przez funkcjonariuszy kujawsko-pomorskiej oraz łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowców przeładowanych samochodów dostawczych ukarano mandatami. Musieli też przeładować nadwyżkę przewożonych towarów na inne pojazdy.
29
56Za ciężkie przewozy ładunków wstrzymane
Ciężarówki przewożące za dużo świń, podsypki cementowo-piaskowej i zbiorników żelbetowych zatrzymali i skierowali na wagi funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej, dolnośląskiej oraz zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W niektórych przypadkach za duży tonaż spowodował również przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi pojazdów na nawierzchnie dróg. Wobec przewoźników zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
32
57Jeździł bez karty kierowcy od prawie miesiąca
Kierowca litewskiej ciężarówki przez prawie miesiąc prowadził zestaw nie zapisując swojego czasu pracy na karcie do tachografu, ponieważ dokument stracił ważność. Inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali jego prawo jazdy na trzy miesiące oraz skierowali ciężarówkę na wyznaczony parking strzeżony.
33
58Kontrole transportów koni w Skaryszewie
Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego kontrolowali pojazdy oraz kierowców przewożących konie na jedne z największych targów w Skaryszewie koło Radomia. Czuwali także nad bezpieczeństwem na trasach wokół miejsca, gdzie odbywał się Jarmark Koński i festyn ludowy, czyli tzw. „Wstępy”.
34
59Niesprawny układ hamulcowy i kierowniczy
Ciągnik siodłowy miał uszkodzony układ kierowniczy, a podpięta do niego naczepa niesprawne hamulce. Zestaw wycofano z dalszej jazdy do czasu naprawy usterek. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również, że krajowy przewoźnik nie pobrał danych z karty kierowcy do tachografu w wymaganym terminie.
45
60Skorodowany i bez badań technicznych
Stopnie i progi w drzwiach do kabiny samochodu dostawczego były tak mocno skorodowane, że dziury zakryto… deską. Wystające ostre elementy nadwozia, uszkodzone klamki oraz niesprawne oświetlenie zewnętrzne to tylko część stwierdzonych usterek w pojeździe, który nie miał ważnych badań technicznych. Auto wycofali z dalszej jazdy inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
36
61Nietrzeźwy kierowca pojazdu asenizacyjnego
Trzeźwość ponad 460 kierowców autobusów, ciężarówek i busów skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie porannej akcji. Ujęli jednego kierowcę, który prowadził ciężarówkę pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
25
62Nocne kontrole czasu pracy
1,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu u jednego z kierowców i trzy przypadki manipulowania czasem pracy wykryli inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie działań kontrolnych prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Jazda pod wpływem alkoholu i ingerencje w prawidłowe działanie tachografu zakończyły się interwencją Policji.
29
63Jedne za ciężkie, inne za wysokie
Ciężarówka, sprawdzona przez inspektorów śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego, była za ciężka o 20 t. Natomiast pojazd zatrzymany do kontroli przez warmińsko-mazurskich funkcjonariuszy był nie tylko przeładowany, ale także bogaty w usterki. Przekroczone dopuszczalne wymiary miały też dwa pojazdy ciężarowe skontrolowane przez lubuskich inspektorów.
22
64Wstrzymany przewóz ciężkich kontenerów
Ponad 75 ton zamiast przepisowych 40 ważyła ciężarówka przewożąca dwa załadowane kontenery z Gdańska do Ostrowca Świętokrzyskiego. Tak duży tonaż spowodował przekroczenia dozwolonych nacisków osi na drogę. Niezgodna z przepisami była także sama konfiguracja zestawu, który składał się z trzech pojazdów. Oprócz tego kierowca nie przestrzegał norm czasu pracy. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
65Podsumowanie działań w ramach akcji „Bezpieczny autokar – ferie 2023”
To były intensywne ferie dla inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Skontrolowali blisko 2 razy więcej autokarów niż podczas ubiegłorocznych działań. W zdecydowanej większości przypadków pojazdy były w dobrym stanie i kontrole nie wykazały zaniedbań. W tym roku kontroli zakończonych zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego było najmniej na przestrzeni ostatnich 8 lat.
42
66Zatrzymany na drodze w trakcie „przerwy”
Tachograf rejestrował fikcyjną przerwę, a drogomierz nie zapisywał przejechanych kilometrów. W ciężarówce jadącej na załadunek był przyłożony magnes do czujnika ruchu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatami karnymi. Na koniec kontroli inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali kierującego do dalszych czynności patrolowi Policji.
35
67Kontrole ciężarówek na dolnośląskim odcinku A4
15 ciężarówek przejeżdżających autostradą A4 i wyprzedzających inne pojazdy na obowiązującym zakazie, zatrzymali do kontroli funkcjonariusze dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kilkugodzinnych działań stwierdzili również kilka innych wykroczeń i naruszeń przepisów transportowych.
29
68Kontrole stanu technicznego na Opolszczyźnie
65 skontrolowanych pojazdów ciężarowych i 5 wykluczonych z dalszej jazdy z powodu stwierdzonych usterek – to bilans jednodniowych działań opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie wzmożonych kontroli stanu technicznego wykorzystano także możliwości nowoczesnej Mobilnej Jednostki Diagnostycznej.
34
69Kontrole autobusów podmiejskich na Mazowszu
Niemal 120 autobusów i kierowców wykonujących przewozy regularne osób na trasach o długości do 50 km, skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kilkugodzinnych działań. W pięciu autobusach wykryli usterki, a jeden nie miał ważnego przeglądu technicznego. Oprócz tego w jednym przypadku kierowca nie okazał wymaganego dokumentu.
30
70Niewłaściwa okazała się nie tylko masa
Kierował ciężarówką, choć miał tymczasowo zatrzymane prawo jazdy za jazdę bez karty w tachografie. Ponadto zestaw składał się z nadmiernej liczby pojazdów i był przeładowany. Oprócz tego kierowca popełnił także kilkanaście naruszeń przepisów o czasie pracy. W tym przypadku kontrola podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się interwencją Policji.
25
71Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani na A1 i A4
Rutynowe kontrole dwóch litewskich ciężarówek zakończyły się ujęciem nietrzeźwych kierowców. Jeden „wydmuchał” prawie promil, a drugi pół promila alkoholu. Inspektorzy ze śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali obu kierujących do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
36
72Z usterkami i bez wykresówki
Wycofaniem z dalszej jazdy niesprawnego zestawu oraz zatrzymaniem prawa jazdy kierowcy na najbliższe trzy miesiące zakończyła się rutynowa kontrola polskiej ciężarówki. Kierowca w chwili zatrzymania nie rejestrował czasu pracy na wykresówce. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
35
73Musiał podstawić zastępcze autobusy
Zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych i wydaniem zakazów dalszej jazdy zakończyły się kontrole dwóch autobusów szkolnych. Usterki w stanie technicznym autobusów stwierdzili funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
119
74Wszystkie zatrzymane furgonetki były przeładowane
Niemal 8,5 tony zamiast przepisowych 3,5 ton ważył najcięższy z 24 przeciążonych samochodów dostawczych, które skontrolowali funkcjonariusze pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrzymali także trzy większe ciężarówki i stwierdzili kilka naruszeń przepisów transportowych.
118
75Z ładunkiem i niesprawnymi hamulcami
Naczepę przewożącą ładunek wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W pojeździe były pęknięte tarcze hamulcowe. Przewoźnikowi i osobie zarządzającej transportem w przedsiębiorstwie grożą kary pieniężne.
131
76Kontrole trzeźwości w świętokrzyskim i mazowieckim
Trzeźwość ponad 1 tys. 700 kierowców skontrolowali inspektorzy ze świętokrzyskiej i mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie porannych działań. Tylko jeden kierowca zdecydował się na jazdę ciężarówką po alkoholu. Mężczyzna „wydmuchał” prawie pół promila. Stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem.
124
77Transport żywych zwierząt z uchybieniami
180 sztuk żywych świń przewożono przystosowaną do tego celu naczepą, ale bez zastosowania koniecznych przegród. Oprócz tego samochód ciężarowy nie miał ważnych badań technicznych. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze z zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
127
78Ciężarówka z nadwyżką jabłek
Niemal 47 ton zamiast przepisowych 40 ważyła ciężarówka przewożąca jabłka luzem. Owoców było tak dużo, że wystawały poza podwyższone burty naczepy. Za duża masa ładunku spowodowała też przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi zestawu na drogę. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
134
79Bez prawa jazdy i niesprawnym busem
Miał 13 lat temu zatrzymane prawo jazdy za jazdę po alkoholu i od tamtej pory nie uzyskał nowych uprawnień. Mimo tego 41-latek wsiadł za kierownicę samochodu dostawczego bez ważnych badań technicznych oraz z poważną usterką oświetlenia. Inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali mężczyznę do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
43
80Sfałszowane zezwolenia w międzynarodowym transporcie
Cztery przypadki posługiwania się sfałszowanymi zezwoleniami CEMT/EKMT w międzynarodowym przewozie drogowym rzeczy, stwierdzili w ostatnim czasie inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wszystkie dotyczyły ciężarówek należących do serbskich przewoźników. Standardowe kontrole za każdym razem kończyły się również interwencją Policji.
129
81Nocne kontrole w trosce o bezpieczeństwo pasażerów
260 taksówek, samochodów osobowych i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób z wykorzystaniem popularnych aplikacji, skontrolowali w miniony weekend inspektorzy lubelskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W działaniach zaangażowani byli również funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Straży Miejskiej. Nie obyło się bez wykrycia naruszeń przepisów prawa. Jeden kierowca - obcokrajowiec nie miał prawa jazdy, a drugi nielegalnie przebywał na terytorium Polski.
41
82Śmiertelny wypadek koło Wojnicza
Jedna osoba zginęła w wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Na miejsce zdarzenia wezwano również patrol małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy zabezpieczyli dane z tachografu i karty kierowcy ciężarówki. Materiał przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
141
83Kontrole autobusów miejskich na Mazowszu
150 autobusów miejskich i kierowców skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie jednodniowych działań. W trzech autobusach stwierdzono nieprawidłowości, które skutkowały zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych.
48
84Na bakier z czasem pracy i stanem technicznym pojazdu
Zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące, to efekt kontroli pojazdu ciężarowego przeprowadzonej przez inspektorów świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Natomiast autokar sprawdzony przez wielkopolskich funkcjonariuszy pojechał dalej dopiero po wymianie kierowcy.
132
85Międzynarodowy transport na „podwójnym gazie”
Blisko 1,2 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca ciężarówki, który przewoził części samochodowe z Łotwy do Niemiec. Pijanego kierującego ujęli inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazali do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
32
86Musieli przeładować kilka ton buraków
Niemal 49 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka przewożąca za dużo buraków. Zestaw wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
33
87Niekompletne hamulce i nieprawidłowa masa
Ciężarówkę o za dużym tonażu i naciskach osi napędowej oraz naczepę z niekompletnym układem hamulcowym wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za stwierdzone nieprawidłowości wszczęte zostaną postępowania administracyjne.
30
88Autokar z serią usterek dzień po przeglądzie
Autokar z dużym luzem na końcówce drążka kierowniczego, wyciekiem płynu eksploatacyjnego z piasty koła, pękniętą przednią szybą oraz niesprawnym oświetleniem przewoził dzieci z Grodziska Mazowieckiego do Poronina. Okazało się, że autobus dzień przed kontrolą mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego miał przeprowadzony przegląd techniczny przez uprawnionego diagnostę. W trakcie kontroli podstawionego autokaru zastępczego, inspektorzy także stwierdzili naruszenia przepisów.
31
89Kontrole autobusów linii regularnych w Małopolsce
Ponad pięćdziesiąt autobusów podmiejskich oraz międzymiastowych skontrolowali inspektorzy z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kilkugodzinnych działań sprawdzali m.in. trzeźwość kierowców, wymagane uprawnienia, ilość pasażerów oraz stan techniczny autobusów.
29
90Gabaryt z jachtem skierowany na parking
Skierowaniem na wyznaczony parking strzeżony oraz wszczęciem postępowań administracyjnych zakończyła się kontrola ciężarówki przewożącej jacht ze stoczni do miejsca wodowania. Transport odbywał się na podstawie niewłaściwego zezwolenia – nie obejmowało faktycznych parametrów nienormatywnego zestawu. Naruszenie stwierdzili inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie19
2kujawsko-pomorskie9
3lubelskie7
4lubuskie24
5mazowieckie31
6małopolskie22
7opolskie35
8podkarpackie12
9podlaskie9
10pomorskie40
11śląskie75
12świętokrzyskie6
13warmińsko-mazurskie24
14wielkopolskie9
15zachodniopomorskie24
16łódzkie6

    Czas oczekiwania na granicach
30-3-2023 godz. 2
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 15 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 7 0 0 0 0
Hrebenne 0 5 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 0
Korczowa 0 3 0 1 0 0
Medyka 0 6 0 0 0 0
Kroscienko 0 3 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-03-29
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,28294,3695
dolar australijski1AUD2,86052,9183
dolar kanadyjski1CAD3,13523,1986
euro1EUR4,63594,7295
forint (Węgry)100HUF1,21431,2389
frank szwajcarski1CHF4,65104,7450
funt szterling1GBP5,27175,3781
jen (Japonia)100JPY3,27113,3371
korona czeska1CZK0,19620,2002
korona duńska1DKK0,62240,6350
korona norweska1NOK0,41080,4192
korona szwedzka1SEK0,41390,4223
SDR (MFW)1XDR5,77385,8904


   Święta w Europie do 28-06-2023
Data Kraj Uwagi
04-4-23Francjalokalnie
06-4-23Norwegiawszędzie
06-4-23Hiszpanialokalnie
06-4-23Daniawszędzie
07-4-23Szwajcarialokalnie
07-4-23Szwecjawszędzie
07-4-23Węgrywszędzie
07-4-23Łotwawszędzie
07-4-23Niemcywszędzie
07-4-23Norwegiawszędzie
07-4-23Portugaliawszędzie
07-4-23Słowacjawszędzie
07-4-23Hiszpaniawszędzie
07-4-23Finlandiawszędzie
07-4-23Estoniawszędzie
07-4-23Daniawszędzie
07-4-23Czechywszędzie
09-4-23Włochywszędzie
09-4-23Łotwawszędzie
09-4-23Norwegiawszędzie
09-4-23POLSKAwszędzie
09-4-23Portugaliawszędzie
09-4-23Litwawszędzie
09-4-23Finlandiawszędzie
09-4-23Estoniawszędzie
09-4-23Daniawszędzie
09-4-23BiHlokalnie
10-4-23Szwecjawszędzie
10-4-23W.Brytaniawszędzie
10-4-23Włochywszędzie
10-4-23Węgrywszędzie
10-4-23Luksemburgwszędzie
10-4-23Łotwawszędzie
10-4-23Niemcywszędzie
10-4-23Norwegiawszędzie
10-4-23POLSKAwszędzie
10-4-23Słowacjawszędzie
10-4-23Litwawszędzie
10-4-23Irlandiawszędzie
10-4-23Hiszpanialokalnie
10-4-23Francjawszędzie
10-4-23Finlandiawszędzie
10-4-23Daniawszędzie
10-4-23Czechywszędzie
10-4-23Chorwacjawszędzie
10-4-23Holandiawszędzie
10-4-23Belgiawszędzie
10-4-23Austriawszędzie
10-4-23BiHlokalnie
14-4-23Serbiawszędzie
14-4-23Rumuniawszędzie
14-4-23Grecjawszędzie
16-4-23Serbiawszędzie
16-4-23Rumuniawszędzie
16-4-23BiHlokalnie
16-4-23Bułgariawszędzie
17-4-23Serbiawszędzie
17-4-23Ukrainawszędzie
17-4-23Rumuniawszędzie
17-4-23Grecjawszędzie
17-4-23Bułgariawszędzie
20-4-23Turcjalokalnie
21-4-23Turcjawszędzie
22-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Hiszpanialokalnie
24-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Włochywszędzie
25-4-23Portugaliawszędzie
27-4-23Słoweniawszędzie
27-4-23Holandiawszędzie
01-5-23Słoweniawszędzie
01-5-23Szwajcariawszędzie
01-5-23Szwecjawszędzie
01-5-23W.Brytaniawszędzie
01-5-23Turcjawszędzie
01-5-23Białoruśwszędzie
01-5-23Serbiawszędzie
01-5-23Ukrainawszędzie
01-5-23Włochywszędzie
01-5-23Węgrywszędzie
01-5-23Luksemburgwszędzie
01-5-23Łotwawszędzie
01-5-23Niemcywszędzie
01-5-23Norwegiawszędzie
01-5-23POLSKAwszędzie
01-5-23Portugaliawszędzie
01-5-23Rumuniawszędzie
01-5-23Słowacjawszędzie
01-5-23Litwawszędzie
01-5-23Irlandiawszędzie
01-5-23Hiszpaniawszędzie
01-5-23Francjawszędzie
01-5-23Finlandiawszędzie
01-5-23Estoniawszędzie
01-5-23Czechywszędzie
01-5-23Chorwacjawszędzie
01-5-23Bułgariawszędzie
01-5-23Grecjawszędzie
01-5-23Belgiawszędzie
01-5-23Austriawszędzie
01-5-23BiHwszędzie
02-5-23Słoweniawszędzie
02-5-23Serbiawszędzie
02-5-23Hiszpanialokalnie
02-5-23BiHwszędzie
03-5-23POLSKAwszędzie
04-5-23Łotwawszędzie
05-5-23Daniawszędzie
06-5-23Bułgariawszędzie
08-5-23Białoruśwszędzie
08-5-23Słowacjawszędzie
08-5-23Francjawszędzie
08-5-23Czechywszędzie
09-5-23Białoruśwszędzie
09-5-23Ukrainawszędzie
09-5-23Luksemburgwszędzie
09-5-23BiHlokalnie
17-5-23Norwegiawszędzie
17-5-23Hiszpanialokalnie
18-5-23Szwajcariawszędzie
18-5-23Szwecjawszędzie
18-5-23Luksemburgwszędzie
18-5-23Niemcywszędzie
18-5-23Norwegiawszędzie
18-5-23Holandiawszędzie
18-5-23Francjawszędzie
18-5-23Finlandiawszędzie
18-5-23Daniawszędzie
18-5-23Belgiawszędzie
18-5-23Austriawszędzie
19-5-23Turcjawszędzie
28-5-23Norwegiawszędzie
28-5-23POLSKAwszędzie
28-5-23Finlandiawszędzie
28-5-23Estoniawszędzie
28-5-23Daniawszędzie
29-5-23Szwajcarialokalnie
29-5-23W.Brytaniawszędzie
29-5-23Węgrywszędzie
29-5-23Luksemburgwszędzie
29-5-23Niemcywszędzie
29-5-23Norwegiawszędzie
29-5-23Holandiawszędzie
29-5-23Francjawszędzie
29-5-23Daniawszędzie
29-5-23Belgiawszędzie
29-5-23Austriawszędzie
30-5-23Hiszpanialokalnie
30-5-23Chorwacjawszędzie
31-5-23Hiszpanialokalnie
01-6-23Rumuniawszędzie
02-6-23Włochywszędzie
04-6-23Rumuniawszędzie
05-6-23Rumuniawszędzie
06-6-23Szwecjawszędzie
06-6-23Ukrainawszędzie
06-6-23Portugaliawszędzie
06-6-23Chorwacjawszędzie
06-6-23Grecjawszędzie
08-6-23Szwajcarialokalnie
08-6-23Niemcylokalnie
08-6-23POLSKAwszędzie
08-6-23Austriawszędzie
08-6-23BiHlokalnie
09-6-23Hiszpanialokalnie
10-6-23Portugaliawszędzie
22-6-23Chorwacjawszędzie
23-6-23Luksemburgwszędzie
23-6-23Łotwawszędzie
23-6-23Estoniawszędzie
24-6-23Szwecjawszędzie
24-6-23Łotwawszędzie
24-6-23Litwawszędzie
24-6-23Finlandiawszędzie
24-6-23Estoniawszędzie
25-6-23Słoweniawszędzie
27-6-23Turcjalokalnie
28-6-23Turcjawszędzie
28-6-23Ukrainawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.