espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
praca dla przewoźników na anglie
2015-03-30 08:27:15

Pax Logistics
silvan logistics szuka podwykonawców - chŁodnia !!!
2017-01-19 09:00:08

Silvan Logistics
transport polska niemcy i na terenie calego kraju!!
2010-01-13 14:57:07

sf
transport auta stargard szczeciński -bydgoszcz
2011-07-27 14:06:37

hubs
jas-fbg poszukuje przewoźników
2013-10-08 13:51:34

JAS FBG S.A.
tandem miedzynarodówka
2016-03-21 21:59:17

Pax Logistics
dsv poszukuje przewoźników międzynarodowych (ciągniki siodłowe) do stałej współpracy.
2012-04-17 11:29:51

DSV
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 30/2024
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO3
INFORMACJA 29/2024
Zakończenie wydawania zezwoleń Serbia kraje trzecie
INFORMACJA 28/2024
Wydawanie zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2024
INFORMACJA 26/2024
Termin zwrotu zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2023
INFORMACJA 27/2024
Wydawanie zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2024
INFORMACJA 25/2024
dodatkowe limity KWIECIEŃ
INFORMACJA 24/2024
Wydawanie zezwoleń EKMT EURO 6 Gr IV WS
INFORMACJA 23/2024
Zmiana zasad wydawania zezwoleń EKMT EURO 6 Gr VI
INFORMACJA 22/2024
Zmiana w przepisach w Republice Czeskiej dot. zwolnień z opłat od pojazdów w zależności od emisji spalin
INFORMACJA 21/2024
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Litwa kr-3
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (6147)
Nr. Komunikat Oglądano
76Konieczny był rozładunek żwiru i zastępczy kierowca
Kierowca bez wymaganych uprawnień prowadził znacznie przeładowany zestaw. Oprócz tego naczepa miała niesprawne hamulce. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca został ukarany mandatami i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji. Wobec przewoźnika i zarządzającego transportem w firmie zostaną wszczęte postępowania administracyjne.
161
77Ukraiński kierowca ciężarówki jeździł ponad normę
Ponad trzydziestu naruszeń obowiązujących limitów czasu pracy dopuścił się w niespełna miesiąc kierowca ukraińskiej ciężarówki. Z kolei pracodawca kontrolowanego kierowcy nie sczytywał w wymaganym terminie danych z karty kierowcy i z tachografu. Znaczną skalę naruszeń stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
344
78Podsumowanie blisko 7-letniej współpracy
Edukacja to jeden z ważnych obszarów działalności ITD, która realizuje szereg projektów skierowanych do różnych uczestników ruchu drogowego. O wpływie działań edukacyjnych i profilaktycznych na kształtowanie właściwych postaw w ruchu drogowym z Pierwszą Damą rozmawiał Główny Inspektor Transportu Drogowego. W trakcie spotkania podsumowano niemal 7 lat współpracy w obszarze edukacji. Alvin Gajadhur podziękował Pierwszej Damie za wsparcie inicjatyw realizowanych przez GITD.
91
79Sukces nowej odsłony „Bezpiecznej Szkoły Krokodylka Tirka”
Ponad 29 tys. uczniów i ponad 270 szkół z całego kraju – to bilans nowej odsłony projektu „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. I na tym nie koniec. Były konkursy, plenerowe wydarzenia, konferencje z udziałem ekspertów, ale przede wszystkim była intensywna nauka zasad bezpieczeństwa i przepisów brd. Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” przeszła metamorfozę i wzbogaciła się o nowoczesne narzędzia edukacyjne.
208
80Powypadkowe czynności z udziałem ITD
Ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w tył samochodu osobowego. Kierowca osobówki trafił do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali także inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
158
81Inspektorzy udzielili pomocy poszkodowanym
Udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczeniem miejsca wypadku zajmował się patrol zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy pojawili się na miejscu zdarzenia kilka minut po dachowaniu osobówki. Rannego kierowcę i pasażera przewieziono do szpitala.
206
82Sukces nowej odsłony "Bezpiecznej Szkoły Krokodylka Tirka”
Ponad 29 tys. uczniów i ponad 270 szkół z całego kraju – to bilans nowej odsłony projektu „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”. I na tym nie koniec. Były konkursy, plenerowe wydarzenia, konferencje z udziałem ekspertów, ale przede wszystkim była intensywna nauka zasad bezpieczeństwa i przepisów brd. Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” przeszła metamorfozę i wzbogaciła się o nowoczesne narzędzia edukacyjne.
96
83Inspektorzy wezwani do wypadku koło Stargardu
Sczytaniem danych z tachografu i karty kierowcy zajmowali się inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem zestawu ciężarowego i pojazdu dostawczego. Zabezpieczone dane przekazano do dalszych czynności Policji.
349
84Naczepa z układem hamulcowym „na trytkę”
Naczepę z odłączonymi i zaciśniętymi trytką przewodami hamulcowymi wycofali z ruchu funkcjonariusze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za stwierdzoną usterkę zostanie też wszczęte postępowanie administracyjne wobec ukraińskiego przewoźnika.
82
85Ponowna kontrola i znów usterka
Kilka dni temu jechał bez koła przy naczepie, a tym razem z odłączonym przewodem układu hamulcowego w tym pojeździe. Ukraiński zestaw ciężarowy ponownie zatrzymał do kontroli patrol pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego i skierował na wyznaczony parking strzeżony.
284
86Inspektorzy wezwani do wypadku koło Stargardu Szczecińskiego
Sczytaniem danych z tachografu i karty kierowcy zajmowali się inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem zestawu ciężarowego i pojazdu dostawczego. Zabezpieczone dane przekazano do dalszych czynności Policji.
515
87Inspektorzy udzielali pomocy rannym w wypadku
Udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczeniem miejsca wypadku zajmowali się funkcjonariusze Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, którzy najechali na wypadek do którego doszło w pobliżu Torunia. Mimo natychmiast podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, jednej z poszkodowanych nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Pozostałe, ranne osoby, przekazano pod opiekę wezwanych służb medycznych.
133
88Niesprawny autokar miał przewozić przedszkolaków
Zaplanowana kontrola autobusu zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i ukaraniem kierowcy mandatem karnym. Pojazd, który miał przewozić przedszkolaków, miał niesprawny układ hamulcowy i kierowniczy. Usterki stanu technicznego stwierdzili inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
123
89Nie zwracali uwagi na zakaz tonażowy
Czterech kierowców ciężarówek nie zastosowało się do obowiązującego zakazu tonażowego na jednej z głównych arterii na terenie Konina. Zostali zatrzymani i ukarani, zgodnie z taryfikatorem, przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
326
90Transport mleka „na magnesie”
Kierowca mimo, że prowadził ciężarówkę to rejestrował „odpoczynek”. Manipulację czasem pracy stwierdzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyznę ukarano mandatem karnym i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Oprócz tego został przekazany do dalszych czynności Policji.
221
91Wzmożone kontrole trzeźwości na Mazowszu
Trzeźwość blisko 340 kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów skontrolowali w trakcie porannych działań inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy busa, który był w stanie po spożyciu alkoholu. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności policjantom z Siedlec.
211
92Nietrzeźwa jazda przerwana na A2
Niemal 0,8 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca 40-tonowego zestawu ciężarowego. Został zatrzymany do kontroli przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
167
93Jechał na załadunek bez koła
Naczepę bez koła na środkowej osi wycofali z ruchu inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca ukraińskiego zestawu ciężarowego miał zabrać ładunek z Gdańska i jechać na Ukrainę. Niesprawny pojazd trafił na parking strzeżony.
295
94Przejazd na karcie kolegi
Kierowca łotewskiej ciężarówki próbował ukryć swój faktyczny czas pracy. W chwili zatrzymania do kontroli rejestrował jazdę i pozostałe czynności na karcie należącej do kolegi. Naruszenie stwierdził patrol wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Oprócz tego samochód ciężarowy poruszał się z pękniętą szybą.
395
95ADR pod kontrolą lubuskiej ITD
15 pojazdów przewożących towary niebezpieczne skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie działań na autostradzie A2 stwierdzili tylko jedno naruszenie umowy ADR. Kontrolerzy mieli zastrzeżenia do oznaczenia jednej z cystern.
671
96Zatrzymane uprawnienia za jazdę „na magnesie”
Kierowca rumuńskiej ciężarówki postanowił „zaoszczędzić” na czasie pracy i nie rejestrował część przejechanej trasy. Naruszenie stwierdzili inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy i Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
142
97Nocna akcja kontroli taksówek w Poznaniu
Ponad sześćdziesiąt pojazdów oraz kierowców wykonujących zarobkowe przewozy osób, w tym z wykorzystaniem aplikacji na telefon, skontrolowała wielkopolska Inspekcja Transportu Drogowego wspólnie z Policją, Strażą Graniczną i przedstawicielami Urzędu Miasta w Poznaniu. W dziewięciu przypadkach stwierdzono naruszenia obowiązujących przepisów prawa.
430
98Nieprawidłowy tonaż i tablica rejestracyjna
Niemal 52 tony zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Taki tonaż spowodował również przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego przyczepa nie została przerejestrowana, nie miała badania technicznego oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
498
99Nietypowe zachowanie kierowcy powodem kontroli ITD
Kierowca czeskiej ciężarówki nagle zatrzymał się przed punktem kontrolnym, gdzie stał patrol dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Okazało się, że kierujący rejestrował swój czas pracy na karcie kolegi. Za stwierdzone naruszenie stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
314
100Transport szamb z serią nieprawidłowości
Niemal 48 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważył zespół pojazdów z szambami betonowymi. Taki tonaż spowodował również przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego z samochodu ciężarowego wyciekał olej. Z kolei przyczepa nie miała ważnego badania technicznego. Przewóz wstrzymał patrol łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
200
101Rejestrował czas pracy na konto koleżanki
Zastąpił koleżankę i rejestrował swój czas pracy, przebytą drogę oraz prędkość pojazdu na należącej do niej karcie. Autokar, którym przywiózł dzieci na wycieczkę, skontrolowali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.
230
102Dużo ponad normę
Blisko 7,5 t zamiast maksymalnie 3,5 t ważył samochód dostawczy, zatrzymany przez inspektorów łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za ciężkie były też dostawczaki, które skontrolowali koszalińscy funkcjonariusze. Zakazano ich dalszej jazdy do czasu doprowadzenia pojazdów do stanu normatywnego.
270
103Za ciężki transport drewna wstrzymany
Ponad 38 t zamiast dopuszczalnych 26 ważyła ciężarówka przewożąca kłody drewna. Masa ładunku nie zgadzała się z okazanym dokumentem przewozowym. Nienormatywny pojazd wycofali z dalszej jazdy inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
437
104Konkurs Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozstrzygnięty po raz 13.
Docenienie inicjatyw promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym, które mają wpływ na podniesienie stanu bezpieczeństwa na drogach – taki cel przyświeca konkursowi Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W uroczystej gali, wieńczącej tegoroczną edycję konkursu, uczestniczył Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
324
105Bez uprawnień i po buspasie
Kierujący osobówką wyprzedzał po buspasie inny pojazd. Został zatrzymany przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności policjantom. Mężczyzna miał czasowo zatrzymane prawo jazdy.
776
106Inspektorzy na miejscu groźnej kolizji drogowej
Zestaw przewożący kruszywo zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W ustalaniu przyczyny i okoliczności groźnie wyglądającej kolizji brali udział także inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrola wykazała nieprawidłowości.
506
10765-tonowy zespół pojazdów z szambami betonowymi
Ponad 65 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka ze zbiornikami betonowymi. Nadmiar ładunku spowodował przekroczenia dozwolonych nacisków osi. Oprócz tego zespół pojazdów był za długi. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali funkcjonariusze z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
510
108System iBTM – nowoczesna technologia w obsłudze przedsiębiorców transportowych
Główny Inspektorat Transportu Drogowego od dziś pracuje wykorzystując nowoczesny system teleinformatyczny iBTM. Uruchomienie nowego systemu to odpowiedź na potrzeby sygnalizowane przez przewoźników międzynarodowych i rosnącą liczbę zadań Biura ds. Transportu Międzynarodowego. Szybciej i bez konieczności wychodzenia z firmy, przedsiębiorcy będą mogli uzyskać np. dostęp do wniosków o uzyskanie licencji wspólnotowej, czy jej przedłużenie.
220
109Autokar bez przeglądu niedopuszczony do jazdy
Przewoźnik podstawił na miejsce wyjazdu licealistów autokar, który od kilku dni nie miał ważnego badania technicznego. Autobus nie został dopuszczony do jazdy przez funkcjonariuszy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
102
110Nocne kontrole ciężarówek z szambami betonowymi
Niemal 71 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka z szambami betonowymi. „Lżejszy” zespół pojazdów, z mniejszą liczbą przewożonych zbiorników i kanałem samochodowym, ważył ponad 50 t. W obu przypadkach tak duża masa ładunku spowodowała też znaczne przekroczenia dozwolonych nacisków osi pojazdów. Naruszenia stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
295
111Trzeźwość kierowców pod kontrolą
334 kontroli stanu trzeźwości kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów – to bilans wspólnych działań inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego i funkcjonariuszy Policji. Jeden z kontrolowanych kierowców „wydmuchał” blisko pół promila. Prowadził samochód dostawczy.
378
112Kierował zestawem po spożyciu alkoholu
Ponad 0,4 promila wykazał alkomat w powietrzu wydychanym przez kierującego ciężarówką należącą do rumuńskiej firmy. Kontrola została przeprowadzona przez inspektorów z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyznę przekazano do dalszych czynności Policji.
402
113Nielegalny kabotaż przerwany przez wielkopolską ITD
Zamiast dozwolonych trzech przewozów kabotażowych, wykonywał czwarty i nie opuścił na czas terytorium Polski. Oprócz tego zagraniczny przewoźnik nie zgłosił też delegowania białoruskiego kierowcy. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
284
114Nieprzepisowa jazda i pojemność zbiorników paliwa
Jazda bez wymaganych odpoczynków i nieprzepisowa pojemność zbiorników paliwa – to nieprawidłowości, które wykazała kontrola litewskiej ciężarówki, przeprowadzona przez inspektorów łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za dużą pojemność zbiorników stwierdzili też wielkopolscy inspektorzy, w przypadku innego litewskiego zespołu pojazdów.
269
115Przejechał ciężarówką po pasach tuż przed pieszym
Pieszy w kamizelce odblaskowej był już na oznakowanym przejściu, gdy tuż przed nim przejechała ciężarówka. Świadkami niebezpiecznej sytuacji byli inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, którzy jechali z naprzeciwka nieoznakowanym pojazdem i przepuszczali pieszego przez jezdnię. Sprawcę wykroczenia zatrzymano i ukarano zgodnie z obowiązującym taryfikatorem.
399


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie24
2kujawsko-pomorskie17
3lubelskie11
4lubuskie18
5mazowieckie36
6małopolskie41
7opolskie26
8podkarpackie23
9podlaskie27
10pomorskie44
11śląskie49
12świętokrzyskie18
13warmińsko-mazurskie38
14wielkopolskie26
15zachodniopomorskie30
16łódzkie7

    Czas oczekiwania na granicach
13-4-2024 godz. 2
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 2 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 30 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 98 0 0 0 0
Hrebenne 0 45 0 1 0 0
Zosin 0 30 0 0 0 0
Korczowa 0 49 0 3 0 0
Medyka 0 49 0 0 0 1
Kroscienko 0 13 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2024-04-12
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,92934,0087
dolar australijski1AUD2,56742,6192
dolar kanadyjski1CAD2,86972,9277
euro1EUR4,21814,3033
forint (Węgry)100HUF1,08311,1049
frank szwajcarski1CHF4,31364,4008
funt szterling1GBP4,93115,0307
jen (Japonia)100JPY2,56602,6178
korona czeska1CZK0,16630,1697
korona duńska1DKK0,56550,5769
korona norweska1NOK0,36300,3704
korona szwedzka1SEK0,36570,3731
SDR (MFW)1XDR5,15555,2597


   Święta w Europie do 12-07-2024
Data Kraj Uwagi
23-4-24Turcjawszędzie
25-4-24Portugaliawszędzie
25-4-24Włochywszędzie
27-4-24Słoweniawszędzie
27-4-24Holandiawszędzie
01-5-24Czechywszędzie
01-5-24Słoweniawszędzie
01-5-24Słowacjawszędzie
01-5-24Estoniawszędzie
01-5-24Rumuniawszędzie
01-5-24Hiszpaniawszędzie
01-5-24Finlandiawszędzie
01-5-24POLSKAwszędzie
01-5-24Norwegiawszędzie
01-5-24Francjawszędzie
01-5-24Niemcywszędzie
01-5-24Łotwawszędzie
01-5-24Portugaliawszędzie
01-5-24Luksemburgwszędzie
01-5-24Chorwacjawszędzie
01-5-24Bułgariawszędzie
01-5-24Szwajcarialokalnie
01-5-24Włochywszędzie
01-5-24Austriawszędzie
01-5-24Ukrainawszędzie
01-5-24Serbiawszędzie
01-5-24Białoruśwszędzie
01-5-24Grecjawszędzie
01-5-24Belgiawszędzie
01-5-24Turcjawszędzie
01-5-24BiHwszędzie
01-5-24Szwecjawszędzie
01-5-24Węgrywszędzie
02-5-24BiHwszędzie
02-5-24Słoweniawszędzie
02-5-24Serbiawszędzie
03-5-24BiHlokalnie
03-5-24Grecjawszędzie
03-5-24Serbiawszędzie
03-5-24POLSKAwszędzie
03-5-24Rumuniawszędzie
04-5-24Łotwawszędzie
05-5-24Rumuniawszędzie
06-5-24W.Brytaniawszędzie
06-5-24Rumuniawszędzie
06-5-24Serbiawszędzie
06-5-24Grecjawszędzie
06-5-24Irlandiawszędzie
06-5-24BiHlokalnie
06-5-24Bułgariawszędzie
08-5-24Francjawszędzie
08-5-24Słowacjawszędzie
08-5-24Czechywszędzie
08-5-24Ukrainawszędzie
09-5-24Niemcywszędzie
09-5-24BiHlokalnie
09-5-24Norwegiawszędzie
09-5-24Szwecjawszędzie
09-5-24Finlandiawszędzie
09-5-24Szwajcariawszędzie
09-5-24Daniawszędzie
09-5-24Francjawszędzie
09-5-24Belgiawszędzie
09-5-24Białoruśwszędzie
09-5-24Holandiawszędzie
09-5-24Austriawszędzie
09-5-24Luksemburgwszędzie
14-5-24Białoruśwszędzie
17-5-24Norwegiawszędzie
19-5-24Finlandiawszędzie
19-5-24Daniawszędzie
19-5-24Turcjawszędzie
20-5-24Austriawszędzie
20-5-24Belgiawszędzie
20-5-24Francjawszędzie
20-5-24Węgrywszędzie
20-5-24Szwajcarialokalnie
20-5-24Luksemburgwszędzie
20-5-24Niemcywszędzie
20-5-24Holandiawszędzie
20-5-24Norwegiawszędzie
20-5-24Daniawszędzie
27-5-24W.Brytaniawszędzie
30-5-24Szwajcarialokalnie
30-5-24Portugaliawszędzie
30-5-24Austriawszędzie
30-5-24POLSKAwszędzie
30-5-24Chorwacjawszędzie
01-6-24Rumuniawszędzie
02-6-24Włochywszędzie
06-6-24Szwecjawszędzie
16-6-24BiHlokalnie
16-6-24Rosjawszędzie
17-6-24Turcjawszędzie
18-6-24Turcjawszędzie
19-6-24Turcjawszędzie
22-6-24Szwecjawszędzie
22-6-24Finlandiawszędzie
22-6-24Chorwacjawszędzie
23-6-24Szwajcarialokalnie
23-6-24Estoniawszędzie
23-6-24Luksemburgwszędzie
24-6-24Grecjawszędzie
24-6-24Ukrainalokalnie
24-6-24Łotwawszędzie
24-6-24Estoniawszędzie
24-6-24Litwawszędzie
24-6-24Rumuniawszędzie
25-6-24Słoweniawszędzie
28-6-24Ukrainawszędzie
28-6-24BiHlokalnie
03-7-24Białoruśwszędzie
05-7-24Czechywszędzie
05-7-24Słowacjawszędzie
06-7-24Czechywszędzie
06-7-24Litwawszędzie
08-7-24BiHlokalnie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.