espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
przeprowadzki, usługi transportowe !!!
2014-06-25 15:45:27

RK TRANS
***kupiĘ auta***skup aut!!!***
2011-12-26 23:32:01

Lukasz
poszukuję przewoźników do stałej współpracy
2016-09-23 15:44:23

Colian

2015-04-16 10:09:14

MDG TRANS
poszukujemy przewoŹnikÓw - kraj 24 tony
2017-04-27 09:43:48

ATU Logistic
wspÓŁpraca
2011-04-01 00:45:33

"A&P TRANS"
transport-chŁodnia 3,5 t bus
2014-06-22 12:04:55

Malola
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 92/2023
Adresy na potwierdzeniach wydania
INFORMACJA 91/2023
Adresy na potwierdzeniach wydania
INFORMACJA 90/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń
INFORMACJA 89/2023
Wydawanie zezwoleń grudzień
INFORMACJA 87/2023
Uruchomienie Portalu Klienta iBTM
INFORMACJA 88/2023
Realizacja zamówień - zezwolenia zagraniczne
INFORMACJA 86/2023
Funkcjonowanie Biura w dniach 23-24 listopada 2023 r.
INFORMACJA 85/2023
Składanie wniosków o wydanie zezwoleń EKMT na 2024 r. dla pojazdów o klasie EURO 5
INFORMACJA 84/2023
Dodatkowe limity grudzień
INFORMACJA 83/2023
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Uzbekistan ogólne
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (6052)
Nr. Komunikat Oglądano
76Kierunek: zdrowe życie. Finał tegorocznej edycji projektu „Zdrowe Życie”
Szeroki wachlarz bezpłatnych specjalistycznych badań, rozmowy z ekspertami o zdrowiu i bezpieczeństwie, rodzinny piknik i sporo atrakcji promujących profilaktykę zdrowia. Na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie zakończyła się tegoroczna edycja mobilnych stref zdrowia w ramach projektu „Zdrowe Życie”. Nie zabrakło też Inspekcji Transportu Drogowego, która promowała zasady i przepisy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
50
77Nocne kontrole ciężarówek z użyciem anteny DSRC
Rejestrowanie swojego czasu pracy na konto innego kierowcy i jazda z wyłączonym tachografem – to najpoważniejsze naruszenia przepisów prawa, jakie stwierdzili funkcjonariusze z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie nocnych działań zatrzymali do kontroli 25 ciężarówek. Nie wszyscy kierowcy przestrzegali również limitów czasu pracy oraz przepisów prawa o ruchu drogowym.
46
78Inspektorzy na miejscu śmiertelnego wypadku koło Wałcza
Dwie osoby zginęły w wyniku wypadku, do którego doszło na krajowej „dziesiątce” pomiędzy Mirosławcem i Wałczem. Na miejscu zdarzenia pracowali również funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37
79Pijany i bez uprawnień do kierowania
Ponad 3 promile „wydmuchał” kierowca dostawczaka, którego do kontroli zatrzymali inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna nie po raz pierwszy prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Właśnie z tego powodu stracił prawo jazdy już w 2011 roku.
49
80Sprawdzono trzeźwość prawie pół tysiąca kierowców
Stan trzeźwości 469 kierowców ciężarówek, busów oraz autobusów, skontrolowali inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie porannych działań. Uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy samochodu dostawczego. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
41
81Nieprawidłowości w przewozie akumulatorów
Sześć ton odpadów niebezpiecznych - akumulatorów ołowiowych - przewożono niezgodnie z przepisami. Ciężarówka nie była właściwie oznaczona, a przewoźnik nie miał wymaganego wpisu do odpowiedniego rejestru. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
49
82Musieli przeładować ponad dziesięć ton piachu
Ponad 44 tony zamiast dopuszczalnych 34 ważyła wywrotka z piachem. Tak duża masa ładunku spowodowała również przekroczenia nacisków podwójnej osi napędowej na drogę. Ciężarówkę z „nadwagą" wykluczyli z ruchu funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
51
83O wiele ton za dużo
Ciężarówki za ciężkie o ponad 10 t, a dostawczak – niemal o tyle, ile mógł ważyć maksymalnie. To nie wszystkie nieprawidłowości, które wykazały kontrole inspektorów małopolskiej, kujawsko-pomorskiej i warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przeciążone pojazdy nie mogły kontynuować dalszej jazdy do czasu przeładowania nadmiaru ładunku.
46
84Nie tylko za duża waga
Za duży tonaż i nadmierne zadymienie spalin wykazała kontrola, którą przeprowadzili inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
55
85Nieprawidłowości wagowe i czasowe
Zbyt długa jazda, posługiwanie się kartą innego kierowcy i przekroczone parametry wagowe – to nieprawidłowości, które wykazała kontrola przeprowadzona przez inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Podobne zastrzeżenia – co do przekroczenia tonażu i lekceważenia, przez dwuosobową załogę, przepisów z zakresu czasu jazdy – mieli też podlascy inspektorzy.
42
86Z przekroczoną wagą na uszkodzonej oponie
Zbyt duży tonaż i zły stan opony – to powody wykluczenia z dalszej jazdy zespołu pojazdów, który skontrolowali inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
54
87Przewozy ADR z naruszeniami
Naruszenia przepisów dotyczących przewozu towarów niebezpiecznych wykazały kontrole przeprowadzone przez inspektorów wielkopolskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przewóz materiałów żrących w opakowaniach bez przeglądu, nieoczyszczona z resztek paliwa cysterna, czy też brak dokumentacji oraz wymaganego wyposażenia i oznakowania – to stwierdzone nieprawidłowości.
44
88Kierował, patrząc przez otwór w rozbitej szybie
Poważne uszkodzenia pojazdu, a zwłaszcza rozbita przednia szyba, nie powstrzymały kierowcę osobówki od jazdy. Pojazd zagrażał bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego. Interweniowali funkcjonariusze z Delegatury Północno-Wschodniej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
36
89Niebezpieczne usterki w roli głównej
Popękane tarcze hamulcowe i brak terminowego przeglądu naczepy – w takim stanie ciężarówka został wysłana w trasę. Kontrola inspektorów zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
43
90Nowoczesna i coraz skuteczniejsza Inspekcja Transportu Drogowego
74 furgony, 16 Mobilnych Jednostek Diagnostycznych i 64 specjalistyczne zestawy do kontroli pojazdów i tachografów trafiły już do wszystkich Wojewódzkich Inspektoratów Transportu Drogowego.  Zakończył się jeden z największych w historii ITD projektów wzmocnienia potencjału kontrolnego formacji.
74
91Poważne usterki stanu technicznego
Niesprawne hamulce i zużyte opony miała ciężarówka, skontrolowana przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Uszkodzoną oponę miał też pojazd, zatrzymany przez zachodniopomorskich funkcjonariuszy. W obu przypadkach zakazano dalszej jazdy.
71
92Przekroczone wagowe parametry
Znacznie przeciążone pojazdy zatrzymali inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden zestaw ważył za dużo o ponad 26 t, inny o 22 t. Pojazdy, do czasu uzyskania stanu normatywnego, nie mogły kontynuować jazdy.
104
93Udaremniony przewóz grupy nielegalnych migrantów
Opolscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego udaremnili przemyt grupy nielegalnych migrantów. Dostawczym busem do Niemiec jechały 43 osoby, w tym 5 nieletnich. To prawdopodobnie obywatele Syrii.
43
9460-tonowy gabaryt z niesprawnym ABS-em
Zespół pojazdów przewożący kłody drewna ważył ponad 60 ton zamiast dopuszczalnych 40. Tak duży tonaż spowodował także przekroczenia nacisków osi na drogę. W przyczepie podpiętej do ciężarówki nie działał przeciwblokujący układ hamulcowy – ABS. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
57
95Inspektorzy pierwsi na miejscu kolizji
Ciężarówka uderzyła w tył osobówki, zjechała z jezdni i zatrzymała się na drzewie. Na szczęście nikt nie został ranny. Na miejscu poważnie wyglądającej kolizji pierwsi byli inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
49
96Nocne kontrole przeładowanych ciężarówek w Piotrkowie Trybunalskim
Trzy przeładowane ciężarówki wykluczyli z dalszej jazdy funkcjonariusze piotrkowskiej Inspekcji Transportu Drogowego. „Rekordzista”, przewożący szamba betonowe, ważył 17,5 tony za dużo. Jeden ze skontrolowanych kierowców miał nieważne prawo jazdy. Ważnych badań technicznych nie miał też jeden z przeładowanych pojazdów.
55
97„Trzeźwy poranek” na drogach Mazowsza
Trzeźwość ponad czterystu kierowców ciężarówek, busów i autobusów, skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie porannych działań. Wykluczyli z dalszej jazdy nietrzeźwego kierowcę samochodu dostawczego. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
36
98Wspólne kontrole drogowe w Tallinie
20-22 września br. na zaproszenie estońskiej Policji i Straży Granicznej oraz Europejskiego ds. Urzędu Pracy (ELA), inspektorzy z Polski, Niemiec, Belgii oraz Estonii wzięli udział we wspólnych kontrolach drogowych w Tallinie.
41
99Nietrzeźwy kierowca 40-tonowego zestawu
Ponad 0,6 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca ciężarówki, który przewoził 20 ton ładunku za wschodnią granicę Polski. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli przez inspektorów z lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
47
100Kierowca mógł ukrywać czas jazdy poza limitem
Kierowca ciężarówki mógł wyłączać tachograf w trakcie jazdy i rejestrować fikcyjny odpoczynek. Manipulację w oprogramowanie tachografu stwierdzili inspektorzy ze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
43
101Z promilami i bez prawa jazdy
Był nietrzeźwy i nie miał prawa jazdy, a mimo to usiadł za kierownicą samochodu osobowego i wyjechał na drogę. Zatrzymali go inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom Policji.
44
102Międzynarodowy transport rzeczy bez tachografu
Choć dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów przekraczała 3,5 tony, to kierowca nie rejestrował czasu jazdy, odpoczynku oraz przebytej drogi. W furgonie ciągnącym przyczepę brakowało wymaganego tachografu. Naruszenie przepisów prawa stwierdzili inspektorzy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
50
103Transport ADR z naruszeniami
Ładunek bez zabezpieczenia przed przemieszczeniem się w trakcie jazdy, brak wymaganego oznakowania i wyposażenia pojazdu oraz nieprawidłowości w dokumentacji i stanie technicznym pojazdów. To uchybienia, które wykazały kontrole przewozów materiałów niebezpiecznych przeprowadzone przez inspektorów lubuskiej, zachodniopomorskiej i lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole zakończyły się zakazami dalszej jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości.
72
104Nie miał prawa usiąść za kierownicą
Kierowca był pod wpływem alkoholu, a ciężarówka – bez aktualnych badań technicznych. Interwencja funkcjonariuszy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zakończyła się wezwaniem patrolu Policji.
58
105Wizyta studyjna przedstawicieli duńskiej Policji oraz duńskiego Urzędu ds. Ruchu Drogowego w Warszawie
W terminie 12-14 września w Warszawie odbyły się międzynarodowe warsztaty pn. „Workshop on effective enforcement of EU rules on labour mobility and social security coordination”, które były efektem współpracy Inspekcji Transportu Drogowego, duńskiej Policji oraz duńskiego Urzędu ds. Ruchu Drogowego (Danish Road Traffic Authority). Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach programu Staff Exchange wspieranego przez Europejski Urząd ds. Pracy (ELA).
76
106Nocne manipulacje czasem pracy wykryte przez ITD
Pięciu kierowców ciężarówek fałszowało zapisy czasu pracy. Wszystkim zatrzymano prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Większość używała nie swoich kart, a jeden z kierujących zastosował magnes, który zakłócał działanie tachografu i drogomierza pojazdu. Niedozwolone manipulacje stwierdzili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
39
107„Trzeźwy poranek” na drogach Mazowsza
Trzech kierowców wykluczyli z ruchu inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie porannych kontroli trzeźwości. Jeden z kierujących „wydmuchał” prawie 0,8 promila. Dwaj pozostali mieli poniżej 0,5 promila w wydychanym powietrzu. Wszyscy trzej zostali przekazani do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
46
108Narkotyki znalezione w kabinie ciężarówki
Znaczną ilość substancji przypominającej amfetaminę, znaleźli w kontrolowanej ciężarówce inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca zestawu był nienaturalnie pobudzony i przyznał się, że zażywał narkotyk kilka godzin przed kontrolą. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
47
109Wstrzymane transporty kruszywa i odpadów
Zestaw przewożący odpady pochodzenia zwierzęcego i wywrotkę z kruszywem, wykluczyli z dalszej jazdy inspektorzy podlaskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obie ciężarówki były znacznie przeładowane, co spowodowało też duże przekroczenia nacisków osi pojazdów na drogę.
41
110Wiózł elementy stalowe i używał magnesu
Zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące, nałożeniem mandatu karnego oraz przekazaniem kierowcy do dalszych czynności Policji – tak potoczyła się kontrola polskiej ciężarówki. Załoga patrolu podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdziła, że kierowca rejestrował swój rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy.
45
111Osobówką i ciężarówką po alkoholu
Kierowca osobówki miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a mimo tego wsiadł za kierownicę uszkodzonego w kolizji pojazdu i chciał jechać ekspresówką. Kolejny kierowca, tym razem ciężarówki, wydmuchał 0,6 promila. Nietrzeźwą jazdę obu kierowców przerwali inspektorzy świętokrzyskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
47
112Nocne ważenie pojazdów na ekspresowej „ósemce”
Wykluczeniem z dalszej jazdy dwóch przeładowanych ciężarówek i trzech pojazdów dostawczych, zakończyły się nocne działania kontrolne na ekspresowej „ósemce” w pobliżu Wolborza. Jeden ze skontrolowanych kierowców był w stanie po spożyciu alkoholu.
41
113Kontrole trzeźwości na lubuskich i zachodniopomorskich drogach
Trzeźwość ponad 3,2 tys. kierowców skontrolowali inspektorzy lubuskiej i zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Policji. W trakcie prowadzonych działań, zatrzymano 11 nietrzeźwych kierowców i 7 w stanie po spożyciu alkoholu. Kilku z nich miało już wcześniej zatrzymane prawo jazdy.
45
114Z promilami, bez uprawnień i opłaty drogowej
2,7 promila „wydmuchał” kierowca ciężarówki – wywrotki, który miał już zatrzymane uprawnienia za jazdę pod wpływem alkoholu. Ciężarówkę, na ekspresowej ósemce, zatrzymali do kontroli inspektorzy BKOE z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Nietrzeźwego kierowcę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom stołecznej Policji.
43
115Nietrzeźwy kierowca ciężarówki zatrzymany na A1
Ponad 0,8 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca ciężarówki, który jechał na załadunek aut do Czech. Został zatrzymany do rutynowej kontroli przez inspektorów śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji. Zestaw skierowano na parking strzeżony.
65


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie16
2kujawsko-pomorskie20
3lubelskie14
4lubuskie21
5mazowieckie37
6małopolskie18
7opolskie13
8podkarpackie24
9podlaskie12
10pomorskie39
11śląskie55
12świętokrzyskie15
13warmińsko-mazurskie20
14wielkopolskie17
15zachodniopomorskie31
16łódzkie4

    Czas oczekiwania na granicach
7-12-2023 godz. 1
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 18 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 25 0 0 0 0
Zosin 0 3 0 0 0 0
Korczowa 0 0 0 0 0 0
Medyka 0 91 0 0 0 0
Kroscienko 0 14 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-12-06
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD3,95704,0370
dolar australijski1AUD2,59282,6452
dolar kanadyjski1CAD2,91292,9717
euro1EUR4,27764,3640
forint (Węgry)100HUF1,12781,1506
frank szwajcarski1CHF4,52014,6115
funt szterling1GBP4,99085,0916
jen (Japonia)100JPY2,68872,7431
korona czeska1CZK0,17590,1795
korona duńska1DKK0,57370,5853
korona norweska1NOK0,36320,3706
korona szwedzka1SEK0,37780,3854
SDR (MFW)1XDR5,24525,3512


   Święta w Europie do 6-03-2024
Data Kraj Uwagi
08-12-23Szwajcarialokalnie
08-12-23Włochywszędzie
08-12-23Portugaliawszędzie
08-12-23Hiszpaniawszędzie
08-12-23Austriawszędzie
24-12-23Słowacjawszędzie
24-12-23Łotwawszędzie
24-12-23Litwawszędzie
24-12-23Estoniawszędzie
24-12-23Czechywszędzie
24-12-23Bułgariawszędzie
25-12-23Słowacjawszędzie
25-12-23Słoweniawszędzie
25-12-23Szwajcariawszędzie
25-12-23Szwecjawszędzie
25-12-23W.Brytaniawszędzie
25-12-23Białoruśwszędzie
25-12-23Ukrainawszędzie
25-12-23Włochywszędzie
25-12-23Węgrywszędzie
25-12-23Luksemburgwszędzie
25-12-23Łotwawszędzie
25-12-23Niemcywszędzie
25-12-23Norwegiawszędzie
25-12-23POLSKAwszędzie
25-12-23Portugaliawszędzie
25-12-23Rumuniawszędzie
25-12-23Litwawszędzie
25-12-23Irlandiawszędzie
25-12-23Hiszpaniawszędzie
25-12-23Holandiawszędzie
25-12-23Francjawszędzie
25-12-23Estoniawszędzie
25-12-23Daniawszędzie
25-12-23Czechywszędzie
25-12-23Chorwacjawszędzie
25-12-23Bułgariawszędzie
25-12-23Grecjawszędzie
25-12-23Belgiawszędzie
25-12-23Andorawszędzie
25-12-23Austriawszędzie
25-12-23Finlandiawszędzie
25-12-23BiHlokalnie
26-12-23Słowacjawszędzie
26-12-23Słoweniawszędzie
26-12-23Szwajcarialokalnie
26-12-23Szwecjawszędzie
26-12-23W.Brytaniawszędzie
26-12-23Włochywszędzie
26-12-23Węgrywszędzie
26-12-23Luksemburgwszędzie
26-12-23Łotwawszędzie
26-12-23Niemcywszędzie
26-12-23Norwegiawszędzie
26-12-23POLSKAwszędzie
26-12-23Rumuniawszędzie
26-12-23Litwawszędzie
26-12-23Irlandiawszędzie
26-12-23Hiszpanialokalnie
26-12-23Holandiawszędzie
26-12-23Francjalokalnie
26-12-23Estoniawszędzie
26-12-23Daniawszędzie
26-12-23Czechywszędzie
26-12-23Chorwacjawszędzie
26-12-23Bułgariawszędzie
26-12-23Grecjawszędzie
26-12-23Austriawszędzie
26-12-23Finlandiawszędzie
26-12-23BiHlokalnie
31-12-23Łotwawszędzie
31-12-23Estoniawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.