espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   O transporcie
Nowy kalendarz już jest
 2022-12-28 16:12:45
Właśnie udostępniliśmy nowy kalendarz, ze świętami publicznymi w Krajach Europejskich. Prosimy pamiętać, że pomimo, że bardzo staraliśmy się nie popełnić pomyłki, jest ona możliwa proszę więc traktować ten kalendarz jako wskazówkę nie zaś źródło absolutnie pewnej informacji.
Uwaga na stare wersje Androida i iOS - koniec wsparcia e-Toll
 2023-01-13 11:01:04
W związku z informacją MF trzeba do końca stycznia zaktualizować minimalną wersję systemu operacyjnego Android oraz iOS dla aplikacji e-TOLL PL oraz e-TOLL PL BILET. Od 31 stycznia 2023 r. zakończone będzie wsparcie techniczne dla tych aplikacji zainstalowanych na urządzeniach z systemem operacyjnym Android poniżej wersji 8.0. oraz iOS poniżej wersji 14.

   Ogłoszenia
praca na chłodnie 24 tony
2015-10-09 19:41:34

Pax
poprowadze auta 13,6
2017-11-27 14:20:43

Abakus Logistics
bezpłatne szkolenia z pozyskiwania kapitału na rozwój firm sektora tsl w województwie zachodniopomorskim
2012-10-22 08:14:30

Habitat
zatrudniĘ przewoŹnikÓw
2013-09-25 15:41:09

LTP
firana na kraj/ miĘdzynarodÓwkĘ
2017-07-05 08:32:58

Schnaider-group
praca dla przewoźników z cysternami chemicznymi (adr)
2017-03-24 15:51:07

INTRA
zlece przewoz materialow budowlanych z czeladzi do francji
2013-05-14 14:45:08

osoba prywatna
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 27/2023
Zezwolenia rosyjskie na II kwartał
INFORMACJA 26/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Rosja kr-3 z I-go kwartału
INFORMACJA 25/2023
Zmiana zasad wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S z kontyngentu 2023 – I kwartał
INFORMACJA 24/2023
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 23/2023
Dodatkowe limity Kwiecień
INFORMACJA 22/2023
Termin zwrotu zezwoleń rosyjskich z kontyngentu 2022
INFORMACJA 21/2023
Wyczerpanie puli zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 18/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
INFORMACJA 17/2023
Zawieszenie ruchu na przejściu granicznym w Kukurykach
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5637)
Nr. Komunikat Oglądano
76Kontrole trzeźwości w świętokrzyskim i mazowieckim
Trzeźwość ponad 1 tys. 700 kierowców skontrolowali inspektorzy ze świętokrzyskiej i mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie porannych działań. Tylko jeden kierowca zdecydował się na jazdę ciężarówką po alkoholu. Mężczyzna „wydmuchał” prawie pół promila. Stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem.
124
77Transport żywych zwierząt z uchybieniami
180 sztuk żywych świń przewożono przystosowaną do tego celu naczepą, ale bez zastosowania koniecznych przegród. Oprócz tego samochód ciężarowy nie miał ważnych badań technicznych. Naruszenia stwierdzili funkcjonariusze z zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
127
78Ciężarówka z nadwyżką jabłek
Niemal 47 ton zamiast przepisowych 40 ważyła ciężarówka przewożąca jabłka luzem. Owoców było tak dużo, że wystawały poza podwyższone burty naczepy. Za duża masa ładunku spowodowała też przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi zestawu na drogę. Nieprawidłowy przewóz wstrzymali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
134
79Bez prawa jazdy i niesprawnym busem
Miał 13 lat temu zatrzymane prawo jazdy za jazdę po alkoholu i od tamtej pory nie uzyskał nowych uprawnień. Mimo tego 41-latek wsiadł za kierownicę samochodu dostawczego bez ważnych badań technicznych oraz z poważną usterką oświetlenia. Inspektorzy z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali mężczyznę do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
43
80Sfałszowane zezwolenia w międzynarodowym transporcie
Cztery przypadki posługiwania się sfałszowanymi zezwoleniami CEMT/EKMT w międzynarodowym przewozie drogowym rzeczy, stwierdzili w ostatnim czasie inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wszystkie dotyczyły ciężarówek należących do serbskich przewoźników. Standardowe kontrole za każdym razem kończyły się również interwencją Policji.
129
81Nocne kontrole w trosce o bezpieczeństwo pasażerów
260 taksówek, samochodów osobowych i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób z wykorzystaniem popularnych aplikacji, skontrolowali w miniony weekend inspektorzy lubelskiej i kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W działaniach zaangażowani byli również funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Straży Miejskiej. Nie obyło się bez wykrycia naruszeń przepisów prawa. Jeden kierowca - obcokrajowiec nie miał prawa jazdy, a drugi nielegalnie przebywał na terytorium Polski.
41
82Śmiertelny wypadek koło Wojnicza
Jedna osoba zginęła w wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Na miejsce zdarzenia wezwano również patrol małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy zabezpieczyli dane z tachografu i karty kierowcy ciężarówki. Materiał przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
141
83Kontrole autobusów miejskich na Mazowszu
150 autobusów miejskich i kierowców skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie jednodniowych działań. W trzech autobusach stwierdzono nieprawidłowości, które skutkowały zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych.
48
84Na bakier z czasem pracy i stanem technicznym pojazdu
Zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące, to efekt kontroli pojazdu ciężarowego przeprowadzonej przez inspektorów świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Natomiast autokar sprawdzony przez wielkopolskich funkcjonariuszy pojechał dalej dopiero po wymianie kierowcy.
132
85Międzynarodowy transport na „podwójnym gazie”
Blisko 1,2 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca ciężarówki, który przewoził części samochodowe z Łotwy do Niemiec. Pijanego kierującego ujęli inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazali do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
32
86Musieli przeładować kilka ton buraków
Niemal 49 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka przewożąca za dużo buraków. Zestaw wycofali tymczasowo z dalszej jazdy funkcjonariusze małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
33
87Niekompletne hamulce i nieprawidłowa masa
Ciężarówkę o za dużym tonażu i naciskach osi napędowej oraz naczepę z niekompletnym układem hamulcowym wycofali tymczasowo z dalszej jazdy inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za stwierdzone nieprawidłowości wszczęte zostaną postępowania administracyjne.
30
88Autokar z serią usterek dzień po przeglądzie
Autokar z dużym luzem na końcówce drążka kierowniczego, wyciekiem płynu eksploatacyjnego z piasty koła, pękniętą przednią szybą oraz niesprawnym oświetleniem przewoził dzieci z Grodziska Mazowieckiego do Poronina. Okazało się, że autobus dzień przed kontrolą mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego miał przeprowadzony przegląd techniczny przez uprawnionego diagnostę. W trakcie kontroli podstawionego autokaru zastępczego, inspektorzy także stwierdzili naruszenia przepisów.
31
89Kontrole autobusów linii regularnych w Małopolsce
Ponad pięćdziesiąt autobusów podmiejskich oraz międzymiastowych skontrolowali inspektorzy z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kilkugodzinnych działań sprawdzali m.in. trzeźwość kierowców, wymagane uprawnienia, ilość pasażerów oraz stan techniczny autobusów.
29
90Gabaryt z jachtem skierowany na parking
Skierowaniem na wyznaczony parking strzeżony oraz wszczęciem postępowań administracyjnych zakończyła się kontrola ciężarówki przewożącej jacht ze stoczni do miejsca wodowania. Transport odbywał się na podstawie niewłaściwego zezwolenia – nie obejmowało faktycznych parametrów nienormatywnego zestawu. Naruszenie stwierdzili inspektorzy pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
38
91Oszczędzanie na czasie nie popłaca
Jeden z kierowców jechał za długo i bez karty zalogowanej do tachografu. W dwóch innych przypadkach nielegalne ingerencje w pracę tachografu umożliwiały rejestrowanie fikcyjnego odpoczynku w trakcie jazdy. Kontrole inspektorów warmińsko-mazurskiej i podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się ukaraniem kierowców i przewoźników.
35
92Zabezpieczone dane pomogą ustalić przyczynę wypadku
Dwie osoby zginęły, a siedem zostało rannych i trafiło do szpitala – to bilans wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów: ciężarówki, busa osobowego i busa towarowego. Na miejscu zdarzenia pracowali również funkcjonariusze małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
32
93Nocne kontrole przewozów osób w Bydgoszczy
135 pojazdów i kierowców świadczących zarobkowe przewozy osób za pośrednictwem aplikacji skontrolowano w trakcie nocnej akcji w Bydgoszczy. Trzeźwość kierowców, legalność przewozów oraz stan techniczny pojazdów sprawdzali kujawsko-pomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Policji, Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Straży Miejskiej. W kilku przypadkach stwierdzono naruszenia przepisów.
28
94Siedmiu kierowców na „podwójnym gazie”
Trzeźwość ponad 3,5 tysiąca kierowców autobusów, samochodów osobowych i ciężarowych oraz furgonetek dostawczych, skontrolowali inspektorzy mazowieckiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Siedmiu kierowców prowadziło pojazdy na „podwójnym gazie".
31
95Niebezpieczne usterki w naczepach
Mocno uszkodzone tarcze hamulcowe miały ciężarówki, skontrolowane przez inspektorów zachodniopomorskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W obu przypadkach zakazano dalszej jazdy.
153
96Dostawczak za ciężki o niemal 8 ton
Zamiast maksymalnie 3,5 t – pojazd, którym wieziono artykuły spożywcze, ważył 11,45 t. Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali dalszą jazdę dostawczaka do czasu doprowadzenia tonażu do stanu normatywnego.
44
97Poważne usterki wykluczyły dalszą jazdę
Pęknięty resor był powodem utraty stateczności pojazdu. Oprócz tej poważnej usterki, inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili szereg innych nieprawidłowości w skontrolowanym dostawczaku. Pojazd nie nadawał się do dalszej jazdy.
163
98Kontrole stanu technicznego z zakazami
W jednym przypadku brak tarczy hamulcowej oraz zacisku na przedniej osi, w innym – awaria układu pneumatycznego i niesprawne światła. Kontrole ciężarówki i autokaru, przeprowadzone przez inspektorów lubelskiej i zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyły się zakazem dalszego użytkowania pojazdów do czasu naprawy.
67
99Nietrzeźwy kierowca ciężarówki zatrzymany na A2
Prawie promil alkoholu wydmuchał kierowca, skontrolowany przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówkę, którą jechał, zatrzymano do kontroli, bo mężczyzna wyprzedzał w miejscu niedozwolonym. Został przekazany funkcjonariuszom Policji.
171
100Przywłaszczony ciągnik odnaleziony dzięki interwencji ITD
Poszukiwany ciągnik siodłowy został odnaleziony dzięki kontroli przeprowadzonej przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i funkcjonariusza wałbrzyskiej Policji. Pojazd zabezpieczono, a kierowcę zatrzymano do złożenia wyjaśnień.
47
101Kontrole przewozów ADR na autostradzie
32 pojazdy, którymi wykonywano przewozy materiałów niebezpiecznych, skontrolowali inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W 3 przypadkach przewóz nie był zgodny z wymaganiami umowy ADR, a inne stwierdzone nieprawidłowości dotyczyły braku licencji na wykonywanie przewozu, braku aktualnych badań i złego stanu technicznego.
158
102Nieodpowiedzialna jazda
Naczepa bez dwóch kół, uszkodzona przednia szyba ciągnika siodłowego, za duże gabaryty – a za kierownicą właściciel przedsiębiorstwa transportowego. Nieodpowiedzialna jazda ulicami Stalowej Woli zakończyła się interwencją inspektorów podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego.
158
103Niebezpieczne usterki
Pęknięcia tarczy hamulcowych, elementów konstrukcyjnych i znaczną korozję stwierdzili inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego w skontrolowanych ciężarówkach. Usterki niebezpieczne wykluczyły dalszą jazdę do czasu usunięcia nieprawidłowości.
178
104Za szybko i ponad normę
Nadmierna prędkość i nierejestrowanie aktywności za kierownicą to powody ukarania kierowcy autobusu przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy odpowie także przewoźnik.
172
105Kierował po użyciu alkoholu
Kierowca ciężarówki, zatrzymany do kontroli przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego, wydmuchał ponad 0,2 promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom Policji.
38
106O 22 tony za dużo
Prawie 63 tony ważyła ciężarówka skontrolowana przez inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. To zdecydowanie za dużo. Norma dla tego pojazdu wynosiła 40 ton. Oprócz tego kierowca rażąco naruszył normy czasu pracy.
157
107Kierowca TAXI bez prawa jazdy
Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, nie posiadał licencji, mimo to woził pasażerów po Gdyni. Nieuczciwego taksówkarza skontrolowali inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Gdańska. Mężczyzną zajęła się Policja.
163
108Włożył wykresówkę dopiero w trakcie jazdy
Kierowca ciężarówki i zarazem przedsiębiorca włożył wykresówkę do tachografu dopiero na widok mijającego go patrolu warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a oprócz tego grozi mu kara pieniężna.
39
109Sfałszowane zezwolenie i pęknięta tarcza hamulcowa
Kierowcy serbskiej ciężarówki posługiwali się podrobionym zezwoleniem, które jest wymagane do wykonywania międzynarodowego przewozu rzeczy. Oprócz tego w naczepie załadowanej prętami stalowymi była pęknięta tarcza hamulcowa. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Rzeszowa. Kierowców przekazano do dalszych czynności Policji.
162
110Wywrotka przeładowana o ponad siedem ton
Ponad 41 ton zamiast dopuszczalnych 34 ważyła wywrotka z piachem. Za duży tonaż spowodował też przekroczenia dozwolonych nacisków podwójnej osi napędowej ciężarówki na drogę. Przewóz wstrzymali inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przedsiębiorca może teraz spodziewać się kary pieniężnej.
151
111Na bakier z ekologią i bezpieczeństwem
Urządzenie symulujące prawidłową pracę oczyszczania spalin, zły stan opon i nieprawidłowości związane z czasem jazdy – takie zastrzeżenia inspektorzy warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego mieli w przypadku jednej ze skontrolowanych ciężarówek na krajowej „szesnastce”. Ukarany został kierowca, ale konsekwencje mogą spotkać także przewoźnika i osobę zarządzającą transportem.
40
112Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ekspresówce
0,6 promila alkoholu „wydmuchał” kierowca skontrolowany przez funkcjonariuszy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej. Mężczyznę zatrzymano w związku z naruszeniem obowiązku uiszczenia opłaty za przejazd płatnymi odcinkami dróg. Został przekazany patrolowi Policji.
182
113Nieopłacalna jazda na cudzej karcie
Nie dość, że przekroczył dopuszczalne normy prowadzenia pojazdu ciężarowego, to fakt za długiej jazdy mężczyzna zamierzał ukryć, posługując się kartą kierowcy należącą do szefa. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali na okres 3 miesięcy prawo jazdy kierowcy 40-tonowego zestawu, a wobec przewoźnika zostało wszczęte postępowanie administracyjne.
34
114Z Turcji do Polski „na magnesie”
Kierowca tureckiej ciężarówki przejechał ponad 2 tys. 300 km, z czego niemal na połowie tej trasy rejestrował fikcyjny odpoczynek. Tuż po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że używał magnesu, który zakłócał pracę tachografu i drogomierza pojazdu. Naruszenie stwierdzili inspektorzy z podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
167
115Z dwoma kartami i bez zezwolenia
Jeden z kierowców przejechał pół Europy bez zezwolenia na wykonywanie międzynarodowego przewozu, inny posługiwał się dwoma kartami kierowcy. Nieprawidłowo wykonywane przewozy ujawniły kontrole przeprowadzone przez inspektorów kujawsko-pomorskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
37


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie14
2kujawsko-pomorskie8
3lubelskie6
4lubuskie24
5mazowieckie27
6małopolskie21
7opolskie24
8podkarpackie7
9podlaskie8
10pomorskie36
11śląskie75
12świętokrzyskie4
13warmińsko-mazurskie21
14wielkopolskie9
15zachodniopomorskie21

    Czas oczekiwania na granicach
30-3-2023 godz. 3
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 0 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 1
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 15 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 7 0 0 0 0
Hrebenne 0 5 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 0
Korczowa 0 3 0 1 0 0
Medyka 0 6 0 0 0 0
Kroscienko 0 3 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2023-03-29
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,28294,3695
dolar australijski1AUD2,86052,9183
dolar kanadyjski1CAD3,13523,1986
euro1EUR4,63594,7295
forint (Węgry)100HUF1,21431,2389
frank szwajcarski1CHF4,65104,7450
funt szterling1GBP5,27175,3781
jen (Japonia)100JPY3,27113,3371
korona czeska1CZK0,19620,2002
korona duńska1DKK0,62240,6350
korona norweska1NOK0,41080,4192
korona szwedzka1SEK0,41390,4223
SDR (MFW)1XDR5,77385,8904


   Święta w Europie do 28-06-2023
Data Kraj Uwagi
04-4-23Francjalokalnie
06-4-23Norwegiawszędzie
06-4-23Hiszpanialokalnie
06-4-23Daniawszędzie
07-4-23Szwajcarialokalnie
07-4-23Szwecjawszędzie
07-4-23Węgrywszędzie
07-4-23Łotwawszędzie
07-4-23Niemcywszędzie
07-4-23Norwegiawszędzie
07-4-23Portugaliawszędzie
07-4-23Słowacjawszędzie
07-4-23Hiszpaniawszędzie
07-4-23Finlandiawszędzie
07-4-23Estoniawszędzie
07-4-23Daniawszędzie
07-4-23Czechywszędzie
09-4-23Włochywszędzie
09-4-23Łotwawszędzie
09-4-23Norwegiawszędzie
09-4-23POLSKAwszędzie
09-4-23Portugaliawszędzie
09-4-23Litwawszędzie
09-4-23Finlandiawszędzie
09-4-23Estoniawszędzie
09-4-23Daniawszędzie
09-4-23BiHlokalnie
10-4-23Szwecjawszędzie
10-4-23W.Brytaniawszędzie
10-4-23Włochywszędzie
10-4-23Węgrywszędzie
10-4-23Luksemburgwszędzie
10-4-23Łotwawszędzie
10-4-23Niemcywszędzie
10-4-23Norwegiawszędzie
10-4-23POLSKAwszędzie
10-4-23Słowacjawszędzie
10-4-23Litwawszędzie
10-4-23Irlandiawszędzie
10-4-23Hiszpanialokalnie
10-4-23Francjawszędzie
10-4-23Finlandiawszędzie
10-4-23Daniawszędzie
10-4-23Czechywszędzie
10-4-23Chorwacjawszędzie
10-4-23Holandiawszędzie
10-4-23Belgiawszędzie
10-4-23Austriawszędzie
10-4-23BiHlokalnie
14-4-23Serbiawszędzie
14-4-23Rumuniawszędzie
14-4-23Grecjawszędzie
16-4-23Serbiawszędzie
16-4-23Rumuniawszędzie
16-4-23BiHlokalnie
16-4-23Bułgariawszędzie
17-4-23Serbiawszędzie
17-4-23Ukrainawszędzie
17-4-23Rumuniawszędzie
17-4-23Grecjawszędzie
17-4-23Bułgariawszędzie
20-4-23Turcjalokalnie
21-4-23Turcjawszędzie
22-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Turcjawszędzie
23-4-23Hiszpanialokalnie
24-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Białoruśwszędzie
25-4-23Włochywszędzie
25-4-23Portugaliawszędzie
27-4-23Słoweniawszędzie
27-4-23Holandiawszędzie
01-5-23Słoweniawszędzie
01-5-23Szwajcariawszędzie
01-5-23Szwecjawszędzie
01-5-23W.Brytaniawszędzie
01-5-23Turcjawszędzie
01-5-23Białoruśwszędzie
01-5-23Serbiawszędzie
01-5-23Ukrainawszędzie
01-5-23Włochywszędzie
01-5-23Węgrywszędzie
01-5-23Luksemburgwszędzie
01-5-23Łotwawszędzie
01-5-23Niemcywszędzie
01-5-23Norwegiawszędzie
01-5-23POLSKAwszędzie
01-5-23Portugaliawszędzie
01-5-23Rumuniawszędzie
01-5-23Słowacjawszędzie
01-5-23Litwawszędzie
01-5-23Irlandiawszędzie
01-5-23Hiszpaniawszędzie
01-5-23Francjawszędzie
01-5-23Finlandiawszędzie
01-5-23Estoniawszędzie
01-5-23Czechywszędzie
01-5-23Chorwacjawszędzie
01-5-23Bułgariawszędzie
01-5-23Grecjawszędzie
01-5-23Belgiawszędzie
01-5-23Austriawszędzie
01-5-23BiHwszędzie
02-5-23Słoweniawszędzie
02-5-23Serbiawszędzie
02-5-23Hiszpanialokalnie
02-5-23BiHwszędzie
03-5-23POLSKAwszędzie
04-5-23Łotwawszędzie
05-5-23Daniawszędzie
06-5-23Bułgariawszędzie
08-5-23Białoruśwszędzie
08-5-23Słowacjawszędzie
08-5-23Francjawszędzie
08-5-23Czechywszędzie
09-5-23Białoruśwszędzie
09-5-23Ukrainawszędzie
09-5-23Luksemburgwszędzie
09-5-23BiHlokalnie
17-5-23Norwegiawszędzie
17-5-23Hiszpanialokalnie
18-5-23Szwajcariawszędzie
18-5-23Szwecjawszędzie
18-5-23Luksemburgwszędzie
18-5-23Niemcywszędzie
18-5-23Norwegiawszędzie
18-5-23Holandiawszędzie
18-5-23Francjawszędzie
18-5-23Finlandiawszędzie
18-5-23Daniawszędzie
18-5-23Belgiawszędzie
18-5-23Austriawszędzie
19-5-23Turcjawszędzie
28-5-23Norwegiawszędzie
28-5-23POLSKAwszędzie
28-5-23Finlandiawszędzie
28-5-23Estoniawszędzie
28-5-23Daniawszędzie
29-5-23Szwajcarialokalnie
29-5-23W.Brytaniawszędzie
29-5-23Węgrywszędzie
29-5-23Luksemburgwszędzie
29-5-23Niemcywszędzie
29-5-23Norwegiawszędzie
29-5-23Holandiawszędzie
29-5-23Francjawszędzie
29-5-23Daniawszędzie
29-5-23Belgiawszędzie
29-5-23Austriawszędzie
30-5-23Hiszpanialokalnie
30-5-23Chorwacjawszędzie
31-5-23Hiszpanialokalnie
01-6-23Rumuniawszędzie
02-6-23Włochywszędzie
04-6-23Rumuniawszędzie
05-6-23Rumuniawszędzie
06-6-23Szwecjawszędzie
06-6-23Ukrainawszędzie
06-6-23Portugaliawszędzie
06-6-23Chorwacjawszędzie
06-6-23Grecjawszędzie
08-6-23Szwajcarialokalnie
08-6-23Niemcylokalnie
08-6-23POLSKAwszędzie
08-6-23Austriawszędzie
08-6-23BiHlokalnie
09-6-23Hiszpanialokalnie
10-6-23Portugaliawszędzie
22-6-23Chorwacjawszędzie
23-6-23Luksemburgwszędzie
23-6-23Łotwawszędzie
23-6-23Estoniawszędzie
24-6-23Szwecjawszędzie
24-6-23Łotwawszędzie
24-6-23Litwawszędzie
24-6-23Finlandiawszędzie
24-6-23Estoniawszędzie
25-6-23Słoweniawszędzie
27-6-23Turcjalokalnie
28-6-23Turcjawszędzie
28-6-23Ukrainawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 28.12.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Słowenia 7.05 14.18
Rumunia 7.23 13.83
Bułgaria 7.31 13.68
Czechy 7.47 13.39
Luksemburg 7.51 13.32
Portugalia 7.55 13.25
Łotwa 7.57 13.21
Słowacja 7.66 13.05
POLSKA 7.66 13.05
Litwa 7.76 12.89
Hiszpania 7.88 12.69
Włochy 7.88 12.69
Węgry 8.11 12.33
Francja 8.22 12.17
Irlandia 8.24 12.14
Belgia 8.40 11.90
Grecja 8.41 11.89
Austria 8.42 11.88
Niemcy 8.55 11.70
Estonia 8.64 11.57
Holandia 8.77 11.40
Dania 9.22 10.85
Finlandia 9.22 10.85
Norwegia 9.67 10.34
Szwajcaria 9.72 10.29
W.Brytania 9.85 10.15
Szwecja 9.93 10.07

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.