espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
firma logistyczna nawiąże współprace na 24 tony
2015-06-19 11:58:47

Pax
najlepsza oferta na rynku dla przewoźników na firany 13, 6
2016-09-29 17:18:59

INTRA
stałe ładunki d, at, b, nl, fr, it, esp
2014-01-22 10:54:20

Zeta oil
pax logistics zatrudni przewozników
2015-09-17 22:10:40

PAX Logistics
poszukujemy przewoznikow z ciagnikami siodlowymi
2010-03-04 12:56:00

Ahola Transport
spedytor międzynarodowy!! kielce/ kraków/ poznań/ białystok
2013-04-17 12:48:44

JH
stała współpraca z samochodem kontener dcm 3.5t
2010-03-08 20:47:40

FHU MONIA
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 78/2022
Kontyngent zezwoleń Białoruś ogólne – niewystarczająca liczba zezwoleń.
INFORMACJA 78/2022
Kontyngent zezwoleń Białoruś ogólne – niewystarczająca liczba zezwoleń.
INFORMACJA 77/2022
Powołanie Komisji Społecznej do spraw podziału zezwoleń zagranicznych.
INFORMACJA 75/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 75/2022
Zakończenie wydawania zezwoleń Węgry kr-3 EURO3
INFORMACJA 74/2022
Wydawanie zezwoleń Turcja wjazd na pusto lub kr-3 S
INFORMACJA 73/2022
Wydawanie zezwoleń Kazachstan kr-3 S
INFORMACJA 72/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 71/2022
Dodatkowe limity Grudzień
INFORMACJA 70/2022
Dot. zwrotu kart z karnetów do zezwoleń EKMT
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5423)
Nr. Komunikat Oglądano
76Bez karty, z usterkami i nadmiarem ładunku
Kierowca wywrotki z kruszywem sam zwrócił na siebie uwagę funkcjonariuszy z warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ładunku było za dużo i nie został zakryty plandeką. Gdy inspektorzy zatrzymali ciężarówkę do kontroli okazało się, że kierowca nie umieścił karty w tachografie – nie rejestrował czasu pracy, przebytej drogi i prędkości pojazdu. Nieprawidłowości stwierdzono też w stanie technicznym wywrotki.
45
77Zabezpieczyli miejsca wypadków i wezwali służby ratunkowe
Inspektorzy z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, kontrolując pobór opłat drogowych na śląskich odcinkach A4 oraz S1, byli pierwsi na miejscu dwóch poważnych wypadków drogowych. Natychmiast zabezpieczyli miejsca zdarzeń, ruszyli na pomoc poszkodowanym oraz wezwali służby ratunkowe.
75
78Długa lista naruszeń norm czasu pracy
23 naruszeń związanych z nieprzestrzeganiem norm czasu pracy i brakiem wpisów manualnych na karcie do tachografu dopuścił się kierowca tureckiej ciężarówki w okresie 28 dni poprzedzających kontrolę. Funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowcę kilkoma mandatami karnymi. Wobec przewoźnika zostanie wszczęte postępowanie administracyjne.
73
79Z pękniętymi tarczami hamulcowymi
Niebezpieczną usterkę w ciężarówce ujawnili inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obie tarcze hamulcowe na pierwszej osi ciągnika siodłowego były pęknięte. Inspektorzy zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i wycofali go z ruchu.
75
80SCR/Adblue manipulation Masterclass 2022
Duńskie warsztaty dla najlepszych, poświęcone manipulacjom w układach selektywnej redukcji katalitycznej (SCR).
72
81Na trzeciej karcie
Zatrzymaniem praw jazdy zakończyła się kontrola dwójki kierowców przeprowadzona na terenie Wałbrzycha przez inspektorów dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
73
82Odwołana wycieczka
Inspektorzy z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu autokar z niesprawnym mechanizmem awaryjnego otwierania drzwi, którym jeden z lokalnych przewoźników chciał zawieść młodzież na wycieczkę do Małopolski.
79
83Z promilami i sądowym zakazem
Ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca dostawczaka, którego zatrzymali inspektorzy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Nie dość, że prowadził pijany, to okazało się, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom olsztyńskiej Policji.
72
84Przez granicę na karcie „kolegi”
Białoruski kierowca przejechał przez granicę z Polską, rejestrując czas pracy na konto innego kierowcy. W trakcie kontroli kartę „kolegi” wyrzucił do studzienki kanalizacyjnej. Inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali mężczyznę mandatem karnym i zatrzymali jego prawo jazdy na 3 miesiące.
75
85Czas pracy nie był przestrzegany
Kierowca węgierskiej ciężarówki ingerował w pracę tachografu, a kierujący tureckim pojazdem jechał zdecydowanie za długo. Pierwszy trafił do policyjnego aresztu, a drugi został ukarany mandatami. Kontrole przeprowadzili inspektorzy ze śląskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
72
86Ciężarówki z usterkami
Pęknięte tarcze hamulcowe, niesprawny układ ABS, wycieki płynów eksploatacyjnych i zużyte ogumienie – te nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdów ciężarowych stwierdzili inspektorzy warmińsko-mazurskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W dwóch przypadkach wydano zakaz dalszej jazdy.
76
87Za duża waga
Przewozy elementów placów zabaw, mięsa, maszyn rolniczych i części do mebli – w każdym z tych transportów przekroczono normy tonażowe. Kontrole inspektorów warmińsko-mazurskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyły się zakazami dalszej jazdy do czasy przeładowania nadmiaru towarów.
73
88Tonaż mocno przekroczony
O ponad 3 t za dużo ważył zarówno dostawczak, którym wieziono jaja, jak i zestaw, transportujący koparkę z dwoma łyżkami i włókniną. Kontrole przeprowadzone przez inspektorów dolnośląskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, zakończyły się zakazami dalszej jazdy do czasu przywrócenia pojazdów do stanu normatywnego.
46
89Nielegalna ingerencja w system SCR
Zakazem dalszej jazdy zakończyła się kontrola warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W skontrolowanej przez inspektorów ciężarówce wykorzystywano urządzenie fałszujące wskazania komputera pokładowego co do sprawności działania układu oczyszczania spalin.
73
9020 lat Inspekcji Transportu Drogowego w Małopolsce
Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego już od 20 lat dbają o bezpieczeństwo na polskich drogach. Skuteczne kontrole na terenie całego kraju są możliwe dzięki 16 Wojewódzkim Inspektoratom Transportu Drogowego. Z udziałem Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka oraz Głównego Inspektora Transportu Drogowego Alvina Gajadhura podsumowano dwie dekady działalności inspektoratu w Krakowie.
74
91Lista usterek nie miała końca
Zbiornik powietrza i kosz koła zapasowego przymocowane pasami, a odłączone przewody hamulcowe zabezpieczone trytytką. Ciężarówką w tak fatalnym stanie technicznym przewożono ważące niemal 17 ton bloki kamienne. Zestaw wycofali z ruchu inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego ze Szczecina.
82
92Niesprawna ciężarówka z przekroczonym tonażem
O ponad 3 t za dużo ważyła ciężarówka zatrzymana przez inspektorów warmińsko-mazurskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy stwierdzili też znaczne ubytki powietrza z układu hamulcowego, wycieki płynów eksploatacyjnych i uszkodzenia opony. Kontrola zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
78
93Ponad 120-tonowy zestaw na autostradzie A1
Zezwolenie, które miał kierowca, uprawniało do przejazdu pojazdem nienormatywnym o masie do 60 t. Tymczasem zestaw, zatrzymany przez inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego, ważył ponad dwa razy tyle. Zabrakło też pojazdów pilotujących przejazd. Skontrolowany zestaw trafił na parking strzeżony.
81
94Transport niesprawnymi naczepami
Nie dość, że w skontrolowanych naczepach inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili poważne usterki, to przewozy z ich udziałem były wykonywane nieprawidłowo. W jednym przypadku naczepa nie była przystosowana do transportu drzewa. W drugim okazało się, że naczepa jest w fatalnym stanie technicznym, a kierowca nie miał dokumentów potwierdzających jej dopuszczenie do ruchu.
80
95Przewóz odpadów niesprawnymi pojazdami
Nieprawidłowości w przewozie odpadów nie było, były za to usterki techniczne. Stwierdzili je inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego, w trakcie kontroli prowadzonych wspólnie z innymi służbami.
76
96Jazda niezgodna z przepisami
Kierowca ciężarówki rejestrował swoją aktywność na konto innego kierowcy i nie przestrzegał norm czasu pracy. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili też inne nieprawidłowości.
72
97Międzynarodowe warsztaty TECHCA w Radomiu
O szczegółowych kontrolach stanu technicznego ciężarówek i zabezpieczeniu ładunków rozmawiali przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego ze swoimi odpowiednikami z dziesięciu zagranicznych służb kontroli transportu drogowego. W trakcie międzynarodowych warsztatów, odbywających się w ramach działalności organizacji Euro Contrôle Route, zagraniczni inspektorzy korzystali również z najnowocześniejszego sprzętu kontrolnego Inspekcji Transportu Drogowego.
76
98Wzmożone kontrole trzeźwości
Stan trzeźwości blisko 530 kierowców samochodów ciężarowych i dostawczych oraz autobusów skontrolowali w trakcie poniedziałkowych działań inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednej z ciężarówki miał 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
80
99Inspektorzy ITD na miejscu wypadku
Na miejsce groźnego wypadku, do którego doszło w Poznaniu, zostali wezwani inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Dane z tachografu samochodu ciężarowego pomogą w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.
77
100Wstrzymany przewóz substancji żrącej
Cysterną z popękanymi tarczami hamulcowymi przy kołach oraz nadmiernie zużytym ogumieniem przewożono ponad 21 ton substancji żrącej (ADR). Pojazd wycofali z dalszej jazdy funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
75
101Nietrzeźwy wsiadł za kierownicę autobusu. Miał przewieźć dzieci z Katowic do Karpacza
Blisko 0,9 promila alkoholu wydmuchał kierowca autobusu, który miał przewieźć grupę uczniów jednej z katowickich szkół podstawowych na wycieczkę do Karpacza. Kontrola wykazała również rozbieżność w stanie drogomierza autobusu z informacją zawartą w bazie CEPiK. Inspektorzy ze śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego przekazali kierowcę oraz pojazd do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
73
102Podpisanie umowy między służewieckim aresztem a Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego
Dyrektor Aresztu Śledczego w Warszawie-Służewcu podpisał umowę z Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego, który reprezentowała Dyrektor Generalna Małgorzata Intze. Umowa dotyczyła zatrudnienia osób skazanych. W trakcie podpisania umowy obecny był także płk Zbigniew Brzostek, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Warszawie.
79
103Gabaryt bez zezwolenia i pojazdu pilotującego
Zestaw przewożący koparkę gąsienicową ważył blisko 77,5 t oraz miał przekroczone dozwolone naciski niemal wszystkich osi. Kierowca okazał zezwolenie, ale uprawniało ono do przejazdu pojazdu nienormatywnego o masie do 60 t i naciskach osi zgodnych z przepisami. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali przewóz koparki. Ciężarówka trafiła na wyznaczony parking strzeżony.
80
104Niedozwolona przeróbka instalacji tachografu
Choć turecka ciężarówka była w ruchu, to tachograf rejestrował jej postój. Kierowca mógł zatem w każdej chwili zapisywać rzekomy odpoczynek zamiast jazdy. Wszystko za sprawą zmanipulowanego czujnika ruchu i instalacji tachografu. Niedozwoloną ingerencję w samochodzie ciężarowym wykryli funkcjonariusze lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
77
105Samochody ciężarowe z usterkami
Uszkodzona opona na przedniej osi ciągnika siodłowego groziła wystrzałem. Pojazd z niebezpieczną usterką wycofali z ruchu inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zagrożenie na drodze stwarzał również samochód ciężarowy, który skontrolowali funkcjonariuszy warmińsko-mazurskiej ITD.
77
106Siedzenia na drewnianych klockach i trytytkach
Fotele pasażerów były „przytwierdzone” do podłogi za pomocą drewnianych kołków, gwoździ oraz plastikowych opasek zaciskowych. I na tym nie koniec. Do katalogu nieprawidłowości dochodzi jeszcze pęknięta felga, pęknięta przednia szyba i brak możliwości zamknięcia drzwi od bagażnika. Autobus z takimi usterkami woził pasażerów na linii regularnej w Małopolsce. Został wycofany z ruchu przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego.
79
107Powypadkowe kontrole danych z tachografów
Do dwóch wypadków z udziałem samochodów ciężarowych oraz rowerzystów zostali wezwani w ostatnich dniach inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy zgrali oraz przeanalizowali dane z tachografów cyfrowych i kart kierowców ciężarówek.
83
108Z Serbii do Polski z promilami
Kierowca serbskiej ciężarówki wydmuchał ponad pół promila alkoholu. Został zatrzymany przez patrol małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie przewożenia ładunku z Serbii do Polski. Nietrzeźwego kierującego przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
77
109Nie miał przeglądu i zezwolenia, a przewoził pracowników
Dowoził górników do kopalni, choć nie miał zezwolenia na prowadzenie linii regularnej specjalnej. Autobus, którym osobiście kierował przedsiębiorca, nie miał też ważnego przeglądu technicznego. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
75
110Za duże naciski osi naczepy na drogę
Nieprawidłowy przewóz metalowych elementów do zabezpieczenia ścian wykopów wstrzymali tymczasowo inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Naciski osi naczepy na drogę przekraczały dopuszczalną normę o blisko 2,5 tony. Zestaw ciężarowy był również za długi.
83
111Symulował odpoczynek używając cudzej karty w tachografie
Kierowca polskiej ciężarówki rejestrował swoje aktywności na konto innej osoby. W tachografie znajdowała się karta należąca do innego kierowcy. W trakcie kontroli inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili także, że kierowca wielokrotnie nie stosował się do przepisów regulujących normy czasu pracy.
80
112Transport alkoholu na „podwójnym gazie”
Ponad pół promila alkoholu wydmuchał kierowca łotewskiej ciężarówki, którą przewoził alkohol na Łotwę. Nietrzeźwego kierującego zatrzymali do rutynowej kontroli inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.
78
113Nienormatywne przewozy wstrzymane przez ITD
Trzy zestawy ciężarowe należące do tego samego przedsiębiorcy, jadące nocą ekspresową „trójką”, zatrzymali do kontroli funkcjonariusze z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z nich składał się z trzech pojazdów i był za ciężki o ponad 32 tony. Nienormatywne ciężarówki zostały skierowane na parking strzeżony. Wobec przewoźnika drogowego będą wszczęte postępowania administracyjne.
74
114Naruszenia w przewozie zwierząt
Kierowca ciężarówki, którą przewożono zwierzęta, nie rejestrował swoich aktywności na karcie do tachografu. Oprócz tego, dzień wcześniej, kilkukrotnie naruszył normy czasu pracy. Funkcjonariusze z lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili również, że przedsiębiorca nie ma uprawnień do wykonywania transportu drogowego.
81
115Z 2 promilami pod prąd
Jechał pod prąd jedną z łódzkich ulic. Kiedy został zatrzymany przez wspólny patrol Inspekcji Transportu Drogowego i Policji, okazało się, że jest pijany. Kierowca samochodu osobowego wydmuchał ponad 2 promile.
77


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie33
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie11
4lubuskie23
5mazowieckie40
6małopolskie37
7opolskie41
8podkarpackie13
9podlaskie6
10pomorskie18
11śląskie47
12świętokrzyskie10
13warmińsko-mazurskie25
14wielkopolskie14
15zachodniopomorskie15
16łódzkie22

    Czas oczekiwania na granicach
1-12-2022 godz. 1
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 22 0 0 0 5
Terespol 0 0 0 0 0 2
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 16 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 8 0 0 0 0
Hrebenne 0 6 0 0 0 0
Zosin 0 2 0 0 0 1
Korczowa 0 23 0 0 0 0
Medyka 0 17 0 0 0 1
Kroscienko 0 8 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-11-30
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,47494,5653
dolar australijski1AUD3,00283,0634
dolar kanadyjski1CAD3,30053,3671
euro1EUR4,62714,7205
forint (Węgry)100HUF1,13051,1533
frank szwajcarski1CHF4,69824,7932
funt szterling1GBP5,35665,4648
jen (Japonia)100JPY3,22853,2937
korona czeska1CZK0,19000,1938
korona duńska1DKK0,62220,6348
korona norweska1NOK0,44750,4565
korona szwedzka1SEK0,42400,4326
SDR (MFW)1XDR5,82475,9423


   Święta w Europie do 1-03-2023
Data Kraj Uwagi
06-12-22Hiszpaniawszędzie
06-12-22Finlandiawszędzie
08-12-22Włochywszędzie
08-12-22Szwajcarialokalnie
08-12-22Portugaliawszędzie
08-12-22Hiszpaniawszędzie
08-12-22Andorawszędzie
08-12-22Austriawszędzie
24-12-22Szwajcarialokalnie
24-12-22Słowacjawszędzie
24-12-22Łotwawszędzie
24-12-22Litwawszędzie
24-12-22Finlandiawszędzie
24-12-22Estoniawszędzie
24-12-22Czechywszędzie
24-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22Ukrainawszędzie
25-12-22Włochywszędzie
25-12-22Węgrywszędzie
25-12-22W.Brytaniawszędzie
25-12-22Szwecjawszędzie
25-12-22Szwajcariawszędzie
25-12-22Słoweniawszędzie
25-12-22Słowacjawszędzie
25-12-22Rumuniawszędzie
25-12-22Portugaliawszędzie
25-12-22POLSKAwszędzie
25-12-22Norwegiawszędzie
25-12-22Niemcywszędzie
25-12-22Łotwawszędzie
25-12-22Litwawszędzie
25-12-22Irlandiawszędzie
25-12-22Hiszpaniawszędzie
25-12-22Holandiawszędzie
25-12-22Grecjawszędzie
25-12-22Francjawszędzie
25-12-22Finlandiawszędzie
25-12-22Luksemburgwszędzie
25-12-22Estoniawszędzie
25-12-22Daniawszędzie
25-12-22Czechywszędzie
25-12-22Chorwacjawszędzie
25-12-22Bułgariawszędzie
25-12-22BiHlokalnie
25-12-22Białoruśwszędzie
25-12-22Belgiawszędzie
25-12-22Andorawszędzie
25-12-22Austriawszędzie
26-12-22Ukrainawszędzie
26-12-22Włochywszędzie
26-12-22Węgrywszędzie
26-12-22W.Brytaniawszędzie
26-12-22Szwecjawszędzie
26-12-22Słoweniawszędzie
26-12-22Słowacjawszędzie
26-12-22Rumuniawszędzie
26-12-22POLSKAwszędzie
26-12-22Norwegiawszędzie
26-12-22Niemcywszędzie
26-12-22Łotwawszędzie
26-12-22Litwawszędzie
26-12-22Irlandiawszędzie
26-12-22Hiszpanialokalnie
26-12-22Holandiawszędzie
26-12-22Grecjawszędzie
26-12-22Francjawszędzie
26-12-22Finlandiawszędzie
26-12-22Estoniawszędzie
26-12-22Daniawszędzie
26-12-22Czechywszędzie
26-12-22Chorwacjawszędzie
26-12-22Luksemburgwszędzie
26-12-22Bułgariawszędzie
26-12-22Andorawszędzie
26-12-22Austriawszędzie
27-12-22W.Brytaniawszędzie
31-12-22Łotwawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.