espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia

2010-05-22 09:29:24

ppc transport
przyjme 2 zestawy cs 24 firanka/plandeka
2017-02-06 09:59:48

INTRA
najlepsza oferta na rynku dla przewoźników posiadających firanki
2016-10-19 11:31:49

INTRA
poszukujemy przewoźników z wolnymi ciągnikami siodłowymi
2012-04-16 10:31:39

TRANS POLONIA S.A.
stała praca dla przewoźników z własnym zestawem 24 tony
2015-03-16 13:22:34

Pax Logistics
potrzebne 2 zestawy z naczepą typu jumbo/ klient/kÓŁko
2017-02-22 08:24:47

INTRA
przyjme 2 zestawy cs 24 firanka/plandeka
2017-02-03 12:41:44

INTRA
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 50/2022
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2022
INFORMACJA 49/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 48/2022
Wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 47/2022
dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 46/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3
INFORMACJA 45/2022
dodatkowe limity Sierpień
INFORMACJA 44/2022
Umawianie wizyt on-line w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego
INFORMACJA 43/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Tadżykistan ogólne
INFORMACJA 42/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Chorwacja kraje trzecie
INFORMACJA 41/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5227)
Nr. Komunikat Oglądano
301Wjechali pomimo zakazu tonażowego
Kierowcy czterech ciężarówek zamiast korzystać z wyznaczonego objazdu, skracali drogę jadąc trasą objętą zakazem tonażowym. Za niedostosowanie się do zakazu obowiązującego na jednej z ulic w Bieżuniu, zostali ukarani mandatami przez funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
20
302Straty poważniejsze niż zyskany czas
Trzy przypadki ingerencji w pracę tachografów ujawnili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy wykorzystując różne, niedozwolone, sposoby próbowali ukryć swoją aktywność za kierownicą ciężarowego pojazdu. Próby okazały się daremne. Stracili prawa jazdy na 3 miesiące.
21
303Na zużytych oponach i z pękniętą tarczą hamulcową
Zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych i zakazami dalszej jazdy zakończyły się kontrole polskiej i bułgarskiej ciężarówki. Inspektorzy wielkopolskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili w pojazdach niebezpieczne usterki ogumienia i hamulców. Za zaniedbania techniczne odpowiedzialność grozi teraz przewoźnikom oraz osobom zarządzającym transportem w firmach.
21
304Szef firmy z zatrzymanym prawkiem
Za kierownicą polskiej ciężarówki siedział przedsiębiorca, a do impulsatora przy skrzyni biegów był przyłożony magnes. Takie zakazane połączenie oznacza dla właściciela firmy przewozowej poważne konsekwencje. I to nie tylko finansowe. Inspektorzy z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące oraz wszczęli postępowanie administracyjne. Swoje czynności wyjaśniające prowadzi również Policja.
21
305Kompletnie pijany jechał „ekspresówką”
Miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i przewoził blisko 19 ton ładunku z Białorusi do Niemiec. Pijanego kierowcę rosyjskiej ciężarówki zatrzymał do rutynowej kontroli drogowej patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Radzymina.
20
306Kumulacja naruszeń czasu pracy
Uzbekistańczyk zatrudniony w polskim przedsiębiorstwie nie miał ważnego świadectwa kierowcy i nie przestrzegał norm czasu pracy. Wielokrotnie jeździł za długo bez wymaganych przerw i odpoczynków. Szereg nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy zatrzymali ciężarówkę z powodu jazdy bez wymaganych świateł mijania lub do jazdy dziennej.
121
307Stracił więcej niż zyskał
Kierowca, który nie rejestrował czasu swojej pracy za kierownicą zespołu pojazdów, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Kontrola inspektorów lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazała, że używał urządzenia zakłócającego pracę tachografu.
24
308Niesprawna ciężarówka i brakujący dokument
Zespół pojazdów litewskiego przewoźnika z niebezpiecznymi usterkami wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z kierowców nie miał także wymaganego dokumentu. Kierowców ukarano mandatami. Konsekwencje finansowe grożą też przewoźnikowi i zarządzającemu transportem w przedsiębiorstwie.
109
309„Trzeźwy poranek” na Mazowszu
Stan trzeźwości 590 kierowców samochodów dostawczych, ciężarówek i autobusów skontrolowali w trakcie kilkugodzinnej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednego z zatrzymanych busów miał blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przekazany do dalszych czynności policjantom z Siedlec.
26
310Z bezpieczeństwem i ekologią nie po drodze
Szereg niebezpiecznych usterek stwierdzili w skontrolowanej ciężarówce inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawny układ hamulcowy, uszkodzona opona i wyciek płynu eksploatacyjnego to nie jedyne uchybienia. Zespołem pojazdów nie można było kontynuować jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości.
88
311Wyłącznik tachografu i jazda bez karty
Urządzenie umożliwiające manipulowanie czasem pracy w rosyjskim zespole pojazdów oraz nierejestrowanie aktywności za kierownicą ciężarówki hiszpańskiego przewoźnika. Te nieprawidłowości stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy lubelskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
25
312Nieważne zezwolenia w transporcie międzynarodowym
Rosyjską i białoruską ciężarówkę skierowano na parking strzeżony, a wobec przewoźników toczą się postępowania administracyjne. Przewozy towarów z Rosji do Niemiec i z Polski do Rosji były wykonywane na podstawie nieważnych zezwoleń. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej i lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
27
313Ukarani za manipulowanie czasem jazdy
Kierujący ciężarówką posługiwał się cudzą kartą kierowcy i jechał za długo, a dwóch kolejnych nie rejestrowało swojej aktywności zgodnie z przepisami. Na dodatek jeden z mężczyzn w ogóle nie miał prawa prowadzić pojazdu ciężarowego. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali nie tylko kierujących.
28
314Z 3 promilami za kierownicą
Był kompletnie pijany, a jednak wsiadł za kierownicę i wyjechał na ulice Białegostoku. Kierowca osobówki „wydmuchał” ponad 3 promile alkoholu. Dalszą jazdę uniemożliwili mu inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
29
315Złudna oszczędność
Kierowcy trzech ciężarówek „odpoczywali”, mimo że w trakcie rzekomego „odpoczynku” wykonywali przewozy. Używali nie swoich kart lub ingerowali w pracę tachografu. Dalszą jazdę z naruszeniem norm czasu pracy, uniemożliwili im inspektorzy kujawsko-pomorskiej i śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
142
316Kontrole zagranicznych ciężarówek wykazały nieprawidłowości
Kierowca rosyjskiej ciężarówki wykonywał przewóz drogowy rzeczy tranzytem przez Polskę bez ważnego zezwolenia. W dokumencie nie wpisał numerów rejestracyjnych ciągnika siodłowego i naczepy. Z kolei kierowca litewskiej ciężarówki skrócił swój odpoczynek o blisko pięć godzin. Nieprawidłowości stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
33
317Przewóz z niebezpiecznymi usterkami
Zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym stwarzała ciężarówka białoruskiego przewoźnika, którą wykonywano przewóz z Rosji do Portugalii. Zestaw jechał bez jednego koła w naczepie. Pęknięte były również tarcze i brakowało klocków hamulcowych. Inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali pojazd z ruchu do czasu jego naprawy.
25
318Bez ważnego przeglądu i z mnóstwem usterek
Metalowe kolce antypoślizgowe w oponach na tylnej osi przejeżdżającej ciężarówki zwróciły uwagę inspektorów z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W trakcie kontroli stwierdzili szereg innych nieprawidłowości, nie tylko w stanie technicznym pojazdu. Niesprawne samochód ciężarowy został odholowany. Kierowcę ukarano mandatami.
24
319Wykonawca odcinkowych pomiarów prędkości wybrany
200 km dróg zostanie objętych kontrolami z wykorzystaniem odcinkowych pomiarów prędkości. CANARD wybrał wykonawcę. 39 urządzeń będzie kontrolowało prędkość na różnych kategoriach dróg, w tym autostradach.
69
320Kontrole wykluczyły dalszą jazdę
Usterki układów hamulcowych i nadmierne zanieczyszczanie środowiska stwierdzili inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego w zespołach pojazdów skontrolowanych na drogach krajowych nr 8 i 46. Dalsza jazda zatrzymanych ciężarówek nie mogła być kontynuowana.
30
321Nie tylko za duże zbiorniki paliwa
Rosyjska ciężarówka wyposażona była w zbiorniki oleju napędowego o zbyt dużej pojemności, a jej kierowcy naruszyli normy czasu pracy. Zestaw przewożący ładunek z Białorusi do Belgii zatrzymał patrol z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Dalsze czynności przeprowadzili funkcjonariusze z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie.
105
322Transport odpadów pod nadzorem
15 pojazdów przewożących odpady skontrolowali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu. W 2 przypadkach przewóz odbywał się nieprawidłowo. Niewłaściwie zorganizowany transport wstrzymali także inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przewóz odpadów wykonywany niezgodnie z przepisami zagrożony jest wysokimi karami finansowymi.
44
323Jechali niedozwolonym skrótem
Ukaraniem kierowców czterech ciężarówek zakończyła się interwencja funkcjonariuszy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego na jednej z ulic w Bieżuniu. Kierujący skracali sobie drogę i nie zważali na obowiązujący tam zakaz tonażowy.
90
324Kierowca bez uprawnień, ciężarówka niedostosowana do przewozu ADR
Wstrzymaniem transportu z Hiszpanii do Rosji zakończyła się kontrola, którą przeprowadzili inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierujący ciężarówką deklarował, że wiezie chemię gospodarczą, tyle że w dużych pojemnikach typu DPPL znajdował się materiał żrący. Mężczyzna nie miał uprawnień do przewozu ADR, ciężarówka nie była prawidłowo oznakowana, a zbiorniki paliwa miały pojemność większą niż dopuszczalna.
33
325Na „podwójnym gazie” i bez zezwolenia
Ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki należącej do białoruskiego przewoźnika. Wykonywał on międzynarodowy transport rzeczy z Niderlandów do Rosji bez ważnego zezwolenia. Nietrzeźwego kierowcę zatrzymali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego i przekazali policjantom ze Słubic. Zestaw odholowano na parking strzeżony.
30
326Pięć kontroli i pięć wyłączników tachografu
W czterech mołdawskich i jednej tureckiej ciężarówce były zainstalowane wyłączniki tachografów. Kierowcy mogli więc rejestrować rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Niedozwolone urządzenia w pojazdach stwierdzili inspektorzy lubelskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zestawy skierowano do serwisu tachografów. Wobec przewoźników toczą się postępowania administracyjne.
32
327Akcja „dymomierz” w Małopolsce
43 skontrolowane pojazdy i 6 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – to wynik działań z użyciem dymomierza. Stan techniczny ciężarówek wzięli „pod lupę” funkcjonariusze z małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
82
328„Zezwolenia” zatrzymane i unieważnione
Bez dokumentu uprawniającego do wykonania międzynarodowego przewozu drogowego jechali przez Polskę kierowcy zespołów pojazdów należących do przewoźników z Rosji i Białorusi. Inspektorzy lubuskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali ciężarówki jadące z Francji i Niderlandów do Rosji oraz z Rosji do Niemiec. Kontrole zakończyły się skierowaniem transportów na parking strzeżony do czasu opłacenia kaucji na poczet kary pieniężnej i okazania prawidłowo wypełnionego zezwolenia.
59
329Kontrole wykazały zaniedbania
Niesprawne hamulce, nieważne zezwolenie na wykonywany przewóz i nieprawidłowości związane z tachografem to bilans kontroli przeprowadzonych przez inspektorów podlaskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zatrzymane ciężarówki zostały tymczasowo wycofane z ruchu. Konsekwencje ponieśli nie tylko kierowcy, ale także ich pracodawcy.
54
330Fatalny stan techniczny i brak uprawnień
Nieprawidłowości dyskwalifikujące pojazdy ciężarowe z dalszej jazdy stwierdzili w trakcie kontroli inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W jednym przypadku chodziło o niebezpieczne usterki, w drugim – kierujący nie miał uprawnień pozwalających na prowadzenie ciężarowego samochodu. Ukarani zostaną nie tylko kierowcy.
157
331Cysterna z niebezpiecznymi usterkami
Jedno z kół białoruskiej naczepy-cysterny w ogóle nie hamowało, a różnica sił hamowania na jednej z osi wynosiła ponad 80 procent. Pęknięta była również jedna z tarcz hamulcowych. Niesprawną cysternę wycofali z ruchu funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za poważne zaniedbania stanu technicznego odpowie teraz przewoźnik.
59
332Z Belgii do Rosji „na podwójnym gazie”
Ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki jadącej z Belgii do Rosji. Został zatrzymany przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Białorusin został przekazany do dyspozycji Policji.
59
333Liczne naruszenia
Ignorowanie przepisów regulujących czas pracy, brak świadectwa kierowcy oraz urządzenie wyłączające pracę tachografu i używanie cudzej karty kierowcy, stwierdzili w trakcie kontroli samochodów ciężarowych inspektorzy świętokrzyskiej i małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi. Konsekwencje poniosą także zagraniczni przewoźnicy.
61
334Za ciężki transport desek
Znacznie przeciążony samochód dostawczy wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nadmiar towaru przeładowano na ciężarówkę. Kierowcę ukarano wysokim mandatem.
170
335Niesprawnym autobusem po przedszkolaków
Wycieki płynu eksploatacyjnego i usterkę oświetlenia stwierdzili w skontrolowanym autobusie inspektorzy dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Niesprawnym autokarem na wycieczkę miała jechać grupa przedszkolaków. Na miejsce kontroli został podstawiony zastępczy pojazd.
72
336Z podrobionym prawkiem i bez licencji
Z podrobionym prawem jazdy oraz bez wymaganej licencji i badań lekarskich przewoził zarobkowo pasażerów kierowca pseudo taksówki. Tadżykistańczyk skontrolowany przez patrol mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego został przekazany funkcjonariuszom stołecznej Policji. Samochód odholowano na parking strzeżony.
189
337Uzupełniał zezwolenie po zatrzymaniu
Skierowaniem rosyjskiej ciężarówki na wyznaczony parking strzeżony i wszczęciem postępowania administracyjnego zakończyła się jej kontrola. Kierowca próbował uzupełnić brakujące wpisy w zezwoleniu na wykonywanie międzynarodowego transportu chwilę po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
79
338Łyse opony, niedozwolone urządzenie i niesprawne układy
Zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych i zakazem dalszej jazdy zakończyły się kontrole ciężarówek zatrzymanych na ekspresowej „trójce” i „siódemce”. Inspektorzy z Wojewódzkich Inspektoratów Transportu Drogowego w Szczecinie i Kielcach mieli zastrzeżenia nie tylko do stanu technicznego pojazdów.
75
339Bez karty i prawidłowych tablic rejestracyjnych
Ciągnik siodłowy i naczepa miały zamontowane tablice rejestracyjne od innych pojazdów. Kierowca, obywatel Uzbekistanu, prowadził ciężarówkę bez karty włożonej do tachografu. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zestaw skierowano na parking strzeżony.
140
340Za duża waga i inne nieprawidłowości
Dwie wywrotki ze zdecydowanie przekroczonym tonażem, bus z niezabezpieczonym ładunkiem i nieprawidłowo oznakowany przewóz odpadów to bilans kontroli, które przeprowadzili inspektorzy zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nieprawidłowości w skontrolowanych pojazdach było więcej.
79


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie21
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie5
4lubuskie27
5mazowieckie41
6małopolskie35
7opolskie21
8podkarpackie10
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie42
12świętokrzyskie9
13warmińsko-mazurskie28
14wielkopolskie11
15zachodniopomorskie9
16łódzkie3

    Czas oczekiwania na granicach
15-8-2022 godz. 10
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 3 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 7 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 6 0 0 0 0
Hrebenne 0 0 0 0 0 0
Zosin 0 6 0 0 0 0
Korczowa 0 10 0 1 0 1
Medyka 0 0 0 0 0 1
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-08-12
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,47244,5628
dolar australijski1AUD3,18883,2532
dolar kanadyjski1CAD3,51073,5817
euro1EUR4,63304,7266
forint (Węgry)100HUF1,17691,2007
frank szwajcarski1CHF4,77064,8670
funt szterling1GBP5,47575,5863
jen (Japonia)100JPY3,38553,4539
korona czeska1CZK0,19040,1942
korona duńska1DKK0,62280,6354
korona norweska1NOK0,47190,4815
korona szwedzka1SEK0,44700,4560
SDR (MFW)1XDR5,97066,0912


   Święta w Europie do 13-11-2022
Data Kraj Uwagi
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
24-8-22Ukrainawszędzie
29-8-22W.Brytanialokalnie
29-8-22Słowacjawszędzie
30-8-22Turcjawszędzie
01-9-22Słowacjawszędzie
06-9-22Bułgariawszędzie
08-9-22Szwajcarialokalnie
08-9-22Hiszpanialokalnie
08-9-22Andorawszędzie
11-9-22Hiszpanialokalnie
15-9-22Słowacjawszędzie
19-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Bułgariawszędzie
25-9-22Szwajcariawszędzie
28-9-22Czechywszędzie
03-10-22Niemcywszędzie
05-10-22Portugaliawszędzie
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Austriawszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.