espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
plandeka na międzynarodówkę
2017-08-16 15:47:39

Schnaider-group
dam pracę
2016-08-31 16:05:42

eziolk
angielski w transporcie
2010-01-06 11:35:46

BSAtrans
usługi transportowe - wywrotki, hakowce – szczecin
2011-12-26 15:31:56

Auto-Met Sp.j
specjalista ds. sprzedaży
2014-01-30 20:36:14

Lobo HR
najlepsza oferta na rynku dla przewoźników posiadających firanki 24 t
2017-01-12 14:02:45

INTRA
stałe zlecenia na anglię
2015-06-29 13:56:52

Pax Logistics
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 50/2022
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2022
INFORMACJA 49/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 48/2022
Wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 47/2022
dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 46/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3
INFORMACJA 45/2022
dodatkowe limity Sierpień
INFORMACJA 44/2022
Umawianie wizyt on-line w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego
INFORMACJA 43/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Tadżykistan ogólne
INFORMACJA 42/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Chorwacja kraje trzecie
INFORMACJA 41/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5227)
Nr. Komunikat Oglądano
376Kontrole na mazowieckich drogach
Ponad 120 pojazdów skontrolowali funkcjonariusze mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy sprawdzali ich wagę i stan techniczny. 16 okazało się przeładowanych. Kierowców ukarano mandatami, zatrzymano 7 dowodów rejestracyjnych i wszczęto 3 postępowania.
76
377Zniszczone ogumienie wykluczyło dalszą jazdę
Brak ważnych badań technicznych i zły stan opon w skontrolowanych na terenie powiatu wolsztyńskiego zespołach pojazdów stwierdzili inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcom zakazano dalszej jazdy do momentu wymiany ogumienia na takie, które nadaje się do bezpiecznego użytku.
170
378Przewóz koni z naruszeniem przepisów
Sześć koni wyścigowych rosyjski przewoźnik wiózł do Rosji i Mongolii bez wymaganej przerwy. Kierowca nie miał wymaganych dokumentów, a do tego nie stosował się do norm czasu pracy i jechał bez karty w tachografie. Kontrola inspektorów podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego na ekspresowej „ósemce” zakończyła się rozładunkiem zwierząt w wyznaczonym przez lekarza weterynarii miejscu i skierowaniem samochodu ciężarowego na parking strzeżony.
63
379Niesprawne transporty
Niesprawne układy hamulcowe i oczyszczania spalin oraz brak wymaganego wyposażenia czy aktualnych badań technicznych to tylko część stwierdzonych nieprawidłowości. Inspektorzy lubuskiej, podlaskiej i świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu ciężarówki w złym stanie technicznym. Jedną z nich realizowano przewóz towarów niebezpiecznych (ADR).
98
380Porozumienie między TDT i GITD podpisane
Główny Inspektor Transportu Drogowego i Dyrektor Transportowego Dozoru Technicznego podpisali dziś porozumienie o współpracy. Wspólne inicjatywy w obszarze nadzoru nad przewozem drogowym towarów niebezpiecznych mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w transporcie drogowym.
64
381Tranzyt z nieplanowanym postojem
Kierowca białoruskiej ciężarówki nie wpisał numerów rejestracyjnych ciągnika siodłowego i naczepy w zezwoleniu na wykonywanie międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego uznali okazany dokument za nieważny i skierowali zestaw na wyznaczony parking strzeżony.
123
382Inspektorzy ITD wezwani na miejsce wypadku
W wyniku groźnie wyglądającego wypadku na wschodniej obwodnicy Poznania jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy, aby pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia.
70
383Niedozwolony tuning oświetlenia ciężarówki
Właściciel polskiej ciężarówki prawdopodobnie chciał, żeby jego pojazd wyróżniał się na drodze. Z przodu i po bokach ciągnika siodłowego zamontowano za dużo dodatkowego oświetlenia pomarańczowej barwy. Taki kolor miały nawet światła do jazdy dziennej. Tak charakterystycznie oświetlony pojazd zwrócił uwagę inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego ze Szczecina. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego, ukaraniem kierowcy mandatem oraz wszczęciem postępowania administracyjnego wobec przewoźnika.
73
384Nieprawidłowy transport ziemi
Za ciężka o trzy tony wywrotka miała nadmierny luz w układzie kierowniczym i niesprawne oświetlenie. Z tyłu pojazdu brakowało tablicy rejestracyjnej, a przewożona ziemia nie była zakryta plandeką. Kierowca nieprawidłowo rejestrował też swoje aktywności. Szereg naruszeń stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
119
385Ciężarówki z wieloma nieprawidłowościami
Naruszenia norm czasu pracy, jazda na karcie innego kierowcy, za duże zbiorniki paliwowe, niespełnione wymogi przewozu ADR – to wynik kontroli ciężarówek przeprowadzonych przez podlaską Inspekcję Transportu Drogowego.
146
386Tymczasowe odstępstwa od stosowania przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdu
Polska działając na podstawie art. 14 ust. 2 rozporządzenia (WE) nr 561/2006 postanowiła wprowadzić tymczasowe odstępstwa od stosowania przepisów art. 6 ust. 1-3, art. 7 oraz art. 8 ust. 8 ww. rozporządzenia dotyczących czasu prowadzenia pojazdu, przerw i okresów odpoczynków kierowców wykonujących krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe osób i rzeczy.
74
387Ciężkie ładunki bez zabezpieczenia
Kierowcy dwóch ciężarówek skontrolowanych przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego nie zabezpieczyli przewożonych ładunków przed przemieszczeniem się w trakcie jazdy. Palety z makulaturą i betonowe kręgi na naczepach nie były spięte pasami transportowymi.
72
388Manipulował czasem pracy
Kontrola inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego zakończyła się dla kierującego ciężarówką trzymiesięcznym zatrzymaniem prawa jazdy za rejestrowanie aktywności na karcie należącej do szefa. Przykre konsekwencje czekają także jego pracodawcę.
73
389Wjechał pomimo zakazu tonażowego
Kierowca zestawu ważącego blisko 40 ton wjechał na drogę powiatową, gdzie obowiązuje zakaz ruchu dla pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 12 t. Funkcjonariusze z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali szofera wysokim mandatem oraz dopisali do jego konta punkty karne.
72
390Za ciężki i za długi zestaw
Ciężarówka przewożąca dwa betonowe słupy ważyła blisko 48 ton zamiast dopuszczalnych 40 i była też za długa o prawie 5 metrów. Niegodny z przepisami był również nacisk grupy osi naczepy. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Nienormatywny zestaw został skierowany na wyznaczony parking strzeżony, a przewoźnikowi grozi teraz wysoka kara pieniężna.
73
391Podsumowanie akcji „Bezpieczny autokar – ferie 2022”
Ponad 770 skontrolowanych autobusów, 23 zatrzymane dowody rejestracyjne i 3 wydane zakazy dalszej jazdy – zakończyły się działania Inspekcji Transportu Drogowego prowadzone w ramach akcji „Bezpieczny autokar – ferie 2022”. Zdecydowana większość kontroli nie budziła zastrzeżeń inspektorów.
163
392Wzmożone kontrole na Opolszczyźnie
97 skontrolowanych pojazdów, 5 wycofanych z ruchu, 16 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – to bilans wzmożonych kontroli przeprowadzonych przez opolskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego.
73
393Za ciężkie busy
Pięć przeładowanych dostawczaków, w tym dwa z ponad dwukrotnie przekroczoną dopuszczalną masą całkowitą. Pojazdy o zdecydowanie zawyżonym tonażu zatrzymali inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego i wstrzymali ich dalszą jazdę do czasu przeładowania nadmiaru ciężaru.
77
394Kierujący ciężarówką nie miał żadnych uprawnień
Kierowca ciężarówki należącej do polskiego przedsiębiorcy nigdy nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Z tego powodu nie mógł wyrobić karty kierowcy, więc rejestrował swoją aktywność tylko w pamięci tachografu. Popełnił też szereg poważnych naruszeń dopuszczalnych norm czasu pracy. Ciężarówka, którą prowadził, nie miała ważnego przeglądu technicznego i legalizacji tachografu. Nieprawidłowości stwierdzili wspólnie funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego i Policji.
71
395Cofnięty licznik i nieprawidłowości w rejestrowaniu czasu pracy
Kontrola inspektorów świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego wykazała spore rozbieżności we wskazaniach drogomierza ciężarówki zatrzymanej na krajowej „dziewiątce”. Od poprzedniego odczytu z licznika „zniknęło” 169 260 km. Oprócz tego kierowca jechał za długo i za krótko odpoczywał, a pojazd miał usterkę. Nieprawidłowości związane z czasem pracy stwierdzili również inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego w zespole pojazdów skontrolowanym na krajowej „siódemce”.
72
396Transport aerozoli niezgodnie z umową ADR
Ponad 16 ton aerozoli zawierających substancje palne i duszące przewożono niezgodnie z przepisami europejskiej umowy dotyczącej transportu towarów niebezpiecznych (ADR). Rosyjska ciężarówka i naczepa nie były oznaczone wymaganymi tablicami LQ w postaci biało-czarnego rombu, które informują o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych w ograniczonych ilościach. Nieprawidłowość stwierdzili funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
68
397Autobusy w większości sprawne, kierowcy trzeźwi
Ponad 100 autobusów skontrolowali w największych miastach regionu inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W 14 pojazdach stwierdzone zostały usterki techniczne. Po naprawie autobusy ponownie będą wozić pasażerów.
75
398Transport szkła „na karcie” kolegi
Kierowca rumuńskiej ciężarówki stracił na trzy miesiące prawo jazdy i musiał zapłacić mandat. Za rejestrowanie aktywności na karcie należącej do kolegi odpowiedzialność finansowa grozi również jego pracodawcy. Fałszowanie zapisów czasu pracy stwierdzili inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
68
399Niesprawny autobus na linii regularnej
Wiele do życzenia pozostawiał stan techniczny pojazdu, który skontrolowali inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Stwierdzono usterki bezpośrednio zagrażające bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Do czasu naprawy, autobus nie może być wykorzystywany do przewozu pasażerów.
62
400Tragiczne zderzenie dwóch ciężarówek
Na drodze krajowej nr 73 czołowo zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Niestety, jeden z kierowców zginął. Inspektorzy z jędrzejowskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografów. Pomogą one w ustaleniu okoliczności wypadku.
59
401Kontrole zagranicznych ciężarówek na Mazowszu
Blisko 260 ciężarówek należących do przewoźników spoza Unii Europejskiej skontrolowali w trakcie dwudniowej akcji inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trzech przypadkach przewóz wstrzymano, gdyż był wykonywany na podstawie nieważnych zezwoleń. Jedna z ciężarówek została wycofana z dalszej jazdy z powodu złego stanu tarczy hamulcowej przy kole.
156
402Autobus z dziećmi bez badań technicznych
Autokar, którym przywieziono grupę dzieci z Głowna do Łodzi, nie miał ważnych badań technicznych. Brak przeglądu wyszedł na jaw w trakcie rutynowej kontroli, którą przeprowadził patrol łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Za zaniedbanie odpowie teraz przewoźnik.
80
403Spora nadwyżka śmieci
Przeciążonego odpadami o 2,4 t dostawczaka skontrolowali konińscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę ukarano wysokim mandatem, a nadmiar śmieci musiał zostać przeładowany na inny pojazd.
67
404Przewóz szkolny bez uprawnień i badań technicznych
Autobus dowożący dzieci do szkoły nie miał ważnych badań technicznych, a przewoźnik wymaganego zezwolenia. Nieprawidłowości stwierdził patrol z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.
165
405Kontrole zezwoleń na A2
Blisko 270 ciężarówek należących do przewoźników spoza Unii Europejskiej skontrolowali w trakcie trzydniowej akcji inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trzech przypadkach przewóz tranzytowy wykonywano na podstawie nieważnych zezwoleń.
134
406Trzykrotne przekroczenie ładowności „dostawczaka”
Blisko 7 ton zamiast dopuszczalnych 3,5 ważył samochód dostawczy, którym przewożono materiały budowlane z Polski do Finlandii. Pojazd z trzykrotnie przekroczoną ładownością wycofali z ruchu inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Auto odjechało na lawecie na wyznaczony parking strzeżony. Kierowcę ukarano wysokim mandatem.
135
407O jeden kontener za dużo
Zespół pojazdów składający się z ciągnika siodłowego i dwóch naczep zatrzymali funkcjonariusze wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Takie połączenie pojazdów jest zabronione. Stwierdzono także nieprawidłowości związane z przekroczeniem masy całkowitej i możliwym fałszowaniem zapisów tachografu. Kierujący został ukarany mandatami i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
73
408Tarcza hamulcowa się rozsypała
Fragmenty tarczy hamulcowej leżące na jezdni zwróciły uwagę inspektorów Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej GITD prowadzących kontrole w powiecie tczewskim. Okazało się, że fragmenty tarczy pochodzą ze stojącego w pobliżu zestawu. Kontrola ciężarówki zakończyła się zakazem dalszej jazdy.
75
409Ciężarówka ze zwierzętami wypadła z drogi
Zespół pojazdów przewożący trzodę chlewną wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Ucierpiały transportowane w nim zwierzęta. Gnieźnieńscy funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy, aby pomóc w ustaleniu okoliczności i przyczyn zdarzenia.
189
410Wytyczne KE w zakresie stosowania i przestrzegania przepisów ws. delegowania kierowców
Aby spędzić za kierownicą więcej czasu niż to było możliwe, kierujący ciężarówkami i autobusem nie rejestrowali swojej aktywności albo używali cudzej karty kierowcy. Kontrole małopolskiej, lubuskiej i opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zapewniły trzem kierowcom przerwę od aktywności za kierownicą o wiele dłuższą.
169
411Niekompletny układ hamulcowy
Jedno z sześciu kół serbskiej naczepy w ogóle nie hamowało. Przy kole brakowało tarczy hamulcowej. Pojazd z niebezpieczną usterką techniczną wycofali z ruchu inspektorzy śląskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
185
412Transport gazu na „podwójnym gazie”
Blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki z cysterną wypełnioną łatwopalnym gazem (izobutanem). Szofer w stanie po spożyciu alkoholu został zatrzymany do kontroli przez inspektorów z mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego koło Mińska Mazowieckiego. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze Policji.
191
413Podwójne zatrzymanie za przeładowanie
Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu dwa zdecydowanie przeciążone dostawczaki. Dalsza ich jazda możliwa była dopiero po przeładowaniu nadmiaru ciężaru na inne pojazdy.
69
414Bez kart w tachografie
Kierowcy dwóch ciężarówek, należących do tego samego białoruskiego przewoźnika, jechali bez kart zalogowanych w tachografie. Obaj nie rejestrowali swojego czasu pracy na trasie z Niemiec aż do miejsca zatrzymania koło Mińska Mazowieckiego. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego ukarali kierowców mandatami i zatrzymali ich prawa jazdy na trzy miesiące. Ciężarówki skierowano na wyznaczony parking strzeżony.
146
415Transport ciężkiego kalibru
Mocno przeładowany zespół pojazdów zatrzymali inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówka ważyła blisko 57 ton. Przewóz został wstrzymany do czasu przywrócenia normatywnych parametrów.
64


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie21
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie5
4lubuskie27
5mazowieckie41
6małopolskie35
7opolskie21
8podkarpackie10
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie42
12świętokrzyskie9
13warmińsko-mazurskie28
14wielkopolskie11
15zachodniopomorskie9
16łódzkie3

    Czas oczekiwania na granicach
15-8-2022 godz. 10
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 3 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 7 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 6 0 0 0 0
Hrebenne 0 0 0 0 0 0
Zosin 0 6 0 0 0 0
Korczowa 0 10 0 1 0 1
Medyka 0 0 0 0 0 1
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 1 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-08-12
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,47244,5628
dolar australijski1AUD3,18883,2532
dolar kanadyjski1CAD3,51073,5817
euro1EUR4,63304,7266
forint (Węgry)100HUF1,17691,2007
frank szwajcarski1CHF4,77064,8670
funt szterling1GBP5,47575,5863
jen (Japonia)100JPY3,38553,4539
korona czeska1CZK0,19040,1942
korona duńska1DKK0,62280,6354
korona norweska1NOK0,47190,4815
korona szwedzka1SEK0,44700,4560
SDR (MFW)1XDR5,97066,0912


   Święta w Europie do 13-11-2022
Data Kraj Uwagi
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
24-8-22Ukrainawszędzie
29-8-22W.Brytanialokalnie
29-8-22Słowacjawszędzie
30-8-22Turcjawszędzie
01-9-22Słowacjawszędzie
06-9-22Bułgariawszędzie
08-9-22Szwajcarialokalnie
08-9-22Hiszpanialokalnie
08-9-22Andorawszędzie
11-9-22Hiszpanialokalnie
15-9-22Słowacjawszędzie
19-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Bułgariawszędzie
25-9-22Szwajcariawszędzie
28-9-22Czechywszędzie
03-10-22Niemcywszędzie
05-10-22Portugaliawszędzie
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Austriawszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.