espedytor- transport - ładunki - spedycja

Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony
    szukaj
    wizytówki
    ogłoszenia
    pojazdy
    ładunki
    moje konto
   Reklamaoferty pracy

   Ogłoszenia
współpraca
2013-08-22 12:18:55

Combisport
podejmę współpracę - gdańsk / trójmiasto / pomorskie...polska
2011-02-03 00:56:01

Inter-Trans
oferujemy międzynarodowy transport samochodowy rosja, ukraina, kazachstan
2013-01-15 09:15:16

BIG LORRY
dam pracę od zaraz na 24 t. /woj.kujawsko-pomorskie
2015-05-22 22:08:32

PAX Logistics

2015-05-26 17:18:55

.
poszukuję przewoźników do stałej współpracy
2016-09-09 14:03:19

Colian
stała praca dla przewoznika
2015-06-18 13:08:18

PAX Logistics
dodaj ogłoszenie

   BTM informuje
INFORMACJA 50/2022
Zawieszenie limitu podstawowego zezwoleń zagranicznych w roku 2022
INFORMACJA 49/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Rosja ogólne
INFORMACJA 48/2022
Wydawanie zezwoleń Rosja kr-3 S
INFORMACJA 47/2022
dodatkowe limity Wrzesień
INFORMACJA 46/2022
Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3
INFORMACJA 45/2022
dodatkowe limity Sierpień
INFORMACJA 44/2022
Umawianie wizyt on-line w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego
INFORMACJA 43/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Tadżykistan ogólne
INFORMACJA 42/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Chorwacja kraje trzecie
INFORMACJA 41/2022
Zmiana zasad wydawania zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie
wszystkie komunikaty

   Reklama

eSpedytor prowadzi pozytywny ranking firm transportowych . Ponadto za pośrednictwem naszego katalogu znajdziesz firmy oferujące Wolne ładunki. Dodatkowe informacje odnajdziesz w serwisach informacyjnych eSpedytora, jak np. w blogu transportowym znajdziesz sporo wiedzy.   Komunikatów (5227)
Nr. Komunikat Oglądano
426Kolosy na lokalnej, busy na krajowej
Trzy ciężarówki załadowane ziemią oraz dwa busy przewożące bydło i produkty pochodzenia zwierzęcego wycofali tymczasowo z ruchu inspektorzy kujawsko-pomorskiej i podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Zdecydowanie przekroczony tonaż każdego z pojazdów musiał zostać ograniczony do stanu normatywnego.
191
427Kierowcy autobusów stracili prawa jazdy
Kierowca jednego z autokarów przewoził dzieci bez wykresówki włożonej do tachografu. Czasu pracy nie rejestrował na wykresówce także kierujący autobusem, którym grupa przedszkolaków miała jechać do teatru. Manipulacje stwierdzili funkcjonariusze małopolskiej i lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Obu kierowców ukarano wysokimi mandatami karnymi i zatrzymano ich prawa jazdy na trzy miesiące. Kara pieniężna grozi również przewoźnikom.
69
428Przegląd nieważny, dowód zatrzymany, waga ponad miarę
Sześć skontrolowanych przez inspektorów wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego dostawczaków okazało się przeładowanych. W przypadku jednego z pojazdów nieprawidłowości było jednak więcej. Termin badania okresowego upłynął we wrześniu, a dowód rejestracyjny zatrzymany został w marcu ubiegłego roku.
76
429Maksymalny załadunek
Nie zważając na potencjalną wagę zestawu, przewoźnik „z górką” załadował naczepę trocinami. Spowodował w ten sposób przekroczenie jego dmc o prawie 9 ton. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Suwałk nakazali rozładowanie nadmiaru ładunku.
76
430Kierowca „nawarzył” sobie piwa
Ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca litewskiej ciężarówki, którą przewożono... piwo z Niemiec do Rosji. Nietrzeźwą jazdę udaremnili funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Szofer został przekazany Policji.
74
431"Nietypowy" zestaw
Jeden ciągnik siodłowy – dwie naczepy. To niecodzienny widok na polskich drogach. W Polsce takie łączenie pojazdów jest zabronione. Białostoccy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego nie mieli wątpliwości – zatrzymany do kontroli zestaw nie pojedzie dalej.
77
432Mieszkańcy zgłosili, funkcjonariusze zadziałali
Nie rejestrował swojej aktywności i ignorował znaki drogowe, a do tego ciężarówka, którą prowadził, była w złym stanie technicznym. Kierowca, po kontroli dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego i wałbrzyskiej Policji, stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
77
433Samochody dostawcze pod lupą mazowieckich inspektorów
89 skontrolowanych pojazdów i ponad 40 stwierdzonych nieprawidłowości - to wynik działań przeprowadzonych przez mazowieckich funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy sprawdzali rzeczywistą masę całkowitą pojazdów, ich stan techniczny oraz zabezpieczenie przewożonych ładunków. Niemal połowa busów była przeładowanych. Najcięższy dostawczak ważył 6,6 t.
62
434Jechali bez kart w tachografie
Dwie kontrole i w obu przypadkach zatrzymane prawa jazdy kierowców ciężarówek za jazdę bez karty w tachografie – to wynik kontroli z użyciem anteny do zdalnego odczytu danych (DSRC). Kierowców, którzy nie rejestrowali czasu pracy, zatrzymali funkcjonariusze z podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Szoferów ukarano mandatami. Kary pieniężne grożą również przewoźnikom.
65
435Podwójny brak świadectwa kierowcy
Bracia z Bośni i Hercegowiny, pracujący dla chorwackiego przewoźnika, nie okazali inspektorom zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego świadectw kierowcy. Do czasu uzyskania dokumentów - potrzebnych obywatelom państwa nienależącego do Unii Europejskiej do wykonania międzynarodowego przewozu rzeczy - mężczyźni zmuszeni byli zrobić w trasie nieplanowaną przerwę.
61
436Transport z usterką
Przekroczenie dopuszczalnego tonażu pojazdu i normy nacisków osi na drogę, a także niebezpieczną usterkę i brak tablicy z oznaczeniem przewożonego ładunku stwierdzili inspektorzy łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierującemu samochodem ciężarowym zakazali dalszej jazdy do czasu usunięcia nieprawidłowości.
60
437Skradzione busy nie wyjechały na Litwę
Inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli ciężarówkę, którą przewożono skradzione busy typu kamper. Samochody miały trafić na Litwę. Transport został zatrzymany na ekspresowej „ósemce”.
63
438Przewóz zwierząt pod kontrolą
Nie było zastrzeżeń do warunków przewozu zwierząt, ale były inne nieprawidłowości. W dwóch przypadkach kontrole prowadzone przez inspektorów z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. zakończyły się zatrzymaniem prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego.
78
439Kierowca bez uprawnień, pojazd bez badań technicznych
Zespołem pojazdów bez aktualnych badań technicznych kierował mężczyzna bez uprawnień. Inspektorzy małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili także inne nieprawidłowości. Za stwierdzone naruszenia, kierujący zespołem oraz przewoźnik poniosą konsekwencje.
81
440Niebezpieczna usterka i duża waga ciężarówek
Jedna z niebezpieczną usterką, druga z nadmiernym załadunkiem. Transporty, w których inspektorzy podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili nieprawidłowości, zostały czasowo wstrzymane.
195
4412,6 promila alkoholu
Kierowca ukraińskiej ciężarówki z naczepą miał problem z przejazdem pomiędzy bramkami na autostradzie A2. Inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali 40-tonowy zestaw do kontroli i szybko ustalili przyczynę tych trudności. Szofer był pijany. „Wydmuchał” ponad 2,6 promila alkoholu. Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany Policji.
198
442„Zapominał” o przerwach
Kierowca łotweskiej ciężarówki pięciokrotnie przekroczył maksymalny czas jej prowadzenia bez wymaganej przerwy. Naruszył dopuszczalną normę nawet o blisko 5 godzin i 30 minut. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
176
443Nadmierny ładunek szkodzi
Dwa zdecydowanie przeciążone dostawczaki zatrzymali do czasu przeładowania nadmiaru ciężaru inspektorzy dolnośląskiej i wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Jeden z pojazdów przekroczył dopuszczalną wagę o 2,95 t, drugi o 1,3 t. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.
83
444Wywrotka bez przeglądu i z usterkami
Ciężarówką na łysych oponach oraz bez ważnych badań technicznych przewożono piach. Kierowca nie przestrzegał przepisów czasu pracy i dopuścił się kilku poważnych naruszeń. Ładunek przewożono bez plandeki i wymaganych uprawnień transportowych. Kumulację nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
270
445Nie mógł, a prowadził
Uprawnienia do kierowania utracił ponad rok temu ze względu na przekroczoną liczbę punktów karnych, mimo to usiadł za kierownicą. Na drodze stanęli mu inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie i zakazali dalszej jazdy.
70
446Usterka niebezpieczna w ciężarówce
Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Gorzowa Wlkp. wycofali tymczasowo z ruchu ciężarówkę z niesprawnym układem hamulcowym. Przedsiębiorcę czeka kara finansowa.
70
447Ważenie pojazdów na krajowej „dziesiątce”
Ciężarówka przewożąca konstrukcję i balasty dźwigu ważyła o blisko 9 ton ponad normę. Zespół pojazdów był także za szeroki i za długi. Z kolei samochód dostawczy z warzywami został przeładowany o niemal 4,5 t. Nienormatywne pojazdy skontrolowali i tymczasowo wycofali z ruchu inspektorzy z wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
68
448Kontrola ITD z interwencją Straży Pożarnej
Rutynowa kontrola rosyjskiej ciężarówki z naczepą-cysterną zakończyła się interwencją Straży Pożarnej. Z pojazdu wyciekał przewożony olej hydrauliczny. Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego stwierdzili też poważną usterkę zawieszenia naczepy. Zespół pojazdów skierowano na parking strzeżony, a przewoźnikowi grozi kara pieniężna.
75
449Ładunek za ciężki, kilometry nierejestrowane
Jechał bez zalogowanej w tachografie karty kierowcy zespołem pojazdów za ciężkim o dwie tony. Inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego wstrzymali dalszą jazdę, a kierującego ukarali zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące.
74
450Niebezpieczne pozostałości
Brak wymaganego oznakowania i nieprawidłowości w dokumentacji przewożonego towaru niebezpiecznego stwierdzili inspektorzy z dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego podczas kontroli zespołu pojazdów czeskiego przewoźnika na krajowej „ósemce”.
67
451Wzmożone kontrole na A2 i okolicznych drogach
Blisko 1,5 tys. skontrolowanych ciężarówek, w tym niemal 1240 należących do przewoźników z krajów spoza Unii Europejskiej – to bilans dwudniowej akcji przeprowadzonej na autostradzie A2 i pobliskich drogach krajowych. W działaniach uczestniczyli funkcjonariusze wielkopolskiej, mazowieckiej, lubuskiej i łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Ujęto dwóch nietrzeźwych kierowców i zatrzymano sześć dowodów rejestracyjnych pojazdów. Wstrzymano cztery międzynarodowe przewozy, które były wykonywane bez wymaganych zezwoleń.
69
452Inspektorzy odzyskali skradzioną przyczepę
Kierowca małej ciężarówki z przyczepą nie zapłacił za przejazd płatnym odcinkiem ekspresowej „siódemki”. Podczas kontroli drogowej patrol Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego stwierdził, że przyczepa jest skradziona. Policja zatrzymała kierowcę i prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
70
453O dużo za dużo
Inspektorzy kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego wycofali z ruchu osiem pojazdów z przekroczonymi parametrami wagowymi. Najcięższy ze skontrolowanych dostawczaków ważył ponad 7 t.
69
454Transport odpadów bez zezwolenia
Chorwacki przedsiębiorca przewoził pełną naczepę odpadów z Austrii do Polski bez wymaganego zezwolenia. Ciężarówka nie była oznaczona tablicami z napisem „odpady” i nie miała ważnych badań technicznych. Nielegalny przewóz odpadów udaremnili funkcjonariusze z kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. O sprawie powiadomili również inspektorów Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
199
455Nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego
Blisko 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca osobówki, którego styl jazdy wzbudził podejrzenia innych kierujących. O swoich wątpliwościach, jeden z kierowców, poinformował inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
72
456Udaremniona symulacja
Korzystał z wykresówki w nieprawidłowy sposób, przez co zarejestrował mniej kilometrów niż faktycznie przejechał. Kierowca z Ukrainy zatrzymany przez inspektorów małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego stracił prawo jazdy.
143
457Nocne kontrole wykazały nieprawidłowości
Jedna ciężarówka przewoziła za ciężki i za szeroki ładunek bez wymaganego zezwolenia. W drugiej kierowca korzystał ze zmienionego oprogramowania tachografu – rejestrował swój rzekomy odpoczynek w trakcie jazdy. Nienormatywny zestaw został skierowany na parking strzeżony. Sprawą manipulacji tachografu zajmuje się Policja. Nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
66
458Przeciążone pojazdy i kierowcy bez uprawnień
Kierujący dostawczakiem nigdy nie miał prawa jazdy, a kierowca wywrotki uprawnienia do kierowania stracił za przekroczenie liczby zebranych punktów karnych. To nie jedyne nieprawidłowości, które stwierdzili inspektorzy warszawskiego oddziału radomskiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie kontroli prowadzonych na S8.
110
459Nienormatywny transport drewna
Dziesięciotonowa nadwyżka ładunku i przekroczenie nacisku dwóch osi na drogę. Do tego za długi czas pracy kierowcy. Transport drewna z szeregiem nieprawidłowości zatrzymali na ekspresowej „piątce” gnieźnieńscy inspektorzy wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
49
460Stracił więcej niż oszczędził
Żeby zyskać na czasie, jechał bez zalogowanej karty kierowcy. W ten sposób zdążył przejechać ponad 300 km. „Zdradził” go nowoczesny tachograf, w jaki wyposażony był jego pojazd. Kontrola potwierdziła, że kierowca nie rejestrował swojej aktywności. Inspektorzy świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy na trzy miesiące.
49
461Jazda na magnesie nie przynosi korzyści
Kierowca pojazdu członowego fałszował zapisy tachografu za pomocą magnesu. Niedozwoloną ingerencję w urządzenie wykazała kontrola przeprowadzona w okolicach Torunia przez inspektorów kujawsko-pomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca na okres trzech miesięcy "pożegnał się" z prawem jazdy.
59
462Inspektorzy ITD na miejscu śmiertelnego wypadku
W czwartek (10 lutego) w Zakopanem pojazd ciężarowy śmiertelnie potrącił pieszego. Funkcjonariusze małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego pobrali i zabezpieczyli dane z tachografu oraz karty kierowcy.
72
463Bez przeglądu i wbrew zakazowi
Funkcjonariusze świętokrzyskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali samochód ciężarowy, którego kierowca nie zastosował się do znaku zakazu wjazdu. W trakcie kontroli okazało się, że badanie techniczne pojazdu straciło ważność. Inspektorzy stwierdzili też niesprawność układu ABS.
61
464Nieprawidłowy przewóz zwierząt
Bydło nie było transportowane właściwie, a kierowca nie miał wymaganego dokumentu. O naruszeniu przepisów regulujących przewóz zwierząt funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Leszna powiadomili lekarza weterynarii.
211
465Ciężarówki zdecydowanie przeładowane
Masa własna jednego z samochodów ciężarowych była znacznie zaniżona, przez co dopuszczalny tonaż przewożonego drewna przekroczono o ponad 17 ton. Inna ciężarówka wiozła za ciężkie o ponad 4 tony betonowe zbiorniki. Przeciążone zespoły pojazdów wstrzymali inspektorzy z oddziału w Piotrkowie Trybunalskim łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
193


Google
 

    Szybkie ogłoszenia - ładunki

    Utrudnienia i pogoda na drogach
Lp.województwoIlość utrudnień
1dolnośląskie21
2kujawsko-pomorskie13
3lubelskie5
4lubuskie27
5mazowieckie41
6małopolskie35
7opolskie21
8podkarpackie10
9podlaskie7
10pomorskie16
11śląskie42
12świętokrzyskie9
13warmińsko-mazurskie28
14wielkopolskie11
15zachodniopomorskie9
16łódzkie3

    Czas oczekiwania na granicach
15-8-2022 godz. 11
Przejœcieciężarowe autokaryosobowe
do z do z do z
Bobrowniki 0 3 0 0 0 0
Terespol 0 0 0 0 0 0
Bezledy 0 0 0 0 0 0
Gronowo 0 0 0 0 0 0
Goldap 0 0 0 0 0 0
Kuznica 0 0 0 0 0 0
Polowce 0 0 0 0 0 0
Koroszczyn 0 7 0 0 0 0
Slawatycze 0 0 0 0 0 0
Dorohusk 0 6 0 0 0 0
Hrebenne 0 0 0 0 0 0
Zosin 0 5 0 0 0 0
Korczowa 0 10 0 1 0 1
Medyka 0 0 0 0 0 1
Kroscienko 0 0 0 0 0 0
Grzechotki 0 0 0 0 0 0

   Kursy walut od dnia 2022-08-12
Waluta Kod skup sprzed.
dolar amerykański1USD4,47244,5628
dolar australijski1AUD3,18883,2532
dolar kanadyjski1CAD3,51073,5817
euro1EUR4,63304,7266
forint (Węgry)100HUF1,17691,2007
frank szwajcarski1CHF4,77064,8670
funt szterling1GBP5,47575,5863
jen (Japonia)100JPY3,38553,4539
korona czeska1CZK0,19040,1942
korona duńska1DKK0,62280,6354
korona norweska1NOK0,47190,4815
korona szwedzka1SEK0,44700,4560
SDR (MFW)1XDR5,97066,0912


   Święta w Europie do 13-11-2022
Data Kraj Uwagi
20-8-22Węgrywszędzie
20-8-22Estoniawszędzie
24-8-22Ukrainawszędzie
29-8-22W.Brytanialokalnie
29-8-22Słowacjawszędzie
30-8-22Turcjawszędzie
01-9-22Słowacjawszędzie
06-9-22Bułgariawszędzie
08-9-22Szwajcarialokalnie
08-9-22Hiszpanialokalnie
08-9-22Andorawszędzie
11-9-22Hiszpanialokalnie
15-9-22Słowacjawszędzie
19-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Szwajcarialokalnie
22-9-22Bułgariawszędzie
25-9-22Szwajcariawszędzie
28-9-22Czechywszędzie
03-10-22Niemcywszędzie
05-10-22Portugaliawszędzie
08-10-22Chorwacjawszędzie
08-10-22BiHwszędzie
12-10-22Hiszpaniawszędzie
14-10-22Ukrainawszędzie
23-10-22Węgrywszędzie
26-10-22Austriawszędzie
28-10-22Turcjawszędzie
28-10-22Grecjawszędzie
28-10-22Czechywszędzie
29-10-22Turcjawszędzie
31-10-22Słoweniawszędzie
31-10-22Niemcylokalnie
31-10-22Irlandiawszędzie
01-11-22Włochywszędzie
01-11-22Węgrywszędzie
01-11-22Szwajcarialokalnie
01-11-22Słoweniawszędzie
01-11-22Słowacjawszędzie
01-11-22Portugaliawszędzie
01-11-22POLSKAwszędzie
01-11-22Niemcylokalnie
01-11-22Litwawszędzie
01-11-22Hiszpaniawszędzie
01-11-22Francjawszędzie
01-11-22Luksemburgwszędzie
01-11-22Chorwacjawszędzie
01-11-22Bułgariawszędzie
01-11-22BiHlokalnie
01-11-22Belgiawszędzie
01-11-22Andorawszędzie
01-11-22Austriawszędzie
04-11-22Rosjawszędzie
05-11-22Szwecjawszędzie
05-11-22Finlandiawszędzie
07-11-22Białoruśwszędzie
11-11-22Serbiawszędzie
11-11-22POLSKAwszędzie
11-11-22Francjawszędzie
11-11-22Belgiawszędzie
90 days


   Ceny ON w Europie 13.03.2022
Państwo  PLN/litr  Ilość litrów za 100PLN
Bułgaria 5.67 17.64
Węgry 6.15 16.26
Słowenia 6.57 15.22
Rumunia 7.25 13.79
Słowacja 7.37 13.57
POLSKA 7.46 13.40
Czechy 7.47 13.39
Hiszpania 7.96 12.56
Grecja 8.17 12.24
Irlandia 8.29 12.06
Luksemburg 8.39 11.92
Austria 8.42 11.88
Estonia 8.64 11.57
Portugalia 8.75 11.43
Łotwa 8.77 11.40
Litwa 8.96 11.16
Włochy 9.33 10.72
Francja 9.52 10.50
W.Brytania 9.54 10.48
Szwajcaria 9.66 10.35
Niemcy 9.85 10.15
Belgia 9.87 10.13
Finlandia 9.88 10.12
Holandia 10.38 9.63
Szwecja 10.60 9.43
Dania 11.42 8.76
Norwegia 12.01 8.33

   Reklama w serwisie

Cennik reklam

w serwisie eSpedytor. Cennik nie dotyczy ogłoszeń o wolnych ładunkach i wolnych pojazdach!   Partnerzy mili sercu

Jeżeli masz zaœ już dość transportu, a musisz odwalić papierkową robotę w biurze, przydadzą się Ci darmowe arkusze Excela. Po godzinach pracy zobacz swoje zdjęcia dzieci bo są dobrym wypoczynkiem. A w ramach rozwoju polecamy serwis poświęcony metodzie elementów skończonych. Na koniec całkowicie wypoczynkowo pooglądaj sobie zdjęcia zwierząt.


: wizytówki : : pojazdy : : ładunki : : baza firm : : moje konto : :katalog:
: Porady prawne: : ogłoszenia : : forum : : regulamin : : pomoc : : o nas : : kontakt :
© cybro: :2002 - 2021 : Transport : Spedycja : eSpedytor.pl  
eSpedytor.pl -Transport, ładunki, wolne pojazdy - Giełda ładunków. Tutaj możesz umieścić informację swoich wolnych pojazdach (wolny ciągnik, wolny bus, ciężarówka) w dziale wolne pojazdy, a w dziala giełda ładunków - wolne ładunki do przewiezienia. Twoja firma transportowa może założyć wizytówkę, na której zaprezentuje się, a osoby odwiedzające zobaczą wszystkie zamieszczone ogłoszenia o wolnych pojazdach lub ładunkach. Spedycja i Spedytorzy i inne przedsiębiorstwa mają możliwość pozostawienia swoich ogłoszeń dotyczących chęci kupna lub sprzedania pojazdów, samochodów, ciężarówek, busów i innych rzeczy. Za pomocą naszego serwisu spedycja i transport może także zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub ofertę pracy. Na forum dysksutujesz o wszystkich aspektach działania firm transportowych, spedycyjnych, transporcie międzynarodowym i krajowym, TIR itp. Pozostawienie na naszym serwisie swoich informacji o własnych pojazdach, maszynach, samochodach czy ładunkach to gwarancja sukcesu dla Twojego Przedsiębiorstwa. Strona espedytor.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Więcej w regulaminie strony.